Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 14:54   #721
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
ostatnio zebrałam cały swoj zbiór włosowy w jednym miejscu żeby ocenić jego wielkość i oto efekty
Jak oceniasz swoje "indyjskie" olejki ze zdjęcia nr 5?
Myślę i myślę nad zakupem sesa i nie wiem w końcu.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:10   #722
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
ostatnio zebrałam cały swoj zbiór włosowy w jednym miejscu żeby ocenić jego wielkość i oto efekty
Piękna kolekcja

przede wszystkim zazdraszczam olejków sesa i heenara bo są u mnie na liście do kupienia w przyszłości, jak je oceniasz?

Jak u ciebie działają Petrosterol i Seboradin?

I czy błoto do włosów jest fajne?

SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:21   #723
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Keratin Mist bez keratyny używałam, ale działania nie zauważyłam żadnego...
TIGI SL pięknie pachnie, ma drobinki [nie każdy lubi], trochę skleja, trzeba uważać na ilość...moim zdaniem za droga zabawka
Czy się czymś różni serum? Zapachem [wolę CHI], bo różnicy w działaniu nie zauważyłam, ale nie mam też problemów z rozdwojonymi końcówkami [raczej się zwężają]. A któregoś nie masz a chciałabyś przetestować?
Hmm, trzymam to wszystko w łazience. Większość w takiej plastikowej jeżdżącej 'szafce' [a raczej odkrytych półkach] kurcze, nie wiem czy to ma jakąś nazwę tak czy inaczej ma to 3 części dość spore i głębokie
Właśnie gdzieś już czytałam, że Keratin Mist nie ma keratyny, ale poza tym ma całkiem przyjemny skład. Kiedyś go chciałam kupić, ale jakoś tak nie wyszło.
Miałam serum z Biovaxa i moim zdaniem nie różni się niczym od jedwabiu Biovax, w końcu jedno i drugie to same silikony. Ale jedwabiu CHI jeszcze nie miałam. Ono nie ma denata w składzie, nie?
Zrozumiałam o co chodzi i sama nie wiem jak to nazwać, ale mam takie w łazience. Ale ja swoje skarby trzymam pozamykane w pudełkach, bo jakby mój TŻ zobaczył ile tego jest, to by mnie z domu wyrzucił.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:18   #724
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
Właśnie gdzieś już czytałam, że Keratin Mist nie ma keratyny, ale poza tym ma całkiem przyjemny skład. Kiedyś go chciałam kupić, ale jakoś tak nie wyszło.
Miałam serum z Biovaxa i moim zdaniem nie różni się niczym od jedwabiu Biovax, w końcu jedno i drugie to same silikony. Ale jedwabiu CHI jeszcze nie miałam. Ono nie ma denata w składzie, nie?
Zrozumiałam o co chodzi i sama nie wiem jak to nazwać, ale mam takie w łazience. Ale ja swoje skarby trzymam pozamykane w pudełkach, bo jakby mój TŻ zobaczył ile tego jest, to by mnie z domu wyrzucił.
CHI nie ma alkoholu, nie wysuszy włosów
Staram się tak zgrabnie dokładać żeby TŻ w tym stosie nowych produktów nie zobaczył a zresztą jego to mało obchodzi jak coś to mogę podesłać Ci na próbę trochę CHI [mam buteleczkę pustą to odleję z nowej]
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:57   #725
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
CHI nie ma alkoholu, nie wysuszy włosów
Staram się tak zgrabnie dokładać żeby TŻ w tym stosie nowych produktów nie zobaczył a zresztą jego to mało obchodzi jak coś to mogę podesłać Ci na próbę trochę CHI [mam buteleczkę pustą to odleję z nowej]
Dziękuję ślicznie za propozycję, ale nie będę Ci głowy zawracać przesyłką, przy następnych zakupach na Allegro może nabędę ten jedwab, ceny zaczynają się od 2,79zł, to już znaczek pocztowy by więcej kosztował. Niemniej jednak, bardzo Ci dziękuję.
A mojego TŻ jednak czasem obchodzą moje zbiory, szczególnie pod koniec miesiąca kiedy z kasą jest średnio, bo budżet mamy wspólny.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:58   #726
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Moja "kolekcja". Stałą ekspozycję stanowią właściwie tylko Hipp, Seboradin i olej rycynowy. Resztę testuję. Na drugim zdjęciu są rzeczy czekające na swoją kolej.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:48   #727
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;29135655]Moja "kolekcja". Stałą ekspozycję stanowią właściwie tylko Hipp, Seboradin i olej rycynowy. Resztę testuję. Na drugim zdjęciu są rzeczy czekające na swoją kolej.[/QUOTE]

Jak oceniasz:
Seboravit,
Gliss Kur odżywkę?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 14:08   #728
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;29135655]Moja "kolekcja". Stałą ekspozycję stanowią właściwie tylko Hipp, Seboradin i olej rycynowy. Resztę testuję. Na drugim zdjęciu są rzeczy czekające na swoją kolej.[/QUOTE]

Jak oceniasz odżywkę Alterry i szampon Hippa? I jak stosujesz olej rycynowy?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:33   #729
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Seboravit kupiłam ze względu na ekstrakt z czarnej rzepy. Wdług opisu producenta ma zmniejszać przetłuszczanie, czego narazie nie robi. Nie o ten efekt mi chodziło, więc nie narzekam. Chcę przyspieszyć porost, ale za krótko używam żeby stwierdzić czy działa w ten sposób. Dużym plusem jest to, że zapach czarnej rzepy nie utrzymuje się na włosach i produkt nie przetłuszcza skalpu. Używam go zaraz po myciu, przy jeszcze mokrych włosach. Po wyschnięciu nie ma tego zapachu ani oklapniętych włosów. Narazie wiem tyle, że Seboravit mi nie zaszkodził. Porównam go jeszcze z Saponiscem i Jantarem żeby sprawdzić czy warto do niego wracać.
Odżywkę GlissKur (zarówno psikacz jak i normalną) mam tylko po to, żeby ładnie pachniała i ułatwiała rozczesywanie mokrych włosów. Nigdy nie używam odżywek na skalp. Generalnie odżywki nie dają na moich włosach żadnych wizualnych efektów. Ta nie jest pod tym względem wyjątkiem. Trochę skleja włosy jak źle ją spłuczę, jest za droga i raczej do niej nie wrócę. Wolę tańsze i bardziej wydajne produkty.
Odżywka Alterry ma całkiem dobry skład. Spełnia swoje główne zadanie (ułatwia rozczesanie mokrych włosów), ale zapach średnio mi odpowiada. Jest trochę za mocny. Na pewno kupię inne odżywki z tej serii.
Szampon Hipp to mój ideał. Ma doskonały zapach, nie podrażnia skalpu, dobrze oczyszcza, nie plącze włosów. Tylko mógłby być trochę tańszy.
Oleju rycynowego używam tylko na skalp. Zawsze łączę z innym, lżejszym olejem (winogronowy, kokosowy). Inaczej jest niezmywalny. Nakładam go palcami albo strzykawką, masuję i zostawiam na noc. Potem myję włosy 2 razy dowolnym szamponem. Kiedyś używałam go dość często, ale teraz używam na noc Seboradinu, więc rycynowy poszedł w odstawkę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:59   #730
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;29138324
Odżywka Alterry ma całkiem dobry skład. Spełnia swoje główne zadanie (ułatwia rozczesanie mokrych włosów), ale zapach średnio mi odpowiada. Jest trochę za mocny. Na pewno kupię inne odżywki z tej serii.
Szampon Hipp to mój ideał. Ma doskonały zapach, nie podrażnia skalpu, dobrze oczyszcza, nie plącze włosów. Tylko mógłby być trochę tańszy.
Oleju rycynowego używam tylko na skalp. Zawsze łączę z innym, lżejszym olejem (winogronowy, kokosowy). Inaczej jest niezmywalny. Nakładam go palcami albo strzykawką, masuję i zostawiam na noc. Potem myję włosy 2 razy dowolnym szamponem. Kiedyś używałam go dość często, ale teraz używam na noc Seboradinu, więc rycynowy poszedł w odstawkę.[/QUOTE]

Alterra ma dobry skład, zgadzam się A jak oceniasz jej działanie nawilżające, zmiękczające włosy? Mam ją w zapasach, jeszcze nie używałam i póki co zbieram opinie
Używałaś może Babydreama? Mogłabyś porównać Hippa do niego?
A daje coś ten olej faktycznie? Przyspiesza porost włosów, wzmacnia, nawilża?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:31   #731
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
zadowolona jestes z mgiełki termoochronnej Marion?
mgiełka i serum to jeden z moich najnowszych zakupów więc nie mogę nic konkretnego na ich temat powiedzieć. Ale serum ładnie pachnie. Pompka dozuje niewielką porcjęproduktu co mnie osobiście bardzo cieszy, bo mam przetłuszczające się włosy i nie chce ich dodatkowo obciążać. I to tyle co mogę powiedzieć

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jak oceniasz ten szampon aloesowy? Miałam go ostatnio kupować.
Kupiłam zachęcona składem. Szampon ma konsystencję zieloną, żelową. Dobry do codziennego stosowania. Nie plącze włosów. nawet wydaje mi się że są w lepszym stanie, bardziej nawilżone. Nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania, co w moim przypadku jest bardzo ważne

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Jak oceniasz swoje "indyjskie" olejki ze zdjęcia nr 5? Myślę i myślę nad zakupem sesa i nie wiem w końcu.
Olejki stosuję 1-2 razy w tygodniu, na noc. Efekty - włosy odżywione i lśniące, ale ostatnio stwierdziłam że podobne efekty uzyskuje przy użyciu innych produktów. Może to kwestia tego, że moje włosy są w dobrej kondycji, a na dodatek mam ich niewiele i są bardzo cienkie, dlatego spektakularnego WOW! nie miałam. Napewno pomagają jeśli chodzi o wypadanie. Bo gdy wypadało mi ich więcej i użyłam olejku to jak ręką odjął więc jeśli chodzi o pobudzenie cebulek to jestem na tak jeśli chodzi o zapachy to ja nie mam z nimi problemu. Natomiast zdecydowanie lepszy ma hennara, sesa pachnie specyficznie i zawsze kiedy myję włosy po niej przez kolejne dni to wyczuwam ją Moim zdaniem kup małe opakowanie tak jak ja bo olejki sa naprawde wydajne, a przekonasz się czy Tobie będą służyć ja tak zrobilam po naprawdę długich namyslach i nie żałuję, napewno są dobrym uzupełnieniem pielęgnacji włosów
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja

przede wszystkim zazdraszczam olejków sesa i heenara bo są u mnie na liście do kupienia w przyszłości, jak je oceniasz?

Jak u ciebie działają Petrosterol i Seboradin?

I czy błoto do włosów jest fajne?

olejki tak jak napisałam wyżej polecam, napewno warto je wypróbować, tym bardziej że można kupic małe opakowanie na poczatek Petrosterol i Seboradin kupiłam niedawno, ale już moge powiedzieć że :
-Petrosterol ma fajny skład i cenę, lejącą białą konsystencję, pachnie jak nafta, ale wyczuwa się również domieszkę olejku rozmarynowego, tymiankowy i rycynowy. Dla mnie to alternatywa dla samej nafty której nie lubię stosować i nie działa na moje włosy za dobrze. natomiast ten produkt (stosowany przed myciem) jest dla mnie KWC, włosy sa lśniące, dłużej świeże, produkt dla mnie ładnie pachnie, no i mam nadzieje że zadziała na pobudzenie cebulek (producent obiecuje działanie przeciwłojotokowe, przeciwłupieżowe, i pobudzenie cebulek), moim zdaniem jest to tańsza alternatywa dla olejków indyjskich
- Seboradin - miałam już kiedyś wersję z czarna rzepą, i zatrzymała ona u mnie wtedy wypadanie włosów, ale zapach był intensywny i wyczuwalny nawet po wyschnięciu włosów, teraz zdecydowałam się na serię dla włosów zniszczonych, bo ten lotion zawiera i czarną rzepę i żeń-szeń. Zapach łagodniejszy i po wyschnięciu włosów znika. Włosy dzięki niemu dłużej są świeże co mnie niezmiernie cieszy Cena na promocji nie jest zła. Ja stosuję tylko na skórę głowy.
- Błoto - dla mnie to rodzaj lekkiej odzywki, cenię głównie za orientalny zapach który długo trzyma sie na włosach. No i mam wrażenie, że po użyciu mam odświeżoną skórę głowy i same włosy, moze to za sprawą konsystencji tego produktu, w którym wyczuwa się ziarenka "piasku"

Pozdrawiam
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 15:56   #732
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Alterra ma dobry skład, zgadzam się A jak oceniasz jej działanie nawilżające, zmiękczające włosy? Mam ją w zapasach, jeszcze nie używałam i póki co zbieram opinie
Używałaś może Babydreama? Mogłabyś porównać Hippa do niego?
A daje coś ten olej faktycznie? Przyspiesza porost włosów, wzmacnia, nawilża?
Alterra na pewno zmiękcza. Nie wiem czy nawilża, bo ja mam bardzo mało wymagające włosy. Bez odżywki wyglądają tak samo. Tylko czuć różnicę w dotyku. Mogę powiedzieć, że Alterra w porównaniu do silikonowych odżywek daje mniejszy poślizg i trochę trudniej się ją nakłada, ale włosy są po niej lepsze w dotyku i nie widać sklejania.
Używałam Babydreama. Działanie było w porządku, choć trochę plątał włosy. Zrezygnowałam z niego ze względu na zapach, był dla mnie drażniący i zdecydowanie za mocny. Hipp wydaje mi sie też nieco łagodniejszy od BD.
Olej rycynowy rzeczywiście coś daje. Działa na mnie podobnie jak Seboradin z żeń szeniem, ale nakładanie jest bardziej kłopotliwe. Miałam genetycznie dość duże zakola i regularnie smarowałam je olejkiem. Wyrosły mi od niego nowe włosy i problem widocznie się zmniejszył. Nawilżenia nie ocenię, bo używałam przy samym skalpie, a tam i tak nawilżenia nie widać.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:58   #733
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Wstawiam swoją kolekcję

Dzisiaj przyszła do mnie paczka z helfy z 4 zdjęcia, oleje Khadi i szampon Khadi oraz Sesa i maska Kalpi tone, na razie nic o nich nie napiszę bo nie testowałam, to prezent od TŻ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01053.jpg (80,0 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01055.jpg (88,6 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01054.jpg (98,8 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01051.jpg (110,9 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01057.jpg (105,9 KB, 214 załadowań)
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/

Edytowane przez sylvi300
Czas edycji: 2011-09-01 o 16:07
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:09   #734
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;29140377]Alterra na pewno zmiękcza. Nie wiem czy nawilża, bo ja mam bardzo mało wymagające włosy. Bez odżywki wyglądają tak samo. Tylko czuć różnicę w dotyku. Mogę powiedzieć, że Alterra w porównaniu do silikonowych odżywek daje mniejszy poślizg i trochę trudniej się ją nakłada, ale włosy są po niej lepsze w dotyku i nie widać sklejania.
Używałam Babydreama. Działanie było w porządku, choć trochę plątał włosy. Zrezygnowałam z niego ze względu na zapach, był dla mnie drażniący i zdecydowanie za mocny. Hipp wydaje mi sie też nieco łagodniejszy od BD.
Olej rycynowy rzeczywiście coś daje. Działa na mnie podobnie jak Seboradin z żeń szeniem, ale nakładanie jest bardziej kłopotliwe. Miałam genetycznie dość duże zakola i regularnie smarowałam je olejkiem. Wyrosły mi od niego nowe włosy i problem widocznie się zmniejszył. Nawilżenia nie ocenię, bo używałam przy samym skalpie, a tam i tak nawilżenia nie widać.[/QUOTE]

Ja za to używałam mini wersji odżywki Alterry z granatem i byłam zadowolona Mam nadzieję, że ta z morelą też będzie dobra.
Jak wąchałam Hippa to mnie odrzucił ten zapach pudrowo - słodki Widać ile osób tyle upodobań. Choć pewnie i tak spróbuję.
Mam w planach zakup rycynowego z EcoSpa i stosowania na włosy całe plus skalp z innymi olejami. Ja bym chciała, żeby przyspieszył porost włosów, zobaczymy czy się sprawdzi


Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
Wstawiam swoją kolekcję

Dzisiaj przyszła do mnie paczka z helfy z 4 zdjęcia, oleje Khadi i szampon Khadi oraz Sesa i maska Kalpi tone, na razie nic o nich nie napiszę bo nie testowałam, to prezent od TŻ
A Tobie jak się sprawuje olej rycynowy?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:16   #735
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

A Tobie jak się sprawuje olej rycynowy?
nie nakładam go solo, lubię mieszać go z naftą kosmetyczną i żółtkiem, po takiej mieszance mam bardzo miękkie i lśniące włosy
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:49   #736
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

sylvi300 Ładna kolekcja i ile olejów
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:54   #737
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
sylvi300 Ładna kolekcja i ile olejów
dzięki, budżet jedynie cierpi :P Od dzisiaj zaczynam testować Olej Khadi stymulujący porost włosów, oby działał
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:00   #738
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Oj tak budżet to najgorsza część włosomaniactwa
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:12   #739
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Oj tak budżet to najgorsza część włosomaniactwa
na razie mam wszystko i nic nie dokupuję :P idę na odwyk
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 18:45   #740
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
nie nakładam go solo, lubię mieszać go z naftą kosmetyczną i żółtkiem, po takiej mieszance mam bardzo miękkie i lśniące włosy
A działa na porost włosów? Ja chciałam go mieszać z kokosem czy jojoba. Albo robić całkiem mieszankę i wrzucić kokos, jojobę, rycynę i makadamię Ale to chyba za dużo Choć wtedy mogłabym nie bazować na oliwce Hippa czy Alterry, jak miałam zamiar, a samą mieszankę na włosy kłaść.

Khadi na porost - też chciałam kupić na helfach Jak już będziesz używała, to pochwal się wrażeniem. Ponad 50 zł to trochę dużo...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:00   #741
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
Wstawiam swoją kolekcję

Dzisiaj przyszła do mnie paczka z helfy z 4 zdjęcia, oleje Khadi i szampon Khadi oraz Sesa i maska Kalpi tone, na razie nic o nich nie napiszę bo nie testowałam, to prezent od TŻ
Zazdroszczę TeŻeta, który robi takie prezenty.
Jak już potestujesz i będziesz mogła coś napisać o tych dwóch olejkach Khadi, to chętnie poczytam. Sama się na nie czaję już od bardzo dawna, ale dla mnie są za drogie, żeby kupować je w ciemno.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:39   #742
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A działa na porost włosów? Ja chciałam go mieszać z kokosem czy jojoba. Albo robić całkiem mieszankę i wrzucić kokos, jojobę, rycynę i makadamię Ale to chyba za dużo Choć wtedy mogłabym nie bazować na oliwce Hippa czy Alterry, jak miałam zamiar, a samą mieszankę na włosy kłaść.

Khadi na porost - też chciałam kupić na helfach Jak już będziesz używała, to pochwal się wrażeniem. Ponad 50 zł to trochę dużo...
oj dopiero używałam go 2 razy z tą mieszanką, więc nie powiem czy działa na porost, ale włosy po takiej mieszance są miękkie i lśniące
Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę TeŻeta, który robi takie prezenty.
Jak już potestujesz i będziesz mogła coś napisać o tych dwóch olejkach Khadi, to chętnie poczytam. Sama się na nie czaję już od bardzo dawna, ale dla mnie są za drogie, żeby kupować je w ciemno.
Całą noc miałam go na włosach, rano zmyłam szamponem Khadi, włosy mam bardzo ładne, lśniące i gładkie, dopiero raz użyłam, ale mam zamiar stosować 3 razy w tyg, mam nadzieję, że da porost
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:32   #743
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Dziewczyny klikniecie na moją kosmetyczkę w podpisie?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 18:38   #744
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosm1.jpg (68,8 KB, 101 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 22:45   #745
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Witam...pierwszy raz wrzucam swoją kolekcję kosmetyków do włosów...proszę nie pytać skąd, jak i dlaczego, bo sama nie wiem za dużo tego, nie wiedziałam, że aż tyle
1. Oleje [w tym żółtym reszta Amli ], oczywiście nie przyniosłam tych z kuchni
2. Wcierki
3. Odżywki d/s
4. Szampony
5. Maski
6. Odżywki b/s
7. Stylizatory [plus ostatni zakup, miniatury YesToTomatoes szampon i odżywka]
8. Produkty, z którymi właściwie nie wiem co mam zrobić
9. Zapomniałam o Sesie i odżywce Marion

Pewnie jest tego więcej, ale nawet nie chcę wiedzieć gdzie i co część już prawie zużyta, część czeka na swoją powtórną kolej inne jeszcze nie były używane, garstki pewnie już nie użyję
No to czas na moje pytanka:
Jak sprawuje się:
Joanna z makiem
Joanna z lnem
spray seboradin niger
róźowa odżywka Artiste (nie mogę jej dorwać w Warszawie )
żel Bielenda
żel Isana czarny

To wszystko
Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
ostatnio zebrałam cały swoj zbiór włosowy w jednym miejscu żeby ocenić jego wielkość i oto efekty
Ładnie. Jak sprawuje się spray z Seboradinu?

Pod koniec roku wkleję swój zbiór
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:24   #746
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Aktualizuję swój zbiór. Pojawienie się produktu z trzeciego zdjęcia zainspirowała oczywiście akcja Anweny na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13912(2).jpg (35,2 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13912.jpg (45,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13908.jpg (34,1 KB, 23 załadowań)
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:48   #747
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Aktualizuję swój zbiór. Pojawienie się produktu z trzeciego zdjęcia zainspirowała oczywiście akcja Anweny na blogu
Jak sprawuje się odzywka bananowa?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 14:01   #748
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Jak sprawuje się odzywka bananowa?
Krótkofalowo: zmiękcza włosy, sprawia że łatwo je rozczesać i są sypkie. No i pachną bananami przez jakieś 3-4 godziny po nałożeniu.

Długofalowo: jeszcze nie wiem, bo szampon i odżywkę kupiłam wczoraj
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 15:11   #749
201802141209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 465
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Treść usunięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_8286.jpg (33,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_8285.jpg (37,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_8284.jpg (45,9 KB, 91 załadowań)
201802141209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 15:42   #750
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez 201802141209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
polecasz maskę Isany?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-15 17:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.