Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 18:50   #4171
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny mam malutkie pytanie co do blondów loreala - czy któraś chciałaby mi pomóc?

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2013-12-11 o 19:00
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:13   #4172
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Z braku funduszy na Koleston zrobiłam mój miesięczny odrost tym, co mi zostało , co musiałam do końca wykończyć czyli 11,21 Alfa. Wyszło ładnie , równo. Włosy rosna , troche wkurzają mnie te nierówne końce na wierzchu ( odstające, krótkie kosmyki) Nic z nimi nie zrobie tylko bedę czekac aż się zrównaja z reszta włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1040.jpg (122,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1041.jpg (118,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1042.jpg (93,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1043.jpg (104,2 KB, 39 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-12-11 o 19:14
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:27   #4173
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej U mnie znowu wesoło, wyskoczyłam na niedziele-poniedziałek do Krakowa, zgubiłam aparat, ipoda, kartę do bankomatu, zostawiłam w Krakau telefon (ale w piątek wróci do mnie), aaa i jeszcze po stopie mi auto przejechało i od kilku dni próbuję się dostać do lekarza, ale wszyscy mnie zlewają. Jutro pójdę prywatnie zrobić rtg, bo boli mnie ta stópka. :/


Kitka
Kochaniutka gratuluję!!!! Czekamy na Ciebie !

Bunny
Tak mi Ciebie szkoda, cały czas jakieś dziadostwo atakuje, a Ty biedna tylko się męczysz. Teraz już lepiej?

Asia
Kupiłam tę piankę z Pantene co polecałaś i faktycznie fajna i chyba będzie bardzo wydajna, bo tylko troszkę wystarczy, a już wszystko ładnie pokryte.

Kylie
Tutaj jeszcze raz napiszę! Super wyglądasz w brylach. Podobają mi się jaśniutkie blondyny i ciemne oprawki. Piknie!

Lavia
I tutaj jeszcze raz też -STO LAT, STO LAT
A co do bratka polecam-bez wysypu, a działanie praktycznie od razu. Teraz łykam tabsy, bo mi się nie chce pić tych herbatek, ale chyba gorzej działają.

Paulina
PIĘKNIE!!! Naprawdę przecudownie wyszło!
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-12-11 o 19:29
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:44   #4174
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej U mnie znowu wesoło, wyskoczyłam na niedziele-poniedziałek do Krakowa, zgubiłam aparat, ipoda, kartę do bankomatu, zostawiłam w Krakau telefon (ale w piątek wróci do mnie), aaa i jeszcze po stopie mi auto przejechało i od kilku dni próbuję się dostać do lekarza, ale wszyscy mnie zlewają. Jutro pójdę prywatnie zrobić rtg, bo boli mnie ta stópka. :/


Kitka
Kochaniutka gratuluję!!!! Czekamy na Ciebie !

Bunny
Tak mi Ciebie szkoda, cały czas jakieś dziadostwo atakuje, a Ty biedna tylko się męczysz. Teraz już lepiej?

Asia
Kupiłam tę piankę z Pantene co polecałaś i faktycznie fajna i chyba będzie bardzo wydajna, bo tylko troszkę wystarczy, a już wszystko ładnie pokryte.

Kylie
Tutaj jeszcze raz napiszę! Super wyglądasz w brylach. Podobają mi się jaśniutkie blondyny i ciemne oprawki. Piknie!

Lavia
I tutaj jeszcze raz też -STO LAT, STO LAT
A co do bratka polecam-bez wysypu, a działanie praktycznie od razu. Teraz łykam tabsy, bo mi się nie chce pić tych herbatek, ale chyba gorzej działają.

Paulina
PIĘKNIE!!! Naprawdę przecudownie wyszło!
ty to masz talent do gubienia. I jeszcze z tą nogą przygoda
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:46   #4175
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Bunny notebooka można kupić już za tysiaka a w olimpie otwierają nowy media expert i są tam niezłe promocje teraz z okazji otwarcia
a powiedz mi jeszcze czy profesjonalna Joanna lub londa wchodzi w grę u mnie? Jakie masz zdanie na ich temat?

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Bunny przyszła do mnie gazetka promocyjna z media expert, i w nocy 12 grudnia w godzinach 19.00 - 21.00 będzie ten notebook za 999 zł http://allegro.pl/laptop-toshiba-sat...786480226.html
dzieki joanna raczej nie, bo profesjonalna jest zielonkawa
londa jak najbardziej by mogla byc tylko w jaki poziom chcesz celowac, bo ja juz nie wiem
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko ja mam ten zestaw http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...670058864.html i jestem zachwycona chociaż później po konsultacji z Truskawkową okazało się, że to nie jest ten zestaw salonowy, tylko do podtrzymania efektu w domu. Ale i tak jestem zadowolona, włosy mi się zrobiły takie gładkie już po jednym użyciu i ten efekt cały czas się utrzymuje nie wiem co w nich takiego jest, ale na mnie działa super

Bunny ale gładkie włosy a oliwka Johnsona nadaje się na włosy ? bo tylko taką posiadam


Dziewczyny co do odżywki do paznokci ja długi czas używałam Eveline i mi też zniszczyła paznokcie ;/ dodatkowo praca ciągle w rękawiczkach i z chemikaliami i panokcie normalnie mi się rozwarstwiały i łamały
ale ostatnio kupiłam w Rossku to http://strawberry125.blogspot.com/20...wapniem-i.html i jest mega nie widać jej na paznokciach, tylko wchłania się i paznokcie są mega twarde naprawdę polecam i od kiedy jej używam nie złamał mi się ani jeden paznokieć
jako zabezpieczenie przed szamponem to kazda sie nada bo i tak ja zmyjesz
ja lubilam z lovely/wibo ich top i utwardzacz- tez bardzo dobre i pazurki sie nie łamały

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam malutkie pytanie co do blondów loreala - czy któraś chciałaby mi pomóc?
jasne pytaj

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Z braku funduszy na Koleston zrobiłam mój miesięczny odrost tym, co mi zostało , co musiałam do końca wykończyć czyli 11,21 Alfa. Wyszło ładnie , równo. Włosy rosna , troche wkurzają mnie te nierówne końce na wierzchu ( odstające, krótkie kosmyki) Nic z nimi nie zrobie tylko bedę czekac aż się zrównaja z reszta włosów.
slicznie tylko jakos ciemnawo

nove jak zwykle podbija świat
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:48   #4176
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczynki to już nie jest śmieszne, to jest ŻAŁOSNE. :P
Ale mam postanowienie na nowy rok, być mniej roztrzepana i mniejsza bałaganiara.
A wy macie jakieś?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:54   #4177
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

bunny cały czas chodzi mi o poziom 7 czyli 8.1 z 6
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 20:01   #4178
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
przecież naturalne rzęsy też wypadają i na ich miejsce wyrastają nowe
więc wszystko odrasta jak włosy przekonam się sama, nie chcę już czytać opinii bo są różne jak na każdy temat
jak spodoba mi się to też będę wypełniać robię, bo chcę mieć na święta i sylwestra bo wybieram się na bal a tych jednorazowych to ja się boję, że to odpadnie i wtedy będzie wstyd tylko co ja zrobię z tyloma nowymi tuszami
na pewno jednak będzie wygodniej wstawać i wychodzić bez makeupa bo inne kosmetyki mogę sobie darować ale rzęsiory muszą być pomalowane
Ja tez mialam zalozylam pierwszy raz - bylo ekstra, fajne rzeski super, po kilku dopelnieniach zaczely mnie denerwowac, wzielam mleczko do demakijazu na platek i wszystkie sciagnelam na raz

drugi raz zalozylam ze 3 miesiace temu. ponosilam hm.. gdzies tak z 5 dni bedzie - byly za dlugie i z grube, nienawidzilam ich, bolaly mnie powieki. Teraz wiem ze juz nigdy nie zrobie sobie ponownie rzes
Szczerze mowiac... po sciagnieciu mialam duze ubytki (po prostu przerwy) ratowalam sie tym kremem z lbiotici. Generalnie nie wspominam swojego ostatniego przedluzania rzes dobrze, a tak bardzo chcialam sobie tym poprawic wtedy humor
Teraz uzywam serum do rzes i widze ze rzesy sie fajnie wydluzyly czekam na wiecej

tak wiec... jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz moze akurat bedziesz bardzo zadowolona oby Ci sluzyly

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko moze sprobuj nim wydasz w ciul kasy moj nowy patent.
przed myciem nasmaruj oliwka- najlepiej ta babydream dla mam- bo ona nie wymaga mycia potem wl szamponem i nie ma blednego kola, tzn. ja robie tak, ze smaruje same konce ost 10cm, po pol godzinki, nieraz po 10 minutach juz zmywam, myje skore szamponem...ale nei ciagne po wlosach tych z oliwka szamponu ani nawet piany...
splukuje szampon, na same dlugosci klade odzywke joanna len i rumianek albo mak i bawelna, po minucie plucze i daje finalna maske/odzywke i wlosy sa takie:

Załącznik 5506914

czy wy widzialyscie kiedys u mnei tak gladkie wlosy????
i to pierwszy dzien od mycia! doszlam do wniosku ze moje wlosy kochaja odzywki joanny naturia za niesamowite zmiekczenie( bo gdy nimi mylam wlosy to tez bylo WOW!) jakie ona funduje i szampony proste, nawet natei teraz moge uzywac co mycie czy eve palmolive zaczal mnie zapachem przytlaczac, musze zrobic lekki odwyk
ale piekne
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, mi Schauma nie wysuszała nic a nic, wrecz przeciwnie, a teraz mam tego glisskura i jest taki sobie chyba. Nie wiem w sumie czy to jego wina, ma keratyne wiec moze i mnie teraz dopadła niechec do keratyny Bo sie takie napuszone mi robia te końce...

Ja wiem wiem o co chodzi, ja sama sie boje o żołądek teraz bo jem mało i póki co od wczoraj to 2 porcje lodów i zupka chinska Ale nic normalnego ani chleba razowego ani nic to nie dam rady. Teraz mi tata zupe ugotował i zmiksował w blenderze to chociaz tyle



Chyba sie zdecyduje na olejek z Matrixa tylko nie wiem który, i którąś z tych masek. Bunny jak myslisz? Ta ostatnia w sumie z keratyną wiec nie wiem czy to tak dobre

http://allegro.pl/loreal-mythic-oil-...757961989.html
http://allegro.pl/945-wella-enrich-m...755099482.html
http://allegro.pl/wella-sp-luxe-oil-...784314199.html
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko ja mam ten zestaw http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...670058864.html i jestem zachwycona chociaż później po konsultacji z Truskawkową okazało się, że to nie jest ten zestaw salonowy, tylko do podtrzymania efektu w domu. Ale i tak jestem zadowolona, włosy mi się zrobiły takie gładkie już po jednym użyciu i ten efekt cały czas się utrzymuje nie wiem co w nich takiego jest, ale na mnie działa super

Bunny ale gładkie włosy a oliwka Johnsona nadaje się na włosy ? bo tylko taką posiadam
Dziewczyny, bylam dzis w TKMaxx i byla duza odzywka Joico 1l za 79zl, zastanawialam sie nad nia, ale chwile wczesniej wzielam slynnego kallosa w hebe za zawrotna cene 11,99/1l. Poza tym... po co mi odzywka


Lavia wszystkiego naj!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:10   #4179
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nove Ty to jesteś niezła!!

Paulina jakie długie włosy!! ja chyba mam niewiele dłuższe teraz jak podcięłam dzisiaj
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:27   #4180
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dziewczynki to już nie jest śmieszne, to jest ŻAŁOSNE. :P
Ale mam postanowienie na nowy rok, być mniej roztrzepana i mniejsza bałaganiara.
A wy macie jakieś?
generalnie jedno- nie karmić jadowitych żmij wokół siebie, nawet jesli to rodzina. nie udawac relacji, ktorych nie ma- szkoda czasu i atłasu- i nie ustepować, bo np. mamusia błaga i obym się nie złamała- chce być szczesliwa, a dopoki tego nie dopnę moje zycie będzie znow zakłamane i z gangreną

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
bunny cały czas chodzi mi o poziom 7 czyli 8.1 z 6
jak najbardziej z londy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:00   #4181
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------




slicznie tylko jakos ciemnawo

11,21 nie wychodził mi nigdy jakoś super jasno , juz lepiej było jak mieszałam 10,1 z 9,21 .

Jeszcze mi pozostawały 10nb i 9nb i 8,32 i następnym razem będę z nimi kombinować chyba ,że kupie Koleston.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Paulina jakie długie włosy!! ja chyba mam niewiele dłuższe teraz jak podcięłam dzisiaj
Ja juz nie moge sie doczekac aż mi porządnie do połowy pleców urosna żeby przykryć zapięcie od stanika no i żeby sie zrównały wszystkie bo teraz mam cos a'la cieniowane z przodu .
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 21:16   #4182
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny, a to słodkie cappuccino, to jaki poziom? ciepły odcień? bo może ja bym spróbowała nim wyrównać te moje włosy?
ahaa, i jeszcze jedno-zamówiłam sobie te odżywki z ziaji- jedwabną i tą drugą- ceramidową chyba. one by się nadały do takiego stosowania jako wygładzające przed właściwą maską?
a tak w ogóle to bosko gładkie masz te włosiska- zazdraszczam

Lavia- wszystkiego naj naj naj ***

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2013-12-11 o 21:18
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:34   #4183
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!

coś ostatnio nie mam weny do pisania
czytam was ale nie wiem nawet co napisać

lavia zdrówka i sto lat

nove ja mam tą pianke od sierpnia i jeszcze jest sporo , tylko ostatnio nie uzywałam ale faktycznie wystarczy ociupinka

paulina włosy rosną i to jak kolor ładny , wracasz do jasnych ?

Bunny oj to Twoje zdrówko jakieś słabiutkie a łykasz rutino ? ja dzieciakom podaje tran drugi rok z rzędu i odpukać ( ) w tym roku jeszcze nie chorowali

a ja nie wytrzymałam z odrostem bo ciemny i jakoś po tej ostatniej mieszance zżółk bardzo i ten poprzedni , więc zrobiłam moją mieszanką lond ,ale tak jakoś szaro buro mi złapało nie wiem czemu jutro nałożę naftę i umyje to napewno kolor się dopłucze jeszcze tak myślę czy na święta nie zrobić samą 12/9 żeby to jakoś wyrównać , ale planuje dać na całość włosów bo w lustrze z tyłu widzę jakieś pasy które mi się pojawiły po C10
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:39   #4184
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nove mistrz!
ale ze stopą idź nie ma żartów

Buahhot oby oby dlatego właśnie chcę przekonać się na własnych oczkach jak to jest raz chociaż, jak nie przypadną mi do gustu to po 1 razie na pewno mega strat nie będzie
swoich nie mam złych, też używam tego kremiku i jeszcze smaruje je olejkiem rycynowym na przemian i są na prawdę w lepszym stanie niż kiedyś kiedy tego nie robiłam ale chciałabym zobaczyć jak to będzie z takimi wow
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:43   #4185
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Nove mistrz!
ale ze stopą idź nie ma żartów

Buahhot oby oby dlatego właśnie chcę przekonać się na własnych oczkach jak to jest raz chociaż, jak nie przypadną mi do gustu to po 1 razie na pewno mega strat nie będzie
swoich nie mam złych, też używam tego kremiku i jeszcze smaruje je olejkiem rycynowym na przemian i są na prawdę w lepszym stanie niż kiedyś kiedy tego nie robiłam ale chciałabym zobaczyć jak to będzie z takimi wow
no pewnie, sprobuj najwyzej bedziesz na nowo smarowac, jak to mowi Nove- "rzeski nie cycki, odrosna"
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 22:09   #4186
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Z braku funduszy na Koleston zrobiłam mój miesięczny odrost tym, co mi zostało , co musiałam do końca wykończyć czyli 11,21 Alfa. Wyszło ładnie , równo. Włosy rosna , troche wkurzają mnie te nierówne końce na wierzchu ( odstające, krótkie kosmyki) Nic z nimi nie zrobie tylko bedę czekac aż się zrównaja z reszta włosów.
Pięknie wyszło

Pierwsze koty za płoty dziewczyny
Teraz tylko musze doprowadzić to do ładu i składu: http://czekosmetycznie.blogspot.com/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 22:17   #4187
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pięknie wyszło

Pierwsze koty za płoty dziewczyny
Teraz tylko musze doprowadzić to do ładu i składu: http://czekosmetycznie.blogspot.com/
no i super
czekam na pierwsze wpisy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 22:46   #4188
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej U mnie znowu wesoło, wyskoczyłam na niedziele-poniedziałek do Krakowa, zgubiłam aparat, ipoda, kartę do bankomatu, zostawiłam w Krakau telefon (ale w piątek wróci do mnie), aaa i jeszcze po stopie mi auto przejechało i od kilku dni próbuję się dostać do lekarza, ale wszyscy mnie zlewają. Jutro pójdę prywatnie zrobić rtg, bo boli mnie ta stópka. :/


Kitka
Kochaniutka gratuluję!!!! Czekamy na Ciebie !

Bunny
Tak mi Ciebie szkoda, cały czas jakieś dziadostwo atakuje, a Ty biedna tylko się męczysz. Teraz już lepiej?

Asia
Kupiłam tę piankę z Pantene co polecałaś i faktycznie fajna i chyba będzie bardzo wydajna, bo tylko troszkę wystarczy, a już wszystko ładnie pokryte.

Kylie
Tutaj jeszcze raz napiszę! Super wyglądasz w brylach. Podobają mi się jaśniutkie blondyny i ciemne oprawki. Piknie!

Lavia
I tutaj jeszcze raz też -STO LAT, STO LAT
A co do bratka polecam-bez wysypu, a działanie praktycznie od razu. Teraz łykam tabsy, bo mi się nie chce pić tych herbatek, ale chyba gorzej działają.

Paulina
PIĘKNIE!!! Naprawdę przecudownie wyszło!
haha Nove ty to powinnaś książke napisac z tymi Twoimi przygodami !!! widzialam ze do Kraka sie na Sylwka wybierasz?



dzieki dziewczynki za zyczenia własnie oblewamy i palimy shishe
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-12-11 o 22:49
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 22:48   #4189
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia
A podobno chora, no ładnie!!
A co do Krakau to mamy plan z kumpelą jechać na bank 2.stycznia, ale w sumie dobre koncerty tam będą, więc może wcześniej, jakby się udało. Super by było. Przygody, przygodami, ale te były wybitnie niefajne. ;d
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-12-11 o 22:49
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 22:52   #4190
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dziewczynki to już nie jest śmieszne, to jest ŻAŁOSNE. :P
Ale mam postanowienie na nowy rok, być mniej roztrzepana i mniejsza bałaganiara.
A wy macie jakieś?
tak ja mam co roku takie żeby zacząc systematycznie ćwiczyć :P i tylko na postanowieniu z reguły poprzestaje

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lavia
A podobno chora, no ładnie!!
A co do Krakau to mamy plan z kumpelą jechać na bank 2.stycznia, ale w sumie dobre koncerty tam będą, więc może wcześniej, jakby się udało. Super by było. Przygody, przygodami, ale te były wybitnie niefajne. ;d
noo ale powiem ci że juz po drugim grzancu jakby mi lepiej i czuje sie zdrowiutka zaraz się tańce mają zacząć !!!

my z moim nie mamy narazie zadnych planów na Sylwka ale mozliwe ze gdzies sobie wyjedziemy, a jak nie to domówka albo jakiś klub
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 08:34   #4191
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no pewnie, sprobuj najwyzej bedziesz na nowo smarowac, jak to mowi Nove- "rzeski nie cycki, odrosna"
dokładnie ale teraz po Twoim wpisie nie wiem jaki efekt bo chciałam spektakularny a może być za ciężko pomyślę jeszcze

ja to zawsze podziwiam tych ludzi stojących na mrozie na rynku w sylwestra mam wrażenie, że fajnie ogląda się to tylko w TV, ja byłam latem też na takiej dużej imprezie to nic nie widziałam na mojej wysokości, ludzi pełno, śmierdziało potem, wszyscy się deptali ogólnie zła byłam, tyle godzin stania marzyłam aby jak najszybciej znaleźć się w domu i ściągnąć buty mój Tż miał lepiej bo na jego wysokości to było widać i nie śmierdziało potem i to on deptał a nie był deptany jak siedziałam na barana to tylko widziałam ogólnie było fajnie ale drugi raz się nie wybiorę, zdecydowanie raz wystarczy

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2013-12-12 o 08:36
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 08:50   #4192
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
CZEKOsmetycznie
świetny tytuł!
edit:
i widzę, że blog już powstał
czekoladowoo na pewno zrobi furorę, moim zdaniem brakuje blogów o pielęgnacji włosowej blondyneczek
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe

Edytowane przez wisienka_com
Czas edycji: 2013-12-12 o 08:53
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 09:07   #4193
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko moze sprobuj nim wydasz w ciul kasy moj nowy patent.
przed myciem nasmaruj oliwka- najlepiej ta babydream dla mam- bo ona nie wymaga mycia potem wl szamponem i nie ma blednego kola, tzn. ja robie tak, ze smaruje same konce ost 10cm, po pol godzinki, nieraz po 10 minutach juz zmywam, myje skore szamponem...ale nei ciagne po wlosach tych z oliwka szamponu ani nawet piany...
splukuje szampon, na same dlugosci klade odzywke joanna len i rumianek albo mak i bawelna, po minucie plucze i daje finalna maske/odzywke i wlosy sa takie:

Załącznik 5506914

czy wy widzialyscie kiedys u mnei tak gladkie wlosy????
i to pierwszy dzien od mycia! doszlam do wniosku ze moje wlosy kochaja odzywki joanny naturia za niesamowite zmiekczenie( bo gdy nimi mylam wlosy to tez bylo WOW!) jakie ona funduje i szampony proste, nawet natei teraz moge uzywac co mycie czy eve palmolive zaczal mnie zapachem przytlaczac, musze zrobic lekki odwyk
wow Cudo a nie włosy Ja też chcę takie Ciekaw czy dożyję tego momentu, bo mam wrażenie, że moje stoją w miejscu


czekoladowoo świetną nazwę ci dziewczyny wymyśliły Teraz nie masz wyjścia, musisz brać się do pisania


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko ja mam ten zestaw http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...670058864.html i jestem zachwycona chociaż później po konsultacji z Truskawkową okazało się, że to nie jest ten zestaw salonowy, tylko do podtrzymania efektu w domu. Ale i tak jestem zadowolona, włosy mi się zrobiły takie gładkie już po jednym użyciu i ten efekt cały czas się utrzymuje nie wiem co w nich takiego jest, ale na mnie działa super

Bunny ale gładkie włosy a oliwka Johnsona nadaje się na włosy ? bo tylko taką posiadam

Dziewczyny co do odżywki do paznokci ja długi czas używałam Eveline i mi też zniszczyła paznokcie ;/ dodatkowo praca ciągle w rękawiczkach i z chemikaliami i panokcie normalnie mi się rozwarstwiały i łamały
ale ostatnio kupiłam w Rossku to http://strawberry125.blogspot.com/20...wapniem-i.html i jest mega nie widać jej na paznokciach, tylko wchłania się i paznokcie są mega twarde naprawdę polecam i od kiedy jej używam nie złamał mi się ani jeden paznokieć
O, to muszę ją wypróbować. Kiedyś używałam odżywkę z eveline, ale strasznie zniszczyła mi paznokcie. I od tamtego momentu omijam takie specyfiki. Za radą Bunny piję wapno i wmasowuję w nie olejek rossmannowski. I jest trochę lepiej Niestety, mam bardzo cienkie paznokcie, i tego już nie zmienię.


Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Z braku funduszy na Koleston zrobiłam mój miesięczny odrost tym, co mi zostało , co musiałam do końca wykończyć czyli 11,21 Alfa. Wyszło ładnie , równo. Włosy rosna , troche wkurzają mnie te nierówne końce na wierzchu ( odstające, krótkie kosmyki) Nic z nimi nie zrobie tylko bedę czekac aż się zrównaja z reszta włosów.
Pięknie wyszło


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
generalnie jedno- nie karmić jadowitych żmij wokół siebie, nawet jesli to rodzina. nie udawac relacji, ktorych nie ma- szkoda czasu i atłasu- i nie ustepować, bo np. mamusia błaga i obym się nie złamała- chce być szczesliwa, a dopoki tego nie dopnę moje zycie będzie znow zakłamane i z gangreną


jak najbardziej z londy
Bardzo mądre postanowienia Oby ci się udało
Tak więc zamówię Londę pewnie, bo tańsza Dziękuję za cierpliwość


Lavia wszystkiego najlepszego, i dużo zdrówka


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pięknie wyszło

Pierwsze koty za płoty dziewczyny
Teraz tylko musze doprowadzić to do ładu i składu: http://czekosmetycznie.blogspot.com/
Super, pierwszy krok zrobiony
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 09:14   #4194
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Z braku funduszy na Koleston zrobiłam mój miesięczny odrost tym, co mi zostało , co musiałam do końca wykończyć czyli 11,21 Alfa. Wyszło ładnie , równo. Włosy rosna , troche wkurzają mnie te nierówne końce na wierzchu ( odstające, krótkie kosmyki) Nic z nimi nie zrobie tylko bedę czekac aż się zrównaja z reszta włosów.
Kiedy te włosy Ci tak urosły? bierzesz coś na porost?
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej U mnie znowu wesoło, wyskoczyłam na niedziele-poniedziałek do Krakowa, zgubiłam aparat, ipoda, kartę do bankomatu, zostawiłam w Krakau telefon (ale w piątek wróci do mnie), aaa i jeszcze po stopie mi auto przejechało i od kilku dni próbuję się dostać do lekarza, ale wszyscy mnie zlewają. Jutro pójdę prywatnie zrobić rtg, bo boli mnie ta stópka. :/
oj Nove, Nove Ty jesteś taka pozytywnie ☠☠☠☠☠☠☠nięta
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jako zabezpieczenie przed szamponem to kazda sie nada bo i tak ja zmyjesz
ja lubilam z lovely/wibo ich top i utwardzacz- tez bardzo dobre i pazurki sie nie łamały
To spróbuję dzisiaj wieczorem
z lovely podobno super jest też top matujący, ale chciałam wziąć ostatnio i nie było
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bylam dzis w TKMaxx i byla duza odzywka Joico 1l za 79zl, zastanawialam sie nad nia, ale chwile wczesniej wzielam slynnego kallosa w hebe za zawrotna cene 11,99/1l. Poza tym... po co mi odzywka
Truskawkowa pisała, że w hebe są jakieś odżywki Joico i w miarę tanie ale nie wiem jakie dokładnie, bo u mnie nie ma Hebe.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pięknie wyszło

Pierwsze koty za płoty dziewczyny
Teraz tylko musze doprowadzić to do ładu i składu: http://czekosmetycznie.blogspot.com/

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja to zawsze podziwiam tych ludzi stojących na mrozie na rynku w sylwestra mam wrażenie, że fajnie ogląda się to tylko w TV, ja byłam latem też na takiej dużej imprezie to nic nie widziałam na mojej wysokości, ludzi pełno, śmierdziało potem, wszyscy się deptali ogólnie zła byłam, tyle godzin stania marzyłam aby jak najszybciej znaleźć się w domu i ściągnąć buty mój Tż miał lepiej bo na jego wysokości to było widać i nie śmierdziało potem i to on deptał a nie był deptany jak siedziałam na barana to tylko widziałam ogólnie było fajnie ale drugi raz się nie wybiorę, zdecydowanie raz wystarczy
hahahaha ja też bym nie poszła kiedyś byliśmy w klubie na Sylwka i chcieliśmy wyjść o północy na zewnątrz pooglądać fajerwerki i tragedia. Pijane dzieciaki, które rzucały te petardy dosłownie wszędzie, nie patrzyły czy ktoś stoi miałam wrażenie, że zaraz dostanę czymś w głowę.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość

O, to muszę ją wypróbować. Kiedyś używałam odżywkę z eveline, ale strasznie zniszczyła mi paznokcie. I od tamtego momentu omijam takie specyfiki. Za radą Bunny piję wapno i wmasowuję w nie olejek rossmannowski. I jest trochę lepiej Niestety, mam bardzo cienkie paznokcie, i tego już nie zmienię.
Spróbuj może akurat mi pasuje bardzo, a paznokcie miałam w tragicznym stanie, łamały mi się tak, że nawet obcięcie na krótko nic nie dawało, bo one były rozwarstwione jeszcze niżej, a teraz przy codziennym chodzeniu do pracy mam już dłuższe pazurki, co było u mnie niemożliwe a tej odżywki użyłam dwa razy ona normalnie kosztuje 5-6 zł więc myślę, że warto wypróbować, ja kupiłam ją jak było to promo w Rossie, to zapłaciłam chyba z 3 zł za nią
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 09:21   #4195
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kiedy te włosy Ci tak urosły? bierzesz coś na porost?

oj Nove, Nove Ty jesteś taka pozytywnie ☠☠☠☠☠☠☠nięta

To spróbuję dzisiaj wieczorem
z lovely podobno super jest też top matujący, ale chciałam wziąć ostatnio i nie było

Truskawkowa pisała, że w hebe są jakieś odżywki Joico i w miarę tanie ale nie wiem jakie dokładnie, bo u mnie nie ma Hebe.



hahahaha ja też bym nie poszła kiedyś byliśmy w klubie na Sylwka i chcieliśmy wyjść o północy na zewnątrz pooglądać fajerwerki i tragedia. Pijane dzieciaki, które rzucały te petardy dosłownie wszędzie, nie patrzyły czy ktoś stoi miałam wrażenie, że zaraz dostanę czymś w głowę.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------


Spróbuj może akurat mi pasuje bardzo, a paznokcie miałam w tragicznym stanie, łamały mi się tak, że nawet obcięcie na krótko nic nie dawało, bo one były rozwarstwione jeszcze niżej, a teraz przy codziennym chodzeniu do pracy mam już dłuższe pazurki, co było u mnie niemożliwe a tej odżywki użyłam dwa razy ona normalnie kosztuje 5-6 zł więc myślę, że warto wypróbować, ja kupiłam ją jak było to promo w Rossie, to zapłaciłam chyba z 3 zł za nią :p:
A ja mam całkiem inne doświadczenie z Sylwkiem na mieście. 3 lata temu byłam z mężem, i powiem wam, że było naprawdę spokojnie Było bardzo dużo rodzin z dziećmi, nawet z takimi maluchami w spacerówkach Bardzo mi się podobało.

To przy najbliższej wizycie w rossie zakupię tę odżywkę.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 09:40   #4196
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
A ja mam całkiem inne doświadczenie z Sylwkiem na mieście. 3 lata temu byłam z mężem, i powiem wam, że było naprawdę spokojnie Było bardzo dużo rodzin z dziećmi, nawet z takimi maluchami w spacerówkach Bardzo mi się podobało.

To przy najbliższej wizycie w rossie zakupię tę odżywkę.
Wszystko zależy od zachowania ludzi byłam też na takich koncertach na "wolnym powietrzu" i mam podobne doświadczenia jak Lady, nic nie widać, wszyscy się pchają, śmierdzi rzucają śmieci gdzie popadnie i najgorzej to już mnie denerwują osoby w wieku gimnazjalnym, które myślą, że są dorosłe i wszystko im wolno. Masakra
A co do sylwka to ja właśnie się boję petard, tzn boję się sama żadnej nie odpalę moja mama pracuje w szpitalu i za dużo historii się nasłuchałam. A jak ktoś mi rzuca petardy pod nogi czy rzuca butelkami gdzie popadnie to mam ochotę przywalić w łeb
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 10:13   #4197
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

dokładnie, wszystko zależy od ludzi tam obecnych i ich zachowania.
Oj tak, ta młodzież z gimnazjum to strasznie się zachowuje. A już najgorzej mnie zniesmacza widok młodych i ładnych dziewczyn, które stoją z fajką czy winem na ulicy i tylko przerywniki potrafią mówić. Uroku im to nie dodaje
sama byłam młoda i głupiutka. I paliłam i alkohol też czasami piłam, ale jakoś zachowywałyśmy się jak dziewczyny.


a rak poza tym, to w lidlu są właśnie te kawy douwe egberts smakowe za 12 zł.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 10:19   #4198
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
dokładnie, wszystko zależy od ludzi tam obecnych i ich zachowania.
Oj tak, ta młodzież z gimnazjum to strasznie się zachowuje. A już najgorzej mnie zniesmacza widok młodych i ładnych dziewczyn, które stoją z fajką czy winem na ulicy i tylko przerywniki potrafią mówić. Uroku im to nie dodaje
sama byłam młoda i głupiutka. I paliłam i alkohol też czasami piłam, ale jakoś zachowywałyśmy się jak dziewczyny.


a rak poza tym, to w lidlu są właśnie te kawy douwe egberts smakowe za 12 zł.
Wczoraj widziałam chłopaczka, który miał może z 7 lat i stał na przystanku z fajką dokładnie też byłam w takim wieku i wcale grzeczna nie byłam, miałam swoje przeboje, ale nie zachowywałam się aż tak wulgarnie i poniżej jakiejkolwiek krytyki
W biedrze ostatnio były za 8, 50
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 10:22   #4199
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

moje włosy stan na dziś
3 zdjęcie tęsknię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (64,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wosy2222.jpg (58,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wellatonik tesknie2222.jpg (68,7 KB, 23 załadowań)
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 10:36   #4200
jjulitaa
Raczkowanie
 
Avatar jjulitaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć dziewczyny

Mam pytanie o farby wella koleston.

Wiem, że wiele z Was nimi farbowało, a w internecie nie mogę znaleźć jednej konkretnej informacji.
Czy odcienie z serii Special Blonde( chcę zrobić 12/3 z oksy 12%) mieszam w proporcji 1:1, czy 1:2 (utleniacza) ?
jjulitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.