typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 20:28   #271
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Integral, ja nigdy, a Ty tak?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:29   #272
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez slowiankaxd Pokaż wiadomość
hmm spędziłam w Anglii dwa miesiące i pracowałam jako akwizytor i muszę stwierdzić, że ani razu nie otworzyła mi brzydka dziewczyna sorry, ale Angielki wydaja mi się ładniejsze od Polek. Moim zdaniem mają większe oczy, bardzo regularne rysy twarzy, subtelne noski, ciemniejszą oprawę oczu, cudowną cerę, najczęściej subtelną, owalną twarz i duże biusty, ale niestety płaskie tyłki Oczywiście zgodzę się z tym, że są od nas grubsze. Nie wiem skąd na myśl przyszła ci ta wielka głowa i końska szczęka???
to ja mam brak tylka ale i biustu u mnie kazdy kto byl w Londynie mowil ze kobiety sa okropne ale moze to rzecz gustu?
Cytat:
Napisane przez Wandolina Pokaż wiadomość
Typowe Słowianki mają blond włosy ( od jasnego do ciemnego odcienia) niebieskie oczy(lub szare i zielone). U Niemców jest podobnie, z resztą wywodzimy się z rasy Aryjskiej - profesor mi na wykładzie tak powiedział Hitler to kiepski był ze znajomości ras. Słowianie też wywodzą się od Aryjczyków. Z tym, że Niemcy sa ponoć POTWORNIE brzydcy.Mój kolega mawia:
-Jeśli zauważyłaś, że w miejscu, w którym się znajdujesz, krowy są piękniejsze od kobiet, to znaczy, że jesteś w Niemczech.
z tego co wiem to wszystkie rasy mowily jednym jezykiem aryjskim ale pozniej sie to rozpadlo a aryjczyci to w sumie germanie zreszta Hitler mial swoje teorie i sam byl pol Zydem jezeli mozna tak to nazwac bo ponoc jego ojcem byl Zydem, ale Polacy juz wtedy za bardzo slowianskiej urody nie przypominali bo mieli ciemniejsze wlosy i oczy czym bardziej byli podobni do Zydow (a sam Hitler czysto aryjskiej rasy tez nie przypominal) ale twoj kolega dobrze to okreslil
Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
A spotkałyście się moze z wysmiewaniem urody Polek przez Polaków?
Polacy patrza glownie na gwiazdki i z nimi chca porownywac zwykle dziewczyny a niestety przy nas nie pracuje sztab stylistow i wizazystow (a co dopiero mowic o gwiazdach zagranicznych!) czesto szczegolnie na roznych forach pisza ze Polki sa oblesne, grube, paskdne i wogole o siebie nie dbaja! ja to nie mam nic ze slowianskiego typu urody moze tylko nos chociaz on bardziej z rasy aryjskiej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:09   #273
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Polacy patrza glownie na gwiazdki i z nimi chca porownywac zwykle dziewczyny a niestety przy nas nie pracuje sztab stylistow i wizazystow (a co dopiero mowic o gwiazdach zagranicznych!) czesto szczegolnie na roznych forach pisza ze Polki sa oblesne, grube, paskdne i wogole o siebie nie dbaja! ja to nie mam nic ze slowianskiego typu urody moze tylko nos chociaz on bardziej z rasy aryjskiej
prawda dimiti ja walczę z mitem najpiękniejszej na świecie japonki. Wszyscy panowie się zachwycają japonkami (mówią że wszystkie japonki są piękne i nie ma piękniejszych kobiet na świecie) a widzą jedynie modelki aktorki i piosenkarki, które najczęściej mają po 14-17 lat (pedofilia? :P)
oczy poklejone eye talkiem i są po kilkunastu operacjach plastycznych. zwykłe spotkane na ulicach Japonii Japonki bez makijażu okazują się wcale nie ładniejsze od innych ras. a i z tymi z makijażem różnie bywa.
Cudze chwalicie - swego nie znacie
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:43   #274
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

O co chodzi z ta płaską twarzą?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:47   #275
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
prawda dimiti ja walczę z mitem najpiękniejszej na świecie japonki. Wszyscy panowie się zachwycają japonkami (mówią że wszystkie japonki są piękne i nie ma piękniejszych kobiet na świecie) a widzą jedynie modelki aktorki i piosenkarki, które najczęściej mają po 14-17 lat (pedofilia? :P)
oczy poklejone eye talkiem i są po kilkunastu operacjach plastycznych. zwykłe spotkane na ulicach Japonii Japonki bez makijażu okazują się wcale nie ładniejsze od innych ras. a i z tymi z makijażem różnie bywa.
Cudze chwalicie - swego nie znacie
wlasnie ogladnelam ten filmik z eye talkiem czego to nie wymysla!! dzieki bardzo kleic sobie powieki zeby oczy byly niby to wieksze! no jakby nie patrzec to mezczyzni nasi tez nie wyg;ladaja tak jak gwiazdy zagraniczne wiec moglybysmy rownie dobrze im o tym przypominac ale my takie wredne nie jestesmy jak oni i nie uogolniamy wszystkich facetow do ilus tam po operacjach plastycznych itp mi sie tam japonki nie podobaja chociaz trafiaja sie niektore ladne ale no nie jestem wielbicielka ich urody zreszta ja wierze w to co od hoho bylo mowione ze Polki to najpiekniejse kobiety i tyle!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:40   #276
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez slowiankaxd Pokaż wiadomość
hmm spędziłam w Anglii dwa miesiące i pracowałam jako akwizytor i muszę stwierdzić, że ani razu nie otworzyła mi brzydka dziewczyna sorry, ale Angielki wydaja mi się ładniejsze od Polek. Moim zdaniem mają większe oczy, bardzo regularne rysy twarzy, subtelne noski, ciemniejszą oprawę oczu, cudowną cerę, najczęściej subtelną, owalną twarz i duże biusty, ale niestety płaskie tyłki Oczywiście zgodzę się z tym, że są od nas grubsze. Nie wiem skąd na myśl przyszła ci ta wielka głowa i końska szczęka???
Z tymi większymi oczami to prawda... Im dalej na wschód tym węższe oczy. Czyli na Zachodzie ludzie maja bardziej okrągłe oczy, my natomiast "migdałowate"
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 17:40   #277
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Integral, ja nigdy, a Ty tak?
Niestety, zbyt często słyszę niesympatyczne komentarze odnoszące się do ogółu kobiet w Polsce
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 07:38   #278
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ciekawe

Jeśli chodzi o typ Neo-Danubian to jakoś absolutnie mi się to wszystko nie zgadza z tym, co uważam za typ słowiański - jednak to nie ja jeste specjalistą, a antropolodzy - więc cieszę się, że mogłam to przeczytać, teraz będę obserwować.

Mi z typem słowiańskim kojarzą się:

Kości policzkowe wydatne
Oczy duże, ale nie okrągłe - skośnawe i migdałowate
Kolor włosów: chłodny. Od blondów poprzez mysie blondy, aż po ukraińskie ciemne brązy.
Oprawa oczu w kolorach chłodnych, od jasnej po ciemną
Płaska twarz
Szeroko rozstawione oczy (patrz Daria Werbowy)
Usta "niknące" - na pewno nie są mocnym akcentem.

A faceci? Mi się podobają najbardziej. Lubię tylko blondynów, więc pozostają mi jeszcze skandynawowie ;P jednak na żywo "coś" mi w nich nie gra. Jestem wielką fanką urody słowiańskiej, a kojarzą mi się z nią najbardziej następujące panie (w załącznikach)...

Z resztą wystarczy wejść na supermodels.nl i klikać we wszelkie "ove" i "skie" ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg daria-werbowy-sm.jpg (33,1 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natalia-vodianova.jpg (16,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modelbig1548up.jpg (26,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1974.jpg (8,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (33,3 KB, 118 załadowań)
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 09:04   #279
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Ciekawe

Jeśli chodzi o typ Neo-Danubian to jakoś absolutnie mi się to wszystko nie zgadza z tym, co uważam za typ słowiański - jednak to nie ja jeste specjalistą, a antropolodzy - więc cieszę się, że mogłam to przeczytać, teraz będę obserwować.

Mi z typem słowiańskim kojarzą się:

Kości policzkowe wydatne
Oczy duże, ale nie okrągłe - skośnawe i migdałowate
Kolor włosów: chłodny. Od blondów poprzez mysie blondy, aż po ukraińskie ciemne brązy.
Oprawa oczu w kolorach chłodnych, od jasnej po ciemną
Płaska twarz
Szeroko rozstawione oczy (patrz Daria Werbowy)
Usta "niknące" - na pewno nie są mocnym akcentem.

A faceci? Mi się podobają najbardziej. Lubię tylko blondynów, więc pozostają mi jeszcze skandynawowie ;P jednak na żywo "coś" mi w nich nie gra. Jestem wielką fanką urody słowiańskiej, a kojarzą mi się z nią najbardziej następujące panie (w załącznikach)...

Z resztą wystarczy wejść na supermodels.nl i klikać we wszelkie "ove" i "skie" ;P
no to w tych informacjach i zdjeciach juz wiecej odnajduje podobnych do siebie rzeczy a juz sie balam ze ja jakis odmieniec jestem i nigdzie nie bede pasowala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 19:26   #280
Sonal
Raczkowanie
 
Avatar Sonal
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 60
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hmm słowiański typ urody....
migdałowate oczy, jasna cera, popielate włosy,oczy jasne najczęsciej szaroniebieskie
do tego wąs i mężczyzn po 40stce i zwyczajowa flacha pod pachą...albo mocne full.../nie lubie tego;/
__________________
"Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego jak będę postrzegała własne życie."
Sonal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:22   #281
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

zawsze taka uroda mi sie kojarzyla z blond warkoczem pulchne policzki kartoflany nosek i zielone lub niebieskie oczy , ale tak raczej nie jest , a gdy mieszkalam za grnica to bez problemu mozna tam odroznic polakow , jesli chodzi o meszczyzn to zazwyczaj szatyni lub ciemni blondyni o niebieskich lub czarych czy zilonych oczach jeansowe spodnie i bluza a w reku reklamowka z lidla heh powaznie
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 23:41   #282
blondi792
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
GG do blondi792
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

moim zdaniem ludność jest juz tak wymieszana, ze rzadko kiedy da sie spotkać typową słowiankę. ludność prze te imigracje emigracje itd przemieszczając sie sprawiła ze niema żadnych czystych ras wśród ludzi.
blondi792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:02   #283
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mnie wszyscy mówią, że mam słowiańską urodę - bardzo jasne wlosy, niebieskie oczy, brwi i rzęsy też jasne, policzki bardzo różowe
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 12:18   #284
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no jakby nie patrzec to mezczyzni nasi tez nie wyg;ladaja tak jak gwiazdy zagraniczne wiec moglybysmy rownie dobrze im o tym przypominac ale my takie wredne nie jestesmy jak oni i nie uogolniamy wszystkich facetow do ilus tam po operacjach plastycznych itp
Nooo, aż takie święte to my też nie jesteśmy
Powiedz Dimiti tak z ręką na sercu, czy naprawdę podczas EURO 2008 nie wysłałaś ani jednej koleżance słynnego maila "Dlaczego Polki kibicują Portugalii"???
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 12:32   #285
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Jakie są typowe Słowianki? Zawsze myślę wtedy o ilustracjach w ksiązkach dla dzieci z podstawówki kiedy mówi się o legendach pierwszych piastów. Blond włosy, jasna buzia, raczej okrągła.
Ale ten opis nie pasuje do typowej Polki, bo Polska przez wieki była tyglem Europy i tutaj mieszały się wszelkie narodowości, Mi ciężko jest przynać, że nasz naród ma tam jakiś typ urody dominujący nad resztą.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:22   #286
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

A mi sie slowiański typ urody kojarzy wlasnie bardziej z kobietamki o brązowych włosach i w warkoczach Z okrągłą buzią. Ogolnie takie sliczne kobietki
W koncu Polki są najpiekniejsze
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:53   #287
blondi792
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
GG do blondi792
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

nie ma co się rozcząsać, bo każdy ma inne poglądy o słowiańskim typie urody. przez wieku nastapiłą takie wymieszanie ludności, ze mozna tylko juz odróżnić murzyna od białego lub żółtego.
blondi792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 11:17   #288
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ja chyba cierpię na jakiś wschodniosłowiański typ urody, bo często słyszę pytanie, czy aby nie jestem z pochodzenia Rosjanką Nie mam okrągłej twarzy, raczej owalną z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, duże, migdałowe oczy, ogólnie rysopis mniej więcej jak podała olikbt21:

Cytat:
Mi z typem słowiańskim kojarzą się:

Kości policzkowe wydatne
Oczy duże, ale nie okrągłe - skośnawe i migdałowate
Kolor włosów: chłodny. Od blondów poprzez mysie blondy, aż po ukraińskie ciemne brązy.
Oprawa oczu w kolorach chłodnych, od jasnej po ciemną
Płaska twarz
Szeroko rozstawione oczy (patrz Daria Werbowy)
Usta "niknące" - na pewno nie są mocnym akcentem.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:59   #289
thone1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Duzo o slowianach wyjasnia film ze strony http://www.slowianie.com/film/sleza.html
thone1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 22:03   #290
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Po tych wszystkich postach az sama zwątpilam ważne ,że mam naturalne wlosy w ,ktorych czuje sie dobrze
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 16:31   #291
czessska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

bylam se w wikipedii i mam mieszanke typow irano-afganskiego i orientalnego, nie jest zle.... dlaczego nie moge byc prawdziwa słowwianka?? szkoda, ale nie narzekam...
czessska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 16:39   #292
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mi się ze słowiańską urodą kojarzą Joanna Liszowska i Anna Guzik. Takie kobiety przy kości i o jasnych włosach.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 18:31   #293
NightShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hej

A do jakiego typu ja należe? bo niby dynarski, z domieszka alpejskiego. Mam ciemne oczy i wlosy. juz mnie szlag trafia, bo nie moge sie do zanego zakfalifikowac. Jesli ktos moglby mi pomoc, tu sa moje zdjecia:


http://www.digart.pl/praca/2172935/index.html
http://www.digart.pl/praca/1848335/Look.html
http://www.digart.pl/praca/1741355/Feel.html

No i jak myslicie??
Aha, i mam lekko garbaty nos, przez niemily wypadek.. wczesniej mialam prosty.

Pozdrawiam
NightShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 16:12   #294
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość

Mi z typem słowiańskim kojarzą się:

Kości policzkowe wydatne
Oczy duże, ale nie okrągłe - skośnawe i migdałowate
Kolor włosów: chłodny. Od blondów poprzez mysie blondy, aż po ukraińskie ciemne brązy.
Oprawa oczu w kolorach chłodnych, od jasnej po ciemną
Płaska twarz
Szeroko rozstawione oczy (patrz Daria Werbowy)
Usta "niknące" - na pewno nie są mocnym akcentem.
Pasuje do typu podanego przez olikbt21.
Mam chlodny kolor wlosow - mysli blond.
Oczy skosne i migdalowate, szeroko rozstawione, nie za duze niestety.
I do tego mam bardzo jasna karnacje oraz bardzo jasna oprawe oczu. Brwi mi praktycznie nie widac.



Cytat:
Napisane przez slowiankaxd Pokaż wiadomość
hmm spędziłam w Anglii dwa miesiące i pracowałam jako akwizytor i muszę stwierdzić, że ani razu nie otworzyła mi brzydka dziewczyna sorry, ale Angielki wydaja mi się ładniejsze od Polek. Moim zdaniem mają większe oczy, bardzo regularne rysy twarzy, subtelne noski, ciemniejszą oprawę oczu, cudowną cerę, najczęściej subtelną, owalną twarz i duże biusty, ale niestety płaskie tyłki Oczywiście zgodzę się z tym, że są od nas grubsze. Nie wiem skąd na myśl przyszła ci ta wielka głowa i końska szczęka???
Mieszkam w Anglii i nie zgodze sie ze Angielki wydaja sie ladniejsze od Polek.
Z moich obserwacji wynika:
- maja jasniejsza karnacje niz my i bardzo jasne blad wlosy, lecz o dziwo nie sa kojarzone z blondynkami przez inne nacje
- maja bardzo lagodne policzki, potrafi to wygladac bardzo ladnie
- duze biusty, figura jablko, czyli duzy brzuch i plaski, kwadratowy tylek - wyglada to bardzo nieladnie
- bardzo wiele jest otylych, duzo wiecej niz w Polsce
- generalnie uwazam, ze nie maja ladnej figury przez ten brak bioder wlasnie wygladaja niekszstaltnie

Ale sa i te ladne i te brzydkie, na pewno nie powiem, ze sa brzydsze od Polek - bo wszedzie sa ladne i brzydkie kobiety.

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
mnie się non stop pytają (na razie mieszkam za granicą) skąd jestes? Z Francji. A jak mowię, że nie to pada litania: Włochy, Hiszpania, Portugalia... Onbcokrajowcy wbili sobie do głów blondynkę. AAAAAAAAAAAAA
Tak, to prawda.
Np moj TZ, (Wloch) bardzo sie zdziwil, gdy pojechalismy do Polski, ze nie ma tam samych blondynek, tylko jest bardzo wiele dziewczyn ciemnowlosych. Mial on w glowie obraz Polki - blondynki.
O dziwo nie mial takiego pojecia o Angielkach, (jak juz wspominalam powyzej) mimo, ze jest ich znacznie wiecej blondynek niz Polek.


Oto moje zdjecie, uwazam sie za typowa Slowianke.
Opalenizny prosze nie wliczac, bo to samoopalacz, a wlosy rozjasnione.
Jesli jestem w bledzie to mnie poprawcie. Ale wg mnie pasuje do opisu.
W Anglii ludzie czasem pytaja mnie czy jestem z Polski, nawet zanim wymowie pierwsze slowo (coby mnie zdradzil akcent).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (63,3 KB, 389 załadowań)
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:46   #295
pessahson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 76
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

znalazłam gdzieś na forum zdanie że dawni słowianie byli blondynami, a dopiero potem pojawiły się jakieś "domieszki"
ale pamiętam, że na jednych zajęciach na uniwersytecie wykładowca zwrócił uwagę, że u homera np grecy są najczęściej jasnowłosi itd, ponoć dopiero w czasie najazdów słowian na półwysep bałkański zmieszali się z ludnością rdzenną i teraz typowy grek jest ciemnooki i ciemnowłosy...zastanawiaj ące
pessahson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 09:30   #296
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

ja nie wiem jaki ze mnie typ..mam owalną twarz ale mocne rysy i kosci policzkowe, twarz nie jest plaska mam wydatne usta, wieksza dolna warge i charakterystyczy nos..jest ksztaltny ale ostro zakonczony oczy brazowe z ciemna obwodka , czarne rzesy i ciemnopopielate, prawie czarne brwi..wlosy naturalnie to ciemny szatyn, nawet bardzo ciemny, chociaz w dziecinstwie bylam blond.... mam bezowe piegi i oliwkową skorę..mix... a no budowa to raczej nie filigranowa..180cm i budowa siatkarki
jestem troszkę podobna do Night Shadow
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:18   #297
madzix2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Mnie wszyscy mówią, że mam słowiańską urodę - bardzo jasne wlosy, niebieskie oczy, brwi i rzęsy też jasne, policzki bardzo różowe


mi sie wydaje ze twoj typ urody to albinos a nie slowianka
jasne wlosy i jasne brwi to ich znak rozponawczy
madzix2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 21:47   #298
martuska17n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

polka? wysoka smukla budowa, dlugie nogi, plaskie tylki, akuratne piersi, blade cialo, piegi, oczy kazde, wlosy brazowe lub myszkowato blond, ogone wrazenie ,ani ladne, ani brzydki' podluzne nosy, cienkie usta, wyadatne kosci policzkowe, ladny usmiech, wysokie czolo, wrodzona subtelnosc nawet przy wulgarnym zachowaniu
martuska17n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 08:16   #299
akissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hm... A mi wydaje się, że z tą słowiańską urodą to jest zupełnie inaczej. TYPOWĄ słowiańską urodą. Typowa słowianka "ma złote włosy, czasem o trochę miedzianym odcieniu, złocistą cerę i zielonkawe lub błękitne oczy" - tak wypowiadają się niektórzy wizażyści. I tak wspominała kiedyś moja Pani od historii. Wynikałoby z tego, że słowianka to taka typowa wiosenka.
Nie chcę tu oczywiście, negować, iż Polki w związku z tym (które wszak reprezentują w większej części typ letni) nie pochodzą od Słowian. Wiadomo, z wiekami "zatarło się" trochę.
To podobnie jak z tym blondem... Ktoś wcześniej napisał, jakoby dawniej ludzie byli wyłącznie ciemnowłosi. Czytałam kiedyś wywiad z jakimś naukowcem (z tego co pamiętam, nie był samozwańczy ). Wynikało z tego, iż blond pojawił się "by uwodzić facetów", no bo co to za atrakcja skoro wszystkie są jednakowe. I niby wszystko miało związek z przetrwaniem gatunku i takie tam...
Wydaje mi się, że ciężko jest ustalić "narodowy kanon urody", raczej należałoby się kierować rasami, nacjami. Przecież w Ameryce określenie amerykańskiego typu urody wydaje mi się kompletnie absurdalne. No chyba, że myślimy o rodowitych Indianach, bo reszta to kompletna mozaika.
Tylko nie krzyczeć.
akissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 23:12   #300
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mi się typowo słowiańska uroda kojarzy z podłużną lub pulchniejsza twarzą pociągły nosek nie za duże usta raczej wąskie oczy od szarości do brązu czarne rzadkość więc je zaliczam do tzw orientalnej urody.Włosy mysie lub brązowe średnie oczy typowe słowianki nie powala wielkością oczu charakterystyczne dla polek jest teraz oczywiście zero tyłka
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 11:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.