Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 07:19   #4081
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chyba kocham ten kolor

i tak sobie myślę, że jak mi nie wyskoczy z jakąś niespodzianką to może zostanę przy mieszance 8 + 8,2 bo nie jest wtedy super chłodno tylko tak pomiędzy no nie wiem, zobaczy się jeszcze, w końcu to nie cały tydzień po farbowaniu

hmm tylko gdzieniegdzie jeszcze przebijają pasma jaśniejsze, takie pojedyncze i nie wiem, nie chcą się pokryć czyli, że mam balejaż? podoba mi się w każdym razie (tfu tfu odpukać, żeby nie zapeszyć)

jeszcze tylko na dworze muszę cyknąć, ale zanim znajdę jakąś ofiarę, którą do tego zmuszę to wiecie
Zakochałam się w tym kolorze naprawdę rewelacja ciekawe czy jak będziesz farbować jeszcze raz tą samą mieszanką to czy wyjdą Ci ciemniejsze poczekam na foto-relację z następnych Twoich działań
MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 07:26   #4082
gosiaczek51551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
rozjaśnianie

Witam ! Chciałam zasięgnąć porady , otóż moje naturalne włosy są dosyc ciemne ,ale nie jest to ciemny blond , były kiedyś w pięknych pasemkach , z biegiem czasu pasemka pokryły całą powierzchnię i byłam blondynką , jakieś 2 miesiące temu zrobiłam u fryzjera ciemne pasemka , które już troszkę się ,,sprały '' , teraz mam większość ciemnych włosów z przeplatanym blondem .
Pytanie brzmi , czy na tych ciemnych włosach znów mogę zrobić blond ,czy nie wyjdzie mi kolor rudo-słomkowy ? Oczywiście myślę o rozjaśnianiu tylko części pasemek włosów .
gosiaczek51551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 10:51   #4083
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: rozjaśnianie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek51551 Pokaż wiadomość
Witam ! Chciałam zasięgnąć porady , otóż moje naturalne włosy są dosyc ciemne ,ale nie jest to ciemny blond , były kiedyś w pięknych pasemkach , z biegiem czasu pasemka pokryły całą powierzchnię i byłam blondynką , jakieś 2 miesiące temu zrobiłam u fryzjera ciemne pasemka , które już troszkę się ,,sprały '' , teraz mam większość ciemnych włosów z przeplatanym blondem .
Pytanie brzmi , czy na tych ciemnych włosach znów mogę zrobić blond ,czy nie wyjdzie mi kolor rudo-słomkowy ? Oczywiście myślę o rozjaśnianiu tylko części pasemek włosów .
Wstaw proszę zdjęcia obecnego koloru oraz koloru do którego dążysz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 11:05   #4084
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

A mi ktoś pomoże? . ( post na poprzedniej str ).
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 11:17   #4085
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

[1=9dc9f077b88e2e6074b7e6b 2ea51cb621a80eea0_6418f3a 67e28c;36584353]Kupiłam dzisiaj rozjaśniacz Leo Silver. Włosy chcę rozjaśnić sama w domu. Farbowałam je (całe!) fioletowym tonerem i kolor nie schodzi tak, jak powinien. Ekhem... Powiedzmy sobie szczerze zewnętrzna część i końcówki się "spierają" , środek? - W OGÓLE. Wiem jakie jest zdanie większości na temat rozjaśniania w domu, ale kasy na fryzjera nie będę miała przez najbliższe 2 msc. Kolor fioletowy miałam nakładany ponad 1msc temu, po 6 myciach miało nie być śladu, a tu o... Niespodzianka. Szorowałam jak mogłam i czym mogłam, ale nic nie pomaga. Niestety będę musiała go nakładać po kawałku, dla własnego bezpieczeństwa (a raczej bezpieczeństwa moich włosów) i nie mam pojęcia ile gdzie trzymać. Ile na końcówkach, na górze, a ile na środku, gdzie kolor w ogóle nie zszedł. Do tego dość durne pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi: jak i z czym rozrobić rozjaśniacz (proszek)?
Dodam jeszcze, że włosy przed fioletem były już raz rozjaśniane. A 6 msc dzięki jaśniejszym farbom schodziłam z czerni. Włosy dość szybko się regenerują. Co prawda pomagam im w tym, ale i tak po rozjaśnianiu np i po nałożeniu na to od razu fioletu doszły do siebie prawie całkowicie w pół miesiąca.[/QUOTE]
kiedy ostatni raz nakladalas ten fiolet? jaki to byl toner?
ile razy od tamtej pory umylas wlosy?
sciagnac go mozna rozjasniaczem a potem zafarbowac srednim, jasnym blondem ale nei wiadomo ile tego sciagniesz a na ile zniszczysz wlosy...
najlepiej byloby poczekac jeszcze az toner sie wymyje.
do proszku potrzebujesz oksydantu (utleniacza) 9%.
najzdrowiej byloby nalozyc rozjasniacz tylko tam, gdzie masz najciemniejszy ten fiolet a na reszte czekac az sie wyplucze i moze farba to czesciowo pokryje bo po rozjasniaczu i tak musisz zafarbowac od razu farba.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 11:35   #4086
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Farbowane były tonerem Crazy Color odcieniem Intenstwny fiolet. Raz nim farbowalam i to było jakoś 1,5 msc temu. Na początku sierpnia. Włosy myje co 2/3 dni. W domu mam farbę syoss mrozny perlowy blond. Z końcówek praktycznie zeszło, to samo z odrostami, które były najbardziej rozjasnione. Został na nich tylko poswit. Ale ten środek wgl nie schodzi. Ani trochę kolor się nie zmył od samego początku... Gdzie kupić ten utleniacz i jak miarowac?
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 12:22   #4087
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

[1=9dc9f077b88e2e6074b7e6b 2ea51cb621a80eea0_6418f3a 67e28c;36598635]Farbowane były tonerem Crazy Color odcieniem Intenstwny fiolet. Raz nim farbowalam i to było jakoś 1,5 msc temu. Na początku sierpnia. Włosy myje co 2/3 dni. W domu mam farbę syoss mrozny perlowy blond. Z końcówek praktycznie zeszło, to samo z odrostami, które były najbardziej rozjasnione. Został na nich tylko poswit. Ale ten środek wgl nie schodzi. Ani trochę kolor się nie zmył od samego początku... Gdzie kupić ten utleniacz i jak miarowac?[/QUOTE]
utleniacze kupisz na allegro lub w hurtowni fryzjerskiej.
musisz zrobic mniej wiecej 1:2 czyli 2x tyle ml utleniacza co gram proszku...
odmierzysz jakas miarka kuchenna badz strzykawka.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 12:33   #4088
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziękuję Ci bardzo. Pochwalę się lub pożalę jak już z tym skończę .
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:32   #4089
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, pewnie ze nic teraz nie kombinuje, poki nie musze i poki kolor bedzie dobrze wygladal to nic robic nie bede

Lavia dobrze ze juz po wszystkim, oby bylo wszystko dobrze

Czeko a zerkniesz do albumu mojego? Ty sie troche znasz na tych wiosnach latach itp a ja wrzucilam fotke bez tapety


Ok wracam do ksiazki, czesc
dla mnie włosy i cere masz wiosny, a oczy typowo chłodne jak dla lata, a więc jesteś typem mieszanym.....ale nie jestem ekspertką więc zobaczymy co Czeko powie


Wstawiam zdjęcia włosów z dzisiaj- nie mam kompletnie pojęcia co z nimi zrobić na jesień jak widać bardzo mi zjaśniały po wakacjach....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0660.jpg (31,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0662.jpg (26,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0663.jpg (32,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0669.jpg (29,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0673.jpg (22,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0644.jpg (23,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0659.jpg (27,1 KB, 34 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:41   #4090
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitka - jak dla mnie to cere masz wiosny, widać że ciepły odcień, po brwiach też widać że nie jest to np taki chłodny odcień jak u mnie. Więc stawiam na wiosne. Oczy co prawda masz zimne, niebieskie, ale wiosna może mieć też niebieskie oczy
Jeszcze zależy w jakim świetle robione zdjęcie, bo powinno być w dziennym, ale wg mnie ciepły typ.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:44   #4091
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka - jak dla mnie to cere masz wiosny, widać że ciepły odcień, po brwiach też widać że nie jest to np taki chłodny odcień jak u mnie. Więc stawiam na wiosne. Oczy co prawda masz zimne, niebieskie, ale wiosna może mieć też niebieskie oczy
Jeszcze zależy w jakim świetle robione zdjęcie, bo powinno być w dziennym, ale wg mnie ciepły typ.
jest w dziennym, przy samym oknie robiłam
dzięki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 13:47   #4092
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
dla mnie włosy i cere masz wiosny, a oczy typowo chłodne jak dla lata, a więc jesteś typem mieszanym.....ale nie jestem ekspertką więc zobaczymy co Czeko powie


Wstawiam zdjęcia włosów z dzisiaj- nie mam kompletnie pojęcia co z nimi zrobić na jesień jak widać bardzo mi zjaśniały po wakacjach....
Ale piękne
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:48   #4093
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Czeko gdzie Twoje żale w klubie?

umieram przez @ i wkurza mnie TŻ, on uwielbia się ze mną droczyć, a ja tego nienawidzę, już ja się z nim podroczę

Lavia a źle Ci z tym kolorem?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:52   #4094
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko gdzie Twoje żale w klubie?

umieram przez @ i wkurza mnie TŻ, on uwielbia się ze mną droczyć, a ja tego nienawidzę, już ja się z nim podroczę

Lavia a źle Ci z tym kolorem?
Na razie jest ok, póki jest słoneczko na dworzu ale jak sie zrobi jesiennie i deszczowo to niewiem czy nie za jasne będą na taką porę roku Nie wiem jak to wytlumaczyć- po prostu będę się rzucać w oczy a na uczelni też nie chce żeby mnie wzięli za blond pustaka
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:54   #4095
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitka żali nie ma bo postanowiłam że najpierw sama chce troche poukładać sobie wszystko w głowie, a jak już dojde do jakichś wniosków to wtedy się wygadać Także może dzisiaj wieczorem coś skrobne, może jutro. Nie wiem, mam dzisiaj dzień na przemyślenia

Też mam @, już mnie wkurza wrrr I jeszcze mi wizyta u gina przepadnie

Lavia ja bym taki kolor zostawiła, fajny jest
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:59   #4096
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Na razie jest ok, póki jest słoneczko na dworzu ale jak sie zrobi jesiennie i deszczowo to niewiem czy nie za jasne będą na taką porę roku Nie wiem jak to wytlumaczyć- po prostu będę się rzucać w oczy a na uczelni też nie chce żeby mnie wzięli za blond pustaka
aj tam, miałam jaśniejsze i za pustaka nikt mnie nie brał
ale jak będziesz czuła się źle to przyciemnij o ton-dwa, tak żeby później nie było problemu wrócić
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka żali nie ma bo postanowiłam że najpierw sama chce troche poukładać sobie wszystko w głowie, a jak już dojde do jakichś wniosków to wtedy się wygadać Także może dzisiaj wieczorem coś skrobne, może jutro. Nie wiem, mam dzisiaj dzień na przemyślenia

Też mam @, już mnie wkurza wrrr I jeszcze mi wizyta u gina przepadnie
rozumiem, spoko

mnie wkurza @ bo takie piękne słoneczko dziś, a ja nie mam siły się ruszyć z domu... ale jutro już polatam, tylko ma być brzydko i zimno
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 14:08   #4097
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale piękne
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka żali nie ma bo postanowiłam że najpierw sama chce troche poukładać sobie wszystko w głowie, a jak już dojde do jakichś wniosków to wtedy się wygadać Także może dzisiaj wieczorem coś skrobne, może jutro. Nie wiem, mam dzisiaj dzień na przemyślenia

Też mam @, już mnie wkurza wrrr I jeszcze mi wizyta u gina przepadnie

Lavia ja bym taki kolor zostawiła, fajny jest
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aj tam, miałam jaśniejsze i za pustaka nikt mnie nie brał
ale jak będziesz czuła się źle to przyciemnij o ton-dwa, tak żeby później nie było problemu wrócić

rozumiem, spoko

mnie wkurza @ bo takie piękne słoneczko dziś, a ja nie mam siły się ruszyć z domu... ale jutro już polatam, tylko ma być brzydko i zimno

No dobra to zostawiam taki odcień przynajmniej na razie Na przyciemnianie jeszcze przyjdzie czas

Ja sie dzis słabiutko czuje po tym wczorajszym wymrażaniu...ciągle upławy mam i jest to denerwujące, ale co zrobić I tak mam za dwa dni egzamin, więc siedze w domku dziś i zakuwam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 14:29   #4098
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

idę malować paznokcie, wciągnąć zupę pomidorową i poczytać, zajrzę później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 14:38   #4099
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej

Witam sie i zobacze co tam w klubie

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
dla mnie włosy i cere masz wiosny, a oczy typowo chłodne jak dla lata, a więc jesteś typem mieszanym.....ale nie jestem ekspertką więc zobaczymy co Czeko powie


Wstawiam zdjęcia włosów z dzisiaj- nie mam kompletnie pojęcia co z nimi zrobić na jesień jak widać bardzo mi zjaśniały po wakacjach....
Mi sie podoba
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 15:40   #4100
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

dziewczyny ja wpadlam tylko na sekundke , bo dzis caly dzien zalatwiam , biegam , ustalam ,bylam tez u kolezanki biedna z noga po operacji siedzi w domu , musialam jej pomoc i wogole caly dzien mam na telefonie i w biegu

Teraz wkoncu jestem w domu ale zarobiona jestem i tak po uszy i nie mam czasu na neta wiec moze jutro bede miala wiecej spokoju , zeby zajrzec tu , nadrobic i popisac

W piatek mam spotkanie na rozmowe do nowej pracy , wiec zeby nie zapeszac , zobacze jak mi tam pojdzie

Zajrze tylko do klubu na chwile

Caluje was
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 16:26   #4101
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ok wygadałam sie w klubie.

Wcale mi nie lepiej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 17:02   #4102
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wygadałam sie w klubie.

Wcale mi nie lepiej
idę poczytać


nie pomalowałam paznokci, zaczytałam się książce, siedziałam na balkonie na słoneczku i sobie czytałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 17:34   #4103
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Adzi u mnie jest dokladnie to samo, najlepiej gdybym sie nie malowala ale jak juz chodzimy po sklepach to chodzimy razem, nie da sie splawic

Piwkuje sobie z Tata i ogladamy mam talent somersby jest pyszniutkie
też lubię somersby

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej



Trzymam

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Dzisiaj mój maluch kończy 11 miesięcy A za miesiąc roczek.. kiedy to zleciało to ja nie wiem
o tak! czas leci jak szalony...Mój synek wczoraj miał 6te urodzinki....
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
już wstawiłam do albumu

nieee, w mocno zimnym, mocno popielatym mi nie bardzo a też w bardzo ciepłym też czuję się raczej kiepsko, ale nie wiem, chyba najlepiej w czymś pomiędzy

zdjęcia włosów nie zrobię, tzn. mogłabym spróbować ale najlepiej by wyszły gdybym cyknęła na dworze, ale nie mam teraz jak
czy niektóre albumy są dostępne dla znajomych, czy Ja niedowidzę
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny, mój TŻ leci jutro służbowo do Norwegii i w piątek się ze mną droczył. Ja mu mówię, że ma się pilnować i każdej babie mówić, że jest zajęty a on mi na to, że przecież nie zna norweskiego

więc dzisiaj uruchomiłam swojego tłumacza,zrobiłam zrzut i mu to wysłałam, nie wiem czy poprawnie ale zawsze coś
szkoda, że wymowy mu nie mogłam podesłać


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jasne, spoko poczekam bez stresu

piekne sa jakbym miala kiedykolwiek przyciemniac to wlasnie na taki kolor


to przykre ale... zgadzam sie w pelni


hej laseczki!
jestem na chwile, ale padam ze zmeczenia...
odebralam dzis dziadka ze szpitala, mialam caly dzien latany na nogach ale jakos przygotowalam jego powrot do domu....
czeka mnie zapier...do konca tygodnia ale jakos musze to przetrwac.
ciesze sie ze z nim juz lepiej...
takze bede na pare minut dziennie do odwolania...
buziaki sliczne!
super, że z dziadkiem lepiej
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tylko takie jak poniżej

(te jaśniejsze pasemka to rozjaśniacz, wtedy z niego schodziłam )
Ci to chyba w każdym kolorze jest ładnie
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja jestem na 100% wiosną- prawie wszystko sie zgadza jednak wole siebie w chłodnych włosach niż w złocistych blondach i wole srebro zamiast złota

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------




idealne nic juz z nimi nie kombinuj !

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Ja dziś w końcu miałam wymrażaną tą nadżerkę i mam już to z głowy... Bałam się tego strasznie....Prawie wcale nie bolał mnie sam zabieg, dopiero po mnie strasznie szczypało no i te męczące upławy... Ale sam lekarz był bardzo delikatny i wszystko mi wytłumaczył jak mam teraz o siebie dbać po zabiegu
mnie też czeka wymrazanie nadżerki :/
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
dla mnie włosy i cere masz wiosny, a oczy typowo chłodne jak dla lata, a więc jesteś typem mieszanym.....ale nie jestem ekspertką więc zobaczymy co Czeko powie


Wstawiam zdjęcia włosów z dzisiaj- nie mam kompletnie pojęcia co z nimi zrobić na jesień jak widać bardzo mi zjaśniały po wakacjach....
piekne
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 17:37   #4104
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ej czyli co, jak jestem wiosną to pasują do mnie ciepłe odcienie?

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez aniulek87 Pokaż wiadomość
też lubię somersby
czy niektóre albumy są dostępne dla znajomych, czy Ja niedowidzę




Ci to chyba w każdym kolorze jest ładnie
w białym mi źle i w czarnym na pewno też

tak, album jest prywatny
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:00   #4105
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Pewnie, jak drugi raz farbniesz to na pewno będzie lepiej się trzymał
na pewno
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
dla mnie włosy i cere masz wiosny, a oczy typowo chłodne jak dla lata, a więc jesteś typem mieszanym.....ale nie jestem ekspertką więc zobaczymy co Czeko powie


Wstawiam zdjęcia włosów z dzisiaj- nie mam kompletnie pojęcia co z nimi zrobić na jesień jak widać bardzo mi zjaśniały po wakacjach....
ale masz piekne wloski
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
idę malować paznokcie, wciągnąć zupę pomidorową i poczytać, zajrzę później
ooo ja tez dzis mialam pomidorowke
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:27   #4106
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo ja tez dzis mialam pomidorowke
I ja też

Cytat:
Napisane przez aniulek87 Pokaż wiadomość
o tak! czas leci jak szalony...Mój synek wczoraj miał 6te urodzinki....
Oo a więc wszystkiego najlepszego
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:54   #4107
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
cudny kolor

Gratulację tych zabójczych włosów!

btw: dziekuję tym które trzymały kciuki ale ktos inny wygral konkurs sephory i wizaz
oj szkoda
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
dla mnie włosy i cere masz wiosny, a oczy typowo chłodne jak dla lata, a więc jesteś typem mieszanym.....ale nie jestem ekspertką więc zobaczymy co Czeko powie


Wstawiam zdjęcia włosów z dzisiaj- nie mam kompletnie pojęcia co z nimi zrobić na jesień jak widać bardzo mi zjaśniały po wakacjach....
piękny kolorek
ja bym zostawiła sama mam podobny
a czym robiłaś ostatnio ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 21:44   #4108
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chyba kocham ten kolor

i tak sobie myślę, że jak mi nie wyskoczy z jakąś niespodzianką to może zostanę przy mieszance 8 + 8,2 bo nie jest wtedy super chłodno tylko tak pomiędzy no nie wiem, zobaczy się jeszcze, w końcu to nie cały tydzień po farbowaniu

hmm tylko gdzieniegdzie jeszcze przebijają pasma jaśniejsze, takie pojedyncze i nie wiem, nie chcą się pokryć czyli, że mam balejaż? podoba mi się w każdym razie (tfu tfu odpukać, żeby nie zapeszyć)

jeszcze tylko na dworze muszę cyknąć, ale zanim znajdę jakąś ofiarę, którą do tego zmuszę to wiecie
Jaki piękny ten kolor! Jakie masz swoje naturalne włosy, który mniej więcej poziom? I jakim oksy je robisz, by uzyskać taki naturalny blond?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 22:16   #4109
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

EXCLUSIVE jak tam cwiczenia? czy oprocz cwiczen masz jakas diete?


Wiecie co naprawde jaka ja bylam glupia ze wczesniej nie obcielam tego cieniowania na glowie. Teraz wlosy mi sie fajnie ukladaja, konce fajnie leza, dają sie zawinac, wyprostowac. Nadal mam ciete warstwami bo musialabym chyba ma lyso obciac ale jest lepiej. Jak Kitka pisala konce mam takie miesiste, fajne. I do koloru sie przyzwyczajam, On jest pasemkowy, nierownomierny i jakos tak konce wlasnie mam ciemniejsze ale nie przeszkadza mi to. Na razie jak odrostu nie ma to nic nie robie, moze nawet zafarbuje za miesiac dopiero.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Jaki piękny ten kolor! Jakie masz swoje naturalne włosy, który mniej więcej poziom? I jakim oksy je robisz, by uzyskać taki naturalny blond?
Kitka ma dosc jasne, 7 moze nawet 8 i z tego co wiem latwo Jej sie rozjasniaja wlosy. A teraz przyciemniala swoj jasny blond, stad ten kolor.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Napisalam co wiedzialam w klubie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 22:36   #4110
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dzięki, moje naturalne też ok. 7/8, takie mysie. Doczytałam na blogu bb, że kitka robiła z wodą 6%. Obecnie mam Helsinki Loreala na włosach, ale kusi mnie delikatne przyciemnienie do mniej więcej takiego odcienia, jak ten kitkowy ze zdjęć. Tylko jak kiedyś położyłam farbę 7 (Excellence) na bardzo jasny blond, to wyszły mi ciemnobrązowe, więc boję się, że po 8-ce będą średniobrązowe
__________________


Edytowane przez Absurdalna07
Czas edycji: 2012-09-18 o 22:42
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.