Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 09:35   #1861
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Wstawiam zdjęcia kurtki, nie patrzcie na syf za mną i mokre włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA170002.jpg (47,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA170003.jpg (42,7 KB, 54 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:39   #1862
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Bunny trzymaj się


Dziewczyny, wczoraj w kościele widzialam dziewczyne w pieknym chlodnym ciemnym blondzie taki orzechowy sie wydawal. Tak patrze, ze w majirelu ten kolor, ktory widzialam odpowiada, wydaje mi sie, 8,2 czyli jasny blond opalizujacy, ona miala ciemny, ale wg probnika wypada na ten kolor. No ladny ladny
One byly takie hm.. orzechowe, ale w chlodnej tonacji, lekko opalizujace

Ale i tak zrobie wellatonem 12/1 na razie
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-17 o 09:40
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:57   #1863
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ja wolę chociaż te ciut dłuższe, bo w tych się czasem wygląda jak w kapciach
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
zmierzyłam włosy 14 cm
jeszcze ze 3 lata zanim będą mieć sensowną długość
i tak długie popatrz na włoski ze swojego avka i się pociesz szybko urosną!
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asienko zobaczysz ze predko urosna.
czasem mysle ze ten nasz watek wplywa na to ze tak predko wloski rosna- pamietacie jak dochodzilyscie do watku a co jest teraz? w wiekszosci przypadkow
ten nasz wątek to magiczny jest bez dwóch zdań


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I jeszcze czapka granatowa. Ja jestem zadowolona, kurtka fajna, tylko troche te włosy wchodza do zamka no ale cierpliwosci i się zapnę
Wazne ze ciepła
kurtka fajna
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny a po jaka cholere ty dzis jedziesz do mamy czy ona nie moze zrobic sobie fryzury innego dnia..masz i tak dzis tyle na glowie odpusc sobie mame i zajmij sie tym co dzis wazne pralka..dziadek..mama nie umrze zaczeka i powinna to zrozumiec a tak wogole to nawet ci pomoc kochanadziadek chory i potrzebuje pomocy i to jest wazne a nie robienie wlosow mamie
no sorry tak to widze...
to samo pomyślałam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
caskada moja rodzina nie jest normalna
wy nie wiecie wiele o mnie...
moja mama uwaza siebie za gwiazde- ona jest najwazniejsza i jej sie nie odmawia.
jak to pow. mi w sobote- nie mozesz mi teraz nic wykrecic ze w pon mi wlosow nie zrobisz! ja musze miec je zrobione! we wt ide do pracy- a byla 3 tyg na zwol. lekarskim i bylo kupe czasu!
ale nie na ost dzien wszystko!
mowie- a co jak bede musiala jechac do dziadka- i wykrakalam
a ona- to on poczeka albo w nocy pojedziesz, wpuszcza cie! moje wlosy musza byc zrobione...
i robcie co chcecie.
nie ma tematu z nia.
nie zrobie wlosow- to do pracy nie pojdzie. juz tak bylo. a zrobienie jej wlosow to jakies 6 godzin plus czesania ok 2-4 godzin zalezy jak sie ukladaja- ma fryzure jak babeczka z dynastii...cala glowa sztywny tapir i kazde pasemko ma idealnie lezec przy kolejnym na gladko...
do dziadka jezdze tylko ja z tz- matka ani sis nigdy nie byly u niego...
taka mam boska rodzine
i dlatego juz nie daje sama rady....
straszne to co piszesz
trzymaj się dzielnie, wysyłamy pozytywną energię!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia kurtki, nie patrzcie na syf za mną i mokre włosy
w zeszłym roku były podobne w Butiku
mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj w kościele widzialam dziewczyne w pieknym chlodnym ciemnym blondzie taki orzechowy sie wydawal. Tak patrze, ze w majirelu ten kolor, ktory widzialam odpowiada, wydaje mi sie, 8,2 czyli jasny blond opalizujacy, ona miala ciemny, ale wg probnika wypada na ten kolor. No ladny ladny
One byly takie hm.. orzechowe, ale w chlodnej tonacji, lekko opalizujace
nawet w kościele wyczaiła piękne włosy
ja wczoraj jak poszłam to znowu musiałam usiąść z przodu, bo wyjęłam soczewki, a okularów nie wzięłam siedziałam w bocznej nawie w drugiej ławce, a i tak księdza ledwo widziałam... ja mam chyba kurzą ślepotę, jak jest półmrok, jak się ściemnia to ja jestem całkiem ślepa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:00   #1864
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nawet w kościele wyczaiła piękne włosy
ja wczoraj jak poszłam to znowu musiałam usiąść z przodu, bo wyjęłam soczewki, a okularów nie wzięłam siedziałam w bocznej nawie w drugiej ławce, a i tak księdza ledwo widziałam... ja mam chyba kurzą ślepotę, jak jest półmrok, jak się ściemnia to ja jestem całkiem ślepa
same sie rzucily w oczy
byl tez Blanik z zona- jasne blond wlosy, ale widac, ze uzywa rozjasniacza

Ja nawet nie wyszlabym nigdzie bez soczewek czy okularow- bo nic nie widze i jak sie sciemnia to tez widze jeszcze mniej
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-17 o 10:05
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:08   #1865
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja brałam laptopa z tżtem w euro i mamy 1% odsetek. Bo to bank decyduję czy będzie 0% czy ten 1 %.
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:13   #1866
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
same sie rzucily w oczy
byl tez Blanik z zona- jasne blond wlosy, ale widac, ze uzywa rozjasniacza

Ja nawet nie wyszlabym nigdzie bez soczewek czy okularow- bo nic nie widze i jak sie sciemnia to tez widze jeszcze mniej
kto to Blanik? zaraz wygoogluje
ja jak noszę soczewki jednodniowe to mam schizy... ostatnio się zdrzemnęłam i przykleiły mi się do oczu ale ponosiłam dalej, pomrugałam i było ok, normalnie zdjęłam... za to koleżanka mojego brata przespała w soczewkach całą noc i tak jej się przykleiły, że musiała mieć chirurgicznie ściągane... nie przeżyłabym

w ogóle jakie konowały są z tych lekarzy
moją kuzynkę 2 tygodnie temu bardzo brzuch bolał, podbrzusze, poszła do swojej ginekolog, a ta z fochem, że się nie zarejestrowała! Kuzynka mówi, że musiała przyjechać, bo ma takie bóle, że nie wie co robić... zbadała ją i mówi, że wszystko jest w porządku, odesłała do domu
A po dwóch dniach moją kuzynkę przyjaciółka zawiozła do szpitala, bo zaczęła krwawić i myślała, że dosłownie zejdzie z bólu... się okazało, że ma ciążę pozamaciczną i to 2 miesiąc, a ta konowalica walona nawet tego nie zauważyła!!! Ciąży pozamacicznej 2 miesiąc z izby przyjęć od razu dzwonili, żeby salę operacyjną przygotować, jeszcze chwila i byłoby po kuzynce
Pękł jej jajowód...


edit: już wiem kto to Blanik, tak obstawiałam, że to on
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:15   #1867
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ale fajny ma kolor wlosow


http://www.papilot.pl/galeria/39577/...z.html#picture
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 10:16   #1868
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

może rzeczywiście jak w kapciach nie wiem, ale już w ogóle nie było tych połdługich ani w barakudzie ani w HD :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03658.jpg (95,6 KB, 33 załadowań)
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:18   #1869
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Kitka omg masakra jakaś z tymi lekarzami a co z kuzynką? lepiej ?

Bauhhot a kiedy się farbujesz?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy



Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-10-17 o 10:19
_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:21   #1870
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
super, też mi się podoba
i w ogóle uważam, że ta Misska wyjątkowo nam się udała i bardzo się dziwię, że nie zaszła daleko w wyborach Miss Universe, bo jak pokazywali fotki grupowe to naprawdę wypadała bardzo dobrze na tle innych... szkoda
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kitka omg masakra jakaś z tymi lekarzami a co z kuzynką? lepiej ?
taaak, lepiej lepiej, wyszła ze szpitala, dobrze się czuje, ale szanse na dzieci małe...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:22   #1871
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kto to Blanik? zaraz wygoogluje
ja jak noszę soczewki jednodniowe to mam schizy... ostatnio się zdrzemnęłam i przykleiły mi się do oczu ale ponosiłam dalej, pomrugałam i było ok, normalnie zdjęłam... za to koleżanka mojego brata przespała w soczewkach całą noc i tak jej się przykleiły, że musiała mieć chirurgicznie ściągane... nie przeżyłabym

w ogóle jakie konowały są z tych lekarzy
moją kuzynkę 2 tygodnie temu bardzo brzuch bolał, podbrzusze, poszła do swojej ginekolog, a ta z fochem, że się nie zarejestrowała! Kuzynka mówi, że musiała przyjechać, bo ma takie bóle, że nie wie co robić... zbadała ją i mówi, że wszystko jest w porządku, odesłała do domu
A po dwóch dniach moją kuzynkę przyjaciółka zawiozła do szpitala, bo zaczęła krwawić i myślała, że dosłownie zejdzie z bólu... się okazało, że ma ciążę pozamaciczną i to 2 miesiąc, a ta konowalica walona nawet tego nie zauważyła!!! Ciąży pozamacicznej 2 miesiąc z izby przyjęć od razu dzwonili, żeby salę operacyjną przygotować, jeszcze chwila i byłoby po kuzynce
Pękł jej jajowód...


edit: już wiem kto to Blanik, tak obstawiałam, że to on
To faktycznie, co z tej kobiety za lekarz, zeby nie zauwazyc ciazy. Dobrze, ze kuzynka zdazyla, biedna Oby szybko wrocila do zdrowia.

Mi tez sie zdarza zrobic mala drzemke z soczewkami, zwykle dzieje się to nieumyslnie, ale tez kilka razy mialam wrazenie, ze sie przykleily bardziej do oka. Nie sadzilam, ze moga przykleic sie na stale! juz chyba nigdy sie nie zdrzemne, bede sie pilnowac bardziej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 10:28   #1872
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Paulinka mi się jakoś nie podobają emu.. jedynie po domu mogłabym w takich chodzić. Nie wyobrażam sobie ubrać się kobieco, marynareczka itd. i takie buty?
ale ważne ,że Tobie się podobają

Princesska kurteczka też jakoś nie w moim stylu. Ja nie lubię takich pikowanych.. Najważniejsze ,że ty się w niej dobrze czujesz

wiecie co chciałam ustawić podpis do tego konkursu rossmana i jak wklejam link i chcę na niego wejść to pojawia mi się zeszly konkurs na jesienną kosmetyczkę wizażanki cypressangel... wtf? link sprawdzałam ze 20 razy i jest ok. Tylko tu na wizażu jak wkleje to mnie przekierowuje do niej :/
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:29   #1873
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To faktycznie, co z tej kobiety za lekarz, zeby nie zauwazyc ciazy. Dobrze, ze kuzynka zdazyla, biedna Oby szybko wrocila do zdrowia.

Mi tez sie zdarza zrobic mala drzemke z soczewkami, zwykle dzieje się to nieumyslnie, ale tez kilka razy mialam wrazenie, ze sie przykleily bardziej do oka. Nie sadzilam, ze moga przykleic sie na stale! juz chyba nigdy sie nie zdrzemne, bede sie pilnowac bardziej
Jak kuzynka powiedziała w szpitalu u kogo była, że nie zauważył takiej ciąży to lekarz tylko pokiwał głową i powiedział "no tak" mam nadzieję, że kuzynka coś zdziała w tym kierunku, bo mój tata to taką babę chyba by z torbami puścił o odszkodowanie

Mogą mogą się przykleić! Dlatego ja mam takie schizy teraz... a koleżanka brata po tej akcji sobie przekalkulowała, że traci dużo kasy na soczewki, wkurzyła się i poszła na operację oczu
Też chcę pójść, ale jeszcze poczekam aż mi się trochę wzrok pogorszy, bo z taką małą wadą jaką mam to póki co się nie opłaca
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:29   #1874
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kitka omg masakra jakaś z tymi lekarzami a co z kuzynką? lepiej ?

Bauhhot a kiedy się farbujesz?
no wlasnie od farbowania minelo 17dni, jeszcze trochę pochodzę, mysle, ze z 10dni i zafarbuję trochę boję się tego co mi wyjdzie, ale dziewczynom pieknie powychodzila farba, wiec chyba nie bedzie tak zle.
A mam wrazenie, ze to jest mocna i trwala farba- robilam kiedys jasnym brazem to za cholere nie chcial sie wyplukac- chodzilam z olbrzymim odrostem (z 8cm ). Chcialam wtedy wrocic do naturalnych, ale poszlam na dekolor i bylo juz tylko jasniej
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
super, też mi się podoba
i w ogóle uważam, że ta Misska wyjątkowo nam się udała i bardzo się dziwię, że nie zaszła daleko w wyborach Miss Universe, bo jak pokazywali fotki grupowe to naprawdę wypadała bardzo dobrze na tle innych... szkoda

taaak, lepiej lepiej, wyszła ze szpitala, dobrze się czuje, ale szanse na dzieci małe...
tak, ma bardzo ladny kolor w ogole bardzo ladna dziewczyna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:30   #1875
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cascada piękny ma kolor chciałabym właśnie taki!
zaje... styl
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:31   #1876
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Jak kuzynka powiedziała w szpitalu u kogo była, że nie zauważył takiej ciąży to lekarz tylko pokiwał głową i powiedział "no tak" mam nadzieję, że kuzynka coś zdziała w tym kierunku, bo mój tata to taką babę chyba by z torbami puścił o odszkodowanie

Mogą mogą się przykleić! Dlatego ja mam takie schizy teraz... a koleżanka brata po tej akcji sobie przekalkulowała, że traci dużo kasy na soczewki, wkurzyła się i poszła na operację oczu
Też chcę pójść, ale jeszcze poczekam aż mi się trochę wzrok pogorszy, bo z taką małą wadą jaką mam to póki co się nie opłaca
ja kupuję 3miesieczne, wiec nie wychodzi tak drogo, ale przy jednodniowych to faktycznie bardziej oplaca sie korekta wzroku
Nie no, kobieta nieodpowiedzialna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:32   #1877
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Paulinka mi się jakoś nie podobają emu.. jedynie po domu mogłabym w takich chodzić. Nie wyobrażam sobie ubrać się kobieco, marynareczka itd. i takie buty?
ale ważne ,że Tobie się podobają
ja emu nie noszę do marynareczek itp. bo też bym się kiepsko czuła, ale do stroju "na luzie"


a Buahhot ja oczywiście też zagłosowałam, ale to już jakiś czas temu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:34   #1878
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Nikola do marynareczki to się zakłada szpilki a emu uważam za za✂✂✂istą sprawę na zimę. nienawidzę marznąć

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

i tak jak Kitka napisała, po prostu do stroju na luzie
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:34   #1879
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Nikola do marynareczki to się zakłada szpilki a emu uważam za za✂✂✂istą sprawę na zimę. nienawidzę marznąć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 10:41   #1880
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Kitka straszne to co piszesz.. współczuje kuzynce
Właśnie tak to jest z naszą polską służbą zdrowia... :/
W moim mieście to już w ogóle takie przypadki są ,że powinni wypier... tych pseudo lekarzy. Młoda kobieta miała mieć usuwany jajnik nie pamiętam co było powodem w każdym bądź razie miała na pewno jakieś problemy. Poszła na operacje i usunęli jej zdrowy jajnik! miała duże boleści i nie wiedzieli co się dzieje dopiero po 2 tygodniach zauważyli ,że wycieli zdrowy.. Wkońcu została bez jajników!
Ja nigdy nie dam położyć się u mnie w szpitalu..

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Nikola do marynareczki to się zakłada szpilki a emu uważam za za✂✂✂istą sprawę na zimę. nienawidzę marznąć

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

i tak jak Kitka napisała, po prostu do stroju na luzie
do stroju na luzie owszem pasuje
ale ja np. ubieram się kobieco. Lubię sweterki marynarki, kardigany. Nie mam ani jednej bluzy! więc jakbym kupiła takie butki musiałabym całkowicie zmienić styl..
Może nie podobają mi się emu dlatego ,że widziałam dużo dziewczyn które tak pokoślawiły te buty.. wyglądało to okropnie
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:41   #1881
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Kitka dziekuje

Myslicie, ze gdybym polozyla poziom 8 na moje obecne wlosy poziomu 9/10 to trudno (w razie czego) byloby mi wrocic do jasniejszych? Czy przy jednym poziomie nizej nalezaloby robic kapiel rozjasniającą?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:43   #1882
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Kitka straszne to co piszesz.. współczuje kuzynce
Właśnie tak to jest z naszą polską służbą zdrowia... :/
W moim mieście to już w ogóle takie przypadki są ,że powinni wypier... tych pseudo lekarzy. Młoda kobieta miała mieć usuwany jajnik nie pamiętam co było powodem w każdym bądź razie miała na pewno jakieś problemy. Poszła na operacje i usunęli jej zdrowy jajnik! miała duże boleści i nie wiedzieli co się dzieje dopiero po 2 tygodniach zauważyli ,że wycieli zdrowy.. Wkońcu została bez jajników!
Ja nigdy nie dam położyć się u mnie w szpitalu..

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



do stroju na luzie owszem pasuje
ale ja np. ubieram się kobieco. Lubię sweterki marynarki, kardigany. Nie mam ani jednej bluzy! więc jakbym kupiła takie butki musiałabym całkowicie zmienić styl..
Może nie podobają mi się emu dlatego ,że widziałam dużo dziewczyn które tak pokoślawiły te buty.. wyglądało to okropnie
przecież nie trzeba od razu w bluzach z kapturem chodzić, żeby nosić emu wyobraźni trochę

zabiłabym za takich lekarzy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:44   #1883
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

kitka wspolczucie kuzynce co za lekarka p***a

ja emu nie nosze i nie mam bo do niczego by mi nie pasowalo nie lubie jak juz mowilam szerokich butow na stopieczulabym sie w nich idac jak niedzwiedz
ale to tylko moj gust i zdanie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:46   #1884
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kitka dziekuje

Myslicie, ze gdybym polozyla poziom 8 na moje obecne wlosy poziomu 9/10 to trudno (w razie czego) byloby mi wrocic do jasniejszych? Czy przy jednym poziomie nizej nalezaloby robic kapiel rozjasniającą?
chyba tak... Kasia222 ostatnio wrzucała fotki po przyciemnianiu i Bunny jej radziła kąpiel
nie przyciemniaj!

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka wspolczucie kuzynce co za lekarka p***a

ja emu nie nosze i nie mam bo do niczego by mi nie pasowalo nie lubie jak juz mowilam szerokich butow na stopieczulabym sie w nich idac jak niedzwiedz
ale to tylko moj gust i zdanie
też nie mam za dużo rzeczy, ale rurki i jakiś sweterek, t-shirt nie wygląda źle
ale na uczelni jeszcze w nich nie byłam, jakoś nie mogę się przełamać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:49   #1885
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka wspolczucie kuzynce co za lekarka p***a

ja emu nie nosze i nie mam bo do niczego by mi nie pasowalo nie lubie jak juz mowilam szerokich butow na stopieczulabym sie w nich idac jak niedzwiedz
ale to tylko moj gust i zdanie
dokładnie takie same mam odczucie co do emu
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:50   #1886
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chyba tak... Kasia222 ostatnio wrzucała fotki po przyciemnianiu i Bunny jej radziła kąpiel
nie przyciemniaj!
moze masz racje lepiej nie kombinować


ok spadam na zajecia, dzis mam wyklad przeniesiony do 20:15 zalamac sie mozna


milego dnia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:50   #1887
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przecież nie trzeba od razu w bluzach z kapturem chodzić, żeby nosić emu wyobraźni trochę

zabiłabym za takich lekarzy
wiem wiem ale mimo wszystko jakoś się chyba nie przekonam do tych butów
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:51   #1888
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

jeszcze dlugie emu bym strawila ale te stopy szerokie to naprawde wyglada brzydko
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:52   #1889
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
moze masz racje lepiej nie kombinować


ok spadam na zajecia, dzis mam wyklad przeniesiony do 20:15 zalamac sie mozna


milego dnia
o mamo, współczuję, ja do szkoły dopiero jutro

wytrwałości
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:53   #1890
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Nikola, ja mam jedną bluzę której nie noszę prawie wcale ale rurki, sweterek, lub jakaś bluzka i można śmigać )
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.