Focus T25 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 17:31   #781
elawe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: południowy kraniec woj. mazowieckiego
Wiadomości: 22
Dot.: Focus T25

A ja już skończyłam T25 alpha, beta niestety nie dla mnie - może w innym terminie. Jestem za słaba kondycyjnie. Ale nadal ćwiczę. Życzę Wam sukcesów.
elawe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 11:05   #782
k4m0r3k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Focus T25

Witajcie, może mi ktoś podesłać linka skąd mógłbym pobrać ten zacny trening?
k4m0r3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 11:12   #783
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Focus T25

Ja za tydzień kończę Betę i biorę się za Gammę
Lubię Shauna
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 17:43   #784
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja za tydzień kończę Betę i biorę się za Gammę
Lubię Shauna
i jak wrażenia z fazy Beta? Jakie rezultaty? Ja w poniedziałek zaczynam ostatni tydzień Alphy Bardzo polubiłam te treningi, o wiele bardziej mi się podoba Focus od Insanity jak to dobrze, że nie ma upałów, o wiele lepiej się ćwiczy

@k4m0r3k - ja ściągałam z chomika
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 21:05   #785
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
i jak wrażenia z fazy Beta? Jakie rezultaty? Ja w poniedziałek zaczynam ostatni tydzień Alphy Bardzo polubiłam te treningi, o wiele bardziej mi się podoba Focus od Insanity jak to dobrze, że nie ma upałów, o wiele lepiej się ćwiczy

@k4m0r3k - ja ściągałam z chomika
Wiesz co, jakoś tak nudnawo mi było w Becie. Nie w tym sensie, że za mały wycisk ale w takim, że ćwiczenia się ciągle powtarzają... mam wrażenie, że ciągle jest to samo...
Rezultaty, no cóż... myślałam, że będą większe... teraz waga stoi, a nawet idzie w górę Ale ciało się pomału rzeźbi więc o to chodzi.
Ja się zastanawiam nad Insanity... ale jeszcze za cienka w uszach jestem.
Wrócę chyba do Tonyego...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:42   #786
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Wiesz co, jakoś tak nudnawo mi było w Becie. Nie w tym sensie, że za mały wycisk ale w takim, że ćwiczenia się ciągle powtarzają... mam wrażenie, że ciągle jest to samo...
Rezultaty, no cóż... myślałam, że będą większe... teraz waga stoi, a nawet idzie w górę Ale ciało się pomału rzeźbi więc o to chodzi.
Ja się zastanawiam nad Insanity... ale jeszcze za cienka w uszach jestem.
Wrócę chyba do Tonyego...
Za cienka? Ja leń kanapowy zrobiłam prawie całe Insanity to Ty też dasz radę. Ja z kolei boję się Tony'ego A jak u Ciebie z dietą? Mi się kiedyś wydawało, że jem zdrowo ale niedawno dietetyczka wylała mi kubeł zimnej wody na łeb przy Insanity schudłam tyle co nic, ciutkę nawet przybyło, nie powiem, centymetrów trochę spadło no ale to co mam teraz to się nazywa prawdziwa dieta. Za kilka dni mija miesiąc mojej "transformacji", schudłam już 2 kg, co nie jest jakimś super wynikiem ale generalnie pierwszy raz od dłuższego czasu jest tendencja spadkowa a tak naprawdę wpierdzielam co 3h, więc nie mam za bardzo kiedy zgłodnieć. Modlę się, żebym dotrwała do końca i diety i T25 no i mam nadzieję, że ten paskudy wielki cellulit nareszcie zejdzie z nóg
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:54   #787
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Za cienka? Ja leń kanapowy zrobiłam prawie całe Insanity to Ty też dasz radę. Ja z kolei boję się Tony'ego A jak u Ciebie z dietą? Mi się kiedyś wydawało, że jem zdrowo ale niedawno dietetyczka wylała mi kubeł zimnej wody na łeb przy Insanity schudłam tyle co nic, ciutkę nawet przybyło, nie powiem, centymetrów trochę spadło no ale to co mam teraz to się nazywa prawdziwa dieta. Za kilka dni mija miesiąc mojej "transformacji", schudłam już 2 kg, co nie jest jakimś super wynikiem ale generalnie pierwszy raz od dłuższego czasu jest tendencja spadkowa a tak naprawdę wpierdzielam co 3h, więc nie mam za bardzo kiedy zgłodnieć. Modlę się, żebym dotrwała do końca i diety i T25 no i mam nadzieję, że ten paskudy wielki cellulit nareszcie zejdzie z nóg
Jedzenie co 3 h wcale nie jest złe, a nawet wskazane, tylko zależy co jesz
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 20:03   #788
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Za cienka? Ja leń kanapowy zrobiłam prawie całe Insanity to Ty też dasz radę. Ja z kolei boję się Tony'ego A jak u Ciebie z dietą? Mi się kiedyś wydawało, że jem zdrowo ale niedawno dietetyczka wylała mi kubeł zimnej wody na łeb przy Insanity schudłam tyle co nic, ciutkę nawet przybyło, nie powiem, centymetrów trochę spadło no ale to co mam teraz to się nazywa prawdziwa dieta. Za kilka dni mija miesiąc mojej "transformacji", schudłam już 2 kg, co nie jest jakimś super wynikiem ale generalnie pierwszy raz od dłuższego czasu jest tendencja spadkowa a tak naprawdę wpierdzielam co 3h, więc nie mam za bardzo kiedy zgłodnieć. Modlę się, żebym dotrwała do końca i diety i T25 no i mam nadzieję, że ten paskudy wielki cellulit nareszcie zejdzie z nóg

Zobaczymy jak mi będzie szło...
__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2023-05-10 o 06:51
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 22:31   #789
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Jupi dalam rade Beta za mna od jutra startuje z gamma
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 08:50   #790
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Focus T25

ja zaczynam od poniedziałku betę odważę się wstawić moje fotki po pierwszym miesiącu ciężkiej pracy, z wagi zleciały 2 kg ale różnicę w ciele widzę dużą. Do stracenia jeszcze 6 kg ...A może wy pokażecie swoje fotki w celach motywacyjnych? P.S. sorry za bałagan wokół ale zdjęcia były robione w biegu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg after_1_month.jpg (60,2 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg after_1_month_.jpg (82,1 KB, 119 załadowań)
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 00:14   #791
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
ja zaczynam od poniedziałku betę odważę się wstawić moje fotki po pierwszym miesiącu ciężkiej pracy, z wagi zleciały 2 kg ale różnicę w ciele widzę dużą. Do stracenia jeszcze 6 kg ...A może wy pokażecie swoje fotki w celach motywacyjnych? P.S. sorry za bałagan wokół ale zdjęcia były robione w biegu

Nie ma sprawy ale ja zrobilam na poczatku i zrobie na koncu czyli za jakies 3- 4 tygodnie je wstawie.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 20:51   #792
elawe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: południowy kraniec woj. mazowieckiego
Wiadomości: 22
Dot.: Focus T25

Witam, tydzień temu zaczęłam jednak Focus T25 Beta. Jak to mówią "nie taki diabeł straszny". Daję radę. A od Shauna T chyba się uzależniłam bo po skończonej "alfie" nic innego mi nie szło, ale najważniejsze jest to że choć na wadze spadło niewiele to jednak widzę różnicę w swojej sylwetce. I to mnie cieszy. Pozdrawiam.

Edytowane przez elawe1
Czas edycji: 2014-06-27 o 20:52
elawe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 20:52   #793
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Dot.: Focus T25

I ja dzisiaj zaczelam T25 , miesiac temu skonczylam P90X z Tonym , i przez ten miesiac przerwy zapuscilam sie troche, znowu naroslo mi troche tluszczu na brzuchu i kondycyjnie wiadomo .

Pierwsze Cardio jakos przeszlam chociaz nienawidzę cwiczen cardio , gdzie sie duzo skacze itp. Ale mam nadzieje ze przetrwam. Widze roznice miedzy Tonym(P90x) a Shonem (T25) . Tony bardziej tlumaczy , jak cwiczenie wykonywac prawidlowow, a jak jest totlanie zle, a Shon jakos nie mowi za duzo na ten temat , zobaczymy .

blanx widac efekty, cialo sie rzezbi
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 08:07   #794
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Focus T25

Dziewczyny, czy Focus T25 jest bardziej na zwalczanie centymetrów czy na rzeźbę? Wolałabym to drugie, co polecacie? Znacie jakieś ćwiczenia z Shaunem oprócz T25 i Insanity? Ja go uwielbiam
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 18:53   #795
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Focus T25

Moim skromnym zdaniem, jakbym chciala tylko rzezbic cialo to wybralabym program z obicazeniam, ciezarkami. I tutaj idelany jest P90X, nowa wersja P90x3 takze jest krotka czyli 30 min.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:05   #796
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Focus T25

Kurde, albo ta Beta jest łatwiejsza od Alphy albo mam lepszą kondychę po Alphie bo mało się teraz męczę, największym hardkorem w Beta jest moim zdaniem Speed 2.0 ciekawa jestem efektów po 2 miesiącach, mam nadzieję, że będą widoczne bardziej niż po Alphie
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 21:05   #797
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Focus T25 jest bardziej na zwalczanie centymetrów czy na rzeźbę? Wolałabym to drugie, co polecacie? Znacie jakieś ćwiczenia z Shaunem oprócz T25 i Insanity? Ja go uwielbiam
To chyba zależy czy masz dużo do zrzucenia czy nie. Jak nie masz co zrzucać, to będziesz się rzeźbiła
Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem, jakbym chciala tylko rzezbic cialo to wybralabym program z obicazeniam, ciezarkami. I tutaj idelany jest P90X, nowa wersja P90x3 takze jest krotka czyli 30 min.
No właśnie Gamma jest z obciążeniem. Na 4 ćwiczenia aż 3 są z ciężarkami, więc jak najbardziej rzeźbi się ciało.
Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Kurde, albo ta Beta jest łatwiejsza od Alphy albo mam lepszą kondychę po Alphie bo mało się teraz męczę, największym hardkorem w Beta jest moim zdaniem Speed 2.0 ciekawa jestem efektów po 2 miesiącach, mam nadzieję, że będą widoczne bardziej niż po Alphie
No łatwiejsza chyba nie jest, raczej to drugie, czyli kondychę masz Poczekaj na Speed 3.0, to będziesz z utęsknieniem wspominała Speeda 2.0
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 21:07   #798
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość

No właśnie Gamma jest z obciążeniem. Na 4 ćwiczenia aż 3 są z ciężarkami, więc jak najbardziej rzeźbi się ciało.

A to nie mialam pojecia jestem w 2 tygodniu t25 i szczerze mam dosc tego cardio, nie wiem czy tylko ja nie znosze takich cwiczen . Pomimo tego mam zamiar dobrnąć do konca t25 , nawet jak nie lubie zbytnio.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 22:15   #799
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Focus T25 jest bardziej na zwalczanie centymetrów czy na rzeźbę? Wolałabym to drugie, co polecacie? Znacie jakieś ćwiczenia z Shaunem oprócz T25 i Insanity? Ja go uwielbiam
Oprocz T25 i Insanity widzialam jeszcze Hip Hop ABS, cos dla lubiacych taniec tak jak ShaunT ja koncze Insanity za niecale 3 tyg i mysle co dalej...
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 07:02   #800
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez small Pokaż wiadomość
Oprocz T25 i Insanity widzialam jeszcze Hip Hop ABS, cos dla lubiacych taniec tak jak ShaunT ja koncze Insanity za niecale 3 tyg i mysle co dalej...
ja też za niecałe 3 tygodnie i chyba wrócę do biegania. Zimą zacznę znowu jakieś ćwiczenia. Kupię chyba sobie drążek i zacznę przygotowywać się do P90x, bo teraz raczej nie dam rady.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 07:26   #801
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
ja też za niecałe 3 tygodnie i chyba wrócę do biegania. Zimą zacznę znowu jakieś ćwiczenia. Kupię chyba sobie drążek i zacznę przygotowywać się do P90x, bo teraz raczej nie dam rady.
Ja chyba samym bieganiem sie nie zadowole uwielbiam te cwiczenia i mysle, czy nie zrobic tygodnia przerwy i zaczac Insanity na nowo, albo wlasnie T25, bo jeszcze nie robilam, ale obawiam sie, ze jest slabsze.
Z tym, ze Shaun wrzuca prawie codziennie 5-minutowki na fb i moze by T25 + 5 min z fb
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:53   #802
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez small Pokaż wiadomość
Ja chyba samym bieganiem sie nie zadowole uwielbiam te cwiczenia i mysle, czy nie zrobic tygodnia przerwy i zaczac Insanity na nowo, albo wlasnie T25, bo jeszcze nie robilam, ale obawiam sie, ze jest slabsze.
Z tym, ze Shaun wrzuca prawie codziennie 5-minutowki na fb i moze by T25 + 5 min z fb
ogólnie myślałam, zeby połączyć siłowe z aerobami. Bieganie plus jakieś ćwiczenia, tylko nie wiem jakie i jak to rozplanować. Może Mel B (brzuch, nogi, pupa, ramiona). Siłownia odpada, bo po pierwsze nie mam już na to czasu, a mam karnet, po drugie zawsze korzystałam tylko z rowerka, orbitreku, bieżni, czyli cardio. Jakoś nie potrafię się przełamać i ćwiczyć siłowo, mam wrażenie, ze ludzie na mnie się dziwnie patrzą, szczególnie napakowani kolesie, gdzie ja przy nich wyglądam jak wychudzone dziecko (niska, chuda, z twarzą dziecka ). Poza tym musiałabym wykupić pewnie jakieś sesje u personalnego, bo nie znam się na tym, prędzej połamałabym się. To się wiąże z kosztami, a pieniędzy mi szkoda jak na razie na trenera. Karnet odsprzedam, może kiedyś wrócę. Na razie ćwiczenia w domu mi wystarczą. P90x czeka.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra

Edytowane przez martag144
Czas edycji: 2014-07-09 o 19:55
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 21:19   #803
GypsyGabinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Focus T25

Czesc Dziewczyny, przegladam ten watek i postanowilam dolaczyc. Jestem po 3 dniu I stwierdzam TBC jest straszne
Wczesniej cwiczylam Ewke, ale znudzila mi sie, pozniej nie cwiczylam wcale przez 2 miesiace. Teraz mam mocne postanowienie poprawy



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
GypsyGabinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 08:01   #804
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
ogólnie myślałam, zeby połączyć siłowe z aerobami. Bieganie plus jakieś ćwiczenia, tylko nie wiem jakie i jak to rozplanować. Może Mel B (brzuch, nogi, pupa, ramiona). Siłownia odpada, bo po pierwsze nie mam już na to czasu, a mam karnet, po drugie zawsze korzystałam tylko z rowerka, orbitreku, bieżni, czyli cardio. Jakoś nie potrafię się przełamać i ćwiczyć siłowo, mam wrażenie, ze ludzie na mnie się dziwnie patrzą, szczególnie napakowani kolesie, gdzie ja przy nich wyglądam jak wychudzone dziecko (niska, chuda, z twarzą dziecka ). Poza tym musiałabym wykupić pewnie jakieś sesje u personalnego, bo nie znam się na tym, prędzej połamałabym się. To się wiąże z kosztami, a pieniędzy mi szkoda jak na razie na trenera. Karnet odsprzedam, może kiedyś wrócę. Na razie ćwiczenia w domu mi wystarczą. P90x czeka.
Mi sie marzy crossfit, ale tez nie mam czasu na silownie, zwlaszcza, ze nie zawsze mam z kim dziecko zostawic. Biegac tez mam zamiar zaczac, moze w koncu mi sie uda! Jest w czym wybierac wlasciwie
Z ta silownia u mnie to tak, ze boje sie, ze sie nie dogadam (mieszkam w UK), a na pierwsza godzine musialabym instruktora najac, bo skad niby mam wiedziec czy cwiczenia wykonuje poprawnie...
No i tak mysle o P90X... czy to nie jest za trudne dla mnie, ale skoro z insanity daje rade, to moze i P90X tez dam
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 10:37   #805
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez small Pokaż wiadomość
No i tak mysle o P90X... czy to nie jest za trudne dla mnie, ale skoro z insanity daje rade, to moze i P90X tez dam
Jesli przeszlas Insanity to dasz rade w 100 %, tylko musisz sie zaopatrzyc w sprzet: drazek i ciezarki.
Ja zaczelam p90x wlasciwie po 2 latach przerwy w cwiczeniach i pierwsze 3 dni nie moglam chodzic, serio bolal mnie kazdy miesien w ciele, chodzilam tylko takimi malymi kroczkami, tiptopkami

I nawet jak mialam tylko tygonodniowa przerwe w p90x to pozniej znowu przechodzilam katusze obolalych miesni od poczatku

Teraz mialam miesieczna przerwe i zaczelam T25 i tylko bolaly mnie troszeczke miesnie nog po pierwszych dwoch dniach, wiec sie troche zawiodlam....... Nie daje tak w kość jak p90x.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 22:07   #806
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Jesli przeszlas Insanity to dasz rade w 100 %, tylko musisz sie zaopatrzyc w sprzet: drazek i ciezarki.
Ja zaczelam p90x wlasciwie po 2 latach przerwy w cwiczeniach i pierwsze 3 dni nie moglam chodzic, serio bolal mnie kazdy miesien w ciele, chodzilam tylko takimi malymi kroczkami, tiptopkami

I nawet jak mialam tylko tygonodniowa przerwe w p90x to pozniej znowu przechodzilam katusze obolalych miesni od poczatku

Teraz mialam miesieczna przerwe i zaczelam T25 i tylko bolaly mnie troszeczke miesnie nog po pierwszych dwoch dniach, wiec sie troche zawiodlam....... Nie daje tak w kość jak p90x.
Trochę pocieszyłaś, bo niedługo kończę Insanity i zapowiada się, że ukończę (ok, dwa dni opuściłam, ale je w weekend nadrobiłam).
Jakie efekty po P90x?
Jeśli chodzi o ciężarki... ile kg? Nie mam dużego doświadczenia z ćwiczeniami siłowymi, głównie cardio. Mam ciężarki 2 kg i są dla mnie już za lekkie, jak już ćwiczę to biorę dwie jednocześnie na jedną rękę i... jest ciężko. Może 5 kg będzie ok?
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra

Edytowane przez martag144
Czas edycji: 2014-07-10 o 22:08
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:21   #807
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Trochę pocieszyłaś, bo niedługo kończę Insanity i zapowiada się, że ukończę (ok, dwa dni opuściłam, ale je w weekend nadrobiłam).
Jakie efekty po P90x?
Jeśli chodzi o ciężarki... ile kg? Nie mam dużego doświadczenia z ćwiczeniami siłowymi, głównie cardio. Mam ciężarki 2 kg i są dla mnie już za lekkie, jak już ćwiczę to biorę dwie jednocześnie na jedną rękę i... jest ciężko. Może 5 kg będzie ok?
Co do ciezarkow ja zaczynalam, od 4 kg, pozniej przeszlam na 5 kg, i pod koniec juz byly troche za lekkie, wiec jak zaczne zwonu P90x to kupie ciezsze. W domu mam takze 2 i 1 kg, uzywalam do niektorych cwiczen cardio.

Efekty, to w 3 miesiace zrzucilam 6 kg, pobudowaly mi sie miesnie na udach i ramionach -pierwszy raz w zyciu mam bicepsy .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:28   #808
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Focus T25

Puk puk! Jak tam "focusowe" dziewczyny? Ja powinnam w piątek skończyć Betę ale opusciłam kilka treningów w ciągu tej fazy i w tym tygodniu nadrabiam je, więc od przyszłego tygodnia zaczynam gammę już się boję nie robiłam Bety wg rozpiski - nie mam ciężarków/ resistance band, więc w tej fazie robiłam naprzemiennie speed 2.0, core cardio i dynamic core (to ostatnie najczęściej gdyż nie ukrywam, że zależy mi na zgubieniu sadełka najbardziej), u mnie poza tym 4 kg mniej w ciągu dwóch miesięcy, więc gubię kilosy systematycznie wstawię swoje zdjęcia dopiero po gammie (o ile będzie jakaś różnica :P )
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 08:50   #809
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: Focus T25

Hej
Ja zaczelam w poniedzialek Alfe, ale tak jak myslalam dla mnie za slabe, wiec po treningu zaraz poszlam pobiegac i w sumie zakwasy troche mialam we wtorek
na razie robie trening i zaraz po nim bieganie wiec jest ok ale traktuje to jako rodzaj przerwy po insanity, ktore zaczne na nowo za 1,5 tygodnia
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 12:15   #810
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Focus T25

Ja szczęśliwie zakończyłam Focusa 2 tyg. temu.
__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2023-05-10 o 06:50
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 14:59:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.