Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 13:11   #1141
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to i tak dobrze. Ja porobiłam foty przy oknie, może być
tez macie wrażenie dłuższych paznokci w geniuszu? bo ja mam, chyba przez to że boki mają inny kolor i to wydłuża optycznie....
Może odrobinę... Za to na pewno mam wrażenie jeszcze bardziej krzywych paznokci. Właśnie przez to, że światło się załamuje i kolor zmienia mam ciągle wrażenie że krzywo wypiłowałam migdały... Miejscami to wygląda jakby kanty były... A nie są... W fioletowym lakierze piłowałam i było ok
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:25   #1142
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

CZEŚĆ MISIE ! ponadrabiam szybciutko !



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
226g kosztuje 72 pln
Łuuu, kosztowny ale chyba biorąc pod uwagę moją problematyczną cerę.. będę musiała się na jakiś zdecydować na razie używam transparenta z essence. Wysusza, więc nie używam go regularnie..

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dlaczego znowu kusicieee
jak nie lakierami to odżywkami, albo szamponami, albo olejami, a teraz jeszcze pudrami
Wizaż to zło, a raczej wizażanki kochane !

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775611 0]Ale ze mnie sierota... zaaferowałam się tym pudrem i zapomniałam paznokci pokazać... na paznokciowym...

Dobra, Medi mnie zainspirowała, przecież też mam Geniusza a malowałam nim jak dotąd RAZ. Btw - u Medi wygląda ładniej

Anula, Karola Wy zdaje się też miałyście nim lamować - i co? - ja się pytam [/QUOTE]


Jaki efekt genialne! moje paznokcie to po prostu porażka po całej lini
i nie wiem co mam zrobić.. ciągle się rozdwajają, musiałam obciąć na -1 wrócić do eveline..czy nie wrócić..

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja pisałam Kupiłam, używam i jestem mega zadowolona
Polecam zakupić na allegro, wychodzi nawet taniej niż ja kupowałam w sklepie stacjonarnym.
Tutaj masz listę dystrybutorów
O kurcze, dziękuję kochana przestudiuję i dokonam wyboru, ale słyszałam dobre opinie moja cera płata mi figle, często się świecę niestety

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
rany boskie. jestem debilem matematycznym do kwadratu
dzisiejsza próbna mi to uświadomiła
aż taka tragedia? aż się boje swojej za ponad rok gdybym była w liceum, to też bym pisała w przyszłym.. na razie mam z matmy taki rygor, że każdy siada. Co tydzień kartkówki, a facet zapowiada,że w 2 semestrze będą po 2 kartkówki na tydzień..

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bo się załamałam, jak poznałam wyniki do około 16 zadań
jak będę miała te 30% to będzie radość, ale wątpię w to
dobrze, że to próbna. Niedobrze - że niestety jest z tego ocena mnie próbna czeka pod koniec tego roku...a z matmy jestem noga jak cholera
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:29   #1143
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a to nie mam fajnego pomysłu... tyle tgo, że nie wiadomo co brać a na olejowym mam mega zaległości

nie cierpię takiej pogody...

A ten puderek nie zapycha?
Zastanawiałam się nad green pharmacy, paprykowym. Misia mówiła, że on w zasadzie nie pachnie, co jest duuuzym plusem.

Nie spotkałam się z opinią że zapycha

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Łuuu, kosztowny ale chyba biorąc pod uwagę moją problematyczną cerę.. będę musiała się na jakiś zdecydować na razie używam transparenta z essence. Wysusza, więc nie używam go regularnie..

No co Ty..... Daje to w przeliczeniu jakieś 7 złotych za standardowe opakowanie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:32   #1144
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
aż taka tragedia? aż się boje swojej za ponad rok gdybym była w liceum, to też bym pisała w przyszłym.. na razie mam z matmy taki rygor, że każdy siada. Co tydzień kartkówki, a facet zapowiada,że w 2 semestrze będą po 2 kartkówki na tydzień..



dobrze, że to próbna. Niedobrze - że niestety jest z tego ocena mnie próbna czeka pod koniec tego roku...a z matmy jestem noga jak cholera

próbne matury z operonu to przegięcie jest cke robi zupełnie inne matury, moim zdaniem łatwiejsze. a te z operonu mają tak nastraszyć, zdołować, żeby się wziąć potem do roboty
nie wyrobiłabym w takim tempie teraz ledwo wyrabiam, a co mówiąc przy czymś takim..

no dokładnie.. mało im klasówek, kartkówek, odpytywania? nie sądzę.
matma to mój znienawidzony przedmiot. czekam na dzień, kiedy będę mogła przesunąć moje kwiatki o wektor [-2, 3] albo zastosować logarytmy na zakupach
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:45   #1145
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


No co Ty..... Daje to w przeliczeniu jakieś 7 złotych za standardowe opakowanie
Tak, ja wiem on się opłaca. Tylko na raz nie wydam tyle, ale widzę,że są mniejsze wersje..kuszące

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
próbne matury z operonu to przegięcie jest cke robi zupełnie inne matury, moim zdaniem łatwiejsze. a te z operonu mają tak nastraszyć, zdołować, żeby się wziąć potem do roboty
nie wyrobiłabym w takim tempie teraz ledwo wyrabiam, a co mówiąc przy czymś takim..

no dokładnie.. mało im klasówek, kartkówek, odpytywania? nie sądzę.
matma to mój znienawidzony przedmiot. czekam na dzień, kiedy będę mogła przesunąć moje kwiatki o wektor [-2, 3] albo zastosować logarytmy na zakupach

ta, ja czekam by deltą iść przez świat i żeby droga zawsze była znaleziona przez prostą prostopadłą do danego punktu w moim życiu a żeby nie było za słodko.. jak się wkurzę to sobie popierwiastkuję pod nosem..



No właśnie słyszałam, że to operonowe to takie straszydło jest. Z moim zasobem wiedzy z matmy to ja zdam co najwyżej... egzamin podstawówkowy


No niestety takie tempo.. facet oszalał. Wyżywa się na nas, bo wie że tegorocznej klasie maturalnej próbna poszła strasznie, znikome osoby może zdają. Przez to wszystko przyciska nas do muru, ledwo zdążymy położyć rzeczy na stole a on już pisze zadanie na tablicy. Kartkówki są w ekspresowym tempie. Chyba facet zapomniał, że jestem w hotelarzu i mam także egzamin zawodowy, że mam zawodowe przedmioty, z których też tempo jest zawrotne. Z dwóch stron panuje taki nacisk, że brakuje mi dób do pogodzenia szkoły z odrobiną wolnego czasu, bo przecież wykituję !
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:48   #1146
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Jaki efekt genialne! moje paznokcie to po prostu porażka po całej lini
i nie wiem co mam zrobić.. ciągle się rozdwajają, musiałam obciąć na -1 wrócić do eveline..czy nie wrócić..


A coś złego się działo po Evelince, że masz wątpliwości czy po nią sięgać?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
czekam na dzień, kiedy będę mogła przesunąć moje kwiatki o wektor [-2, 3] albo zastosować logarytmy na zakupach

Zabiłaś mnie...

Ja w ogóle nie wiem o czym Wy rozmawiacie po matematycznemu... Ja to dopiero jestem matematycznym głąbem, no i ciesze się że nie miałam z matmy matury...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:54   #1147
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775842 9]

A coś złego się działo po Evelince, że masz wątpliwości czy po nią sięgać?

[/QUOTE]


Nie, nic się nie działo ale boję się, że może :|
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 13:57   #1148
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Tak, ja wiem on się opłaca. Tylko na raz nie wydam tyle, ale widzę,że są mniejsze wersje..kuszące
Dziewczyny rozbiórkę planują
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:59   #1149
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny rozbiórkę planują

chętnie bym się pisała, jakby mój stan finansowy na to pozwolił ale to zależy od ceny
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:01   #1150
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
chętnie bym się pisała, jakby mój stan finansowy na to pozwolił ale to zależy od ceny
Agatko ja i tak pisałam, że dopiero w styczniu... a ciekawe ile by się nas uzbierało?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:03   #1151
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775873 2]Agatko ja i tak pisałam, że dopiero w styczniu... a ciekawe ile by się nas uzbierało?[/QUOTE]

Aha, w takim razie jestem chętna
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 14:17   #1152
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775611 0]Ale ze mnie sierota... zaaferowałam się tym pudrem i zapomniałam paznokci pokazać... na paznokciowym...

Dobra, Medi mnie zainspirowała, przecież też mam Geniusza a malowałam nim jak dotąd RAZ. Btw - u Medi wygląda ładniej

Anula, Karola Wy zdaje się też miałyście nim lamować - i co? - ja się pytam [/QUOTE]
Fajny kształt pazurków U Ciebie geniusz mi się podoba
Sama go mam
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 15:13   #1153
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
To Ale mam tak zryty humor w listopadzie zawsze, że trzeba się pocieszyć. Ban banem, ale okazję cenową trzeba wykorzystać

Rumieńce są urocze
a gdzie taką okazję upolowałaś?
o nie, jeszcze nie spotkałam osoby której by rumieńce pasowały, a już na pewno nie mi

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ostatnio zastanawiałam się czy nie wyglądam za mdło. Niebieskie oczy, jasna cera i do tego blond..
Ja jak miałam jasne włosy to malowałam usta na ciemno,np.czerwień i świetnie przełamywała tą jasność, jeśli Ci to przeszkadza, ale masz taki piękny uśmiech,że nie sposób wyglądać mdło, raczej promiennie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Masz już kaskę? Zamawiamy OPIki? Bo ja już się doczekać nie mogę
ja też nie mogę

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Miłego dnia!
był miły (=zakupy )

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Faajnie to na tle włosów wygląda. To chyba Twój znak rozpoznawczy będzie- takie zdjęcie


---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to też racja, można rozebrać kiedyś tam

no miałam jechać autobusem ( o matko, nie pamiętam kiedy ostatnio jechałam ) żeby nie marnować kasy na paliwo ( 20km w jedną stronę ) a potem wrócić z tż, ale musiał zostać dłużej w pracy ;/

do czego oleju szukasz? twarz, włosy?
dlatego lubię miasto , do Rossa 200m

chyba muszę kupić geniusza skoro wydłuża paznokcie

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775611 0]Ale ze mnie sierota... zaaferowałam się tym pudrem i zapomniałam paznokci pokazać... na paznokciowym...

Dobra, Medi mnie zainspirowała, przecież też mam Geniusza a malowałam nim jak dotąd RAZ. Btw - u Medi wygląda ładniej

Anula, Karola Wy zdaje się też miałyście nim lamować - i co? - ja się pytam [/QUOTE]
ładnie chociaż chyba Medi bardziej pasował



[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775873 2]Agatko ja i tak pisałam, że dopiero w styczniu... a ciekawe ile by się nas uzbierało?[/QUOTE]
ja bym była chętna ale na ten żółty, bo to neutralizuje zaczerwienienia trochę
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 15:33   #1154
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

To ja wrzucam dzisiejszy nabytek: Lovely nr 3. W rzeczywistości bardziej we fiolet wpada niż niebieski :/
A mani - Essence Reach peach.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00915_untitled.jpg (32,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00913_untitled.jpg (31,8 KB, 51 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:13   #1155
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775762 7]Może odrobinę... Za to na pewno mam wrażenie jeszcze bardziej krzywych paznokci. Właśnie przez to, że światło się załamuje i kolor zmienia mam ciągle wrażenie że krzywo wypiłowałam migdały... Miejscami to wygląda jakby kanty były... A nie są... W fioletowym lakierze piłowałam i było ok [/QUOTE]

A takie wrażenie też mam piątka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad green pharmacy, paprykowym. Misia mówiła, że on w zasadzie nie pachnie, co jest duuuzym plusem.

Nie spotkałam się z opinią że zapycha
Też bym chciała jakiś GP... ale mam trochę starych i zużywam

a to fajnie

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
No niestety takie tempo.. facet oszalał. Wyżywa się na nas, bo wie że tegorocznej klasie maturalnej próbna poszła strasznie, znikome osoby może zdają. Przez to wszystko przyciska nas do muru, ledwo zdążymy położyć rzeczy na stole a on już pisze zadanie na tablicy. Kartkówki są w ekspresowym tempie. Chyba facet zapomniał, że jestem w hotelarzu i mam także egzamin zawodowy, że mam zawodowe przedmioty, z których też tempo jest zawrotne. Z dwóch stron panuje taki nacisk, że brakuje mi dób do pogodzenia szkoły z odrobiną wolnego czasu, bo przecież wykituję !
moja babka od matmy z liceum nie robila kartkówek ale tempo miała zabójcze była taka stara tablica podwójna, która jeździła góra dół i na której nie było nic widać kredy (na dodatek słońce się odbijało bo nie było żaluzji). A babka pisała jakby sama sobie i tylko przesuwała tablicę góra-dół, góra-dół... Na początku siedzieliśmy i się śmialiśmy, patrzyliśmy po sobi tylko... nie było szans notować potem babka minimalnie zwolniła, ale swoje humorki nadal miała uwielbiała chłopaków, tępiła dziewczyny.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775873 2]Agatko ja i tak pisałam, że dopiero w styczniu... a ciekawe ile by się nas uzbierało?[/QUOTE]

ja bym była wstępnie chętna na jakąś niewielką ilość

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
o nie, jeszcze nie spotkałam osoby której by rumieńce pasowały, a już na pewno nie mi


dlatego lubię miasto , do Rossa 200m
dokładnie! chyba że wyfotoszopowanej modelce

no racja choć ja z reguły nie mam jakichś problemów z Rossem, jak chcę coś kupić to raczej to jest wtedy gdy mam okazję być po prostu gorzej z taką akcją jak dziś, wiadome czegoś może braknąć...


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To ja wrzucam dzisiejszy nabytek: Lovely nr 3. W rzeczywistości bardziej we fiolet wpada niż niebieski :/
A mani - Essence Reach peach.

piękny ten Essence, dobrze że go mam
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:15   #1156
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pomyśl o zielonej bazie lub korektorze. Cieniutka warstwa świetnie neutralizuje zaczerwienienie
Juz parę razy się rozglądałam za czymś takim, ale cały czas się boję, że będę wyglądać jak trup Polecasz coś niedrogiego do przetestowania?
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775611 0]
Dobra, Medi mnie zainspirowała, przecież też mam Geniusza a malowałam nim jak dotąd RAZ. Btw - u Medi wygląda ładniej [/QUOTE]
Uwielbiam
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A mani - Essence Reach peach.
Bardzo ładne, chociaż skórki chyba trochę zalane. Tylko czemu reach peach jest burgundowe?

Byłam w rossie, na kolorówce dzikie tłumy. Kopiłam na razie tylko szminkę wibo eliksir - coś czuję, że wrócę po jeszcze
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:21   #1157
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość




piękny ten Essence, dobrze że go mam


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Bardzo ładne, chociaż skórki chyba trochę zalane. Tylko czemu reach peach jest burgundowe?

Byłam w rossie, na kolorówce dzikie tłumy. Kopiłam na razie tylko szminkę wibo eliksir - coś czuję, że wrócę po jeszcze
skórki trochę tak, mam taką tendencję i nie moge jej się wyzbyć. Lubię mieć bardzo daleko pod skórki pomalowane, aż czasem się niefajnie zrobi.

A ten kolor, to dla mnie też nie bardzo jest Peach
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:30   #1158
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Fajny kształt pazurków U Ciebie geniusz mi się podoba
Sama go mam
Dziękuję

No to maluj i pokazuj
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ładnie chociaż chyba Medi bardziej pasował



ja bym była chętna ale na ten żółty, bo to neutralizuje zaczerwienienia trochę
Zdecydowanie

Banana? Też się nad nim cały czas zastanawiam ale mówiąc szczerze to nie wiem czy nie będzie za ciemny...? Może nawet oba bym wzięła jeśli do podziału byłoby kilka dziewczyn - trochę tego Banana i trochę tego transparentnego? Zobaczymy ile chętnych się zbierze

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To ja wrzucam dzisiejszy nabytek: Lovely nr 3. W rzeczywistości bardziej we fiolet wpada niż niebieski :/
A mani - Essence Reach peach.

Podoba mi się te na paznokciach
Ten w butli w sumie tez fajny, chociaż nie moja bajka
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja bym była wstępnie chętna na jakąś niewielką ilość
Którego? Transparentnego Fair?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:39   #1159
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mogę wiedzieć czemu jeszcze nie ma zdjęć?
Będą.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775707 9]A Ty też byś reflektowała na ten Fair co Śniegusek pokazywała?


Nie uderzyłaś się ostatnio kochana w główkę? Takie farmazony gadasz że nie wiem czy mam Cie przytulić czy zlać... A masz profilaktycznie to no i to

[/QUOTE]

Si Chyba ten byłby najlepszy. Skoro nie bieli, ani też nie jest ciepły jak Banana. Taki niewidoczny byłby super. Kiedyś z Cooone o nim myślałyśmy, ale Cooone dostała u siebie Jadwigę, a ja się potem spłukałam. A w końcu o nim zapomniałam

A wiesz, że tak Dzisiaj w autobusie, o rurkę
Mam listopadową deprechę. Źle mi się kojarzy listopad, nic dobrego mnie wtedy nie spotyka Byle do grudnia

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a gdzie taką okazję upolowałaś?
o nie, jeszcze nie spotkałam osoby której by rumieńce pasowały, a już na pewno nie mi
Na znanym portalu aukcyjnym Genialny jest ten kolor



Kupiłam lakier O dziwo, jest to róż Szkoda tylko, że nie kupiłam jednej szminki. Ale zmacane były, a w szufladzie nie było. Wielka szkoda, bo mi bardzo zależało Ale może jeszcze w przyszłym tygodniu będą
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 16:42   #1160
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3776141 4]

Którego? Transparentnego Fair? [/QUOTE]

Wiesz co sama nie wiem, bo nie orientuję się w tych pudrach. Ale jak śniegowa poleca to musi być fajny
w sumie zaczerwienienia też mam (nos), to nie wiem co byłoby lepsze...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:58   #1161
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiesz co sama nie wiem, bo nie orientuję się w tych pudrach. Ale jak śniegowa poleca to musi być fajny
w sumie zaczerwienienia też mam (nos), to nie wiem co byłoby lepsze...
Mnie ten drugi tez trochę korci bo nie zawsze chce mi się paćkać podkładem. Tak na co dzień często tylko kładę na twarz krem i puder, wtedy wystarczy mi jak jest taki lekko kryjący, po prostu nietransparentny (ciut wyrówna koloryt i już).
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:05   #1162
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3776199 9]Mnie ten drugi tez trochę korci bo nie zawsze chce mi się paćkać podkładem. Tak na co dzień często tylko kładę na twarz krem i puder, wtedy wystarczy mi jak jest taki lekko kryjący, po prostu nietransparentny (ciut wyrówna koloryt i już).[/QUOTE]
własnie trochę poguglałam iiii w sumie oba mają coś fajnego w sobie
żółty niweluje trochę zaczerwienienia, a ja jstem blada ale nie jakoś ekstremalnie więc mógłby być niegłupi do czegoś takiego jak własnie piszesz tez tak czasem robię.
Z kolei ten fair nie przyciemnia więc fajny do podkładu jeśli ktoś ma tak na styk dobrany... no i do takiego pełniejszego mejkapu żeby utrwalić konturowanie itd. Znaczy to takie moje własne przemyślenia, proszę się tym nie sugerować
musimy się zorientować kto i an co chętny, ja w sumie tak po środku, chętnie bym spróbowała tego lub tego, albo obu w zalezności od kosztów
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:13   #1163
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3775873 2]Agatko ja i tak pisałam, że dopiero w styczniu... a ciekawe ile by się nas uzbierało?[/QUOTE]
Możecie mnie brać pod uwagę, jeśli się nadaje
No i Nefty - genialne pazurki
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:13   #1164
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

ja bym coś wzieła musze pogoooooglać
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:21   #1165
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Z kolei ten fair nie przyciemnia więc fajny do podkładu jeśli ktoś ma tak na styk dobrany... no i do takiego pełniejszego mejkapu żeby utrwalić konturowanie itd. Znaczy to takie moje własne przemyślenia, proszę się tym nie sugerować
Kiedy ja mam identyczne przemyślenia

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
musimy się zorientować kto i an co chętny, ja w sumie tak po środku, chętnie bym spróbowała tego lub tego, albo obu w zalezności od kosztów
No koszty nie wyjdą jakieś ogromne, przecież ten fair jest w taki wielkim opakowaniu, do podziału jest 72zł... Matko to 226g na ile osób starczy? Ja swojego burżuja mam 30g i od trzech lat! go nie mogę zmęczyć - fakt, trochę na zmianę z innymi używam ale i tak to bardzo dużo. Im więcej się nas zbierze tym lepiej i wystarczy dla wszystkich

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Możecie mnie brać pod uwagę, jeśli się nadaje
No i Nefty - genialne pazurki


Dziewczyny zakładam wstępny wątek w sprawie Pudrów Ben Nye w klubie! bo się zaraz wszystko pogubi w spamie i zapomnimy
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:54   #1166
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Hello wpadłam się przywitać i zaraz znikam do nauki.
Dzisiaj dziadek pojechał po coś tam do rodziców.
Kilka razy odwoził mnie mój "kolega", właściwie to powinnam już zmienić to określenie
I dziadek opowiada mamie: Przyjechał, nawet dzień dobry nie powiedział(do kogo miał mówić jak babcia z dziadkiem zamknięci w pokoju byli) i siedział u niej w pokoju do 12(pojechał o 9). Ale i tak długo on się nie utrzyma, zaraz pewnie drugiego przyprowadzi(ciekawe po czym on to wnioskował) A Karolina biegała z góry na dół i nawet herbatę mu zrobiła.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 18:14   #1167
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3776248 4]Kiedy ja mam identyczne przemyślenia


Dziewczyny zakładam wstępny wątek w sprawie Pudrów Ben Nye w klubie! bo się zaraz wszystko pogubi w spamie i zapomnimy [/QUOTE]

no chyba że tak

Dodaję golasy, które obiecałam jakiś czas temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalne6.jpg (36,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne6'.jpg (49,8 KB, 46 załadowań)
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2012-11-22 o 18:28
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:15   #1168
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no chyba że tak

Dodaję golasy, które obiecałam jakiś czas temu
Są pomalowane bezbarwnym lakierem?
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:42   #1169
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Pilarku, napisz mi, proszę, na PW raz jeszcze, jakiech odleweczek pragniesz, bo zapomniałam...

Nefty, ojej... Dziękuję za komplement
Ja się nadal nie mogę nadziwić, jak Twoje paznokcie się zmieniły...

Anulka, aż mnie skręciło z zazdrości! Mnie się nigdy nie uda zapuścić takich pięknych pazurków

Majowa, potwierdzam- w EuroFashion Milani nie uraczysz
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:55   #1170
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Są pomalowane bezbarwnym lakierem?


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Anulka, aż mnie skręciło z zazdrości! Mnie się nigdy nie uda zapuścić takich pięknych pazurków
piękne nie jest jednoznaczne z długie Twoje już są przeciez bardzo ładne, a poza tym jak się dba to efekty cały czas stopniowo przychodzą

Mediiii, a jest szansa na jakieś foto naszych holosiów nawet byle jakie z lampą
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.