Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 18:14   #151
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Cześć
Słuchajcie, okazało się, że ktoś wyraźnie na poczcie kradnie mi przesyłki z Everydayme. Jutro idę do kierowniczki placówki i tym razem nie puszczę tego płazem. Sprawdzono mi w centrali - wszystkie 4 przesyłki zostały nadane, po czym nie przyszła do mnie żadna. To nie może być zbieg okoliczności.
Dzisiaj nadano do mnie dwie kolejne i tym razem poproszono, aby zgłosić to na poczcie. Tak też zrobię. Jestem zażenowana, bo mieszkam w niedużej miejscowości i zaginięcia przesyłek zdarzały się już wcześniej. To samo miałam z mailingiem z YR oraz z katalogami, po awanturze, że giną, nagle zaczęły do mnie przychodzić.
Yodeyma doszła chyba tylko dlatego, że ktoś nie wiedział co to jest.
Ale dziadostwo dlatego nigdy nie wysyłam i nie zamawiam niczego przez zwykłą pocztę... wolę dopłacić i mieć pewność, że dojdzie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:15   #152
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Cześć
Słuchajcie, okazało się, że ktoś wyraźnie na poczcie kradnie mi przesyłki z Everydayme. Jutro idę do kierowniczki placówki i tym razem nie puszczę tego płazem. Sprawdzono mi w centrali - wszystkie 4 przesyłki zostały nadane, po czym nie przyszła do mnie żadna. To nie może być zbieg okoliczności.
Dzisiaj nadano do mnie dwie kolejne i tym razem poproszono, aby zgłosić to na poczcie. Tak też zrobię. Jestem zażenowana, bo mieszkam w niedużej miejscowości i zaginięcia przesyłek zdarzały się już wcześniej. To samo miałam z mailingiem z YR oraz z katalogami, po awanturze, że giną, nagle zaczęły do mnie przychodzić.
Yodeyma doszła chyba tylko dlatego, że ktoś nie wiedział co to jest.
Ale chamstwo.... a z ciekawości to dużo tego do Ciebie nadają, udaje Ci się załapać na wszystkie testy? Ja jestem ciekawa co z testowaniem vizira, niby teraz mają być wysylki
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:16   #153
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Już opanowałam sytuację, musiałam zmienić widok na komputerowy i wtedy widziałam przyciski. Zamówiłam zestaw Moisture Surge, kremik gratis plus tusz i Chubby. Dzięki za kod

Wysłane znad wiadra kawy
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:19   #154
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Do mnie Ariel do tej pory nie doszedł:-/ Może tu też ktoś na poczcie ma lepkie ręce:-/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:19   #155
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

AniaKW - ale cyrk. Zrób im tam awanturę na całego. Ja bym się nieźle wkurzyła!

Wysłane znad wiadra kawy
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:23   #156
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

No dobra kusicielki.....
Zestaw Moisture Surge + gratisy: krem, tusz i Chubby zamówiony. Dziękuję za kod
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:24   #157
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

AniaKW kurcze masakra z poczta. Tez sie zapisywalam np na te kapsulki do prania jakis miesiac temu chyba i nic nie doszlo...
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 18:26   #158
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Moisture Surge

Przyszła moja paczka reklamacyjna z Sephory za próbkę bez próbki ( sam kartonik dostałam ) i jestem zadowolona Mini szminka krążek : http://www.sephora.pl/Akcesoria/Twar...twarzy/P941007 i ten cień : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ow-pencil.html oraz próbki zadowolona jestem
gratki, super prezencik

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A Ty chyba lubisz takie pomarańczki lekkie to powinien być ok . Cegły to on nie zrobi no ale nie jest to chłodny odcień. Sama nie byłam przekonana dopóki mnie nie umalowała nim w douglasie .

Ogólnie to wzięłam ostatnią sztukę i ciekawa jestem czy to nie staroć jakiś będzie. Aż chyba zadzwonię na infolinię.
taaak ja cieplaczki lubię

a powiedz mi czy ten Star ( bo myślę o nim od wczoraj) ma taką wodnistą konsystencję czy może jest ciut gęściejszy ?? - na to liczę

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie zamówiłam, ale czuję się coraz bardziej kuszona

ojeeeej ja też bym chciała

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Cześć
Słuchajcie, okazało się, że ktoś wyraźnie na poczcie kradnie mi przesyłki z Everydayme. Jutro idę do kierowniczki placówki i tym razem nie puszczę tego płazem. Sprawdzono mi w centrali - wszystkie 4 przesyłki zostały nadane, po czym nie przyszła do mnie żadna. To nie może być zbieg okoliczności.
Dzisiaj nadano do mnie dwie kolejne i tym razem poproszono, aby zgłosić to na poczcie. Tak też zrobię. Jestem zażenowana, bo mieszkam w niedużej miejscowości i zaginięcia przesyłek zdarzały się już wcześniej. To samo miałam z mailingiem z YR oraz z katalogami, po awanturze, że giną, nagle zaczęły do mnie przychodzić.
Yodeyma doszła chyba tylko dlatego, że ktoś nie wiedział co to jest.
powodzenia, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wyprzedali już boxy w S. I dobrze, nie będzie kusić
Za to teraz kusi Clinique. Z jednej strony to dobrze, że wszystkie sklepy na raz nie mają fajnych promocji
tiaaa niech się zabierają do klejenia nowych Boxów dla nas
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:28   #159
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziewczyny myślicie że warto inwestować w ten zestaw na przebarwienia Clinique? Moja mama ma takie na dłoniach i nie wiem czy jej polecać czy nie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:38   #160
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Z testami to jest tak, że co jakiś czas zerkam na stronę i jakoś tak trafiam, że udaje mi się zamówić. Czasami też zerkam, jak tutaj piszecie. Ponieważ nie dostałam nic z 4 ostatnich kampanii, a oni napisali na stronie, że w razie nieotrzymania przesyłek proszą o kontakt, to napisałam maila. Dzisiaj przyszła odpowiedź, że sprawdzono i przesyłki wyszły! Nie sądzę, aby ginęły na sortowni, bo jest tam po pierwsze monitoring, po drugie ostry zapieprz. Natomiast nasza poczta to przykład placówki, gdzie jest mega burdel i wieczne kłopoty.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:39   #161
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Tez sie zapisywalam np na te kapsulki do prania jakis miesiac temu chyba i nic nie doszlo...
Dzisiaj dostałam kapsułkę Ariel, więc może do Ciebie też w najbliższych dniach dotrze...
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 18:52   #162
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

AniaKW - niestety problem z kradzieżami na poczcie jest znany i powszechny

Do mnie dziś dotarła kapsułka, a do mojej mamy nie. Zdarzało się, że coś po drodze ginęło. np. kiedyś próbka Gilette.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------



Clinique +400 pkt Payback za transakcję..
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:54   #163
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość



taaak ja cieplaczki lubię

a powiedz mi czy ten Star ( bo myślę o nim od wczoraj) ma taką wodnistą konsystencję czy może jest ciut gęściejszy ?? - na to liczę
Gęściejszy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 19:00   #164
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Cześć
Słuchajcie, okazało się, że ktoś wyraźnie na poczcie kradnie mi przesyłki z Everydayme. Jutro idę do kierowniczki placówki i tym razem nie puszczę tego płazem. Sprawdzono mi w centrali - wszystkie 4 przesyłki zostały nadane, po czym nie przyszła do mnie żadna. To nie może być zbieg okoliczności.
Dzisiaj nadano do mnie dwie kolejne i tym razem poproszono, aby zgłosić to na poczcie. Tak też zrobię. Jestem zażenowana, bo mieszkam w niedużej miejscowości i zaginięcia przesyłek zdarzały się już wcześniej. To samo miałam z mailingiem z YR oraz z katalogami, po awanturze, że giną, nagle zaczęły do mnie przychodzić.
Yodeyma doszła chyba tylko dlatego, że ktoś nie wiedział co to jest.
Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Z testami to jest tak, że co jakiś czas zerkam na stronę i jakoś tak trafiam, że udaje mi się zamówić. Czasami też zerkam, jak tutaj piszecie. Ponieważ nie dostałam nic z 4 ostatnich kampanii, a oni napisali na stronie, że w razie nieotrzymania przesyłek proszą o kontakt, to napisałam maila. Dzisiaj przyszła odpowiedź, że sprawdzono i przesyłki wyszły! Nie sądzę, aby ginęły na sortowni, bo jest tam po pierwsze monitoring, po drugie ostry zapieprz. Natomiast nasza poczta to przykład placówki, gdzie jest mega burdel i wieczne kłopoty.
Masakra, współczuję, dobrze że coś z tym robisz ktoś tam ma lepkie ręce, a że nierejestrowana, to różnie może być.

Dzięki Wam za kod zamówiłam ten nawilżający zestaw (akurat zostawiłam w koszyku), chubby i peeling (używam do rąk, bo do buzi mam korund) plus to cosik z kodu
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 19:22   #165
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Do mnie Ariel do tej pory nie doszedł:-/ Może tu też ktoś na poczcie ma lepkie ręce:-/
do mnie Ariel też dzisiaj, a niektóe z Was miały kilka dni temu
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 19:47   #166
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

dla mnie ten peeling jest extra....mam mieszana cerę...z humorami jak panienka ;/ i jak potrzebuje złuszczenia to spryskuję twarz wodą termalną ( czystą twarz ;p) i nakładam peeling ....efekt REWELACJA, uwielbiam też ten płyn do demakijażu ...ale jego cena to zaporowa nawet dla takiego kosmetyko maniaka jak ja ;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:01   #167
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziękuję za kod do Clinique. Zauważyłam chubby sticka w próbkach już wczoraj, ale do tej pory nie zebrałam się z zamówieniem i dobrze, bo chętnie wykorzystam kod.

Pamiętacie co jest w zestawach Pore Refining (oprócz peelingu i podkładu) i Moisture Surge (oprócz All About Eyes i podkładu)?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:04   #168
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Pamiętacie co jest w zestawach Pore Refining (oprócz peelingu i podkładu) i Moisture Surge (oprócz All About Eyes i podkładu)?
Zestaw startowy Pore Refining Solutions

Typy skóry: Wszystkie
Zestaw startowy Pore Refining Solutions, który zmniejsza widoczność powiększonych porów. Stwórz piękną i delikatną skórę. Poręczne opakowanie, idealne dla osób podróżująch.
W zestawie:
Pore Refining Solutions Correcting Serum 7ml
7 Day Scrub 30ml
Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator 7ml
Pore Refining Solutions Perfecting Makeup 1,5ml; odcień Neutral


Zestaw startowy Moisture Surge

Typy skóry: Wszystkie
Zestaw startowy Moisture Surge zadba o Twoją skórę, dzięki czemu będzie optymalnie nawilżona i gładka jak aksamit. Zestaw idealny dla osób podróżujących.
W zestawie:
Moisture Surge Extended 15ml
Moisture Surge Overnight Mask 7ml
All About Eyes 5ml
Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15 1,5ml; odcień 03
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:08   #169
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Zestaw startowy Pore Refining Solutions

Typy skóry: Wszystkie
Zestaw startowy Pore Refining Solutions, który zmniejsza widoczność powiększonych porów. Stwórz piękną i delikatną skórę. Poręczne opakowanie, idealne dla osób podróżująch.
W zestawie:
Pore Refining Solutions Correcting Serum 7ml
7 Day Scrub 30ml
Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator 7ml
Pore Refining Solutions Perfecting Makeup 1,5ml; odcień Neutral


Zestaw startowy Moisture Surge

Typy skóry: Wszystkie
Zestaw startowy Moisture Surge zadba o Twoją skórę, dzięki czemu będzie optymalnie nawilżona i gładka jak aksamit. Zestaw idealny dla osób podróżujących.
W zestawie:
Moisture Surge Extended 15ml
Moisture Surge Overnight Mask 7ml
All About Eyes 5ml
Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15 1,5ml; odcień 03

A wiesz może co było w tym even better?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 21:11   #170
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A wiesz może co było w tym even better?
Zestaw startowy Even Better

Typy skóry: Wszystkie
Zestaw startowy Even Better pomoże wyrównać koloryt Twojej skóry oraz zmniejszy widoczność ciemnych plamek. Idealne rozwiązanie dla osób podróżujących.
W zestawie:
Rinse-Off Foaming Cleanser 30ml
Even Better Dark Spot Correcting Hand Cream SPF15 15ml
Even Better Skin Tone Correcting Lotion SPF 20 15ml
Even Better Makeup SPF 15 1,5ml; odcień Neutral


Jakby co, kopia Google działa
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:18   #171
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ale zrobił się szał zamówień na zestawy Clinique

Oby Chubby był takiej wielkości jak pokazałyście, a nie jak próbka z Avonu
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:26   #172
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ale zrobił się szał zamówień na zestawy Clinique

Oby Chubby był takiej wielkości jak pokazałyście, a nie jak próbka z Avonu
nawet ja zamówiłam, chociaż nie miałam w planach zakupów
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:26   #173
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziękuję. Wzięłam Pore Refining, skoro za kod i tak dają krem Moisture Surge.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:43   #174
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Clinique:
"Osoby składające zamówienia po raz pierwszy otrzymają miniaturę kremu Moisture Surge Thirst Relief 15ml. Wystarczy po zalogowaniu wpisać kod: clinique15"

też wykorzystałam kod, śliczne dzięki

dziewczyny mnie dodało jeszcze jakieś serum 10ml
moje zamówienie:


Produkty Cena Ilość RAZEM
Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator
KREM DO TWARZY
30ml
89.00 zł 1 89.00 zł

Miniatura Chubby Stick Moisturizing Lip, odcień Super Strawberry
1,2g
1.2g
0.00 zł 1 0.00 zł

7 Day Scrub poj. 30 ml
PILING
30ml
0.00 zł 1 0.00 zł

Moisture Surge Extended Thirst Relief
KREM
15ml
0.00 zł 1 0.00 zł

Clinique Smart Custom-Repair Serum miniatura 10 ml
*Wygląd opakowania może odbiegać od widocznego na zdjęciu
10ml
0.00 zł 1 0.00 zł

Wartość zamówienia: 89.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł


ale cię cieszę
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:47   #175
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
też wykorzystałam kod, śliczne dzięki

dziewczyny mnie dodało jeszcze jakieś serum 10ml
moje zamówienie:
Dodało miniaturę serum za zakup kremu
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 22:17   #176
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Namówiłam też mamuśkę na zestaw Even Better hehehe
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 06:57   #177
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale dziadostwo dlatego nigdy nie wysyłam i nie zamawiam niczego przez zwykłą pocztę... wolę dopłacić i mieć pewność, że dojdzie
Tak powinnaś to zgłosić. Pewnie gdyby paczki były za pobraniem to na 100% by dotarły. Moja druga Yodeyma nie dotarła. Kiedy sprawdzałam u nich na stronie w moich danych, to próbka była zatwierdzona do wysyłki.Od kilku dni próbuję zalogować się na stronie Yodeymy,ale jest to niemożliwe. Sprawdzał ktoś? Wyskakuje mi błąd autoryzacji, nie bardzo wiem o co chodzi bo nie popełniam żadnej pomyłki przy logowaniu. Chyba coś poblokowali
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:48   #178
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziewczyny co można taniego zamówić z clinique? tak do 50zł. Bo zestawów już nie ma
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:16   #179
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

A u mnie dziś będzie kurier z paczuchą i boxem z Sephory . Clinique mnie nie kusi na szczęście, ten chubby stick mam i tylko leży i się kurzy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:20   #180
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co można taniego zamówić z clinique? tak do 50zł. Bo zestawów już nie ma
Aż sprawdziłam.... Szok, jak to szybko im zeszło!
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.