Pierwszy raz samolotem - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 20:02   #4141
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
na pewno nie będzie cię to absolutnie nic kosztowało. możesz napisać o tym maila do nich, ale szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby to był problem. myślę ze takie rzeczy zdarzają im się cały czas, po za tym prawde mówiac raczej nie zwracaja na to uwagi ostatnio jak lecialam to pomylili troche nazwisko mojej kolezanki, ale sie nie przejela, na bilecie miala zle i nikt nawet nie mrugnal okiem. poza tym czesto zdarzaja sie pomylki w numerach paszportow -ktos podaje np AV 6579339 a na ma AU na bilecie .... zdarza się, bez stresu
uffffffff! to dobrze a mam jeszcze pytanie. lece w koncu pierwszy raz, bede odprawiać się online i nie za bardzo wiem jak to wszystko wygląda na lotnisku. mógłby mi to ktoś wyjaśnić? ale wiecie, tak dla blondynki
lece na trasie KTW-MAD
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:46   #4142
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
uffffffff! to dobrze a mam jeszcze pytanie. lece w koncu pierwszy raz, bede odprawiać się online i nie za bardzo wiem jak to wszystko wygląda na lotnisku. mógłby mi to ktoś wyjaśnić? ale wiecie, tak dla blondynki
lece na trasie KTW-MAD
to nie jest skomplikowane ani wymagające zrobione tak, żeby się kazdy połapał.
Robisz sobie ten check-in online, i drukujesz kartę pokładową, która ci się wyświetla w pdf'ie. Z tym i paszportem (albo dowodem? w końcu schengen, nie?) idziesz na lotnisko do okienka odprawy, żeby zdać bagaż główny jesli masz. tam jest duzo tych okienek, szukaj takiego, gdzie jest nazwa twoich linni lotniczych i nr twojego lotu i nazwa miasta. jesli go nie mozesz znalezc to znaczy ze odprawa jeszcze sie nie zaczela. mozesz to sprawdzić - na lotnisku są tablice elktroniczne, ktora pokazuja wszystkie loty w przedziale czasowym paru godzin i tam bedzie napisane, czy odprawa sie zaczela. albo spytaj kogos z obslugi, gdzie twoje okienko :P
jak juz znajdziesz, to tylko dajesz paszport i pokaz tą kartę pokładową. kładziesz im bagaż na wadze, zabierają go i już - możesz iść na strefę bezcłową, przechodząc przez kontrole - powiedza ci, gdzie. tam cie przeswietla i twoj bagaz podreczny i juz czekasz na samolot w strefie bezcłowej która jest potwornie droga :P na karcie pokładowej masz nr bramki, z której będa cię ładować na samolot. na lotnisku są drogowskazy, więc idz pod swoja bramkę i czekaj na załadunek. proste
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 15:57   #4143
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
to nie jest skomplikowane ani wymagające zrobione tak, żeby się kazdy połapał.
Robisz sobie ten check-in online, i drukujesz kartę pokładową, która ci się wyświetla w pdf'ie. Z tym i paszportem (albo dowodem? w końcu schengen, nie?) idziesz na lotnisko do okienka odprawy, żeby zdać bagaż główny jesli masz. tam jest duzo tych okienek, szukaj takiego, gdzie jest nazwa twoich linni lotniczych i nr twojego lotu i nazwa miasta. jesli go nie mozesz znalezc to znaczy ze odprawa jeszcze sie nie zaczela. mozesz to sprawdzić - na lotnisku są tablice elktroniczne, ktora pokazuja wszystkie loty w przedziale czasowym paru godzin i tam bedzie napisane, czy odprawa sie zaczela. albo spytaj kogos z obslugi, gdzie twoje okienko :P
jak juz znajdziesz, to tylko dajesz paszport i pokaz tą kartę pokładową. kładziesz im bagaż na wadze, zabierają go i już - możesz iść na strefę bezcłową, przechodząc przez kontrole - powiedza ci, gdzie. tam cie przeswietla i twoj bagaz podreczny i juz czekasz na samolot w strefie bezcłowej która jest potwornie droga :P na karcie pokładowej masz nr bramki, z której będa cię ładować na samolot. na lotnisku są drogowskazy, więc idz pod swoja bramkę i czekaj na załadunek. proste
dziękuję a w Madrycie wiesz może jak wygląda ?:P
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:42   #4144
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Nie martw sie! Wszedzie wyglada to tak samo.
Dodam ze napisy wyswietlane sa w 2 jezykach. Miejscowym i po angielsku.
Nie ma sie co przejmowac! Nie tylko ty lecisz tym samolotem i nie jedyna po raz pierwszy.
Lotniska sa tak zorganizowane zeby dalo sie wszystko znalezc.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:24   #4145
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
dziękuję a w Madrycie wiesz może jak wygląda ?:P
nie wiem niestety ale byłam na wielu innych i chociaż każde jest inne, to jednak zasady są wszędzie takie same, więc nie ma się co martwić. Zresztą to jest dla ludzi, wszędzie są drogowskazy, tablice, obsługa, pomogą ci jakby co. Każdy kiedyś leci pierwszy raz Ja osobiście uwielbiam starty to przyspieszenie przed poderwaniem się samolotu jest jak rollercoaster
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 20:18   #4146
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
nie wiem niestety ale byłam na wielu innych i chociaż każde jest inne, to jednak zasady są wszędzie takie same, więc nie ma się co martwić. Zresztą to jest dla ludzi, wszędzie są drogowskazy, tablice, obsługa, pomogą ci jakby co. Każdy kiedyś leci pierwszy raz Ja osobiście uwielbiam starty to przyspieszenie przed poderwaniem się samolotu jest jak rollercoaster
Ja też uwielbiam i zgadzam się w 100%

Mam dylemat, kupiłam przed chwilą bilet lotniczy w serwisie esky . pl i przyszedł tylko mail z potwierdzeniem rezerwacji, a bilet już nie, pieniążki są wciąż na koncie, troszkę panikuje ponieważ wylot mam już 16, a poprzednim razem pieniądze zostały pobrane natychmiast i natychmiast przyszedł bilet. Nie pamiętam o której to było godzinie, na ich stronie piszę iż infolinia jest czynna od godz. 8-20. Więc za późno kupiłam bilety i dostane bilet etc jutro? Dodam iż myślałam że może podałam zły numer karty i zarezerwowałam wszystko jeszcze jeden raz, wiem że to głupie Na koncie mam tylko kwotę na jeden bilet więc nie ściągną mi za 2 bilety. Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości ale nie mam doświadczenia w kupowaniu biletów lotniczych, to dopiero mój drugi raz
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!


Edytowane przez elle elle
Czas edycji: 2012-06-14 o 20:20
elle elle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 20:59   #4147
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez elle elle Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam i zgadzam się w 100%

Mam dylemat, kupiłam przed chwilą bilet lotniczy w serwisie esky . pl i przyszedł tylko mail z potwierdzeniem rezerwacji, a bilet już nie, pieniążki są wciąż na koncie, troszkę panikuje ponieważ wylot mam już 16, a poprzednim razem pieniądze zostały pobrane natychmiast i natychmiast przyszedł bilet. Nie pamiętam o której to było godzinie, na ich stronie piszę iż infolinia jest czynna od godz. 8-20. Więc za późno kupiłam bilety i dostane bilet etc jutro? Dodam iż myślałam że może podałam zły numer karty i zarezerwowałam wszystko jeszcze jeden raz, wiem że to głupie Na koncie mam tylko kwotę na jeden bilet więc nie ściągną mi za 2 bilety. Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości ale nie mam doświadczenia w kupowaniu biletów lotniczych, to dopiero mój drugi raz
Bilet może przyjść trochę później, bez stresu ja też kiedyś dostałam najpierw potwierdzenie rezerwacji a bilet chyba dopiero następnego dnia
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 21:47   #4148
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Bilet może przyjść trochę później, bez stresu ja też kiedyś dostałam najpierw potwierdzenie rezerwacji a bilet chyba dopiero następnego dnia
Uff trochę mnie uspokoiłaś Jak nie przyjdzie to jutro w południe do nich zadzwonię
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 15:18   #4149
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Pierwszy raz samolotem

najgorzej, że lecę pierwszy raz i w dodatku sama stąd tyle pytan ;d
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 15:23   #4150
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
najgorzej, że lecę pierwszy raz i w dodatku sama stąd tyle pytan ;d
Ja w zeszłym tygodniu leciałam pierwszy raz i też sama Bałam się strasznie, ale wszystko było ok Bardzo mi się latanie spodobało
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 21:08   #4151
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu leciałam pierwszy raz i też sama Bałam się strasznie, ale wszystko było ok Bardzo mi się latanie spodobało
ohhh, oby mi tak poszło.... boje się własnie tego lotnisko w Madrycie, bo Katowice to jeszcze tam spoko. Mam nadzieje, że będzie dobrze
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 21:51   #4152
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ohhh, oby mi tak poszło.... boje się własnie tego lotnisko w Madrycie, bo Katowice to jeszcze tam spoko. Mam nadzieje, że będzie dobrze
Ja tez się bałam lotniska za granica (Londyn Stansted) a teraz to moje ulubione lotnisko, nie ma sie czego bać, z pewnością będzie wszystko na tablicach informacyjnych, ja lecialam pierwszy raz sama i sobie poradziłam
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:27   #4153
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez elle elle Pokaż wiadomość
Ja tez się bałam lotniska za granica (Londyn Stansted) a teraz to moje ulubione lotnisko, nie ma sie czego bać, z pewnością będzie wszystko na tablicach informacyjnych, ja lecialam pierwszy raz sama i sobie poradziłam
najwyżej się zgubię
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 10:27   #4154
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ohhh, oby mi tak poszło.... boje się własnie tego lotnisko w Madrycie, bo Katowice to jeszcze tam spoko. Mam nadzieje, że będzie dobrze
Lotnisko w Madrycie jest jednym z najlepiej oznakowanych lotnisk na jakich byłam. Mimo, że jest bardzo duże, nie sposób się zgubić.
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 10:39   #4155
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Tak.
Dzięki
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 14:35   #4156
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Lucrecia3 Pokaż wiadomość
Lotnisko w Madrycie jest jednym z najlepiej oznakowanych lotnisk na jakich byłam. Mimo, że jest bardzo duże, nie sposób się zgubić.
dziękuję, uspokoiłaś mnie
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 14:59   #4157
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Pierwszy raz samolotem

W porównaniu do CDG (Paryż), zgubiłam się tam mimo, że zwiedziłam już przed tym sporo innych, większych i mniejszych lotnisk.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 18:01   #4158
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Dziewczyny, może któraś wie o co kaman...Jakoś miesiąc temu zamówiłam na Wizzair bilet na 12 września do Doncaster-Sheffield, pieniądze trafiły na konto, dostałam potwierdzenie rezerwacji, wszystko było OK (co najmniej raz w tyg. wchodzę na wizzair aby wyhaczyć tańczy bilet powrotny) aż tu 2 dni temu wchodzęna moje konto na wizzair i widzę datę przy rezerwacji 14.09 a nie 12.09 - z tego co widzę po innych terminach to zmienił się rozkład lotów i w tym terminie ten mój 12.09 został anulowany (z tego wynika...) i przesunięty na 14.09. Co w takiej sytuacji robić? Nie dostałam od Wizzair żadnej informacji, że przebookowali mi bilet!!! Gdybym przypadkowo nie weszła na stronę, to dalej byłabym w niewiedzy
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 09:54   #4159
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Powinni przyslac ci informacje i propozycje zmiany rezerwacji albo zwrotu pieniedzy.
Ostatnio mi Ryanair przyslal taka informacje a lot mial tylko zmieniona godzine.
Moze jeszcze przysla. Bo to wrzesien - wiec sie nie spiesza.
A jak nie to nie wiem - moze napisz do nich.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 18:24   #4160
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Nie przysłali do tej pory, sprawdzałam również w spamie ale nic się tam nie przybłąkało. Poczekam jeszcze z miesiąc i się z nimi skontaktuję, na stronie wizzair można przeczytać, że na odpowiedź mailową odpowiadają w ciągu 30 dni no a minuta połączenia z telecentrum to prawie 5 zł także full wypas. A jeśli napiszą maila, że mogę przebookować ten lot na inny termin, to wtedy przy re-bookingu ponoszę dodatkowe koszty, mimo iż to nie z mojej winy sami przebookowali mi lot?
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:32   #4161
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Nie przysłali do tej pory, sprawdzałam również w spamie ale nic się tam nie przybłąkało. Poczekam jeszcze z miesiąc i się z nimi skontaktuję, na stronie wizzair można przeczytać, że na odpowiedź mailową odpowiadają w ciągu 30 dni no a minuta połączenia z telecentrum to prawie 5 zł także full wypas. A jeśli napiszą maila, że mogę przebookować ten lot na inny termin, to wtedy przy re-bookingu ponoszę dodatkowe koszty, mimo iż to nie z mojej winy sami przebookowali mi lot?
Ja miałam podobną sytuację z Wizzairem 2 lata temu- przesunięta została data wylotu na 2 dni wcześniej. Zostałam o tym powiadomiona listownie tydzień przed planowanym wylotem.
Nie wiem, czy przy zmianie rezerwacji poniesiesz jakieś koszty. Raczej nie powinnaś uiszczać opłat związanych ze zmianą rezerwacji, a czy będą Ci kazali zapłacić różnice w cenie? Tego nie wiem.
Ja zaakceptowałam lot o zmienionej dacie.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:35   #4162
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Dzięki za odp. Mi przesunęli na 2 dni później a dla mnie to dużo zmienia, urlop poplanowany itp więc jeśli już, to wolę 2 dni wcześniejszy lot od mojego pierwotnego terminu...Mam nadzieję, że niebawem przyjdzie od nich jakaś informacja i będę mogła przebookować na inny termin...Ehhh...
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 10:00   #4163
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
W porównaniu do CDG (Paryż), zgubiłam się tam mimo, że zwiedziłam już przed tym sporo innych, większych i mniejszych lotnisk.
Serio? Według mnie to lotnisko jest świetnie pooznaczane, ja nie miałam tam problemów. (choć nie byłam na wielu lotniskach)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:43   #4164
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Wie ktoś może kiedy Ryainair ogłasza siatkę połączeń na sezon zimowy? Bo na stronie jest napisane, że od którego kwietnia można bukować, ale na stronie są do 30 października tylko ;/
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 21:22   #4165
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Serio? Według mnie to lotnisko jest świetnie pooznaczane, ja nie miałam tam problemów. (choć nie byłam na wielu lotniskach)
Serio, serio, dla mnie to była masakra tam się odnaleźć
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:42   #4166
mima210
Przyczajenie
 
Avatar mima210
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Hej
Za 12 dni czeka mnie pierwszy lot samolotem do mojej kochanej ojczyzny. Strasznie się stresuję, bo lecę sama z lotniska w Eindhoven (Holandia), a z moim angielskim i holenderskim nie jest za dobrze. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wszystko dokładnie będzie wyglądało? Łatwo się zgubić? Gdzie trzeba iść, co robić, gdzie czekać.. chcę wiedzieć wszystko! Dodam, że będę robiła odprawę on-line i biorę tylko bagaż podręczny.
No i jak wygląda sam lot? Mam się bać?
Z góry dziękuję
mima210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:53   #4167
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez mima210 Pokaż wiadomość
Hej
Za 12 dni czeka mnie pierwszy lot samolotem do mojej kochanej ojczyzny. Strasznie się stresuję, bo lecę sama z lotniska w Eindhoven (Holandia), a z moim angielskim i holenderskim nie jest za dobrze. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wszystko dokładnie będzie wyglądało? Łatwo się zgubić? Gdzie trzeba iść, co robić, gdzie czekać.. chcę wiedzieć wszystko! Dodam, że będę robiła odprawę on-line i biorę tylko bagaż podręczny.
No i jak wygląda sam lot? Mam się bać?
Z góry dziękuję
Przeczytaj ten wątek, wszystkie odp. na pytania były już 10000000 razy podawane.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:20   #4168
mima210
Przyczajenie
 
Avatar mima210
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Tak tak, ale mimo wszystko chciałabym mieć pewność co do mojego przypadku.
mima210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:12   #4169
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Wszystkie odpowiedzi na twoje pytanie byly na poprzedniej stronie - na tej, na ktorej twoj post. Nr 139.

Tak jak opisano wyglada na kazdym lotnisku.

Lotniska sa zbudowane dla ludzi i naprawde maja oznaczone miejsca odprawy bagazowej, paszportowej, stanowiska kontroli celnej czy wreszcie miejsca (nazywane bramkami - gate) z ktorych wsiadasz do samolotu (czasami po krotkiej podrozy autobusem a czasami przez rekaw).

Dokladniej wytlumaczyc by ci mogl tylko ktos, kto byl ze 100 razy na tym lotnisku i powiedzial by ci trase typu - skrec w lewo, na prawo masz to, wprost tamto.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:47   #4170
mima210
Przyczajenie
 
Avatar mima210
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ojj mam nadzieję, że nie jestem taką sierotą by nie odnaleźć tych stanowisk
Czyli jeżeli odprawę będę miała zrobioną, a bagaż mam tylko podręczny to od razu mam się kierować do kontroli celnej i tam okazać wszystko po kolei blablabla?
mima210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 08:30:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.