Singielki 25+ cz. XVI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-05-06, 20:46   #3691
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Aaa ja miałam właśnie lekki spadek nastroju i w sumie nawet miałam małą przerwę od wizażu.

Teraz jest trochę lepiej także jutro szykuję się na mały wypad z siostrami na miasto

A wy jakie plany na weekend macie?
Mi czasem takie przerwy od wizażu też są potrzebne 🙂 cieszę się, że już lepiej! 🌷 wypad z siostrami brzmi bardzo fajnie! Ode mnie właśnie wyszedł brat, spędzilismy miło wieczór. Na jutro nie mam żadnych planów, zobaczymy jak się dzień ułoży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-06, 21:07   #3692
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Mi czasem takie przerwy od wizażu też są potrzebne 🙂 cieszę się, że już lepiej! 🌷 wypad z siostrami brzmi bardzo fajnie! Ode mnie właśnie wyszedł brat, spędzilismy miło wieczór. Na jutro nie mam żadnych planów, zobaczymy jak się dzień ułoży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to fajnie, że spędziłaś czas z bratem. Spotkania z rodzeństwem są super Ja bardzo to doceniam, że mam z moimi siostrami i bratem super kontakt.

Czasami z takich nieplanowanych dni wychodzą całkiem fajne spontany także może coś ciekawego się pojawi do porobienia
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-06, 21:36   #3693
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Też bardzo doceniam swoje relacje z bratem ❤️🙂 mam tylko jego, u Ciebie widzę gromadka rodzeństwa 🙂

Tak tak, na pewno będzie fajny dzień, bo mam dużo do zrobienia jeśli chodzi o moje zainteresowania, także jeśli nawet z nikim się nie spotkam, to na pewno nie będę się nudzić 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-06, 21:54   #3694
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Też bardzo doceniam swoje relacje z bratem ❤️🙂 mam tylko jego, u Ciebie widzę gromadka rodzeństwa 🙂

Tak tak, na pewno będzie fajny dzień, bo mam dużo do zrobienia jeśli chodzi o moje zainteresowania, także jeśli nawet z nikim się nie spotkam, to na pewno nie będę się nudzić 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super! Takie relacje warto pielęgnować

Tak, jest nas aż szóstka, szczęśliwa szóstka w totka się trafiła rodzicom

Brzmi na prawdę ciekawe, jakie to zainteresowania rozwijasz jeśli można wiedzieć?
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-07, 06:43   #3695
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-07, 09:09   #3696
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Brzmi na prawdę ciekawe, jakie to zainteresowania rozwijasz jeśli można wiedzieć?
Bloguję, a to zajęcie pochłania sporo czasu - pisanie tekstów, robienie zdjęć, tworzenie postów itd.
Poza tym kocham czytać książki i wiecznie mam jakieś w niekończącej się kolejce do przeczytania 😁


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-07, 12:22   #3697
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja na dzisiaj też nie mam planów. Ogarnęłam mieszkanie w połowie, później spróbuję upiec mini szarlotki. Pierwszy raz w piekarniku gazowym bez termometra trzymajcie kciuki żeby wyszły! A wieczorem pewnie pójdę nad Wisłę poczytać żeby się trochę przewietrzyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-08, 11:51   #3698
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ja na dzisiaj też nie mam planów. Ogarnęłam mieszkanie w połowie, później spróbuję upiec mini szarlotki. Pierwszy raz w piekarniku gazowym bez termometra trzymajcie kciuki żeby wyszły! A wieczorem pewnie pójdę nad Wisłę poczytać żeby się trochę przewietrzyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I jak wyszły te mini szarlotki? Brzmią kusząco 😍😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 12:17   #3699
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Co to są mini szarlotki, dlaczego o nich nie słyszałam i poprosze przepis

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

U mnie weekend z winem i szarą pogodą. W sumie to go przeleżałam w 90% , ale dzisiaj chyba wpadnie dłuższy spacer, słońce coś się przebija i w ogóle mam ochotę się rozruszać. Ale udało mi się pojechać na wystawę zdjęć Fridy Kahlo (którą uwielbiam ) i jestem mega zadowolona! No i w ogóle humor lepszy, bo ostatnie 7 dni byłam na kwarantannie, bo mój italiano miał koronę

A jak tam u was dziewczyny się zapowiada niedziela? ja chyba jeszcze sobie zafunduje jakieś domowe spa

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Co do bloga Mili -super, że ci to daje tyle radości i tak fajnie się rozwija Ja się chyba muszę z moim przeprosić i na niego wrócić. Tym bardziej, że wiecie co - dostałam ostatnio wiadomość od firmy, która związana z tematyką mojego bloga, że szukają kogoś do zespołu (i to kogoś, kto dobrze mówi po polsku. Z tym akurat problemu nie ma haha ) i czy bym nie chciała się zgłosić. Dziś zaktualizuje CV i prosze o kciuki! To by było spełnienie marzenia o którym nie miałam odwagi myśleć.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Dlatego też przez tą kwarantanne nic za bardzo tu nie pisałam, bo humor był przez to do duuuupy.
I co... i wkręciłam się w podcasty true crime. Któraś słucha?

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Fajnie, że się możecie tak spotkać z rodzeństwem. Moja siostra ma 13 lat (ja 28), więc jeszcze troche czasu minie, zanim będziemy mogły faktycznie pogadać tak głebiej
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 14:58   #3700
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Co tam u Was słychać, dziewczyny? Jak Was przywitał maj? U mnie w końcu z końcem kwietnia zrobiło się ciepło, jest przyjemna aura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maj jest pracowitym miesiącem.
Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Ale super! Takie relacje warto pielęgnować

Tak, jest nas aż szóstka, szczęśliwa szóstka w totka się trafiła rodzicom

Brzmi na prawdę ciekawe, jakie to zainteresowania rozwijasz jeśli można wiedzieć?
Wow! Ciekawe jak to jest mieć tyle rodzeństwa.
Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ja na dzisiaj też nie mam planów. Ogarnęłam mieszkanie w połowie, później spróbuję upiec mini szarlotki. Pierwszy raz w piekarniku gazowym bez termometra trzymajcie kciuki żeby wyszły! A wieczorem pewnie pójdę nad Wisłę poczytać żeby się trochę przewietrzyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak wyszło z pieczeniem? Udało się? [1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89211617]Co to są mini szarlotki, dlaczego o nich nie słyszałam i poprosze przepis

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

U mnie weekend z winem i szarą pogodą. W sumie to go przeleżałam w 90% , ale dzisiaj chyba wpadnie dłuższy spacer, słońce coś się przebija i w ogóle mam ochotę się rozruszać. Ale udało mi się pojechać na wystawę zdjęć Fridy Kahlo (którą uwielbiam ) i jestem mega zadowolona! No i w ogóle humor lepszy, bo ostatnie 7 dni byłam na kwarantannie, bo mój italiano miał koronę

A jak tam u was dziewczyny się zapowiada niedziela? ja chyba jeszcze sobie zafunduje jakieś domowe spa

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Co do bloga Mili -super, że ci to daje tyle radości i tak fajnie się rozwija Ja się chyba muszę z moim przeprosić i na niego wrócić. Tym bardziej, że wiecie co - dostałam ostatnio wiadomość od firmy, która związana z tematyką mojego bloga, że szukają kogoś do zespołu (i to kogoś, kto dobrze mówi po polsku. Z tym akurat problemu nie ma haha ) i czy bym nie chciała się zgłosić. Dziś zaktualizuje CV i prosze o kciuki! To by było spełnienie marzenia o którym nie miałam odwagi myśleć.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Dlatego też przez tą kwarantanne nic za bardzo tu nie pisałam, bo humor był przez to do duuuupy.
I co... i wkręciłam się w podcasty true crime. Któraś słucha?

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Fajnie, że się możecie tak spotkać z rodzeństwem. Moja siostra ma 13 lat (ja 28), więc jeszcze troche czasu minie, zanim będziemy mogły faktycznie pogadać tak głebiej [/QUOTE]Bardzo bardzo bardzo bardzo najmocniej na świecie trzymam za Ciebie kciuki!!!!!



A wystawy mega zazdro!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 15:02   #3701
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Maj jest pracowitym miesiącem. Wow! Ciekawe jak to jest mieć tyle rodzeństwa. Jak wyszło z pieczeniem? Udało się? Bardzo bardzo bardzo bardzo najmocniej na świecie trzymam za Ciebie kciuki!!!!!



A wystawy mega zazdro!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że maj pomimo pracy, układa się po twojej myśli
Za kciuki dziękuję, a wystawa faktycznie - cudna! Ja patrzyłam się na te zdjęcia jak zahipnotyzowana

odpisałam ci właśnie na priv
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-08, 15:12   #3702
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Dziś pogoda nas rozpieszcza dlatego spędzam dzień na balkonie z koleżanką i piwkiem

Mili ale super, że prowadzisz bloga! A co do książek polecisz jakiś dobry kryminał ?

pandora również trzymam za Ciebie kciuki i zazdroszczę wystawy! I skusiłaś mnie na domowe spa więc chyba też wieczorkiem skorzystam

NocnaWiedma Haha przyznam szczerze, że jak byliśmy mali to rodzicie mieli niezły pogrom Ale teraz jest mega super. Dogadujemy się świetnie mimo iż każdy z nas ma totalnie inny charakter to zawsze się wspieramy choćby nie wiem co. Bardzo jestem szczęśliwa, że ich tyle mam
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 15:24   #3703
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Pandora, trzymam kciuki, powodzenia!

Ja też poproszę o kciuki, bo udało mi się dostać na wydarzenie, na które chciałam pojechać, i teraz tylko trzymać kciuki, żeby mi się udało w pracy ogarnąć wolne na ten czas.

Bloom, typowy kryminał, czy thrillery psychologiczne też? 😊 Z kryminałów na pewno polecam klasykę Agathe Christie, a z współczesnych może np "Niewybaczalne" Izabeli Janiszewskiej, "Ty będziesz następna" Jennifer Hillier, "W cieniu Babiej Góry" i "Więcej niż jedno życie" Ireny Małysy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 15:57   #3704
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 17:05   #3705
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cześć dziewczyny, mogę dołączyć? Podczytuję was od jakiegoś czasu ale nie byłam jeszcze gotowa żeby dołączyć. Singielką jestem od 2 lat. Długo przeżywałam rozstanie, potem pochłonęła mnie praca i ciągle dokształcanie. Chciałabym ten stan w końcu zmienić i ruszyć do przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 17:11   #3706
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

@NocnaWiedma tak, udało się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Niedawno pisałam tutaj, że spotkam się pewnie z jednym typem a tak to przerwa od tindera. I co? Miesiąc pisania i para usunięta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

A mini szarlotki to po prostu szarlotka upieczona w mniejszych foremkach zamiast w jednej dużej

https://www.doradcasmaku.pl/przepis-...arlotki-342951


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 18:35   #3707
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć? Podczytuję was od jakiegoś czasu ale nie byłam jeszcze gotowa żeby dołączyć. Singielką jestem od 2 lat. Długo przeżywałam rozstanie, potem pochłonęła mnie praca i ciągle dokształcanie. Chciałabym ten stan w końcu zmienić i ruszyć do przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hejka! Fajnie, że mamy kolejną osobę tutaj

Co byś dokładnie chciała zmienić?

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Eh no nie fajnie jest tak po prostu bez słowa usunąć parę, ale z drugiej strony miesiąc pisania to chyba za długo by było dla mnie. Mieszkacie w tym samym mieście?
Ja od nowa słucham sobie Idiotek Okuniewskiej przy sprzątaniu czy czymś i eh, to jest niesamowite ile tinder dał mi typów i sytuacji... Łącznie z tą o której piszesz
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 18:43   #3708
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89211973]Hejka! Fajnie, że mamy kolejną osobę tutaj

Co byś dokładnie chciała zmienić? [COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

Pracuję zdalnie i chciałabym kogoś poznać, w końcu po dwóch latach zbierania się jestem na to gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 19:39   #3709
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Bloguję, a to zajęcie pochłania sporo czasu - pisanie tekstów, robienie zdjęć, tworzenie postów itd.
Poza tym kocham czytać książki i wiecznie mam jakieś w niekończącej się kolejce do przeczytania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze dużo czytałam, ale ostatnio mi się nie chce. Miałam długą przerwę. Ale pobrałam sobie Storytel i próbuje z audiobookami. Może się uda. Kiedyś się to u mnie sprawdzało, bo słuchałam romansów po angielsku i nawet jeśli nie były to zbyt ambitne książki to choć przy okazji czułam, że uczę się języka.
Podziwiam wytrwałość w pisaniu bloga. Ja wiele razy próbowałam, ale nie umiem być systematyczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-08, 19:42   #3710
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Mili dzięki za polecajkę!

Zacznę od "Ty jesteś następna". Opis mnie bardzo zaciekawił

Jak u was nastroje przed poniedziałkiem?

Mi się wybitnie nie chce jutro iść do pracy
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 19:43   #3711
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Dziś pogoda nas rozpieszcza dlatego spędzam dzień na balkonie z koleżanką i piwkiem

Mili ale super, że prowadzisz bloga! A co do książek polecisz jakiś dobry kryminał ?

pandora również trzymam za Ciebie kciuki i zazdroszczę wystawy! I skusiłaś mnie na domowe spa więc chyba też wieczorkiem skorzystam

NocnaWiedma Haha przyznam szczerze, że jak byliśmy mali to rodzicie mieli niezły pogrom Ale teraz jest mega super. Dogadujemy się świetnie mimo iż każdy z nas ma totalnie inny charakter to zawsze się wspieramy choćby nie wiem co. Bardzo jestem szczęśliwa, że ich tyle mam
Eee no to świetnie spędzony czas na balkonie jak zimne piwo z koleżanką.

Ja się mega cieszę bo dziś już delikatnie zobaczyłam piegi. Mam ich mało, ale zawsze czekam na ciepłą porę, aż się pojawią bo mam wrażenie, że z nimi delikatnymi wyglądam bardziej uroczo.

Świetnie, że się tak dobrze z rodzeństwem dogadujecie!
Ja z kolei nie mam wcale .
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Pandora, trzymam kciuki, powodzenia!

Ja też poproszę o kciuki, bo udało mi się dostać na wydarzenie, na które chciałam pojechać, i teraz tylko trzymać kciuki, żeby mi się udało w pracy ogarnąć wolne na ten czas.

Bloom, typowy kryminał, czy thrillery psychologiczne też? 😊 Z kryminałów na pewno polecam klasykę Agathe Christie, a z współczesnych może np "Niewybaczalne" Izabeli Janiszewskiej, "Ty będziesz następna" Jennifer Hillier, "W cieniu Babiej Góry" i "Więcej niż jedno życie" Ireny Małysy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki!

Christie jest królową .
[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89211973]Hejka! Fajnie, że mamy kolejną osobę tutaj

Co byś dokładnie chciała zmienić?

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Eh no nie fajnie jest tak po prostu bez słowa usunąć parę, ale z drugiej strony miesiąc pisania to chyba za długo by było dla mnie. Mieszkacie w tym samym mieście?
Ja od nowa słucham sobie Idiotek Okuniewskiej przy sprzątaniu czy czymś i eh, to jest niesamowite ile tinder dał mi typów i sytuacji... Łącznie z tą o której piszesz [/QUOTE]
Ja mam takie poczucie, że idiotki są niewyczerpane, że jest jeszcze mnóstwo typów i sytuacji, które szkoda, że nie zostały poruszone, ale w sumie od jakiegoś momentu to chyba już było takie na siłę.


Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Pracuję zdalnie i chciałabym kogoś poznać, w końcu po dwóch latach zbierania się jestem na to gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki!
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 19:52   #3712
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć? Podczytuję was od jakiegoś czasu ale nie byłam jeszcze gotowa żeby dołączyć. Singielką jestem od 2 lat. Długo przeżywałam rozstanie, potem pochłonęła mnie praca i ciągle dokształcanie. Chciałabym ten stan w końcu zmienić i ruszyć do przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj! 🌷 Opowiesz coś więcej o sobie? Ile masz lat?
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja zawsze dużo czytałam, ale ostatnio mi się nie chce. Miałam długą przerwę. Ale pobrałam sobie Storytel i próbuje z audiobookami. Może się uda. Kiedyś się to u mnie sprawdzało, bo słuchałam romansów po angielsku i nawet jeśli nie były to zbyt ambitne książki to choć przy okazji czułam, że uczę się języka.
Podziwiam wytrwałość w pisaniu bloga. Ja wiele razy próbowałam, ale nie umiem być systematyczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam koleżankę, która uwielbia audiobooki. Ja się nie mogę do nich przekonać, książkę chcę czytać, a nie słuchać 😉 ale może kiedyś mi się odmieni!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 19:52   #3713
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Jak u was nastroje przed poniedziałkiem?

Mi się wybitnie nie chce jutro iść do pracy
Ja ostatnio ciągle pracuję jak dzika mrówka, ale na początku czerwca planuję tydzień wolnego w końcu.🥰 Na razie trzymam się myśli, że na urlop trzeba zarobić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 19:56   #3714
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ciągle pracuję jak dzika mrówka, ale na początku czerwca planuję tydzień wolnego w końcu.🥰 Na razie trzymam się myśli, że na urlop trzeba zarobić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Planujesz jaki wyjazd, czy urlop w domku? 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 21:02   #3715
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

NocnaWiedma Ale fajnie, że masz piegi! Niektóre dziewczyny to sobie nawet je domalowują jak widziałam na niektórych filmikach, nie powiem ciekawy pomysł

O, to widzisz ja kiedyś się mocno zastanawiałam jak to jest być jedynakiem/jedynaczką. Możemy się wymienić doświadczeniami hah

Właśnie co do urlopów, jakie macie plany dziewczyny?

Mi się marzy jakaś grecka wyspa
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 21:05   #3716
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Planujesz jaki wyjazd, czy urlop w domku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw chcę pojechać na weekend koło Warszawy spotkać się z koleżankami, a potem do Sopotu. Mieszkam w takim mało żywym, mniejszym mieście i ciągnie mnie do metropolii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-08, 21:57   #3717
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Dziękuję Wam za miłe przyjęcie, umkło mi - 26 lat, lubię wiosnę bo można dużo jeździć na rowerze i spacerować, tylko brakuje z kim.

NocnaWiedma piegi pojawiają się wraz z opalenizną? Musi to wyglądać świetnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-09, 09:02   #3718
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Najpierw chcę pojechać na weekend koło Warszawy spotkać się z koleżankami, a potem do Sopotu. Mieszkam w takim mało żywym, mniejszym mieście i ciągnie mnie do metropolii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za realizację planów!

Też bym chciała w tym roku wyskoczyć nad morze, ale jeszcze nie wiem, czy się uda, czy może jednak coś innego.


Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za miłe przyjęcie, umkło mi - 26 lat, lubię wiosnę bo można dużo jeździć na rowerze i spacerować, tylko brakuje z kim.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spacery samemu też mają swój urok, ja bardzo lubię 😊


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-09, 10:56   #3719
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Spacery samemu też mają swój urok, ja bardzo lubię 😊


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nawet wolę spacerować samej

Nie odzywałam się ostatnio w wątku, bo przyszedł do mnie dół bądź moje zaburzenia lękowe powróciły i nie czułam weny do pisania

Trzymam kciuki za realizację wszystkich urlopowych planów
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-09, 20:13   #3720
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
NocnaWiedma Ale fajnie, że masz piegi! Niektóre dziewczyny to sobie nawet je domalowują jak widziałam na niektórych filmikach, nie powiem ciekawy pomysł

O, to widzisz ja kiedyś się mocno zastanawiałam jak to jest być jedynakiem/jedynaczką. Możemy się wymienić doświadczeniami hah

Właśnie co do urlopów, jakie macie plany dziewczyny?

Mi się marzy jakaś grecka wyspa
Przez większość życia widziałam tylko plusy bycia jedynaczką . Teraz zaczynam zauważać też minusy .
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Najpierw chcę pojechać na weekend koło Warszawy spotkać się z koleżankami, a potem do Sopotu. Mieszkam w takim mało żywym, mniejszym mieście i ciągnie mnie do metropolii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne plany!
Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za miłe przyjęcie, umkło mi - 26 lat, lubię wiosnę bo można dużo jeździć na rowerze i spacerować, tylko brakuje z kim.

NocnaWiedma piegi pojawiają się wraz z opalenizną? Musi to wyglądać świetnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pojawiają się z opalenizną. Zimą ich niestety nie widać .
Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Ja nawet wolę spacerować samej

Nie odzywałam się ostatnio w wątku, bo przyszedł do mnie dół bądź moje zaburzenia lękowe powróciły i nie czułam weny do pisania

Trzymam kciuki za realizację wszystkich urlopowych planów
Ja też wolę w sumie spacerować samej.

Mam nadzieję, że czujesz się już lepiej.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 13:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.