Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 08:33   #1
martinaxx
Przyczajenie
 
Avatar martinaxx
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacki.polska
Wiadomości: 15

Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....


no własnie ile.
martinaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:58   #2
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Ja myje wlosy raz w tygodniu ,gdyz nie mam z nimi zadnego problemu,nie przetluszczaja mi sie ....no a najdluzej nie mylam wloskow hmmm z dwa tygodnie...
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 10:12   #3
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Ja myje wlosy raz w tygodniu ,gdyz nie mam z nimi zadnego problemu,nie przetluszczaja mi sie ....no a najdluzej nie mylam wloskow hmmm z dwa tygodnie...
Zazdroszczę ! Szczerze zazdroszczę ! Myśle, ze jestes rekordzistką

ja rezygnuje z mycia włosów co 2gi dzien i aktualnie systematycznie myję co 3ci dzien
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:09   #4
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę ! Szczerze zazdroszczę ! Myśle, ze jestes rekordzistką

ja rezygnuje z mycia włosów co 2gi dzien i aktualnie systematycznie myję co 3ci dzien
A ja wspolczuje Tobie,moge sobie wyobrazic jaka to udreka dla Ciebie byla co drugi dzien myc wlosy......,a co trzeci dzien to nie jest tak zle gorzej jak bys myla codziennie...
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:19   #5
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
A ja wspolczuje Tobie,moge sobie wyobrazic jaka to udreka dla Ciebie byla co drugi dzien myc wlosy......,a co trzeci dzien to nie jest tak zle gorzej jak bys myla codziennie...
Nie wyobrażam sobie myć wlosy codziennie, to jest dopiero udręka i katorga dla włosów. Ale teraz przetrzymuje włosy do tego 3 dnia i jest coraz lepiej więc myślę, ze za kilka myć może jeszcze kilkanaście włoski tego 3 dnia będą jeszcze swierze a jak już się przyzwyczaja na dobre do tych 3 dni i wydobrzeją to może zaczne je przetrzymywac do 4 ale na to wszytsko mam czas także nie ma co włosków poganiać może kiedyś dojde do takiego stanu włosów jaki Ty masz
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-03-15 o 12:19
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:00   #6
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

A ja z kolei nie wyobrażam sobie jak można nie myć włosów codziennie!!! Przecież to taka sama część ciała jak każda inna i skoro się codziennie kąpie to dla mnie logiczne jest też umycie tych włosów. Twarz też myjecie co kilka dni?

Włosy nie myte po prostu śmierdzą, bo skóra głowy się poci i to CZUĆ. Tylko nie piszcie, że Wam się nie poci, bo to nie chodzi o lejący się pot strumieniami. Każdego dnia na naszych włosach osiadają kurz, brud, spaliny, zapach tytoniu i inne zapachy. Jak można chodzić z czymś takim przez tydzień?

Włosy wcale nie muszą cierpieć na codziennym myciu.
Dla mnie mycie włosów to prawdziwy rytuał i przyjemność, a nie udręka.
A włosy mam długie

Dla mnie to też takie zwykłe dbanie o hiegienę i tyle.


BTW
Rozumiem nie mycie głowy w czasie choroby.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty

Edytowane przez Annaluka
Czas edycji: 2011-03-15 o 12:04
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:08   #7
speechless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 234
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Ja przeważnie myję co dzien, czasami co drugi i nie uważam, że to jest udręka i katorga dla moich włosów. Szczególnie w lato.

A najdłużej bez mycia wytrzymałam może z tydzień, tylko dlatego, że byłam chora i nie wychodziłam z domu :P
__________________
trzeba się ogarnąć ...
speechless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 12:13   #8
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

ja włosy myję codziennie bo szczególnie kiedy mam odrosty (mam na myśli to, że nie są rozjaśniane) to są bardzo gładkie przez przetłuszczanie a po rozjaśnianiu da się znieść do wieczora i mają objętość (moją zmorą są proste jak drut gładkie, płaskie włosy)

poza tym ja bym się czuła brudna nie myjąc głowy
uważam że to niehigieniczne tak trzymać to wszystko co się zbiera nie tylko ze skóry ale i z otoczenia na głowie

komuś kto tak chodzi na codzień może się wydawać, że tego nie czuć bo jest przyzwyczajony
zrozumiem, że ktoś może myć co 2 dni, ale co 3 to już chyba w nagłych przypadkach, bo jak wspomniałam, nie musi się skóra głowy przetłuszczać, ale otoczenie też robi swoje i także to co było pisane wyżej

tak samo jak Annaluka... dla mnie mycie włosów to przyjemna rzecz i też uważam to za zwykłą higienę a nie jakąś szczególną...

nic się nie niszczy bo przecież nie szarpię włosów, nigdy mi się nie kołtuniły jeszcze
i również rozumiem nie mycie podczas choroby bo wtedy prawdopodobnie mogłam tydzień nie umyć, ale to każdy rozumie, ale absolutnie nie cały czas tak chodzić...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-03-15 o 12:26
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:26   #9
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Może troche uogólniłam ze słowem "katorga" mam koleżankę co musi myć codziennie i dla niej jest to katorga i udręka.

Twarzy nie myje co kilka dni, twarz ma inna skórę. Sugerujecie, że mycie wlosów nie codziennie tylko co kilka dni jest brakiem higieny ? Czyli gdy byłyscie małe i mamy myły wam włoski raz na tydzien tzn. że nie dbały o wasza higienę ? Bo trochę teraz was nie rozumiem... Jeśli ktoś nie ma przetłuszczającej się skóry głowy to po cholere ma myć częściej włosy ?! Jeszcze rozumiem jeśli uzywa jakiegoś lakieru, pianki albo chociaż jedwabiu no to trzeba by to zmyć ale tak ? Włosy potrzebują swojej naturalnej powłoczki a myjąc codziennie ta powłoczka się traci.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-03-15 o 13:03
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:33   #10
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Dla mnie mycie wlosow nie jest zadna udreka,wrecz przeciwnie jet rytualem bo mam bardzo dlugie wlosy mierza 117 cm! wiec pilengnacja takich wlosow to podstawa i wierz mi mam piekne, zdrowe , slniace i pachnace wlosy !

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Może troche uogólniłam ze słowem "katorga" mam koleżankę co musi myć codziennie i dla niej jest to katorga i udręka.

Twrzy nie myje co kilka dni, twarz ma inna skórę. Sugerujecie, że mycie wlosów nie codziennie tylko co kilka dni jest brakiem higieny ? Czyli jesli byłysle małe i mamy myły wam włoski raz na tydzien tzn. że nie dbały o wasza higienę ? Bo trochę teraz was nie rozumiem... Jeśli ktoś nie ma przetłuszczającej się skóry głowy to po cholere ma myć częściej włosy ?! Jeszcze rozumiem jeśli uzywa jakiegoś lakieru, pianku albo chociaż jedwabiu no to trzeba by to zmyć ale tak ? Włosy potrzebują swojej naturalnej powłoczki a myjąc codziennie ta powłoczka się traci.
Zgadzam sie z Toba
Jesli ktos myje wlosy codziennie bo mu sie przetluszczaja i wisza mu nastepnego dnia po myciu tluste stragi to to jest problem a nie normalna kolej rzeczy!
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:12   #11
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba
Jesli ktos myje wlosy codziennie bo mu sie przetluszczaja i wisza mu nastepnego dnia po myciu tluste stragi to to jest problem a nie normalna kolej rzeczy!
Oczywiście, że to jest problem. Chodzę teraz na fryzjerstwo i uczyłam się o tym, jeśli włosy na drugi dzień już są tłuste i mają wiszące strąki to to jest problem.

Mnie mycie co 2go dzień męczyło pod tym względem, ze myję włosy rano i nie uzywam suszarki itp. włosy mi schnął 2-3h wiec troche czasu na to schodziło i tylko to bylo męczace. Robiąc to co 3 dzień jednak mogę się wyspać trochę dłużej. Przeciez nie męczyła mnie sama czynność mycia włosów
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 13:13   #12
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

A ja myję włosy codziennie bo uwielbiam mieć świeże włosy taki prawie fetysz Jedynie gdy zostaję w domu, nie muszę nigdzie wychodzić to ich nie myję, tylko spinam. Już rozpuszczone, niemyte 2 dni się mi nie podobają, szczególnie w dotyku Ale podziwiam osoby, które myją włosy rzadziej, i wciąż wyglądają ok
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:45   #13
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

ja myję średnio 2 razy w tygodniu, ale miewam okresy, że myję codziennie, np po intensywnym wysiłku, po całym dniu na dworze, gdy mam zły humor, gdy one mają gorszy okres i się nie układają. Zwyczajnie uwielbiam je czyms nacierac a potem patrzec jak żyją
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:15   #14
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

co za dziwny wątek
co to ma do pielęgnacji włosów
to ma na celu chyba kłótnie zwolenników i przeciwników codziennego mycia
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:32   #15
201802141209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 465
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Treść usunięta
201802141209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:53   #16
burro
Rozeznanie
 
Avatar burro
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 685
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Ja myję głowę co dwa dni. Najdłużej nie myłam chyba 3.

Kiedyś oglądałam taki program w którym dermatolog mówił, ze włosy się powinno myć co dwa góra trzy dni, bo po dniu w mieście mamy całą tablice mendelejewa na głowie. I że nie wystarczy jedno mycie głowy tylko conajmniej dwa.
__________________

burro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:13   #17
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
A ja z kolei nie wyobrażam sobie jak można nie myć włosów codziennie!!! Przecież to taka sama część ciała jak każda inna i skoro się codziennie kąpie to dla mnie logiczne jest też umycie tych włosów. Twarz też myjecie co kilka dni?

Włosy nie myte po prostu śmierdzą, bo skóra głowy się poci i to CZUĆ. Tylko nie piszcie, że Wam się nie poci, bo to nie chodzi o lejący się pot strumieniami. Każdego dnia na naszych włosach osiadają kurz, brud, spaliny, zapach tytoniu i inne zapachy. Jak można chodzić z czymś takim przez tydzień?

Włosy wcale nie muszą cierpieć na codziennym myciu.
Dla mnie mycie włosów to prawdziwy rytuał i przyjemność, a nie udręka.
A włosy mam długie

Dla mnie to też takie zwykłe dbanie o hiegienę i tyle.


BTW
Rozumiem nie mycie głowy w czasie choroby.
Hmm... ja widzę różnicę. Twarz przemywam płynem micelarnym lub hydrolatem a nie produktem, który zawiera detergenty. Włosy myję co 2 dni, ale znam parę osób, które myją włosy raz na tydzień, bo im się skóra głowy nie przetłuszcza. Jako, że ich włosy wyglądają ok i nie wydzielają przykrego zapachu (chyba, że Ty wiesz lepiej, bo do tego sprowadza się Twoje uogólnianie), nie rozumiem, po co zwiększać częstotliwość mycia Tak dla samej idei?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:44   #18
Denny Rose
Przyczajenie
 
Avatar Denny Rose
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Oj zazdroszczę wam że myjecie włosy co 2,3 a nawet 4 dni.

Ja muszę myć codziennie niestety;/
Denny Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:49   #19
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hmm... ja widzę różnicę. Twarz przemywam płynem micelarnym lub hydrolatem a nie produktem, który zawiera detergenty. Włosy myję co 2 dni, ale znam parę osób, które myją włosy raz na tydzień, bo im się skóra głowy nie przetłuszcza. Jako, że ich włosy wyglądają ok i nie wydzielają przykrego zapachu (chyba, że Ty wiesz lepiej, bo do tego sprowadza się Twoje uogólnianie), nie rozumiem, po co zwiększać częstotliwość mycia Tak dla samej idei?
Nie wiem również po co zwiększać częstotliwość mycia skoro skóra głowy tego nie potrzebuje. Mieszkam na śląsku, co prawda w zagłębiu dąbrowskim jednak województwo śląskie czyli całkiem duże uprzemysłowienie i jakoś spokojnie mogę myć włosy co 2 a ostatnio co 3 dni. Może mam tablice mendelejewa na włosach ale w zaden sposób tego nie czuję a o jakimś przykrym zapachu to w ogóle nie ma mowy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 17:03   #20
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Ahh ja myję codziennie, ale można się przyzwyczaić najdłużej nie myłam trzy dni i to podczas choroby, gdy leżałam w łóżku
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:04   #21
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 308
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Najdluzej zdarzylo mi sie nie myc wlosow kiedy bylam w szpitalu,7 dni.Jak je w koncu umylam to az mi sie geba smiala.Na codzien myje co 2 dzien.
MysteryMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:26   #22
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 812
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Mi się może z 1 raz zdarzyło nie myć włosów 3 dni. Normalnie myłam co 2 dni, teraz praktycznie codziennie bo nie wyobrażam sobie np. w dzień, w którym mam trening nie umyć włosów
pati0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:26   #23
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Dla mnie mycie wlosow nie jest zadna udreka,wrecz przeciwnie jet rytualem bo mam bardzo dlugie wlosy mierza 117 cm! wiec pilengnacja takich wlosow to podstawa i wierz mi mam piekne, zdrowe , slniace i pachnace wlosy !

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



a jak wygląda twój rytuał? bo zastanawia mnie jak mozna umyć takie długasne włosy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:15   #24
molasses disaster
Raczkowanie
 
Avatar molasses disaster
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Tydzień - leżałam w łóżku z anginą i wysoką gorączką.

A normalnie to codziennie lub max co drugi dzień, inaczej po prostu głupio mi wyjść z domu
molasses disaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:53   #25
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Ja też ok tydzień, no może 8 dnia umyłam.
Normalnie myję co 3-4 dni.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:09   #26
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a jak wygląda twój rytuał? bo zastanawia mnie jak mozna umyć takie długasne włosy
Tak dlugasne wlosy myje sie prawie tak samo jak kazde inne
Piszac rytual mialam na mysli,ze caly dzien w ktorym bede myla wlosy bedzie sie krecil w kolo nich....,nakladanie masek,olejkow,masaz glowy przed myciem i po myciu pozostawienie do wyschniecia gdyz nie susze wlosow suszarka zajmuje mi caly zimowy dzien....
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:11   #27
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Mnie też cały wieczór to zajmuje. Mam włosy o dł. ok 70 cm i nie chcę dłuższych.
Za dużo miałabym przy nich pracy.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:53   #28
sylwia871003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 25
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

ja myje co trzeci dzien i uwazam ze jest ok
sylwia871003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 22:04   #29
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Ja również myję włosy codziennie. I nie uważam, aby było to coś złego, po każdym myciu nakładam odpowiednią maskę czy odżywkę, psikam sprayem ochronnym czy nakładam serum na końce. Uwielbiam pielęgnować włosy i mam bzika!
ALE nie lubię ich rozczesywać, nie wiem dlaczego. Może dlatego, że robię to bardzo starannie i powoli, aby nie naciągać włosów i ich nie niszczyć, to zajmuje mi najwięcej czasu.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:50   #30
201802141209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 465
Dot.: Najdłuzej zdarzyło mi sie nie myc włosów....

Treść usunięta

Edytowane przez 201802141209
Czas edycji: 2011-03-16 o 09:57
201802141209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.