Wszystko o Oriflame cz. III - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 17:37   #3601
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Obawiam się, że jak zwykle nasz katalog będzie inny ale zaintrygowały mnie linery do powiek GG w słoiczkach na str 55

... i te świąteczne ozdoby! Już teraz? czy to aby nie za wcześnie? Dla mnie tak.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:04   #3602
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam linka z katalogiem angielsko-irlandzkim
http://www.oriflame.co.uk/prod/offer...rontpage.jhtml
mam nadzieje ze nasz bedzie inny
czekam na inne promocje
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:10   #3603
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Raczej będzie inny. Nasze strony są inaczej konstruowane, a poza tym, u nas maseczki nie są nowością .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:19   #3604
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że jak zwykle nasz katalog będzie inny ale zaintrygowały mnie linery do powiek GG w słoiczkach na str 55

... i te świąteczne ozdoby! Już teraz? czy to aby nie za wcześnie? Dla mnie tak.
no tu w Irlandii strasznie szybko zaczynaja ze swiatecznymu rzeczmi... w sklepach juz swiateczne kartki sa

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze nasz bedzie inny
czekam na inne promocje
To moj pierwszy katalog tutaj i tak srednio mi sie podoba a zamowien mam jak narazie za ok 80 euro... w sumie mam tylko 4 katalogi to poszalec sie nie da ale bede zamawiala ok 10.10 to moze cos jeszcze wpadnie
u nas minimum jest 72,50 zeby miec 23% marzy a 159 euro zeby miec 30%...
zobaczymy jak mi to pojdzie
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:17   #3605
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Raczej będzie inny. Nasze strony są inaczej konstruowane, a poza tym, u nas maseczki nie są nowością .
Nie tylko maseczki. Wiele innych kosmetyków w tym katalogu jest NEW, które u nas już nie są NEW
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 22:04   #3606
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

SdC, już wszystko załatwione, powinnam moc odebrac paczkę w Krakowie koło poniedziałku zapewne
następnym razem będę sama zamawiac przez net, za pierwszym razem miało byc tak 'inaczej'

czyli jak pójdę do biura to za 2zł dostanę 3 katalogi nr 14? więcej nie będę potrzebowac na początek

dziękuję za pomoc, w razie czego będę pisac
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 06:54   #3607
arsuper
Raczkowanie
 
Avatar arsuper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
GG do arsuper
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

W biurze powinny być katalogi po 60 gr, przynajmniej jest tak u mnie. A zamawiając z kosmetykami cena zależy od ilosci jaka zamawiasz, to jest w cenniku.
__________________
tak to ja
arsuper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 08:24   #3608
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez arsuper Pokaż wiadomość
Może skorzystaj z ulotki promocyjnej. Wprawdzie sprzedając po cenach z ulotki nie zarabiasz, ale zdobywasz punkty, klientów i zadowolenie, bo ceny są naprawdę atrakcyjne. Niestety nie ma jej w formie drukowanej, ale zawsze mozesz ja wysłać na mail-a.
Mi ulotki promocyjne zawsze sporo powiększają dorobek punktowy
Dziękuję za radę Skorzystałam i wpadło jakieś 7 PP
Tylko się wkurzyłam, bo uzbierałam już sobie 49PP, ale po wprowadzeniu do kompa zamówienia, były braki i na 34PP mi się zamówienie podliczyło Do końca katalogu 4 dni, a przede mną 51 PP ... ale DAM RADĘ
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 08:27   #3609
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
SdC, już wszystko załatwione, powinnam moc odebrac paczkę w Krakowie koło poniedziałku zapewne
następnym razem będę sama zamawiac przez net, za pierwszym razem miało byc tak 'inaczej'

czyli jak pójdę do biura to za 2zł dostanę 3 katalogi nr 14? więcej nie będę potrzebowac na początek

dziękuję za pomoc, w razie czego będę pisac
To zależy od biura. Niektóre sprzedają po cenie z cennika. Wtedy jest bez darmowego. Darmowy musisz dołączyć do paczki .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:36   #3610
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Dziewczyny a jak Wam idzie rekrutacja w tym katalogu?) Kampania Magia Czerwoni dała coś?
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:59   #3611
Jul084
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

No na razie głucho, chyba nikogo nie zapiszę jest totalna zima W dodatku katalog 14 jest tak słaby, że nawet nie mam ochoty na niego patrzeć. Rozdałam wszystkie 15 katalogów, i mam zamówienie na razie za ! 27pp. No i klops!
Jul084 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 10:14   #3612
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A ja mam już zamówienie na ok. 130 PP i jeszcze sama sobie coś bym chętnie domówiła ale w portfelu cieniuuuuutko . Mam nadzieję, że jeszcze w trakcie katalogu dojdzie trochę zamówień

Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego co kto potrzebuje. Jak dla mnie K14 jest OK.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:26   #3613
nigga
Raczkowanie
 
Avatar nigga
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 131
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

hej dziewczynki mozecie mi podac godziny otwarcia biura reg w gdansku na oliwie?bo nigdzie nie moge tego znalezc
__________________
..Ja Cię kocham a Ty....kpisz...


studentka TiR


http://pulsreklamy.pl/pages/ptp.php?refid=nigga


nigga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:47   #3614
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez nigga Pokaż wiadomość
hej dziewczynki mozecie mi podac godziny otwarcia biura reg w gdansku na oliwie?bo nigdzie nie moge tego znalezc
Prosze bardzo :
Godziny otwarcia:
15.00 - 17.00 Poniedziałek:
12.00 - 18.00 Środa:
10.00 - 15.00 Czwartek:
13.00 - 17.00 Piątek:

A na stronce Oriflame tam na górze w pasku wybierz O Oriflame >> KOntakt i tam zaznacz biura regionalne i województwo jakie cię interesuje i na nazwę Twojego biura po prawej wtedy pojawia sie info o biurze
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:50   #3615
nigga
Raczkowanie
 
Avatar nigga
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 131
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

oo dzieki sliczne
__________________
..Ja Cię kocham a Ty....kpisz...


studentka TiR


http://pulsreklamy.pl/pages/ptp.php?refid=nigga


nigga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 12:23   #3616
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Chciałam zapytac o puder pyłkowy, który w katalogu 13 był w promocji... Czy on posiada gąbkę czy muszę go nakładac pędzlem? Czy ten puder nadaje się do poprawek w ciągu dnia czy tylko do wykończenia makijażu rano? To mój pierwszy taki puder więc pytam
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 12:42   #3617
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Chciałam zapytac o puder pyłkowy, który w katalogu 13 był w promocji... Czy on posiada gąbkę czy muszę go nakładac pędzlem? Czy ten puder nadaje się do poprawek w ciągu dnia czy tylko do wykończenia makijażu rano? To mój pierwszy taki puder więc pytam
Ten puder nie posiada gąbki. Nakładasz go pędzlem albo puszkiem. Nie polecam go do noszenia w torebce, bo wysypuje się przez te dziurki. Ja stosuję go tylko w domu do wykończenia makijażu a do poprawek najlepiej mieć puder w kamieniu .
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 13:21   #3618
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Mam do Was pytanie (jak zawsze chcę Was poprosić o wsparcie doświadczeniem i wiedzą ). W katalogu 14 są pomadki Visions Very You Lipstick (odcień Gorgeus i Bubbly) - co możecie o samej pomadce dobrego lub złego powiedzieć? A za ew. ocenę kolorków też byłabym wdzięczna . Niestety nie znalazłam opinii o niej na KWC.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 13:45   #3619
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie (jak zawsze chcę Was poprosić o wsparcie doświadczeniem i wiedzą ). W katalogu 14 są pomadki Visions Very You Lipstick (odcień Gorgeus i Bubbly) - co możecie o samej pomadce dobrego lub złego powiedzieć? A za ew. ocenę kolorków też byłabym wdzięczna . Niestety nie znalazłam opinii o niej na KWC.
Z 13 zamawiałam dla jednej z moich klientek oba kolory (dla innych klientek zamawiałam też inne kolory). W rzeczywistości na ustach różnią się nieznacznie. Jak wszystkie pomadki Visions nie nadają mocnego koloru, a jedynie nabłyszczają (podobnie jak błyszczyk) w danym odcieniu + delikatny metaliczny połysk (w katalogu najlepiej widoczny efekt na Glamorous). Patrząc na kolory w katalogu należy brać pod uwagę, że są one o wiele mniej intensywne i odrobinę jaśniejsze. Np Fabulous nie jest tak ciemna - jest raczej jasna, wrzosowa i chłodna, a moja mama (zwykle używająca intensywnego ciemnego różu) wygląda w niej jak truposz
Co do samej konsystencji - na początku ok, choć troszkę się klei. Potem jednak wysycha i robi się taka "skorupka", która się kruszy i bliżej wewnętrznej części ust szybko się zjada, a na brzegach zostają nieestetyczne resztki Jeśli już, to polecam stosować ją w niewielkich ilościach nie nakładając grubej warstwy, a częściej.
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 14:22   #3620
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Z 13 zamawiałam dla jednej z moich klientek oba kolory (dla innych klientek zamawiałam też inne kolory). W rzeczywistości na ustach różnią się nieznacznie. Jak wszystkie pomadki Visions nie nadają mocnego koloru, a jedynie nabłyszczają (podobnie jak błyszczyk) w danym odcieniu + delikatny metaliczny połysk (w katalogu najlepiej widoczny efekt na Glamorous). Patrząc na kolory w katalogu należy brać pod uwagę, że są one o wiele mniej intensywne i odrobinę jaśniejsze. Np Fabulous nie jest tak ciemna - jest raczej jasna, wrzosowa i chłodna, a moja mama (zwykle używająca intensywnego ciemnego różu) wygląda w niej jak truposz
Co do samej konsystencji - na początku ok, choć troszkę się klei. Potem jednak wysycha i robi się taka "skorupka", która się kruszy i bliżej wewnętrznej części ust szybko się zjada, a na brzegach zostają nieestetyczne resztki Jeśli już, to polecam stosować ją w niewielkich ilościach nie nakładając grubej warstwy, a częściej.
Dzięki wielkie za wyczerpującą opinię. Czyli jednak zrezygnuję z zakupu, bo nie mam możliwości częstego poprawiania makijażu, a świadomość, że pomadka się zjadła ale nierówno nie będzie mi pomocna w utrzymaniu dobrego nastroju
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 15:35   #3621
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za wyczerpującą opinię. Czyli jednak zrezygnuję z zakupu, bo nie mam możliwości częstego poprawiania makijażu, a świadomość, że pomadka się zjadła ale nierówno nie będzie mi pomocna w utrzymaniu dobrego nastroju
W ogóle moim skromnym zdaniem najlepsze pomadki w Oriflame jeśli chodzi o kolor i trwałość to Midnight Colour. Pomadki są mocno kryjące, kolory są intensywne, ale bardzo naturalnie wyglądają na ustach (nie wyglądają teatralnie). Ponad to są trwałe - chyba najbardziej ze wszystkich pomadek z Oriflame. U mnie - typowego zlizywacza pomadek trzymają się ok 4 godzin, wiec uznaję to za sukces. Na stronie produktu dodałam nawet opinię. Nie wiem dlaczego ten kosmetyk nie cieszy się zainteresowaniem, zwłaszcza że jak już uda mi się namówić którąś klientkę na Midnight Colour, to potem jest zachwycona Osobiście posiadam odcień Moonlight Orchid, którego używam wieczorami i na różnego typu imprezy. Na co dzień używam balsamów do ust i błyszczyków, bo zazwyczaj pomadki są suche i często trzeba poprawiać, a nie lubię co chwilę zaglądać do lusterka
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:45   #3622
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Witam. Ja mam bardzo głupie pytanie. Otóż juz nie raz zapisywałam dziewczyny do oriflame, i na wniosku na samym dole jest taka rubryka o zestawie początkowym. Nigdy tego nie zaznaczałam. Możecie mi powiedzieć co wchodzi w ten zestaw? Jakies katalogi czy coś?
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 19:50   #3623
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
Witam. Ja mam bardzo głupie pytanie. Otóż juz nie raz zapisywałam dziewczyny do oriflame, i na wniosku na samym dole jest taka rubryka o zestawie początkowym. Nigdy tego nie zaznaczałam. Możecie mi powiedzieć co wchodzi w ten zestaw? Jakies katalogi czy coś?
kiedy mnie zapisywano to w zestawie dostałam segregator z wkładem do niego-jak osiagnac sukces w Oriflame, czy cos takiego, długopis, katalogi chyba ze 4, inne ulotki plus kupony na próbki 10 zapachów i 10 kremów, szamponów et.c kazdy zestaw za 1zł. Ale ja za wpisowe płaciłam 19 zł. Teraz tak chyba nie ma z tego co wiem, chyba,ze się mylę.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:25   #3624
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Wiecie co, dziiaj byłam na cotygodniowym szkoleniu z kosmetyczką oriflame. Omawiała nowości z K 14 czyli kapsułki lift expert, mleczko i tonik ecollagen, piankę do golenia dla mężczyzn i nowe kosmetyki kolorowe na jesień ze str, 62-63. Potem malowała tymi nowymi kosmetykami- ja zgłosiłam się na modelkę I muszę powiedzieć, że jestem zauroczona tymi nowymi paletkami Cienie są rzeczywiście jesienne, takie w sam raz dla mnie. Paleta pomadek też jest oszałamiająca. Dziewczyna wymieszała kilka kolorów i stworzyła coś wybitnie dla mnie. Kolor wyszedł taki czerwony ale nie krwisty tylko bardziej zgaszony, podchodzący w koral. chyba skuszę się conajmniej na tą paletkę pomadek. No, i lakier fioletowy jak dla mnie jest rewelacyjny.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:38   #3625
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
No, i lakier fioletowy jak dla mnie jest rewelacyjny.
Masz jakąś fotkę? Rożni się od tego w katalogu? Bo bardzo mi się tam podoba
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:44   #3626
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasiuchetka Pokaż wiadomość
Masz jakąś fotkę? Rożni się od tego w katalogu? Bo bardzo mi się tam podoba
NIestety nie mam fotki ale kolor tego fioletu jest niemal identyczny jak na zdjęciu na str 63
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:05   #3627
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Wielkie dzięki
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 22:06   #3628
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
Witam. Ja mam bardzo głupie pytanie. Otóż juz nie raz zapisywałam dziewczyny do oriflame, i na wniosku na samym dole jest taka rubryka o zestawie początkowym. Nigdy tego nie zaznaczałam. Możecie mi powiedzieć co wchodzi w ten zestaw? Jakies katalogi czy coś?
Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
kiedy mnie zapisywano to w zestawie dostałam segregator z wkładem do niego-jak osiagnac sukces w Oriflame, czy cos takiego, długopis, katalogi chyba ze 4, inne ulotki plus kupony na próbki 10 zapachów i 10 kremów, szamponów et.c kazdy zestaw za 1zł. Ale ja za wpisowe płaciłam 19 zł. Teraz tak chyba nie ma z tego co wiem, chyba,ze się mylę.
Jak zapisywałam się na początku 2008, to też dostałam segregator z wkładem, długopis, dużą torbę papierową taką jak na prezent, katalogi itp. Teraz w 13 zapisywałam się na mojego TŻ i dostałam czerwony kartonik w kształcie torby, stary katalog i cennik oraz ulotki rekrutacyjną i sponsorską Nie wiem czy to był zestaw początkowy, czy co to było, ale byłam rozczarowana, bo liczyłam na nowy segregator Zapytam moją sponsorkę czy zaznaczyła zestaw początkowy czy nie, bo w sumie o tym nie rozmawiałyśmy, a ja nie wiedziałam że to się gdzieś zaznacza
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 07:27   #3629
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Jak zapisywałam się na początku 2008, to też dostałam segregator z wkładem, długopis, dużą torbę papierową taką jak na prezent, katalogi itp. Teraz w 13 zapisywałam się na mojego TŻ i dostałam czerwony kartonik w kształcie torby, stary katalog i cennik oraz ulotki rekrutacyjną i sponsorską Nie wiem czy to był zestaw początkowy, czy co to było, ale byłam rozczarowana, bo liczyłam na nowy segregator Zapytam moją sponsorkę czy zaznaczyła zestaw początkowy czy nie, bo w sumie o tym nie rozmawiałyśmy, a ja nie wiedziałam że to się gdzieś zaznacza
Jeśli wpisowe jest za 1 zł to nigdy nie dostaniesz segregatora itd. a jedynie zestaw sponsorski czyli katalog, cennik, ulotki. Możesz sama sobie kupić zestaw startowy, który znajdziesz w cenniku. Segregator jest wtedy, gdy wpisowe wynosi standardowe 19zł
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:14   #3630
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Jeśli wpisowe jest za 1 zł to nigdy nie dostaniesz segregatora itd. a jedynie zestaw sponsorski czyli katalog, cennik, ulotki. Możesz sama sobie kupić zestaw startowy, który znajdziesz w cenniku. Segregator jest wtedy, gdy wpisowe wynosi standardowe 19zł
Bardzo chętnie sama kupię sobie ten segregator, bo mi na nim zależy! Sęk w tym, że ani w CENNIKU ani w katalogu AKCESORIA ani w produktach DLA KONSULTANTÓW nie ma tego segregatora Znalazłam długopis i torbę papierową, które nie są mi potrzebne... Jednakże segregator jest tylko w zestawie notatników i to nie ten o który mi chodzi - ten mam na faktury i jest jeszcze ok. W sklepie papierniczym też nie mogę nic takiego znaleźć, bo format jest niestandardowy, a chciałabym właśnie taki, ponieważ cennik i katalog mam zawsze w środku, razem z zamówieniami od klientek i różnymi ulotkami. Na dodatek jest zamykany przez trzecie ramię okładki i dzięki temu nic mi z niego nie wylatuje. Ładnie to wygląda, jak przychodzi klientka, a ja mam firmowy segregator i długopis i nie muszę niczego szukać. Na wytłoczki z próbkami udało mi się kupić zieloną, przezroczystą kopertę A4 zapinaną na zatrzask, która ładnie pasuje do segregatora
A jakich akcesoriów biurowych wy używacie? Z Oriflame czy kupione gdzie indziej? Może macie jakieś ciekawe pomysły?
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.