Facebook. Tak czy nie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-25, 18:15   #61
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Denerwowały mnie posty w stylu "Wieczór z M". Na jaki kij mi ta informacja ? xD Więc po selekcji znajomych miałem spokój. Wykasowałbym ale potrzebny mi jest do informacji ze szkoły.
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 18:22   #62
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Ja narazie facebookowi mówie nie mam już konto na portalu społecznościowym(nk) i na wizazu.I to pozera mi tyle czasu(allegro i wizaz), więc daje sobie już spokój z zakładaniem kolejnych kont.Nie zarzekam się,ale nie czuje narazie takiej potrzeby.

Wieczór z M. to mógł być wieczór ze mną
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2013-04-25 o 18:24
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 19:23   #63
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Odp: Facebook. Tak czy nie?

MasterOfPuppets, Tez mnie takie coś wkurza. Co, gdzie i z kim - wszystko trzeba napisać na fejsie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 19:41   #64
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Facebookanaen? A na co to komu?



Ja mam, od prawie pięciu lat, jest fajnie. Ostatnio zrobiłam czystki ze 120 osób usunęłam. Potrzebne mi do studiów - numerami telefonów już się nie wymieniam z resztą, ktoś by mi zawracał gitarę bez sensu. Wszystko jest na grupie ludzi ze studiów, plus to podstawowy komunikator.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 19:45   #65
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Dla mnie fb to zło konieczne. Mamy takie czasy, że jesteśmy niejako "przymuszani" do posiadania konta na tym portalu. Gdzie nie spojrzeć to widzę tylko hasła "znajdź nas na FB" albo co się tyczy też informacji z uczelni (bez konta na fb nie wiesz o wielu ważnych rzeczach dotyczących np zaliczeń, poprawek itp.) Ja miałam później usunęłam i później znowu założyłam ale tylko dlatego, że do wielu osób innego kontaktu nie miałam. Nie siedzę tam całymi dniami, chociaż wiem, że są osoby, które mają non stop net włączony chociażby na telefonie co by ich nic nie ominęło. To już jest lekka przesada. Z reguły wchodzę raz czy dwa dzienne na 5 minut i tyle. Osobiście mnie irytuje jak widzę 50 z kolei takie samo foto z wakacji albo dziecka. Dla mnie to jest trochę takie podbudowywanie poczucia własnej wartości na zasadzie "patrzcie jaki jestem zarąbisty". I NA PEWNO każdy kto wrzuca fote na FB robi to z nadzieją/oczekiwaniem na jak najwięcej pozytywnych komentarzy.
Żałuję bardzo, że skończyły się czasy kiedy to dzieci, młodzież spędzały wolny czas na dworze całymi dniami a nie siedząc przed kompem.

Edytowane przez Ol Ka
Czas edycji: 2013-04-25 o 19:47
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 19:57   #66
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Żałuję bardzo, że skończyły się czasy kiedy to dzieci, młodzież spędzały wolny czas na dworze całymi dniami a nie siedząc przed kompem.
Ech te czasy gdy 50 twarzy Graya musiałabyś przepisywać ręcznie gęsim piórem w zakonie Jezuitów
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 20:56   #67
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka
Ech te czasy gdy 50 twarzy Graya musiałabyś przepisywać ręcznie gęsim piórem w zakonie Jezuitów
Też mi przykro, że takie badziewia robią taką furorę w dzisiejszych czasach
Teraz to wszystko niestety wygląda tak:
http://www.youtube.com/watch?v=wNBc8xIht-U
Aż wstyd mi na to patrzeć

Edytowane przez Ol Ka
Czas edycji: 2013-04-25 o 21:03
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 21:00   #68
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Nie mów tak, o gustach się nie dyskutuje.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 21:07   #69
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

O gustach się nie dyskutuje. Jednak każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii, ja ją wyraziłam
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 21:30   #70
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie mów tak, o gustach się nie dyskutuje.
no jak to nie, właśnie stąd wychodzą dyskusje. Nigdy nie zrozumiem tego argumentu ;P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 21:34   #71
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez chwast
no jak to nie, właśnie stąd wychodzą dyskusje. Nigdy nie zrozumiem tego argumentu ;P
hehe dokładnie
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 21:34   #72
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Przecież ja żartuję zawsze mówiłam że jakby o gustach się nie dyskutowało to krytyka literacka i filmowa by nie istniała a ludzie do dzisiaj pisaliby pieśni pochwalne ku Bogu Słońca.
A 50 twarzy Greja nawet nie czytałam .
Starzeję się bo ludzie nie łapią mojej ironii.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 21:36   #73
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Przecież ja żartuję zawsze mówiłam że jakby o gustach się nie dyskutowało to krytyka literacka i filmowa by nie istniała a ludzie do dzisiaj pisaliby pieśni pochwalne ku Bogu Słońca.
A 50 twarzy Greja nawet nie czytałam .
Starzeję się bo ludzie nie łapią mojej ironii.
szczerze mówiąc na początku załapałam, ale następnie... no przez neta to jednak trudniej wolałam się odezwać na wszelki wypadek
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 21:38   #74
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Dyplomatycznie .
Ale zbiegłyśmy z tematu :d
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 21:49   #75
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

No tak, nie znając kogoś ciężko określić w jakim tonie jest jego wypowiedź Tym bardziej przez neta:P

Edytowane przez Ol Ka
Czas edycji: 2013-04-25 o 21:51
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 23:03   #76
body_language
Raczkowanie
 
Avatar body_language
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 73
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Dobrze mieć czasem kontakt ze znajomymi, a nie wszyscy lansują się gołym tyłkiem. Zawsze istnieje opcja "Ukryj wszystkie posty użytkownika XY" i problem rozwiązany.
body_language jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:52   #77
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Ja mam konto na fb i służy mi ono do kontaktu ze znajomymi, do tego by wiedzieć co się dzieje na uczelni (grupa roku), jestem też w grupie hobbystycznej. Nie potrzebuję konta do lansu, umieszczania miliona zdjęć, zbierania lajków i pisania co robiłam i gdzie byłam. Mam kilku znajomych, którzy piszą, a mnie to o w ogóle nie obchodzi. Nie raz mam ochotę napisać "wielkie mi rzeczy, że się zaręczyłaś, ja też się zaręczyłam", ale tego nie robię, żeby nie generować konfliktów Jak zbyt często widzę, że ktoś pisze rzeczy, które mnie nie interesują, wyłączam powiadomienia i mam spokój. Nie umieszczam też postów za często, czasem coś ciekawego udostępnię, ale nie jestem szczególnie aktywna na facebooku. Mam konto, żeby wiedzieć co się dzieje, wszystko się tam przeniosło. Dowiaduję się stamtąd o koncertach wokalistów/zespołów, które lubię, jakichś warsztatach i o tym co się dzieje na uczelni.

Edytowane przez Filifjonka
Czas edycji: 2013-04-26 o 11:54
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 12:10   #78
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Filifjonka Pokaż wiadomość
Ja mam konto na fb i służy mi ono do kontaktu ze znajomymi, do tego by wiedzieć co się dzieje na uczelni (grupa roku), jestem też w grupie hobbystycznej. Nie potrzebuję konta do lansu, umieszczania miliona zdjęć, zbierania lajków i pisania co robiłam i gdzie byłam. Mam kilku znajomych, którzy piszą, a mnie to o w ogóle nie obchodzi. Nie raz mam ochotę napisać "wielkie mi rzeczy, że się zaręczyłaś, ja też się zaręczyłam", ale tego nie robię, żeby nie generować konfliktów Jak zbyt często widzę, że ktoś pisze rzeczy, które mnie nie interesują, wyłączam powiadomienia i mam spokój. Nie umieszczam też postów za często, czasem coś ciekawego udostępnię, ale nie jestem szczególnie aktywna na facebooku. Mam konto, żeby wiedzieć co się dzieje, wszystko się tam przeniosło. Dowiaduję się stamtąd o koncertach wokalistów/zespołów, które lubię, jakichś warsztatach i o tym co się dzieje na uczelni.
Wybacz szczerość, ale dla mnie strasznie paniusiowate masz podejście Ludzie lubią chwalić się szczęśliwymi wydarzeniami, i jak ktoś mi napisze na fb, że dostał się na medycynę to jakoś nie mam w duchu myśli 'ale burak, wielkie mi co', tylko szczerze gratuluję Mam wrażenie, że nie chodzi Ci o zaśmiecanie niepotrzebnymi informacjami, tylko po prostu jesteś wrogo do ludzi nastawiona - inaczej nie umiem wytłumaczyć reakcji 'wielkie mi co' na zaręczyny znajomego. Ciekawe czy w twarz też byś taka błyskotliwa była
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 12:13   #79
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Filifjonka
Ja mam konto na fb i służy mi ono do kontaktu ze znajomymi, do tego by wiedzieć co się dzieje na uczelni (grupa roku), jestem też w grupie hobbystycznej. Nie potrzebuję konta do lansu, umieszczania miliona zdjęć, zbierania lajków i pisania co robiłam i gdzie byłam. Mam kilku znajomych, którzy piszą, a mnie to o w ogóle nie obchodzi. Nie raz mam ochotę napisać "wielkie mi rzeczy, że się zaręczyłaś, ja też się zaręczyłam", ale tego nie robię, żeby nie generować konfliktów Jak zbyt często widzę, że ktoś pisze rzeczy, które mnie nie interesują, wyłączam powiadomienia i mam spokój. Nie umieszczam też postów za często, czasem coś ciekawego udostępnię, ale nie jestem szczególnie aktywna na facebooku. Mam konto, żeby wiedzieć co się dzieje, wszystko się tam przeniosło. Dowiaduję się stamtąd o koncertach wokalistów/zespołów, które lubię, jakichś warsztatach i o tym co się dzieje na uczelni.
I tu jest właśnie przegięcie. Jeżeli ktoś nie ma konta na FB to jest mega dziwakiem i o niczym nie wie, bo wszystko musi być tam wałkowane. Jakiś czas temu czytałam artykuł na temat FB, w którym to naukowcy twierdzili, że ten kto nie ma konta na FB musi mieć coś na sumieniu i coś ukrywać więc pewnie jest mordercą albo psycholem i ma problemy ze sobą, no i nie ma konta, bo nie chce zwracać na siebie uwagi
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 13:37   #80
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Wybacz szczerość, ale dla mnie strasznie paniusiowate masz podejście Ludzie lubią chwalić się szczęśliwymi wydarzeniami, i jak ktoś mi napisze na fb, że dostał się na medycynę to jakoś nie mam w duchu myśli 'ale burak, wielkie mi co', tylko szczerze gratuluję Mam wrażenie, że nie chodzi Ci o zaśmiecanie niepotrzebnymi informacjami, tylko po prostu jesteś wrogo do ludzi nastawiona - inaczej nie umiem wytłumaczyć reakcji 'wielkie mi co' na zaręczyny znajomego.
Dokładnie. Ja tam się cieszę, jak zobaczę na fb, że moja koleżanka z podstawówki, która mieszka na drugim końcu Polski, zaręczyła się, wzięła ślub, albo urodziła dziecko. Z przyjemnością jej pogratuluję, pooglądam zdjęcia, napiszę miłe słowo. Ja od tego nie zbiednieję, korona z głowy mi nie spadnie, a jeśli mogę sprawić komuś przyjemność to czemu nie?

Nie rozumiem, dlaczego ludziom tak bardzo cudze szczęście przeszkadza?
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:35   #81
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
I tu jest właśnie przegięcie. Jeżeli ktoś nie ma konta na FB to jest mega dziwakiem i o niczym nie wie, bo wszystko musi być tam wałkowane. Jakiś czas temu czytałam artykuł na temat FB, w którym to naukowcy twierdzili, że ten kto nie ma konta na FB musi mieć coś na sumieniu i coś ukrywać więc pewnie jest mordercą albo psycholem i ma problemy ze sobą, no i nie ma konta, bo nie chce zwracać na siebie uwagi
Też to czytałam (to było chyba w kontekście Breivika? że nie miał konta?) że konta nie mają tylko psychopaci i osoby aspołeczne. Czyli jak masz znajomych w realu to jesteś aspołeczny, a jak porozumiewasz się z ludźmi przez FB to już nie. Coś mi się zdaje, że to był artykuł sponsorowany.

Poza tym, zgadzam się z wszystkim co piszesz. Ni to mnie ziębi, ni to grzeje czy ktoś ma tam konto i co na nim robi, ale denerwuje mnie jedno - przymuszanie wszystkich do korzystania z tego jedynego i najwłaściwszego portalu, a już najbardziej jak ma to miejsce np na takiej uczelni publicznej. To niech mnie wykreślą z listy studentów, bo nie mam konta. Choć 5 lat na studiach, w dobie FB, przeżyłam bez niego. I tak, zdarzyło mi się wypytywać raz o szczegóły wycieczki u źródła, czyli organizatora, bo wszystkie informacje były na FB.
Dlatego niech kto chce ma sobie konto, tylko niech nie zmusza do tego innych, choćby takim myśleniem, że powinnieneś jak chcesz cokolwiek wiedzieć. I tak ludzie zakładają, tylko żeby wiedzieć, a hajs płynie.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 16:21   #82
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
denerwuje mnie jedno - przymuszanie wszystkich do korzystania z tego jedynego i najwłaściwszego portalu, a już najbardziej jak ma to miejsce np na takiej uczelni publicznej. To niech mnie wykreślą z listy studentów, bo nie mam konta. Choć 5 lat na studiach, w dobie FB, przeżyłam bez niego. I tak, zdarzyło mi się wypytywać raz o szczegóły wycieczki u źródła, czyli organizatora, bo wszystkie informacje były na FB.
Dlatego niech kto chce ma sobie konto, tylko niech nie zmusza do tego innych, choćby takim myśleniem, że powinnieneś jak chcesz cokolwiek wiedzieć. I tak ludzie zakładają, tylko żeby wiedzieć, a hajs płynie.
Podpisuję się pod tym

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
Żałuję bardzo, że skończyły się czasy kiedy to dzieci, młodzież spędzały wolny czas na dworze całymi dniami a nie siedząc przed kompem.
Pod tym też

Edytowane przez simsa22
Czas edycji: 2013-04-26 o 16:27
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 18:16   #83
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez jaksy
Też to czytałam (to było chyba w kontekście Breivika? że nie miał konta?) że konta nie mają tylko psychopaci i osoby aspołeczne. Czyli jak masz znajomych w realu to jesteś aspołeczny, a jak porozumiewasz się z ludźmi przez FB to już nie. Coś mi się zdaje, że to był artykuł sponsorowany.

Poza tym, zgadzam się z wszystkim co piszesz. Ni to mnie ziębi, ni to grzeje czy ktoś ma tam konto i co na nim robi, ale denerwuje mnie jedno - przymuszanie wszystkich do korzystania z tego jedynego i najwłaściwszego portalu, a już najbardziej jak ma to miejsce np na takiej uczelni publicznej. To niech mnie wykreślą z listy studentów, bo nie mam konta. Choć 5 lat na studiach, w dobie FB, przeżyłam bez niego. I tak, zdarzyło mi się wypytywać raz o szczegóły wycieczki u źródła, czyli organizatora, bo wszystkie informacje były na FB.
Dlatego niech kto chce ma sobie konto, tylko niech nie zmusza do tego innych, choćby takim myśleniem, że powinnieneś jak chcesz cokolwiek wiedzieć. I tak ludzie zakładają, tylko żeby wiedzieć, a hajs płynie.
No właśnie jest to przymuszanie i to mnie najbardziej denerwuje. Na przykład nie chce mieć konta a "MUSZĘ". Ja co prawda już nie studiuje ale mam znajomych i wiem od nich, że większość ważnych rzeczy dotyczących spraw uczelnianych jest dostępne tylko na fb. A jak ktoś nie ma konta to lipa bo np. nie dowie się inaczej o np. zaliczeniu i później zdziwko. Jakoś wcześniej nie było takiego szału na to i każdy wszystko wiedział. A jeszcze co najlepsze zgadzam się w pełni z tym, że jest to doskonałe pole do inwigilacji. Ludzie umieszczają tam całe swoje życie a później się dziwią, że wszyscy o nich wszystko wiedzą. Czasem nie warto aż tak się uzewnętrzniać. Niby można poustawiać jakieś opcje bezpieczeństwa ale to tylko pozory i tak naprawdę kto będzie chciał prześwietlić to i tak to zrobi. A co do zdjęć to najbardziej mnie bawią zdjęcia USG płodu itp. ŻENADA
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 02:06   #84
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

ło, tak się produkujecie na temat czy maziać gumką focie i wstawiać kokardki do zdjęć czy też zawiść , a myślę sobie, że Cholerce chodzi o to, że skutek tego mniej więcej bywa taki jak tu:

http://komediowo.pl/gid,15377897,img...qticaid=6107ba



---------- Dopisano o 03:06 ---------- Poprzedni post napisano o 02:50 ----------

Cytat:
Nie rozumiem, dlaczego kogoś tak razi po oczach, kiedy znajomy dodaje obrobione, eleganckie zdjęcie, na którym po prostu wygląda ładnie. Pachnie mi to zazdrością
Cytat:
Poza tym logiczne, że na zdjęciach chcemy wyglądać ładnie a nie brzydko jak już je wstawiamy. I odpowiednio wyretuszować, czy przerobić albo się pomalować
bo ja wiem, czy to się człowiek musi koniecznie np. nabijać; może też pomyśleć, że takie zbytnie udoskonalanie siebie świadczy o niezłych kompleksach. ;-)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 08:17   #85
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Mnie denerwuje, że koleżanka wstawia non stop zdjęcia i filmy z USG (jest w ciąży). Dla mnie to przegięcie, coś zbyt intymnego, zniesmacza mnie to i tyle.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 08:35   #86
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez prettysimple
Mnie denerwuje, że koleżanka wstawia non stop zdjęcia i filmy z USG (jest w ciąży). Dla mnie to przegięcie, coś zbyt intymnego, zniesmacza mnie to i tyle.
No właśnie. Przesada.
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 08:57   #87
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

To ją usuuuńńńńńńńńńńń. Ludzie zeskanują własny tyłek żeby być popularnym .
Ja zrobiłam czystki, wszystkie szalone mamcie usunęłam, poza jedną, bo ona jest przekomiczna - ma ok pół tysiąca zdjęć swojej córki :d wszystkie w tej samej pozie :d np 15 zdjęć pod rząd jak dziecko siedzi przy stole i się ubrudziło .
Trzymałam też bardzo długo koleżankę z podstawówki tylko po to żeby się z niej podśmiewać, bo też wstawiała nagie zdjęcia i podpisywała 's... nie da pies nie weźmie!' 'chciałeś chciałeś teraz cierp!' 'chwdp tyle ci powiem'

Ale mnie usunęła, chyba się skapnęła
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 10:09   #88
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

drabineczkato fajnie masz sama chętnie bym się pośmiała. Jeżeli chodzi o takich ludzi to ja myślę zawsze tylko jedno "jak dobrze, że nie trafiło na mnie" Nie wiem co tacy mają w głowie. I najlepsze jest, że jeszcze są z tego dumni i innych uważają za nienormalnych
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 10:18   #89
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
To ją usuuuńńńńńńńńńńń. Ludzie zeskanują własny tyłek żeby być popularnym .
Ja zrobiłam czystki, wszystkie szalone mamcie usunęłam, poza jedną, bo ona jest przekomiczna - ma ok pół tysiąca zdjęć swojej córki :d wszystkie w tej samej pozie :d np 15 zdjęć pod rząd jak dziecko siedzi przy stole i się ubrudziło .
Trzymałam też bardzo długo koleżankę z podstawówki tylko po to żeby się z niej podśmiewać, bo też wstawiała nagie zdjęcia i podpisywała 's... nie da pies nie weźmie!' 'chciałeś chciałeś teraz cierp!' 'chwdp tyle ci powiem'

Ale mnie usunęła, chyba się skapnęła
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 12:32   #90
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Facebook. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Mnie denerwuje, że koleżanka wstawia non stop zdjęcia i filmy z USG (jest w ciąży). Dla mnie to przegięcie, coś zbyt intymnego, zniesmacza mnie to i tyle.
Moja kuzynka, gdy zaszła w ciążę, razem z TŻ stworzyła stronę internetową swojego płodu . Wchodząc na nią można było obejrzeć wyniki badań, zdjęcia i nagrania z USG, zaplanowane wizyty kontrolne u gina.
Miesiąc przed porodem pojawiła się nowa zakładka: znajomi i rodzina mogli głosować w sprawie tego, kiedy nastąpi rozwiązanie (wpisując datę i godzinę). Osoba, która była najbliżej, w nagrodę mogła wybrać imię dla dziecka
.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.