Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 11:22   #241
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Jak jesteś ciekawa jak wygląda na normalnej osobie to idź do salonu i przymierz. Byłam przy organizacji kilku ślubów i z doświadczenia wiem, że nie zawsze suknie, które nam się podobają są dla nas odpowiednie i trzeba ją zobaczyć na sobie żeby wiedzieć czy pasuje. Też szukam sukni i obawiam się, że ta "z moich marzeń może nie być dla mnie odpowiednia".
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:30   #242
messy
Raczkowanie
 
Avatar messy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 70
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Witam,
ja również zdecydowałam się na suknię EM
Będzie to model Flower. Suknię mierzyłam w salonie współpracującym w Świdnicy (niestety w kolorze ecru). Koszt jej w tym salonie wynosi 4900 zł. Ponieważ mam do tego salonu 50 km i kiepskie połączenia to zadzwoniłam do Wrocławia (70 km ode mnie). Tam nie ma tej sukni ale koszt jej to 4580 zł. To już 320 zł mniej zostanie na welon i coś jeszcze dojazd do Wrocławia też tańszy. Dzwoniłam też do Radomia, tam koszt sukni to 4700 zł. Warto więc podzwonić po okolicach i popytać o ceny bo jak widać na moim przykładzie opłaca się
W poniedziałek jadę pomierzyć inne modele które mają we Wrocławiu (tak dla porównania) ale jakoś cały czas myślę o modelu Flower.
Zakochałam się w tej sukni od pierwszego wejrzenia, jak to Pani w salonie powiedziała, jest to suknia z efektem WOW ))
messy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:24   #243
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez messy Pokaż wiadomość
Witam,
ja również zdecydowałam się na suknię EM
Będzie to model Flower. Suknię mierzyłam w salonie współpracującym w Świdnicy (niestety w kolorze ecru). Koszt jej w tym salonie wynosi 4900 zł. Ponieważ mam do tego salonu 50 km i kiepskie połączenia to zadzwoniłam do Wrocławia (70 km ode mnie). Tam nie ma tej sukni ale koszt jej to 4580 zł. To już 320 zł mniej zostanie na welon i coś jeszcze dojazd do Wrocławia też tańszy. Dzwoniłam też do Radomia, tam koszt sukni to 4700 zł. Warto więc podzwonić po okolicach i popytać o ceny bo jak widać na moim przykładzie opłaca się
W poniedziałek jadę pomierzyć inne modele które mają we Wrocławiu (tak dla porównania) ale jakoś cały czas myślę o modelu Flower.
Zakochałam się w tej sukni od pierwszego wejrzenia, jak to Pani w salonie powiedziała, jest to suknia z efektem WOW ))
hej Dziewczyny ! Jestem tu nowa , ślubuje 10 września.
Tez deczduje sie na sukienke EM. Sycyerye to powiem tak: byłam w salonie w Evicie w Tychach mierzylam Ecru POEM bo tylko taka posiadaja, cena 3680 zl , w Krakowie na Florianskiej w salonie firmowym 3200 , pózniej zainspiworalo mnie Marabu na ktora jestem prawie przekonana... Cena Marabu po sporowadzeniu do Evity 3999 W krk przy rynku na Floriankiej 3600 + "krakowskim targiem" welon gratis.
Nie wiem ktora sukienke wybrac...
Poem bardzo delikatna Marabu zaś bardziej princeska o jaka mi chodzi....
Lecz mam male zastrzerzenia ...
Wydaje mi sie ze to kółko w Poem wyglada jak klamerka przy butach, a znow w Marabu odciela bym dolną koronkę - nie widzimi sie sie... Dziewczyny doradzcie mi !!! AAAA Poem jest znacznie lżejsza niz Marabu... wydaje mi sie ze nie bedzie sie az tak miala (marabu) z powodu tej koronki na dole ktora napreza suknie...

Pozdrawiam
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:39   #244
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

AA co do modelu flower, z tego co mowila mi pewna dzieczyna spotykajac mnie w salonie EM, mowila ze flower kosztuje bodajrze w DGórniczej cos kolo
7,000 a w krk 4500 bodajże... bylam w szoku.....

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------



---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Hej Dziewczyny ! Jestem tu nowa . Slubuje 10 wrzesnia.
Mam dylemat nad 2 krojami sukien slubych ; Poem i Marabu.
Powiem szczerze ze zjezdzilam juz tyle salonow w KRK, katowicach, Tychach , Jaworznie i nic specjalnego nie widzialam....
Do czego zmierzam. Bylaw w Evicie w Tychach , i tak jak czytalam w poście powyzej koleznka dala sie zlapac, sukienki maja tam prze DROGIE !!!
Poem w Tychach kosztowala 3680 ,- a w Krk na Florianskiej w salonie firmowym 3200,-,
Marabu zas nie mieli w Evicie , ale podali mi koszt : 3999,- w KRk - 3600

MAM dylemat ktora wybrac... nie chce zadnych falbanek bo to bylo modne w 2000r albo i w 2009r , zadnych podbinan bo to tez zaraz wyjdzie z mody , a cos prosego zawsze mozna ozdobic bizuteria...

Mam pewne zastrzezenia, czy nie wydaje sie wam ze to koleczko z cyrkonie w Poem jest jak klamra przy butach???
A znow w MArabu nie widzimi mi sie ta koronka na dole , zamowila bym chyba bez niej....
Marterial jest duzoo ciezszy na marabu zas poem znacznie jest lzejsza co wydaje mi sie ze moze sie mnąć , bo marabu ma jeszcze ta koronke co moze napreza ten tiul???

PS. Flower cena w Dgorniczej 7000 w krk ok 4500
SZOK !!!
Czekam na odp
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:16   #245
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Byłam przymierzyłam i zakochałam się Jak sobie upatrzyłam tak zostało - Kobieta w salonie powiedziała, że rzadko jest tak, że wchodzi dziewczyna z upatrzonym modelem sukni i ta suknia do niej pasuje a w moim przypadku tak było. Przymierzyłam trzy modele i w każdym mi dobrze - szok Zawsze chciałam suknie z rozporkiem i tak zostanie
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 07:20   #246
messy
Raczkowanie
 
Avatar messy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 70
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Byłam przymierzyłam i zakochałam się Jak sobie upatrzyłam tak zostało - Kobieta w salonie powiedziała, że rzadko jest tak, że wchodzi dziewczyna z upatrzonym modelem sukni i ta suknia do niej pasuje a w moim przypadku tak było. Przymierzyłam trzy modele i w każdym mi dobrze - szok Zawsze chciałam suknie z rozporkiem i tak zostanie
U mnie było tak samo zakochałam się, przymierzyłam i zamówiłam
messy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:30   #247
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Tylko, że Ja mam swój ślub dopiero, w 2012 ale zawsze chciałam suknie w takim stylu i juz tak zostanie Nawet kobieta w salonie powiedziała, że ta suknie jest w moim stylu patrząc na mój charakter
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 11:42   #248
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Jaki to model justi?
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:06   #249
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Ja też dopiero w 2012 roku i już się rozglądam. W sumie chciałam wstępnie oszacować koszty. Też podobają mi się modele Marabu i Poem, ale chyba właśnie ta pierwsza bardziej. Co do koronki na dole to chyba właśnie ona mi się tak spodobała ale to już kwestia gustu. Jednego się obawiam jeśli chodzi o ta sukienkę czy właśnie nie będzie za ciężka a jednak cała noc to długo. Jeśli chodzi o ceny to są duuuże. Ostanio zaczęłam się zastanawiać czy nie uszyć sukienki na ten wzór... słyszałam nawet o jakiejś krawcowej z krk ale jak poczytałam opinie na jej temat to się przeraziłam. Myślałam też, żeby wypożyczyć bo w sumie po co mi ta suknia później...Sama już nie wiem. :/
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 13:44   #250
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Model sukni to Carmen
No i Arte też mi się bardzo podoba i wygląda bardzo kobieco ten gorset podkreśla kształty

justyna_g4 - ja tak samo rozglądam się, bo interesują mnie ceny żeby wiedzieć, jaką sumę szykować - suknie są drogie niestety, ale tak jak mówisz można chodzić i przymierzać a później iść do krawcowej żeby uszyła

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Ale do 2012 mamy jeszcze sporo czasu wejdzie nowa kolekcja więc może będzie coś innego ciekawszego
A kiedy puszczają nowe kolekcje? Wrzesień??
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:45   #251
barbarella07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Hej! ja mam ślub 4 czerwca i kupiłam suknie Poem Emmi Mariage, w Szczecinie koszt tej sukni z halką to 3400zł. Zakochałam się w niej od razu jak ją tylko ubrałam, mierzyłam 10 innych sukni, ale tylko w tej poczułam się naprawdę wyjątkowo. Ja kupiłam suknie w kolorze biel i tego paska prawie nie widac, wiec ta klamerka jest praktycznie niewidoczna. Dla mnie jest piękna i pięknie podkreśla wcięce w talii
barbarella07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 09:11   #252
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

justi szczerze mówiąc to nie mam pojęcia kiedy są nowe kolekcje bo ja zaczęłam się rozglądać dopiero w okolicach lutego bo wtedy ustaliliśmy termin i załatwialiśmy wszystkie formalności. Co do szycia to trochę się obawiam, żę suknia nie będzie taka jak oryginalna. Tak jak pisałam wcześniej czytałam o pracowni M. Obajtek, którą poleciła mi znajoma (którą spotkałam pierwszy raz po kilku latach) ale jak przeczytałam opinie to ogarnęło przerażenie. Muszę się poważnie nad tym zastanowić.
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:12   #253
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

kurde a ja sie nadal waham ktora wbrac... marzy mi sie zebym wygladala jak ksiezniczka... buu
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 08:41   #254
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez anula2313 Pokaż wiadomość
kurde a ja sie nadal waham ktora wbrac... marzy mi sie zebym wygladala jak ksiezniczka... buu
Też mi się to marzy ale boję się, żeby nie wyglądać jak beza albo tandetnie. A przymierzałaś już jakieś?? Słyszałam, że jak zobaczysz jak wyglądasz to będziesz wiedzieć, która ci pasuje a poza tym podobno większość ekspedientek się zna i doradzi.
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:11   #255
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

anula2313 - Ja przymierzałam księżniczkę i nie wyglądałam jak beza a mam 164 cm, więc do wysokich nie należę.
Musisz iść i przymierzyć

Mi kobieta w salonie powiedziała żeby mierzyć każdy możliwy model, bo tylko w taki sposób można dowiedzieć się, w czym czuje się dobrze to nic nie kosztuje a ile frajdy przy tym jest
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:15   #256
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Ja mierzyłam ten model
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (96,2 KB, 72 załadowań)
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 15:31   #257
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Wiesz co ja mierzylam Poem w Tychach a Marabu w Krk .... hmmm cos za skromna dla mnie jest Poem... Bardziej bogatszy jest gorset w Marabu... Twoja rowniez ladna ale mnie nie widza sie te takie falbanki i rozpiecie ...
Ale kazda jest Piekna , a to tylko moje spostrzezenie.... a jaka jest Swoja waga jesli mozna wiedziec ja mam 164cm wzrostu i waze 50 kg...

PS.. nie boisz sie ze falbanki zrobia z ciebie ptaszka z ulicy sezamkowej??... dla mnie taka suknia jest za "ciepla"

Buziaki
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 00:06   #258
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

A gdzie w krk byłaś?? Z tego co wiem to jeszcze niedawno w Evicie nie mieli Marabu wiec ja stwierdziłam, że jeszcze zaczekam.
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:53   #259
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Kochanie na Florianskiej jest Sklep FIRMOWY !!! Jest Taniej niz w Evicie
Polecam
Ja nadal w kropce jestem.... bu...
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:57   #260
kasia10011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

jak mozna to poprosze kilka zdjęc sukienki na adres slonko1007@wp.pl dziekuje
kasia10011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:41   #261
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

ja tez mmmm120@op.pl
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 23:08   #262
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez barbarella07 Pokaż wiadomość
Hej! ja mam ślub 4 czerwca i kupiłam suknie Poem Emmi Mariage, w Szczecinie koszt tej sukni z halką to 3400zł. Zakochałam się w niej od razu jak ją tylko ubrałam, mierzyłam 10 innych sukni, ale tylko w tej poczułam się naprawdę wyjątkowo. Ja kupiłam suknie w kolorze biel i tego paska prawie nie widac, wiec ta klamerka jest praktycznie niewidoczna. Dla mnie jest piękna i pięknie podkreśla wcięce w talii
Ja mam ślub 22 lipca 2011 i też kupiłam Poem
Miałam podobne odczucia jak Ty jak ją ubrałam wiedziałam,że to TA sukienka
Jest naprawde bajkowa
Masz może zdjęcia na sobie bądz na manekinie bo chciałam zobaczyć jak wygląda ta biel?
Ja zamówiłam ecru bo zdecydowanie bardziej pasował mi ten kolor
Jeśli chodzi o wycięcie w talii to rzeczywiście baaardzo je podkreśla
Zamówiłaś ją z trenem czy bez trenu??

Cytat:
Napisane przez anula2313 Pokaż wiadomość
Wiesz co ja mierzylam Poem w Tychach a Marabu w Krk .... hmmm cos za skromna dla mnie jest Poem... Bardziej bogatszy jest gorset w Marabu... Twoja rowniez ladna ale mnie nie widza sie te takie falbanki i rozpiecie ...
Ale kazda jest Piekna , a to tylko moje spostrzezenie.... a jaka jest Swoja waga jesli mozna wiedziec ja mam 164cm wzrostu i waze 50 kg...

PS.. nie boisz sie ze falbanki zrobia z ciebie ptaszka z ulicy sezamkowej??... dla mnie taka suknia jest za "ciepla"

Buziaki
Ja zakupiłam w Tychach w Evicie Poem i niestety przepłaciłam :/
Ja do swojej będę miała doszyte w dolnej częsci sukni kryształki swarovskiego (na welonie też) i dekolt przerobiony w serduszko jak na zdjęciu zeby bardziej wzbogacić ta suknie

Cytat:
Napisane przez anula2313 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! Jestem tu nowa . Slubuje 10 wrzesnia.
Mam dylemat nad 2 krojami sukien slubych ; Poem i Marabu.
Powiem szczerze ze zjezdzilam juz tyle salonow w KRK, katowicach, Tychach , Jaworznie i nic specjalnego nie widzialam....
Do czego zmierzam. Bylaw w Evicie w Tychach , i tak jak czytalam w poście powyzej koleznka dala sie zlapac, sukienki maja tam prze DROGIE !!!
Poem w Tychach kosztowala 3680 ,- a w Krk na Florianskiej w salonie firmowym 3200,-,
Marabu zas nie mieli w Evicie , ale podali mi koszt : 3999,- w KRk - 3600

MAM dylemat ktora wybrac... nie chce zadnych falbanek bo to bylo modne w 2000r albo i w 2009r , zadnych podbinan bo to tez zaraz wyjdzie z mody , a cos prosego zawsze mozna ozdobic bizuteria...

Mam pewne zastrzezenia, czy nie wydaje sie wam ze to koleczko z cyrkonie w Poem jest jak klamra przy butach???
A znow w MArabu nie widzimi mi sie ta koronka na dole , zamowila bym chyba bez niej....
Marterial jest duzoo ciezszy na marabu zas poem znacznie jest lzejsza co wydaje mi sie ze moze sie mnąć , bo marabu ma jeszcze ta koronke co moze napreza ten tiul???

PS. Flower cena w Dgorniczej 7000 w krk ok 4500
SZOK !!!
Czekam na odp
Mnie początkowo tez nie podobała się ta klamra ale jeśli ostatecznie będzie mi przeszkadzała poproszę zeby mi ją usuneli( roboczo "usunęłam" sobie ją w paincie żeby zobaczyć jak
Masz może zdjęcia w Marabu?będzie wyglądała)
Ja zakupiłam Poem bo zakochałam się od pierwszego przymierzenia a Marabu zobaczyłam dopiero jak w domu przeglądałm stronkę firmową.
Bardzo podoba mi się dekolt w Marabu natomiast Poem wydaje się bardziej "lekka" tzn nie taka naciągnieta jak Marabu.
Obie sa piękne i ciesze sie,że kupiłam Poem nie wiedząc,że jest Marabu bo miałabym ogromny dylemat którą wybrać
Aha za swoją zapłaciłam 3590 zł bo miałam kupon zniżkowy 100zł który rozdawali na targach ślubnych w Katowicach

Dziewczyny co myślicie o moich modyfikacjach??
To tylko tak roboczo w paincie ale chciałam sobie zobrazować jak to będzie mniej więcej wyglądało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110307465a.jpg (111,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110307468aa.jpg (129,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110307465.jpg (111,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110307465aa.jpg (111,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110307468aaa.jpg (130,7 KB, 56 załadowań)
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara

Edytowane przez Angel Eyes
Czas edycji: 2011-04-05 o 23:34
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 10:57   #263
kasia10011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

model Giovani a raczej dół tej sukienki wydaje mi sie bardzo podobny do kolekcji 2010 do kodelu Kenzo i moze odrobine do Miracle
kasia10011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:55   #264
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Jeśli chodzi o twoje modyfikacje to tą klamrę też bym usunęła, a co do dekoltu to oba mi się podobają. JA własnie pierwsze zobaczyłam Marabu i cały czas jestem pod jej wrażeniem. Ale ślub mam w 2012 wiec jeszcze będę miała czas się zastanowić, może nawet coś nowego znajdę. Chciałabym, że by ktoś się wypowiedział, kto ma lub będzie miał Marabu bo obawiam się, że jest trochę ciężka, a tak na prawdę przymierzając w sklepie nie będę wiedzieć jak to jest całą noc w niej być.
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 16:23   #265
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Może ja wam pokażę, które mi się podobają. W sumie wszystkie to modele EM. Co wy na to??
No i jeszcze zastanawiam się co z sukienką na drugi dzień...długa czy krótka itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marabu-25000(1).jpg (89,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (50,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (55,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1208a.jpg (25,6 KB, 72 załadowań)
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:32   #266
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Justyna 84 , ja nie wiem nadal która... Poem czy Marabu, Marabu jest ciezka , ale ma super gorset, wyciela bym z niej tylko dolna koronke, a poem nie za skromna????

Tak wygladam w Poem ecru z cappucino paskiem.
Marabu - nie mam zdjecia...
Posze doradzic!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg POEM.jpg (62,6 KB, 140 załadowań)
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:38   #267
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Angel Eyes

Widze ze zdjecia tez robione w Tychach w Evicie
No ja mierzylam ta "Twoja" wybrana Poem , i zalaczylam zdjecie zobacz jak wygladam.
A Marabu mierzylam w Krakowie, kolor bialy ( nie wyobrazam sobie Marabu w ecru) i faktycznie jest ciezka bo tego tiulu jets duzo, AAAA Marabu ma jedna warstwe przed ostatania cala ala brokatową, pieknie sie mieni.
A i usunela bym w Marabu cala koronke na dole zeby wygladala jak Poem., a zaś Poem klamerke , dekold niewielkie serduszko, i tylko poem w Ecru.
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 11:43   #268
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Rzeczywiście ładnie wygląda Poem ecru, ale jeśli twierdzisz, że jest za skromna to może pomyśl nad tą Marabu a koronkę na pewno bez problemu ci usuną. Szkoda, że nie masz zdjęcia w Marabu...
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 14:15   #269
anula2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 97
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Dziewczyny mierzylam dzis Marabu !! MAM zdjecia juz wklejam
Wiec teraz doradzcie mi czy Marabu (biała na zdjeciu) czy Poem (ecru na zdjeciu).
I w jakim lepiej kolorze ??? Czekam na wasze propozycje a w Sobote jade zmówic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Marabuuu.jpg (73,8 KB, 328 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg POEM.jpg (62,6 KB, 295 załadowań)

Edytowane przez anula2313
Czas edycji: 2011-04-07 o 14:18
anula2313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:07   #270
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Zawsze bardziej mi się podobała Marabu ale jak patrze na te zdjęcia i wiem, że chciałabyś usunąć tą koronkę z niej to bardziej mi się Poem podoba. I wcale bym nie powiedziała, że ona jest dużo skromniejsza i wydaje mi się, że kolor ecru ci pasuje. Zależy też, w której się lepiej czujesz.
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 23:34:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.