Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 15:14   #2041
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Plurabelle, dziękować brwi są poprawione gdyż natura mi nie dała takich ładnych sama z siebie :P
Insane bardzo mi się podobasz w takim klasycznym makijażu
dziękuję

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Insane, najlepszy Twój makijaż, moim zdaniem Ślicznie.

PS. Kocham rudy kolor włosów, ale myślę, że Tobie lepiej byłoby w zimnym jasnym brązie, a blond to już w ogóle jest dla Ciebie stworzony.
dziękuję

A co do koloru włosów - ja luuuubię rudy i dobrze się w nim czuję
Naturalnie jestem blondynką, taką słomkową, typowo słowiańską i niestety, ale wyglądam jakby mnie nie było... tzn. jestem blada + jasne oczy + jasne włosy = bladość i wszystko bladość
Zimą jak moja cera przybiera kolory szaro-sinawe, to pytali mnie na ulicy, czy mnie do domu nie odprowadzić, bo źle wyglądam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:18   #2042
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

*Insane, oko śliczne bardzo mi sie podoba, na specjalne okazje jak urodziny jest w sam raz

Podkład troche za różowy ale to pewnie sama dobrze wiesz i podoba mi sie jak masz wlosy z tyłu, chyba cos jest w wypowiedzi paulaql, ten "agresywny" kolor jakoś tak przytlacza Twoją ładną buźkę, przez co ona jest tłem dla wlosów, a nie odwrotnie.

No i kupy kasy na PayPalu, szybkiego doręczania paczek z zagranicy i z Polski, mnóstwa gratisów, uśmiechu w sercu i na twarzy życzy wizażanka, która też miała 20 urodziny w tym roku



adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:33   #2043
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
*Insane, oko śliczne bardzo mi sie podoba, na specjalne okazje jak urodziny jest w sam raz

Podkład troche za różowy ale to pewnie sama dobrze wiesz i podoba mi sie jak masz wlosy z tyłu, chyba cos jest w wypowiedzi paulaql, ten "agresywny" kolor jakoś tak przytlacza Twoją ładną buźkę, przez co ona jest tłem dla wlosów, a nie odwrotnie.

No i kupy kasy na PayPalu, szybkiego doręczania paczek z zagranicy i z Polski, mnóstwa gratisów, uśmiechu w sercu i na twarzy życzy wizażanka, która też miała 20 urodziny w tym roku



No właśnie mam wrażenie, że STRASZNIE zżółkłam po kwasach
Ale to ten sam podkład użyty, co ostatnio, jak pytałaś jaki, bo się pięknie wtopił więc to wszystko zależy chyba od dnia, światła i fazy księżyca

strasznie dziękuję za życzenia, nie spodziewałam się ich tutaj
rówieśniczko
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:34   #2044
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
dziękuję

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------


dziękuję

A co do koloru włosów - ja luuuubię rudy i dobrze się w nim czuję
Naturalnie jestem blondynką, taką słomkową, typowo słowiańską i niestety, ale wyglądam jakby mnie nie było... tzn. jestem blada + jasne oczy + jasne włosy = bladość i wszystko bladość
Zimą jak moja cera przybiera kolory szaro-sinawe, to pytali mnie na ulicy, czy mnie do domu nie odprowadzić, bo źle wyglądam

Ah, czyli jednak trafiłam z tym blondem.. Moim zdaniem natura nigdy się nie myli

Sama jestem blondynką, też mam bladą cerę, ale wystarczy ocieplić twarz makijażem, dodać zdrowy odcień różu na policzki..
I będzie delikatnie, dziewczęco i nie blado! ;P

Nie wiem też czemu upierasz się przy takich bladych, wręcz białych podkładach. To, że lepiej gra coś z szyją, dla mnie nie jest argumentem, bo można pomaziać szyję.

Rudy jest kolorem stworzonym dla śniadych karnacji , a nie bladych.
https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg

Podsumowując, ślicznie wyglądałabyś w blondzie z cerą dotkniętą jasnym bronzerkiem Ale może ja się nie znam...
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:40   #2045
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

To ja też się wtrącę... moim zdaniem *Insane wygląda ładnie w tym kolorze włosów i kompletnie się nie zgadzam, że rudy jest dla śniadych karnacji. Mi zawsze rudy kojarzył się z jasnymi buźkami no ale każdy może miec inny gust Ale do takich włosów trochę brązerka faktycznie by się przydało i różu

I dołączam się do życzeń W piątek też skończyłam 20lat a wczoraj mój Tż 21skończył...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:42   #2046
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Ah, czyli jednak trafiłam z tym blondem.. Moim zdaniem natura nigdy się nie myli

Sama jestem blondynką, też mam bladą cerę, ale wystarczy ocieplić twarz makijażem, dodać zdrowy odcień różu na policzki..
I będzie delikatnie, dziewczęco i nie blado! ;P

Nie wiem też czemu upierasz się przy takich bladych, wręcz białych podkładach. To, że lepiej gra coś z szyją, dla mnie nie jest argumentem, bo można pomaziać szyję.

Rudy jest kolorem stworzonym dla śniadych karnacji , a nie bladych.
https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg

Podsumowując, ślicznie wyglądałabyś w blondzie z cerą dotkniętą jasnym bronzerkiem Ale może ja się nie znam...
oj, ja nie mówię, że się nie znasz
tylko mi się chyba podoba taki kontrast między jasną cerą a czymś tam - ciemnym ubiorem, ciemnymi włosami wiem, że np. na czerń pozwolic bym sobie nie mogła, bo wyglądałabym jak z rodziny Adamsów

Jeśli chodzi o podkłady, to dobierałam takie, jakie pasowały ogólnie, nie odcinały się. Najpierw idealny był Fair Neutral z EDM, później Cool Fair z Lumiere, a teraz po kwasach najbliżej jest Light Fair z Lumiere (bardziej żółty, odrobinę ciemniejszy). Czekam jeszcze na inne próbki Lumiere i mam do wypróbowania MEOW teraz wiem, że muszę szukać czegoś jasnego, ale bardziej żółtego. Wcześniej miałam tony szaro-sinawe

Aaaa co do koloru - nawet jakbym postanowiła wrócić do naturalnego koloru.... jezu, z takimi odrostami musiałabym chodzić.... przeraża mnie to, bo wiem, że przecież nie będę całe życie farbować

Aaa i w ramach OTu - łapcie moje zdjęcia alles natural, czyli bez podkładu, bez farby, ale niektóre dość stare

(za głupie miny przepraszam )

I kompletny bonus - mój stary avatar z Last.fm zdjęcie tak wyszło, że aż prosiło się o taką obróbkę teraz już macie czym dzieci straszyć
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2010-03-21 o 15:46
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:54   #2047
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane- zakochałam sie w Tobie-blondynce
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 15:55   #2048
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Ja też..
BARDZO MI się podoba!
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:57   #2049
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Wow Insane ja bym Cię w blondzie nie poznała !
Mi się podobasz w rudościach ale w blondzie też wyglądasz świetnie!
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 16:00   #2050
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane, makijaż śliczny.. ale Ty w tym blondzie
i wszystkiego najlepszego, wiele kasy na minerały i buty i wszystko inne, spełnienia marzeń
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 16:18   #2051
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
No właśnie mam wrażenie, że STRASZNIE zżółkłam po kwasach
Ale to ten sam podkład użyty, co ostatnio, jak pytałaś jaki, bo się pięknie wtopił więc to wszystko zależy chyba od dnia, światła i fazy księżyca

strasznie dziękuję za życzenia, nie spodziewałam się ich tutaj
rówieśniczko
Wiem, wiem, że mialas ten sam podkład, ale dzisiaj jakoś różowiej wyszedł to na pewno wina fazy ksieżyca

i nie żeby coś, ale w blondzie wyglądasz szczególnie w wlosach za ramię (druga fotka jest suuuper)
i brwi też wtedy lepiej wygladają

o jaa i jeszcze Goldika jest 90', a myslalam, ze tylko ja i Isilindil to takie rodzynki w cieście mineralnym

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2010-03-21 o 16:20
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 16:26   #2052
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

to zalezy jaki rudy taka marchewa fajnie wygląda u bledziochów...albo rudawy blond



Naturalne rudzielce najczęściej mają jasną karnację-albo ciepła, miodową albo wręcz mlecznobiała, z lekkim różem w tle.

Tylko do rudych włosów brwi tez powinny być w podobnych odcieniu.

Ins, pięknie Ci w tym makijażu najlepsze życzenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 22:18   #2053
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!

Najnowszy makijaż wyszedł Ci cudnie. Też mi się wydaje, że najlepszy w dorobku z tego wątku.

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja właśnie używam henny mazidłowej i czeka mnie farbowanie niedługo
Łączę się w bólu Też mam to przed sobą

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
planowałam sobie takie plasterki z metra cięte przy linii włosów naklejać


U mnie ostatnio szedł olej migdałowy i shea - akurat pod reką były. Ale powiem Ci, że czoło - to nic. Mnie najbardziej wykańcza nerwowo henna na uszach!

I podzielam zdanie, że rude włosy i blada cera mają swój urok. Ciemnorude włosy też mi się bardzo podobają u "bladawców".
...a poza tym henna uzależnia...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 22:46   #2054
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane - super makijaż
i nie zgadzam się że rudy Ci nie pasuje. Moim zdaniem rudy i jasna skóra to super duet
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 05:14   #2055
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Insane- zakochałam sie w Tobie-blondynce
Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Ja też..
BARDZO MI się podoba!
Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Wow Insane ja bym Cię w blondzie nie poznała !
Mi się podobasz w rudościach ale w blondzie też wyglądasz świetnie!

ojej, dziękuję pomyślę nad tym, tylko powrót po hennie do naturalnych włosów może być ciężki poza tym ja naprawdę lubię rudości!

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;18038867]Insane, makijaż śliczny.. ale Ty w tym blondzie
i wszystkiego najlepszego, wiele kasy na minerały i buty i wszystko inne, spełnienia marzeń [/QUOTE]
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, że mialas ten sam podkład, ale dzisiaj jakoś różowiej wyszedł to na pewno wina fazy ksieżyca

i nie żeby coś, ale w blondzie wyglądasz szczególnie w wlosach za ramię (druga fotka jest suuuper)
i brwi też wtedy lepiej wygladają

o jaa i jeszcze Goldika jest 90', a myslalam, ze tylko ja i Isilindil to takie rodzynki w cieście mineralnym
Tak, wsyzstkiemu winien księżyc a tak serio, to raczej wina zdjęć mimo wszystko nie przeczę, że mógłby być bardziej żółty, ale takiego prosiaczka z całą pewnością nie miałam

Znowu ten blond.... ech, dziękuję

No i tak, ja też 1990

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to zalezy jaki rudy taka marchewa fajnie wygląda u bledziochów...albo rudawy blond


Naturalne rudzielce najczęściej mają jasną karnację-albo ciepła, miodową albo wręcz mlecznobiała, z lekkim różem w tle.

Tylko do rudych włosów brwi tez powinny być w podobnych odcieniu.

Ins, pięknie Ci w tym makijażu najlepsze życzenia
miałam taki kolor jak na drugim zdjęciu za pierwszym farbowaniem, kolejne już wychodziły bardziej miedziano

I dziękuję

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Insane! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!

Najnowszy makijaż wyszedł Ci cudnie. Też mi się wydaje, że najlepszy w dorobku z tego wątku.



Łączę się w bólu Też mam to przed sobą





U mnie ostatnio szedł olej migdałowy i shea - akurat pod reką były. Ale powiem Ci, że czoło - to nic. Mnie najbardziej wykańcza nerwowo henna na uszach!

I podzielam zdanie, że rude włosy i blada cera mają swój urok. Ciemnorude włosy też mi się bardzo podobają u "bladawców".
...a poza tym henna uzależnia...
Dziękuję
Myślisz, że plastry to zły pomysł ? Ja się boję, że taki olej mnie zapcha

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Insane - super makijaż
i nie zgadzam się że rudy Ci nie pasuje. Moim zdaniem rudy i jasna skóra to super duet
Dziękuję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 06:35   #2056
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

*Insane buziaki urodzinowe normalnie ja to zakaz prawny bym dała farbowania takiego pięknego blondu- mnie się taki marzy
Makijaż podoba mi sie jak zwykle
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:21   #2057
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
ojej, dziękuję pomyślę nad tym, tylko powrót po hennie do naturalnych włosów może być ciężki
Cięzki. Wiele razy miałam takie plany, ale wystarczy centymetr odrostów, aby mi przeszły.

Poza tym uwielbiam rude włosy, a moimi ideałami piękności od zawsze były celtyckie piękności z obrazów prerafalitów

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Myślisz, że plastry to zły pomysł ? Ja się boję, że taki olej mnie zapcha
Plastrów nie próbowałam, ale często taśmy malarskiej używam podczas malowania (na powierzchniach innych niż moja skóra) i potrafi farba wleźć czasem pod taśmę i się tam rozpłynąć i w zasadzie nie da się jej usunąć po zdjęciu plastra, bo byla tam za długo i wniknęła w powierzchnię. Nie wiem, czy henna na skórze nie zachowałaby się podobnie. Ktoś na hennowym wątku pisał o okręcaniu całej głowy warstwami waty.
Tak czy owak - wynalazłby ktoś jakieś osłonki na uszy!

Może jakiś niekomedogenny, lekki olej albo krem po prostu, ale chyba tłusty raczej. Niedawno używałam "kremu na mrozy" Flos-Leka w tym celu i też było ok.

Aha, ale też nigdy nie trzymam henny dłużej niż 1,5 h (zwykle już 1 h mi wystarcza). Raz - brak cierpliwości, dwa - odkąd używam tej mazidłowej, która mi daje najciemniejszy kolor jaki miałam w życiu, boję się, że jeśli potrzymam dłużej, będzie jeszcze ciemniej i bardziej będą wyłazić odrosty (+ gdy mam takie ciemne włosy wydaję się bledsza i tak, jak Ciebie pytają mnie czy się źle czuję, jestem chora, itp. ).

<Koniec mojego offtopu hennowego i rudowłosego>
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:58   #2058
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Po miesięcznym śledzeniu wątku - witam wszystkie Wizażanki i ujawniam się ze swoimi próbami minerałowego makijażu. Zaznaczam, że to moje pierwsze kroki, choć minerałowo jestem zaopatrzona w liczne próbki i tak już od ok. 2 miesięcy poszukuję swojej kolorystyki, ale ponieważ testuję w weekendy no to się trochę ciągnie w czasie Będę wdzięczna za szczerość, rady i sugestie. Jak wspomniałam jestem absolutnie początkującą "minerałką podkładową" i na dodatek bardzo nieśmiałą, więc potraktujcie mnie łagodnie (no i ze względu na wiek podeszły też szacunek mi się przynależy ).
No tyle tytułem wstępu (przydługiego - przepraszam), a teraz do użytych składników mojej minerałowej premiery na tym forum:
primer - puder bambusowy (BiochemiaUrody)
zielony korektor EDM Dawn (nie wtapia się w skórę i potrafi przegryźć się przez podkład ) - a nakładam go pędzelkiem i potem rozcieram dużym pędzlem (wszystkie pędzle zgodne ze "sztuką minerałową" czyli EDM)
pod oczy korektor EDM Clear - odpowiada mi i dodatkowo przykrył to zielone "świństwo"
podkład EDM Medium Beige Neutral intensive (nie jestem do tego koloru tak do końca przekonana, poza tym twarz robi mi się "pudrowa" i widać wszystkie włoski (nie wiedziałam, że mam tak owłosioną twarz), tak więc spryskuję ją hydrolatem i osuszam rękoma, żeby pozbyć się tego pudrowego wyglądu - póki co jest nieźle)
puder EDM Kaolin Soft Bronze (uwielbiam go)
róż EDM Walkee Talkee
rozświetlacz (policzki i łuk brwiowy) EDM Light Pink
oczy w pigmencie Coastal Scents Opal Tan i Rhea soft brown
brwi - zrobione przez kosmetyczkę więc jedynie żel bezbarwny coby je uczesać
rzęsy - niemineralne Bell Zoom Zoom
usta - EDM Icing on the Cake

Zdjęcia robione w dzisiejszym świetle dziennym (niestety cały czas jest dość pochmurnie), a 3 i ostatnie z użyciem lampy błyskowej.

Co robię źle a co mogę jeszcze lepiej?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:03   #2059
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Po miesięcznym śledzeniu wątku - witam wszystkie Wizażanki i ujawniam się ze swoimi próbami minerałowego makijażu. Zaznaczam, że to moje pierwsze kroki, choć minerałowo jestem zaopatrzona w liczne próbki i tak już od ok. 2 miesięcy poszukuję swojej kolorystyki, ale ponieważ testuję w weekendy no to się trochę ciągnie w czasie Będę wdzięczna za szczerość, rady i sugestie. Jak wspomniałam jestem absolutnie początkującą "minerałką podkładową" i na dodatek bardzo nieśmiałą, więc potraktujcie mnie łagodnie (no i ze względu na wiek podeszły też szacunek mi się przynależy ).
No tyle tytułem wstępu (przydługiego - przepraszam), a teraz do użytych składników mojej minerałowej premiery na tym forum:
primer - puder bambusowy (BiochemiaUrody)
zielony korektor EDM Dawn (nie wtapia się w skórę i potrafi przegryźć się przez podkład ) - a nakładam go pędzelkiem i potem rozcieram dużym pędzlem (wszystkie pędzle zgodne ze "sztuką minerałową" czyli EDM)
pod oczy korektor EDM Clear - odpowiada mi i dodatkowo przykrył to zielone "świństwo"
podkład EDM Medium Beige Neutral intensive (nie jestem do tego koloru tak do końca przekonana, poza tym twarz robi mi się "pudrowa" i widać wszystkie włoski (nie wiedziałam, że mam tak owłosioną twarz), tak więc spryskuję ją hydrolatem i osuszam rękoma, żeby pozbyć się tego pudrowego wyglądu - póki co jest nieźle)
puder EDM Kaolin Soft Bronze (uwielbiam go)
róż EDM Walkee Talkee
rozświetlacz (policzki i łuk brwiowy) EDM Light Pink
oczy w pigmencie Coastal Scents Opal Tan i Rhea soft brown
brwi - zrobione przez kosmetyczkę więc jedynie żel bezbarwny coby je uczesać
rzęsy - niemineralne Bell Zoom Zoom
usta - EDM Icing on the Cake

Zdjęcia robione w dzisiejszym świetle dziennym (niestety cały czas jest dość pochmurnie), a 3 i ostatnie z użyciem lampy błyskowej.

Co robię źle a co mogę jeszcze lepiej?
Mi się podoba dodałabym tylko żywszy róż
Masz śliczną cerę i kolorek chyba też ok.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 14:09   #2060
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Z różami mam faktycznie kłopot, bo zbytnio podkreślają mi naczynka na policzkach, a jak próbuję bronzera to robią się nieestetyczne "plamy" i lądują mi w bruzdy koło ust, co mnie dodatkowo postarza. No ale będę szukała i w końcu trafię na coś, co będzie WŁAŚNIE DLA MNIE.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 15:29   #2061
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Cięzki. Wiele razy miałam takie plany, ale wystarczy centymetr odrostów, aby mi przeszły.

Poza tym uwielbiam rude włosy, a moimi ideałami piękności od zawsze były celtyckie piękności z obrazów prerafalitów



Plastrów nie próbowałam, ale często taśmy malarskiej używam podczas malowania (na powierzchniach innych niż moja skóra) i potrafi farba wleźć czasem pod taśmę i się tam rozpłynąć i w zasadzie nie da się jej usunąć po zdjęciu plastra, bo byla tam za długo i wniknęła w powierzchnię. Nie wiem, czy henna na skórze nie zachowałaby się podobnie. Ktoś na hennowym wątku pisał o okręcaniu całej głowy warstwami waty.
Tak czy owak - wynalazłby ktoś jakieś osłonki na uszy!

Może jakiś niekomedogenny, lekki olej albo krem po prostu, ale chyba tłusty raczej. Niedawno używałam "kremu na mrozy" Flos-Leka w tym celu i też było ok.

Aha, ale też nigdy nie trzymam henny dłużej niż 1,5 h (zwykle już 1 h mi wystarcza). Raz - brak cierpliwości, dwa - odkąd używam tej mazidłowej, która mi daje najciemniejszy kolor jaki miałam w życiu, boję się, że jeśli potrzymam dłużej, będzie jeszcze ciemniej i bardziej będą wyłazić odrosty (+ gdy mam takie ciemne włosy wydaję się bledsza i tak, jak Ciebie pytają mnie czy się źle czuję, jestem chora, itp. ).

<Koniec mojego offtopu hennowego i rudowłosego>
ale ja owijam watą, ale niestety - po kilku godzinach po prostu - cieknie trochę, choćby nie wiem jak gęsta była henna

No i ja trzymam ją minimum 6 godzin... I kolor taki jest, jak widać

Z uszami też jest problem, to prawda... zwłaszcza "w środku" - milion patyczków zużywam

P.S. - ja też z tych kilmatów celtycko-nordyckich
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 17:41   #2062
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

maat7 mam ten sam kolor podkladu
polecam Ci róż edm summer stroll (mat) na dzien i coffe break (blyszczy) na wyjscie

musze przyznac ze udalo Ci sie ladnie wymalowac w calosci i masz fajny ksztalt powieki, wogole nie "opada"

ja Ci polece 2 triki
-korektorem jasnym boki nosa przy wew czesci oka
- zalamanie powieki ciemniejszym cieniem jeszcze- wtedy glebia sie pojawia
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:56   #2063
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
maat7 mam ten sam kolor podkladu
polecam Ci róż edm summer stroll (mat) na dzien i coffe break (blyszczy) na wyjscie

musze przyznac ze udalo Ci sie ladnie wymalowac w calosci i masz fajny ksztalt powieki, wogole nie "opada"

ja Ci polece 2 triki
-korektorem jasnym boki nosa przy wew czesci oka
- zalamanie powieki ciemniejszym cieniem jeszcze- wtedy glebia sie pojawia
Pastereczka - dzięki za rady, sprawdzę w próbkach róży czy je mam (choć raczej wątpię) więc muszę się rozglądnąć lub zamówić w ciemno Na definicje odcieni zerknę sobie na stronce EDM.
Co do wewnętrznych części oka - myślisz że Clear się nada? Czy lepiej sięgnąć po coś jaśniejszego (mam np. Natural, Wet Sand, który używam jako błysk na policzkach i pod łuk brwiowy - nada się? czy zbytnio połyskliwe?)
Mam zamiar zrobić makijaż w podkładzie EDM Medium intensive (cool) - wydaje mi się, że jest mi w nim bardziej do twarzy Zresztą jak wrzucę foty to będę czekała na Wasze rady i wówczas zdecyduję o zamówieniu sobie prawdziwego podkładu w dużym opakowaniu
A z powiekami to trenuję - dotychczas używałam tylko jednego cienia, bo manualnie więcej krzywdy sobie robiłam próbując modelować innymi odcieniami. Z załamaniem powieki i ciemniejszym tonem już próbowałam, ale jakoś mi to przyciężko wychodzi, wręcz wyłazi poza załamanie i efekt końcowy jest taki jakbym została porządnie i systemowo obita Ale ćwiczę i może kiedyś mi się uda wyczarować na powiece to co widziałam tutaj na tym wątku ...
A co byście mi poradziły na bruzdy wokół ust - jak je ukryć lub optycznie zminimalizować?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:32   #2064
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ja tam bruzd nie widze, ae polecam z silknaturals serum napina ze hej crowe cos tam...
clear sie nada, te polyskliwe nie bardzo, a medium nie za jesne/ multitasking nie lepszy? acha i nie nie kupuj biga poki nie sprobujesz lauraess i egm
ja cwiczylam makijaz oka patrzac jak na YT dziewczyny to robią, mam pedzelki do malowania bo pacynka to porazka i baze pod cienie ( egm i aromagleh)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 06:50   #2065
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja tam bruzd nie widze, ae polecam z silknaturals serum napina ze hej crowe cos tam...
clear sie nada, te polyskliwe nie bardzo, a medium nie za jesne/ multitasking nie lepszy? acha i nie nie kupuj biga poki nie sprobujesz lauraess i egm
ja cwiczylam makijaz oka patrzac jak na YT dziewczyny to robią, mam pedzelki do malowania bo pacynka to porazka i baze pod cienie ( egm i aromagleh)
Ja też z YT dowiaduję się co i jak. Czytając wątki na forum i wpatrując się w instruktaż YT odważyłam się na eksperyment mineralny Pierwszy mój makijaż to była dopiero piękna KATASTROFA Ale nie zniechęciłam się i dokupiłam pędzle, próbki i w ten sposób mam zapchane szuflady cieniami (wszystkie naturalnie cudne i niesamowite), zaś podkładowo najłatwiej było mi zdobyć EDM. Z odcieni Cool najbardziej podszedł mi właśnie Medium, na lato planuję Medium Summer, natomiast w Multitasking wyglądałam jakby mnie ktoś mąką przysypał - ot eurpejskie mini wydanie gejszowego makijażu Zresztą jak nadaży się okazja to wkleję moje "dzieło" ubrane w Medium do oceny.
I postanowiłam wpierw zaopatrzyć sie w EDM, a mając już wprawę i biegłość zacząć rozglądać się za innymi minerałkami (muszę przebić sie jeszcze przez wątki zbiorczych zakupów).
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 11:20   #2066
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Kilka makijaży z ostatnich dni, jako że testuje Luśkę i sprawdzam czy ona się dla mnie nadaje czy jednak nie.
podkład-LucyOrginal kolor Light
korektory-multi tasking, intensive fair i mint EDM
róż-Bouguet,Pumpkin Pie EDM,róż Essence
brwi-Essence
wykończenie-ryż cs
oczy-zazwyczaj all spice EDM, paletka sterling rose Revlon
tusz-Max Factor Lash Extension Effect i Oriflame Wonder Lash Mascara
usta-pomadki Nyx Fig,Paris, Tea Rose
Przepraszam za debilne miny ale tak już mam
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2010-03-23 o 11:22
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:39   #2067
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

oko mam brązowe... kto mi doradzi jakie kupić cienie do powiek, tak, żeby mnie nie uczuliły, ale zakładam, że mineralne nie uczulają, proszę o propozycję firma tanich..i dziękuję z góry

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-03-23 o 20:41
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 13:50   #2068
Prazynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Od dawna Was podczytuję dziewczyny i Wasze makijaże to po prostu zapierają dech w piersiach. Niedługo przede mną najważniejszy dzień w życiu ślub i tym bardziej podziwiam podziwiam i jeszcze raz podziwiam. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie - bo zauważyłam dwa typy makijażu oka, jeśli mogę tak to nazwać - poziomy i pionowy (jeśli chodzi o łączenie kolorów.
Piękne przykłady - oczywiście Wasze:
kolory łączone poziomo https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1234720883

i pionowo https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1242721809 czasami nawet są trzy kolory. No i tu pytanie dla kogo lepiej pasuje pionowe łączenie a dla kogo pionowe??
Prazynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:07   #2069
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Kilka makijaży z ostatnich dni, jako że testuje Luśkę i sprawdzam czy ona się dla mnie nadaje czy jednak nie.
podkład-LucyOrginal kolor Light
korektory-multi tasking, intensive fair i mint EDM
róż-Bouguet,Pumpkin Pie EDM,róż Essence
brwi-Essence
wykończenie-ryż cs
oczy-zazwyczaj all spice EDM, paletka sterling rose Revlon
tusz-Max Factor Lash Extension Effect i Oriflame Wonder Lash Mascara
usta-pomadki Nyx Fig,Paris, Tea Rose
Przepraszam za debilne miny ale tak już mam
Nie jest Luśka tak ciut, ciut za różowa dla Ciebie? Chociaż może i to mój ekran.
Ładne makijaże Wszystko fajnie kolorystycznie i w ogóle
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:13   #2070
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

dziewczyny oglądam wasze makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi i jestem pełna podziwu. Nie jedna modelka może się równać z WAMI, coś niesamowitego, ile w was piękna.
Ale mam pytanie, bo od początku dajecie swoje zdjęcia, jednak nic nie doczytałam na temat tych kosmetyków.
Czy ja, osoba wrażliwa na kosmetyki <od niektórych puchną mi powieki - od cieni> może ich używać? Czy to prawda, że są one dla alergików. W internecie zdania są podzielone, ja wolałbym poczytać opinie dziewczyn mających podobny problem do mojego, które mogą coś na ten temat powiedzieć. Będę bardzo wdzięczna. Dodam, że nie jestem alergiczką, tusze używam od lat zwykłe, różne i nic mi nie dolega, jednak z cieniami do powiek jest gorzej, pierre rene mnie nie uczulają, a virtuala już tak
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 10:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.