Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 13:40   #2191
Queenie
Raczkowanie
 
Avatar Queenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze jestes zadowolona ;]

U mnie - tfu tfu - spokój. Nawet po sylwestrze, gdzie jedzeniowo grzeszyłam ile wlezie, nie mam (jeszcze?) nowych niespodzianek, jedyne co to kilka takich 'gotowych', które od razu wycisnęłam, zdezynfekowałam i już po nich nie ma śladu...
Jedynie ta gula z policzka sprzed świąt wciąż się trzyma, ale na to chyba nie ma rady, jak coś takiego wyrośnie to trzeba z tym pochodzić... :/ [gorzej, że to jedna z tych która nie da się wycisnąć ...]

zamówiłam sobie już w DOZie ten differin, pewnie jakoś jutro go odbiorę... strach co będzie z nim...

ps - Fanata - zainteresowałąś mnie tym affiniotone swojego czasu, byłam nawet w rossmanie i kolor 03 nie jest taki najgorszy. Powiedz mi - ile za niego płaciłaś? Bo jak patrzęnaKWC 25 zł, a w rossmanie 28, to już czuję, że przepłacam ;P
U mnie tak samo z jedzeniem Mocno ograniczylam sodycze, z chipsów zrezygnowalam, do tego codziennie platki owsiane, pelno surowych marchewek, nasiona slonecznika, jablka a cera? Raczej bez wielkich zmian W każdym razie różnica byla najwyżej w ogólnej kondycji skóry, chociaż z tego powodu będę kontynuowala to zdrowe przyzwyczajenie. Wczoraj przemoglam się i zjadlam trochę slodkości, na razie nowych krostek brak, ale co z tego, skoro te starsze trzymają się ostro?
Bardzo dlugo bronilam się przed dermatologiem, ale dlużej już nie wytrzymam - w poniedzialek mam wizytę. Jestem dobrej myśli
Queenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 15:11   #2192
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez czarne kredki Pokaż wiadomość
tez tak mowilam do nie dawna, a bylas u dermatologa?
to pytanie zostawie bez komentarza.

ja tam nie jem chipsow, nie przepadam za slodkosciami ani ostrymi rzeczami, a gnidy jak wychodzily tak wychodza nadal.

kiedy bylam na swieta u rodzicow przez tydzien to nie ruszalam cery i bylo lepiej. zmiany zaczely sie goic. jednak jak przyjechalam do domu i zobaczylam swoja cere u siebie w swietle lazienkowym to sie podlamalam. pomimo, ze gnidasy sie goily to pory byly zanieczyszczone . i tak rozgrzebalam sobie buzie na nowo, a ponadto nowe "cuda" zaczely wyskakiwac jak opetane.

ponadto zauwazylam, ze moja cera gorzej "zachowuje sie" w P-niu. to juz nie chce myslec, co by bylo, gdybym mieszkala na Slasku.

ja to taki nieuleczalny przypadek .

veronicas15
chyba musze obejrzec ten program.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-01-02 o 15:20
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 15:31   #2193
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja znowu powyciskałam... a było tak dobrze! teraz jestem cała czerwona na pyszczku... będę sie pewnie zaraz ratować tormentiolem i pastą cynkową... jakoś w październiku zaczęłam się smarować acne dermem... i zbyt wielkich rezultatów nie widzę... chyba czas przejść się do dermatologa,bo sama w moich syfków się nie wylecze ...
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 15:37   #2194
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja jestem chora, siedze w domu i z nudow cos ruszylam. Robie to perfekcyjnie ale nie ma sie czym chwalic :/ zla jestem na siebie, mialam zaskorniki ktore na 1000% przeksztalcily by sie w pryszcza. Dlugo siedzialy. Usunelam raz dwa, teraz tylko musi sie zagoic i kolejne przebarwienie ale wiem ze by sie cos wyklulo, wiem bo zawsze tak mam

Uzywam lysanela i nie mam przy nim zadnego zluszczania, nic takiego ale kiedy cos wyciskam robie sobie spora ranke - dopiero wtedy widze ze jednak mam ciensza skore i sie zluszcza choc ja tego nie widze

eLWhy tez mam recepte na differin, spytalam dermy czy jest cos skladowo podobnego do isotrexinu to powiedziala ze differin, od razu nasunal mi sie watek o ysypie po differiie. Recepte wzielam ale chyba sie nie odwaze. Mysle ze moglabym zepsuc to do czego doszlam.

Jutroide odebrac clindacne, za jakis czas isotrexin i powinno byc dobrze nie mialam przy sobie kosmetykow w sylwestra, wzielm tylko kosmetyki do demakijazu,i kiedy bylam u chlopaka i zmylam makijaz, mialam potwornie sucha skore to nalozylam krem nagietkowy ziaji ktorego uzyam zwykle do rak. Juz wiem co to wysyp ale schodzi na szczescie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 15:46   #2195
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

veronicas15 a ogladałas ten film na necie czy w tv?:P
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 15:47   #2196
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ooo znalazłam linka do tego filmiku
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 16:00   #2197
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
eLWhy tez mam recepte na differin, spytalam dermy czy jest cos skladowo podobnego do isotrexinu to powiedziala ze differin, od razu nasunal mi sie watek o ysypie po differiie. Recepte wzielam ale chyba sie nie odwaze. Mysle ze moglabym zepsuc to do czego doszlam.

Jutroide odebrac clindacne, za jakis czas isotrexin i powinno byc dobrze nie mialam przy sobie kosmetykow w sylwestra, wzielm tylko kosmetyki do demakijazu,i kiedy bylam u chlopaka i zmylam makijaz, mialam potwornie sucha skore to nalozylam krem nagietkowy ziaji ktorego uzyam zwykle do rak. Juz wiem co to wysyp ale schodzi na szczescie
Ja już uzywałam isotrexinu, clindacne i innych podobnych, i sama doszłam do wniosku, że makrolidy raczej mi nie służą (klindamycyna czy erytromycyna; wyjątkiem był chyba zineryt, którego pozytywne działanie polegało jedynie na mega wysuszeniu)... A retinoidów solo jeszcze nie stosowałam... Więc raz kozie śmierć - zamówiłam ten differin, jutro chyba będę odbierać. Postanowiłam zaufać tej dermatolożce, bo jakoś tak składnie i mądrze mówiła. Nawet powiedziała mi o tym, że differin bardzo, ale to bardzo mocno wysusza i musze absolutnie obowiązkowo używać kremu nawilżającego [niby rzecz oczywista, ale PIERWSZY RAZ słyszę to od dermatologa, mimo, że odwiedzam różnych od paru(nastu) lat...] No a poza tym jak popatrzyłam na tamten wątek, to dziewczyny mają baardzo ciężką postać trądziku, a differinu używały na początku kuracji (differinem i antybiotykiem doustnym), więc to może stąd te wysypy (tak sobie tłumaczę ), na pewno będę zdawać relację.. tym bardziej szczegółową, im gorzej będzie
A, no i kupię chyba ten affinitone. Znalazłam drogerię online, gdzie można go kupić za 23 (22,9). Jeszcze poszukam, ale ta cena już mnie satysfakcjonuje
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-01-02 o 16:04
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 16:08   #2198
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

hej:P;P

Ja też mam bardzo duże problemy żeby się powstrzymać od wyciskania czasami mam taką twarz że o rany!!Przeważnie robią mi się takie z ropą ble.Twarz mam czerwona jak burak.Przeważnie smaruje się korektorem antybakteryjnym który dobrze wysusza syfy.W moim przypadku działa i za 2 dni mam już ładną buzie.Nie wiem czy ktoś to używa ale ja przez chyba rok stosowałam żel z krzemionką z Silicol skin z Saguna za 55 zeta.Jest kapitalny jak ktoś ma takie małe podskórne i większe pryszcze to działa naprawdę.Cena jest wysoka ale warto.Ja też byłam sceptycznie nastawiona ale wypróbowałam to.Nakłada się cienką warstwę i po chyba 20 min spłukuje się to letnią wodą. ;d;d ;d

pozdrowinka;*
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 17:02   #2199
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
ooo znalazłam linka do tego filmiku
to podaj

Fanata Tobie ten krem z bielendy rozjasnia skore? Bo z tego co pamietam eLWhy pisala, ze jej wybiela a tego za bardzo bym nie chciala
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 17:08   #2200
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no wlasnie ja tez chce linka do filmiku !!

ja od jakicchs 3 tygodni używam diferinu no i wysyp był i to dość dziwny bo po ok tygodniu zrobiło mi się trochę krostek ( tzn kladlam sie spać bez krostki a budziłam się z olbrzymia białą ) ale to trwało ok tygodnia i już jest ok ;]

teraz mniej sie smaruje, bo mam tak masakrycznie szorstka buzke, że szok( az nie wiem co z tym zrobić
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 17:28   #2201
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs
Fanata Tobie ten krem z bielendy rozjasnia skore? Bo z tego co pamietam eLWhy pisala, ze jej wybiela a tego za bardzo bym nie chciala
Szczerze mówiąc, nie zwróciłam na to uwagi, jednak logicznie myśląc rozjaśniac może, bo ma w sobie coś tam z ogórka. Poza tym po zaledwie kilku dniach tego rozjaśnienia nawet nie powinnam zauważyc, bo to jednak zbyt krótko. Zwrócę na to uwagę, sama wolałabym żeby nie rozjaśniał, bo bladzioch ze mnie. Chociaż w ostatnim czasie stwierdziłam, że korektor z Miss Sporty jest troszkę za jasny dla mojej skóry.

Szkoda, że narafiłam na ostatnio odcinek True Life dzisiaj, bo bardzo lubię tą serię, no a odcinka o trądziku nigdy nie widziałam. Z chęcią bym go obejrzała.

Edit:
właśnie oglądam

Edytowane przez Fanata
Czas edycji: 2009-01-02 o 17:30
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 18:06   #2202
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Fanata Tobie ten krem z bielendy rozjasnia skore? Bo z tego co pamietam eLWhy pisala, ze jej wybiela a tego za bardzo bym nie chciala
Ja pisałam, ze mi wybiela? O.o
Oj nie, to chyba nei byłam ja
Ja po prostu jestem tak blada, że mi i tak wszystko jedno (różnicy nie widać nawet po 4 miesiącach używania kwasów ;P)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:17   #2203
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No mozliwe, ze zle zrozumialam bo kiedys cos pisalas, ze uzywasz toniku ogorkowego ziaji i kremu bielendy i jestes blada. Zrozumialam, ze to te specyfiki Cie tak rozjasnily ok, nieistotne

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2009-01-02 o 18:33
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:34   #2204
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

http://www.mtv.com/videos/misc/27891...tml#id=1595351

link do filmiku true life "i have acne"
składa się z 6 części (następne są po prawej stronie)
niestety bez polskich napisów.
strasznie szkoda mi tej modelki (nie tylko jej oczywiście), jest piękna , tylko ta skóra...
ollena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:56   #2205
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Faktycznie, ta modelka miała paskudną skórę. To łuszczenie, jakie miała po laserze, było straszne. Nie myślałam, że to będzie aż takie mocne. Swoją drogą jeden z dermatologów przepisał jej lek - Differin

Przy okazji, przypomniałam sobie jak wyglądałam pod koniec podstawówki i przez ponad pół gimnazjum. Mniej więcej jak ta dziewczyna, co chciała by tancerką i piosenkarką. Teraz moja skóra wygląda naprawdę o wiele lepiej, wysypy nie są aż tak mocne jak kiedyś, a i tak narzekam.

Edytowane przez Fanata
Czas edycji: 2009-01-02 o 18:59
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:17   #2206
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja pamiętam, że miałam zawsze tłustą i czerwoną twarz, a w połączeniu z trądzikiem wygladało to okropnie... teraz moja skóra jest całkiem normalna, problemem są tylko (?) te różne niespodzianki, ale np. na dzień dzisiejszy przy tej trójce z filmu mojego problemu nie widać
ollena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 09:38   #2207
Queenie
Raczkowanie
 
Avatar Queenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziewczyny, ratujcie!
Zrobil mi się strup, zebrala się pod nim ropa. Strup oderwalam (chyba byl już czas), ropę usunelam, a pod nim wciąż rana Boję się, że z wasnej glpoty będę miala pierwszą bliznę. Podobnie na brodzie, choc tam zebralo się strasznie dużo ropy na jakimś zaskórniku, grudce. Chcialam to przykryc korektorem, pęklo, zaczęlo bolec, więc wycisnęlam do konca i też ranka
I jak ja pokażę się tej dermatolog?
Queenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:08   #2208
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ollena Pokaż wiadomość
http://www.mtv.com/videos/misc/27891...tml#id=1595351

link do filmiku true life "i have acne"
składa się z 6 części (następne są po prawej stronie)
niestety bez polskich napisów.
strasznie szkoda mi tej modelki (nie tylko jej oczywiście), jest piękna , tylko ta skóra...
A mi najbardziej było szkoda tego chłopaka.
Zresztą każdemu współczuje (choć pewnie już pozbyli się tego trądziku, mam nadzieję).
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:34   #2209
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

obejrzalam ten filmik i mam dola. ten syf na twarzy rujnuje nam zycie. nienawidze tych gnid na skorze. dlaczego zycie jest takie okrutne?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 12:43   #2210
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nigdy się nie udzielałam na tym wątku. Ale chce powiedziec,że mam problem wyciskania wszystkiego co się pojawi. Na czole (na szczescie mam grzywkę), ale najgorzej ,że na dekoldzie i plecach Jestem zawsze zła na siebie bo w koncu chciałabym pokazac się w jakiejś odkrytej bluzeczce. Ale staram się. Nie dotykam moich wyprysków od kilku dni. Czuję sie o wiele lepiej i chyba nawet lepiej to wygląda. Wyskakują mi taki krostki z białą koncówką ale znikają np. nastepnego dnia i nie wyciskam! I nie bede ;p
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:20   #2211
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Post Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Nigdy się nie udzielałam na tym wątku. Ale chce powiedziec,że mam problem wyciskania wszystkiego co się pojawi. Na czole (na szczescie mam grzywkę), ale najgorzej ,że na dekoldzie i plecach Jestem zawsze zła na siebie bo w koncu chciałabym pokazac się w jakiejś odkrytej bluzeczce. Ale staram się. Nie dotykam moich wyprysków od kilku dni. Czuję sie o wiele lepiej i chyba nawet lepiej to wygląda. Wyskakują mi taki krostki z białą koncówką ale znikają np. nastepnego dnia i nie wyciskam! I nie bede ;p

Najlepiej będzie jak zakupisz sobie scrub do ciała i będziesz go regularnie używać,na czole też mogą zacząć ci się robić syfy przez grzywke która nie przepuszcza powietrza i gromadzi nadmiar sebum,jak ją musisz mieć to przemywaj czoło tonikiem.A pryszczy na dekolcie nie wyciskaj bo zrobią ci się szpecące blizny.Sama przez głupie wyciskanie mam 2

pozdrowionka:ro lleyes:
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:20   #2212
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez atri Pokaż wiadomość
Najlepiej będzie jak zakupisz sobie scrub do ciała i będziesz go regularnie używać,na czole też mogą zacząć ci się robić syfy przez grzywke która nie przepuszcza powietrza i gromadzi nadmiar sebum,jak ją musisz mieć to przemywaj czoło tonikiem.A pryszczy na dekolcie nie wyciskaj bo zrobią ci się szpecące blizny.Sama przez głupie wyciskanie mam 2

pozdrowionka:ro lleyes:
Peeling mam porządny, cukrowy a czole mam taki krostki ale wgrzwykę mam już długo i miec będę Wiem,że nie powinnam wyciskac ale wiesz... to czasem silniejsze ode mnie
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:40   #2213
chwilka222
Przyczajenie
 
Avatar chwilka222
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: konin
Wiadomości: 5
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja po prostu schowałam lusterko, jak stało na biórku to zawsze mnie kusiło a teraz jest spokój. I cera też sie poprawila a jezeli juz mam ich za duzo to najpierw trzymam glowe w misce z naparem, zeby rozgrzac skore a pozniej wycisne cos nie cos, peeling i clotrimazolumdziala
__________________
Czesiomocny
chwilka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:46   #2214
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja mam na policzkach okropne gule, dojrzewają już kilka dni, czasami pomaga na nie AD, ale tym razem już pojawia się biały środek, macie jakieś sposoby na zwalczanie tego paskudztwa? nie chce wyciskać, ale muszę przyznać, że wczoraj bardzo mnie kusiło
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 00:34   #2215
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
A ja mam na policzkach okropne gule, dojrzewają już kilka dni, czasami pomaga na nie AD, ale tym razem już pojawia się biały środek, macie jakieś sposoby na zwalczanie tego paskudztwa? nie chce wyciskać, ale muszę przyznać, że wczoraj bardzo mnie kusiło
Ale chodzisz do dermatologa? Bo jak takie gule to trzeba. Ja guli zazwyczaj nie ruszam ( tzn mi nie wychodza ale kiedys mialam) bo jak sie zacznie dotykac te duze to sa jeszcze gorsze
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:26   #2216
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A mi wyszły dwie krostki koło ust. Idealne miejsce sobie znalazły doprawdy
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:32   #2217
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
A mi wyszły dwie krostki koło ust. Idealne miejsce sobie znalazły doprawdy
Też wymyśliły
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:59   #2218
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Umnie juz od kilku lat nie ma dnia praktycznie zeby chociaz jednego prychola lub zaskórnika nie wycisnela, chociaz ostatnio i tak sie ograniczam do minimum, ale to i tak silniejsze odemnie
bo mi zawsze sie wydaje ze jak nie wycisne to nigdy on niezniknie eh....
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 11:15   #2219
masakrina
Przyczajenie
 
Avatar masakrina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III


a moim problemem jest czoło ciągle coś na nim widzę i .....ech. Nie ma na to rady. Po prostu silna wola i tyle. używam nawet dwóch kroków clinique (bo trzeciego nie lubie) żeby złuścic ten problem. Pomaga ale gdybym tam nie dziubała to efekt gwarantowany.
Moim postanowieniem noworocznym jest "NIE WYCISKAM SIĘ"
ćwiczę swą silną wolę i jestem z siebie dumna
pozdrawiam
__________________
agu
masakrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 11:29   #2220
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mordka212 Pokaż wiadomość
Umnie juz od kilku lat nie ma dnia praktycznie zeby chociaz jednego prychola lub zaskórnika nie wycisnela, chociaz ostatnio i tak sie ograniczam do minimum, ale to i tak silniejsze odemnie
bo mi zawsze sie wydaje ze jak nie wycisne to nigdy on niezniknie eh....
Zniknie szybciej sam , niż gdy Ty go ruszasz


Cytat:
Napisane przez masakrina Pokaż wiadomość

a moim problemem jest czoło ciągle coś na nim widzę i .....ech. Nie ma na to rady. Po prostu silna wola i tyle. używam nawet dwóch kroków clinique (bo trzeciego nie lubie) żeby złuścic ten problem. Pomaga ale gdybym tam nie dziubała to efekt gwarantowany.
Moim postanowieniem noworocznym jest "NIE WYCISKAM SIĘ"
ćwiczę swą silną wolę i jestem z siebie dumna
pozdrawiam

W takim razie trzymam kciuki i za Ciebie i za siebie
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.