Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 12:09   #2611
MadameX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ad. Oskar Bochon - w tym salonie ma wiecej fryzjerow?[/QUOTE]

Bylam u niego kilka miesiecy temu, salon byl nowootwarty, Oskar pracowal sam ale planowal chyba kogos przyjac. Nie wiem jak sytuacja wyglada teraz. Zadzwon (mam nadzieje ze nie odbierze jego bardzo nieprzyjemna asystentka bo to moze zniechecic). Ja osobiscie goraco polecam Oskara- ma talent i swietne wyczucie.

Edytowane przez MadameX
Czas edycji: 2010-01-10 o 12:26
MadameX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:14   #2612
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez olkami Pokaż wiadomość
hej

ja byłam kilka razy u Oskara. Ma jakiś styl rzeczywiście i pomysły. Zgadzam sie jednak z opinią, że ZAWSZE ścina za krótko i na docelową fryzurę czeka sie ze dwa tygodnie, aż włosy trochę odrosną. Właściwie dlatego z niego zrezygnowałam, moja koleżanka też. On wie o tym, bo klientki mu to mówią, ale i tak ścina a ten sposób-tak sie chyba przyzwyczaił.
Cytat:
Napisane przez MadameX Pokaż wiadomość
Ad. Oskar Bochon - w tym salonie ma wiecej fryzjerow?
Bylam u niego kilka miesiecy temu, salon byl nowootwarty, Oskar pracowal sam ale planowal chyba kogos przyjac. Nie wiem jak sytuacja wyglada teraz. Zadzwon (mam nadzieje ze nie odbierze jego bardzo nieprzyjemna asystentka bo to moze zniechecic). Ja osobiscie goraco polecam Oskara- ma talent i swietne wyczucie.[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny za odpowiedz. Moze sie wybiore do Oskara zatem Dostalam jeszcze namiar do znajomego fryzjera od mojej kolezanki. Kolezanka ma zawsze fajnie sciete na krotko wlosy - i co najwazniejsze nie trzeba ukladac wlosow - co dla mnie jest bardzo wazne. Zobacze - tak czy siak, do kogokolwiek sie nie udam, napisze tu swoja opinie
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:36   #2613
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześc dziewczyny Dawno już nie pisałam w tym wątku ale potrzebuję rady a przy okazji muszę się pożalić

Chodzi o Kiss Paris i Panią Basię, byłam tam już dobrych kilka razy i pierwsze wizyty były super. Powierzyłam jej więc moją fryzurę sylwestrową i za 150zł otrzymałam parę loczków z prostownicy i 30 wsówek na czubku głowy: MASAKRA. Zdjęcia nie mam bo bardzo szybko pozbyłam się wszystkiego co miałam na głowie i poszłam w moich zwyczajnie ułożonych włosach. Pomyślałam sobie wtedy że to nic, spokojnie, Pani Basia i tak jest super, na pewno warto zaufać jej jeszcze raz. Na następnej wizycie poprosiłam o farbę w kolorze złotego blondu. Pani Basia zapytała się czy dodać refleks miedzi (bo przyszłam do niej z rudymi włosami) na co przytaknęłam że ewentualnie kropelkę Otrzymałam włosy rudo-brązowe, bardzo ciemne. Okey, też jestem w stanie zrozumieć że farba nie wyszła, ale czemu wmawiano mi że to jest kolor bardzo jasny a przynajmniej będzie. Owszem po 3 miesiącach kolor się zmył całkowicie... Za farbę bez strzyżenia zapłaciłam 205zł. I skończyła się wtedy moja przygoda z Panią Basią.
Podkreślam że nie uważam jej za złą fryzjerkę, ja po prostu miałam chyba jakiegoś pecha :P

I tu moja prośba: bardzo proszę o namiary na dobrego fryzjera, najlepiej takiego który zna się na kręconych włosach i o cenach do max 100zł za strzyżenie.
Rozważam salon Claudius (zdaje się że była mowa o Klaudiuszu, Monice i Oskarze taaak?) i Trendy na Piastowskiej (Tomek Grabowski).
Mogłybyście powiedzieć jak długo trzeba czekać i tu i tu na termin i jakie są koszty cięcia długich włosów?

Z góry dzięki
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.

Edytowane przez Karola_krk
Czas edycji: 2010-01-11 o 23:35 Powód: dopisek
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:59   #2614
Pinusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 107
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja mam na jutro na 12.00 wolny termin u Klaudiusza, niestety nie mogę iść. Mogę odstąpić
Pinusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:08   #2615
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

U Tomka Grabowskiego strzyżenie długich włosów kosztuje ok 120zł, ale bardzo trudno się z nim umówić.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 09:21   #2616
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość

Powiedzcie mi, czy macie kogos godego polecenia u Claudiusa? Bo moi fryzjerzy wybyli z Krk... Poszukuje pilnie kogos dobrego i nie zmanierowanego
Moja krotka fryzurka ptrzebuje ratunku
ja chodzę do Klaudiusza,mój mąż również , a on jest dość wymagający, chyba bardziej niż ja :P Sama maszynka - jak u większości nie wchodzi w grę. Klaudiusz scina go najlepiej i zawsze wychodzi zadowolony.
Ja u Klaudiusz tylko ścinałam włosy,natomiast koleżanka ręczyła że świetnie dobiera i kładzie kolor .
Jestem zadowolona, trochę dziwnie czasem czesze , ma fioła na punkcie kręconych włosów, jak ma czas wymyśla cuda, ale generalnie jak juz umyjesz i ułożysz włosy po swojemu (tzw po codziennemu) to okazuje się ze są świetnie ścięte..
Dla mnie minusem jest tylko odległość (drugi koniec Krakowa i wszelkie możliwe krakowskie korki do pokonania) oraz trochę cena, chociaż i tak widzę zę stałych klientów traktuje ulgowo.
Plusy - jeśli ci sie nie podoba - poprawi, jesli nie wiesz co zrobić - dobrze doradzi.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:09   #2617
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witajcie.
Tak czytam forum, czytam, bo od dłuższego czasu poszukuje fryzjera. Dobrego fryzjera!
I przypadł mi do gustu salon >> Claudius <<.
Tam także strzyże Oscar? Bo właśnie waham się czy by nie zapisać się do niego, bo na Klaudiusza - mimo waszych przychylnych opinii na razie mnie nie stać :-P
Przeraża mnie tylko, że podobno ten Oscar zawsze tnie na krótko...
Jak ktoś jest stałym bywalcem u niego to chętnie poczytam, tak na bieżąco.
A i chciałam zapytać ile się czeka na termin?

Pozdrawiam

dzonksik - no fakt, może i kawał Krakowa, korki niesamowite - ale... ja na szczęście niemalże widzę z okna ich salon )
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 21:16   #2618
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam, widzę że grupka polecanych fryzjerów w ostatnim czasie się w wątku skurczyła i jestem ciekawa, czy ktoś będzie mi w stanie polecić dobry salon/fryzjera.

Potrzebuję dobrego fryzjera w szeroko rozumianym Podgórzu (ale bez Ruczaju) lub w centrum, nie potrzebuję porad stylisty, tylko dobrego cięcia i chciałabym zapłacić możliwie mało, najlepiej poniżej 70-80zł. Fajnie by było, gdyby farbowali L'orealem, bo zastanawiam się też nad odświeżeniem koloru.

Do tej pory korzystałam z usług salonu Roman na Gołębiej, ale kolejne podwyżki cen zachęciły mnie do poszukiwania innego miejsca.

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie polecić mi dobry salon.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:04   #2619
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez madzius_krk Pokaż wiadomość
Witajcie.
Tak czytam forum, czytam, bo od dłuższego czasu poszukuje fryzjera. Dobrego fryzjera!
I przypadł mi do gustu salon >> Claudius <<.
Tam także strzyże Oscar? Bo właśnie waham się czy by nie zapisać się do niego, bo na Klaudiusza - mimo waszych przychylnych opinii na razie mnie nie stać :-P
Przeraża mnie tylko, że podobno ten Oscar zawsze tnie na krótko...
Jak ktoś jest stałym bywalcem u niego to chętnie poczytam, tak na bieżąco.
A i chciałam zapytać ile się czeka na termin?

Pozdrawiam

dzonksik - no fakt, może i kawał Krakowa, korki niesamowite - ale... ja na szczęście niemalże widzę z okna ich salon )
jesli Oskar to ten chłopak o ktorym myśle, to widziałam kilka razy jak ścianał klientów podczas moich wizyt i szczerze to nie podoba mi sie wogole to co robi z włosami. Jednej biednej pani tak tragicznie dobral fryzure że poprawiał ja Klaudiusz. Ale tak jak mowie, nie wiem czy to był tenże Oskar...nie pamiętam po prostu.
Dla mnie sprawa jest prosta, chyba nie ma w Krakowie fryzjerów ktorzy byliby dobrymi fachowcami a ceny ich usług schodziły poniżej 80 zl. Ja nie trafiłam, a na prawdę przeszłam wielu krakowskich mistrzów Jest taki jeden gosc, poza krakowem, jak mam czas to tam jadę, moja mama pracuje w tej miejscowosci, ale to juz woj. świętokrzyskie, i ten pan w tzw Kozich Wólkach tnie na prawde dobrze, nie za bardzo potrafi czesać, szczegolnie krótkie włosy, wychodzi mu zawsze cos dziwnego , tzw typowy styl małomiasteczkowy , ale jesli chodzi o cięcie - super ! no i cena powalająca, modelowanie, cięcie i suszenie - 40 zl
Farbowanie u takich fryzjerów z malych mieścin i fryzjerów osiedlowych też trochę leży, no ale nie dziwie się bo to nie sa styliści przecież, a na jednolity kolor to każdy głupi potrafi pomalować ( no nie.. chociaż jakby się tak zastanowić ... )
Duzo slyszalam o Macku Maniewskim z Rakowickiej. Duzo pozytywnych opinii, ale nie bylam, nie sprawdziłam.
Do Klaudiusz czekamy zawsze okolo tygodnia, wiec to tez nie jest jakis bardzo dlugi termin.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:50   #2620
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

W takim razie skłaniam się ku Klaudiuszowi skoro do Tomka Grabowskiego problemy z terminem
tylko powiedzcie mi dziewczyny czy cennik ze stronki Claudiusa odpowiada cenom w rzeczywistości? podają że Klaudiusz bierze 120-150zł za ścięcie, więc rozumiem, że przy długich włosach mam się spodziewać tej górnej granicy?

Jestem też ciekawa czy Klaudiusz sam dobiera fryzurkę czy "dozwolone" są jakieś sugestie? ;D

Widziałam też dobre opinie o Monice z Claudiusa, możecie napisać o niej coś więcej?
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.

Edytowane przez Karola_krk
Czas edycji: 2010-01-14 o 10:56 Powód: dopisek
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 11:16   #2621
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Karola_krk mnie Klaudiusz nie zmieniał fryzury, ale mój mąż poszedł do niego pierwszy raz jak ścinał włosy z długich na krótkie. To pierwsze cięcie bylo bardzo ważne, zeby mógl sie przyzwyczaić do nowej fryzury i nie chodzil w czapce z daszkiem mąż ma szerokie kości policzkowe i okrągła buzie wiec własciwie to ja najbardziej z nas dwojga nie chciałam zeby wygladał jak Czesio Powiedział Klaudiuszowi tylko , że to dla niego bardzo ciężka decyzja (zrobił to do ślubu hahaha) i ze bardzo na niego liczy. I tyle.. Klaudiusz zrobił reszte. I sciął go na prawde super, zreszta dalej to robi. Wiadomo ze w wiekszosci przypadków chłopak w krotkich włosach wyglada lepiej niż w długich, ale ... nie zawsze tak jest , a moj mąz na pewno teraz wyglada o niebo lepiej.I tak jak mowie, ma kawał drogi do niego, bo mieszkamy w połnocnej czesci Krakowa, ale nie pojdzie nigdzie indziej.
Z tego co obserwuje podczas wizyt przy zmianie fryzury słucha co mówi klient/klientka i doradza lub odradza , no i te fryzury , moze przez uczesanie , maja zawsze w sobe cos odjechanego, chyba ze ktos sobie tego nie zyczy .
My placimy te niższe stawki , ja mam długie włosy, ale widze ze liczy mi 120 zł. Może dlatego że juz chodzimy ze 2 lata do niego.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 12:05   #2622
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dzięki dzonksik za długą odpowiedź coraz bardziej jestem przekonana do Klaudiusza też mieszkam na pn krk więc będzie to daleki i zakorkowany wypad ale chyba faktycznie warto.
Mam jeszcze dylemat czy poświęcić mu też farbowanie? W końcu to już nieduża różnica cenowa :P
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 12:53   #2623
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

no to tak jak pisalam wczesniej,co do farbowania cytujac moja kolezanke : petarda

Ja niestety nie wiem, nie widzialam tez nigdy jak farbuje kogos i jak wyglada ktos po farbowaniu , bo z kolezanka juz nie pracuje, zreszta ona zawsze miala jeden kolor, mowila tylko, ze kiedys gdy potrzebowala na jakas okolicznosc bardziej odjechanej fryzury to byla bardzo zadowolona z koloryzacji u niego.
Ja ze wzgledu na oszczednsci glownie chodze do tanszego fryzjera na kolor. Albo czasem nawet z braku czasu po prostu robie sobie kolor sama. Kurcze, gdybym tak miala czas chodzic do fryzjera raz w miesiacu na pewno mialabym jakies fajne fiu bździu na głowie a tak to klasyka na maksa no przysiegam ....
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:16   #2624
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez abi2009 Pokaż wiadomość
pani Marysia pracuje teraz na ul.Kobierzyńskiej w TRYNITY
Czy to jest jakiś nowy salon?
Nie mogę znaleźć informacji o Trinity na Kobierzyńskiej, może chodzi o Białoprądnicką?
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:49   #2625
matrixa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć! od dłuższego czasu przeglądam to forum i muszę przyznać, że wiele można się z niego dowiedzieć. Podobnie jak inni w tym wątku poszukuję dobrego fryzjera w Krakowie. Powiem od razu, że ja i fryzjer, to kontakt bardzo rzadki, ostatni raz ścinałam włosy ok 1,5 roku temu. Jestem osobą niską (159cm) i mam dłuugie włosy, najdłuższe do pasa, gęste. Przymierzam się do zrobienia coś z nimi(ścięcie do łopatek, długa, delikatna grzywka na bok), ale mam ogromny dylemat do kogo się udać. Od razu mówię, że jestem do nich bardzo przyzwyczajona i jakoś trudno mi się zebrać...bo się boję, że ktoś zetnie mi włosy tak, że się na ulicy nie pokażę. Tak więc jeśli znacie jakiegoś fajnego fryzjera, kto ma dobrą rękę do długich włosów...nie chodzi mi tu o żadne wydziwianie, czy bardzo orginalne cięcie, ale o delikatną, łatwą do ułożenia fryzurkę
O cenie raczej nie piszę, bo domyślam się, że spory wydatek mnie czeka, patrząc na długość moich włosów...choć może są wyjątki?
Nie wiem co ze słynną na tym forum panią Basią? ktoś może ścinał u niej włosy, mniej więcej tak, jak ja chciałabym ściąć? z góry dzięki za pomoc
matrixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 23:03   #2626
kasiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej dziewczyny ja długo szukałam dobrego fryzjera w krakowie
chodziłam Do Romana ale niestety juz sie tam atmosfera popsuła , przestali dbac o klienta i kobitki ida jak na tasmie i starsznie spalili mi włosy po tym jak trzymali farbe 2 razy dluzej niz powinna byc :/ pozniej probowałam w JLD i innych sieciowkach ale to takze nie bylo to za taka wysoka cene zero pfofesionalizmu .. wkoncu przypadkiem trafiłam do Salonu na Dąbiu jakies 2 przystanki od Plazy a salon nazywa sie Studio Fryzury znalazłam nawet ich strone internetowa kolezanka mnie tam zaciagneła prawie zywcem bo wogole nie mialam ochoty na fryzjera i od tego czasu chodze tylko tam...najlepsza fryzjerka tam chyba jest szefowa ale ma takie terminy zapisow ze glowa mała wiec to raczej odpada dla niecierpliwych ja chodzilam do jednej pani jakis czas ale niestety nie pracuje juz tam. zaproponowano mi wizyte u nowej fryzjerki.. pani moniki i pomimo ze byla bardzo mloda bo chyba miala ok 20 lat bylam bardzo zadowolona. Z tego co widzialam to szefowa ma raczej starsze klientki i czesze takie klasyczne fryzury a te mlode panie co tam sa to takie chyba bardziej nowoczesne ja z mojego nowego boba jestem bardzo zadowolona. a co chyba wazne cena nie powala az tak bardzo bo za krotkie wlosy zaplacilam za obciecie ok 70 zl i zostalam ladnie uczesana. Wsomie to 1 salon na jaki trafilam gdzie dba sie o klienta ,mozna sie wyciszyc i zrelaksowac.a nie jak w tych sieciowych nie chodze czesto bo slabo u mnie z kasa ale raz na jakis czas chyba warto wydac Polecam !

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:51 ----------

musze wam powiedziec jeszcze ze zaskakuja mnie czasem wasze opinie jak czasem fryzjerzy moga nas tak traktowac przeciez wkoncu za to placimy ? a tak z innej beczki to robilyscie kiedys tak zwana AMPUŁKE ?? w salonie loreala ? bo ja milam 1 raz robiona ale to bylo bardzo dawno temu i juz nie pamietam efektu ? a teraz mam zamiar wybrac sie na farbe a slyszlam ze po farbie sie ja powinno zrobic zeby sie kolor lepiej trzymali wlosy byly ladniejsze ? powiedzcie czy robilyscie i co sadzicie ?

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-01-15 o 16:27 Powód: usuniecie linku str interentowej
kasiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:01   #2627
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Co do ampułek to nigdy nie robiłam u fryzjera ale widziałam że można takie cuda od l'oreala zakupić chociażby na allegro za śmieszne pieniądze (7-12zł) !!! Moja mama raz robiła w salonie za 50zł i z efektów była bardzo zadowolona (miękkie, błyszczące włosy) jednak jakby na to nie patrzeć to 5-krotne przebicie cenowe. Z drugiej strony nie wiem czy samemu można to nałożyć prawidłowo. To tyle ode mnie
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:51   #2628
kasiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

no wlasnie sie zastanawiam czy robic ten zabieg u fryzjera bo cena chyba spora tam w studio fryzury kosztuje to chyba 35 zl sama ta ampulka wiec nie tak zle ale podbno wlasnie na allegro slyszalam ze sajakies podroby i ze gorzej działaja i slyszalatm tez ze cena taka bo przy nalozeniu jest masarz ? nie wiem czy w kazdym salonie wiem ze tam gdzie ja chodze to panie fajnie masuja zawsze głowke przy myciu <marzyciel> bo zawsze bylam wyszarpana i obolała wiec moze dobrze zainwestowac to dodatkowe 35 zl za chwile relaksu i do tego cos wartosciowego dla wlosow?? jak myslicie ??? bo wyczytalam tez u nich na stronie internetowej ( dałam wam wyzej) ze jest jakas najnowsza usluga regeneracji wlosow nie wiem czy to jest we wsyztskich salonach ?? ale jest dosc droga bo ponad 100 zl to kosztuje ze strz ale ktos mi mowi ze warto tez robic raz na czas ta TERMOREGENERACJE ?? robilyscie ? lepiej doplacic i to zrobic czy sama ampułke ?? powiedzcie czy robilyscie to i co sadzicie ?? pozdrawiam krakowianki
kasiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:56   #2629
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie pracuje teraz pani Marysia do niedawna zatrudniona w Trendach na Karmelickiej?
Powtórzę swoje zapytanie gdyż poprzednia odpowiedź była błędna.
[nie znalazłam salonu Trynity na Kobierzyńskiej, jak również w salonach na tej ulicy nie pracuje żadna fryzjerka o imieniu Maria]

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie pracuje teraz pani Marysia do niedawna zatrudniona w Trendach na Karmelickiej?
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 15:04   #2630
kasiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

niestety nie wiem ale jak nie mozesz znalesc nikogo fajnego to moze sproboj tam gdzie ja albo jak dziewczyny pisza ?? wiem ze trudno isc do kogos nowego jak sie mialo fajna fryzjerke ? ale moze warto sprohowac czegos nowego bo i tak Ci pewnie nikt nie powie gdzie pracuje ta pani Marysia

DZIEWCZYNY TERMOREGENRACJA czy AMPULKA ???
kasiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:08   #2631
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dzięki za radę, ale szukam pani Marysi dla znajomej
Upatrzyła ją sobie jako mistrzynię grzywki, inni nie chcą jej tak odważnie ściąć...
Tak czy inaczej chyba nie pozostanie jej nic innego jak poeksperymentować z kimś innym



Cytat:
Napisane przez kasiaaaaaa Pokaż wiadomość
niestety nie wiem ale jak nie mozesz znalesc nikogo fajnego to moze sproboj tam gdzie ja albo jak dziewczyny pisza ?? wiem ze trudno isc do kogos nowego jak sie mialo fajna fryzjerke ? ale moze warto sprohowac czegos nowego bo i tak Ci pewnie nikt nie powie gdzie pracuje ta pani Marysia

DZIEWCZYNY TERMOREGENRACJA czy AMPULKA ???
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:12   #2632
kasiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

az taka ekstremalna ta grzywka ?? jak wyglada ? moze powinnas isc do kogos młodego ? te mlode panie sa bardziej odwazne bo chyba szkola sie i znaja sie bardziej na modzie. moze bys sprubowala do pani moniki ? zobacz sobie na stronie u nich chyba sama grzywka 10 zł kosztuje a ogolnie strzyzenie to zalezy od dlugosci chyba.
kasiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:21   #2633
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez kasiaaaaaa Pokaż wiadomość
az taka ekstremalna ta grzywka ?? jak wyglada ? moze powinnas isc do kogos młodego ? te mlode panie sa bardziej odwazne bo chyba szkola sie i znaja sie bardziej na modzie. moze bys sprubowala do pani moniki ? zobacz sobie na stronie u nich chyba sama grzywka 10 zł kosztuje a ogolnie strzyzenie to zalezy od dlugosci chyba.
Ekstremalna to może, ale nadaje charakteru jej fryzurze i twarzy.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:40   #2634
kasiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez kasiaaaaaa Pokaż wiadomość
no wlasnie sie zastanawiam czy robic ten zabieg u fryzjera bo cena chyba spora tam w studio fryzury kosztuje to chyba 35 zl sama ta ampulka wiec nie tak zle ale podbno wlasnie na allegro slyszalam ze sajakies podroby i ze gorzej działaja i slyszalatm tez ze cena taka bo przy nalozeniu jest masarz ? Nie wiem czy w kazdym salonie wiem ze tam gdzie ja chodze to panie fajnie masuja zawsze głowke przy myciu <marzyciel> bo zawsze bylam wyszarpana i obolała wiec moze dobrze zainwestowac to dodatkowe 35 zl za chwile relaksu i do tego cos wartosciowego dla wlosow?? Jak myslicie ??? Bo wyczytalam tez u nich na stronie internetowej ( dałam wam wyzej) ze jest jakas najnowsza usluga regeneracji wlosow nie wiem czy to jest we wsyztskich salonach ?? Ale jest dosc droga bo ponad 100 zl to kosztuje ze strz ale ktos mi mowi ze warto tez robic raz na czas ta termoregeneracje ?? Robilyscie ? Lepiej doplacic i to zrobic czy sama ampułke ?? Powiedzcie czy robilyscie to i co sadzicie ?? Pozdrawiam krakowianki

ponawiam pytanko )
kasiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:20   #2635
kasiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Studio fryzury kraków al. Pokoju 20

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób, które korzystały bądź korzystają ze studia fryzur Marty Lizoń na al. Pokoju ? chciałabym wiedzieć jaka jest tam atmosfera, jak strzyżą i czy jest drogo? z tego co wiem wizyta w tym salonie trochę kosztuje, ale za to obsługa jest profesjonalna.

Hej ja tam chodze od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest bardzo mila jest przytulnie i profesjonalnie.Te panie strzyga naprawde fajnie i modnie z tego co mi sie wydaje to ciagle sie szkola bo czasem jak dzwonie sie umowic to moja pani fryzjerka jest np na szkoleniu. a cena owszem dosc spora no ale za Loreal trzeba wszedzie zapłacic ja boje sie isc gdzie indziej zreszta nie mam po co zqwsze jestem zadowolona
kasiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:29   #2636
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie pracuje teraz pani Marysia do niedawna zatrudniona w Trendach na Karmelickiej?

Jeśli chodzi o salon Trinity, to istnieje taki na Kobierzyńskiej (przecięcie z Grota-Roweckiego). Ktoś podawał wcześniej, że tam może pracować pani Marysia (nie wiem tego), ale taki salon istnieje, mimo że w internecie go nie znajdziecie
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:55   #2637
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez madzius_krk Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o salon Trinity, to istnieje taki na Kobierzyńskiej (przecięcie z Grota-Roweckiego). Ktoś podawał wcześniej, że tam może pracować pani Marysia (nie wiem tego), ale taki salon istnieje, mimo że w internecie go nie znajdziecie
Salon nie do znalezienia przez google, co za dziwo
Ale dziękuję za informację
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 17:06   #2638
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Salon nie do znalezienia przez google, co za dziwo
Ale dziękuję za informację
Ta... a mówi się, że google wie wszystko
Niestety nie mam tam numeru

A Ta pani Marysia dobrze strzyże, czy tylko grzywki? :P
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 17:31   #2639
kasiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

heej co z ta pielegnacja ?? prosze napiszcie cos ? bo nie wiem czy robic a wybieram sie do salonu !! ?
kasiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:07   #2640
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja dalej się zastanawiam czy iść do Oscara, czy nie zrobi mi extra "łysej" fryzury


Edit: OSCAR PRZEPROWADZIŁ SIĘ DO RZESZOWA, więc problem rozwiązany...
Nie ma to jak pech.
__________________
I'm GLAD

Edytowane przez madzius_krk
Czas edycji: 2010-01-15 o 18:31
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.