Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 17:17   #121
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

jestem blondynką jużnie pamiętam od kiedy.
czasem jednak cos mnie podkusi aby sie przefarbowac na ciemny kolor i wtedy płacz i żal do samej siebie ,no i oczywiście natychmiast chce wrócić do jasnych włosów,tak też robię.

Kilka lat temu z platyny pofarbowałam się ciemnym brązem palette- efekt-czern -

myłam kilka dni szamponem przeciwlupiezowym,ale byly minimalne efekty wiec użyłam joanna Avangarde Contrast -rozjaśniło mi do jasnego rudego,nawet ładnie

ostatnio kilka dni temu przefarbowałam swoje jasne blond włosy na sredni blond-efekt-ciemny blond

znowu zal i jak najszybsza chec powrotu do blondu.

w domu miałam rozjaśniacz do pasemek,ale jak to z takimi rozjaśniaczami do pasemek bywa-zazwyczaj mieszanki jest minimalna ilosc wiec uwaga : rozrobiłam rozjaśniacz tak jak jest w instrukcji i do tej mikstury dodałam duuuuuuuuużą ilość ODŻYWKI TIMOTEI .
ale tej odżywki było 2x tyle co rozjaśniacza .
byłam pewna ,że nic nie zadziała,ewentualnie rozjaśni minimalnie -efekt jasny naturalny blond .
jak bede miala aparat-dodam wam fotkę .
włosy miękkie i lśniące.

A z takich domowych sposobów mogę jeszcze polecić Wam -witaminę C

Kilka tabletek myjemy w wodzie aby zmyć tą żółtą otoczkę, rozgniatamy na proszek i do tego dodajemy duuuuużo odżywki( tylko takiej bardziej płynnej niż gęstej ) ja polecam właśnie Timotei , no i nakłądamy na umyte włosy i trzymamy ile nam się chce.
efekt jest , oczywiście nie tak spektakularny jak w 2 pierwszych sposobach,ale zawsze to coś.
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:42   #122
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

niechcemiecemaila powiedz mi jak dokladnie zrobic ta płukanke z sody? jakies okreslone wartosci czy tak na oko Bo chyba spróbuje o ile ne niszczy włosów;p odżywke uzywam z pantine aha i od jak dawna farbujesz na czarno i jaka farba zafarbowalas? ja joanny i za cholere niechce choc troszeczke sie wypłukaca podobno palette najgorsza
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 22:25   #123
niechcemiecemaila
Raczkowanie
 
Avatar niechcemiecemaila
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
GG do niechcemiecemaila Send a message via Skype™ to niechcemiecemaila
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Co do niszczenia włosów to nie mam pojęcia , bo gdzieś przeczytałam o tej sodzie na forum i eksperymentowałam sobie z nią . Ja nie zauważyłam , żeby prócz tego że zlazło mi sporo farby , coś zmieniło się w stanie moich włosów . Tyle że zaraz po myciu tą sodą miałam poplątane strąki . Ja do szamponu przeciwłupieżowego wsypywałam tak na oko tej sody. W sumie dość dużo jej waliłam i myłam normalnie jak szamponem. Raz sobie przytrzymałam na włosach pod ręcznikiem i w miejscu gdzie zawsze najwięcej sody waliłam mam już prawie zero farby. Ale dopiero po jakimś czasie to zauważyłam ;p

A farbuje na czarno od hm.. 8 miesięcy ? Średnio co 2 , 3 miesiące odrosty. A farba Palette Granatowa Czerń. :P Ostatnio trochę ponad miesiąc temu farbowałam.

Ja mam pełno odżywek , jedwab do włosów i jakieś serum na zniszczone końcówki z Avonu ;p Ale Pantine odżywki jeszcze nie używałam chyba :P
__________________
Nikt * nie * wie* gdzie * są * granice * prawdy * i * fantazji

Edytowane przez niechcemiecemaila
Czas edycji: 2010-06-07 o 22:35
niechcemiecemaila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 09:03   #124
niechcemiecemaila
Raczkowanie
 
Avatar niechcemiecemaila
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
GG do niechcemiecemaila Send a message via Skype™ to niechcemiecemaila
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Niby najgorsza , ale ja byłam zadowolona .
__________________
Nikt * nie * wie* gdzie * są * granice * prawdy * i * fantazji
niechcemiecemaila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:45   #125
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

hmmm.. skoro tobie zeszla z palette to chyba tez to spróbuje bo tak wszedzie pisza ze najgorzej jest sie pozbyc tej farby a tobie sie udalo ja rok temu na samym poczatku tez zafarbowalam z palette czarny braz i same wiemy co wyszlo ale nawet sie wypłukala a poźniej ta nieszczesna joanna wiec wypróbuje ta sode i zobaczymy;d;d



a jeszcze mama pytanie jak czesto mylas włosy z ta soda? bo ja myje codziennie i nie wiem czy moge tak czesto uzywac? kusi mnie ta soda chyba wypróbiuje;d;d;

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2010-06-08 o 22:22
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 19:41   #126
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Dobra dziewczyny ja już podjęłam decyzje ostateczną co z soba zrobić
Byłam dziś w sklepiku fryzjerskim i pani poleciła mi jakiś dekoloryzator, który klientki chwalą i fryzjerzy zamawiają. I jest niedrogi! Tylko 25 zł (tylko - w porównaniu z tymi różnymi dekoloryzatorami za ponad 50 z kosztem przesyłki
Tak więc w piątek kupuję ów rzecz, a także 2 opakowania farby o nazwie głęboki burgund - w której się zakochałam i po 4 latach zmieniam image oby się udało
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:01   #127
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Siska trzymam w kciuki i daj znac jak poszlo;p;p i pozniej napisz nazwe tego dekoloryzatora ja narazie wypróbuje z ta soda a pozniej najwyzej kupie ten dekoloryzator i niech sie dzieje co chce;D
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 21:20   #128
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Cytat:
Napisane przez Siska Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny ja już podjęłam decyzje ostateczną co z soba zrobić
Byłam dziś w sklepiku fryzjerskim i pani poleciła mi jakiś dekoloryzator, który klientki chwalą i fryzjerzy zamawiają. I jest niedrogi! Tylko 25 zł (tylko - w porównaniu z tymi różnymi dekoloryzatorami za ponad 50 z kosztem przesyłki
Tak więc w piątek kupuję ów rzecz, a także 2 opakowania farby o nazwie głęboki burgund - w której się zakochałam i po 4 latach zmieniam image oby się udało
daj koniecznie znac jak poszlo! a my trzymamy kciuki!!!!
i podaj nam nazwe tego dekoloryzatora!
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:43   #129
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Kurcze nie pamiętam nazwy, nie jest to jakaś znana firma inaczej bym chyba zapamiętała. Jutro kupuje i przeprowadzam operacje ach nie mogę się doczekać Pokażę fotki - o ile będą się nadawać do pokazania.. a zresztą najwyżej ujrzycie piękny odcień zgniłej zieleni - niczym u nimfy wodnej
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:05   #130
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Cytat:
Napisane przez Siska Pokaż wiadomość
Kurcze nie pamiętam nazwy, nie jest to jakaś znana firma inaczej bym chyba zapamiętała. Jutro kupuje i przeprowadzam operacje ach nie mogę się doczekać Pokażę fotki - o ile będą się nadawać do pokazania.. a zresztą najwyżej ujrzycie piękny odcień zgniłej zieleni - niczym u nimfy wodnej
hehe moze nie bedzie tak zle
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 17:25   #131
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

uzylam wczoraj na włosy tej sody oczyszczonej a dzis rano mialam poprostu siano na głowie a uzylam pozniej duzo odzywki bo straznie placze włosy nie wiem czemu tak sie stalo boze nigdy sie tej czerni nie pozbedemam juz tak zniszczone włosy...
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 20:11   #132
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

lilia23

Weź nawet nie mów.. miałam być taka szczęśliwa a tu nic dekoloryzator zmył mi jakaś połowe włosów, a drugiej nie ruszył, niektóre pasma mają jakiś dziwny odcień;/ Jestem taka zła, aż ryczec mi się chce.,.
Nie pozbędziemy się tego koloru nigdy.. nie jesteś sama:/
a użyłam o tego:
http://progress.wrzesnia.pl/index.ph...33415f2f8eaaf7

Nie śmierdział żadną siarą ani nic, jakieś dziwne teraz włosy są, w troche gorszym stanie niż przed ale nie dużo. Kosztował 25 zł .. ponoć niektórzy chwalą, ja nie. Nie wiem kurcze ale chyba zrobiłam wszystko dobrze;/
Może dlatego, że przez te ponad 3 lata używałam zbyt mocnych a słabych jakościowo farb, takich tanich ehh

czemu niektórym się udaje samodzielna dekoloryzacja, a mi nie:/
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 20:50   #133
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Siska nie martw sie jakos razem przetrwam ten kolor ja sama nie wiem co zrobic uzylam raz doslownie tej sody a rano poprostu SIANO na głowie masakra wygladalam strasznie a wcale jej duzo nie dalam pomieszlam razzem z szamponem i jeszcze go rzej wygladam niz przedtem szorstkie włosy teraz juz jakos lepiej wygladaja bo nawalilam duzo odzywki ale tak to masakra;/ wyobraz sobie jak ja bym wygladala po dekoloryzatorze albo rozjaśniaczu;O chyba wole nie wiedziec pewnie bym łysa była wiec lepiej nie ryzykuje dobrze ze tobie bardzo włosów nie poniszczylo a z powrotem te włosy co rozjaśniło zafarbowalas na czarno czy na jakis jakiejszy kolor?? ja postanowielam ze bede używac tego rozjasniacza w sprayu z joanny wykorzystam to i zobacze czy to cos da bede myc H&S nic innego mi nie zostaje bo moje włosy sie zniszcza totalnie i zostane bez włosów a pomyslec ze farbowalam farba za 5 zl z joanny i taka trzyma...


Widzisz my chyba mamy pecha niektorym schodzi po szamponie przeciwłupieżowym, cytrynie albo sodzie a mi to juz chyba nic nie pomoże;/

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2010-06-11 o 20:52
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 07:59   #134
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

lilia23
No to teraz już wiem to, żeby nie używać sody;/

A dziś rano miałam już się cieszyć z nowego kolorku aaaaa
Narazie nie zafarbowałam na żaden kolor ale chyba rzuce sobie zaraz ten brązik co kupiłam bo jestem zła wciąż i chce zrobić cokolwiek

Ja na początku farbowałam lepszymi farbami, jakoś sie starałam, a później to już byle co byle było tanie i czarne

To zużyj ten rozjaśniacz, ja chyba rozjaśniać nie będe, ani żadnej sody ani niczego... może za jakiś czas dekoloryzator z rene blanche albo elgona hmm nie wiem, moje mysli kłócą się ze sobą na tematy co zrobić z moimi biednymi włosami;p
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 08:37   #135
oohyeah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 23
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

szampon przeciw łupierzowy ci zmywa kolor bardziej niz takie zwykłe szampony.
__________________
(Na) wszelki wypadek pozostane czujny,
(Bo) ten przypadek jest dla mnie szczególny,
(My) nie pozwólmy dać się ogłupić,
Przyjaźń to coś czego nie da się kupić.
oohyeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 13:03   #136
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

ja używam H&S od jakis 3 tygodni i nie widze niestty zadnej roznicy kurde te włosy mnie juz mecza... ten kolor.. ale jak widzilam moje włosy po uzyciu sody to nie chce wiedziec jak one beda wygladac po rozjasniaczu albo dekoloryzatorze szukam jakies skutecznego domowego sposobu ale nic takiego nie ma innym sie udaje ale jak widac nie mi
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 00:06   #137
lena1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
czarna mamba

Za dwa miesiace mam slub koscielny a przed wczoraj pokusilo mnie zeby pofarbowac wlosy. Naturalny kolor moich wlosow to ciemny blond od 3 lat mam ciemny braz ostatni raz wlosy farbowalam przed sylwestrem wiadomo kolor juz splowial mozna powiedziec ze zrobil sie gownniane... koloru wiec nalozylam farbe herbaline ciemny braz wyszly odrosty czarne reszta ciemny braz wygladam okropnie....Pomozcie jak wybawic ten kolor czy jakas plukanka czy dekoloryzacja???
lena1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:01   #138
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

lena1987

Jako, że już niedługo masz tak ważny dzień, lepiej idź po poradę do profesjonalnej fryzjerki.

Ja użyłam dekoloryzatora i pomijając to, że nie zadziałał to nie zniszczył włosów praktycznie wcale, a jeśli ty trafisz na taki, który zniszczy? Lepiej nie ryzykować, może fryzjerka załatwi sprawę w bezpieczny sposób. Albo ściągnie kolor albo nałoży jakiś inny albo da jakieś ładne refleksy..

Moja sąsiadka cały czas torpeduje mnie dobrymi radami typu: tamta ściągała kolor to jej siano wyszło, inna ściągała to jej włosy po tygodniu wypadły bla bla bla nawet nie chce mi się jej mówić, że ja użyłam i włosy sa w stanie niezmienionym..bo pewnie by powiedziała, że i tak za jakiś czas wylecą

Ja chyba zrobie sobie baleyage przy następnym przypływie gotówkowym nie ma rady;]
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:45   #139
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

hej dziewczyny czy ktorejs z was udalo sie zrobic postepy w schodzeniu z czarnego koloru?? ja uzywam tego rozjasniacza ale coz nic nie daje totalnie ta czern nigdy nie zniknie niestety;/ musilam przestac go narazie uzywac bo przesuszyl mi wlosy i mi znowu zaczely wypadac wiec uzywam odzywek i narazie jest ok ale juz nie moge patrzec na ta czern
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 08:26   #140
Misia1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

jakim dekoloryzatorem najlepiej zmyc farbe? bo ja boje sie ze mi wyjdzie rudy a tego bym nie zniosla.. mam ciemny blond naturalny a po farbowaniu wyszedl mi prawie czarny kolor zszedl juz do brazu przez cytryne , rumianek i nizoral ale teraz chcialabym miec brdziej cos w podobie swojego koloru prosze o pomoc bo mam depresje jak sie widze naprawde !!
Misia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:39   #141
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

jezu nie jestem sama... mój naturalny kolor to brąz który przez kilka lat farbowałam na czarno, w tamtym roku dokładnie na początku czerwca poszłam do fryzjera bo zachciało mi się być blondynką...zrobiła mi dekoloryzajcę (zszedł mi czarny kolor do brązowego wiecie takie różne kolory heh poprzeczny balejaz) na to nałożyła mi rozjaśniacz i wyszłam blondynką, za całą atrakcje zapłaciłam 150zł, lecz kasia chciała sobie sama juz później rozjaśniać odrosty i kasia je spaliła, moje włosy nie były sianem tylko gumą, która się naciągała. ściełam włosy i znowu zarfarbowałąm na czarny...
farbuje je na czarno już pół roku ale mam już go naprawde dość marze o ciemnym brązie ale jak to zrobić??
myje H&S i nic dalej są czarne, farbowane były zawsze joanną kolor czarny beż. Zastanawiam się nad tym sciągaczem koloru color assist z Elgonu... boże może jakaś dobra duszyczka mi doradzi...
aha nie pójde do tej fryzjerki mimo ze ładnie mi zrobiła ale z niej to typowa s... , jest wredna i potrafi obgadac tyłek klientce, a nowy sącz to miasto gdzie informacje dochodzą do ciebie bardzo szybko
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:43   #142
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

widze ze ty tez joanna czarny bez jezu farba za 5 a trzyma tak ze szkoda gadac chyba palette by szybciej zeszla;d;D ja tez nie wiem co mam juz robic tez myje h&S i nic totalnie nie wiem dlaczego innym dziewczyna pomaga farbuje włosy na czarno od roku i nie wiem co robic ten elgon faktycznie wyglada zachcecajaco ale nie mam kasy zeby zamowic i boje sie zniszczyc włosy... mam je do lopatek i zapuszczam sa juz i tak zniszczone prostownica i suszarka wiec nie chce ich jeszcze bardziej niszczyc dlatego boje sie dekoloryzacjibo nie chce byc lysa chodzi mi tylko zeby zejsc do brazu ale chyba nic mi nie pomoze tylko dekoloryzacja. boze co mnie podkusilo!!
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:32   #143
gwiazdka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

hej ja miałam problem z pasemkami czerń kosmosu pisałam wcześniej. Ale do tej pory myjąc włosy co drugi dzień szamponem przeciwłupieżowym praktycznie mi zszedł ten kolor. Dotego dochodzi jeszcze działanie słońca. Widać jeszcze że włosy są takie gdzieniegdzie ciemniejsze, ale już nie ma tego okropnego niebieskiego przebłysku. Powodzenia innym! ;*
gwiazdka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:52   #144
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

tej farby nie da sie zmyć szamponem... wiem bo ja myje dość często H&S i nic nie dało... niby włosy mam zdrowe ale boje się je bardzo zniszczyć, jakoś nie ufam tym dekoloryzatorom. Jeszcze wczoraj się zastanawiałam czy kupić ale dziś wiem ze nie odważe się bo kobieta mi w hurtowni doradziła zebym sama w domu tego nie robiła! ufam jej bo gdyby jej nie zależało to by mi wcisneła byle bubel i powiedziała ze wyjdzie bosko!
więc pozostane czarnulą moze kiedyś się to jakoś z czasem wypłuka i bede mogła zafarbować sobie na brąz a jak nie to nie bedę rozpaczać (bo do mnie pasuje czarny a tak naprawdę to mi się jedynie znudził)!
Wychodzę z założenia że wolę miec włosy zdrowe i czarne, niż brązowe po dekoloryzacji ale paskudnie zniszczone...
postanowiłam je więc odżywiać odżywiać i odżywiać bedą piękne błyszczące i czarne
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:40   #145
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Cytat:
Napisane przez gwiazdka02 Pokaż wiadomość
hej ja miałam problem z pasemkami czerń kosmosu pisałam wcześniej. Ale do tej pory myjąc włosy co drugi dzień szamponem przeciwłupieżowym praktycznie mi zszedł ten kolor. Dotego dochodzi jeszcze działanie słońca. Widać jeszcze że włosy są takie gdzieniegdzie ciemniejsze, ale już nie ma tego okropnego niebieskiego przebłysku. Powodzenia innym! ;*
jak długo farbowalas na czarno włosy i jakim szamponem przeciwłupiezowym mylas??
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:06   #146
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Ja pofarbowałam się w piątek farbą w żelu Castinga, na moje włosy średni brąz, wyszedł mocny czarny. Zmywa się przy każdym myciu więc mam nadzieję że nie będę póżniej musiała używać tych róznych specyfików.. Oby. Bo planowałam taką wariację tylko na 1 miesiąc wakacyjny, nie chciałabym się później męczyć z farbowaniem, odrostami itd..
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:29   #147
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Hej)
u mnie dalej nic nowego, walnęłam sobie brąz na czubek głowy czyli na odrosty i tak chodzę dwukolorowa Skłaniam się ku balejażowi coraz bardziej. A przeciwłupiezowym myję zawsze od kilku miesięcy i nic raczej.

Po ostatniej akcji z dekoloryzatorem jakoś mi się odechciało, znów nic nie podziała, a pieniądze w błoto.
Przypominam, że po użyciu dekoloryzatora moim włosom nie stało się zupełnie nic, mimo wielu ostrzeżeń o apokalipsie dla moich włosów, która miałaby nastąpić po użyciu tegoż specyfiku

Jedna z dziewczyn pisała, że nie zniosłaby rudego po dekoloryzacji, ależ dziewczyno przecież najważniejsze jest aby zeszła czerń bo na rudy możesz nałożyć co tylko zechcesz (o ton jasniejsze od tego, które chcesz mieć - bo wychodzi ciemniej zwykle) Ja bym chciała mieć rude albo jakiekolwiek nadające się do zafarbowania na brązik
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:19   #148
murderagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

A jak malowałam włosy farbą garnier 100% color na ciemny braz, a wyszły czarne, to powinno chodź troszke zjaśnieć po czasie ? bo mojej krewnej w ciągu 2 tygodni zszedł kolor (ale to był czerwony, a teraz jest rudy)...
moja siostra tez miała czarne (granatowa czerń), potem pomalowala na zwykły czarny, po 2 miesiącach na brąz i poczekała rok i już miała naturalny kolor włosów (z tym brązem nie było widać odrostów i wgl ). Zastanawiam się czy tak zrobić, jednak to długom trwa i boje się że zniszcze wlosy.
Czy ktoś mógłbymi doradzić ? Bardzo proszę

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

I jakim szamponem przeciwłupieżowym najlepiej zmywać tą farbę ? Bo ochydnie wyglądam w czarnych włosach ;( Nizoral ? Czy takie zwykłe typu Clear itp. ? )
murderagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 09:48   #149
Paulina_Karon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Paulina_Karon
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

dzewczyny brązy zawsze wychodza jak kruczo czarne.
Swój kolor mam standardowy, ciemny blond, farbowałam kastingiem BRĄZ, ale zapragnełam miec inny kolor włosów więc
sama się przekonalam co to znaczy ŚCIĄGAĆ KOLOR...rok temu mialam ten "zabieg", dość że zapłaciłam ponad 300zł to włosy mialam tak zniszczone, że kolor który później mialam nałożony zszedł mi dosłownie po paru myciach i byłam ruda...nie wytrzymałam tego, więc poszlam do drogerii i kupilam jaką farbę? oczywiście brąz więc kolor mam taki jak na awatarze.
Ale w między czasie nie stety musialam ściać wlosy ponad 20cm, bo nie dawałam sobie rady z ich stanem...
Obecnie mam odrost na pół glowy i chciałam farbować je "MROŹNĄ CZEKOLADĄ" (ale tylko na odrosy, żeby nie poglębiać końców) bo ładny kolor wychodzi, no ale po przeczytaniu postów od dzordzina89 korci mnie na szybszy efekt czyli dekoloryzator Loreala .....
co radzicie, bo już sama nie mam pojęcia....

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

ach no i pragnę zaznaczyć że fryzjer mi odradzał pasemek i tego typu "delikatnego" rozjaśniania, bo to też niszczy włosy, poradził mi tylko myć włosy szamponem z rumianka i uzbrojenie się w cierpliwość..... co do szamponu mi nie pomógł...
Paulina_Karon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 06:15   #150
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Cholera...farbowałam wczoraj włosy farbą Topchic Goldwell średnim brązem naturalnym i wyszła mi smolista czerń no co za..a pomysleć,że po to kupowałam farbę profesjonalną żeby uniknąć czegoś takiego
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.