Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 12:10   #991
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Masz na myśli Foundation II?
Jeśli tak to nie, nie używam, bo wyczytałam, że Intensive Therapy można używać rówież jako podkład.
A myślisz, że to że złazi moze być tym spowodowane?
Powiem tak Pierwszy miesiąc uzywałam NTII bez podkładu, złaził strasznie płatami, tak jak tobie. Potem znalazłam sobie nową osobę, u której kupuje NT do dzis i ta dziewczyna zobaczyła moje pazury i powiedziała mi ze mam dosc nierówną płytkę paznokcia i zaproponowała dokupienie podkładu. Tak też zrobiłam i teraz nie mam już problemu z odchodzącą odzywką
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 12:33   #992
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Powiem tak Pierwszy miesiąc uzywałam NTII bez podkładu, złaził strasznie płatami, tak jak tobie. Potem znalazłam sobie nową osobę, u której kupuje NT do dzis i ta dziewczyna zobaczyła moje pazury i powiedziała mi ze mam dosc nierówną płytkę paznokcia i zaproponowała dokupienie podkładu. Tak też zrobiłam i teraz nie mam już problemu z odchodzącą odzywką
To widzisz co osoba to inna opinia. Bo Wiśnia mi odradzała kupowanie podkładu. No nic zobaczę, czy to w ogóle da jakiś efekt, może później zdecyduję się na dokupienie podkładu, bo narazie z kasą cieniutko
A propo's kupowania - kupujesz na allegro czy w salonie?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:27   #993
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
To widzisz co osoba to inna opinia. Bo Wiśnia mi odradzała kupowanie podkładu. No nic zobaczę, czy to w ogóle da jakiś efekt, może później zdecyduję się na dokupienie podkładu, bo narazie z kasą cieniutko
A propo's kupowania - kupujesz na allegro czy w salonie?
A czemu odradzała? Wiesz podkład na pewno wyrównuje płytkę paznokcia i powoduje lepszą przyczepność odżywki Sprawdziłam
Co do kupowania - znalazłam sobie sprzedającego na allegro, ale w związku z tym, ze osoba ta stacjonuje niedaleko mojego miejsca zamieszkania sama jeżdzę po odzywkę co jeszcze obniża jej koszt. A w salonie to ceny mają z księżyca
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:34   #994
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Odradzała, bo tez miała ten problem z odłażeniem, a podkład w niczym jej nie pomógł. Tylko ona nawet jak jej coś odlazło, to nie zmywała tylko zamalowywała NT II dalej, a mnie to tak drażni że nie mogę się przemóc żeby tego nie zmyć.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:40   #995
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Odradzała, bo tez miała ten problem z odłażeniem, a podkład w niczym jej nie pomógł. Tylko ona nawet jak jej coś odlazło, to nie zmywała tylko zamalowywała NT II dalej, a mnie to tak drażni że nie mogę się przemóc żeby tego nie zmyć.
A no proszę Wiesz ja wychodzę z założenia, że warto samemy wypróbować
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 20:23   #996
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Obie jednocześnie Na suchy paznokieć nakładasz 1 warstwe foundation II, potem na to malujesz 2 warstwy zwykłego kolorowego lakieru i potem na to 1 warstwę inthensive therapy II. Na drugi dzień nakładasz na to wszystko kolejną 1 warstwę IT II - robisz tak przez 6 dni. Po tygodniu zmywasz wszystko i zaczynasz kurację od nowa.
dziekuje ci zaodpowiedz ) ja nei bardzo wiedzialam jak mam to robic
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 20:32   #997
akszeinga2201
Przyczajenie
 
Avatar akszeinga2201
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
GG do akszeinga2201
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej Dziewczyny!
a ja chciałam powiedzieć, że jakieś pół roku temu kupiłam sobie Hydration !! nawet widziałam efekty ale gdy stosowałam, bo potem przestałam być taka systematyczna i paznokcie znowu stały się słabsze. A teraz 1 mies. temu kupiłam Hydration IV i jestem badzo bardzo zadowolona!!! Mam twarde paznocie i z tej racji, ze podobno to bardzo silna odżywka stosuję ją co 3 dni i efekty są bardzo widoczne. Dodam też ze całe życie obgryzałam paznokcie i naprawdę teraz mogę się nimi pochwalić :-D więc zachęcam bo troszki wydałam ale nie załuję. Kupiłam na Allegro od jednej z osób nie wiem czy to był orginał ale jestem zadowolona bardzo! Na weselicho jak znalazł!!!
akszeinga2201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 18:17   #998
kosmetyczka21
Raczkowanie
 
Avatar kosmetyczka21
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 54
Exclamation Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej uzywam Nail Tek Intensive Therapy II jest naprawde bardzo dobr..moje paznokcie stały sie mocniejsze. Tylko powiedzcie mi dlaczego gdy urosną dość długie pękają z boku paznokcia nie wiem co mam robic pomozcie
kosmetyczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 12:44   #999
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ktoras juz pisala na ten temat ze po dluzszym stosowaniu NT II paznokcie zaczynaja pekac ale nei wiem dlaczego byc moze sa za mocne albo za suche ja po NT II mam wysuszone skorki
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 13:26   #1000
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny czy Wam tez hydration II sie tak szybko konczy?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 13:23   #1001
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja używam Hydration II, do moje drugie opakowanie odżywki Nail Tek nawierzchniowej, bo bazę mam jeszcze poprzednią. Hydration tak jak i zwykła II dobrze się sprawuje, nie schodzi z paznokcia, dobrze się trzyma, paznokcie mi nie pękają, nawet jeden nie pękł, a dobrze oglądam paznokcie. Jestem zaskoczona skutecznością Nail Tek, już zawsze będę im wierna.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 20:51   #1002
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny, pomóżcie mi prosze, bo czytając ten wątek totalnie się juz pogubiłam
Moje paznokcie są zmasakrowane obgryzaniem, poza tym są słabe, cienkie, nie chcą rosnąc i łamią się zanim w ogóle wyrosną za opuszek
Wlasnie stalam sie szczęśliwą posiadaczką nailteka formuła xtra. Czy ta jedna odżywka wystarczy, czy powinnam tez dokupić jeszcze jakąś inna i używac ich jednoczesnie? Strasznie dużo tych wszystkich odżywek jest i nie moge się połapać..
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 22:16   #1003
kama-aa
Raczkowanie
 
Avatar kama-aa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mi prosze, bo czytając ten wątek totalnie się juz pogubiłam
Moje paznokcie są zmasakrowane obgryzaniem, poza tym są słabe, cienkie, nie chcą rosnąc i łamią się zanim w ogóle wyrosną za opuszek
Wlasnie stalam sie szczęśliwą posiadaczką nailteka formuła xtra. Czy ta jedna odżywka wystarczy, czy powinnam tez dokupić jeszcze jakąś inna i używac ich jednoczesnie? Strasznie dużo tych wszystkich odżywek jest i nie moge się połapać..
Słuchaj ja miałam koszmarne paznokcie ! Najgorsze było to, ze wyginały się w każdą stronę i strasznie się rozdwajały ! Kupiłam NT Xtra i paznokcie są w fantastycznym stanie ! Są twarde i przestały się rozdwajać. Stosuj Xtra przez miesiąc (góra 6 tyg,) a potem kup sobie NT II albo I zależy w jakim będą stanie - jak będą ładne to I, jak coś jeszcze będzie się z nimi działo to II
kama-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 22:25   #1004
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kama-aa Pokaż wiadomość
Słuchaj ja miałam koszmarne paznokcie ! Najgorsze było to, ze wyginały się w każdą stronę i strasznie się rozdwajały ! Kupiłam NT Xtra i paznokcie są w fantastycznym stanie ! Są twarde i przestały się rozdwajać. Stosuj Xtra przez miesiąc (góra 6 tyg,) a potem kup sobie NT II albo I zależy w jakim będą stanie - jak będą ładne to I, jak coś jeszcze będzie się z nimi działo to II
Warto pamiętac tylko o jeszcze jednej sprawie, ze NT Xtra to bardzo mocna odżywak i czasem jeśli paznokcie są bardzo słabe wskazane jest na wstępie użycie najpierw NT II a dopiero po wzmocnieniu tym preparatem NT Xtra Tak było np. w moim przypadku Odradzono mi użycie do razu Xtra.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 10:25   #1005
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

po zdjęciu akryli moje paznokcie wiadomo były w fatalnym stanie. Postanowiłam więc kupić odzywkę i padło na II Intestive therapy. Faktycznie po zużyciu tej odżywki paznokcie są ładne, gładkie i twarde ale wciąż się rozdwajają :-(.
Którą teraz odżywkę powinnam używać?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 10:30   #1006
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kama-aa Pokaż wiadomość
Słuchaj ja miałam koszmarne paznokcie ! Najgorsze było to, ze wyginały się w każdą stronę i strasznie się rozdwajały ! Kupiłam NT Xtra i paznokcie są w fantastycznym stanie ! Są twarde i przestały się rozdwajać. Stosuj Xtra przez miesiąc (góra 6 tyg,) a potem kup sobie NT II albo I zależy w jakim będą stanie - jak będą ładne to I, jak coś jeszcze będzie się z nimi działo to II
A po jakim czasie zauważyłaś poprawę?

Ja używam od tygodnia NT Xtra i, tak jak zalecają, dzis zmylam wszystkie warstwy. I prawde mowiac nie widze kompletnie żadnej różnicy, paznokcie są słabe tak jak były
No ale pewnie to za krótki czas zeby cos się wydarzyło. Tylko ja jestem strasznie niecierpliwa
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 11:48   #1007
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja od 2 tygodni jestem posiadaczka zestwau nail tek intensive therapy i nail tek foundation. Zachecona Waszymi poradami zakupiłam w salonie obie odżywki za ok 250zł drogie strasznie ale pomyślałam że jak za taka cene mam wychodować piekne paznokcie to sie poswiece po tygodniu stosowania tych dwoch odzywek przeraziłam sie bo rozdwajały sie i łamały jak zwykle...przeraziłam sie bo przeciez tyle pieniedzy i nic, ale używałam dalej-teraz po 2 tyg widze jednak ze są troszke twardsze-dalej sie rozdwajaja ale chyba mniej. Niedawno wyczytałam że duże efekty widac dopiero po 6 tyg wiec sie tego trzymam
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 13:56   #1008
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja od 2 tygodni jestem posiadaczka zestwau nail tek intensive therapy i nail tek foundation. Zachecona Waszymi poradami zakupiłam w salonie obie odżywki za ok 250zł drogie strasznie ale pomyślałam że jak za taka cene mam wychodować piekne paznokcie to sie poswiece po tygodniu stosowania tych dwoch odzywek przeraziłam sie bo rozdwajały sie i łamały jak zwykle...przeraziłam sie bo przeciez tyle pieniedzy i nic, ale używałam dalej-teraz po 2 tyg widze jednak ze są troszke twardsze-dalej sie rozdwajaja ale chyba mniej. Niedawno wyczytałam że duże efekty widac dopiero po 6 tyg wiec sie tego trzymam
o rany! strasznie drogo.... ja za swoją, co prawda tylko jedną buteleczkę zapłaciłam na allegro razem z przesyłką 31 zł..... a zestawy były po 50 zł.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 14:07   #1009
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja jakos boje sie allegro, może niepotrzebnie, ale sie boje ze to jakies podróbki beda czy cos. Te odzywki kupiłam w salonie wiec moze stad ta cena. Własnie bardzo zastanawia mnie skad az taka duza rozbierznosc cenowa...na allegro odżywka kosztuje 30 zł a w salonie 120:/
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 14:26   #1010
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja jakos boje sie allegro, może niepotrzebnie, ale sie boje ze to jakies podróbki beda czy cos. Te odzywki kupiłam w salonie wiec moze stad ta cena. Własnie bardzo zastanawia mnie skad az taka duza rozbierznosc cenowa...na allegro odżywka kosztuje 30 zł a w salonie 120:/
ja kupuję tylko od pewnych sprzedawców. Moja odżywka była na pewno oryginalna, ponieważ zadziałała.... a cena wiadomo.... w salonach mają nawet marże 500 %..... bo muszą zpłacić pracownikom, ZUSY, podatki itd
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 14:32   #1011
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
ponad tydzien temu zaczelam uzywac nail tek IT II ale jak na razie nie widze roznicy.paznokcie jak byly miekkie tak sa i sie zadzieraja. ale przyznaje ze Foundation II jest rewelacyjna jako podklad pod lakier.
ja po miesiąc zauważyłąm znaczną poprawę w końcu, bo już byłam na skraju załąmania :-( przez ponad 7 miesięcy używałam róznych odżywek i nic !!!!
teraz chce kupić następną ale nie wiem jaką.... bo paznokcie są już twarde, ładnie gładkie i nawet lekko błyszczące ale jeszzce się rozdwajają....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 14:36   #1012
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

skoro mowisz ze zadziałała to napewno jest to orginał. Ja moze tez przekonam sie wkoncu do allegro...słyszałam rowniez ze w stanach są duzo tansze nail teki
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 21:41   #1013
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
skoro mowisz ze zadziałała to napewno jest to orginał. Ja moze tez przekonam sie wkoncu do allegro...słyszałam rowniez ze w stanach są duzo tansze nail teki
W Stanach są tańsze i kiedyś chyba większość NailTeków na Allegro pochodziła ze Stanów, a teraz nawet polski dystrybutor się wystawia na aukcjach. Sama od niego kupowałam i cena była praktycznie taka sama jak u konkurencji - za bodajże 60zł już z przesyłką dostałam podkład i odżywkę, więc myślę, że nie ma sensu przepłacać w salonie A kupowałam u aipolska, bodajże. No chyba, że coś przekręciłam...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 23:24   #1014
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

MagJa, pewnie jak mi sie skonczy zestaw to sprubuje na allegro, bo kusi mnie tez hydration i olejek. to aipolska to nik allegrowicza (tego polskiego dystrybutora), tak? bede musiała sobie tez wkoncu konto załozyc
Ja własnie słyszałam że na allegro są podróbki dlaetego zdecydowałam sie na zakup w salonie, ale skoro piszecie że działaja to chyba to nie sa podróbki
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 08:49   #1015
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wątpię, żeby dystrybutor zdecydował się na sprzedaż podróbek. Jakby nie działały, popsułby image całej lini. Ich nick to rzeczywiście a.i.polska. Ja w czwartek zamawiałam u nich już drugą partię.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 09:07   #1016
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja jakos boje sie allegro, może niepotrzebnie, ale sie boje ze to jakies podróbki beda czy cos. Te odzywki kupiłam w salonie wiec moze stad ta cena. Własnie bardzo zastanawia mnie skad az taka duza rozbierznosc cenowa...na allegro odżywka kosztuje 30 zł a w salonie 120:/
Ja też zawsze kupowałam Nail Teki na allegro i nigdy się nie zawiodłam A dlaczego różnica w cenie jest taka duża, to już kiedyś tu w tym wątku było objaśniane, ale nie pamiętam dokładnie. Chodziło coś o cło, które salony kosmetyczne muszą zapłacić no i muszą też na tym zarobić - dlatego tak drogo.
A w USA Nail Tek z 2 lata temu kosztował 10$ to pewnie teraz są jeszcze tańsze
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 13:29   #1017
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mam nadzieje, ze się nie powtarzam ...

u mnie jest tak: oglnie słabe, miekkie, paznokcie, bardzo cienkie i wolno rosnace. do wrzesnia 2006 roku mialam tipsy - chyba przez poltora roku bez przerwy.
zdjęlam je byla tragedia.

kupilam nail tek formuła II.
po poltora miesiaca widac było efekty na plus, mimo, ze pazurki jeszcze nosily slady tipsow.
okolo konca listopada miala piekne paznokcie do czasu az nie przyszlo mi do glowy kupic nail tek xtra i podkladowa odzywke foundation II, ktore doprowadzily do lamania sie paznokci. Wysuszyly mi pazurki, ktore staly sie kruche bardzo.
Wrocilam do nail tek formula II ale zostalam przy fuoundation II tez i to tez nie bylo dobre. dopiero konsultacja ze specjalista od paznokci i nail tek i odstawienie foundation II pozowlila mi na uzuskanie po niecalych 2 miesiacach stosowania samej formuly II dosc ladnych, odpornych na lamanie sie pazurkow. narazie jestem zadowolona, szbciej rosna, nie pekaja, nie zadzieraja sie, nie rozdwajaja ani rozwarstwiaja.

Jestem zadowolona i zostane przy samym nail tek formuła II
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:10   #1018
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze się nie powtarzam ...

u mnie jest tak: oglnie słabe, miekkie, paznokcie, bardzo cienkie i wolno rosnace. do wrzesnia 2006 roku mialam tipsy - chyba przez poltora roku bez przerwy.
zdjęlam je byla tragedia.

kupilam nail tek formuła II.
po poltora miesiaca widac było efekty na plus, mimo, ze pazurki jeszcze nosily slady tipsow.
okolo konca listopada miala piekne paznokcie do czasu az nie przyszlo mi do glowy kupic nail tek xtra i podkladowa odzywke foundation II, ktore doprowadzily do lamania sie paznokci. Wysuszyly mi pazurki, ktore staly sie kruche bardzo.
Wrocilam do nail tek formula II ale zostalam przy fuoundation II tez i to tez nie bylo dobre. dopiero konsultacja ze specjalista od paznokci i nail tek i odstawienie foundation II pozowlila mi na uzuskanie po niecalych 2 miesiacach stosowania samej formuly II dosc ladnych, odpornych na lamanie sie pazurkow. narazie jestem zadowolona, szbciej rosna, nie pekaja, nie zadzieraja sie, nie rozdwajaja ani rozwarstwiaja.

Jestem zadowolona i zostane przy samym nail tek formuła II

kurcze, to nie wiem czy mam dalej stosować IT II czy zaryzykować z extra ?
co pomoże na rozdwajające się końcówki?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 22:06   #1019
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Gonia, ja nie wiem co Ci poradzic. wiem tylko ze ja paskudnie sie nacielam na nail tek xtra bo teraz wszytsko musialam zaczac od nowa. pazurki byly po xtra w oplakanym stanie.

mozesz tez skontaktowac sie z dystrybutorem na polske firma a.i. salon (nie pracuje u nich, tylko tak pisze bo mi pomogli ) i spytac czy jest gdzies salon w gdańsku w ktorym Ci doradza
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 20:12   #1020
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

zdecydowałam, że kupię następną Nail Tek II, która mi pomogła..... mam nadzieję, że po skończeniu 2 buteleczki będzie już ok, tym bardziej, że rozdwajają mi się tylko dwa paznokcie u prawej ręki.... a naprawdę, ta odżywka w ciągu 1,5 miesiąca odbudowała moje paznokcie w rewelacyjny sposób po zdjęciu akryli....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.