Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 16:39   #3421
Sszura
Raczkowanie
 
Avatar Sszura
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Z Nieba :))
Wiadomości: 68
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Długość cyklu liczysz od pierwszego dnia krwawienia. hmm myślę że tabletki może mają jakiś na to wpływ ale pewnie niewielki. Jedz więcej czerwonego mięsa

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Sszura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 20:09   #3422
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Dziękuję No właśnie to czerwone mięso mnie nie zachęca... Nie lubię mięsa, nigdy jakoś dużo go nie jadłam, a wyniki miałam dobre. Myślę, że na to żelazo wpływają też ćwiczenia na siłowni, ostatnio spędzam tak dość dużo czasu (ale zawsze byłam aktywną osobą). No cóż, więcej szpinaku, brokułów, wątróbki no i może jakaś suplementacja
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 20:29   #3423
Sszura
Raczkowanie
 
Avatar Sszura
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Z Nieba :))
Wiadomości: 68
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Powodzenia!!!

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Sszura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 21:49   #3424
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Dziękuję mam nadzieje, że dalsze samopoczucie będzie w porządku, jak będzie zdrowie, to będzie wszystko
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 22:22   #3425
Sszura
Raczkowanie
 
Avatar Sszura
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Z Nieba :))
Wiadomości: 68
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
jak będzie zdrowie, to będzie wszystko
Świetne słowa! I powiem, że teraz i ja mam wszystko

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sszura
Czas edycji: 2014-03-20 o 12:49
Sszura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 06:24   #3426
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Jakie jest prawdopodobieństwo, że po odstawieniu tabl. biust wróci do rozmiaru przed braniem anty?
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:41   #3427
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Jakie jest prawdopodobieństwo, że po odstawieniu tabl. biust wróci do rozmiaru przed braniem anty?
Trudno powiedzieć, jakieś oczywiście jest. U mnie biust nie urósł w trakcie brania ale po odstawieniu - owszem. I to o dwa rozmiary. Także nie ma reguły.
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 12:49   #3428
Sszura
Raczkowanie
 
Avatar Sszura
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Z Nieba :))
Wiadomości: 68
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

U mnie zmalał o dwa rozmiary :'( no ale trzeba żyć dalej
Sszura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 23:26   #3429
martitka007
Raczkowanie
 
Avatar martitka007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

jak brałam to z małego b zrobiło się duże C, nie biore tabsów już prawie dwa miesiące a rozmiar został mam nadzieję że to nie ulegnie już zmianie
martitka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:39   #3430
Sszura
Raczkowanie
 
Avatar Sszura
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Z Nieba :))
Wiadomości: 68
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Oby! !
Sszura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 17:10   #3431
palinku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 80
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cześć
Byłam dziś u lekarza, który opinię wśród moich znajomych ma nienaganną. Przebadał mnie dokładnie i okazało się, że jajniki są w 100% prawidłowe. Ale zaproponował, żebym brała tabletki jeszcze przez kolejny miesiąc i... ograniczyła sól. Podobno moje dolegliwości mogą się brać przez to, że jestem zbyt wierną fanką soli
No i zobaczymy czy coś mi pomoże, jak nie to odstawię na 3-4 miesiące i potem dostanę inne tabletki z mniejszą ilością hormonów.
palinku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 16:59   #3432
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

ale sie tu cicho zrobilo
a ja mam kolejna zalete odstawienia pigul, przez moje pryszcze i w sklepach mie biora za duuuuuzo mlodsza niz jestem i chca dowod. ostatnio kupowalam sobie noz kuchenny (tu jest taki przepis ze noze moga kupowac tylko osoby pow 18 roku) i facet mnie znowu poprosil o dowod... mam 29 lat wiec mozecie sobie wyobrazic w jakich skowronkach wyszlam ze sklepu
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:55   #3433
Sszura
Raczkowanie
 
Avatar Sszura
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Z Nieba :))
Wiadomości: 68
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Hihi no to rzeczywiście! ! ja czuję się szczęśliwa jak nigdy dotąd choć jeszcze zmagam się z zaburzeniami żywienia
Sszura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 22:04   #3434
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość
ale sie tu cicho zrobilo
a ja mam kolejna zalete odstawienia pigul, przez moje pryszcze i w sklepach mie biora za duuuuuzo mlodsza niz jestem i chca dowod. ostatnio kupowalam sobie noz kuchenny (tu jest taki przepis ze noze moga kupowac tylko osoby pow 18 roku) i facet mnie znowu poprosil o dowod... mam 29 lat wiec mozecie sobie wyobrazic w jakich skowronkach wyszlam ze sklepu
Ja też mam nieco więcej pryszczy, ale tak moze 20% więcej niż podczas brania tabletek, za to są mniejsze i nie takie czerwone i bolące tylko syfki zwykłe. Także na razie jest świetnie. Okres pierwszy naturalny dostałam po 28 dniach od krwawienia z odstawienia ostatniego opakowania tabsów czyli zgodnie z planem. Zobaczymy jak będzie z następną Na razie widzę zdecydowanie więcej plusów niż minusów. No i schudłam z 1,5 kg może niewiele ale zawsze cieszy.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:04   #3435
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

no ja mam duuuzo wiecej pryszczy (niestety duze i czerwone) i przytyc tez przytylam bo zaczelam duzo wiecej jesc ale wlosy przestaly wypadac no dziewczyny.. libido piec razy wieksze niz bylo przy pigulach . okres poki co co 5-6 tyg takze niestety nie znam dnia ani godziny
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:46   #3436
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Ale ze mnie pała kilka postów wyżej obiecałam sobie, że odstawiam to świństwo i co? Oczywiście pojawiły się myśli typu: "no co ty, teraz przed latem, pryszcze ci powyskakują i nie założysz nic odkrytego" itp itd...no i wzięłam kolejne opakowanie, które niby chcę brać do jesieni i na jesień odstawić...Dużo jednak czytałam ostatnio o odstawieniu tabletek i jak zawsze są sprzeczne opinie, jedni mówią, żeby nie brać a inni, że można brać nawet do menopauzy. Tutaj moje pytanie - czy jeśli mam 30 lat i nie rodziłam jeszcze, mam brać inne tabletki od tych, które teraz? (biorę Mercilon) - czy są jakieś "nowszej" generacji??? No i jeszcze pytanie, czy to normalne, że przez pierwsze 2-3 lata brania tabsów waga była superaśna a później ni stąd ni zowąd zaczęła rosnąć? Powiedziałabym, że od długiego czasu lepiej się odżywiam niż za czasów kiedy zaczynałam brać tabsy, czy to więcmożliwe, że przez tabsy z czasem (czyli po tych 2-3 latach) waga zaczyna nagle rosnąć? O cellulit nie pytam, bo wiem, że się pogłębił przez tabsy...
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 20:19   #3437
palinku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 80
hej
po konsultacji z moim lekarzem zdecydowałam się jednak odstawić tabletki. Miałam brać je od piątku, więc jestem piąty dzien "czysta"
Za wcześnie by mówić o jakichkolwiek zmianach, chociaż już mogę powiedzieć, że pobolewa mnie podbrzusze, mam nudności i ból głowy. Nie wiem czy to sprawka odstawionych pigułek, przeziębienia czy też Fluomizinu, który niestety musze brać... W każdym razie cieszę się bardzo, że odważyłam się zostawić to świństwo. Nawet jeśli jakiś czas będzie ciężko (ciągle przeżywam to, że dni mojej pięknej cery są pewnie policzone) to na pewno w przyszłości będę sądzić, że było warto!
Jak zauważę jeszcze jakieś objawy odstawienne to dam Wam znać. trzymajcie się ciepło!
palinku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 20:43   #3438
Sszura
Raczkowanie
 
Avatar Sszura
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Z Nieba :))
Wiadomości: 68
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Ale ze mnie pała kilka postów wyżej obiecałam sobie, że odstawiam to świństwo i co? Oczywiście pojawiły się myśli typu: "no co ty, teraz przed latem, pryszcze ci powyskakują i nie założysz nic odkrytego" itp itd...no i wzięłam kolejne opakowanie, które niby chcę brać do jesieni i na jesień odstawić...Dużo jednak czytałam ostatnio o odstawieniu tabletek i jak zawsze są sprzeczne opinie, jedni mówią, żeby nie brać a inni, że można brać nawet do menopauzy. Tutaj moje pytanie - czy jeśli mam 30 lat i nie rodziłam jeszcze, mam brać inne tabletki od tych, które teraz? (biorę Mercilon) - czy są jakieś "nowszej" generacji??? No i jeszcze pytanie, czy to normalne, że przez pierwsze 2-3 lata brania tabsów waga była superaśna a później ni stąd ni zowąd zaczęła rosnąć? Powiedziałabym, że od długiego czasu lepiej się odżywiam niż za czasów kiedy zaczynałam brać tabsy, czy to więcmożliwe, że przez tabsy z czasem (czyli po tych 2-3 latach) waga zaczyna nagle rosnąć? O cellulit nie pytam, bo wiem, że się pogłębił przez tabsy...
Myślę że nie ma tabletek dla kobiet nie rodzących. Są dla kobiet karmiących. a co do wagi to na prawdę nie mam pojęcia ale zdaje mi się że to może być wina hormonów a nie samych tabletek. Może czas odstawić i zbadać hormony? Pozdrawiam
Sszura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 21:16   #3439
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Hej jest tutaj jakaś wizażanka która stosowała krążek NuvaRing ? Ja przez ponad 3 lata brałam tabletki, od ponad pół roku stosowałam krążek. Dzisiaj wyjęłam ostatni, postanowiliśmy, że rezygnujemy z hormonów. Powód? Niskie libido, wzrost wagi (przy krążku) , żyły na nogach. Już kiedyś miałam zamiar odstawić tabletki, ale oczywiście w ostatniej chwili ogarnęły mnie wątpliwości. Przyjmiecie mnie i pomożecie przetrwać ten ciężki czas ?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 22:41   #3440
Sszura
Raczkowanie
 
Avatar Sszura
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Z Nieba :))
Wiadomości: 68
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Hej nie stosowałam krążka aloes chętnie weźmiemy Cię w swoje "ramiona" hihi. Wszystko będzie dobrze
Sszura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:11   #3441
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Hej jest tutaj jakaś wizażanka która stosowała krążek NuvaRing ? Ja przez ponad 3 lata brałam tabletki, od ponad pół roku stosowałam krążek. Dzisiaj wyjęłam ostatni, postanowiliśmy, że rezygnujemy z hormonów. Powód? Niskie libido, wzrost wagi (przy krążku) , żyły na nogach. Już kiedyś miałam zamiar odstawić tabletki, ale oczywiście w ostatniej chwili ogarnęły mnie wątpliwości. Przyjmiecie mnie i pomożecie przetrwać ten ciężki czas ?
Ja w jakimś momencie mojej kariery hormonalnej też dostałam krążek więc nie wiem czy to odpowiada na twoje pytanie. Też czułam się na nim do kitu i do tego sahara więc piguły chyba były lepsze.
A czy ciężko to zobaczysz, ja sobie na przykład chwalę
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 16:38   #3442
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja w jakimś momencie mojej kariery hormonalnej też dostałam krążek więc nie wiem czy to odpowiada na twoje pytanie. Też czułam się na nim do kitu i do tego sahara więc piguły chyba były lepsze.
A czy ciężko to zobaczysz, ja sobie na przykład chwalę
A na czym byłaś tuż przed odstawieniem?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 17:06   #3443
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Czesc

Ja tez mysle o odstawieniu tabletek, bo juz pare ladnych latek je biore. Ale glupio sie przyznac, boje sie ze wpadna choc ponoc po slubie to nie wpadka.
Ogolnie ja biore starszej generacji tabletki, bo te nowsze nasilaly u mnie migrene i czasmi bylo bardzo zle. I co ja mam robic??
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 19:13   #3444
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Czesc

Ja tez mysle o odstawieniu tabletek, bo juz pare ladnych latek je biore. Ale glupio sie przyznac, boje sie ze wpadna choc ponoc po slubie to nie wpadka.
Ogolnie ja biore starszej generacji tabletki, bo te nowsze nasilaly u mnie migrene i czasmi bylo bardzo zle. I co ja mam robic??
Chyba nikt nie zdecyduje za Ciebie... Przecież są inne zabezpieczenia. Ile lat bierzesz ?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 21:54   #3445
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie zdecyduje za Ciebie... Przecież są inne zabezpieczenia. Ile lat bierzesz ?
Hmm 8 lat albo I wiecej.

Juz mialam je odstawic rok temu ale sie rozmyslilam I teraz mysle na nowy czy nie odlozyc ich.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15

Edytowane przez aanetaa007
Czas edycji: 2014-04-05 o 22:00
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 12:06   #3446
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Hmm 8 lat albo I wiecej.

Juz mialam je odstawic rok temu ale sie rozmyslilam I teraz mysle na nowy czy nie odlozyc ich.
To rzeczywiście długo. W moim przypadku ciąża nie byłaby problemem, ale wolałabym jeszcze zaczekać. A teraz chcę bardziej zadbać o siebie, między innymi rezygnując z hormonów.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 16:23   #3447
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
A na czym byłaś tuż przed odstawieniem?
Przed ostawieniem brałam Qlairę i stosunkowo chyba najlepiej się na niej czułam ale i tak zdecydowałam, żeby odstawić.

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Hmm 8 lat albo I wiecej.

Juz mialam je odstawic rok temu ale sie rozmyslilam I teraz mysle na nowy czy nie odlozyc ich.
Ja na Twoim miejscu bym odstawiła. Jak będziesz sie gorzej czuć albo nie będzie wam szło z zabezpieczeniami to zawsze można po 3 miesiącach wrócić do tabsów (ale na moje to nie będziesz już miała na to ochoty)
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:17   #3448
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Myslalam o odstawieniu, gdyz zaczelam mysle o ciazy ale w tym momecie zmienilismy zamieszkanie i od dwoch miesiecy szukamy pracy. Nie to by bylo zle, bo cos mamy na oku = oczywiscie wymagania rosna wraz z apetytem.
Ciaza w tym momecie nie bylaby jakas katastrofa ale napewno nie obeszlo by sie bez zmartwien.

Dzieki nunny i wieczkaa Mysle, ze jednak odstawie i zobacze jak bedzie.
Ogolnie czuje sie dobrze ale zauwazylam, ze z czasem cos tam na wadze przybieram tylko nie wiem czy to wina tabsow czy poprostu taki wiek i skutki ostatniej pracy, ktora byla bardziej siedzaca.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:39   #3449
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Myslalam o odstawieniu, gdyz zaczelam mysle o ciazy ale w tym momecie zmienilismy zamieszkanie i od dwoch miesiecy szukamy pracy. Nie to by bylo zle, bo cos mamy na oku = oczywiscie wymagania rosna wraz z apetytem.
Ciaza w tym momecie nie bylaby jakas katastrofa ale napewno nie obeszlo by sie bez zmartwien.

Dzieki nunny i wieczkaa Mysle, ze jednak odstawie i zobacze jak bedzie.
Ogolnie czuje sie dobrze ale zauwazylam, ze z czasem cos tam na wadze przybieram tylko nie wiem czy to wina tabsow czy poprostu taki wiek i skutki ostatniej pracy, ktora byla bardziej siedzaca.
Wiesz co, wydaje mi się że nigdy się nie jest w 100% gotowym na ciążę pt. "wszystko już w życiu zrobiłam i mogę z czystym sumieniem rodzić". Jak ci nie przeszkodzi w robieniu ósmego fakultetu i kursu to ci przeszkodzi w pracy, jak nie w pracy to w wybieraniu mieszkania, jak nie w wybieraniu to przeprowadzce jak nie w przeprowadzce to w dekorowaniu czy remoncie i tak można w kółko do 40.

A co do tycia to się sama siebie zapytaj czy ostatnio podjadałaś, czy jadłaś inaczej niż zwykle albo ruszałaś się mniej niż zwykle. Zresztą jak brałaś tabsy tyle lat to nie sądzę że mogłoby się coś tak gwałtownie zmienić.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 21:21   #3450
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Elo ;p Tak się wbijam na wątek.
Od jakiegoś czasu myślałam nad odstawieniem tabletek, i teraz biorę ostatnie opakowanie.
Trochę się boję, bo przy tabletkach cera bardzo mi się poprawiła, piersi są pełniejsze, bardziej krągłe Będę za nimi tęsknić...
Może za jakieś pół roku zrobię kolejne podejście.
A czemu odstawiam- od początku roku ostro ćwiczę, a efekty marne To, że przytyłam, nie zwalam na tabletki. Brak ruchu, praca w mcdonaldzie, niezdrowa dieta zrobiły swoje. Ale zdaje mi się, że przez tabletki trudniej mi schudnąć, zwalczyć cellulit. Też tak miałyście? Czy w waszym przypadku odstawienie pomogło?
Powoli czytam wątek wstecz, pewnie o tym pisałyście, ale miło będzie, jak któraś się powtórzy

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez martitka007 Pokaż wiadomość
jak brałam to z małego b zrobiło się duże C, nie biore tabsów już prawie dwa miesiące a rozmiar został mam nadzieję że to nie ulegnie już zmianie
Czyli jest nadzieja
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 17:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.