Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 18:45   #2641
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
będę stąd właśnie pomysł na bloga
ja i bez tego chętnie bym zaglądała, choćby po to, by rzęs Ci pozazdrościć a to tylko zwiększa apetyt. A jak czasowo taki kurs wygląda (ile trwają zajęcia, co ile się odbywają itp.)?? Wiesz może ile osób z Toba będzie?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:50   #2642
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ja i bez tego chętnie bym zaglądała, choćby po to, by rzęs Ci pozazdrościć a to tylko zwiększa apetyt. A jak czasowo taki kurs wygląda (ile trwają zajęcia, co ile się odbywają itp.)?? Wiesz może ile osób z Toba będzie?


kurs trwa od 13ego lutego do końca lipca.. w lutym są 3 spotkania.. od 10 do 5, czyli po 7 godzin każde.. potem 2 razy w miesiącu, co 2 tygodnie w niedzielę.. również od 10 do 5.. ile osób będzie nie mam bladego pojęcia.. ale myślę, że góra 8-10.. ale nie wiem.. dowiem się w lutym

a i dostajemy starter MACa.. pewnie większość z rzeczy już mam, ale to oczekiwanie jest bardzo ekscytujące

no i z czasem zniżki w MACu na razie chyba tylko 10%, ale dobre i to
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:51
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 19:16   #2643
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


kurs trwa od 13ego lutego do końca lipca.. w lutym są 3 spotkania.. od 10 do 5, czyli po 7 godzin każde.. potem 2 razy w miesiącu, co 2 tygodnie w niedzielę.. również od 10 do 5.. ile osób będzie nie mam bladego pojęcia.. ale myślę, że góra 8-10.. ale nie wiem.. dowiem się w lutym

a i dostajemy starter MACa.. pewnie większość z rzeczy już mam, ale to oczekiwanie jest bardzo ekscytujące

no i z czasem zniżki w MACu na razie chyba tylko 10%, ale dobre i to

Zazdraszczam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 20:17   #2644
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


kurs trwa od 13ego lutego do końca lipca.. w lutym są 3 spotkania.. od 10 do 5, czyli po 7 godzin każde.. potem 2 razy w miesiącu, co 2 tygodnie w niedzielę.. również od 10 do 5.. ile osób będzie nie mam bladego pojęcia.. ale myślę, że góra 8-10.. ale nie wiem.. dowiem się w lutym

a i dostajemy starter MACa.. pewnie większość z rzeczy już mam, ale to oczekiwanie jest bardzo ekscytujące

no i z czasem zniżki w MACu na razie chyba tylko 10%, ale dobre i to
zazdroszczę!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 21:19   #2645
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mam na wymianę nowy wkład cienia Wedge - chętnie na inny wkład nowy lub mało używany

jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pw
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 21:31   #2646
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
będę stąd właśnie pomysł na bloga
cudownie
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 07:32   #2647
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


kurs trwa od 13ego lutego do końca lipca.. w lutym są 3 spotkania.. od 10 do 5, czyli po 7 godzin każde.. potem 2 razy w miesiącu, co 2 tygodnie w niedzielę.. również od 10 do 5.. ile osób będzie nie mam bladego pojęcia.. ale myślę, że góra 8-10.. ale nie wiem.. dowiem się w lutym

a i dostajemy starter MACa.. pewnie większość z rzeczy już mam, ale to oczekiwanie jest bardzo ekscytujące

no i z czasem zniżki w MACu na razie chyba tylko 10%, ale dobre i to
naprawdę bardzo fajnie się zapowiada no co Ty - do MACa każda zniżka cieszy no i pochwal się jak już dostaniesz starter (może coś będziesz chciała puścić w świat)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 09:41   #2648
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


kurs trwa od 13ego lutego do końca lipca.. w lutym są 3 spotkania.. od 10 do 5, czyli po 7 godzin każde.. potem 2 razy w miesiącu, co 2 tygodnie w niedzielę.. również od 10 do 5.. ile osób będzie nie mam bladego pojęcia.. ale myślę, że góra 8-10.. ale nie wiem.. dowiem się w lutym

a i dostajemy starter MACa.. pewnie większość z rzeczy już mam, ale to oczekiwanie jest bardzo ekscytujące

no i z czasem zniżki w MACu na razie chyba tylko 10%, ale dobre i to
Uuuuu brzmi fajnie
Myślę, że każda z nas po cichu Ci zazdrości (ale oczywiście w pozytwnym sensie ) i z niecierpliwością czeka na relacje.
Nie ma zmiłuj - będziemy czekać na updaty co do kursu
I tak jak pisze nadi - każda zniżka w MACu, nawet ta najmniejsza, jest bardzo cenna
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 10:53   #2649
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja się zabujałam w Skinfinishu
Na lato marzy mi sie jeszcze jeszcze jeden w kolorze Medium Plus
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 11:07   #2650
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja czy to na baze czy na PP zawsze nakladam najpierw jakis cielisty cien (najczesciej Ricepaper), wtedy sie latwiej bleduje.
ja tez zawsze na PP nakładam cielisty cień jako beze i wtedy sie bdb nakłada i blenduje

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Piękne nabytki - gratuluję serdecznie
I popieram - nerwa trzeba jakoś ukoić , a lepszego antidotum niż zakupy nie znam
Ja też czekam na Dainty i z każdym nastepnym jego zdjęciem utwierdzam się w przekonaniu, że ani przez sekundę nie pożałuję decyzji o jego zakupie
dziękuje,
róż Dainty to jest to czego zawsze szukałam, kolor piekny, na polikach

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
nie pożałujesz. Ja mam go od wczoraj, dzis się nim wymaziałam i już go uwielbiam i sie pytam:jak ja mogłam bez tego kolorku żyć?!?
dokładnie pytam siebie o to samo


Marti gratulacje, czekam z niecierpliwoscią na bolg i Twoje relacje z kursu i śnił mi sie Twój strater- wielka wazila pełna dobroci
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 11:22   #2651
Fiodoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja nakładam najpierw bazę pod cienie, czekam chwile aż zastygnie i na to wklepuję Paint Pota.... Później czekam aż wszystko ładnie zaschnie i dopiero wtedy robię makijaż.
ja identycznie, a potem to mogę z umalowanymi oczami łazić do końca świata. nie ruszy się nic ani o mikron.
Fiodoria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 11:24   #2652
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zazdraszczam
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
zazdroszczę!
Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
cudownie
dzięki dziewczynki

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
naprawdę bardzo fajnie się zapowiada no co Ty - do MACa każda zniżka cieszy no i pochwal się jak już dostaniesz starter (może coś będziesz chciała puścić w świat)
na pewno

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Uuuuu brzmi fajnie
Myślę, że każda z nas po cichu Ci zazdrości (ale oczywiście w pozytwnym sensie ) i z niecierpliwością czeka na relacje.
Nie ma zmiłuj - będziemy czekać na updaty co do kursu
I tak jak pisze nadi - każda zniżka w MACu, nawet ta najmniejsza, jest bardzo cenna
będę informować na bieżąco

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Marti gratulacje, czekam z niecierpliwoscią na bolg i Twoje relacje z kursu i śnił mi sie Twój strater- wielka wazila pełna dobroci
mi jeszcze się nie śnił, pomimo intensywnego myślenia nad jego zawartością
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:15   #2653
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dziękuje,
róż Dainty to jest to czego zawsze szukałam, kolor piekny, na polikach
Czyli jednak może następnym razem pacnę jednak na poliki zamiast na rękę
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:28   #2654
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Czyli jednak może następnym razem pacnę jednak na poliki zamiast na rękę
zdecydowanie trzeba testować kosmetyk tam gdzie jego miejsce - Corii tu ukłon w Twoja strone że to powtarzałaś - wcześniej wszystko testowalam na dłoni tu tu była decyzja czy jestem na tak czy na nie - i to był błąd. na ten róz napewno bym nie spojrzała gdybym go nie nalozylam na poliki
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:31   #2655
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
zdecydowanie trzeba testować kosmetyk tam gdzie jego miejsce - Corii tu ukłon w Twoja strone że to powtarzałaś - wcześniej wszystko testowalam na dłoni tu tu była decyzja czy jestem na tak czy na nie - i to był błąd. na ten róz napewno bym nie spojrzała gdybym go nie nalozylam na poliki
Olu, nie ma za co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:48   #2656
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Bardzo dziekuję za pomoc, dzisiaj dałam bazę+PP+cienie i jeszcze od 6 rano mam cienie na swoim miejscu. Spróbuje jutro sam PP + cienie, ale poczekam az wyschnie i dopiero nałożę cień.
PP mam w okragłym pudełeczku, widziałam jeszcze w tubce - warto kupić?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:32   #2657
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy któraś z Was miała do czynienia z ebookiem MAC Pro Make Up Training Manual E-book?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:47   #2658
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
chować lepiej kosmetyki psa nie nawrócisz... choć można by się pokusić o tresurę prędzej wytresujesz swojego psa że tam nie wolno niż ja swojego kota.. Moja Brydzia jest tak cwana, że jak już drapanie w fotel, łażenie po kartonach i obgryzanie rączek od szuflad nie wywala mnie z łóżka, wtedy wskakuje na moją toaletkę (ja to słyszę przez sen, charakterystyczny odgłos) i po prostu siada... taki niemy protest: "jak nie wstaniesz to poobgryzam pędzle seriously" budzę się od razu... niestety, kota trudniej wytresować niż psa, więc życzę powodzenia )) uda się... a Feline'a i reszty bym nie odżałowała... i Cyndi... (
bo to koty tresują nas
ale masz mądrą kotkę - wie jak zadziałać
ja przy mojej nie mogę robić makijażu, bo od razu rwie się na toaletkę, żeby mi wytracać łapką pędzle/kredki/szminki z dłoni - wiadomo, że nasze ręce są po to, żeby głaskać kota, karmić, albo nosić jak się zmęczy
ogólnie, żeby nie było zbyt offtopowo, to jeśli chodzi o zwierzęta i kosmetyki to najlepiej chować i pilnować swoich skarbów, a zwierzakom zafundować ewentualnie jakąś zabawkę (mój pies uwielbia gumowego, piszczącego jeża - to jest jego ukochana zabawka i dzięki temu nic poza tym go nie interesuje)

A jeszcze MACowo - bedzie w Pl MAC + Mickey Contractor?
(przepraszam jeśli ponawiam pytanie, ale dawno nie zaglądałam i się trochę gubię )

I strasznie mi się podobają te nowe opakowania z Wonder Woman - kiczowate, fakt, ale takie komiksowe (chyba tu należę do mniejszości jednak ale już się nie mogę ich doczekać
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:48   #2659
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję za pomoc, dzisiaj dałam bazę+PP+cienie i jeszcze od 6 rano mam cienie na swoim miejscu. Spróbuje jutro sam PP + cienie, ale poczekam az wyschnie i dopiero nałożę cień.
PP mam w okragłym pudełeczku, widziałam jeszcze w tubce - warto kupić?
Paint Poty a Painty to trochę inna bajka, nie do końca to samo. Paint poty są jakby tłustsze w konsystencji, Painty ciut bardziej hmm suche... ale też nie do końca.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 15:41   #2660
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kajol myslalam, ze jestem jedyna. Ten kicz tez mi sie podoba :P
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:21   #2661
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Paint Poty a Painty to trochę inna bajka, nie do końca to samo. Paint poty są jakby tłustsze w konsystencji, Painty ciut bardziej hmm suche... ale też nie do końca.
A używałaś kiedyś Paintów jako bazy?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:35   #2662
Nat2706
Raczkowanie
 
Avatar Nat2706
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała do czynienia z ebookiem MAC Pro Make Up Training Manual E-book?
Też wyhaczyłaś to na all? :P
Właśnie miałam zadać tu pytanie co o tym myślicie!
(nie wiem czy mogę podać linka,żeby nie było że reklamuję)...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nat2706
Czas edycji: 2011-01-18 o 16:39
Nat2706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:52   #2663
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
bo to koty tresują nas
ale masz mądrą kotkę - wie jak zadziałać
ja przy mojej nie mogę robić makijażu, bo od razu rwie się na toaletkę, żeby mi wytracać łapką pędzle/kredki/szminki z dłoni - wiadomo, że nasze ręce są po to, żeby głaskać kota, karmić, albo nosić jak się zmęczy
ogólnie, żeby nie było zbyt offtopowo, to jeśli chodzi o zwierzęta i kosmetyki to najlepiej chować i pilnować swoich skarbów, a zwierzakom zafundować ewentualnie jakąś zabawkę (mój pies uwielbia gumowego, piszczącego jeża - to jest jego ukochana zabawka i dzięki temu nic poza tym go nie interesuje)

A jeszcze MACowo - bedzie w Pl MAC + Mickey Contractor?
(przepraszam jeśli ponawiam pytanie, ale dawno nie zaglądałam i się trochę gubię )

I strasznie mi się podobają te nowe opakowania z Wonder Woman - kiczowate, fakt, ale takie komiksowe (chyba tu należę do mniejszości jednak ale już się nie mogę ich doczekać
Mój kot cwaniak jest na szczęście mi nie przeszkadza w malowaniu... Ale z tymi rękoma to racja )) Koty są bardzo zachłanne jak chodzi o mizianie.. mój kocurek (za którym tak strasznie tęsknię) wystarczyło, że usiadłam na chwilę od razu był na kolanach. ehhh tęsknię za nim...
Ja postarałam się pochować tyle ile to tylko możliwe... chociaż nie ma takiej zabawki która by przebiła osobiście zdobyty patyczek higieniczny... albo papierek... albo złotko...

Contractora nie będzie...

Mi WW się nie podoba... ale nie że jakaś odraza czy coś... po prostu nie moja bajka ) a raczej nie mój komiks...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:53   #2664
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja chciałam powiedzieć, że lawendowy balsam do ust z Cham Pale jest naprawde rewelacyjny - tak, jak pisała to któraś z wizażanek i naprawdę lepszy od carmexa i temu podobnych - mam notorycznie spierzchnięte usta, a po nim wróciły do normy! I popatrzeć, ze kupowałam balsam bez przekonania
cori balasam jest lawendowy?
dzis pytalam i nie mieli mieli taki kremowy w zapachu, nic z lawenda wspolnego. I tak sie zastanawiam czy to to samo??? sloiczek bialy blastikowy niski
Fix do makijazy za to lawendowy

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dzięki dziewczynki

myślę intensywnie nad nazwą, co łatwe nie jest, bo mam kompletną pustkę w głowie, jeśli o to chodzi potem już będzie z górki


oj, w MACu bardzo bym chciała ale niestety nie

kurs robię w Irlandii, więc nie wiem czy jakiekolwiek informacje będą dla Ciebie przydatne.. szkoła nazywa się International School Of Make Up Artistry.. kurs trwa od lutego do lipca.. kończy się międzynarodowym egzaminem.. kosztuje 1500 euro.. i co najważniejsze patronem tej szkoły jest właśnie MAC, w związku z tym praca odbywa się na ich kosmetykach i zajęcia prowadzą MACowcy
beda
super, pisz nam tytaj sprawozdanie e no po takim kursie jak wykazesz troche talentu to praca w salonie Maca stoi otworem
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

A jeszcze MACowo - bedzie w Pl MAC + Mickey Contractor?
(przepraszam jeśli ponawiam pytanie, ale dawno nie zaglądałam i się trochę gubię )

I strasznie mi się podobają te nowe opakowania z Wonder Woman - kiczowate, fakt, ale takie komiksowe (chyba tu należę do mniejszości jednak ale już się nie mogę ich doczekać
no do mniejszosci bo opakowania badziewne tak ze nic nawet nie chce wyprobowac a co dopiero kupic
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:20   #2665
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
cori balasam jest lawendowy?
dzis pytalam i nie mieli mieli taki kremowy w zapachu, nic z lawenda wspolnego. I tak sie zastanawiam czy to to samo??? sloiczek bialy blastikowy niski
Fix do makijazy za to lawendowy
Dzinek, tak - w zapachu lawednowo-miętowy nawet. Wielkosc słoiczka się zgadza, a biały - to była wersja bezbarwna, a ja mam kolorową - taki delikatny rózyk nazywa sie Calm Mode
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-01-18 o 18:22
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:41   #2666
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

ok czyli lawendowego wogole nie mieli od poczatku niestety nie tylko Polska ma rozne braki w roznych kolekcjach
bo to ja panie uswiadomilam ze ma byc lawedowy i koniec
zrob mu zdjecie
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje


Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2011-01-18 o 18:42
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:09   #2667
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
ok czyli lawendowego wogole nie mieli od poczatku niestety nie tylko Polska ma rozne braki w roznych kolekcjach
bo to ja panie uswiadomilam ze ma byc lawedowy i koniec
zrob mu zdjecie
Dzinku, ale mi uprzejma WIzażanka kupowała w Galerii Krakowskiej w MAC-u. Wiec w pl był/jest.
Tu masz dobre zdjecie z netu: http://www.thefindbuzz.com/fashion/M...tos--Swatches/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-01-18 o 19:14
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:24   #2668
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dzieki za odnosnik
tak ja wiem ze U was jest
ale jak wy sie czasem skarzycie ze tego nie ma czy tamtego a za granica jest, to to dziala w dwie strony
pewnie tez to zalezy od sklepu
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:41   #2669
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
dzieki za odnosnik
tak ja wiem ze U was jest
ale jak wy sie czasem skarzycie ze tego nie ma czy tamtego a za granica jest, to to dziala w dwie strony
pewnie tez to zalezy od sklepu
To jest tak, ze Cham Pale przyszła w bardzo skąpej ilości, że np kredkę Feline u nas już nie mam szans dostać i musiałam prosić o jej kupno Wizażankę z Wysp .... to raz, natomiast ze w pl wielu kolekcji nie ma to dwa. I to jest niesprawiedliwie właśnie. A jesli dodamy do tego ceny u nas, a w Kanadzie/Ameryce i ilość sklepów MAC w pl to ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-01-18 o 19:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:52   #2670
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mi WW się nie podoba... ale nie że jakaś odraza czy coś... po prostu nie moja bajka ) a raczej nie mój komiks...
jej, a ja się na tych komiksach wychowałam (co prawda bardziej na Spidermanie, czy Supermanie - bo komiksowo to mnie kuzyni "wychowywali") i ta kolekcja jakiś sentyment u mnie budzi - i muszę przyznać, że jeśli chodzi o nawiązanie do tej estetyki starych komiksów to wyszło im rewelacyjnie.
No i Russian Red, na którą czaję się od jakiegoś czasu kupię z pewnością właśnie teraz - dla opakowania

A WW kiedy? W marcu? Czy w lutym?
(Mam nadzieję, że chociaż tej dżinsowej nam nie zabiorą )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.