Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 22:11   #61
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki a ja zaszalałam i poszłam dziś do fryzjera mam włosy do ramion jestem meega zadowolona

dodaję Wam fotki moich króciaków
ale super!!!! wyglądasz extra! nie ma co być szkoda -odrosną

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Czekoladka właśnie zrobiłam dżem bananowy pychotka wyszedł mi mały słoiczek dla mnie akurat bo Tż marudzi że jadł nie będzie bo to papka i bleee ehh z facetami

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Dziewczyny mam pytanko miała któraś z Was usuwanego pieprzyka? bo ja w dalszym ciągu zastanawiam się czy iść w poniedziałek usunąć bo jak się nie zagoi to z plasterkiem pójdę na wesele... z drugiej strony wystraszyłam się i chciałabym mieć za sobą i nie wiem co robić.....hmmm
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 23:06   #62
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
ale super!!!! wyglądasz extra! nie ma co być szkoda -odrosną

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Czekoladka właśnie zrobiłam dżem bananowy pychotka wyszedł mi mały słoiczek dla mnie akurat bo Tż marudzi że jadł nie będzie bo to papka i bleee ehh z facetami

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Dziewczyny mam pytanko miała któraś z Was usuwanego pieprzyka? bo ja w dalszym ciągu zastanawiam się czy iść w poniedziałek usunąć bo jak się nie zagoi to z plasterkiem pójdę na wesele... z drugiej strony wystraszyłam się i chciałabym mieć za sobą i nie wiem co robić.....hmmm
Ja miałam wycinanego, ale tak okropnie mi to zrobili, że mam blizne 5 raz większą niż ten pieprzyk ;/ nie pamiętam ile ta rana mi się goiła ;/ Ale koleżance wycinali laserem to ślady minimalne miała i zero blizn
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 00:02   #63
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny mam pytanko miała któraś z Was usuwanego pieprzyka? bo ja w dalszym ciągu zastanawiam się czy iść w poniedziałek usunąć bo jak się nie zagoi to z plasterkiem pójdę na wesele... z drugiej strony wystraszyłam się i chciałabym mieć za sobą i nie wiem co robić.....hmmm
Ja miałam dwa usuwane. Teraz mam 5 razy wieksze blizny :-( okropnie to wygląda, jakby mi ktoś nóż wbił w ciało za dzieciaka. Nie polecam tego zabiegu jeśli to nie jest konieczne. Poza tym jak zrobisz to przed weselem to zapomnij że wypijesz cokolwiek z alkoholem :-/ z jakies 2-3 tygodnie sie goi ale alkoholu dłużej jeszcze pić nie wolno.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki a ja zaszalałam i poszłam dziś do fryzjera mam włosy do ramion jestem meega zadowolona

dodaję Wam fotki moich króciaków
Skoro jesteś zadowolona to najważniejsze mi jest szkoda twoich pięknych długich włosków :-( pamietam że tyle czasu je zapuszczalas i martwilas sie że wolno rosną a teraz jak urosły to je scielas :-( ładnie wyglądasz bo ty śliczna i nawet łysa bedziesz piękna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość


monia smakowicie Twoje jedzonko wygląda kolorowe jedzenie zawsze smakuje jakoś lepiej Kiedy, kiedy , kiedy fociszcza wykończonej łazienki będą???
Kochana jutro bedziemy kończyć łazienkę dzisiaj nic nie robilismy bo mąż pracowal do 16 a potem gości mielismy jutro dokleimy brakujące kafelki i pofugujemy troche zostanie tylko wanne obudowac i jakies dekoracje dodać fotki wrzucę oczywiście

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Kochane ja tylko na chwilke bo ide spać byli dziś u nas znajomi i robilismy grilla najadlam sie jak prosie :-/ zaraz mi brzuch pęknie :-( co prawda jadłam wszystko zdrowe bo lososia z grilla i dwa małe steki wołowe a do tego dużo sałatek dietetycznych ale za dużo tego wszystkiego zjadłam i mi ciężko cholernie :-( nie wiem jak ja dziś usne taka przeżarta :-/
Dobranoc:-* boję sie napisać wiecej bo ciagle mi się ta glupia aplikacja zatrzymuje i wszystko mi kasuje w qrwe jeża :-/
Buziaki :-* papa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 07:56   #64
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

MONIA COCKTAIL a mialyscie szwy? Bo mi powiedziała ze ja bd miała tylko brązową plamke bo jest maly i nie będzie zszywany. A zadzwonię jutro z rana i popytam dokładnie. Tzn ja chce go usunąć bo boję się tego że ma czarną kropeczke. Ale jeżeli ma sie nie zagoic to poczekam miesiąc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

COCKTAIL laserem niestety nie moge bo muszę oddać go do badania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 09:28   #65
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
MONIA COCKTAIL a mialyscie szwy? Bo mi powiedziała ze ja bd miała tylko brązową plamke bo jest maly i nie będzie zszywany. A zadzwonię jutro z rana i popytam dokładnie. Tzn ja chce go usunąć bo boję się tego że ma czarną kropeczke. Ale jeżeli ma sie nie zagoic to poczekam miesiąc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

COCKTAIL laserem niestety nie moge bo muszę oddać go do badania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja miałam szwy i to chyba 2 jak nie 3
Właśnie ja nie wiem jak to było, ale koleżance też wysyłali to znamię do badania ;/
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 09:45   #66
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
bialaczekoladka temperamentna kobieta z Ciebie nudy w Twoim związku nie przewiduje no ale wiadomo po kłótni przyjemnie nie jest
ps: razem z mamą robimy zamach na tatę (tato-piekarz) i do końca lipca próbujemy żyć bez pieczywa na razie tylko tyle, makarony i cała "kaszowa ekipa" bez zmian mały eksperyment
Oj temperamentna napewno i nudą nie wieje Ale co z tego, jak czlowiek się oszarpie przy tym strasznie Ja to tez moglabym czasami odpuscic, ale jakos nie potrafie zozła ze mnie i tyle

Gratuluję podejscia Zamach na tatę brzmi strasznie ale mam nadzieje ze biedny na tym nie ucierpi, jak coś zrzucisz na mnie

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

[/COLOR]Czekoladka właśnie zrobiłam dżem bananowy pychotka wyszedł mi mały słoiczek dla mnie akurat bo Tż marudzi że jadł nie będzie bo to papka i bleee ehh z facetami


Dziewczyny mam pytanko miała któraś z Was usuwanego pieprzyka? bo ja w dalszym ciągu zastanawiam się czy iść w poniedziałek usunąć bo jak się nie zagoi to z plasterkiem pójdę na wesele... z drugiej strony wystraszyłam się i chciałabym mieć za sobą i nie wiem co robić.....hmmm
Prawda ze pyszny? Dla mie ma idealny smak nie jest za słodki taki kremowy Dzisiaj jadlam omleta z nim

Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała z tym pieprzykiem

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

I dzisiaj planuję rower
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:08   #67
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cześć robaczki.W końcu mam czas z Wami popisać.Wszystko na bieżąco czytałam,ale jakoś nie miałam weny się odzywać [LEFT]Heroine Kochana strasznie Ci współczuje ostatnich przeżyć,ale dobrze że się przebadałaś życzę szybkiego powrotu do zdrowia.[LEFT]Monia Gratuluję spadku,bardzo szybko Ci ta waga spada.Wiesz,na Twoim miejscu wróciłabym do tabsów,po co się tak męczyć.Ja też tak miałam jak odłożyłam tabletki.Teraz mam idealnie dopasowane( po prawie 2 latach testowania) i mam spokój [LEFT]MeedzikPieknie wyglądasz ale to już wiesz,bo pisałam Ci wczoraj na fb i tak właśnie pomyślałam,że Coctail miała decydujący wpływ na tą decyzję.
Js podjęłam wyzwanie 30 dni squat i wymiękłam w 18-tym.Nie tyle co ja,ale tak mnie bolało kolano,że chodzić nie umiałam.Jednak zmiany są widoczne,z 88cm.zrobiło mi się 91cm.także masakra!Teraz nie wiem jak to zrzucić.Myślałam,że zadek nabierze tylko kształtu,a on się powiększył.Tż oczywiście zachwycony i mówi że napatrzeć się nie może Poza tym waga i nne wymiary bez zmian
Z dzieciakami mam teraz spokój bo pojechali w sobotę z teściami do Łeby,w piątek wracają.Tż ma urlop pod koniec m-ca także póxnej gdzieś skoczymy.
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 12:10   #68
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Jednak się wstrzymam po drugim weselu będę miała trzy tygodnie między następnym to zadzwonię do dermatologa i zdecydujemy nawet jak coś będzie to może miesiąc różnicy nie zrobi... jednak mam nadzieję że na strachu się skończy ehh.

u mnie dzisiaj kiepska pogoda ;/ zaraz idę ćwiczyć a wieczorkiem albo długi spacerek albo rolki jak padać nie będzie.


Like odzywaj się odzywaj
ale masz fajnie że teście zabierają dzieciaki
no i pupa na pewno apetyczna się zrobiła hehe ja kiedyś też robiłam nawet cały ale jakiejś różnicy w cm nie miałam tylko widziałam że bardziej umięśniona pupa się zrobiła i nogi


Monia aaa ja mam sposób na ta aplikacje jeżeli dasz szybką odpowiedz to skasuje Ci jak się aplikacja zatrzyma, a jak klikniesz z boku odpowiedz to później jest czy wkleić poprzednią wiadomość więc ja już na szybką nie odp hehe

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

melduję brzuchy z p90x i HITT 1000 kcl z fitnessblender ale dałam rade tylko 40min zrobić niezłe jest!

teraz piję białeczko zaraz zacznę obiadek robić i później zobaczymy co dalej buziaki
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:37   #69
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Wiedziałam, ale nie że aż tak bardzo

Tak to jest jak coś za człowiekiem chodzi, prędzej czy pozniej i tak się to zrobi Noooo teraz to bedziesz miała taką zdrowiznę na głowie i to 100% natural, plus jeszcze sampoczucie
Też nie wiedziałam, że aż tak bardzo

Dokładnie! Ja rok czasu wszystkim w koło marudziłam, że chciałabym się ściąć no i musiałam to zrobić i się przekonać, inaczej nadal bym marudziła
Noo włosy zdrowiutkie, nie ma w ogóle porównania, nie plączą się i dobrze układają
Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
No w końcu nagadałam sie ostatnio i poskutkowało Teraz to masz jeszcze krótsze niż ja Ale ładnie Ci w takich
Haha także zażalenia będą jak coś do Ciebie
A tak serio to masz rację, Ty miałaś włosy do pasa i nie bałaś się ściąć a ja d.upą trzęsłam rok czasu
Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
To juz wiemy czyja to sprawka
hahaha
Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
meeedzik ale radykalna zmiana muszę przyznać, że i w półdługich włosach wyglądasz rewelacyjnie
dziękuję
Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
ale super!!!! wyglądasz extra! nie ma co być szkoda -odrosną
nie będą odrastać, bo kolejnym razem mam zamiar ściąć je jeszcze krócej, tak bardziej na ukos
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Skoro jesteś zadowolona to najważniejsze mi jest szkoda twoich pięknych długich włosków :-( pamietam że tyle czasu je zapuszczalas i martwilas sie że wolno rosną a teraz jak urosły to je scielas :-( ładnie wyglądasz bo ty śliczna i nawet łysa bedziesz piękna
Jestem bardzo teraz już mnie kusić nie będzie, a jak zachce mi się znowu długich to będę zapuszczać teraz są zdrowsze to myślę, że nie będzie problemu z zapuszczeniem ale na razie nie zamierzam, bo dobrze się czuję w takich
hehe wiedziałam, że będziesz tak pisać widzisz jak Cię znam haha na łyso się nie zdecyduję
Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
MeedzikPieknie wyglądasz ale to już wiesz,bo pisałam Ci wczoraj na fb i tak właśnie pomyślałam,że Coctail miała decydujący wpływ na tą decyzję.

Dziękuję raz jeszcze no Cocktail namawiała mnie do cięcia już dłuuugo
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 14:44   #70
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Cześć robaczki.W końcu mam czas z Wami popisać.Wszystko na bieżąco czytałam,ale jakoś nie miałam weny się odzywać [LEFT]Heroine Kochana strasznie Ci współczuje ostatnich przeżyć,ale dobrze że się przebadałaś życzę szybkiego powrotu do zdrowia.[LEFT]Monia Gratuluję spadku,bardzo szybko Ci ta waga spada.Wiesz,na Twoim miejscu wróciłabym do tabsów,po co się tak męczyć.Ja też tak miałam jak odłożyłam tabletki.Teraz mam idealnie dopasowane( po prawie 2 latach testowania) i mam spokój
MeedzikPieknie wyglądasz ale to już wiesz,bo pisałam Ci wczoraj na fb i tak właśnie pomyślałam,że Coctail miała decydujący wpływ na tą decyzję.
Js podjęłam wyzwanie 30 dni squat i wymiękłam w 18-tym.Nie tyle co ja,ale tak mnie bolało kolano,że chodzić nie umiałam.Jednak zmiany są widoczne,z 88cm.zrobiło mi się 91cm.także masakra!Teraz nie wiem jak to zrzucić.Myślałam,że zadek nabierze tylko kształtu,a on się powiększył.Tż oczywiście zachwycony i mówi że napatrzeć się nie może Poza tym waga i nne wymiary bez zmian
Z dzieciakami mam teraz spokój bo pojechali w sobotę z teściami do Łeby,w piątek wracają.Tż ma urlop pod koniec m-ca także póxnej gdzieś skoczymy.
To ja nawet się na przysiady nie pisze dopiero bym miała du.psko
To teraz odpoczywaj jak masz dzieci na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Haha także zażalenia będą jak coś do Ciebie
A tak serio to masz rację, Ty miałaś włosy do pasa i nie bałaś się ściąć a ja d.upą trzęsłam rok czasu

Spoko Jakie zażalenia tak w ogóle

A ja dzisiaj wymyśliłam żeby wybrać się na spacer na górę koło naszej miejscowości i tak wyciągnęłam Tz rodzinke i ciotke Pluszek zadowolony w drodze powrotnej tż z nim zbiegł z samej góry to teraz najedzony śpi Łącznie ok. 14km także dzisiejszy trening zaliczony spotkałam po drodze koleżankę ze studiów na kijkach i ona wrzuciła trening na endomondo i dzięki temu mam rozpiske w km
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 14:55   #71
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
[LEFT]To ja nawet się na przysiady nie pisze dopiero bym miała du.psko
To teraz odpoczywaj jak masz dzieci na wyjeździe
Jak nie chcesz doopska powiększyć to nie radzę jedyny plus to taki,że skóra jest mega napięta i jędrna.
Odpoczywam jak się da.Dziś TŻ ma wolne to byliśmy polookać na wyprze,później na lodach i pizzy,a wieczorem pifko
Któraś pytała o jakiś skuteczny balsam ujędrniający.Ja polecam Nivea mleczko (granatowe) i biały balsam oba z koenzymem Q10,l-karnityną i czymś jeszcze.Cenowo ok i są w każdej drogerii.Teraz jest promo w Naturze za 15,99 na balsam,ale mleczko jest ciut lepsiejsze.
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 14:59   #72
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
[/COLOR]melduję brzuchy z p90x i HITT 1000 kcl z fitnessblender ale dałam rade tylko 40min zrobić niezłe jest!
Brawa za cwiczenia

Ja zrobiłam 29km rowerem I wrąbałam własnie kasze z kurczakiem, także doladowałam się weglami bo myslalam ze padnę

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Też nie wiedziałam, że aż tak bardzo

A nie myslalas zeby zrobic jakis kolor ewentualnie pasemka?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:29   #73
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cocktail ja zażaleń żadnych nie mam, absolutnie
To ładną wycieczkę zaliczyłaś widzę
Czekoladko fryzjerka mnie namawiała na takie delikatne blond refleksy ale jakoś tak bardzo polubiłam swój kolor, że nie chcę innego, bo lubię się w nim
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 00:31   #74
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej można dołączyć
__________________
Makijażomaniaczka!! !

'Spełniam marzenia i dążę do celu'
Walka o figurę !
75. ... ...66 ... ... 55


TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 08:13   #75
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej Laseczki
ja dzisiaj mam wolne ale nie śpię od 7 Tż poszedł do pracy ja już po śniadanku leże bo na usiąść nie mogę!!! ma takie zakwasy że na tyłku chyba takich nigdy nie miałam! myślę co dzisiaj poćwiczyć żeby trochę rozruszać.... pogoda brzydka więc pójdę tylko po kalafior i ziemniaczki na obiad

Czekoladka za rower zazdroszczę, ale cieszę się bo za miesiąc u mnie mają być rowery miejskie więc będziemy mogli z mężem pojedzić sobie już nawet mamy drogi zaplanowane gdzie jechać

a wczoraj zjadłam omlet z dżemem bananowym pyszny ale jednak ja omlet wolę na słono taki jak dzisiaj z oliwkami i papryką , dżemik zostawię do naleśników

Tysiiia jasne, opowiedz coś o sobie
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 08:41   #76
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Czekoladka za rower zazdroszczę, ale cieszę się bo za miesiąc u mnie mają być rowery miejskie więc będziemy mogli z mężem pojedzić sobie już nawet mamy drogi zaplanowane gdzie jechać

a wczoraj zjadłam omlet z dżemem bananowym pyszny ale jednak ja omlet wolę na słono taki jak dzisiaj z oliwkami i papryką , dżemik zostawię do naleśników
O widzisz to bedziecie smigac

Mnie boli strasznie tyłek, mam male sporotowe siodelko jest do niczego
Dzisiaj tez planuje jakis trening wieczorem, zamierzam zrobic Hita
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 10:18   #77
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Heroine
Zdrowie już lepiej Dziękuję. Chrypę dalej mam, ale powoli odzyskuję głos

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Póki co jestem w domu jak wróce do siebie i sie ogarne to koniecznie musze do wro pojechać, bo kol czeka z bratem sie dawno nie widziałam no i z Tobą na piwko chciałam iść
Ooookej To czekam na informację w takim razie

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
jak tam w ogóle na weselu było?
Bardzo fajne Mega udane wesele, tylko ja mówię z gorączką i w ogóle tam poszłam, to za bardzo sobie nie poszalałam :/ Ale w ogóle to zadowolona panna młoda z mężem, więc to najważniejsze

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Monia Widziałam po zdjęciach, że już koniec prawie z tym remontem Fajno !
Za spadek wagi No i oczywiście jeśli chodzi o postanowienia dotyczące zmiany odżywiania też wielkie brawa !

U mnie.... e różnie, teraz akurat w weekend poszłam w tango, więc mnie nie było, wczoraj do domu pod wieczór wróciłam. A tak źle się czułam cały tydzień, to i na kompa nie wchodziłam. Z Tż mi się układa niesamowicie dobrze!!! Naprawdę - no i chcę z nim zerwać. Nie umiem sobie za bardzo z tym poradzić, ale tęsknię za tym swoim ex Tż, co wam opowiadałam i żaliłam miliony razy. A on teraz na Islandii siedzi.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Hej.
MIGOTENKA HEROINE jak miło,że ktoś o mnie pamięta
Nooo jesteś w końcu !!! Jak zdrowie? Jak się czujesz?

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Kolacyyjjjaaaa w pracy :-P
Ty to ładnie jesz A gdzie łosoś ?!

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Ja zjadlam bułkę na kolację z dzemem bananowym
Oj tam, to @ to wszystko zwalimy na to A co do Tż.. trzymam kciuki żeby się wszystko szybko poukładało

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki a ja zaszalałam i poszłam dziś do fryzjera mam włosy do ramion jestem meega zadowolona

dodaję Wam fotki moich króciaków
Ślicznie wyglądasz !!!! No i wg mnie takie włosy są już zaliczane do półdługich Krótkie to minimum zgolone do karku ^^
Super zmiana

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowej części
Nooo heeeejo Gdzieś się podziewała?! Opowiadaj co u Ciebie

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanko miała któraś z Was usuwanego pieprzyka? bo ja w dalszym ciągu zastanawiam się czy iść w poniedziałek usunąć bo jak się nie zagoi to z plasterkiem pójdę na wesele... z drugiej strony wystraszyłam się i chciałabym mieć za sobą i nie wiem co robić.....hmmm
Moja siostra - miała 2 pieprzyki nad górną wargą, lekarz powiedział właśnie że w przyszłości to może być zagrożeniem. Usunął jej, wszystko się dobrze potoczyło, zero komplikacji itp. I wiesz co- odrosły !!!! Dwa jej odrosły w tym samym miejscu, tej samej wielkości itd. Nic się nie dzieje z nimi, siostra ma 30 lat, a usuwane miała jak miała ok 12.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość


melduję brzuchy z p90x i HITT 1000 kcl z fitnessblender ale dałam rade tylko 40min zrobić niezłe jest!

teraz piję białeczko zaraz zacznę obiadek robić i później zobaczymy co dalej buziaki
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 10:18   #78
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez TYSiiiA Pokaż wiadomość
Hej można dołączyć
Jasne heeejo
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 13:18   #79
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

chyba znalazłam sukienkę http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-a...0p2054025.html podoba mi się bardzo chociaż nie ukrywam ze wolałabym jakąś jasną jeszcze pójdę do mohito. w ogóle kiecki mi się nie podobają co są w sklepach nie wiem czemu...


Zosia cieszę się, że wesele się udało mimo gorączki

a co do siostry to może nie był pieprzyk tylko coś podobnego? pieprzyki nie odrastają chyba...z reszta nie znam się


Czekoladka będziemy
a jakiego hita będziesz robić?
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 16:49   #80
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka To był pieprzyk I mogą odrastać, niestety :/
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 17:25   #81
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Brawa za cwiczenia

Ja zrobiłam 29km rowerem I wrąbałam własnie kasze z kurczakiem, także doladowałam się weglami bo myslalam ze padnę




A nie myslalas zeby zrobic jakis kolor ewentualnie pasemka?
A ja dzisiaj jeszcze nie ćwiczyłam
Cytat:
Napisane przez TYSiiiA Pokaż wiadomość
Hej można dołączyć
Hejka opowiedz coś o sobie

A ja miałam dzisiaj jechać do domu, ale jednak zostaliśmy Piekę karpatke, podejście nr 2 Mama mi dała na blaszkę papier i sie ciasto tak przyczepiło, że nie szło oderwać ;/ więc wywaliłam i pieke od nowa Taka dietka Ale ale na wadze 60,5

Melduje cwiczenia na brzuch i trochę zumby :P

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2014-07-14 o 20:42
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 21:10   #82
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

melduję killer buns&thighs cieszę się bo znowu zaczęłam ćwiczyć muszę ujędrnić pięknie ciałko przed weselami hehe

byłam dzisiaj w mohito przymierzyłam chyba z 6 sukienek i się tylko wkur... bo dwie mi się mega podobały to jedna xs była za duża a w drugiej zamek zepsuty... ale w niedziele po pracy jadę do domku bo sis przyjeżdza i jedziemy na zakupki do wrocka, niestety tylko na jeden dzień pojadę ale później oni do nas przyjadą


Zosia nawet nie wiedziałam, mi on w ogóle nie przeszkadza nawet mi się podoba bo mam go na udzie z przodu taki trochę sexy ale niestety się wystraszyłam teraz jak się opliłam to wydaje mi się że mnie swędzi i w ogóle się boję, jedynie chcę żeby nie wykazało nic złego a tak niech odrasta... ;/

Cocktail za zumbę
i jak karpatka?
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 21:21   #83
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję killer buns&thighs cieszę się bo znowu zaczęłam ćwiczyć muszę ujędrnić pięknie ciałko przed weselami hehe

byłam dzisiaj w mohito przymierzyłam chyba z 6 sukienek i się tylko wkur... bo dwie mi się mega podobały to jedna xs była za duża a w drugiej zamek zepsuty... ale w niedziele po pracy jadę do domku bo sis przyjeżdza i jedziemy na zakupki do wrocka, niestety tylko na jeden dzień pojadę ale później oni do nas przyjadą


Cocktail za zumbę
i jak karpatka?
za ćwiczenia

karpatka spoko dałam Tż-owi żeby było mniej dla mnie zjadłam tylko mały kwadracik będzie na jutro bo babcia ma urodziny
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 22:07   #84
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hejka

Wiec tak na diecie jestem od niepamiętnych czasów . 5 lat temu schłam z 73 do 55 niestety w tamtym roku zaczęłam tyć i w marcu 2014 warzyłam 75 kg masakra.Teraz juz na szczęście trochę schudłam ale to jeszcze mało obecnie jest 69 a chce 55 mam 169 wzrostu i 24 lata. Od jakiegoś czasu uważam na to co jem ale waga spada bardzo słabo 1 kg miesięcznie . Dlatego postanowiłam wziąć się w garść . Zaczęłam ćwiczyć na stepperze który zakupiłam Mam nadzieje że bedą jakieś efekty oprócz tego rowerek stacionarny min 15 min i brzuski 50 na początek i dieta oczywiście
A wy jakie ćwiczenia codziennie wykonujecie ?
Moja dodatkową motywacją jest wesele we wrześniu co prawda nie moje ale chcę jakoś wyglądać
__________________
Makijażomaniaczka!! !

'Spełniam marzenia i dążę do celu'
Walka o figurę !
75. ... ...66 ... ... 55


TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:09   #85
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez TYSiiiA Pokaż wiadomość
Hejka

Wiec tak na diecie jestem od niepamiętnych czasów . 5 lat temu schłam z 73 do 55 niestety w tamtym roku zaczęłam tyć i w marcu 2014 warzyłam 75 kg masakra.Teraz juz na szczęście trochę schudłam ale to jeszcze mało obecnie jest 69 a chce 55 mam 169 wzrostu i 24 lata. Od jakiegoś czasu uważam na to co jem ale waga spada bardzo słabo 1 kg miesięcznie . Dlatego postanowiłam wziąć się w garść . Zaczęłam ćwiczyć na stepperze który zakupiłam Mam nadzieje że bedą jakieś efekty oprócz tego rowerek stacionarny min 15 min i brzuski 50 na początek i dieta oczywiście
A wy jakie ćwiczenia codziennie wykonujecie ?
Moja dodatkową motywacją jest wesele we wrześniu co prawda nie moje ale chcę jakoś wyglądać
Mamy podobny wzrost ja 168 i też dąże do 55kg. 3 lata temu schudłam do 54 ale jak widać efekt jojo mnie dopadł Ja ostatnio jem w miarę rozsądku nie nażeram się i coś tam cwiczę i odpukać waga spada
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 10:44   #86
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Siema

A ja wczoraj przegielam chyba ze skakaniem i zaczęła mnie boleć ta złamana noga a właściwie wiązadlo i to to które miałam zerwane masakra Dostalam ochrzan od Tz i wieczorem ma mi zrobić usg nogi Jaka ze mnie lomaga :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:26   #87
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej
Wiem, że macie już 15 część, ale może mogłabym do Was dołączyć?
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:39   #88
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
hej
Wiem, że macie już 15 część, ale może mogłabym do Was dołączyć?
zapraszamy
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 08:39   #89
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Yeah a u mnie 59,8 żegnaj 60 a do tego zaczęła mi się @ takiej wagi to ja nie widziałam od 1,5 roku

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2014-07-16 o 08:40
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:08   #90
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Yeah a u mnie 59,8 żegnaj 60 a do tego zaczęła mi się @ takiej wagi to ja nie widziałam od 1,5 roku
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.