Wszystko o Oriflame cz. II - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 14:29   #4501
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Nie popieram Twojego zdania. Owszem nowy konsultant może nie umie przekazac wszystkich informacji itd, ale to nie jego rola na poczatku i nie mozna takich osob przekreslac na starcie! U nas obowiazuje model 5 spotkań.
Nowy konsultant ma za zadanie przyprowadzic do Lidera osoby zainteresowane Oriflame, a sam ma siedziec i sluchac co mowi Lider i nic wiecej. To Lider ma za zadanie przedstawic wszystkie mozliwosci nowej osobie, wypelnic z nia wniosek, dac katalogi albo sprzedac, omowic wszystkie procedury itd. Sponsor i Lider opiekuja sie pozniej nowa osoba - utrzymuja staly kontakt, wiec nowa osoba na pewno nie czuje sie oposzczona i zaniedbana...

Czy budujac grupe caly czas mamy to robic sami ??? Przeciez tu chodzi o zasade powielenia, o prace zespolowa, o spelnianie swoich marzen i pomoc w realizacji innym ich marzen, o to zeby wyszukac osoby, ktore chca od zycia czegos wiecej, rowniez o to by pozniej Liderowi/Dyrektorowi bylo latwiej...
Nie zrozumiałyśmy się. Chodzi mi o to, że niektórzy zapisują się do osób, które rzadko chodzą do firmy , ich zamówienia to 10pkt co trzeci katalog, wiedza na temat zapisywania ludzi to wniosek - tylko dlatego, że to znajoma, a może wstydzą się iść do filii i zapytać o kompetentną osobę. Samemu bez pomocy innych jest baaaardzo ciężko - znajoma dyrektorka do wszystko doszła sama tylko dlatego, że miała dużo samozaparcia, ale takich osób, które sporo osiągną bez pomocy innych jest naprawdę mało.

Jeśli są wśród danej osoby konsultanci, którzy coś robią - super. Mają znajomą osobę, która ich dobrze poprowadzi. Oczywiście od nikogo nie wymaga się, że od razu przedstawi wszystko nowej osoby, skoro sam od niedawna jest w firmie, czy że poprowadzi od razu szkolenie. Na początku oczywiście robi to Lider, to jego zadanie.

Chyba źle się wyraziłam w poprzednim poście
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:46   #4502
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
wracam dzisiaj do domu a na biurku leży koperta od oriflame a w środku pomadka power shine w kolorze sexy plum a poza tm nawet żadnej kartki, nic... nie wiecie o co może chodzić?? nie zamawiałam tego...
Ja zawsze otrzymuję w kopercie bombelkowej produkty, które wymieniam na np. inny odcień lub, gdy składam pisemną reklamację, że w paczce był brak itp. Ale dopiero po tej pisemnej reklamacji przesyłają produkt, w ciągu dwóch tygodni. (Sami nie ślą).

Ale dziwne, najlepiej zadzwoń do dyrektorki i się dowiedz
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 17:41   #4503
bubelek
Raczkowanie
 
Avatar bubelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
GG do bubelek
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

mam pytanie czy tą torbe sportową moge zamówic tylko jedną czy np 3 jak mam zamówienie za ponad 400 zł?
bubelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 17:45   #4504
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez bubelek Pokaż wiadomość
mam pytanie czy tą torbe sportową moge zamówic tylko jedną czy np 3 jak mam zamówienie za ponad 400 zł?
Możesz 3, bo to oferta dla klientek (przede wszystkim), nie możesz więc zamówić jej dla jednej klientki, a dwóm pozostałym powiedzieć: sorry, dzięki że wydałyście 99 zł, ale dostanie ją kto inny
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 17:47   #4505
bubelek
Raczkowanie
 
Avatar bubelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
GG do bubelek
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

dziękuje za odpowiedź wiem że głupie pytanie zadałam ale jestem początkująca i nie zawsze sie łapie w tym wszystkim
bubelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:31   #4506
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Czesc dziewczyny Mam nadzieje ze pytam w dobrym wątku. Czy ten podkład został wycofany z oferty? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html ?
Juś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:34   #4507
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ja nigdy tego nie zamawiałam a tym samym nie miałam w brakach... gdzie ja mam numer do dyrektorki... może ktoś jeszcze się wypowie i będzie wiedział o co chodzi
numer do dyrektora masz na każdej fakturze
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 19:09   #4508
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Mam nadzieje ze pytam w dobrym wątku. Czy ten podkład został wycofany z oferty? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html ?
Jestem konsultantką od kilku miesięcy i nie kojarzę tego podkładu w katalogu... Zdaje mi się jednak, że widziałam go na wyprzedaży "przy kasach" w katowickim oddziale...
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:30   #4509
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Mam nadzieje ze pytam w dobrym wątku. Czy ten podkład został wycofany z oferty? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html ?
Nigdy nie było przy nim informacji "Ostatni raz w katalogu", ale od jakiegoś czasu już nie pojawia się w ofercie, no i nie ma go w cenniku. A szkoda
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:36   #4510
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Mam nadzieje ze pytam w dobrym wątku. Czy ten podkład został wycofany z oferty? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html ?
a nie zamienili go na te w beżowych opakowaniach? tam jest nawilżający i matowy. Nie mogę go odszukać w KWC..
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:43   #4511
bernatunia
Raczkowanie
 
Avatar bernatunia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 257
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Czy ktoś mi może coś powiedzieć na temat tej emulsji nawilżającej na dzień Royal Velvet - tej po 29,90 w katalogu 4?
Czy ją się stosuje tak jak krem na dzień???
ktoś ją używał?


A czy ktoś używał zestaw do bio-peelingu??
Jak się sprawdził? Warto go kupić? mam na niego ochotę.
bernatunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 19:59   #4512
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez bernatunia Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi może coś powiedzieć na temat tej emulsji nawilżającej na dzień Royal Velvet - tej po 29,90 w katalogu 4?
Czy ją się stosuje tak jak krem na dzień???
ktoś ją używał?
Ja używałam emulsji RV, na lato, i bardzo sobie ją chwaliłam - skutecznie nawilżała, zabezpieczała przed wysychaniem, łagodziła podrażnienia i lekko ujędrniała. Mam cerę dojrzałą, wrażliwą, mieszaną z suchymi policzkami i drobnymi naczyńkami. Na zimę emulsja byłaby jednak za lekka dla mnie, wtedy stosuję bardziej treściwe kremy.
Wszystko zależy, jaką masz cerę - dla osób o młodej tłustej skórze emulsja byłaby za mocna i za tłusta, natomiast sądzę że nawet młoda, ale przesuszona skóra mogłaby skorzystać. Minusem jest dla mnie brak widocznego dużego faktora UV...
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:37   #4513
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Mam nadzieje ze pytam w dobrym wątku. Czy ten podkład został wycofany z oferty? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html ?
Jego juz bardzo dawno nie ma w sprzedazy, zostal zastapiony przez nowe podklady, jeszcze wtedy nie dawali takich znaczkow w katalogach, ze cos jest po raz ostatni.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:57   #4514
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Hej.

Dziewczyny używałyście pasty do zębów OptiFresh miętowej Multi Action formula? Czy ona jest dla dzieci czy dla dorosłych w końcu? Bo ja kupiłam, ale na tubce jest napisane: Dla dzieci poniżej 7 roku życia Noi nie wiem czy jako dorosła osoba mogę jej używać czy odstąpić ją komus kto ma małe dziecko...
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:16   #4515
marcia196734
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 11
GG do marcia196734
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

moja rodzina używa co jakiś czas-za taką cenę nie żadna rewelacja
marcia196734 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:42   #4516
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
numer do dyrektora masz na każdej fakturze
a noś
Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
a nie zamienili go na te w beżowych opakowaniach? tam jest nawilżający i matowy. Nie mogę go odszukać w KWC..
w tej nowej serii jest nawilżający?? matujący i rozświetlający to na pewno, niedługo wejdzie też nowy ochronny
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:50   #4517
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Czy baza pod makijaż GG jest bezbarwna?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:05   #4518
potuptana
Raczkowanie
 
Avatar potuptana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Hej.

Dziewczyny używałyście pasty do zębów OptiFresh miętowej Multi Action formula? Czy ona jest dla dzieci czy dla dorosłych w końcu? Bo ja kupiłam, ale na tubce jest napisane: Dla dzieci poniżej 7 roku życia Noi nie wiem czy jako dorosła osoba mogę jej używać czy odstąpić ją komus kto ma małe dziecko...

heheh też się na to złapałam w informacji na tubce chodzi o to żeby dzieciom poniżej 7roku życia wycisnąć niewielką ilość pasty na szczoteczkę i kontrolować mycie ząbków czy jakoś tak tylko chyba nieodpowiednio zastosowali znaki interpunkcyjne... ;p
pasta jak najbardziej dla dorosłych, ale nie polecam jej...
potuptana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 06:55   #4519
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez potuptana Pokaż wiadomość
heheh też się na to złapałam w informacji na tubce chodzi o to żeby dzieciom poniżej 7roku życia wycisnąć niewielką ilość pasty na szczoteczkę i kontrolować mycie ząbków czy jakoś tak tylko chyba nieodpowiednio zastosowali znaki interpunkcyjne... ;p
pasta jak najbardziej dla dorosłych, ale nie polecam jej...

Dziękuję za odpowiedź
Jednak chyba muszę ją zużyć sama, bo ja wiem kto chciałby taką pastę? Sama miałam obiekcje, bo wiadomo pasty kupuje sie przeważnie w aptece
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 08:46   #4520
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Jego juz bardzo dawno nie ma w sprzedazy, zostal zastapiony przez nowe podklady, jeszcze wtedy nie dawali takich znaczkow w katalogach, ze cos jest po raz ostatni.
No właśnie, ja też nie zauważyłam przy nim znaczka, a był to mój ulubiony podkład i gdybym wiedziała, że go wycofują zrobiłabym zapasy.
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:19   #4521
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Dzięki dziewczyny za odpowiedz no wlaśnie nic nie pisało, że juz ich nie będzie, a to był mój kwc A może faktycznie jak pisze yls zmieniło się opakowanie?
Juś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:22   #4522
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czy baza pod makijaż GG jest bezbarwna?

jest jak krem - jak sie wyciśnie to jest bielutka ale po wsmarowaniu w buzię robi się niewidzialna
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:36   #4523
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedz no wlaśnie nic nie pisało, że juz ich nie będzie, a to był mój kwc A może faktycznie jak pisze yls zmieniło się opakowanie?
Z tego co wiem, to niestety nie jest tak do konca, ze zmienili tylko opakowanie. W obecnej ofercie nie ma podkladu stricte nawilzajacego. Moze w niedalekiej przyszlosci wprowadza, ale zapewne bedzie to inny podklad. Lubilam kiedys taki granatowy Matt Perfect i niestety po jego wycofaniu nie znalazlam juz w Ori podkladu dla siebie. Tak samo np. z pudrami - moj ulubiony T-Balance tez zostal zastapiony zupelnie innym pudrem, gorszym, ktorego na pewno nie kupie
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:36   #4524
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to niestety nie jest tak do konca, ze zmienili tylko opakowanie. W obecnej ofercie nie ma podkladu stricte nawilzajacego. Moze w niedalekiej przyszlosci wprowadza, ale zapewne bedzie to inny podklad. Lubilam kiedys taki granatowy Matt Perfect i niestety po jego wycofaniu nie znalazlam juz w Ori podkladu dla siebie. Tak samo np. z pudrami - moj ulubiony T-Balance tez zostal zastapiony zupelnie innym pudrem, gorszym, ktorego na pewno nie kupie
dla mnie T-balance też był super, a teraz sporadycznie używam GG
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 17:22   #4525
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedz no wlaśnie nic nie pisało, że juz ich nie będzie, a to był mój kwc A może faktycznie jak pisze yls zmieniło się opakowanie?
sama nie wiem co mam w kosmetyczce poczytałam.. no faktycznie jest rozświetlający, ale ja mam suchą buziałkę i jak dla mnie jest ok. Suche skórki mi się nie robią. Nie ma drobinek brokatowych , nawet nie zauważyłam że rozświetlający jest Ogólnie dla suchej bym go poleciła, a już w połączeniu z bazą naszą bąbelek.
A zanim miałam ten, używałam GG i też był ok.

Pamiętam był taki rozświetlający całe granatowe opakowanie .. bo był mój KWC.. i wycofali
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 17:26   #4526
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Czytam Wasze wypowiedzi.
Ja zrobiłam zapasy tego podkładu jak był ostatni raz w katalogu tzn za 25 zł.
Mam 4 sztuki za 25 zl
nawilżający- kolor sand
Te,które są obecnie są do niczego.....sorki za takie sprostowanie

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Oczywiście gdyby któraś z Was chciala go to z chęcią odstąpie
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 19:09   #4527
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Dziewczyny czy widziałyście już w realu ten cień Mono Eyeshadow Natural Brown? W katalogu pięknie wygląda - to mój wymarzony kolorek - ale wiadomo że kolorystyka ze zdjęć niejednokrotnie rozmija się z realem Na Wizażu cień Mono ma ogólnie dobre i bardzo dobre opinie. Zresztą stosuję bazę do cieni więc będzie się trzymał i tak. Zastanawiam się jedynie nad kolorkiem. Jak widziałyście i jesteście w stanie opisać słowami (bo na zdjęcia to chyba jeszcze za wcześnie) to napiszcie proszę
Do poniedziałku muszę złożyć u mojej Konsultantki zamówienie i cały czas się zastanawiam czy ten cień kupić (chyba setny w kolekcji i jeśli będzie to naturalny nieudany brąz wpadający w miedziany odcień - to będzie miał liczne towarzystwo innych nietrafionych kolorowo produktów ).
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 19:34   #4528
olamazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ten cień jest przepiękny.Miałam okazję go wypróbowac.Ma odcień złota,średniego złota z domieszką brązu.Nie wpada w miedziany kolor na oku prezentuje sie cudownie.Kosmetyczka polecała ,aby z niczym go nie mieszać ,z żadnymi rozjaśniaczami czy przyciemniaczami.Na powiece ma byc tylko on i ewentualnie delikatna kreska.
Odnosnie koloru zielonego jest on zdecydowanie inny niz na katalogowej modelce.Jest bardzo delikatny.
__________________
życie jest pikne
olamazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:16   #4529
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Chyba tak. Pamiętam, że był kiedyś na wyprzedaży w minikatalogu.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:22   #4530
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez olamazda Pokaż wiadomość
Ten cień jest przepiękny.Miałam okazję go wypróbowac.Ma odcień złota,średniego złota z domieszką brązu.Nie wpada w miedziany kolor na oku prezentuje sie cudownie.Kosmetyczka polecała ,aby z niczym go nie mieszać ,z żadnymi rozjaśniaczami czy przyciemniaczami.Na powiece ma byc tylko on i ewentualnie delikatna kreska.
Odnosnie koloru zielonego jest on zdecydowanie inny niz na katalogowej modelce.Jest bardzo delikatny.
Olamazda dzięki za szczegółowy opis
No to biorę na 100% i mam nadzieję, że sprawdzi się na moim oku
Dodatkowo skuszę się jeszcze na moje ukochane Giordani White Gold bo są w dobrej cenie.
I zastanawiam się jeszcze nad wypróbowaniem pasty do zębów (przede wszystkim wybielającą). Fakt cena za małe opakowanie nie jest najgorsza, ale też i nie najniższa, niemniej mała tubka może być całkiem wygodna i poręczna w podróży itp. Naczytałam się sporo negatywnych i pozytywnych opinii, tak więc wypadałoby sprawdzić to na sobie A co Wy o nich sądzicie?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.