Warszawskie Panny Młode II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-15, 13:12   #2131
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Wczoraj (równo na miesiąc przed ślubem) udało nam się w końcu wybrać na zakupy i nabyć ubranie dla TŻ-a - więc mamy już garnitur, koszulę i buty Całe szczęście, że zabraliśmy ze sobą mojego brata, bo sami to pewnie albo nic byśmy nie kupili, albo wzięli jakiś nie pasujący A tak, to sporo się nałaziliśmy, ale znaleźliśmy idealnie leżący i TŻ wyglądał w nim rewelacyjnie!
I TŻ sam zrezygnował z jasnego garnituru, na który bardzo namawiała go jego mama (ami się zupełnie ta wizja nie podobała)
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:41   #2132
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
To normalna cena. Ja płacę 350 za próbną fryzurę i makijaż i tyle samo za ostateczną. I tak wychodzi taniej niż oddzielnie fryzjer (ok. 220) i oddzielnie makijaż (ok. 250). Raz poszłam na próbny makijaż za 180 i już nigdy nie popełnię tego błędu. Pieniądze w błoto.
Ja za próbny makijaż i fryzurę zapłaciłam 230 a w dniu ślubu zapłacę 280. W sumie uważam, że to niezła cena dostępna na rynku za usługę 2 w 1. Moje włosy to nic skomplikowanego do ułożenia, ale jak dowiadywałam się o cenę to wizażystki i fryzjerki nie uzależniały ceny od skomplikowania fryzury. Według mnie 350 to całkiem sporo ale osobno się już zupełnie nie opłaca brać.
Trzeba jednak przyznać, że jeśli ktoś ma w planach misternie układaną fryzurę, nad którą trzeba spędzić 2 godziny to raczej makijażystka tego nie zrobi tak jak zrobiłaby to fryzjerka. Jeśli jednak planuje się rozpuszczone włosy albo jakieś niewielkie upięcia to można, w celu obniżenia kosztów, spróbować samemu z mamą, siostrą, świadkową lub koleżanką coś pokombinować a kasę przeznaczyć na dobry lakier i inne rzeczy.


---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Złamana biel, śmietankowa, kremowa, ecru - to nic nie znaczy. Trzeba iść z kawałkiem materiału z sukni. Ja mam "ecru" i znalazłam jedną pasującą do sukni w Złotych Tarasach (sklep z włoskimi koszulami) i jedną bodajże w Arkadii. (Jedna była "śmietankowa", a druga chyba :złamana ciepła biel" ). Polecam też salon przy placu Zbawiciela - tam są różne firmy w jednym miejscu, więc jest duży wybór.
Oj to prawda, paniom w sklepach z koszulami śmietankowy nic nie mówi, już bardziej do nich przemawia słowo "mleczny". Zwykle nie wiedzieć czemu śmietana wpada im w ecru. Najlepiej, jeśli się dysponuje, to zabrać ze sobą kawałek materiału z sukni. A jeśli się owego kawałka nie posiada (jak ja) to wchodzimy do sklepu, patrzymy na białe koszule i wybieramy najmniej chłodno biały kolor a najbardziej ciepło biały, właśnie taki mleczny. Można to robić na zasadzie przykładania jednej do drugiej - tylko w dobrym świetle!
Już się powoli za tym rozglądałam i może właśnie dzisiaj pojedziemy coś razem wybrać.

Edytowane przez kristi_wawa
Czas edycji: 2012-06-18 o 13:01
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:45   #2133
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny, czy to normalne, że do ślubu zostało mi 2 miesiące a jeszcze nie mamy zaproszeń? Mój TŻ co chwila ma nową koncepcję ile osób zaprosić na kolację po ślubie (wesela nie robimy). I efekt jest taki, że stoimy w miejscu. Boję się, że jak goście dostaną zaproszenia na miesiąc przed ślubem to się okaże, że już mają inne plany. A może przesadzam? Napiszcie mi proszę, jak u Was było z zaproszeniami.
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:56   #2134
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Looloo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to normalne, że do ślubu zostało mi 2 miesiące a jeszcze nie mamy zaproszeń? Mój TŻ co chwila ma nową koncepcję ile osób zaprosić na kolację po ślubie (wesela nie robimy). I efekt jest taki, że stoimy w miejscu. Boję się, że jak goście dostaną zaproszenia na miesiąc przed ślubem to się okaże, że już mają inne plany. A może przesadzam? Napiszcie mi proszę, jak u Was było z zaproszeniami.
Ja mam ślub na początku października a zaproszenia już zamówiliśmy, i od tego tygodnia zaczynamy zapraszać. Z tym że mamy ślub z weselem, i do każdego jedziemy osobiście jeździć więc nam się zejdzie. To już zależy od was, od tego ile jest osób, i czy wysyłacie czy wręczacie. To miesiące urlopowe więc warto poinformować wcześniej.
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2012-06-18 o 12:58
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:30   #2135
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Looloo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to normalne, że do ślubu zostało mi 2 miesiące a jeszcze nie mamy zaproszeń? Mój TŻ co chwila ma nową koncepcję ile osób zaprosić na kolację po ślubie (wesela nie robimy). I efekt jest taki, że stoimy w miejscu. Boję się, że jak goście dostaną zaproszenia na miesiąc przed ślubem to się okaże, że już mają inne plany. A może przesadzam? Napiszcie mi proszę, jak u Was było z zaproszeniami.
My wręczaliśmy 2 miesiące przed ślubem, ale wszyscy zapraszani wiedzieli o naszych planach już przynajmniej miesiąc wcześniej.
Teraz na miesiac przed ślubem chcieliśmy doprosić jeszcze parę osób i już jest ciężko, bo w wakacje sporo ludzi ma inne plany.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:41   #2136
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Wczoraj (równo na miesiąc przed ślubem) udało nam się w końcu wybrać na zakupy i nabyć ubranie dla TŻ-a - więc mamy już garnitur, koszulę i buty Całe szczęście, że zabraliśmy ze sobą mojego brata, bo sami to pewnie albo nic byśmy nie kupili, albo wzięli jakiś nie pasujący A tak, to sporo się nałaziliśmy, ale znaleźliśmy idealnie leżący i TŻ wyglądał w nim rewelacyjnie!
I TŻ sam zrezygnował z jasnego garnituru, na który bardzo namawiała go jego mama (ami się zupełnie ta wizja nie podobała)
Super że udało się Wam kupić a zdradzisz gdzie znaleźliscie ten idealny ? My tez dzis po raz pierwszy byliśmy oglądać garnitury i ja nie jestem w stanie wybrać tego jedynego a nie bardzo mamy z kim jechać
Cytat:
Napisane przez Looloo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to normalne, że do ślubu zostało mi 2 miesiące a jeszcze nie mamy zaproszeń? Mój TŻ co chwila ma nową koncepcję ile osób zaprosić na kolację po ślubie (wesela nie robimy). I efekt jest taki, że stoimy w miejscu. Boję się, że jak goście dostaną zaproszenia na miesiąc przed ślubem to się okaże, że już mają inne plany. A może przesadzam? Napiszcie mi proszę, jak u Was było z zaproszeniami.
Dla mnie to troszkę późno. My zaczęliśmy na początek września zapraszać jakiś miesiąc temu i jeszcze nam z 15 osób zostało bo do wszystkich jeździmy
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:57   #2137
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
To normalna cena. Ja płacę 350 za próbną fryzurę i makijaż i tyle samo za ostateczną. I tak wychodzi taniej niż oddzielnie fryzjer (ok. 220) i oddzielnie makijaż (ok. 250). Raz poszłam na próbny makijaż za 180 i już nigdy nie popełnię tego błędu. Pieniądze w błoto.
ja poszłam raz za 150zł i też popełniłam błąd. płaciłam 250 zł i byłam zadowolona

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Looloo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to normalne, że do ślubu zostało mi 2 miesiące a jeszcze nie mamy zaproszeń? Mój TŻ co chwila ma nową koncepcję ile osób zaprosić na kolację po ślubie (wesela nie robimy). I efekt jest taki, że stoimy w miejscu. Boję się, że jak goście dostaną zaproszenia na miesiąc przed ślubem to się okaże, że już mają inne plany. A może przesadzam? Napiszcie mi proszę, jak u Was było z zaproszeniami.

trochę słabo. tzn jeśli goście wiedzą, że się hajtacie to ok. ale jeśli to będzie zaskoczenie, to może być ciężko, bo są wakacje.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 15:30   #2138
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Super że udało się Wam kupić a zdradzisz gdzie znaleźliscie ten idealny ? My tez dzis po raz pierwszy byliśmy oglądać garnitury i ja nie jestem w stanie wybrać tego jedynego a nie bardzo mamy z kim jechać
Na Marywilskiej. Jest tam bardzo dużo sklepów z garniturami, więc jest w czym wybierać (właśnie dlatego zdecydowaliśmy się tam pojechać, bo we wszelkich galeriach handlowych nie ma takiego wyboru). Cenowo też każdy znajdzie coś dla siebie (ślubne garnitury widzieliśmy od 300 do 1500 zł).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:52   #2139
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Ja za próbny makijaż i fryzurę zapłaciłam 230 a w dniu ślubu zapłacę 280. W sumie uważam, że to niezła cena dostępna na rynku za usługę 2 w 1. Moje włosy to nic skomplikowanego do ułożenia, ale jak dowiadywałam się o cenę to wizażystki i fryzjerki nie uzależniały ceny od skomplikowania fryzury. Według mnie 350 to całkiem sporo ale osobno się już zupełnie nie opłaca brać.
można wiedzieć jaką wybrałaś wizażystkę? dojeżdża do domu?
leelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:08   #2140
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Czyżby wątek zamierał?
A ja się właśnie chciałam się pochwalić, że kupiliśmy buty dla TŻ. Biorąc pod uwagę jego entuzjazm zakupowy czuję się jakbym zdobyła Mount Everest
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:02   #2141
Pani_Z
Przyczajenie
 
Avatar Pani_Z
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny, a gdzie zamawiacie tort?? bo właśnie szukam fajnej i nieukrywam że niedrogiej cukierni...
__________________
15.09.2012
Pani_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 13:11   #2142
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Looloo Pokaż wiadomość
Czyżby wątek zamierał?
A ja się właśnie chciałam się pochwalić, że kupiliśmy buty dla TŻ. Biorąc pod uwagę jego entuzjazm zakupowy czuję się jakbym zdobyła Mount Everest
A gdzie kupiliście i w jakiej cenie jeśli mogę zapytać bo nas też jeszcze to czeka
Cytat:
Napisane przez Pani_Z Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie zamawiacie tort?? bo właśnie szukam fajnej i nieukrywam że niedrogiej cukierni...
My mamy w cenie na sali więc nie pomogę
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:35   #2143
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Pradip:
Udało nam się trafić buty w Ecco w Factory. O połowę taniej niż w regularnym sklepie (za nasze po negocjacji wyszło 150 zł), ale z rozmiarami zawsze jest loteria, bo tam mają pojedyncze sztuki.

Pani_Z:
My zamawiamy tort w Grycanie, raczej nie jest tanio (ok 70 zł za kg) ale za to wiem, że nam smakuje No i nie robimy wesela tylko kolację dla najbliższych, więc nasz tort nie musi być duży.
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:42   #2144
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pani_Z Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie zamawiacie tort?? bo właśnie szukam fajnej i nieukrywam że niedrogiej cukierni...
My zamawiamy w Camargo (za 49zł/kg).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 17:35   #2145
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

hej
a ja mam pytanko, czy ktoras z was brala lub zamierza wziac slub koscielny w piatek?
pytam bo ja sie z TZtem przymierzalam na piatek ale jak widzialam po forach to moga byc z tym niemale problemy.. ze ksieza nie chca udzielac, ze dyspensa jakas
macie jakies doswiadczenie w tym temacie?
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 17:51   #2146
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

kasia.diet ja miałam ślub w piątek, ale nie mieliśmy z tym wiekszych problemow - kosciol sam wystepowal o dyspense u biskupa, my nic nie musieliśmy robic - nie wiem jak jest w innych kosciolach (my w św. Annie na Krakowskim)
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:22   #2147
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
hej
a ja mam pytanko, czy ktoras z was brala lub zamierza wziac slub koscielny w piatek?
pytam bo ja sie z TZtem przymierzalam na piatek ale jak widzialam po forach to moga byc z tym niemale problemy.. ze ksieza nie chca udzielac, ze dyspensa jakas
macie jakies doswiadczenie w tym temacie?
my bralismy slub w piatek..a w dodatku byl to pierwszy piatek miesiaca..problemu nie mielismy zadnego..o zadnej dyspensie nie slyszalam..jesli takowa musiala byc to nam nic o tym nie wspominano..
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:20   #2148
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała kwiaty na giełdzie w Warszawie? Postanowiłam sama kupić kwiaty do dekoracji sali (żeby troszkę obniżyc koszty), obsługa obiecała ułożyć je w ładne kompozycje na stoły. Problem w tym, że nigdy nie byłam na giełdzie kwiatowej. Wiem, że są przynajmniej dwie: w Broniszach i na Ochocie w okolicy Al. Krakowskiej. Jak myślicie, gdzie lepiej pojechać?
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:25   #2149
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

bronisze

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

a jakie kwiaty chcesz? to powiem Ci kiedy jechac
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 15:10   #2150
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pani_Z Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie zamawiacie tort?? bo właśnie szukam fajnej i nieukrywam że niedrogiej cukierni...
Ja proponuję sprwdzić ceny u Wiśniewskich z Wołomina. Mają pyszne torty i efektowne...
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 18:35   #2151
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez moniaak Pokaż wiadomość
my bralismy slub w piatek..a w dodatku byl to pierwszy piatek miesiaca..problemu nie mielismy zadnego..o zadnej dyspensie nie slyszalam..jesli takowa musiala byc to nam nic o tym nie wspominano..
a w ktorym kosciele bralas slub?
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:25   #2152
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Looloo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała kwiaty na giełdzie w Warszawie? Postanowiłam sama kupić kwiaty do dekoracji sali (żeby troszkę obniżyc koszty), obsługa obiecała ułożyć je w ładne kompozycje na stoły. Problem w tym, że nigdy nie byłam na giełdzie kwiatowej. Wiem, że są przynajmniej dwie: w Broniszach i na Ochocie w okolicy Al. Krakowskiej. Jak myślicie, gdzie lepiej pojechać?
Ja w sobotę jadę z familią na Ochotę zobaczyć czy mają coś ciekawego
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:47   #2153
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3499025 7]bronisze

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

a jakie kwiaty chcesz? to powiem Ci kiedy jechac[/QUOTE]

Chciałabym niskie białe róże, hortensje i eustomę. Myślałam wcześniej o jasnych piwoniach, ale w połowie sierpnia nie wiem czy je dostanę. Zależy mi na białych kwiatach. Jak mi się uda dołączyć zdjęcie do wiadomości, to pokaże o co mi mniej więcej chodziło
Ze względu na świeżość kwiatów myślałam, żeby jechać na giełdę dzień przed ślubem rano - czyli 17 sierpnia (piątek).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet na stol.jpg (28,0 KB, 28 załadowań)
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:05   #2154
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

po pierwsze nie ma idealnie bialej rozy. jest jedna odmiana ale jest zupelnie nietrwala po paru godzinach jest zolta. sa delikatnie kremowe albo delikatnie wpadajace w zielen. po eustomy warto pojechac ze 2 dni przed weselem, po roze ok 2-3. co do hortensji musisz sie rozejzec najlepiej ze 2 tyg przed slubem jakie sa ceny czy bardziej nie oplaca Ci sie kupic doniczkowej (mowie calkiem powaznie). piwonie mozesz sprowadzic ale w tej chwili wszystkie sa albo zarazone szara plesnia albo wirusami. a w sierpniu beda jeszcze slabsze
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:20   #2155
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3500846 3]po pierwsze nie ma idealnie bialej rozy. jest jedna odmiana ale jest zupelnie nietrwala po paru godzinach jest zolta. sa delikatnie kremowe albo delikatnie wpadajace w zielen. po eustomy warto pojechac ze 2 dni przed weselem, po roze ok 2-3. co do hortensji musisz sie rozejzec najlepiej ze 2 tyg przed slubem jakie sa ceny czy bardziej nie oplaca Ci sie kupic doniczkowej (mowie calkiem powaznie). piwonie mozesz sprowadzic ale w tej chwili wszystkie sa albo zarazone szara plesnia albo wirusami. a w sierpniu beda jeszcze slabsze[/QUOTE]

Dzięki za podpowieź.
Na piwonie zbytnio nie liczyłam. Co do róż to jak dla mnie mogą być kremowe. Nie upieram się przy idealnej bieli. Ale zaskoczyłaś mnie tą hortensją. Jakbym kupiła doniczkową to co dalej? Mam "wycinać" z niej pojedyncze łodyżki z kwiatami czy stawiać w doniczce na stole? Jakoś nie bardzo umiem sobie wyobrazić jak by to wyglądało.
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:23   #2156
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

poczekac az rozkwitnie i obcinac lodyzki z kwiatami i wczepic do kompozycji. niestety hodowcy czasami przesadzaja z cenami i to bardziej sie oplaca
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:41   #2157
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3501004 5]poczekac az rozkwitnie i obcinac lodyzki z kwiatami i wczepic do kompozycji. niestety hodowcy czasami przesadzaja z cenami i to bardziej sie oplaca[/QUOTE]

A możesz mi podpowiedzieć ile powinnam kupić tych kwiatów (tak orientacyjnie), gdybym została tylko przy różach i eustomach? Mamy w sumie na przyjęciu ok 40 osób - to będą 3 lub 4 długie stoły. Wiem, że to może głupie pytanie, ale ja całkowicie nie mam wyczucia w takich sprawach
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 12:00   #2158
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

a ile wazonow?
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 12:32   #2159
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3501077 0]a ile wazonow?[/QUOTE]

Właściwie to nie wiem... Muszę jeszcze pogadać w restauracji. Myślę, że po 5 na stół (czyli 15 albo 20 w sumie). Kurcze, to się komplikuje, bo nie mam jeszcze potwierdzenia przyjścia od wszystkich gości, a od tego zależy ile stołów ustawimy... hmm..
A możesz mi podać wersję na 1 wazon? Tak żeby nie było wrażenia, że to trzy kwiatki na krzyż. Jak już ustalę ile osób będzie to bym sobie pomnożyła po prostu.
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 16:01   #2160
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Looloo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to normalne, że do ślubu zostało mi 2 miesiące a jeszcze nie mamy zaproszeń? Mój TŻ co chwila ma nową koncepcję ile osób zaprosić na kolację po ślubie (wesela nie robimy). I efekt jest taki, że stoimy w miejscu. Boję się, że jak goście dostaną zaproszenia na miesiąc przed ślubem to się okaże, że już mają inne plany. A może przesadzam? Napiszcie mi proszę, jak u Was było z zaproszeniami.
Troszkę późno. Z doświadczenia wiem, że nawet na małe przyjęcie (po ślubie cywilnym mieliśmy obiad na 20 osób) goście chcą przynieść prezent/kopertę. A nie każdy uzbiera pieniążki w miesiąc. My mamy ślub pod koniec września i w przyszłym tygodniu rozdajemy ostatnie zaproszenia. Najbliższej rodzinie dawaliśmy już w Wielkanoc.

W Warszawie powstała nowa pracownia cukiernicza, dopiero co dostałam próbki słodkiego bufetu i wszystko było pyszne. W dodatku dostałam dobrą ofertę (bufet wyszedł mnie bardzo tanio, jak na Warszawę). Robią też torty, ale nie próbowałam i nie wiem w jakiej cenie, bo ja mam tort od sali. To ten sklep: tortownia.pl
Kiepsko tylko, że trzeba zamówienia odbierać osobiście aż z Targówka.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.