Inglot cz. II - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-09, 05:37   #4471
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
Chyba teraz naprawdę wycofują, bo zlikwidowali testery w kształcie kółek (Poznań Stary Browar), są same kwadraty. Chciałam kupić kilka cieni okrągłych i już ich nie było
Zauważyłam ostatnio brak okrągłych testerów ale pani mnie uspokoiła, że wcale ich nie wycofują ze sprzedaży.Tylko testery mają być kwadratowe.Bo tak na chłopski rozum po co były te podwójne testery?

Ale wiadomo jak dobrze są poinformowane panie sprzedawczynie więc wszystko jest możliwe.Jesli to prawda-szkoda oczywiście, wolałam okrągłe bo były mniejsze a wiadomo, że takie coś jak cień do powiek trudno zużyć.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 08:20   #4472
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Inglot cz. II

ech no.... nie wiem co powiedzieć - jeśli to prawda, to szkoda lubię kółeczka... Choć mam nadzieję że to tylko jakaś plotka z tym wycofywaniem, ktoś coś pokręcił i tyle, bo o tym, że mają wycofywać testery kółka to już słyszałam
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 08:38   #4473
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Nie wycofują, co wy gadacie :3 W szczecinie w kaskadzie ostatnio byłam na zakupach i są normalnie kółka, testery okrągłe i nie ma problemów. Fakt w Galaxy na wysepce ostatnio były kwadraty testery ale okrągalki też się kupowało.. We Wrocławiu sytuacja taka sama jak w Szczecinie, testery okrągłe i kółka też do kupienia ;s jedynie parę cieni które pochodzą z zeszłorocznej kolekcji jesiennej są dostępne tylko w kwadratach... Nie wiem jak w innych miastach ale te dwa w ostatnim tygodniu obleciałam i nic takiego nie zauważyłam
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:32   #4474
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, a macie może fb żeby tam zapytać?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:51   #4475
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Inglot cz. II

Mam nadzieję, że rzeczywiście wycofują tylko okrągłe testery

Jeśli chodzi o testery to lepsze w kwadracie, bo ciut większe gramaturowo i na więcej wystarczy do zmacania przez klientki
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 18:46   #4476
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

No i mam 3 lakiery z kolekcji jesiennej - 366, 367 i 368. Testowałam też mleczno-beżowe/mlecznoróżowe kolory ale jakoś żaden nie przypadł mi do gustu. Albo były słabo kryjące albo robiły smugi straszne. I jeszcze ta rzadka konsystencja... I prawie wszystkie odcienie wyglądały jakbym pomalowała paznokcie korektorem
Czyli nadal szukam idealnego nude. Podoba mi się OPI Bubble bath ale jego cena zdecydowanie mniej
A w "moim" Inglocie na pewno nie wycofują kółek, przynajmniej tak mnie pani zapewniła dzisiaj
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 08:53   #4477
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Inglot cz. II

Faktycznie w inglocie jakoś żaden nudziak nie wygląda do końca naturalnie. Ja mam OPI Bubble Bath, za jakieś 30 zł z przesyłką z allegro i jestem zadowolona Jak coś to kupuj śmiało, jest jeszcze jakiś mniej różowy odcień i chyba jeszcze lepszy. Poza tym resztę lakierów kupuję w Inglocie dziewczyny poleciłybyście jakiś ciekawy kolor do niebiesko-szaro-zielonej tęczówki ? Znacie cienie, które fajnie kontrastują z takim kolorem oczu? maluję się tylko neutralnymi kolorami (402, 420 i matowe cieliste kolory), a chciałabym zaszaleć z kolorem W zieleniach wyglądam okropnie, niebieskie jakoś też nie pasują. Polecicie mi coś?
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 11:35   #4478
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Faktycznie w inglocie jakoś żaden nudziak nie wygląda do końca naturalnie. Ja mam OPI Bubble Bath, za jakieś 30 zł z przesyłką z allegro i jestem zadowolona Jak coś to kupuj śmiało, jest jeszcze jakiś mniej różowy odcień i chyba jeszcze lepszy. Poza tym resztę lakierów kupuję w Inglocie dziewczyny poleciłybyście jakiś ciekawy kolor do niebiesko-szaro-zielonej tęczówki ? Znacie cienie, które fajnie kontrastują z takim kolorem oczu? maluję się tylko neutralnymi kolorami (402, 420 i matowe cieliste kolory), a chciałabym zaszaleć z kolorem W zieleniach wyglądam okropnie, niebieskie jakoś też nie pasują. Polecicie mi coś?


407 zdecydowanie- pięknie podbija kolor tęczówki, zwłaszcza żółto- niebieskiej, tudzież piwnej
Do tego jeszcze jakieś fajne złotko też by się nadało- 111- chłodne, jasne złoto z różowymi refleksami, albo 118- troszeczkę ciemniejsze i z większą ilością ciepłych tonów. Polecam też 148- złoto z zielonkawymi, oliwkowymi podtonami, w zależności od kąta padania światła może uchodzić za stare złoto. Wszystkie powinny ładnie podbić kolor Twojej tęczówki
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:58   #4479
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

chica latina, dzięki za informację, przemyślę taką opcję.

Czym się różni 111 od 395? Szukam właśnie rozświetlającego koloru do wewnętrznego kącika. 395 już miałam i chciałabym coś nowego.

Muszę też pochwalic panie pracujace na wyspie w CH Drukarnia w Bydgoszczy. Bardzo miła i kompetentna obsługa.
Podoba mi się też to w Inglocie, że można sprawdzic na sobie dany kolor cienia, różu czy lakieru. To duże ułatwienie.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 13:07   #4480
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość

Czym się różni 111 od 395? Szukam właśnie rozświetlającego koloru do wewnętrznego kącika. 395 już miałam i chciałabym coś nowego.

395 daje taflę o jasnym, mroźnym nieco różowawym połysku

111 to jasne złoto z drobinami o wykończeniu amc shine

Dwa zupełnie różne kolory ale ja wolę 111 jednak.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 13:14   #4481
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
395 daje taflę o jasnym, mroźnym nieco różowawym połysku

111 to jasne złoto z drobinami o wykończeniu amc shine

Dwa zupełnie różne kolory ale ja wolę 111 jednak.

dodatkowo 111 jest tak jakby grubiej zmielony. 395 to perła, nawet nieco metaliczna, a co za tym idzie, konsystencja drobniutka, milutka (u mnie też waży się dużo szybciej niż jakikolwiek inny cień, nawet na bazie)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 14:37   #4482
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

U mnie też 395 znikał bardzo szybko nałożony na całą powiekę. A szkoda bo ładnie wyglądał.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 15:44   #4483
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
chica latina, dzięki za informację, przemyślę taką opcję.

Czym się różni 111 od 395? Szukam właśnie rozświetlającego koloru do wewnętrznego kącika. 395 już miałam i chciałabym coś nowego.

Muszę też pochwalic panie pracujace na wyspie w CH Drukarnia w Bydgoszczy. Bardzo miła i kompetentna obsługa.
Podoba mi się też to w Inglocie, że można sprawdzic na sobie dany kolor cienia, różu czy lakieru. To duże ułatwienie.

Ja z 395 jestem zadowolona i u mnie długo się trzyma może zamiast 111 który też posiadam poszukaj 102 lub 103 (nie mam teraz paletki pod ręką że dokładnie napisac który to który :P) jeden jest bardzo delikatnym odcieniem złota, idealny do rozświetlania a drugi kilka tonów ciemniejszy już bardziej nadający się na całą powiekę
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:10   #4484
maggdaa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: Inglot cz. II

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...30045104_n.jpg ))
maggdaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:18   #4485
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Faktycznie w inglocie jakoś żaden nudziak nie wygląda do końca naturalnie. Ja mam OPI Bubble Bath, za jakieś 30 zł z przesyłką z allegro i jestem zadowolona Jak coś to kupuj śmiało, jest jeszcze jakiś mniej różowy odcień i chyba jeszcze lepszy. Poza tym resztę lakierów kupuję w Inglocie dziewczyny poleciłybyście jakiś ciekawy kolor do niebiesko-szaro-zielonej tęczówki ? Znacie cienie, które fajnie kontrastują z takim kolorem oczu? maluję się tylko neutralnymi kolorami (402, 420 i matowe cieliste kolory), a chciałabym zaszaleć z kolorem W zieleniach wyglądam okropnie, niebieskie jakoś też nie pasują. Polecicie mi coś?
Polecam lakier nr 009 - wygląda bardzo naturalnie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 20:35   #4486
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, dziękuję bardzo za rady Będę miała o czym myślec
Oglądałam swatche tego 009 i faktycznie wygląda ładnie ale jest półprzezroczysty a mi zależy na kryjącym (żeby białych końcówek nie było widac).

O, nowe kolorki cienii tęczowych Ale jakoś dla mnie szału nie ma, nic odkrywczego Może poza pierwszym wkładem w odcieniach cytrynowo-szarych o ile dobrze widzę.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 08:42   #4487
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
407 zdecydowanie- pięknie podbija kolor tęczówki, zwłaszcza żółto- niebieskiej, tudzież piwnej
Do tego jeszcze jakieś fajne złotko też by się nadało- 111- chłodne, jasne złoto z różowymi refleksami, albo 118- troszeczkę ciemniejsze i z większą ilością ciepłych tonów. Polecam też 148- złoto z zielonkawymi, oliwkowymi podtonami, w zależności od kąta padania światła może uchodzić za stare złoto. Wszystkie powinny ładnie podbić kolor Twojej tęczówki

Dzięki za pomoc, prawie widzę te cienie, tak ciekawie je opisałaś faktycznie kiedyś miałam taki jasny złoty cień i bardzo efektownie to wyglądało polecę do inglota w weekend i zaszaleję
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 10:09   #4488
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc, prawie widzę te cienie, tak ciekawie je opisałaś faktycznie kiedyś miałam taki jasny złoty cień i bardzo efektownie to wyglądało polecę do inglota w weekend i zaszaleję


Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 23:53   #4489
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Zauważyłam ostatnio brak okrągłych testerów ale pani mnie uspokoiła, że wcale ich nie wycofują ze sprzedaży.Tylko testery mają być kwadratowe.Bo tak na chłopski rozum po co były te podwójne testery?

Ale wiadomo jak dobrze są poinformowane panie sprzedawczynie więc wszystko jest możliwe.Jesli to prawda-szkoda oczywiście, wolałam okrągłe bo były mniejsze a wiadomo, że takie coś jak cień do powiek trudno zużyć.
Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Nie wycofują, co wy gadacie :3 W szczecinie w kaskadzie ostatnio byłam na zakupach i są normalnie kółka, testery okrągłe i nie ma problemów. Fakt w Galaxy na wysepce ostatnio były kwadraty testery ale okrągalki też się kupowało.. We Wrocławiu sytuacja taka sama jak w Szczecinie, testery okrągłe i kółka też do kupienia ;s jedynie parę cieni które pochodzą z zeszłorocznej kolekcji jesiennej są dostępne tylko w kwadratach... Nie wiem jak w innych miastach ale te dwa w ostatnim tygodniu obleciałam i nic takiego nie zauważyłam
Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że rzeczywiście wycofują tylko okrągłe testery

Jeśli chodzi o testery to lepsze w kwadracie, bo ciut większe gramaturowo i na więcej wystarczy do zmacania przez klientki
Mi tak Pani z Inglota powiedziała - że wycofują i zostaną same kwadraty.
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 09:08   #4490
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
Mi tak Pani z Inglota powiedziała - że wycofują i zostaną same kwadraty.
Jeżeli chodzi o testery w zasadzie racja, tak jak któraś napisała więcej do macania w kwadracie jest niż kółko Byleby wkłady były okrągłe dalej i mogę spać spokojnie Może też dzięki temu jak pojawi się na tych ladach więcej miejsca wskoczą jakieś nowe fajne kolory cieni
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 20:31   #4491
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
Mi tak Pani z Inglota powiedziała - że wycofują i zostaną same kwadraty.
Mam nadzieję, że to jednak nieprawda
Zmuszają tym sposobem klientki na dodatkowy wydatek - zakup paletki na kwadratowe cienie
W takim razie co mam zrobić z tą na kółeczka?
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 20:45   #4492
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to jednak nieprawda
Zmuszają tym sposobem klientki na dodatkowy wydatek - zakup paletki na kwadratowe cienie
W takim razie co mam zrobić z tą na kółeczka?
Mamm, wyjmij z niego separator na kółeczka (podwadź go z boku igłą/agrafką/cienkim nożem)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 20:47   #4493
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Inglot cz. II

Witajcie szukam błyszczyka z Inglota coś podobnego jak w linku
Pozdrawiam

http://allegro.pl/lioele-3d-enamel-l...716458121.html
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 21:23   #4494
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Inglot cz. II

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37583592]Mamm, wyjmij z niego separator na kółeczka (podwadź go z boku igłą/agrafką/cienkim nożem)[/QUOTE]
Wiem o tym, ale to dotyczy starej wersji palet a w tych nowych chyba się nie da wyjąć przegródek
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 21:57   #4495
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Wiem o tym, ale to dotyczy starej wersji palet a w tych nowych chyba się nie da wyjąć przegródek
tak, z tych nowszych z zamknięciem na magnes nie da się wyjąć
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 13:41   #4496
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
tak, z tych nowszych z zamknięciem na magnes nie da się wyjąć
A ja właśnie taką mam Połowa niezapełniona..
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:33   #4497
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Inglot cz. II

Laseczki... która zgadnie albo ma nr tych cieni??
Foto z licytacji z All... sprzedająca nie chciała wyjąć cieni żeby sprawdzić nr
TO teraz będę latac z fota i szukac kolorków... bo nawet ładne :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ingloty.jpg (44,2 KB, 82 załadowań)
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 21:27   #4498
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Wpadłam dziś do nowo otworzonego u mnie inglota i skusiłam się na 397- od dawna się na nią czaiłam, 329- gorzką ciemną czekoladę i do tego wzięłam ładną transferówkę- 337. Przy okazji zakupów zafundowałam sobie te chusteczki do demakijażu. Zastanawiam się czy one coś warte, bo gdzieś obiło mi się, że nie bardzo są...
Macie jakieś spostrzeżenia na ich temat?

W razie gdyby mi nie podpasowały- zawsze zużyję do ścierania kurzu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:05   #4499
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś do nowo otworzonego u mnie inglota i skusiłam się na 397- od dawna się na nią czaiłam, 329- gorzką ciemną czekoladę i do tego wzięłam ładną transferówkę- 337. Przy okazji zakupów zafundowałam sobie te chusteczki do demakijażu. Zastanawiam się czy one coś warte, bo gdzieś obiło mi się, że nie bardzo są...
Macie jakieś spostrzeżenia na ich temat?

W razie gdyby mi nie podpasowały- zawsze zużyję do ścierania kurzu

Moim zdaniem były średnie, miałam troszkę czerwoną buzie po nich przez chwile po użyciu.

Dawno temu dodawali je jako gratis do zakupów (czy tam za kwotę 3 zł ) albo krem do rąk.
Raz wzięłam krem i była zaskoczona że jest taki fajny.W sam raz na zimę, może trochę dziwnie pachniał,ale działanie miał dla moich rąk dobre
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:21   #4500
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Inglot cz. II

powiedz dziewczynie, żeby wzięła jakiś magnes i wyciągneła cienie. Wystarczy przyłożyć i się przyczepią. Ja tak robię nieraz
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.