Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 10:35   #2191
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hihi może się pochwalisz fryzurą???(patrz:czekam na fotkęwiecie co dziewczyny, ja wczoraj dostałam próbkę activ c, ma 5%witaminy c, nie wyobrażacie sobie jak naczynka się schowały, autentycznie!!zrobiłam się taka ładna żółciutka, a nie jak zawsze różwiutka
Hmm... ja jestem z natury oliwkowa, czyt. żółtawa, a spod tego wyzierają te ohydne naczynka różowe - wyglądam okropnie To mówisz, że mam próbować activ c? Tylko jak to się stosuje?

P.S.
Zdjęcie to mogę co najwyżej telefonem zrobić, bo nie mam aparatu
W każdym razie włosy w kolorze brunatnym - ciemny, głęboki, hebanowy brąz bez krztyny rudości
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:42   #2192
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

hihi, brzmi ciekawie Twój kolor- ja na obcięcie idę. Jakies sprytne, żebym potem długo nie musiała ich obcinać... (w styczniu znowu do francji na dłużej i jakos boje sie tu chodzic do fryzjera...)

A moja cera tez jest żółtawa naturtalnie--> ładnie się opala, ale w zimie wygląda kiepsko... też myslałam o tym acitvie c, szczególnie przy nie-do-końca-znikniętych śladach po pryszczach, ale narazie sobie dam spokój chyba

(szczególnie, że cebula ma chyba duzo wit c, to może jakoś mi przenika jak się wypaciam moja aromatyczną maseczką... )
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:55   #2193
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
hihi, brzmi ciekawie Twój kolor- ja na obcięcie idę. Jakies sprytne, żebym potem długo nie musiała ich obcinać... (w styczniu znowu do francji na dłużej i jakos boje sie tu chodzic do fryzjera...)

A moja cera tez jest żółtawa naturtalnie--> ładnie się opala, ale w zimie wygląda kiepsko... też myslałam o tym acitvie c, szczególnie przy nie-do-końca-znikniętych śladach po pryszczach, ale narazie sobie dam spokój chyba
Ja tez szłam na cięcie Ale jak obejrzałam palety kolorów i dowiedziałam się, że fryzjerka ma więcej czasu I nie było opcji - a włosy mam obcięte tak, że myję, suszę głową w dół, później zimnym strumieniem normalnie suszę i jest bosko Włosy układaja się tak, jak powinny do rośnięcia

No ja jestem typowa zima południowa - cera oliwkowa, latem opalam się na kolor kakaowy jak mulatka
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 11:03   #2194
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

[quote=hihi;6073754]Ja tez szłam na cięcie Ale jak obejrzałam palety kolorów i dowiedziałam się, że fryzjerka ma więcej czasu I nie było opcji - a włosy mam obcięte tak, że myję, suszę głową w dół, później zimnym strumieniem normalnie suszę i jest bosko Włosy układaja się tak, jak powinny do rośnięcia

hhehehe, no dobra, zobaczymy co będzie ze mną- muszę byc twarda i nie oglądać palet kolorów
a co do obcięcia to tez chcę własnie tak- bez potrzeby prostowania, układania czy innych papilotów.
mam nadzieję że będzie przyjemnie, bo potem do dentysty...

No ja jestem typowa zima południowa - cera oliwkowa, latem opalam się na kolor kakaowy jak mulatka [/quo

mi jest ciężko sie określić zima, ale nietypowa, trochę jesienna
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 11:19   #2195
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

hihi to fajny kolorja generalnie przesadziłam z tym różem, no bo rożowa to nie jestem, tylko tak przez naczynka mówię,generalnie ja nie wiem czym jestem jesień albo zima
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 11:25   #2196
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hihi to fajny kolorja generalnie przesadziłam z tym różem, no bo rożowa to nie jestem, tylko tak przez naczynka mówię,generalnie ja nie wiem czym jestem jesień albo zima
Hehe, no rozumiem

Wiesz co? Możesz mi w skrócie podać łopatologiczną zasadę stosowania wit C? Bo ja jestem totalny głupol w tej kwestii i sama się sobie dziwię, że pojęłam te kwasy i filtry A kusi mnie ten active C, kusi
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 11:32   #2197
blackchocolatte
Przyczajenie
 
Avatar blackchocolatte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Witam. Chciałam się dowiedzieć jak długo po otwarciu effaclaru k mozna go stosowac. Tzn. czy np. Przez miesiąc należy go zużyć czy można odłożyć na pół roku i następnie do niego wrócić??
__________________
"Szczęście jest jak motyl. Kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka Ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do Ciebie przyleci."

Nathaniel Hawthorne
blackchocolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 11:49   #2198
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez blackchocolatte Pokaż wiadomość
Witam. Chciałam się dowiedzieć jak długo po otwarciu effaclaru k mozna go stosowac. Tzn. czy np. Przez miesiąc należy go zużyć czy można odłożyć na pół roku i następnie do niego wrócić??
ja tak zrobiłam z jedną tubką, miałam połowę, schowałam i używałam po połowie roku i nic się nie działo dziwnego
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 15:22   #2199
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

A na effaclarku nie ma oznakowania? bo ja swoj juz wyrzucilam więc zerknąć nie mogę. przeważnie na wszelkich kremikach jest znaczek albo napis zużyć 12 m-cy od otwarcia...ale na lysanelu którego teraz używam też nie ma napisu chyba spokojnie można. z tego co wiem to filtry szybciej traca ważność od otwarcia, że przez dwa kolejne lata nie wolno używać tego samego napoczętego opakowania, bo już nie ma swoich właściwości ochronnych.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 16:07   #2200
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hehe, no rozumiem

Wiesz co? Możesz mi w skrócie podać łopatologiczną zasadę stosowania wit C? Bo ja jestem totalny głupol w tej kwestii i sama się sobie dziwię, że pojęłam te kwasy i filtry A kusi mnie ten active C, kusi
Witaminkę C można stosować jako kurację wzmacniającą naczynka, zmniejszającą przebarwienia np. poprzyszczowe czy jako prewencję w walce ze starzeniem się skóry.

Mnie najbardziej pasuje stosowanie Wit. C rano pod filtr - znakomicie polepsza wchłanianie filtra ale oczywiście można też stosować na noc - tyle że u mnie już na noc nie ma gdzie wpasować poza tym używam nie activ C a samorobionego serum wodnego i na noc nie byloby ani nawilżające ani odżywcze.

mam nadzieję, że troszkę pomogłam
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 23:48   #2201
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

............

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:00
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 07:28   #2202
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Witaminkę C można stosować jako kurację wzmacniającą naczynka, zmniejszającą przebarwienia np. poprzyszczowe czy jako prewencję w walce ze starzeniem się skóry.

Mnie najbardziej pasuje stosowanie Wit. C rano pod filtr - znakomicie polepsza wchłanianie filtra ale oczywiście można też stosować na noc - tyle że u mnie już na noc nie ma gdzie wpasować poza tym używam nie activ C a samorobionego serum wodnego i na noc nie byloby ani nawilżające ani odżywcze.
Ja jestem z tych, co to wolą kupic gotowe niż samemu kręcić, więc pewnie kupić active C i... wtedy to już chyba nie rano po filtr, hm? Tylo naprzemiennie z effem na noc raczej, prawda?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:11   #2203
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych, co to wolą kupic gotowe niż samemu kręcić, więc pewnie kupić active C i... wtedy to już chyba nie rano po filtr, hm? Tylo naprzemiennie z effem na noc raczej, prawda?
Dziewczyny chwaliły activ C LRP że ułatwia wchałanianie filtra Więc na dzień również można (tylko pamiętaj żeby nie kupić tego z filtrem)
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:27   #2204
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny chwaliły activ C LRP że ułatwia wchałanianie filtra Więc na dzień również można (tylko pamiętaj żeby nie kupić tego z filtrem)
Dziękuję za radę i przyznajdę się szczerze - po noworocznej wypłacie, bo zaszalałam wczoraj ciuchowo i prezentowo i jestem spłukana
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 10:42   #2205
aldis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Czesc dziewczyny,prosze poradzcie mi. Kupilam wczoraj Effaclar K,poczytalam sobie ulotke i napisali tam ze moge uzywac go na dzien i na noc, dowiedzialam sie juz z tego forum ze mam go stosowac lepiej na noc a na dzien jakis wysoki filtr pod makijaz, przerazil mnie ten fakt bo i tak juz troche wydalam na krem i zel Effaclar ale jak bedzie trzeba to sie kupi, tylko pytanie jest takie, czy podklad i puder z talkiem beda destabilizowaly filtr? bo gdzies przeczytalam tez, ze nowoczesnym filtrom to nie przeszkadza. Jak jest naprawde? uzywam teraz podkladu z revlona( nie widze tam w skladzie talku) i sypkiego z inglota ( jest tam i talk i mika). A i jeszcze ktory z kremow z wysokim filtrem bedzie lekki i nie bedzie zapychal, LPR Anthelios xl 50 bedzie ok? czy moze cos innego w rozsadnej cenie?
aldis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 12:15   #2206
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
A ja chcialbym zadac pytanie.Sprawa u mnie wyglada tak,ze od dluzszego czasu stosuje juz retinoidy (najpierw Differin,potem Zorac,potem krociotko Atrederm i znow Zorac).Co prawda Zorac swietnie oczyscil mi pory z zaskornikow ,zmniejszyl blizny oraz usunal wiekszosc przebarwien,ale jego uzywanie to meczarnia.Nawet jesli stosuje go co drugi -trzeci dzien to i tak jest podrazniona.Jak to okreslila moja derm,jest nadwrazliwa,ma popekane naczynka na nosie oraz jest bardzo tlusta.Obecne moje problemy z tradzikiem sa raczej srednie/niewielkie.Stad tez moje pytanie czy warto po skonczeniu tubki utrzymywac dobre efekty Effaclarem K oraz na dzien Hydraphase XL Legere?Czy taki zestaw bedzie ok?
Zanim przypomnicie mi o filtrach ,ktore trezba stosowac podczas kuracji kwasami,powiem tylko ,ze tak,uzywalem ich (a raczej tylko jednego - LRP Fluide Extreme 60,jedyny jaki bylem w stanie tolerowac,bo wszystkie inne pobielaly twarz;/ ) do maja 2007 i raczej do wysokich filtrow juz wracac nie zamierzam.Pozdrawiam i prosilbym o pomoc
cięzko cokolwiek pisac na Twój temat, bo kuracja którą stosujesz polecona jest zapewne przez lekarza, jak tu czytałeś effaclar k oczyszcza pory, jeśli masz niewielki trądzik to jasne, możeszgo stosować, aby dokończyc kurację,jest nieszkodliwy dla naczynek, także nie musisz się go obawiać. sądzę,że gdybys na dzień nawilżał skórę hydraphase xl, będzie dobrze, krem jest dobry i ma ten minimalny filterek, raz na tydzień odżywij czymś porządniejszym skórę, np maseczką, bądź kremem odżywczym.Proponuje następnie odłożyć effaclar na wiosnę i maziać się tylko hydraphase, a na noc czymś neutralnym, niezpaychającym

Cytat:
Napisane przez aldis Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,prosze poradzcie mi. Kupilam wczoraj Effaclar K,poczytalam sobie ulotke i napisali tam ze moge uzywac go na dzien i na noc, dowiedzialam sie juz z tego forum ze mam go stosowac lepiej na noc a na dzien jakis wysoki filtr pod makijaz, przerazil mnie ten fakt bo i tak juz troche wydalam na krem i zel Effaclar ale jak bedzie trzeba to sie kupi, tylko pytanie jest takie, czy podklad i puder z talkiem beda destabilizowaly filtr? bo gdzies przeczytalam tez, ze nowoczesnym filtrom to nie przeszkadza. Jak jest naprawde? uzywam teraz podkladu z revlona( nie widze tam w skladzie talku) i sypkiego z inglota ( jest tam i talk i mika). A i jeszcze ktory z kremow z wysokim filtrem bedzie lekki i nie bedzie zapychal, LPR Anthelios xl 50 bedzie ok? czy moze cos innego w rozsadnej cenie?
filrów firmy avene nie destabilizuje talk i mika, resztę tak, tkże jesli chodzi o vichy czy la roche posay, to musisz unikać tych składników...

co do zapychania to juz u każdego wygląda inaczej, musisz próbować...
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:16   #2207
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

...........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:59
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:25   #2208
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
/Dziekuje bardzo za odpowiedzKuracja ta nie zostala poelcona pzez dermatologa.Lecze sie sam od ponad 1,5 roku bo poprzedni dermatolog ,do ktorego poszedlem z wyleczona buzka ,spowodowal u mnie ostry nawrot tradziku,dlatego tez teraz jestem w ich kwestiach oraz zaleceniach bardzo ostroznyMusialem po prostu poznac czyjes zdanie ,czy taka kuracja ma sens,jako podtrzymanie po Zoracu.Thx jeszcze raz!

sądzę że jest sens spróbowac, ja się przekonałam,że z effaclarem mam buzie gładką jak w avatarkuponad rok temu miałam brzydacką cerę uwierz mi
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:27   #2209
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
sądzę że jest sens spróbowac, ja się przekonałam,że z effaclarem mam buzie gładką jak w avatarkuponad rok temu miałam brzydacką cerę uwierz mi
Paulinko, ale ile czasu stosujesz Effa? Bo ja dołoże od nowego roku active C do pielęgnacji pod filtry i mam nadzieje, że z czasem będę miała tak sliczną buzie jak Ty
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 13:38   #2210
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Paulinko, ale ile czasu stosujesz Effa? Bo ja dołoże od nowego roku active C do pielęgnacji pod filtry i mam nadzieje, że z czasem będę miała tak sliczną buzie jak Ty
w sumie jak obliczyłam to kończę 4 miesiąc effaclarku, ale będą jeszcze jakies dwa, potem stop, a activ c jest świetny, bardzo dobrze nawilżateż go chyba kupię,mimo że na zmarchy jest

mam jeszcze pytanie z innej beczki

odnośnie lucidity, tak go zachwalasz...a widziałam na wisience pl za 109 zł, tylko nie wiem jaki odcień powinnam wybrać, możesz mi doradzić?ja dorwałam pracę na weekendy więc mogę sobie od czasu do czasu pozowlić na odrobinę luksusu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:44   #2211
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie z innej beczki

odnośnie lucidity, tak go zachwalasz...a widziałam na wisience pl za 109 zł, tylko nie wiem jaki odcień powinnam wybrać, możesz mi doradzić?ja dorwałam pracę na weekendy więc mogę sobie od czasu do czasu pozowlić na odrobinę luksusu
Ja mam odcień 01 - light, a cerę mam stosunkowo ciemną, taką pseudooliwkową, na pewno nie jasną, więc Tobie też poleciłabym ten kolor, bo na pewnie żaden ciemniejszy.

w razie czego, gdyby był za ciemny, to można mieszać z jedwabnym - idealnie współpracują, a dodatkowo mniej pudru wtedy trzeba, bo jedwabny idealnie absorbuje tłustość filtra
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:47   #2212
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam odcień 01 - light, a cerę mam stosunkowo ciemną, taką pseudooliwkową, na pewno nie jasną, więc Tobie też poleciłabym ten kolor, bo na pewnie żaden ciemniejszy.

w razie czego, gdyby był za ciemny, to można mieszać z jedwabnym - idealnie współpracują, a dodatkowo mniej pudru wtedy trzeba, bo jedwabny idealnie absorbuje tłustość filtra
dziękuję
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:47   #2213
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziękuję
Zawsze do usług

Ja dzięki Ttobie kupiłam róż, więc też wdzięczna jestem bardzo
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:50   #2214
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zawsze do usług

Ja dzięki Ttobie kupiłam róż, więc też wdzięczna jestem bardzo
wiem wiem..czytałam że jesteś zadowolona

może zmajstrujesz jakis makijaż kiedyś na MM ja lubięróże burzuja mam 2 i są świetne, mam tester rożu lancome blush subtli tez jestfajny,ma fajne drobinki rozświetlające, jest miękki i daje mocniejszy od burzujów efekt na policzkach, godny polecenia
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:59   #2215
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
może zmajstrujesz jakis makijaż kiedyś na MM
Ja to majstruję, ale nie mam aparatu... i nawet nowymi nabytkami ubraniowymi się pochwalić nie mogę, a co dopiero makijażem
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 14:04   #2216
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja to majstruję, ale nie mam aparatu... i nawet nowymi nabytkami ubraniowymi się pochwalić nie mogę, a co dopiero makijażem
no szkooooda
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 14:05   #2217
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no szkooooda
Wiesz, ogólnie to nie odczuwam potrzeby posiadania aparatu, bo fotograf ze mnie żaden, ale w takich chwilach jak te na wizażu ( co wizaż z ludźmi robi!!!) żałuję, że jednak go nie mam
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 14:11   #2218
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Wiesz, ogólnie to nie odczuwam potrzeby posiadania aparatu, bo fotograf ze mnie żaden, ale w takich chwilach jak te na wizażu ( co wizaż z ludźmi robi!!!) żałuję, że jednak go nie mam
tak..wiem coś o tym..nałóg
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 18:34   #2219
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Phdwao na truskawie lucidity kosztuje 93,50
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 21:00   #2220
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Phdwao na truskawie lucidity kosztuje 93,50
noo pięknie,tylko ja nie mam karty kredytowej
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.