Ile wydajecie na perfumy?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-13, 13:49   #61
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Jak do tej pory - około 300-400 zlotych rocznie. Zwykle jest to wieksza butelka delikatnego zapachu oraz 30-tka jakiegos kilera. Ale coś czuję, że od tej pory bede więcej wydawać...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 14:14   #62
Curzon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Ostatnio zdecydowanie za dużo Ale po części usprawiedliwia mnie fakt, że wpadło co-nieco nadprogramowych pieniążków i mogę pospełniać choć część moich zapachowych marzeń I właśnie to robię
Haha, mam tak samo Jeszcze nie zarabiam na siebie, ale raz na jakis czas mam dostep do wiekszej gotowki, wiec wtedy wtedy lece szybko do Sephory na 'zniwa' Dzisiaj kupilem sobie czwarty zapach w tym miesiacy Armani Mania.
Generalnie w roku kupuje tak ze 4 zapachy srednio, ale w tym roku cos czuje ze srednia sie zwiekszy
Curzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:39   #63
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez Curzon Pokaż wiadomość
Haha, mam tak samo Jeszcze nie zarabiam na siebie, ale raz na jakis czas mam dostep do wiekszej gotowki, wiec wtedy wtedy lece szybko do Sephory na 'zniwa' Dzisiaj kupilem sobie czwarty zapach w tym miesiacy Armani Mania.
Generalnie w roku kupuje tak ze 4 zapachy srednio, ale w tym roku cos czuje ze srednia sie zwiekszy

WOW , zazdroszczę .. cóż zarabiając samemu na siebie już jest trudniej ..
Powiem szczerze - chyba jestem oszczędny bo 30ml wykańczam w rok, przy założeniu że korzystam z 2 zapachów, czyli 30ml - 6 miesięcy. Także do 200zł rocznie. Oczywiście tylko dlatego że wiele marek perfum posiada pod sobą firma w której pracuję, a mamy coś w rodzaju premii, wszystko za 50% ceny. Stąd np. A.Mania 30ml 76zł, 50ml 100zł. Żyć nie umierać.
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:36   #64
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Wydaję dosłownie wszystko! co mi zostanie po opłaceniu czesnego za szkołę i ew. zakupu biletu miesięcznego Ostatnio coś wolę jeździć na gapę!

Z kolei staram się zaoszczędzić na wszystkim -unikam spotkań toważyskich ze znajomymi, nie kupuję sobie raczej ubrań, kosmetków do makijażu (nie maluję się ), inne kosmetyki wybieram pod względem cen, nie jem na mieście - tylko robię sobie zawsze kanapki w domu, herbatka do termosika lub mineralka w butelce i saje radę! ... Mogłabym darować sobie wszystko! tylko nie perfumy.... ale nie uważam że wydaję za dużo, po prostu za mało zarabiam!!!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:45   #65
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Wydaję dosłownie wszystko! co mi zostanie po opłaceniu czesnego za szkołę i ew. zakupu biletu miesięcznego Ostatnio coś wolę jeździć na gapę!

Z kolei staram się zaoszczędzić na wszystkim -unikam spotkań toważyskich ze znajomymi, nie kupuję sobie raczej ubrań, kosmetków do makijażu (nie maluję się ), inne kosmetyki wybieram pod względem cen, nie jem na mieście - tylko robię sobie zawsze kanapki w domu, herbatka do termosika lub mineralka w butelce i saje radę! ... Mogłabym darować sobie wszystko! tylko nie perfumy.... ale nie uważam że wydaję za dużo, po prostu za mało zarabiam!!!
O, ja zdecydowanie wydaję za dużo na perfumy w stosunku do tego, ile zarabiam i nie potrafię na rzecz perfum, jak wiadomo nietanich nawet na Allegro, zrezygnować z innych rzeczy w moim życiu.

A więc nie umiem zrezygnować z kina, książki, płyty, spotkań z przyjaciółmi, upragnionych cieni raz na jakiś czas , dobrej kawy czy obiadu na mieście też raz na jakiś czas.

Chyba nawet wcale nie dążę do tego ani nie chciałabym doprowadzić do takiego stanu, bo perfumy to fajna rzecz, ale nie na tyle, by się do niej ograniczyć w życiu
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:57   #66
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
O, ja zdecydowanie wydaję za dużo na perfumy w stosunku do tego, ile zarabiam i nie potrafię na rzecz perfum, jak wiadomo nietanich nawet na Allegro, zrezygnować z innych rzeczy w moim życiu.

A więc nie umiem zrezygnować z kina, książki, płyty, spotkań z przyjaciółmi, upragnionych cieni raz na jakiś czas , dobrej kawy czy obiadu na mieście też raz na jakiś czas.

Chyba nawet wcale nie dążę do tego ani nie chciałabym doprowadzić do takiego stanu, bo perfumy to fajna rzecz, ale nie na tyle, by się do niej ograniczyć w życiu
Zgadzam się w całej rozciągłości

Nie potrafię sobie wyobrazić życia bez jadania chciaz raz w tygodniu w restauracji, spotkań z przyjaciółmi (te perfumy gdzieś w końcu trzeba nosić , kina, książek, dobrego wina, ciucha od czasu do czasu. Na szczęście kosmetyki kolorowe pochłaniają mi minimalną ilość pieniędzy - podkład, tusz i jakaś tam kredka starczają mi na rok

Gdybum z tego wszystkiego zrezygnowała, myślę, ze mogłabym zrealizować moją liste marzeń w 2 miesiące, ale nie zrezygnuję
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 11:55   #67
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłości

Nie potrafię sobie wyobrazić życia bez jadania chciaz raz w tygodniu w restauracji, spotkań z przyjaciółmi (te perfumy gdzieś w końcu trzeba nosić , kina, książek, dobrego wina, ciucha od czasu do czasu. Na szczęście kosmetyki kolorowe pochłaniają mi minimalną ilość pieniędzy - podkład, tusz i jakaś tam kredka starczają mi na rok

Gdybum z tego wszystkiego zrezygnowała, myślę, ze mogłabym zrealizować moją liste marzeń w 2 miesiące, ale nie zrezygnuję

No nie! Czasem zdarza mi się gdzieś wyskoczyć np do knajpki z ludźmi z roku, pojechać na wycieczkę czy iść na koncert - po prostu ograniczyłam to. A w restauracjach nigdy nie jadałam - bo jednak zdecydowanie wolę kuchnię domową
Tylko jest jeszcze jedna kwestia - nieustannie zastanawiam się na czym tu jeszcze można ,,przyciąć'' wydatki
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 17:22   #68
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Markowych perfum uzywam od kilkunastu lat, jednak w ciagu roku są to max 2-3 flaszki (50/100 ml).Nie mam obsesji na tym punkcie.Nie wyobrażam sobie mieć całych "kolekcji" i szukać dla nich miejsca na półce Jednoczesnie rozumiem,ze może to byc pasją.
Perfumy to mój priorytet (nigdy z nich nie zrezygnuje-świadomie i dobrowolnie) potrafię jednak oddać się innym pasjom.
wizaz - mnie wciągnął to tez jest fakt, dzieki opiniom innych osób wiem znacznie wiecej-niektóre zapachy bardzo mnie zaintrygowały, nie mam jednak parcia by lecieć natychmiast do Sephory itp.
Perfumy kupuję zawsze za granicą, po raz pierwszy w zyciu pod wpływem pozytywnym komentarzy ----->na allegro
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 17:35   #69
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

To zależy - jeśli sobie wmówię, że te konkretne perfumy są mi do szczęścia koniecznie potrzebne to zdarzały się i trzy flakony (preferuję trzydziestki, maksymalnie pięćdziesiątki). Jednak zwykle kupuję jeden, może czasami dwa na pół roku i z reguły przy jakichś okazjach, jak urodziny, odniesienie sukcesu, itp.

Zawsze kupuję markowe perfumy i uważam, że jest to najcenniejsza lekcja, jaką dała mi w życiu moja mama. Jeśli już kobieta ma pachnieć, to niech pachnie elegancją, a nie mydlaną podróbką. Z wiekiem coraz bardziej biorę sobie do serca tę zasadę. Kiedy jeszcze byłam bardzo młoda nie obchodziło mnie zbytnio czy pachnę cytrusami czy jakimiś mydlanymi nutami z bazaru. Teraz zwracam uwagę na takie rzeczy.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:11   #70
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Moja i tylko moja tajemnica
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 21:52   #71
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Dużo za dużo:/Ale nigdy się na ten cel nie zadłużam, więc chyba wszystko jest ok, ufff
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 14:30   #72
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

W tym roku na razie tylko 2 zapachy x50ml = 360zł.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 14:52   #73
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Ostatnio - mniej. Kupuję raz na kilka miesięcy Gdybym miała więcej pieniędzy pewnie bym wydawała proporcjonalnie więcej
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 19:35   #74
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

To ja Was chyba przebiję W ostatnich 2 miesiącach kupiłam......aż wstyd.....10 butelek nowych zapaszków po średnio 150 zł, czekam na 11 i jeszcze 2 mam w marzeniach (Zen-Shiseido i Boss - Essence de Femme). Najchętniej kupuję 30 ml, ewentualnie 50 ml, bo tak szybko chcę mieć coś nowego, że większych pojemności nie przerobię i mój mąż nie wytrzyma patrząc na to Dobrze, że chociaż nie musi mi ich sponsorować

Podpisuję się pod tym co już ktoś powiedział. Wolę wydać trochę więcej i wiedzieć, że mam oryginalny zapach niż kupić z niepewnego źródła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 19:39   #75
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jak do tej pory - około 300-400 zlotych rocznie. Zwykle jest to wieksza butelka delikatnego zapachu oraz 30-tka jakiegos kilera. Ale coś czuję, że od tej pory bede więcej wydawać...
Poprawka do wiadomości z lutego. Około 100 zlotych miesięcznie. Trzy lub czterokrotne przebicie
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 19:42   #76
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Aż się boję sama przed sobą przyznać ile w tym roku wydałam na perfumy... Strach pomyśleć...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 20:02   #77
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Ja sama nie wiem ile wydaje na perfumy
Może dlatego, że często jest tak, że kupuje falami, tj. przez 6 miesięcy, czasem nawet prawie rok zupełnie nic, a potem np. 3 butelki w jednym miesiącu
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:05   #78
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Jakoś tak mi się wątek wygrzebał w wyszukiwarce, szukałam czego innego.

Wydaję dużo za dużo a co mnie najbardziej wystraszyło... zrobiłam przegląd szafki - i widzę, że jedynym flakonem, który stoi u mnie dłużej niż rok, jest Rodriguez.
Wszystkie pozostałe kupiłam w ciągu - nawet nie roku - ostatnich 9-10 miesięcy!

martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:32   #79
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Jakoś tak mi się wątek wygrzebał w wyszukiwarce, szukałam czego innego.

Wydaję dużo za dużo a co mnie najbardziej wystraszyło... zrobiłam przegląd szafki - i widzę, że jedynym flakonem, który stoi u mnie dłużej niż rok, jest Rodriguez.
Wszystkie pozostałe kupiłam w ciągu - nawet nie roku - ostatnich 9-10 miesięcy!

Ja tez wydaje duzo za duzoAle nikt sie nie dowie faktycznie ile wydaje jest to moja slodka tajemnica i tylko mojaLiczac fakt ze pracuje wiec moge sobie pozwolic na odrobine szczescia jaka daje mi zakup nowej flaszkiA przez wizaz zbankrutujeW przeciagu 5 miesiecy wzbogacilem sie o 9 zapachowZ czego na 3 kolejne zapachy juz sie zapisalem w watku wspolnozakupowym Od dzisiaj rzucam paleniedlatego co miesiac jesli mi sie uda rzucic palenie beda sie nagradzac kolejna flaszka
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 01:34   #80
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Nie wiem, róznie, zawsze za dużo
W tym roku ok. 800 zł , i wracam na odwyk do jesieni.
Mam autopozwolenie na jedną flaszkę No, chyba że zamianka, albo coś sprzedam, to mogę przeznaczyć z powrotem na flakonik
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 06:28   #81
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Hmmm, myślałam, że prawie nic już, ale jak zerknęłam na all to się okazało, że nie tak całkiem.

W tym roku kupiłam już 4 flaszki, jedną dla małża na urodziny, 3 dla siebie. Oczywiście wszystkie to okazja.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 06:42   #82
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Dużo za dużo ....aż strach liczyć
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:03   #83
andzelkaaa
Przyczajenie
 
Avatar andzelkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 16
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Do tej pory bardzo dużo wydawałam na perfumy, ponieważ kupowałam flakoniki 30ml i musiałam miec co najmniej 1 nowy w miesiącu. Płaciłam za nie 120-150zł więc podliczając to daje nam kwotę ok 1400-1800zł rocznie.
Ostatnio jednak postanowiłam się trochę ograniczyc i mam zamiar kupowac 1 flaonik 100ml raz na 3 miesiące w internetowych perfumeriach gdzie można kupic dużo taniej co kosztowało mnie będzie ok. 800-1000zł rocznie a więc zaoszczędzę troszkę sianka
andzelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:52   #84
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dużo za dużo ....aż strach liczyć
Oj tak, tak Ja nawet nie muszę liczyć, wystarczy jak popatrzę na swój zbiorek. W lipcu miałam 7 flaszek i 3 miniaturki, teraz flaszek jest 28 i coś 45 miniaturek. Ale trochę perfum powędrowało w świat, więc część się zwróciła A lista marzeń wciąż nie jest pusta...
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:55   #85
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Traf, los, czy diabeł jakiś zetknął mnie z Wizażem. Od tej pory wpadłam w nałóg i wydaję kilkaset złotych miesięcznie. Rujnuję dom i mam poważne wyrzuty sumienia. Chyba potrzebuję jakiejś terapii:cis za:.
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 21:10   #86
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

w ostatnich sześciu miesiacach kupiłam escade magnetism, burberry the beat, ck in 2 u to jest jakies 450 zł ...jak bedzie w kolejnym półroczu... zobaczymy
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 21:45   #87
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Cytat:
Napisane przez KomEwa Pokaż wiadomość
Traf, los, czy diabeł jakiś zetknął mnie z Wizażem. Od tej pory wpadłam w nałóg i wydaję kilkaset złotych miesięcznie. Rujnuję dom i mam poważne wyrzuty sumienia. Chyba potrzebuję jakiejś terapii:cis za:.
Ewo, zawsze można się wymienić na Targowisku. Taka namiastka niewydawania pieniędzy.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 21:52   #88
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Ile wydaje? Bardzo niedużo. No, ciut ciut Mój portfel na tym nie cierpi i wogóle jestem rozsądna opanowana, nie mam wcale zapachowych zachcianek
I bardzo chciałabym wierzyć w to co napisałam
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 21:58   #89
profumum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 50
Arrow Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają...
profumum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 08:01   #90
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Ile wydajecie na perfumy??

Na szczescie jestem kobieta,
tym marnym puchem, stworzonym jak wiadomo do wyzszych niz arytmetyka celow
z groszem trwonionym sie nie licze,
a jesli nawet mialabym jakies ( uchowaj Boze ) ciagoty w tym kierunku,
to i tak liczyc nie potrafie
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.