INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 20:05   #3031
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

ja będę dzień do tyłu, nie jestem dziś w stanie zrobić ćwiczeń zjadłam serek jakiś czas temu, ale cały czas mi się nim odbija i zbiera mi się na wymioty dziś przymusowy dzień off zamiast niedzieli
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:49   #3032
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

1 fit test za mna... powinnam zrobic wczoraj ale nie mialam filmiku , oto moje wyniki :
1. switch kicks - 119
2.power jacks - 51
3.power knees - 70
4.power jumps - 31
5.globe jumps - 10
6.suicide jumps - 10
7.push up jacks - 21
8.low plank oblique - 59
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 14:02   #3033
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
1 fit test za mna... powinnam zrobic wczoraj ale nie mialam filmiku , oto moje wyniki :
1. switch kicks - 119
2.power jacks - 51
3.power knees - 70
4.power jumps - 31
5.globe jumps - 10
6.suicide jumps - 10
7.push up jacks - 21
8.low plank oblique - 59
Bardzo dobre wyniki Tak trzymaj i DIG DEEPER!

Ja po wczorajszym Max Interval Plyo nie mam zakwasów ani nic nie boli - uff ale był wycisk na maksa, oczywiście nie byłam w stanie zrobić wszystkich ćwiczeń - mówię o tych "pompkowych". których jest nadzwyczaj dużo a te ostatnie boczne pompki to masakra, mam ramiona jak komar pięty, więc coś tam poudawałam i po 3 powtórzeniach padłam na podłogę ale spoko, na wczorajszym treningu nawet Tanya wymiękała, więc nie jest ze mną tak źle

Co do mojej diety - ograniczyłam do minimum pieczywo, czyli prawie w ogóle nie jem, doszły też jaja na twardo bo zapomniałam, że jak białko to jaja
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:50   #3034
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dopadła mnie grypa żołądkowa:/ więc wczoraj odpuściłam ćwiczenia, dzisiaj zamierzam już ćwiczyć jak stan żołądka pozwoli. Uważajcie dziewczyny bo latają wirusy w powietrzu i atakują osłabione organizmy:/
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:15   #3035
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

a ja chyba zdecydowałam przerwać Insanity. Ewentualnie robię przynajmniej przerwę. Ćwiczenia nie sprawiają mi już takiej radości i mnie po prostu nudzą. Nie chcę traktować ćwiczeń jako konieczność, ale jako przyjemność, więc na razie mówię sobie 'pas' i skupiam się przynajmniej przez tydzień na ćwiczeniu mięśni brzucha z rozgrzewką i rozciąganiem z Insanity
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:29   #3036
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
a ja chyba zdecydowałam przerwać Insanity. Ewentualnie robię przynajmniej przerwę. Ćwiczenia nie sprawiają mi już takiej radości i mnie po prostu nudzą. Nie chcę traktować ćwiczeń jako konieczność, ale jako przyjemność, więc na razie mówię sobie 'pas' i skupiam się przynajmniej przez tydzień na ćwiczeniu mięśni brzucha z rozgrzewką i rozciąganiem z Insanity
dziewczynooooooo lece ci na ratunek:P jeżeli rzeczywiście chcesz przekreślić prawie 6 tygodni ćwiczeń to ok, ale nie zgodzę się z tobą, że ćwiczenia mają sprawiać przyjemność bo tak nie jest. Jest to coś co prowadzi nas do wyznaczonego celu. Nie wkleiłaś zdjęć na bloga pisząc, że sama nie zauważyłaś rezultatów ale każda z nas bardzo krytycznie patrzy na swoje ciało i postrzega je trochę inaczej niż otoczenie więc daj się wypowiedzieć innym. Jeżeli cię nudzą ćwiczenia to może źle je robisz? Ja rozumiem, że jest parę filmików i one się gdzieś tam cały czas przewijają ale to nie jest wina gościa, który to układał, że takie ćwiczenia a nie inne spalają tkankę tłuszczową. Napisałaś, że BBL też nie jest dla ciebie, Hip hop abs też nie więc podejzewam, że każde ćwiczenia w takiej formie będą cię po jakimś czasie nudzić). Może przemęczysz się jeszcze chwilę skoro tak daleko zaszłaś? i pokażesz, że dałaś radę chociaż miałaś chwilę wahania i zwątpienia? Jak nie to przejadę się do ciebie bo wcale tak daleko nie mam hihi Trzymaj się dziewczyno i wierzę, że dasz radę!
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 12:47   #3037
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dziewczyny, nie poddawac sie! Ja opuscilam kilka dni (wyjscia, imprezy, musialam dokonczyc diablo 3) ale dalej ruszylam z tym koksem. U mnie aktualnie dzien 52 (powinien byc 58 )- max cardio & cardio abs - zaliczone teraz jade do konca programu bez dnia przerwy. Chce miec to z glowy i skupic sie na treningach silowych. Kocham Shauna T, ale mam juz go dosyc.
Zycze wszystkim milego dnia!
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 15:04   #3038
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dla mnie też szkoda przekreślać tyle wysiłku i włożonej pracy

Ja opuściłam wczorajszy i przedwczorajszy trening a to dlatego (już już się tłumaczę!), że po pracy zakuwałam do testu z angielskiego (mamy w pracy kurs ang.), dziś test był (i poszedl mi bardzo dobrze ), więc zabieram dupę w troki i ćwiczę a przez to, że opuściłam 2 treningi, zrobię jeden w mój day off w niedzielę.

Za 2 tyg. wylatuję do mojego Blablaka siostrzanego i wychodzi, że tam zaliczę 60. dzień Insanity

A pogoda dziś przerąbana, leje i leje
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 15:25   #3039
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
dziewczynooooooo lece ci na ratunek:P jeżeli rzeczywiście chcesz przekreślić prawie 6 tygodni ćwiczeń to ok, ale nie zgodzę się z tobą, że ćwiczenia mają sprawiać przyjemność bo tak nie jest. Jest to coś co prowadzi nas do wyznaczonego celu. Nie wkleiłaś zdjęć na bloga pisząc, że sama nie zauważyłaś rezultatów ale każda z nas bardzo krytycznie patrzy na swoje ciało i postrzega je trochę inaczej niż otoczenie więc daj się wypowiedzieć innym. Jeżeli cię nudzą ćwiczenia to może źle je robisz? Ja rozumiem, że jest parę filmików i one się gdzieś tam cały czas przewijają ale to nie jest wina gościa, który to układał, że takie ćwiczenia a nie inne spalają tkankę tłuszczową. Napisałaś, że BBL też nie jest dla ciebie, Hip hop abs też nie więc podejrzewam, że każde ćwiczenia w takiej formie będą cię po jakimś czasie nudzić). Może przemęczysz się jeszcze chwilę skoro tak daleko zaszłaś? i pokażesz, że dałaś radę chociaż miałaś chwilę wahania i zwątpienia? Jak nie to przejadę się do ciebie bo wcale tak daleko nie mam hihi Trzymaj się dziewczyno i wierzę, że dasz radę!
ooo a skąd jesteś
to ja chyba biore tydzień urlopu i od poniedziałku lecę z tym koksem na pewno potrzebuję oddechu od tych ćwiczeń. A jeśli chodzi o inne ćwiczenia to nie jestem taka wybredna, tylko BBL mnie denerwuje to przeskakiwanie z plaży do studia, a ja lubią się skupić np. na jednej osobie i ćwiczyć równo z nią, nawet w Insanity obierałam sobie cel
a hip hop abs nie męczył mnie wcale i nie czułam pracy mięśni brzucha, wcale
mimo, że nie ćwiczę Insanity, każdego dnia jestem aktywna
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 15:37   #3040
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ooo a skąd jesteś
to ja chyba biore tydzień urlopu i od poniedziałku lecę z tym koksem na pewno potrzebuję oddechu od tych ćwiczeń. A jeśli chodzi o inne ćwiczenia to nie jestem taka wybredna, tylko BBL mnie denerwuje to przeskakiwanie z plaży do studia, a ja lubią się skupić np. na jednej osobie i ćwiczyć równo z nią, nawet w Insanity obierałam sobie cel
a hip hop abs nie męczył mnie wcale i nie czułam pracy mięśni brzucha, wcale
mimo, że nie ćwiczę Insanity, każdego dnia jestem aktywna
powiem ci tak jadę w twoją stronę tylko do mnie jeszcze dojeżdża skm
Zrób sobie tydzień wolnego, niech ci mięśnie odpoczną, odpocznij też psychicznie i dawaj dalej. Ja tak mam ochotę poćwiczyć ale grypa żołądkowa mi nadal nie daje :/ już z 4 dzień prawie nic nie jem:/ schudłam strasznie (oczywiście tylko z wody:/). W poniedziałek muszę już iść do pracy więc też zacznę maxy:/ mam nadzieję, że to przeżyje... BBL też mnie trochę wkurza ale dla efektów jestem w stanie się poświęcić
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 20:39   #3041
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Max Interval Circuit zaliczony

Ja pierniczę ale wycisk w tym 5. tygodniu a dzisiejszy trening to masakra, nie byłam w stanie wykonać wszystkich ćwiczeń

P.S. czy w ogóle ktoś oprócz mnie i Blablaka jeszcze ćwiczy, czy zostałyśmy same na placu boju?
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 07:13   #3042
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Max Interval Circuit zaliczony

Ja pierniczę ale wycisk w tym 5. tygodniu a dzisiejszy trening to masakra, nie byłam w stanie wykonać wszystkich ćwiczeń

P.S. czy w ogóle ktoś oprócz mnie i Blablaka jeszcze ćwiczy, czy zostałyśmy same na placu boju?
ja ćwiczę w tym tygodniu coś innego, ale od poniedziałku wracam, potrzebowałam przerwy. A w tym tygodniu prawie cały czas męczę brzuch treningami
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 07:40   #3043
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja ćwiczę w tym tygodniu coś innego, ale od poniedziałku wracam, potrzebowałam przerwy. A w tym tygodniu prawie cały czas męczę brzuch treningami
No i tak trzymać kobitko!

Dziś day off ale opuściłam trening w tym tyg i muszę zrobić dziś nadprogramowo

Pogoda do dupy

Miłej niedzieli
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 11:07   #3044
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
No i tak trzymać kobitko!

Dziś day off ale opuściłam trening w tym tyg i muszę zrobić dziś nadprogramowo

Pogoda do dupy

Miłej niedzieli
u mnie słoneczko stwierdziłam, ze nie ma sensu robić czegoś nie dając z siebie 100% a tak by było gdybym kontynuowała ćwiczenia, musiałam odpocząć od nich, przemyśleć to wszystko, naładować baterie, aby wrócić z podwójną energią
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 11:17   #3045
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

gryba żołądkowa sobie poszła więc dzisiaj zaczynam znowu recovery week heh... ty razem musi się udać. Miałam ćwiczyć rano ale stwierdziłam, że do pracy i tak muszę iść więc zostawiłam ćwiczenia na wieczór tak w razie czego:P. A jak tam maxy? po tygodniu już lepiej się ćwiczy? czy nadal strasznie ciężko?
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:23   #3046
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
gryba żołądkowa sobie poszła więc dzisiaj zaczynam znowu recovery week heh... ty razem musi się udać. Miałam ćwiczyć rano ale stwierdziłam, że do pracy i tak muszę iść więc zostawiłam ćwiczenia na wieczór tak w razie czego:P. A jak tam maxy? po tygodniu już lepiej się ćwiczy? czy nadal strasznie ciężko?
Maxy to wycisk na maksa Dużo ćwiczeń "pompkowych", przy których wymiękam - po Insanity muszę zrobić trening, który bardziej ukształtuje mi mięśnie ramion, żeby nie były jak u komara pięty
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:44   #3047
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Maxy to wycisk na maksa Dużo ćwiczeń "pompkowych", przy których wymiękam - po Insanity muszę zrobić trening, który bardziej ukształtuje mi mięśnie ramion, żeby nie były jak u komara pięty
To mnie przestraszyłaś heh...moje ręce po tylu dniach nie ćwiczenia wyglądają strasznie, nawet moja matka się śmieje, że takie patyki mi wystają z tłowia moje pompki też nie były zawsze idealne ale z 10-15 potrafiłam ledwo zrobić a teraz to chyba umre ale mam dobrą motywację:P za miesiąc muszę wyglądać pięknie hehe więc dzisiaj zaczynam. AAAA jeżeli ktoś ma galaretowate nogi (ja nie mam ale fakt trzęsą się) to polecam chodzenie na spacery tylko nie tak wolno ale dość szybko i około 10 km dziennie mi to strasznie pomogło i celulit się zmniejszył bardzo (żeby nie było, że piszę to do ciebie i uważam, że ty masz takie nogi, piszę ogólnie) Tak poza tym podziwiam, że dotarłaś aż tak daleko
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:00   #3048
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
To mnie przestraszyłaś heh...moje ręce po tylu dniach nie ćwiczenia wyglądają strasznie, nawet moja matka się śmieje, że takie patyki mi wystają z tłowia moje pompki też nie były zawsze idealne ale z 10-15 potrafiłam ledwo zrobić a teraz to chyba umre ale mam dobrą motywację:P za miesiąc muszę wyglądać pięknie hehe więc dzisiaj zaczynam. AAAA jeżeli ktoś ma galaretowate nogi (ja nie mam ale fakt trzęsą się) to polecam chodzenie na spacery tylko nie tak wolno ale dość szybko i około 10 km dziennie mi to strasznie pomogło i celulit się zmniejszył bardzo (żeby nie było, że piszę to do ciebie i uważam, że ty masz takie nogi, piszę ogólnie) Tak poza tym podziwiam, że dotarłaś aż tak daleko
Moje się trzęsą ale niestety nie znajdę czasu w ciągu dnia na Insanity i spacery...i tak jestem w szoku, że w ogóle tak daleko zaszłam i że cokolwiek ćwiczę. Nie dziękuję, jeszcze 3 tygodnie przede mną
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:37   #3049
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Moje się trzęsą ale niestety nie znajdę czasu w ciągu dnia na Insanity i spacery...i tak jestem w szoku, że w ogóle tak daleko zaszłam i że cokolwiek ćwiczę. Nie dziękuję, jeszcze 3 tygodnie przede mną

No rozumiem bo z moim czasem jest podobnie niestety dlatego chodzę późnym (bardzo) wieczorem. Śpię po 5 h dziennie dlatego mam trochę więcej czasu kosztem właśnie snu. Zazdroszczę samozaparcia naprawdę ja też bardzo chciałam ale hehe coś mnie ciągle powstrzymywało. Jak nie dam rady z maxami to robię BBL:P zawsze coś
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 04:27   #3050
bobi3010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Witam
a ja znowu zaczynam chyba 3 raz moze tym razem sie uda

Pozdrawiam
bobi3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:37   #3051
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Znowu średnio mogą ćwiczyć:/ przez żołądek:/ no ale postaram się jakoś. moje wymiary są coraz lepsze
biust: 90-->84-->86 odrastają
talia:65-->61
biodra: 95-->91
udo:55-->48
łydka: 37-->34
nie wiem na ile choroba mi w tym pomogła a na ile ćwiczenia, brzucha nie mierze bo mnie boli w dodatku mam @ i jest wywalony. Wagi też nie znam bo waga się zepsuła (mam nadzieję, że nie przeze mnie) ale moja waga wyjściowa to było 62kg a mam 170cm wzrostu. Nie wiem na ile was to zachęci, ja się cieszę z rezultatów, niestety moja figura przypomina Lare Stone:/ ale z tym już nic nie zrobię. Jeszcze trochę tłuszczyku się pozbędę i celulitu i będę szczęśliwa
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:09   #3052
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
Znowu średnio mogą ćwiczyć:/ przez żołądek:/ no ale postaram się jakoś. moje wymiary są coraz lepsze
biust: 90-->84-->86 odrastają
talia:65-->61
biodra: 95-->91
udo:55-->48
łydka: 37-->34
nie wiem na ile choroba mi w tym pomogła a na ile ćwiczenia, brzucha nie mierze bo mnie boli w dodatku mam @ i jest wywalony. Wagi też nie znam bo waga się zepsuła (mam nadzieję, że nie przeze mnie) ale moja waga wyjściowa to było 62kg a mam 170cm wzrostu. Nie wiem na ile was to zachęci, ja się cieszę z rezultatów, niestety moja figura przypomina Lare Stone:/ ale z tym już nic nie zrobię. Jeszcze trochę tłuszczyku się pozbędę i celulitu i będę szczęśliwa
Superowo przy tym wzroście i z takimi wymiarami to mniemam, że i tak jesteś szczupła ja jestem gruchą, więc wszystko idzie mi w dół a cellulitu nie wiem czy kiedykolwiek się pozbędę do końca bo jak uszczypnę nogi i ręce, to nawet tam mam troszkę - wkurzające to, bo są pulchne dziewczyny i nie mają cellu a ja mam normalną budowę ciała a w górnych partiach jestem szczuplutka i skąd ten cell na ramionach codziennie wmasowuję krem, oliwki i biorę tabletki antycell. - coś tam niby się zmniejszyło ale nie na tyle, żebym mogła znów krótką spódniczkę założyć
ja mierzyłam się ostatnio z 2 tyg. temu i zmierzę się teraz po zakończeniu programu.
Dziś mój "ulubiony" Max Interval Circuit, czyli godzinny wycisk
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:03   #3053
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Superowo przy tym wzroście i z takimi wymiarami to mniemam, że i tak jesteś szczupła ja jestem gruchą, więc wszystko idzie mi w dół a cellulitu nie wiem czy kiedykolwiek się pozbędę do końca bo jak uszczypnę nogi i ręce, to nawet tam mam troszkę - wkurzające to, bo są pulchne dziewczyny i nie mają cellu a ja mam normalną budowę ciała a w górnych partiach jestem szczuplutka i skąd ten cell na ramionach codziennie wmasowuję krem, oliwki i biorę tabletki antycell. - coś tam niby się zmniejszyło ale nie na tyle, żebym mogła znów krótką spódniczkę założyć
ja mierzyłam się ostatnio z 2 tyg. temu i zmierzę się teraz po zakończeniu programu.
Dziś mój "ulubiony" Max Interval Circuit, czyli godzinny wycisk
Szczupła i otłuszczona jednocześnie:/ nie wiem jakim cudem (tzn wiem przez moje jedzenie:/). Ty piszesz, że jak uszczypniesz nogi i ręce to widzisz celulit phiii jak ja uszczypne to porażka ale u mnie widać go tak gołym okiem bez dotykania nawet skóry. No u mnie szorty czy spódniczka też odpada, chyba, że z leginsami:/. Ja probuje cały czas zrobić ten recovery week ale mój żołądek nadal nie pozwala:/ czyli kolejny tydzień w plecy:/ chyba się na BBL jednak skuszę, żeby mój tyłek się wymodelował i na uda też jest super no i boczki bo mi trochę jeszcze zostało. Jestem ciekawa twoich rezultatów powodzenia
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:17   #3054
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
Szczupła i otłuszczona jednocześnie:/ nie wiem jakim cudem (tzn wiem przez moje jedzenie:/). Ty piszesz, że jak uszczypniesz nogi i ręce to widzisz celulit phiii jak ja uszczypne to porażka ale u mnie widać go tak gołym okiem bez dotykania nawet skóry. No u mnie szorty czy spódniczka też odpada, chyba, że z leginsami:/. Ja probuje cały czas zrobić ten recovery week ale mój żołądek nadal nie pozwala:/ czyli kolejny tydzień w plecy:/ chyba się na BBL jednak skuszę, żeby mój tyłek się wymodelował i na uda też jest super no i boczki bo mi trochę jeszcze zostało. Jestem ciekawa twoich rezultatów powodzenia
nie zrozumiałaś mnie u mnie cell jest widoczny gołym okiem na udach i tyłku (II stopień cellulitu) ale dodatkowo jak uszczypnę łydki i ramiona to widzę, że ta menda też tam jest muszę się przyznać, że wczoraj opuściłam trening i mam straszne wyrzuty sumienia...położyłam się przed 19 i zasnęłam...a jak się obudziłam to mowy nie było o ćwiczeniach no to moja niedziela nie będzie day off, tylko muszę nadrobić pominięty trening...
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 13:50   #3055
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
nie zrozumiałaś mnie u mnie cell jest widoczny gołym okiem na udach i tyłku (II stopień cellulitu) ale dodatkowo jak uszczypnę łydki i ramiona to widzę, że ta menda też tam jest muszę się przyznać, że wczoraj opuściłam trening i mam straszne wyrzuty sumienia...położyłam się przed 19 i zasnęłam...a jak się obudziłam to mowy nie było o ćwiczeniach no to moja niedziela nie będzie day off, tylko muszę nadrobić pominięty trening...
Aaaa no chyba, że ja też tak mam i za cholerę nie mogę się tego pozbyć:/ tzn zmniejszył się i to bardzo bo widzę ale to mi nie starcza. Łydki mam chudziutkie a jak uszczypnę to hehehe widać ten celulit i to bardzo:/. Z ramion to bardzo szybko się możesz pozbyć robiąc ćwiczenia na ramiona takie jak sculpt z BBL mi po tym tak skrzydełka nie wiszą. Opuszczenie treningu to nie tragedia, ja mam już przerwę chyba z 3 tydzień łącznie:/ mój brzuch się buntuje jak zjem cokolwiek a jakbym do tego ćwiczyła to by mnie już tu chyba nie było, bo grypa żołądkowa to najlepsza metoda odchudzania:/ Mam nadzieję, że przynajmniej odpoczęłaś podczas tego dnia bez ćwiczeń
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:40   #3056
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

dzień dobry Można dołączyć? Od poniedziałku walkę z Insanity. Dzięki Zyskowej a raczej jej efektom . Więc mam nadzieję, że już wróciłaś na właściwą drogę

Kiedy odkryłam, że jutro nie ma interwałów to się baaaaaaaaaardzo ucieszyłam
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:41   #3057
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
Aaaa no chyba, że ja też tak mam i za cholerę nie mogę się tego pozbyć:/ tzn zmniejszył się i to bardzo bo widzę ale to mi nie starcza. Łydki mam chudziutkie a jak uszczypnę to hehehe widać ten celulit i to bardzo:/. Z ramion to bardzo szybko się możesz pozbyć robiąc ćwiczenia na ramiona takie jak sculpt z BBL mi po tym tak skrzydełka nie wiszą. Opuszczenie treningu to nie tragedia, ja mam już przerwę chyba z 3 tydzień łącznie:/ mój brzuch się buntuje jak zjem cokolwiek a jakbym do tego ćwiczyła to by mnie już tu chyba nie było, bo grypa żołądkowa to najlepsza metoda odchudzania:/ Mam nadzieję, że przynajmniej odpoczęłaś podczas tego dnia bez ćwiczeń
Ty może do lekarza idź? Bo skoro Cię tak trzyma, to niedobrze

Ja się skupiam na jednym a po Insanity chcę coś innego robić, co bardziej ukształtuje mięśnie ramion i brzucha - możecie coś doradzić? Najlepiej, gdyby to było coś do wykonywania 3-4 razy w tygodniu, bo 6, tak jak Insanity to trochę dużo
Dizzy1906 - witam(y)! Powodzenia w działaniu i nie zniechęcaj się początkami bo jak we wszystkich są one trudne ja - lew kanapowy of the year - dałam radę, to Ty tym bardziej
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:44   #3058
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Dizzy1906 - witam(y)! Powodzenia w działaniu i nie zniechęcaj się początkami bo jak we wszystkich są one trudne ja - lew kanapowy of the year - dałam radę, to Ty tym bardziej
bardzo Ci dziękuję szczerze powiedziawszy to ja już widzę efekt.. Dłużej wytrzymuję i brzuch nie jest jak balon
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:51   #3059
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

małe pytanko... jestem na 10 dniu i w planie jest cardio circuit... ale nie mam takiego filmiku i nigdzie nie moge znalezc... czy to jest ten sam co plyometric cardio?
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:14   #3060
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
małe pytanko... jestem na 10 dniu i w planie jest cardio circuit... ale nie mam takiego filmiku i nigdzie nie moge znalezc... czy to jest ten sam co plyometric cardio?
Pełna nazwa tego treningu to Plyometric Cardio Circuit, więc mniemam, że to ten - sam trening trwa 41 min:47 sek - sprawdź, czy u Ciebie też Btw. - skoro jesteś już na 10. dniu to Plyometric powinnaś mieć już kilka razy
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.