Natur House - jakieś doświadczenia? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 13:58   #121
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam czy nie zrezygnowac mam czasem wrazenie ze wiem wiecej niz pani dietetyk
wysyłam PW
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 09:06   #122
Domi_Reni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Moje doświadczenia też są pozytywne, chociaż chudnę bardzo powoli.. mam spotkania co dwa tygodnie i zwykle różnica na wadze jest około 0,6-0,8 kg. ALe przez pół roku schudłam już prawie 11 kg.

Na plus jest to, że wizyty mobilizują Cię do kontroli diety są bardzo dobre - nie głoduje się, a posiłki są bardzo smaczne )))

minus - cena... no ale coś za coś))
Domi_Reni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 21:06   #123
foczkano1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 6
GG do foczkano1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

hejka , ja już kończę moja przygodę z NH od 29.09 w ciągu3 miesięcy schudłam 13 kg. Obecnie jestem na stabilizacji wagi od 2 miesięcy , waga utrzymuje się ,warto !!!
foczkano1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:12   #124
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam, wczoraj się skusiłam na pierwszą wizytę. Waże 64,2 kg i chciałabym zejść do 53/54 kg. Taka wagę miałam zawsze od lat dopóki się nie pochorowałam i nie przytyłam 15 kg w ciągu 3 miesięcy i następnie po odstawieniu lekarstw natychmiast schudłam5 kg, ale reszta została.
Ogólnie całą rodzina należy do chudzielców.
Chciałabym się zapytać czy jakieś efekty były po pierwszy tygodniu, bardzo szybko się zniechęcam i obawiam się ze jak na drugiej wizycie nie będzie różnicy to do trzeciej nie dotrwam. Wiem ze na pewno efekty nie będą tak spektakularne jak pryz dużych nadwagach, ale mam nadzieje ze cokolwiek "ruszy".
Moja prawidłowa wyliczona waga to 59 kg, ale zawsze byłam szczuplejsza i dobrze się z tym czułam , przeciwieństwie do aktualnej wagi.
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 22:10   #125
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez MissiSissi_ Pokaż wiadomość
Witam, wczoraj się skusiłam na pierwszą wizytę. Waże 64,2 kg i chciałabym zejść do 53/54 kg. Taka wagę miałam zawsze od lat dopóki się nie pochorowałam i nie przytyłam 15 kg w ciągu 3 miesięcy i następnie po odstawieniu lekarstw natychmiast schudłam5 kg, ale reszta została.
Ogólnie całą rodzina należy do chudzielców.
Chciałabym się zapytać czy jakieś efekty były po pierwszy tygodniu, bardzo szybko się zniechęcam i obawiam się ze jak na drugiej wizycie nie będzie różnicy to do trzeciej nie dotrwam. Wiem ze na pewno efekty nie będą tak spektakularne jak pryz dużych nadwagach, ale mam nadzieje ze cokolwiek "ruszy".
Moja prawidłowa wyliczona waga to 59 kg, ale zawsze byłam szczuplejsza i dobrze się z tym czułam , przeciwieństwie do aktualnej wagi.
w pierwszym schudniesz najwięcej, bo "zejdzie" z Ciebie woda.
u mnie to było 2,5 kg.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:03   #126
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Mam nadzieje, bo jak pisałam wcześniej szybko się zniechęcam, co do wody to wyliczyła mi moja Pani dietetyk ze mam tylko 1,18 kg zatrzymanej wody, nadmiaru tłuszczu 3,02. Myślałam ze jest tego o wiele więcej. Zastanawiam się nad jakimś spalaczem tłuszczu - ale już chyba nie z naturhouse. Od soboty mam karnet na siłownie i takie spalacze podobno podnoszą temperaturę ciała przy ćwiczenia przy czym więcej się chudnie.
Ja mam dość dużą "oponkę" na brzuchu no i spory cellulit na udach, więc taki specyfik mogły pomoc uzyskać zakładany cel.
Co o tym sadzicie?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

a własnie zapomniałam się zapytać o suplementy.
Ja teraz pije drenanat d&n ( może przekręciłam nazwę, takie fiolki do picia na dzień inne na noc inne) ale coś Pani dietetyk wspomniała o jakiś tabletkach zamiennych? Macie jakieś porównanie? Co lepsze?
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 17:13   #127
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez MissiSissi_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, bo jak pisałam wcześniej szybko się zniechęcam, co do wody to wyliczyła mi moja Pani dietetyk ze mam tylko 1,18 kg zatrzymanej wody, nadmiaru tłuszczu 3,02. Myślałam ze jest tego o wiele więcej. Zastanawiam się nad jakimś spalaczem tłuszczu - ale już chyba nie z naturhouse. Od soboty mam karnet na siłownie i takie spalacze podobno podnoszą temperaturę ciała przy ćwiczenia przy czym więcej się chudnie.
Ja mam dość dużą "oponkę" na brzuchu no i spory cellulit na udach, więc taki specyfik mogły pomoc uzyskać zakładany cel.
Co o tym sadzicie?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

a własnie zapomniałam się zapytać o suplementy.
Ja teraz pije drenanat d&n ( może przekręciłam nazwę, takie fiolki do picia na dzień inne na noc inne) ale coś Pani dietetyk wspomniała o jakiś tabletkach zamiennych? Macie jakieś porównanie? Co lepsze?
nie mieszaj suplementów NH z jakimiś innymi.
a porównania nie mam, bo mam inne ciało, inne zwyczaje, inną wagę co równa się z innymi suplementami.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 10:25   #128
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

No i dziś drugie ważenie jestem podekscytowana i podenerwowana zarazem. Niestety wydaje mi się ze waga nie drgnęła nawet, choć przestrzegałam diety i piłam suplementy. W sumie jedynie dwa razy opuściłam posiłek ( raz drugie śniadanie raz podwieczorek). Dam znać jakie wyniki. Od soboty chodzę na siłownie tzn raz byłam i mnie strasznie "zakwasiło", ale od jutra zamierzam bywać na siłowni przynajmniej 5 dni w tygodniu. Oj ciekawa jestem dzisiejszych wyników, ciekawa...
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:08   #129
kamilka149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Mam pytanko do dziewczyn które schudły. Czy przy tych dietach które stosujecie wystęuja rozstępy i piersi ida w dół?
kamilka149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:17   #130
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez kamilka149 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do dziewczyn które schudły. Czy przy tych dietach które stosujecie wystęuja rozstępy i piersi ida w dół?
ee? odkad pamietam, to wydaje mi się, że jak duzo chudniesz to normalne, że Ci piersi maleją...
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:21   #131
kamilka149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

No własnie nie koniecznie własnie dlatego pytam a jakies cwiczenia sa dostosowywane?
kamilka149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 06:43   #132
kamilka149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

No własnie nie koniecznie. A czy cwiczenia sa dostosowywane pod kazdego indywidualnie?
kamilka149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:05   #133
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

A więc pisze o wynikach, według wagi w NH schudłam z 64,2 na 62,7, tłuszcz z 3,02 na 2,38 i nadmiar wody 1,18 na 0,32, bardzo się ciesze ze coś "ruszyło" zmotywowało mnie do kontynuowania diety. Teraz mam 3 diety każda na dwa dni. Pierwsza idzie dieta z kiwi, druga z kurczakiem, trzecie z pomarańczami, zobaczymy. W ostatni dzień mogę sobie wybrać którąś z tych diet lub wykorzystać urozmaicona która miałam w poprzednim tygodniu. No i doszły ćwiczenia tzw 6 WEIDERA - są to ćwiczenia na mięśnie brzucha.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilka149 Pokaż wiadomość
No własnie nie koniecznie. A czy cwiczenia sa dostosowywane pod kazdego indywidualnie?
Co do ćwiczeń ja szczerze mówiąc się zdziwiłam ze dostałam rozpiskę na 6 Weidera - ponieważ w NH są dietetycy a nie instruktorzy. Rozpiskę na ćwiczenia, powinnaś dostać od instruktorów. To ze proponują dodatkowe ćwiczenia to jest tylko na plus.
Dietetyk zajmuje się dobieraniem odpowiednich diet i suplementów po wywiadzie przeprowadzonym z pacjentem a nie dopieraniem treningu.
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:27   #134
moni0102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam
Ja też od wczoraj jestem na diecie NH,jak mówią tonący brzytwy się chwyta i choć to kosztowna dieta zaryzykowałam.
Stosowałam już różne diety ,ostatnio Dukana nie polecam do dziś odczuwam jej skutki,jak na razie mam mieszane uczucia jak przy każdej,zawsze schudłam tylko co dalej,za tydzień napiszę jak mi poszło
moni0102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:35   #135
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

jakie skutki po Dukanie odczuwasz ?
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:09   #136
Olkaaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Hej! Ja też stosuję NH, ale nie wiem co jest nie tak... Po 1 tygodniu straciłam 1kg, a po kolejnych 2 nic.... Może coś źle robię, będę musiała się dowiedzieć u dietetyczki.... Wy też miałyście takie problemy? No i nie mogę pozbyć sie nadmiaru wody.... Macie może jakąś stronę internetową czy coś, gdzie można przepisy NH znaleźć? Pozdrawiam, i trzymajmy się razem w diecie
Olkaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:25   #137
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

ja zaczelam gdzies od polowy kwietnia uczeszczac co tydzien trace ok. 1kg. co ciekawe, mam wiecej wody w organizmie w nadmiarze niz tkanki tluszczowej...

Olkaaa7, stosujesz sie w 100% do zalecen? masz jakis ruch? jakie suplementy dostalas?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 21:46   #138
johana40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam Wszystkichjestem dziś po pierwszej wizycie,od jutra zaczynam jestem pełna obaw,jak to bedzie ?dobrze ,że można podzielic sie swoimi obawami i wymieniać doswiadczenia
Pozdrawiam
johana40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 15:19   #139
mycha140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam ja również korzystałam z ich usług,byłam bardzo zadowolona.Osiagnełam zamierzony efekt schudłam 6.5 kg jestem przy koncu stabilizacji,ani grama nie przytyłam.Jesli chodzi o cene to sa różne możliwosci i opcje do wyboru tansze i droższe preparaty ,ale warto dla samej siebie ,dla lepszego samopoczucia.Znajoma,ktor a nie brała nic ,jedynie na samym poczatku preparat na poprawe pracy jelit,chodziła tylko na wizyty ,ale schudła 13,5 kg.WARTO
mycha140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 09:16   #140
Cuddy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

ja jestem zadowolona z NH. Wydaje 80 zł miesięcznie tam i nawet taka kwota mnie motywuje do pilnowania diety i przestrzegania porad. Zmieniła nawyki żywieniowe i powoli chudnę : ) mam nadzieję, że tylko efekt jo-jo mnie ominie..
Cuddy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 17:28   #141
chrupektofiowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Hej piszę dla wszystkich ,którzy odwiedzą ten nieco zakurzony wątek. Ja odchudzam się z NH w Siedlcach już drugi tydzień (a raczej dopiero).
W moim przypadku pani Dietetyk jest osobą kompetentną posiadającą dyplom mgr dietetyka(w ramce w gabinecie) . Jest miła i kontaktowa. Wizyty są krótkie to fakt.(ale to dobrze bo po co miałabym tam tracić cenny czas. 15-20 min maks.
Na pierwszej wizycie pani D. wypytała mnie o stan zdrowia ba nawet kazała zrobić wyniki ogólne na krew, cholesterol, cukier i tarczycę. Wiem lekarz to to nie jest ale podejście jak najbardziej ok.
Jasne ,że jadą troszkę rutyną dają podobne zalecenia drukowane diety (ile czasu by zajęło pisanie od nowa każdemu ( w gabinecie bitą godzinę )
Jest to zdrowa dieta dostarczająca około 1300 kcal Na której nawet przez chwilę nie jest się głodnym a się chudnie. Kilogram tygodniowo to jest zdrowe dla organizmu tępo.
Ja uważam ,że przenigdy nie schudłabym sama bez co tygodniowych wizyt ,bo strasznie sama jestem dla siebie pobłażliwa. A moja waga to 80 kg żywej wagi (teraz już 78). Pączuś ze mnie a nie laseczka. Dąże do 65 kilo.
Suplementy jasne ,ze to są takie ziołowe preparaty które można kupić tanio w aptece. Tylko,że ja już próbowałam różnych diet i różnych specyfików w tym za jeden kiedyś zapłaciłam 120 zł. I nic. Po kilku dniach smażyłam duży talerz frytek i wcinając myślałam przecież nie jestem taka gruba...nie wazę 120 kilo. I tyłam dalej kółko się zamykało.
Ale chcę dzięki NH zmienić styl życia i jedzenia złapać zdrowe nawyki. POdejście do jedzenia.
I tak mi ciężko się nie skusić ale jednak myśl o ważeniu i minie dietetyczki (Boże chyba bym się spaliła ze wstydu) ,że mi przybędzie lub waga stanie w miejscu działa. Ja potrzebuję tego bata .
I pani D powiedziała ,ze jak chcę to mogę tylko 200 zł wydac miesięcznie co mnie satysfakcjonuje. Coś za coś. Wizyta prywatna u dietetyka to 80-100 zł. Jakbym miała chodzić co tydzień to wyszło by 360-400 zł.
Polecam NH osobom które wszystko mają w teorii (zdrowe odżywianie, ćwicznia) a mają problem w głowie i nie potrafią same się zmobilizować. Idzicie do NH warto.
Marzenia o smukłej sylwetce zamienić na real

Edytowane przez chrupektofiowy
Czas edycji: 2012-09-30 o 17:38
chrupektofiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 08:06   #142
bimz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 31
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

witaj poprzedniczko
wybieram się do NH i mam sporo wątpliwości, jak każdy zapewne, lecz po przeczytaniu twej wypowiedzi, a zwłaszcza ostatniego zdania postanowiłam wybrać się tam na spotkanie z dietetykiem, moim problemem jest właśnie to , co napisałaś,że zasady zdrowego odżywiania mam opanowane,ale problem tkwi w głowie,ta niemożność stosowania ich i pęd do słodyczy to mój ogromny problem. Szukam właśnie takiej pomocy. Pozdrawiam
bimz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:41   #143
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja mam pytanie, czy ktoś był może na bezpłatnej konsultacji z dietetykiem w ramach akcji Uwaga Nadwaga (do 30.11. w każdym Centrum NH), czy warto?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 10:26   #144
chrupektofiowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Hej .Warto ,warto bimz.Ja już ważę 75.5.Dla mnie bomba. Teraz dąże do 70 kilo. Potem może i osiągnę te 65. Wiem jedno nie poddam się, i dzięki temu,że właże na ta wagę co tydzień i co tydzień ubywa mi kilogram mam motywację i widzę,że to ma sens. Tylko trzeba się nastawić na cierpliwe czekanie. Najfajniej jak kolejne spodnie lądują na dnie szafy tylko tym razem nie dlatego,ze są za ciasne tylko dlatego ,ze właśnie zrobiły sie za duże i spadają z pupy)
chrupektofiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:35   #145
Cuddy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

ta akcja to pewnie tylko promocja, bo w NH pierwsza wizyta i tak jest darmowa. Możesz iść i pogadać z dietetyczką ale i tak pewnie specjalnej diety nie dostaniesz, tylko ogólne nawyki żywieniowe z Tobą omówi. No ale jeżeli jest możliwość to jasne, próbuj bo warto. Ja zeszłam z 54.6 na 51 - i odkrywam coraz nowsze dziurki na pasku o których kiedyś nawet nie myślałam :P
Cuddy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 14:47   #146
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

A czy personel w Centrach NH ma jakąś wiedzę dot. żywienia w chorobach (hormonalnych) czy odchudzają ludzi zdrowych? Nie oczekuję nic specjalnego po bezpłatnej konsultacji, właśnie chodzi o ogólne wskazówki.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:37   #147
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Byłam właśnie w ramach tej akcji żeby zmierzyć sobie % tłuszczu oprócz mierzenia i ważenia pani powiedziała mi zasady zdrowego odżywiania ale nie było to nic odkrywczego mam niedoczynność tarczycy ale nie pytałam o nic w tej kwestii, zostałam tylko poinformowana że właśnie z tego powodu gromadzi mi się w organizmie woda. Bałam się, że będą mnie natrętnie namawiać na jakieś suplementy, wizyty itp ale nikt mi nawet nie zaproponował (mam dobrą wagę i tłuszcz poniżej ich normy)
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 07:51   #148
smutasek33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam , chciałabym dołączyć do Was kobietki , osobiście odchudzam się z NH od 4 tygodni waga -4kg, mam bardzo dużą nadwagę ( 30kg) 15 kg tłuszczu i 15 kg wody , tłuszczyk spada ale woda stoi w miejscu , bardzo się denerwuję tą wodą. Trzymajcie za mnie kciuki
smutasek33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:35   #149
Olgietka
Zakorzenienie
 
Avatar Olgietka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 4 752
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cześć dziewczyny
Chciałabym dołączyć do wątku
Mam pytanie - jakie są koszty? Słyszałam, że konsultacje są bezpłatne ale trzeba wykupić od nich jakieś suplementy i tak naprawdę to 100zł co tydzień..
Na siłownię i fitness wydaję miesięcznie 200zł do tego za każdym razem woda.. a jestem w takiej sytuacji, że każdy grosik muszę oglądać dwa razy - w sierpniu nasz ślub
Czy któraś z Was korzystała z usług NH w Pruszkowie?
__________________
Helenka 10.03.2016
... jestem, bo jesteś ...
Olgietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:58   #150
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Olgietka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Chciałabym dołączyć do wątku
Mam pytanie - jakie są koszty? Słyszałam, że konsultacje są bezpłatne ale trzeba wykupić od nich jakieś suplementy i tak naprawdę to 100zł co tydzień..
Na siłownię i fitness wydaję miesięcznie 200zł do tego za każdym razem woda.. a jestem w takiej sytuacji, że każdy grosik muszę oglądać dwa razy - w sierpniu nasz ślub
Czy któraś z Was korzystała z usług NH w Pruszkowie?
Wodę kupuj w pięciolitrowych butlach i przelewaj do mniejszych - zaoszczędzisz
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 01:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.