Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 11:42   #3421
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No trudno, trzeba się cieszyć tymi darmowymi przesyłkami. W końcu to 3 dychy, 1/3 ceny np. szminki. Oni chyba prywatnym odrzutowcem z diamentów wiozą te paczki do Polski, b. droga przesyłka.
Nie, to cena dwóch kurierów - z magazynu w DE na terenie dojczlandii, a potem z terenu polski.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 14:19   #3422
MalutkaBrunetka_
Raczkowanie
 
Avatar MalutkaBrunetka_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witam Jestem tu nowa,ale zapewne zagoszczę na dłużej.
Mam w planach kupić kilka kosmetyków MACa i złożyć taki swój Starter Kit. Ceny troszkę powalają u nas w Polszy dlatego dziś postanowiłam przejrzeć produkty MACowskie na ebayu. Czy któraś z Was robiła zakupy na ebay.com? Czy faktycznie warto? Obliczyłąm że zzapłąceniem 23% VATu i tak będę do przodu ok. 150zł przeliczając każdą rzecz z cennika MACa ze strony maccosmetics.pl
Zamierzam kupić:
Studio Fix Powder&Foundation
Mineralized Skinfinish Natural
Blush Powder
Charge Water (50/50)
Paintpot/y
Matchmaster Foundation

Mogłabym kupić to u nas w Polsce, ale skoro mżna zaoszczędzić to czemu nie. Tylko, czy faktycznie jest sens.

I następne mam pytanie: jakie są Wasze bestsellery jeśli chodzi o MACa? Czy jesteście w stanie polecic dobre produkty do twarzy do cery mieszanej?

Pozdrawiam serdecznie
MalutkaBrunetka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 15:16   #3423
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MalutkaBrunetka_ Pokaż wiadomość
Witam Jestem tu nowa,ale zapewne zagoszczę na dłużej.
Mam w planach kupić kilka kosmetyków MACa i złożyć taki swój Starter Kit. Ceny troszkę powalają u nas w Polszy dlatego dziś postanowiłam przejrzeć produkty MACowskie na ebayu. Czy któraś z Was robiła zakupy na ebay.com? Czy faktycznie warto? Obliczyłąm że zzapłąceniem 23% VATu i tak będę do przodu ok. 150zł przeliczając każdą rzecz z cennika MACa ze strony maccosmetics.pl
Zamierzam kupić:
Studio Fix Powder&Foundation
Mineralized Skinfinish Natural
Blush Powder
Charge Water (50/50)
Paintpot/y
Matchmaster Foundation

Mogłabym kupić to u nas w Polsce, ale skoro mżna zaoszczędzić to czemu nie. Tylko, czy faktycznie jest sens.

I następne mam pytanie: jakie są Wasze bestsellery jeśli chodzi o MACa? Czy jesteście w stanie polecic dobre produkty do twarzy do cery mieszanej?

Pozdrawiam serdecznie
Na eBayu warto kupować tylko u sprawdzonych sprzedawców, bo niestety na wielu aukcjach oferowane są podróbki Paradoksalnie taka 'impreza' nie zawsze wychodzi taniej, chociaż może z produktami ze stałej kolekcji bywa inaczej - ja tam poluję tylko na limitki
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:26   #3424
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MalutkaBrunetka_ Pokaż wiadomość
I następne mam pytanie: jakie są Wasze bestsellery jeśli chodzi o MACa? Czy jesteście w stanie polecic dobre produkty do twarzy do cery mieszanej?
O tym było tutaj srylion razy Proponuje po prostu poczytać watek wstecz, a takze wcześniejsze oraz odwiedzić KWC, tam sa recenzje produktów.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 19:04   #3425
neversaynever91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny mam pytanie o próbki w Macu. Mam wielki problem z doborem podkładu, gdy nie wezmę wcześniej próbki kończy się to zwykle klapą. Zwykle chcę przetestować go w świetle dziennym.

I to mam być może dziwne pytanie: Czy w Macu (głównie chodzi mi o Wrocław) panie robią kłopoty w tym kierunku? Nie jestem tam stałą bywalczynią, czasami wejdę, obejrzę coś, nie zawsze kupuję gdy tam jestem. Raz poprosiłam Panią o dobór odcienia tego korektora i no przyznam szczerze troszkę się zawiodłam Specjalnie przyjechałam w ten dzień bez makijażu żeby nałożyła mi pod oczy różne odcienie i żebyśmy wspólnie coś wybrały. A Pani próbowała mi dobrać kolor nakładając korektor na rękę...

Dlatego chciałabym wziąć kilka próbek czy to powinien być kłopot? Czy powinnam mieć swoje słoiczki?

Przepraszam za być może głupie pytanie ale po ostatniej wizycie tam jednak się zraziłam, miałam wrażenie że proszę Panią o zbyt wiele...
neversaynever91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 19:18   #3426
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jka mają słoczki na stanie to nie robia kłopotu z próbkami podkładów.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 19:45   #3427
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy pomadki z kolekcji HUGGABLE LIPSTIC wchodza do stalej?
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 19:55   #3428
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Czy pomadki z kolekcji HUGGABLE LIPSTIC wchodza do stalej?
nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:15   #3429
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

To kurczaki musze sponsora znaleźć i zapas zrobic ;-)
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:33   #3430
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Czy pomadki z kolekcji HUGGABLE LIPSTIC wchodza do stalej?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
nie
A ja dziś usłyszałam w salonie we Wro, że wchodzą, tylko nie wiadomo kiedy. Sama w końcu wzięłam Commotion i Love Beam. Formuła ponoć bardzo nowatorska, coś tam ma pobudzać produkcję kolagenu itp. Mnie się w każdym razie spodobała. Zobaczymy jak będzie w praktyce.

Wzięłam też Superb i błyszczol Oh My Darling, taki zwyklak na co dzień.

Za pudełka wzięłam Lovelorn. Przy okazji usłyszałam, że teraz w ramach B2M można brać też szminki mineralne. Natomiast ponoć czekają na oficjalne wytyczne co do przyjmowania pudełek po produktach w wersji podróżnej, bo jedni przyjmują a inni nie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 21:08   #3431
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja dziś usłyszałam w salonie we Wro, że wchodzą, tylko nie wiadomo kiedy. Sama w końcu wzięłam Commotion i Love Beam. Formuła ponoć bardzo nowatorska, coś tam ma pobudzać produkcję kolagenu itp. Mnie się w każdym razie spodobała. Zobaczymy jak będzie w praktyce.

Wzięłam też Superb i błyszczol Oh My Darling, taki zwyklak na co dzień.

Za pudełka wzięłam Lovelorn. Przy okazji usłyszałam, że teraz w ramach B2M można brać też szminki mineralne. Natomiast ponoć czekają na oficjalne wytyczne co do przyjmowania pudełek po produktach w wersji podróżnej, bo jedni przyjmują a inni nie.
To sprzeczne informacje są

Czyli za bardzo nic Ci się nie spodobało z Magnetic Nude, prócz 2 rzeczy? Zaden róż, zaden fluidek?

Lovelorn tez miałam kiedys za opakowania, ale szybko zaczełam załowac, bo po 2 - 3 uzyciach stwierdziłam, ze nie podoba mi się na mnie

A propo opakowań, pisało sie tutaj niedawno, ze wkładów plastykowych po kredkach do brwi nie przyjmuja, a mi przyjęli bez problemu po raz kolejny.
Tez to powinni zunifikować jakoś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 21:16   #3432
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To sprzeczne informacje są

Czyli za bardzo nic Ci się nie spodobało z Magnetic Nude, prócz 2 rzeczy? Zaden róż, zaden fluidek?

Lovelorn tez miałam kiedys za opakowania, ale szybko zaczełam załowac, bo po 2 - 3 uzyciach stwierdziłam, ze nie podoba mi się na mnie

A propo opakowań, pisało sie tutaj niedawno, ze wkładów plastykowych po kredkach do brwi nie przyjmuja, a mi przyjęli bez problemu po raz kolejny.
Tez to powinni zunifikować jakoś
Ano sprzeczne, nie pierwszy raz .

Jakoś tak na nic innego się nie zdecydowałam, ale jeden fluidline, ten o którym Ty chyba pisałaś, ładny, ale bardziej jako cień .

Do Lovelorn parę razy się przymierzałam, ostatnio w ostatniej chwili wzięłam Chatterbox, zamiast Lovelorn, i też żałuję wyboru .

Co do opakowań po kredkach do brwi, to miałam dokładnie odwrotnie - kupę czasu mi przyjmowano, ostatnio nie . Bo nie ma na pudełku symbolu B2M. Macówki biedne same zdezorientowane, nikt im jednoznacznych wytycznych nie daje.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 21:19   #3433
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ano sprzeczne, nie pierwszy raz .

Jakoś tak na nic innego się nie zdecydowałam, ale jeden fluidline, ten o którym Ty chyba pisałaś, ładny, ale bardziej jako cień .

Do Lovelorn parę razy się przymierzałam, ostatnio w ostatniej chwili wzięłam Chatterbox, zamiast Lovelorn, i też żałuję wyboru .

Co do opakowań po kredkach do brwi, to miałam dokładnie odwrotnie - kupę czasu mi przyjmowano, ostatnio nie . Bo nie ma na pudełku symbolu B2M. Macówki biedne same zdezorientowane, nikt im jednoznacznych wytycznych nie daje.
To prawda i pewno nie ostatni

It's Physical? No własnie ponoc jako cień jest piękny, ale jako liner podobno również fajnie wygląda.

Bo czasami zamiast iśc za pierwzym odruchem, to sie kombinuje, namyśla i ostatecznie źle decyduje

Czyli z kredki przyjmują wedle własnego "widzi mi się"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 21:44   #3434
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To prawda i pewno nie ostatni

It's Physical? No własnie ponoc jako cień jest piękny, ale jako liner podobno również fajnie wygląda.

Bo czasami zamiast iśc za pierwzym odruchem, to sie kombinuje, namyśla i ostatecznie źle decyduje

Czyli z kredki przyjmują wedle własnego "widzi mi się"
Tak, to ten fluidline . Dla mnie jednak na krechę wydał się za jasny, a jak na cień trochę spore ma drobiny, jak w niektórych PP.
Pewnie jak listę zakupową na dziś miałabym mniejszą, to bym przygarnęła .
A, kupiłam jeszcze Fast Response pod oczy. Zobaczymy co to za cudo .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 21:55   #3435
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, to ten fluidline . Dla mnie jednak na krechę wydał się za jasny, a jak na cień trochę spore ma drobiny, jak w niektórych PP.
Pewnie jak listę zakupową na dziś miałabym mniejszą, to bym przygarnęła .
A, kupiłam jeszcze Fast Response pod oczy. Zobaczymy co to za cudo .
Od początky wydawało mi sie, ze na kreskę nieco za jasny, chociaz na podstawie swatchów jakie sa w necie, a nie jest ich za duzo, ciezko to stwierdzić jednoznacznie. Ponoc te drobiny nadaja mu unikalnosci wlasnie.
Fast Response skoncyzlam niedawno i ma tak mieszane uczucia ostetcznie, ze nie wiem czy kupie ponownie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 22:52   #3436
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, to cena dwóch kurierów - z magazynu w DE na terenie dojczlandii, a potem z terenu polski.
A ile obstawiasz że będzie kosztował Superb z limitowanki? Bo widzę, że MSF z divine night kosztuje 125 zł, a ze stałej oferty 115 zł. Pytam o kombinuję żeby mieć darmową przesyłkę - domówiłabym jeszcze paintpot więc bardziej opłacałoby się żeby był droższy .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 23:06   #3437
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ile obstawiasz że będzie kosztował Superb z limitowanki? Bo widzę, że MSF z divine night kosztuje 125 zł, a ze stałej oferty 115 zł. Pytam o kombinuję żeby mieć darmową przesyłkę - domówiłabym jeszcze paintpot więc bardziej opłacałoby się żeby był droższy .
Nie obstawiam, bo wiem ze kosztuje 115, tyle placiłam w sklepie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 23:16   #3438
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja dziś za Superba zapłaciłam 119 zł .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 23:21   #3439
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dziś za Superba zapłaciłam 119 zł .
Az pobiegłam sprawdzić cene na moim i rzeczywiscie - 119 Pochrzaniło mi się z rózem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 23:25   #3440
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez neversaynever91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o próbki w Macu. Mam wielki problem z doborem podkładu, gdy nie wezmę wcześniej próbki kończy się to zwykle klapą. Zwykle chcę przetestować go w świetle dziennym.

I to mam być może dziwne pytanie: Czy w Macu (głównie chodzi mi o Wrocław) panie robią kłopoty w tym kierunku? Nie jestem tam stałą bywalczynią, czasami wejdę, obejrzę coś, nie zawsze kupuję gdy tam jestem. Raz poprosiłam Panią o dobór odcienia tego korektora i no przyznam szczerze troszkę się zawiodłam Specjalnie przyjechałam w ten dzień bez makijażu żeby nałożyła mi pod oczy różne odcienie i żebyśmy wspólnie coś wybrały. A Pani próbowała mi dobrać kolor nakładając korektor na rękę...

Dlatego chciałabym wziąć kilka próbek czy to powinien być kłopot? Czy powinnam mieć swoje słoiczki?

Przepraszam za być może głupie pytanie ale po ostatniej wizycie tam jednak się zraziłam, miałam wrażenie że proszę Panią o zbyt wiele...
Macówki we Wro są bardzo miłe. Musisz tylko powiedzieć wyraźnie, czego oczekujesz, np. jak chciałabyś, żeby Ci nałożono korektor pod oczy, to wprost powiedz, na pewno nie będą robić problemu . Jak już wybierzesz to, co najbardziej Ci odpowiada, poproś o zrobienie próbki. Jeśli będą mieć pudełka testerowe na stanie, a Ty nie zażądasz 10 próbek, tylko z tych odcieni, które wstępnie zakwalifikowałaś jako właściwe, to nie sądzę, aby odmówiły.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od początky wydawało mi sie, ze na kreskę nieco za jasny, chociaz na podstawie swatchów jakie sa w necie, a nie jest ich za duzo, ciezko to stwierdzić jednoznacznie. Ponoc te drobiny nadaja mu unikalnosci wlasnie.
Fast Response skoncyzlam niedawno i ma tak mieszane uczucia ostetcznie, ze nie wiem czy kupie ponownie.
Tak, drobiny są bardzo ładne, ale jakoś nie miałam na ten odcień i formułę pomysłu.
Po Fast Response za dużo się nie spodziewam, bo czytałam o nim wiele sprzecznych opinii, wystarczy, jak nie będzie za dużego zawodu

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Az pobiegłam sprawdzić cene na moim i rzeczywiscie - 119 Pochrzaniło mi się z rózem
A ja już myśłałam, że kolejne podwyżki w ekspresowym tempie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 23:29   #3441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, drobiny są bardzo ładne, ale jakoś nie miałam na ten odcień i formułę pomysłu.
Po Fast Response za dużo się nie spodziewam, bo czytałam o nim wiele sprzecznych opinii, wystarczy, jak nie będzie za dużego zawodu
A ja już myśłałam, że kolejne podwyżki w ekspresowym tempie
Jak nie oczekujesz po nim cudów, to sie nie rozczaruejsz

Odpukać, ale póki co na szczęscie ceny nie poleciały w górę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 00:05   #3442
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dziś za Superba zapłaciłam 119 zł .
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Az pobiegłam sprawdzić cene na moim i rzeczywiscie - 119 Pochrzaniło mi się z rózem
No i ta cena mi pasuje, bo razem z paintpotem da 199 zł czyli darmową wysyłkę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 01:19   #3443
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Az pobiegłam sprawdzić cene na moim i rzeczywiscie - 119 Pochrzaniło mi się z rózem
Róż też kosztuje 119
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:23   #3444
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cześć dziewczyny
Do tej pory używałam tylko cieni i pudrów z MACa, ale ostatnio zainteresowały mnie ich szminki. Czy możecie mi polecić w ramach pierwszego zakupu pomadki jakiś bezpieczny odcień różu, codzienny, w miarę spokojny? Przejrzałam już chyba tysiąc stron w internecie z różnymi kolorami, ale na każdym zdjęciu te same kolory wyglądają inaczej i zgłupiałam
Rozważam pomiędzy:
-angel
-creme cup
-syrup
-fanfare
-chatterbox
-plumful

Mam jeszcze jedno pytanie - jak to jest z dobieraniem koloru pomadki w salonie? Trochę obawiam się malowania testerami, chyba że są one w jakiś sposób czyszczone?



---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez MalutkaBrunetka_ Pokaż wiadomość
Witam Jestem tu nowa,ale zapewne zagoszczę na dłużej.
Mam w planach kupić kilka kosmetyków MACa i złożyć taki swój Starter Kit. Ceny troszkę powalają u nas w Polszy dlatego dziś postanowiłam przejrzeć produkty MACowskie na ebayu. Czy któraś z Was robiła zakupy na ebay.com? Czy faktycznie warto? Obliczyłąm że zzapłąceniem 23% VATu i tak będę do przodu ok. 150zł przeliczając każdą rzecz z cennika MACa ze strony maccosmetics.pl
Zamierzam kupić:
Studio Fix Powder&Foundation
Mineralized Skinfinish Natural
Blush Powder
Charge Water (50/50)
Paintpot/y
Matchmaster Foundation

Mogłabym kupić to u nas w Polsce, ale skoro mżna zaoszczędzić to czemu nie. Tylko, czy faktycznie jest sens.

I następne mam pytanie: jakie są Wasze bestsellery jeśli chodzi o MACa? Czy jesteście w stanie polecic dobre produkty do twarzy do cery mieszanej?

Pozdrawiam serdecznie
Mineralize Skinfinish Natural - bierz! Świetny puder, ale sprawdza się też jako podkład. W ogóle nie widać go na buzi. Kończę drugie opakowanie W KWC umieściłam latem obszerną recenzję Cerę masz mieszaną, ale mieszaną w stronę suchej czy tłustej?
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2014-01-06 o 15:21
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:48   #3445
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

swatche wrzucam zaraz na swatchowy szminek.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:01   #3446
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Chatterbox odradzam jak szminkę na co dzień, bo jest mocno kryjąca, a odcień jednak dość intensywny, choć to też zależy od koloru ust.
Szminki można testować, Macówki je najpierw starannie dezynfekują.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:08   #3447
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chatterbox odradzam jak szminkę na co dzień, bo jest mocno kryjąca, a odcień jednak dość intensywny, choć to też zależy od koloru ust.
Szminki można testować, Macówki je najpierw starannie dezynfekują.
spryskują je czymś? mam chyba zbyt słabą wyobraźnię
okej, czyli chatterbox skreślam póki co z listy
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:11   #3448
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
spryskują je czymś? mam chyba zbyt słabą wyobraźnię
okej, czyli chatterbox skreślam póki co z listy
nie, mają alkohol do dezynfekcji, moczą sztyft w alkoholu, wycierają nadmiar, czekają chwilę aż przeschnie i możńa się śmiało malować.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:26   #3449
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie, mają alkohol do dezynfekcji, moczą sztyft w alkoholu, wycierają nadmiar, czekają chwilę aż przeschnie i możńa się śmiało malować.
ufff, w takim razie pozostało wybrać kolor
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:46   #3450
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
spryskują je czymś? mam chyba zbyt słabą wyobraźnię
okej, czyli chatterbox skreślam póki co z listy
Na stoiskach mac w douglasie panie też tak robią. Kiedyś jedna mnie posadziła na fotelu i chciała mi usta umalować, a ja z lekkim obrzydzeniem, że nie maluję się testerami produktów do ust. Kobitka na to, że mają bardzo restrykcyjną politykę pod tym względem - nalała jakiegoś płynu (alko?) do pojemniczka i zamoczyła w nim sztyft .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.