Laserowa korekta wady wzroku - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 13:58   #151
brestan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

ja polecam Katowice ul.ceglana ,najlepsza klinika okulistyczna w Polsce.
brestan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 23:25   #152
oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

ja też jestem po zabiegu i czuję się światnie. Fakt ,że 4 dni to nie trwało ale jest ok. Miałam 10 dni zwolnienia i wzięłam jeszcze 4 dni urlopu ale całkiem nie potrzebnie. Robiłam w Laserze i nie mogę narzekać. Maja dobra diagnostyke i spoko lekarzy to nic mi nie groziło idę teraz jeszcze na wizyte kontrolna bo juz 2 miesiące minęły od ostatniej i trzeba się zbadać . Myślę ,że jest ok lae niech mnie jeszcze maszyna obejrzy. pozdrawiam tych co się jeszcze boja i wahają ja też to przeżyłam
oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:55   #153
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

a czy astygmatyzm tez mozna wyleczyc?

A czy pozniej wada poze powrocic?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 23:44   #154
brestan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

astygmatyzm można również korygować laserem.
brestan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:46   #155
Magijanka
Przyczajenie
 
Avatar Magijanka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

a wada mozesz powrocic, choc oczywiscie nie do konca. Ja mialam -5,5 a po 2 latac od zabiegu mam ok -1. Ale i tak mozna wykonac zabieg ponownie.
Magijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:04   #156
kang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam, zastanawiam się nad operacją laserową i mam kilka pytań. Wada wzroku to -1,5 i -1,75 nabyta...
1. Mam prawię 20 lat, czy to nie przeszkadza w zabiegu?Bezproblemowo?
2. Jestem z okolic Wrocławia i pewnie tam wykonywałbym zabieg. Jakie kliniki polecacie?
3. Najważniejsze dla mnie...Ile trzeba czekać na zabieg? Zależy mi na szybkości, a gdzieś wyczytałem, że czeka się nawet rok.
4. Jeżeli noszę okulary to też nie przeszkadza w szybkim wykonaniu zabiegu?Ta wada już mi się nie pogłębia.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
kang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:36   #157
Beciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dzisiaj byłam w klinice w Katowicach na badaniach kwalifikacyjnych Zakwalifikowałam sie na PRK - 2400 zł za całość. Odliczają od tego koszty badać czyli 250 zł. Personel super, badań bardzo duuużo i trzeba sie nastawic ze spedzi sie w klinice pare godzin i wyjdzie sie kompletnie ślepym :P ( kropili mi oczy chyba 8 razy plus dodatkowo znieczulenie do badania laserem). Terminy szybkie - korekte moge zrobic za niecały miesiac. Jestem zadowolona i juz nie moge sie doczekac tylko boje sie bólu po zabiegu...
Beciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 19:31   #158
oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Beciaaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w klinice w Katowicach na badaniach kwalifikacyjnych Zakwalifikowałam sie na PRK - 2400 zł za całość. Odliczają od tego koszty badać czyli 250 zł. Personel super, badań bardzo duuużo i trzeba sie nastawic ze spedzi sie w klinice pare godzin i wyjdzie sie kompletnie ślepym :P ( kropili mi oczy chyba 8 razy plus dodatkowo znieczulenie do badania laserem). Terminy szybkie - korekte moge zrobic za niecały miesiac. Jestem zadowolona i juz nie moge sie doczekac tylko boje sie bólu po zabiegu...
A dlaczego zdecydowałaś się na PRK? Nie boisz się?Tej metody nie stosuja już nigdzie w Europie a w Polsce jeszcze tylko chyba w 2 klinikach.Wiem,że jest najtańsza ale i najbardziej inwazyjna i najstarsza. Robią ją od 90-tych lat na tym samym sprzęcie.
oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:06   #159
brestan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja miałem Lasik(w Katowicach) ze względu na dużą wadę, ale PRK wcale nie jest gorszym zabiegiem, różni się tylko tym, że w Lasiku odcina się nabłonek rogówki i odchyla się go na czas zabiegu laserem, a w PRK usuwa się nabłonek a po operacji na tydzień zakłada się soczewkę do czasu odbudowania nabłonka.Zarówno PRK jak i LASIK jest wykonywany tym samym laserem.Przy PRK rekonwalescencja jest dłuższa i dolegliwości są większe,ale niekiedy jest zabiegiem wskazanym np.cienki nabłonek rogówki.Duże znaczenie ma diagnostyka przed zabiegiem i stosowanie się ściśle do zaleceń po zabiegu.Katowice wybrałem (mimo odległości 220km) ze względu:
1.Chęć zysku kliniki nie była brana pod uwagę gdybym się nie kwalifikował do zabiegu.
2.W razie komplikacji opieka zapewniona (najlepsza klinika okulistyczna w Polsce)
3.Darmowe wizyty po zabiegu.
4.Mimo masówki, personel miły i uprzejmy.
brestan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 23:30   #160
oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

to prawda,że Katowice miały dobrą renome .Sama jako dziecko tam jeździłam ,ale niestety czasy się zmieniły. Szkoda,że taka klinika Nie nadąża za najnowszymi technikami. Przeciez i tak biora opłaty za laser to mogliby trochę zainwestować w sprzęt.Na cienka rogówke robi się teraz epi lasik bo jest mniej inwazyjny .Teraz wszyscy chcą dochodzić do zdrowia w kilka dni i nie ma mowy o bólu pooperacyjnym.PRK tego nie zapewnia.
A co do zysku to chyba trochę demonizujemy. Zadna klinika nie zrobi masówki tylkoze wzgledu na kasę.Jak masz całościowe badanie topografii rogówki i cos jest nie tak to nie ma szans żeby cie przyjęli . Nawet za super kasę. Mójego brata uwalili w Warszawie ze względu na trądzik różowaty. Ma się podleczyc i wrócic za jakiś czas.
oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 10:48   #161
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Czesc,

Ja poddaje sie zabiegowi wavefront lasik, jutro popoludniu. Troche sie zaczynam stresowac, nie wiem czy wszystko pojdzie wg planu. Ja bede miec korekte robiona w Londynie, bo tu mieszkam na stale. Cale moje oszczednosci w to poszly wiec mam nadziej,ze bedzie to warte zachodu. Na razie mam wade -4, troche sie boje, ze moj wzrok znowu sie zacznie pogarszac, bo pracuje z komputerami. Eh, napisze do was za kilka dni, opisze wrazenia...
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 22:14   #162
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Czesc,

Ja poddaje sie zabiegowi wavefront lasik, jutro popoludniu. Troche sie zaczynam stresowac, nie wiem czy wszystko pojdzie wg planu. Ja bede miec korekte robiona w Londynie, bo tu mieszkam na stale. Cale moje oszczednosci w to poszly wiec mam nadziej,ze bedzie to warte zachodu. Na razie mam wade -4, troche sie boje, ze moj wzrok znowu sie zacznie pogarszac, bo pracuje z komputerami. Eh, napisze do was za kilka dni, opisze wrazenia...
mam nadzieje ze wszystko sie udało i niedługo podzielisz sie z nami jak poszło
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 00:15   #163
Chichibi
Raczkowanie
 
Avatar Chichibi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 165
GG do Chichibi
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

ja mam straszną wadę wzroku.. nie dość ze mam astygmatyzm to w jednym oku mam -10 a w drugim -8.. szczeze to dziwnie sie poczułam czytajac ze jestescie "slepe" majac zaledwie ( jak dla mnie) -4 lub -5 .. dla mnie to był by szczyt marzen bo mogłabym chodzic wtedy na basen.. a tak to moje zycie uzaleznione ejst własnie od tych cholernych okularów.

jestem zdecydowana na zabieg, jednak mam dopiero 18 lat. /a musze czekac do 21 roku zycia...

czy któraś z was robiła zabieg w Opolu ?
__________________
Nie ważne gdzie, ważne że...







wegetarianka
Chichibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 20:25   #164
vivienn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja zrobiłam operację w kwietniu. Wada - 4, więc i tak niedużo wg was, ale bardzo mi dokuczała. Odwlekałam ją kilka miesięcy, bo się bałam. Niepotrzebnie. Sam zabieg trwał może łącznie 20 minut, może nawet mniej. Przemiła pani instrumentariuszka trzymała mnie w tym czasie za rękę. Ból albo raczej nieprzyjemne uczucie ucisku, które było najgorsze trwało 2 minuty. Reszta to laser, kontrola światełka i silne nerwy, gdy pani doktor kroiła odpowiednie partie..
Robiłam metodą lasik w Szczecinie. Personel uprzejmy, opiekuńczy i naprawdę profesjonalny! Polecam.
Teraz tańczę, nauczyłam się pływać i malować oczy (wcześniej i tak pod okularami słabo to było widać). Przeszłam swoiste ''katharsis''
Chętnie odpowiem na inne Wasze pytania.

pozdrawiam!
vivienn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:25   #165
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez vivienn Pokaż wiadomość
Chętnie odpowiem na inne Wasze pytania.

pozdrawiam!
ja mam pytanie pewnie wyda wam się głupie no ale domyślam się ze podczas zabiegu się nie mruga ale jak samemu nie mrugać 20 minut czy są jakieś nie wiem zaczepy czy coś?
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 08:15   #166
vivienn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Lekarz wkłada na oko taką jakby obręcz, ucisk. Nie ma problemu żeby nie mrugać, nawet o tym nie myślałam podczas zabiegu. Samo założenie bolesne też jakoś nie jest specjalnie. Wcześniej też pod dno oka założona jest taka jakby folia ograniczająca takie mruganie. Naprawdę szybko to robią i nic nie boli!
vivienn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:11   #167
123pazurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Zabieg miałam wykonany 1,5 roku temu, miałam astygmatyzm, słabsze oko - zredukowana wada do 90%, w drugim oku z -2 do -1. Może nie super ale byłam zadowolona, bo praktycznie funkcjonowałam bez okularów. Obawiam się ponieważ z dnia na dzień pogarsza mi się wzrok, szczególnie to słabsze oko. Napiiszcie proszę czy ktoś miał podobną sytuację??? Większość z Was pisała o wspaniałych rezultatach. Przecież taki drogi zabieg nie może być na rok czy dwa..
123pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:09   #168
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez vivienn Pokaż wiadomość
Lekarz wkłada na oko taką jakby obręcz, ucisk. Nie ma problemu żeby nie mrugać, nawet o tym nie myślałam podczas zabiegu. Samo założenie bolesne też jakoś nie jest specjalnie. Wcześniej też pod dno oka założona jest taka jakby folia ograniczająca takie mruganie. Naprawdę szybko to robią i nic nie boli!
no właśnie dziś widziałam zdjęcie takiej obręczy i nie wygląda to na mało bolesne, a ja to już w ogóle jestem przewrażliwiona na ból, dlatego pytam i jeszcze czy podczas zabiegu coś czułaś?
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:00   #169
vivienn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Wkładanie tej rozwierki tylko czułam. Samo tzw "krojenie" oka - nie. Nie masz się co martwić bólem na stole operacyjnym kochana, bo stres i nieodparta chęć zobaczenia jak to jest wreszcie widzieć, odgrywa dominującą rolę. Przed zabiegiem zakroplano mi oczy, żeby stały się bardziej podatne na zabieg. Po zabiegu siedziałam na fotelu i przez 15 minut odpoczywałam. Łzy mi tylko leciały, taki normalny efekt zabiegu, ale też bez bólu. Taki dyskomfort tylko.
vivienn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 17:50   #170
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

wkładanie tego rozwieraka chyba bardziej mnie przeraza niż sam zabieg Można wiedzieć gdzie miałaś zabieg? No i czy żadnych efektów ubocznych typu oślepianie przez samochody w czasie jazdy(oczywiście jeśli prowadzisz) nie ma?
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 09:42   #171
vivienn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Zabieg miałam w Szczecinie w Intermedice, ale ta sama sieć jest również we Wrocławiu na pewno i jeszcze w jednym mieście (trzeba by poszperać w necie). Ci sami lekarze operują zarówno we Wrocławiu jak i w Szczecinie, więc zależy skąd jesteś... Ja nie mam żadnych efektów ubocznych, nie oślepiają mnie światła w nocy, oczy nie bolą. Przestrzegałam jednak zaleceń lekarza po operacji: częste zakraplanie oczu, noszenie okularów przeciwsłonecznych, ograniczenie basenu i solarium. Dziś zakraplam oczy 2 razy dziennie, ale głównie dlatego, że to daje mi komfort, a nie dlatego, że cokolwiek boli. Po 3 miesiącach można bez obaw, ale z głową korzystać z wszystkiego.
Najbardziej jednak cieszę, się, że nie mam tego efektu halo o którym piszesz, czyli rozszczepiania światła w nocy. To podobno częsty skutek uboczny.
vivienn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:29   #172
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

jeśli zdecyduje się na operacje to będę ja miała przeprowadzana w łodzi, nie wiem w jakiej klinice ale mam w rodzinie dwie osoby które miały robiony zabieg w jednym ośrodku i żadna nie narzeka wiec pewnie zdecyduje się na ten sam ośrodek.
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 13:49   #173
agaap89
Przyczajenie
 
Avatar agaap89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

mam pytanie, znacie może dobrą klinikę okulistyczną, która mogłaby wykonać ten zabieg w lublinie??
agaap89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 06:52   #174
Pearl1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Jestem 2 lata po zabiegu LASIK. W prawym oku powierzchnia rogówki jest nierówna przez co pojawia się "halo" oraz widzenie jest trochę gorsze. Okulistka w Intermedice w Poznaniu powiedziała, że mogę się zdecydować na zabieg laserem wyrównujący powierzchnię rogówki. Odbywa się to bez jej nacinania tylko jest to jakby ścieranie naskórka. Czy ktoś z Was miał coś takiego wykonywne albo czy słyszeliście, ze ktoś inny miał? Czy jest to bezpieczne?

Edytowane przez Pearl1982
Czas edycji: 2009-01-16 o 06:53
Pearl1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:29   #175
AyoAya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez agaap89 Pokaż wiadomość
mam pytanie, znacie może dobrą klinikę okulistyczną, która mogłaby wykonać ten zabieg w lublinie??
Aga, jest w Lublinie klinika firmowana przez prof. Szaflika - jednego z najlepszych fachowców w Polsce, ale z tego co wiem to chyba lepiej przejechać się do jego warszawskiej kliniki.
AyoAya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:39   #176
marp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam,
sporo sie naczytałam o laserowej korekcie wzroku, chciałabym i ja wreszcie przestać nosić okulary, moja wada na LO-3 a na PO -3,5 nie jest moze największa ale na pewno noszenie okluarów jest dla mnie coraz bardzije uciążliwe, soczewki też jakoś mi nie podpasowały) Z tego co zdążyłam sie dowiedzieć to w Warszawie polecana jest klinika na ul. Grzybowskiej. Jednak mam pewne obawy, przede wszystkim co jak się nie powiedzie , moge stracić wzrok na stałe?
Czekam na wszelkie rady i wskazówki, pozdrawiam
marp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:28   #177
moooniccca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Słauchajcie ja też juz dawno zdecydowałam się na ten zabieg. Teraz jest najtrudniejsza kwestia. Jaką klinikę wybrac. Tyle sie naczytałam na forum o różnych klinikach tego typu że już sama nie wiem którą wybrac. Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedziec?? Zastanawiam się nad kliniką Intermedica w Poznaniu a Mavitem w Warszawie.Bardzo proszę o pomoc
moooniccca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:22   #178
AyoAya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez marp Pokaż wiadomość
Witam,
sporo sie naczytałam o laserowej korekcie wzroku, chciałabym i ja wreszcie przestać nosić okulary, moja wada na LO-3 a na PO -3,5 nie jest moze największa ale na pewno noszenie okluarów jest dla mnie coraz bardzije uciążliwe, soczewki też jakoś mi nie podpasowały) Z tego co zdążyłam sie dowiedzieć to w Warszawie polecana jest klinika na ul. Grzybowskiej. Jednak mam pewne obawy, przede wszystkim co jak się nie powiedzie , moge stracić wzrok na stałe?
Czekam na wszelkie rady i wskazówki, pozdrawiam
Prawda jest taka, że każdy zabieg medyczny wiąże się z ryzykiem. Zawsze może coś pójść nie tak bez względu czy jesteś u dentysty, czy chirurga. W internecie piszą, że błędy podczas takich zabiegów to kilka promili, więc można je uznać za bezpieczne. Najlepiej pójdź do tej kliniki i porozmawiaj z lekarzami, oni na pewno lepiej doradzą .
AyoAya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:00   #179
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez moooniccca Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kliniką Intermedica w Poznaniu a Mavitem w Warszawie.Bardzo proszę o pomoc

Ja robiłam w Intermedice w Poznaniu - zreszta w watku sa moje wypowiedzi na ten temat. Jestem bardzo zadowolona - prawde mówiąc w ogole juz zapomniałam ze kiedys miałam wadę wzroku!!! a nie minął nawet rok
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:03   #180
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

A w jakim wieku robilyscie sobie ta korekte?
Ja mam rocznikowo 20 lat i zastanawiam sie nad tym.
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.