Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 20:33   #3451
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Pieniądze wiszą chyba w próżni. Piszą, ze jeszcze Ci nie potwierdzili zapłaty. Są w trakcie
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:40   #3452
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Pieniądze wiszą chyba w próżni. Piszą, ze jeszcze Ci nie potwierdzili zapłaty. Są w trakcie
wczoraj inny gnom pisał, że jedną wpłatę już otrzymali ode mnie

Na pytanie, kiedy zatem moje zamówienie będzie wysłane dostałam coś takiego:
Please accept our sincere apologies for the inconveniences caused.
We will have a detailed investigation and will revert to you as soon as possible.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-06-16 o 20:41
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 21:54   #3453
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Z BB biorę opcje najtanszą, przesyłki dochodzą równo w tydzień (tylko pierwsza szła ok 2 tyg, reszta już równe 7 dni).
Raz było tak że chciałam 4 rzeczy i już mi wyskoczyła ta druga opcja przesyłki za ponad 20$ to zrobiłam 2 zamówienia po 2 rzeczy w każdym i zapłaciłam po 6 i 7 $ za przesyki.

Co do Diorów to i sypki i prasowany kryją podobnie, może prasowany mimimalnie bardziej ale naprawdę minimalnie
Denny dziękuję bardzo za wszelkie wyjaśnienia
No i kusi nadal ten prasowany nudek... Chyba wezmę ten odcień co Ty, skoro obie mamy sypanego #030


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
wczoraj inny gnom pisał, że jedną wpłatę już otrzymali ode mnie

Na pytanie, kiedy zatem moje zamówienie będzie wysłane dostałam coś takiego:
Please accept our sincere apologies for the inconveniences caused.
We will have a detailed investigation and will revert to you as soon as possible.
Ranyyyy, to już przesada! A investigation brzmi złowieszczo jakoś

Dziewczyny, dzisiaj dostałam smsa z Sephory W dniach 17-27 czerwca dni VIP, minus 20 % na cały asortyment Tak więc wszystkie potrzebujące marsz na zakupy

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-06-16 o 21:57
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 22:24   #3454
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Denny dziękuję bardzo za wszelkie wyjaśnienia
No i kusi nadal ten prasowany nudek... Chyba wezmę ten odcień co Ty, skoro obie mamy sypanego #030




Ranyyyy, to już przesada! A investigation brzmi złowieszczo jakoś

Dziewczyny, dzisiaj dostałam smsa z Sephory W dniach 17-27 czerwca dni VIP, minus 20 % na cały asortyment Tak więc wszystkie potrzebujące marsz na zakupy
czyli musimy Redi jedna kupić biszkopta nie ma siły skoro tyle dyiewczyn go chwali
tymi Vipami teraz kusisz wiesz ze u mnie sephory niet
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 22:49   #3455
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
czyli musimy Redi jedna kupić biszkopta nie ma siły skoro tyle dyiewczyn go chwali
tymi Vipami teraz kusisz wiesz ze u mnie sephory niet
Wiem Kochana, ale przecież Ci napisałam ostatnio, ze jak coś potrzebujesz to ja chętnie pomogę W następnym tygodniu jadę z mężem do Krakowa, a tam Sephora jest, więc...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 08:25   #3456
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ranyyyy, to już przesada! A investigation brzmi złowieszczo jakoś
Ech, zadzwoniłam dzisiaj do paypala i nic Potwierdzili tylko, że jak zamknęłam spór 14-go od razu tru dostała kasę
Chyba już nie odzyskam ich. Paypal już nic nie może zrobić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 10:12   #3457
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

tez dostalam smsa z seph
jakby ktoras nie dostala to dawac znac na prv
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 10:49   #3458
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny muszę chyba powiedzieć, że zostałam oszukana przez truskawę Dzisiaj dostałam znów maila z prośbą o przesłanie potwierdzenia płatności z paypal - no ile można Na odpowiedź, że już tysiąc razy to podawałam (podałam raz jeszcze i numer ID, i maila z paypala o płatności i numer sprawy dysputy...i co ? I w odpowiedzi dostałam znów to samo co wczoraj czyli, że muszą to dokładnie sprawdzić i dadzą odpowiedź tak szybko jak to będzie możliwe
Oszukali mnie na 142 zł.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 11:39   #3459
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę chyba powiedzieć, że zostałam oszukana przez truskawę Dzisiaj dostałam znów maila z prośbą o przesłanie potwierdzenia płatności z paypal - no ile można Na odpowiedź, że już tysiąc razy to podawałam (podałam raz jeszcze i numer ID, i maila z paypala o płatności i numer sprawy dysputy...i co ? I w odpowiedzi dostałam znów to samo co wczoraj czyli, że muszą to dokładnie sprawdzić i dadzą odpowiedź tak szybko jak to będzie możliwe
Oszukali mnie na 142 zł.
niesamowite. zapytaj ich o tę sytuację w komentarzu na facebooku (choćbyś miała konto tylko dla tej sprawy założyć) Oni nie mogą tam ingerować w treść, a widziałam, ze ludzie wpisują tam prośby o pomoc z zamówieniami i jacyś pracownicy truskawy Mandy i Isabela czasem coś odpowiadają...
ale przykrość
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 11:39   #3460
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariola wklej im w jednym mailu całą historie (wszystkie maile, które od nich dostałaś) i napisz, że czujesz się oszukana, każdy pisze co innego i że domagasz sie wysyłki towaru za który zapłaciłaś, bo potwierdził to polski oddział paypala.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 11:44   #3461
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
niesamowite. zapytaj ich o tę sytuację w komentarzu na facebooku (choćbyś miała konto tylko dla tej sprawy założyć) Oni nie mogą tam ingerować w treść, a widziałam, ze ludzie wpisują tam prośby o pomoc z zamówieniami i jacyś pracownicy truskawy Mandy i Isabela czasem coś odpowiadają...
ale przykrość
Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Mariola wklej im w jednym mailu całą historie (wszystkie maile, które od nich dostałaś) i napisz, że czujesz się oszukana, każdy pisze co innego i że domagasz sie wysyłki towaru za który zapłaciłaś, bo potwierdził to polski oddział paypala.
No bardzo przykre Zaraz pozbieram treści i wkleję do facebooka Zawsze im pisałam krótkie info, bez rozpisywania, ale każdy z nich odpisuje co innego. A już najgorsze jest to, ze jak już myślę, że zatryblili to oni od początku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 11:49   #3462
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
niesamowite. zapytaj ich o tę sytuację w komentarzu na facebooku (choćbyś miała konto tylko dla tej sprawy założyć) Oni nie mogą tam ingerować w treść, a widziałam, ze ludzie wpisują tam prośby o pomoc z zamówieniami i jacyś pracownicy truskawy Mandy i Isabela czasem coś odpowiadają...
ale przykrość
Ja też tak pomyslałam żeby przez Facebooka ich zapytać. To jest strasznie przykre i od razu zupełnie do końca odechciewa się zakupów u nich.
Coś się tam dzieje u nich niedobrego od pewnego czasu
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 11:58   #3463
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny napisałam po polsku - czy ktoś mógłby mi językowo pomóc ? Żeby było czytelne i zrozumiałe na Facebooku nie chciałabym wrzucać tłumaczenia z translatora
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 11:58   #3464
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariola, jakbys nie miala konta na fb to ja moge napisac.
tyle, ze oni tam w komentarzach nie moga edytowac tresci, ale sam komentarz ze swojej sciany moga usunac jakby co.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 11:59   #3465
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Ja też tak pomyslałam żeby przez Facebooka ich zapytać. To jest strasznie przykre i od razu zupełnie do końca odechciewa się zakupów u nich.
Coś się tam dzieje u nich niedobrego od pewnego czasu
machęłabym im taki post, żeby im w piety poszło, i żeby się potencjalni klienci kilka razy zastanowili zanim coś kupią.

Złodzieje, co udają niemoty
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:02   #3466
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mariola, jakbys nie miala konta na fb to ja moge napisac.
tyle, ze oni tam w komentarzach nie moga edytowac tresci, ale sam komentarz ze swojej sciany moga usunac jakby co.
Jakbyś mogła wrzucić to by było super Naskrobałam coś takiego:

9 czerwca złożyłam zamówienie na strawberrynet. W tym samym dniu zapłaciłam poprzez paypal za to zamówienie 142,12 zł. Nie dostałam jednak na następny dzień statusu wysyłki, a jedynie przypomnienie o tym, że muszę zapłacić za to zamówienie !!!. Odpisałam, że już zapłaciłam za nie dzień wcześniej i podałam numer ID transakcji. Dostałam maila, że nie widzą mojej płatności. Na następny dzień otworzyłam więc Dispute w paypal, żeby mogli znaleźc moją płatność. Odpisali mi w Dispute, że nie mogą zrealizować mojego zamówienia, bo otworzyłam Dispute i pieniądze zostały zablokowane. Prosili, żebym zamknęła Dispute to wtedy natychmiast zrealizują moje zamówienie. Zgodziłam się i zamknęłam. Niestety od chwili zamknięcia minęło już 3 dni, a moje zamówienie nadal nie jest wysłane. Na moje pytania dostaję w kółko te same pytania od różnych osób ze Strawberrynet (Raymond Wong, Jerry Chan, Ivan Ip): Proszą o podanie ID transakcji, o kopię płatności paypal. Następnie piszą, że mają zapłatę, innym razem, że nie mają i znów proszą o numer ID płatności i tak w koło. Kontaktowałam się z paypalem i wiem, że pieniądze po zamknięciu Dispute trafiły do Strawberrynet – czyli 3 dni temu !!!. Zamawiałam w Starberrynet ponad 170 razy i teraz zostałam oszukana.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
machęłabym im taki post, żeby im w piety poszło, i żeby się potencjalni klienci kilka razy zastanowili zanim coś kupią.

Złodzieje, co udają niemoty
Dokładnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:07   #3467
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewuszki wiem, ze to nie ten watek ale czy nie orientujecie sie moze ile kosztuja w Sephorze mgiełki Biothermu np. Eau d'energie? Bo skoro promocja to może poproszę znajomą żeby mi kupiła (bo u nas oczywiscie nie ma tego sklepu )

__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:08   #3468
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariola, dodałabym więcej konkretów : numer zamówienia i IP płatności z papala
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:17   #3469
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Mariola, dodałabym więcej konkretów : numer zamówienia i IP płatności z papala
Faktycznie, zaraz poprawię

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Poprawiłam.

9 czerwca złożyłam na strawberrynet zamówienie nr 1060726644. W tym samym dniu zapłaciłam poprzez paypal za to zamówienie 142,12 zł – ID Transaction - 2JE96893C2773052B. Nie dostałam jednak na następny dzień statusu wysyłki, a jedynie przypomnienie o tym, że muszę zapłacić za to zamówienie !!!. Odpisałam, że już zapłaciłam za nie dzień wcześniej i podałam numer ID transakcji. Dostałam maila, że nie widzą mojej płatności. Na następny dzień otworzyłam więc Paypal Dispute no. PP-000-981-561-885, żeby mogli znaleźc moją płatność. Odpisali mi w Dispute, że nie mogą zrealizować mojego zamówienia, bo otworzyłam Dispute i pieniądze zostały zablokowane. Prosili, żebym zamknęła Dispute to wtedy natychmiast zrealizują moje zamówienie. Zgodziłam się i zamknęłam. Niestety od chwili zamknięcia minęło już 3 dni, a moje zamówienie nadal nie jest wysłane. Na moje pytania dostaję w kółko te same pytania od różnych osób ze Strawberrynet (Raymond Wong, Jerry Chan, Ivan Ip): Proszą o podanie ID transakcji, o kopię płatności paypal. Następnie piszą, że mają zapłatę, innym razem, że nie mają i znów proszą o numer ID płatności i tak w koło. Kontaktowałam się z paypalem i wiem, że pieniądze po zamknięciu Dispute trafiły do Strawberrynet – czyli 3 dni temu !!!. Zamawiałam w Starberrynet ponad 170 razy i teraz zostałam oszukana.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 12:40   #3470
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

tylko moj angielski nie jest the best, tzn sie komunikuje, ale mistrzem stylistyki gramatyki i innych takich nie jestem
cos mniej wiecej w tym stylu:

On 9th june my friend ordered on strawberrynet - order number 1060726644. The same day she payed through paypal for this order - 142,12 zl - ID Transaction - 2JE96893C2773052B.
The next day she didn't get shipment status though, only reminder about the payment. She wrote to customer service that she already payed for this order and she sent them transaction ID, they replied that they are unable to see her payment.
The day after this she started Paypal Dispute no. PP-000-981-561-885, so they could find her payment. They asked her to close this dispute because the funds are now blocked and when she do this, they will be able to finish the transaction. She agreed and did so.
There are 3 days already since closing of this dispute and still without a change. When she writes e-mail to them she gets reply from few people from the Strawberrynet (Raymond Wong, Jerry Chan, Ivan Ip), they ask over again for this transaction ID, sometimes they write that they have this money already, sometimes they are asking to send transaction ID again.. and so on and so on..
She called paypal and she knows that after closing dispute money got to Strawberrynet account - this was 3 days ago!
She was ordering from this website over 170 times, but now she was cheated by them.

ale niech jakas madrzejsza ode mnie truskawa pomoze

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

i wtedy wysle to im na fb
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:42   #3471
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewuszki wiem, ze to nie ten watek ale czy nie orientujecie sie moze ile kosztuja w Sephorze mgiełki Biothermu np. Eau d'energie? Bo skoro promocja to może poproszę znajomą żeby mi kupiła (bo u nas oczywiscie nie ma tego sklepu )

Novotna, mgiełki są w Sephorze po 115 zł
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:45   #3472
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tylko moj angielski nie jest the best, tzn sie komunikuje, ale mistrzem stylistyki gramatyki i innych takich nie jestem
cos mniej wiecej w tym stylu:

On 9th june my friend ordered on strawberrynet - order number 1060726644. The same day she payed through paypal for this order - 142,12 zl - ID Transaction - 2JE96893C2773052B.
The next day she didn't get shipment status though, only reminder about the payment. She wrote to customer service that she already payed for this order and she sent them transaction ID, they replied that they are unable to see her payment.
The day after this she started Paypal Dispute no. PP-000-981-561-885, so they could find her payment. They asked her to close this dispute because the funds are now blocked and when she do this, they will be able to finish the transaction. She agreed and did so.
There are 3 days already since closing of this dispute and still without a change. When she writes e-mail to them she gets reply from few people from the Strawberrynet (Raymond Wong, Jerry Chan, Ivan Ip), they ask over again for this transaction ID, sometimes they write that they have this money already, sometimes they are asking to send transaction ID again.. and so on and so on..
She called paypal and she knows that after closing dispute money got to Strawberrynet account - this was 3 days ago!
She was ordering from this website over 170 times, but now she was cheated by them.

ale niech jakas madrzejsza ode mnie truskawa pomoze

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

i wtedy wysle to im na fb


---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Dziewczyny zapisałam się do tego Faceeboka, ale coś nie mogę dodać wiadomości. "Wiadomości nie można opublikować na tej tablicy". NIe wiem o co chodzi
Jest może jakieś ograniczenie znaków ?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Podzieliłam na 2 części i wysłałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-06-17 o 14:21
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 16:40   #3473
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapisałam się do tego Faceeboka,
super, dopiero mam czasż zeby zerknąć. Gdyby to skasowali, wklejaj ponowne
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 16:49   #3474
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny moze mi pomozecie, gdyz nie chce niepotrzebnie zakładać nowego watku
Slyszalam,ze jezeli chodzi o limitowanki kosmetyczne,to sie ich podobno raczejnie podrabia, ale czy to pewne?
Interesuje mnie kilka rzecz na ebayu i sie waham
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 16:57   #3475
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

AAAA o nowym tuszu Helenki
Kicia-boski jest! pieknie wydluza i podkreca rzesy! jest typowo czarny i u mnie sie wogole nie kruszy jest jeszcze dosc mokry wiec pewnie jak lekko przyschnie to bedzie cudo
Akurat weszłam na chwilkę i wyhaczyłam Twojego posta moja droga, kupiłam 3 dni temu Armaniego 'Maestro" i powiem jedno- mam szczękę na ziemi. TAK wydłużonych rzęs, wywiniętych i pięknie podkreślonych nawet po Fatale'u nie miałam. Także Helenka idzie dla mnie w niepamięć Od teraz istnieje dla mnie tylko Maestro! Jak ktoś ciekaw efektu to dajcie znać, umieszczę fotki.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:01   #3476
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
super, dopiero mam czasż zeby zerknąć. Gdyby to skasowali, wklejaj ponowne
Jutro wyjeżdżam nad morze się zrelaksować na weekend. Jak gnomy będą kasować to będę wklejać w poniedziałek znowu Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić
Jak tam się do nich dzwoni od nas ? Oj jestem strasznie zdenerwowana nimi, że jestem w stanie męczyć męża, który coś nieco po angielsku gada, żeby jeszcze dzisiaj do nich zadzwonić - piszą, że są 24 godziny do dyspozycji
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:51   #3477
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Akurat weszłam na chwilkę i wyhaczyłam Twojego posta moja droga, kupiłam 3 dni temu Armaniego 'Maestro" i powiem jedno- mam szczękę na ziemi. TAK wydłużonych rzęs, wywiniętych i pięknie podkreślonych nawet po Fatale'u nie miałam. Także Helenka idzie dla mnie w niepamięć Od teraz istnieje dla mnie tylko Maestro! Jak ktoś ciekaw efektu to dajcie znać, umieszczę fotki.
Kicia jeszcze pytasz czy chcemy foty Kobieto pokaż to cudo i powiedz gdzie kupilaś
i gdzie jesteś jak Ciebie tu nie ma W R A C A J bo
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 18:03   #3478
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ech, zadzwoniłam dzisiaj do paypala i nic Potwierdzili tylko, że jak zamknęłam spór 14-go od razu tru dostała kasę
Chyba już nie odzyskam ich. Paypal już nic nie może zrobić
Naprawdę niesamowite jak można namieszać z jedną płatnością... po tylu wiadomościach powinni się połapać w końcu

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę chyba powiedzieć, że zostałam oszukana przez truskawę Dzisiaj dostałam znów maila z prośbą o przesłanie potwierdzenia płatności z paypal - no ile można Na odpowiedź, że już tysiąc razy to podawałam (podałam raz jeszcze i numer ID, i maila z paypala o płatności i numer sprawy dysputy...i co ? I w odpowiedzi dostałam znów to samo co wczoraj czyli, że muszą to dokładnie sprawdzić i dadzą odpowiedź tak szybko jak to będzie możliwe
Oszukali mnie na 142 zł.
Trzymam kciuki, żeby jednak to nie była prawda...

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewuszki wiem, ze to nie ten watek ale czy nie orientujecie sie moze ile kosztuja w Sephorze mgiełki Biothermu np. Eau d'energie? Bo skoro promocja to może poproszę znajomą żeby mi kupiła (bo u nas oczywiscie nie ma tego sklepu )

Też myślę o tej mgiełce Dziś na stronie Sephory znalazłam nową wersję Eau de Paradis: aromaty malin, jagód, cytrusów, frezji i owoców granatów. Brzmi przepysznie


Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Akurat weszłam na chwilkę i wyhaczyłam Twojego posta moja droga, kupiłam 3 dni temu Armaniego 'Maestro" i powiem jedno- mam szczękę na ziemi. TAK wydłużonych rzęs, wywiniętych i pięknie podkreślonych nawet po Fatale'u nie miałam. Także Helenka idzie dla mnie w niepamięć Od teraz istnieje dla mnie tylko Maestro! Jak ktoś ciekaw efektu to dajcie znać, umieszczę fotki.
No nie daj się prosić
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 18:31   #3479
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a ja dziewczyny mam chęć na to:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...677/?CatgId=19
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...545/?CatgId=19
ale jestem wściekła na tru i nie wiem czy kupić co radzicie?
Te pasiaki bobbi nawet fajnie wyglądają z tym że kolory to ewidentnie nie dla mnie
Róże omijam z daleka a ten nectar to mam wrażenie że zrobiłby ze mnie ruską malowaną babę
Tez Clarins to może dość stary być, poza tym kolor mi się taki ziemisty wydaje.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, tak właśnie podejrzewałam że LHK bedzie dobry, ja mam flat top ale on jednak się nie sprawdza do prasowanych, w takim razie muszę kupić LHK. Fajny pomysł z tym zasłanianiem pasków
A te swatche z tego bloga co wklejałaś to oddają rzeczywisty kolor tego korektora? jeżeli tak to jednak wezmę sobie jaśniejszy chyba.
Kolory zależą pewnie też od ustawień monitora, u mnie ten light/medium wygląda prawie tak samo jak na żywo

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Denny dziękuję bardzo za wszelkie wyjaśnienia
No i kusi nadal ten prasowany nudek... Chyba wezmę ten odcień co Ty, skoro obie mamy sypanego #030
Tylko ja teraz jestem wyblaknięta i sypki 030 jest troche za ciemny. Ale możesz zawsze machnąć po prasowanym nude po całej powierzchni (nie tylko po tym najjaśniejszym prostokącie) i wtedy powienien być dobry

Mariola trzymam za pomyślne zakończenie sprawy
A jeszcze parę dni temu wydawało mi się że z Truskawą już gorzej być nie może
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 18:43   #3480
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

oo, wrocilam z pracy i mialam to wklejac, ale widze, ze juz to zrobilas
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.