męskie rękawiczki, jak je dobierać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 21:57   #1
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166

męskie rękawiczki, jak je dobierać?


chciałbym się dowiedzieć czy waszym zdaniem należy dobierać rękawiczki aby pasowały do szalika i czapki, czy wystarczy aby szalik i czapka pasowały do siebie?
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 22:59   #2
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: męskie rękawiczki, jak je dobierać?

Ja trzymam się zasady, że jeśli z trzech rzeczy dwie są jednego koloru, to trzecia niech będzie inna . Jeśli przykładowo czapka i szalik są czarne, to niech rękawiczki będą w jakieś wzory. Albo gładkie rękawiczki i czapka, szalik w deseń/inny bardziej widoczny kolor. Ewentualnie wszystko w jednym kolorze, ale to na bardziej formalne wyjścia, dla mnie trochę nuda.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 01:40   #3
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: męskie rękawiczki, jak je dobierać?

Zależy, jakie to jest zestawienie. Jeżeli szalik, czapka i rękawiczki są czarne, to (według mnie) wygląda to dobrze. Ten kolor nie dominuje i te trzy elementy nie będą tworzyć nudnego kompleciku.
Ale jak chciałabyś ubrać bordową/szarą/jakąkolwiek inną czapkę i szalik, to rękawiczki dobierz pod kolor spodni, albo butów.
Jeżeli strój jest monochromatyczny (przeważnie czarny), to wtedy można postawić na kolor, który podkręci stylizację.

Tak na marginesie, to zamiast dopasowywać rękawiczki, bardziej zastanowiłabym się nad połączeniem czapka-szalik. Jak dla mnie to te 2 elementy przyciągają większą uwagę, niż rękawiczki, które w zasadzie wystarczy mieć czarne i brązowe (skórzane, dobrej jakości).
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2014-12-04 o 01:41
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 02:40:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.