Meble systemowe (modułowe) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-29, 19:04   #1
Karotka7
Raczkowanie
 
Avatar Karotka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 30
Question

Meble systemowe (modułowe)


Witam,
chcialabym zmienic meble w moim pokoju. Poniewaz jest on niewielki (9 m kw.) pomyslalam o meblach systemowych, ktore mozna ustawiac na rozmaite sposoby np. zagospodarowujac katy pomieszczenia. Asortyment takich mebli w moim miescie jest bardzo duzy, dlatego nie potrafie sie zdecydowac. Nie bardzo tez mam pomysl na ich aranzacje. W zwiazku z tym mam prosbe - jesli ktos z was jest szczesliwym posiadaczem wspomnianych mebli, czy moglby zamiescic fotke pokazujaca ich ustawienie ? Wszelkie uwagi na temat funkcjonalnosci takich mebli tez sa mile widziane
Karotka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 20:30   #2
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

CZy meble systemowe to coś takiego: http://www.bodzio.pl/catalog.php?kat=3&gr=1&podgr=1

Jeśli tak-to ja mam takie i sobie chwalę, bo faktycznie można sobie dowolnie ustawiać i przemeblowywać pokój

Przejdź się po sklepach-wiele z nich ma programy do wizualizacji wybranych zestawów mebli - sprzedawca na komputerze "ustawi" meble w twoim pokoju, będziesz mogła ocenić różne ustawienia
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 21:57   #3
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

duży wybór mebli systemowych ma firma BlackRedWhite. Sama mam takie w pokoju i jestem z nich zadowolona. W Kielcach też powinny one być dostepne, bo mój tata wozi te meble i kiedyś tam też jeździł. Jeśli bedziesz chciała to moge wysłać Ci ich katalog bo u mnie w domu jest ich dostatek
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:03   #4
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

ja też mam BRW ,kolekcję syriusz. Teraz nie zrobię fotki bo cyfrówka se poszła ale moge Ci powklejac ze strony. I jescze strona http://www.brw.com.pl/
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:50   #5
Karotka7
Raczkowanie
 
Avatar Karotka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 30
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Dzieki dziewczyny za odzew i chec pomocy. Katalogow z meblami systemowymi mam kilka, przegladalam strony www chyba wszystkich producentow mebli w Polsce i tak jak pisalam wczesniej - nie moge sie zdecydowac. Pokoj mam maly, ale musze w nim zmiescic biurko, przydalaby sie tez pakowna szafa (myslalam o naroznej), jakis regalik, ktory pomiescilby ksiazki, telewizor i miniwieze z glosnikami, moze komodka. Coz, niedlugo mam urlop, wiec bede miala wiecej czasu, zeby pochodzic po okolicznych sklepach i moze wreszcie cos wybiore
Karotka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:24   #6
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

pracuję w branży meblarskiej, z meblami Black Red White mam do czynienia na co dzień - i tak:
1) odradzam szafy rogowe! - nie są pakowne - wykorzystasz je co najwyżej w połowie, jedynie szafa z Borysa (patrz zestaw modułowy BRW) jest fajnie rozwiązana, bo ma zarówno drążek na wieszaki, jak i półeczki, aczkolwiek szafy rogowe NIE!
2) z systemów BRW polecam DOORS, ELIPPE i SYRIUSZ - są pakowne (zerknij na głębokośc komód - powyżej 40 cm) i ładnie wykonane - wykończenia z mdfu!, wchodzi też do sprzedaży nowy system INDIANA - szczerze polecam, pod warunkiem, że ktoś lubi taki styl - kolor naturalnego lekko podstarzałego drewna (sosna antyczna) i okucia - ale pakowny i super wykonanie, na pierwszy rzut oka wydaje się że to drewno, podobnie jak RETRO (ja mam retro i jestem bardzo zadowolona!)
3) fajny jest też zestaw modułowy BORYS i ERYK, z tym że z Borysa szafa 2-drzwiowa jest bardzo "krucha" - za cienka płyta jak na taki ciężar - drzwi mogą się rozregulować
4) najładniejsze i najlepiej wykonane (fornir i laminat) to INTARSIO i BAWARIA - o czym świadczy cena!

Miłego urządzania, mam nadzieję, że się nie spóźniłam z radami - widzę że to wątek z przełomu kwietnia i maja
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:28   #7
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

o widzę koleżanke po fachu - ja też juz 7 lat siedzę " w meblach "
zgadzam się - szafa narożna zabiera tylko miejsce - w zamian tego znajdź sobie biurko narożne - blat będzie na tyle głeboki że postawić mozesz monitor a klawiaturkę schowasz w wysównej półeczki , modne są komódki z szufladami - dużo drobiazgów pochowasz w nich , szafę wybierz normalną , ale np z szufladą pod spodem - na ciuszkowe drobiazgi , do tego kilka półek na podreczniki i bibeloty - żeby nie zagracać szafkami małego pokoju
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 21:58   #8
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Też polecam biurko narożne zamiast szafy, jest duże, ale nie zabiera niepotrzebnie miejsca tak jak szafa
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 10:04   #9
anja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 128
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Witam! Nie tak dawno się "meblowałam" i wtrącę swoje 3 grosze; całe mieszkanie mam umeblowane BRW, generalnie jestem zadowolona, zastrzeżenia mam tylko do kuchennych mebli, ale to nie temat tego wątku.
Eryk jest bardzo pakowny mimo płytkich szafek, w pokoju córki (4x2,25m) mam Juniora, też się sprawdza, ale musiałam rozdzielić go na pojedyncze szafki bo pokój jest nieustawny.
Co do biurek narożnych to zawsze przy kupnie tego mebla usiądźcie przy nim i przymierzcie, czy macie gdzie zmieścić nogi, producenci często wykazują się kompletnym brakiem wyobraźni w umieszczaniu półek! Jeśli spędza się dużo czasu przy biurku - to wygoda jest niezwykle istotna. Pozdrawiam.
anja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 19:04   #10
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Fakt, półki pod biurkami rogowymi mogą przeszkadzać, ale przecież nie musi się ich montować.
Cytat:
zastrzeżenia mam tylko do kuchennych mebli
Zaintrygowała mnie ta wypowiedź Jestem na etapie urządzania kuchni i przyznam, że myślałam o meblach z Blacka. Co w nich jest nie tak? Wiem, że kwestia kuchni trochę odbiega od tematu, ale z drugiej strony, to też swego rodzaju meble systemowe, więc proszę o "za' i "przeciw".
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 15:26   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Ja mam kuchnie z BRW i jestem bardzo zadowolona.

Wole kupic tansze meble i je wymieniac co jakis czas zmieniajac aranzacje pokoju niz meczyc sie z drogimy, solidnymi przez 20 lat, kiedy zdaza sie juz opatrzyc i znudzic.

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2006-08-04 o 15:14
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:52   #12
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

ja też mam meble z BRW system POP i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z szafy, jest rewelacyjna. Ogólnie meble są bardzo pojemne i świetnie wyglądają, do dziś wspominam także zabawę z ich składaniem
Dołączam zdjęcie mojego pokoju a właściwie ustawienia mebli, wiadomo to tylko jedna ściana,ale tylko na tej mam meble systemowe. Nie chciałam ich ustawiać oddzielnie, myślę, że tak jest ok jak na mój kompletnie nieustawny pokój
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT1551a.JPG (107,7 KB, 318 załadowań)
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 12:32   #13
basiaczek511
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek511
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Ja też mam z firmy black red white.. i są cuidne te meble "Indiana" są nowa kolekcją tej firmy piekne ja mam w odcieniu sosny antycznej
__________________
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...




basiaczek511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:38   #14
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Fakt, system Indiana to jeden z lepszych produktów Black Red White. Bardzo ładnie wykonane - wyglądają jakby były zrobione z naturalnego drewna (te w kolorze sosny antycznej). Są pojemne. I mają rewelacyjne metalowe okucia, które nadają im niepowtarzalny styl. Można nimi urządzić naprawdę milutki pokój.
Basiaczek511 możesz wkleić tu zdjęcie twojego pokoiku?
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 20:45   #15
anja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 128
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Cytat:
Napisane przez Magda77
Zaintrygowała mnie ta wypowiedź Jestem na etapie urządzania kuchni i przyznam, że myślałam o meblach z Blacka. Co w nich jest nie tak? Wiem, że kwestia kuchni trochę odbiega od tematu, ale z drugiej strony, to też swego rodzaju meble systemowe, więc proszę o "za' i "przeciw".
Rzadko zaglądam ostatnio, więc daruj że dopiero dziś; zjrzałam na stronę BRW i ten komplet który mam nie występuje już w ofercie. Mam do niego takie zastrzeżenia; w kuchni łatwo o zachlapanie wodą i niestety fornty moich szafeczek gdzieniegdzie "spuchły" na połączeniach okleiny, co nie zmienia faktu, że komplet nadal mi się podoba, a jak mi się już znudzi to wymienię same fronty. Okleinę POP-a też zawsze warto dokładnie osuszać, bo też jest wrażliwa na wodę. Estetyka i funkcjonalność mebli BRW bardzo mi odpowiada i jestem z nich zadowolona. Pozdrawiam.
anja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 08:31   #16
basiaczek511
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek511
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Talking Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Cytat:
Napisane przez Magda77
Fakt, system Indiana to jeden z lepszych produktów Black Red White. Bardzo ładnie wykonane - wyglądają jakby były zrobione z naturalnego drewna (te w kolorze sosny antycznej). Są pojemne. I mają rewelacyjne metalowe okucia, które nadają im niepowtarzalny styl. Można nimi urządzić naprawdę milutki pokój.
Basiaczek511 możesz wkleić tu zdjęcie twojego pokoiku?
Ja jestem bardzo zadowolona z tych mebli... eh.. ale składało sie je długo ale z jakim efektem! Super... co prawda dopiero mam ten pokoj przemeblowany od 2 dni... także jeszcze jest bardzo niedopracowany.. ani.. nie ma firanek.. ani takich.. no.. jeszcze nie tetni zyciem noi.. na zdjeciach widać tylko biurko, krzesloi, polke.. szfe i regal.. bo na komode i lustro niestarczyło mi bateri w aparacie No.. ale zadowolona jestem

__________________
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...





Edytowane przez basiaczek511
Czas edycji: 2009-07-20 o 10:27
basiaczek511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:57   #17
andzia2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Witam!
Mam do was pytanie. Meble BRW są często produkowane w wersjach na nóżkach. Czy jest możliwość aby te nóżki zdemontować? Jestem zainteresowana zestawem TOM z wj firmy. Problem polega na tym, że w tym zestawie nie ma komódki o takich wymiarach jakie mi odpowiadają. Komodę taką jaka jest mi potrzebna jest z zestawie SYRIUSZ. Meble (z tego co widzę w katalogu) mają ten sam kolor i takie same uchwyty. jedyny problem polega na tym że zestaw Syriusz jest na nóżkach więc komoda będzie się odróżniała od reszty.Dlatego pomyślałam że kupię ją i tych nóżek po prostu nie przykręcę. nie wiem natomiast czy nóżki nie są zamontowane na stałe. czy ktoś ma takie meble i mógłby mi odpowiedzieć na pytanie?
andzia2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 12:52   #18
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Nóżek do komody z Syriusza możesz nie przykręcać, tylko nie wiem czy potem idealnie wyregulujesz drzwiczki lub szuflady. podłoga musi być równa! A tak poza tym ja bym się nie przejmowała tym, że jeden mebel ma nóżki a inny nie. Tom i Syriusz maja ten sam kolor, styl i te same wykończenia. Zerknij sobie na system Elippe - tam jedne szafki mają nóżki, a inne nie i to jest ciekawe!
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:02   #19
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Anja1 dziękuję za info. Wiem, że meble z BRW mają cienką, papierową okleinę i trzeba uważać. Mimo wszystko kuchnie z BRW bardzo mi się podobają i chyba sobie taką sprawię

Basiaczek511 świetny kolor ścian! Ja też zestawiłabym Indianę z zielenią!
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:34   #20
andzia2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Cytat:
Napisane przez Magda77
Nóżek do komody z Syriusza możesz nie przykręcać, tylko nie wiem czy potem idealnie wyregulujesz drzwiczki lub szuflady. podłoga musi być równa! A tak poza tym ja bym się nie przejmowała tym, że jeden mebel ma nóżki a inny nie. Tom i Syriusz maja ten sam kolor, styl i te same wykończenia. Zerknij sobie na system Elippe - tam jedne szafki mają nóżki, a inne nie i to jest ciekawe!
Dzięki za odpowiedź!
Jeszcze tylko wszystko dokładnie wymierzę i zabieram się do meblowania.
andzia2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 07:22   #21
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

ja Elippe planuję do salonu, natomiast na kuchnię brw się nie zdecyduję, koleżanka ma i bardzo narzeka, odkleja jej się wszystko podobno... mamy zaprzyjaźnionego kolegę, który zrobi nam szafki kuchenne, ja już mam wizję i mam nadzieję, że ją zrealizuję
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 12:25   #22
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Potwierdzam słabą jakość okleiny BRW;( Mebelki są przepiękne (mam akurat sypialnię - Dream), ale mimo, iż to tylko sypialnia (a więc brak wysokiej wilgotności) okleina odchodzi i co jakiś czas trzeba ją podkleić;(;(;( Myślałam wcześniej o kuchni z tejże firmy, ale boję się, że za duże ryzyko;(. Odrobinę droższe są mebelki z VOXa, ale jakość naprawdę lepsza Pozdrawiam
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 12:26   #23
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

aaa... dodam jeszcze, że mebelki mają zaledwie rok;( Trochę za szybko idzie im to zużywanie się
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 12:26   #24
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Oj, ten Dream to nienajlepszy pomysł! Cienka płyta, papierowa okleina. Kupując meble z Black'a trzeba zwracać uwagę na wykonanie. Są systemy które moim zdaniem kompletnie nie nadają się do użytku, a są to przede wszystkim Tip Top, Dream, Spido, Wiktor. Lepiej zainwestować w mdf i lakierowane blaty.
A co do kuchni, pokusiłam się na kupno takowej i nie ma tragedii. Kupiłam z systemu NIKA, ale po dokładnym przeanalizowaniu wybrałam tę, która ma fronty z lakierowanego mdfu. Jak urządzę wkleję jakąś fotkę. Teraz jeszcze jestem w rozsypce .
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 12:32   #25
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

ja też mam NIKĘ z frontami MDF. Sama komponowałam z elementów jakie oferował Black. Naprawde super zabawa ze składaniem
Super mebelki, służa mi już jakieś 2 latka
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 08:17   #26
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Masz rację z tym Dreamem... Ładne mebelki są,w salonie wykonanie mebelków nie budziło zastrzeżeń,ale nie oszukujmy się... to jest tylko zestaw do oglądania i zachowawczego użytkowania... Gdyby wpuścić na to łóżko rozbrykane dzieciaczki... rozniosłyby w pył Ale widze że kuchnie polecacie więc chyba jednak się zdecyduję, bo pomysły brw na meble kuchenne bardzo przykuwają oko Pozdrawiam serdecznie
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 21:02   #27
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

heh też mi się podobał dream do sypialni, ale wszyscy znajomi go mają, więc wybraliśmy meble vox'a... zastanawiamy się jeszcze nad szafą narożną z tego systemu i kilkoma innym szafkami, ale na te załączone na zdjęciach pi razy drzwi jesteśmy zdecydowani natomiast w kuchni szafki jak pisałam wcześniej zrobi nam kolega, właśnie ostatnio wybraliśmy kolor frontów, zebrano - to jakaś nowość no chyba, że ta płyta będzie wyjątkowo droga, wtedy zdecydujemy się na wenge...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif modern_komoda2drzwi.gif (11,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: gif modern_lozko_stolik.gif (14,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: gif modern_lustro2.gif (3,5 KB, 844 załadowań)
Rodzaj pliku: gif modern_toaletka.gif (6,0 KB, 20 załadowań)
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 08:36   #28
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

^olka^... to my mamy podobny gust: Ja te mebelki z voxa zamówiłam do salonu - bedę miała pod koniec roku, bo muszę dokończyć jeszcze parę rzeczy na ścianach Są fantastyczne!!! fenomenalnie podświetlone!!!, nie mają kalmek Przepiękne już nie moge sie ich doczekać) I jakościowo są o niebo lepsze od dream:): Pozdrawiam A to ZEBRANO to w jaki kolorek wpada???
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:01   #29
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

a wiesz my też myśleliśmy o nich do salonu, ale wybraliśmy bordowe ściany więc obawiam się, że może być zbyt ciemno... zdecydowałam się na waniliowe elippe z brw... jeśli chodzi o zebrano to nie mam pojęcia jak to określić, od wenge przechodzą takie jakby pionowe pasy do szarości...
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:12   #30
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

znalazłam zebrano na necie!!! fantastyczne!!!! ^olka^ czy my przypadkiem nie porozumiewamy się telepatycznie na temat wystroju wnętrz? Ja też będę miała bordową ścianę (ale akurat na niej nie będą stać te mebelki, a reszta to taki złamamy... kremowy???trudno opisać... Tylko że mój salon to 80 m2 więc mogę sobie te mebelki poustawiać na innym kolorku i do tego deski klonowe czyli bardzo jaśniutkie Jedynym akcentem są właśnie te meble i bordowa ściana, a na przeciwległej mam abstrakcyjny obraz, dużo światełek na belkach (bo to poddasze, zapomniałam dodać) i dlatego meble modułowe są najlepsze bo można je samemu zestawiać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 115012850.jpg (70,6 KB, 75 załadowań)
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.