Wszystko o Oriflame część VI - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 18:01   #301
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

witajcie dziewczyny , dwa tygodnie nie czytałam was wróciłam cała i zdrowa z Egiptu , mam takie braki na wizażu nawet nie wiem ile stron;p nowy katalog całkiem spoko wybiorę dla siebie lakiery do french , balsam do ciała ten 400 ml za 11 zł bodajże , z obecnego katalogu mam perfumy precious moments jak dla mnie bomba

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-05-14 o 18:02
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:02   #302
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

To będzie nowość w katalogu 9:

TROPIKALNY ZAPACH,NATURALNE PIĘKNO
Zadbaj o piękny wygląd i kondycję swoich włosów razem z nową serią łagodzących kosmetyków z egzotycznymi ekstraktami z aloesu i marakui. Podaruj włosom ukojenie i nawilżenie płynące prosto z głębi tropików!

Aloe Vera & Maracuja
Soothing Hair Mask
Łagodząca maseczka do włosów
z aloesem i marakują

Zafunduj włosom wzmacniającą* kurację w postaci kojącej maseczki wzbogaconej soczystymi, tropikalnymi ekstraktami z aloesu i marakui. Raz w tygodniu wmasuj w umyte, rozczesane grzebieniem włosy, pozostaw na 5 minut, następnie spłucz. 150 ml

Aloe Vera & Maracuja
Soothing Conditioner
Łagodząca odżywka do włosów
z aloesem i marakują
Dzięki łagodzącej odżywce z egzotycznymi ekstraktami Twoje włosy stają się miękkie i idealnie gładkie*, łatwo się rozczesują i cudownie pachną aloesem i marakują. 200 ml

Aloe Vera & Maracuja
Soothing Shampoo
Łagodzący szampon z aloesem
i marakują

Dokładnie oczyszcza i intensywnie nawilża* włosy, nadając im egzotyczny zapach aloesu i marakui.
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:06   #303
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

News ze strony Oriflame:
Bądź jednym z 5000 pierwszych szczęśliwców, którzy dokonają zakupu WODY TOALETOWEJ VOLUME W GRAJĄCYM PUDEŁKU
Wewnątrz opakowania znajduje się unikatowy kod, za pomocą którego możesz pobierać utwory Paula van Dyke’ – w tym przygotowany wyłącznie dla klientów Oriflame : “Otro Dia”. Pamiętaj, że każdy kod jest indywidualny i może zostać użyty tylko raz.


Czyli chyba grające pudełko to tylko metafora
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:16   #304
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny , dwa tygodnie nie czytałam was wróciłam cała i zdrowa z Egiptu , mam takie braki na wizażu nawet nie wiem ile stron;p nowy katalog całkiem spoko wybiorę dla siebie lakiery do french , balsam do ciała ten 400 ml za 11 zł bodajże , z obecnego katalogu mam perfumy precious moments jak dla mnie bomba

...jedni to mają dobrze w takich krajach wypoczywać....

Dziewczyny ta nowa woda Volume jest podobna do wody Deep Woods ....

Koleżanka ma gdzies stara probke tej deep ma mi ja przyniesc wiec porownam .

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2010-05-14 o 18:41
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:36   #305
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

na katalogowy wstawiłam zdjęcia precius moments
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:39   #306
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
na katalogowy wstawiłam zdjęcia precius moments
Bardzo Ci dziękuję
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:39   #307
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
na katalogowy wstawiłam zdjęcia precius moments
Dzięki A z tą ręką o co chodzi?
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 18:46   #308
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Kasiuchetka Pokaż wiadomość
Dzięki A z tą ręką o co chodzi?
Ja prosiłam żeby psiknęła się na ręce żeby zobaczyć czy ten brokat jest taki straszny jak tu niektóre mówiły. I jak widać jest tylko delikatny pył. Super Biorę
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:55   #309
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Aaa, ja tego pyłu w ogóle nie zauważyłam
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:58   #310
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Czy już wiadomo coś o nowym PW?
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:03   #311
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Kasiuchetka Pokaż wiadomość
Aaa, ja tego pyłu w ogóle nie zauważyłam
No bo właśnie jak widać jest delikatny Czyli nie wiem czemu niektóre dziewczyny pisały, że brokat jak na sylwestra... Może miały felerne perfumy? Nie no, naprawdę nie wiem ale mi się taki efekt podoba i na pewno je zamówię. Czyli mam już z nowego katalogu ok. 120 punktów a jeszcze czekam na pozostałe klientki
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 19:20   #312
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
No bo właśnie jak widać jest delikatny Czyli nie wiem czemu niektóre dziewczyny pisały, że brokat jak na sylwestra... Może miały felerne perfumy? Nie no, naprawdę nie wiem ale mi się taki efekt podoba i na pewno je zamówię. Czyli mam już z nowego katalogu ok. 120 punktów a jeszcze czekam na pozostałe klientki
a ja już rozgryzłam ten brokat. Wszystko zależy od tego czy wstrząśniemy wcześniej buteleczką czy psikniemy sie, jak cały brokat leży grzecznie na spodzie. Róźnica ogromna.
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:28   #313
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Kasiuchetka Pokaż wiadomość
Aaa, ja tego pyłu w ogóle nie zauważyłam

ten pył jest subtelny, jak dla mnie a lato jak znalazł
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:38   #314
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Hey!
Mam duży problem i mam nadzieję, że mi pomożecie Do mojego poprzedniego zamówienia dodałam 4 wody toaletowe Chiffon (licząc na to, że któraś z moich klientek zeche je kupić...brakowało mi PP. Niestety perfumy leżą u mnie do dziś wraz z niezapłaconą fakturą. A termin zapłaty minął już dosyć dawno...Nie mam też kasy, żeby zapłacić za fakture i odesłać je z powrotem do Ori czekając aż odliczą mi tą kwotę od rachunku. Dostałam już upomnienie. Błagam pomóżcie! to tylko 4 wody! Mam nadzieję, że będziecie je chciały. Zalezy mi na jakichkolwiek pieniądzach Proszę o pomoc.
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:56   #315
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Przykład:
w Katalogu 8 Klientka zamawia 1 opakowanie, wtedy automatycznie masz dodawane do zamówienia jeszcze w Katalogu 9 i 10 w normalnej cenie, a w 11 już za 1 zł
Ale to nie dodajesz jak normalne zamówienie, tylko chyba gdzieś w narzędziach się zakłada subskrypcję
no właśnie, bo takie coś odnalazłam na stronie....
czyli jak ktoś zdecyduje się na subskrypcję, to przez 3 katalogi nie ma odwrotu?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:59   #316
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście kiedyś taki przypadek?
Zamawiałam w 6 katalogu krem S&C dla klientki i jak odebrałam w filli paczkę to zauważyłam że krem jest na fakturze a w paczce go nie ma. Złozyłam gwarancję jako brak ilościowy. Myślałam że wszystko bedzie ok bo katalog czy 2 katalogi wcześniej też miałam taki problem bo nie przysłali mi szejkera tego z wellnes. No ale złożyłam gwarancję i po tygodniu już był.
Tydzień temu byłam w filli spytać sie czy jest mój krem S&C ale powiedzieli że nie minęło jeszcze 14 dni roboczych i mam przyjść za tydzień. I wczoraj znów byłam i babka mi mówi że nie przyjdzie ten krem bo to jest brak z asortymancie ble ble i że w warszawy przyszło że gwarancja uznana ale ona mi tu nic w fili nie wytłumaczy i mam zadzwonić do warszawy i oni mi powiedzą...
Po co ta cała szopka i dlaczego oni mi po prostu tego nie przyslą?
Pewnie dlatego, że jak sama napisałaś nie mają na stanie .

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
i mam pytanie:

oddalam w zeszlym katalogu zegarek. czekam na fakture korygujacą.. ostatnio jeszcze jej w biurze nie mieli.
w swoich raportach wyczytalam, ze mam niezaplaconą jedna fakture ( na 470 zl*, i to sie zgadza). ale powyzej pisze, ze za obecny katalog mam 175 pkt ( a mialam ich 185) , sprzedaz wynosi 420 zl, i mam 46 zl nadplaty ( rozumiem ze to za ten zegarek....). wiec co mam zrobic? zaplacic tyle, ile mam na fakturze ( 470 zl), czy odjac sobie od tej sumy te 46 zl nadplaty i zaplacic 420??

a jezeli mam zaplacic fakture, tak jak jest, to co mi daje faktura korygujaca? kasa za zegarek zostanie mi zwrocona dopiero z nastepnym zamowieniem? ( tzn wiem, ze mi pomniejsza fakture o te sume)

moze ktos zrozumie o co mi biega...

* sumy podaje w przyblizeniu
Najlepiej napisz lub zadzwoń, żeby zaliczyli nadpłatę w poczet faktury i wtedy będziesz mieć tylko to 420 do zapłaty. W innym wypadku, powinnaś zapłacić całość, a te 46 zł odejmą od następnego zamówienia .

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ile można zwrócić kosmetyków na unikalnej gwarancji??
Chyba wszystkie .

Cytat:
Napisane przez Kasiuchetka Pokaż wiadomość
Aaa, ja tego pyłu w ogóle nie zauważyłam
Ja też nie . Ale na żywo go widać :P. Jak na moje gusta jest go zdecydowanie ZA DUŻO .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:19   #317
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Pomożecie?
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:22   #318
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez sunkissed Pokaż wiadomość
Hey!
Mam duży problem i mam nadzieję, że mi pomożecie Do mojego poprzedniego zamówienia dodałam 4 wody toaletowe Chiffon (licząc na to, że któraś z moich klientek zeche je kupić...brakowało mi PP. Niestety perfumy leżą u mnie do dziś wraz z niezapłaconą fakturą. A termin zapłaty minął już dosyć dawno...Nie mam też kasy, żeby zapłacić za fakture i odesłać je z powrotem do Ori czekając aż odliczą mi tą kwotę od rachunku. Dostałam już upomnienie. Błagam pomóżcie! to tylko 4 wody! Mam nadzieję, że będziecie je chciały. Zalezy mi na jakichkolwiek pieniądzach Proszę o pomoc.

koleżanko najpierw się myśli a dopiero później zamawia , ja nigdy nie biore na zapas , nigdy niewiadomo czy klientki będą zainteresowane, nie wiem co ci poradzić , głupia sytuacja, spróbuj sprzedać po kosztach to moze zachęci klientki
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:29   #319
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
koleżanko najpierw się myśli a dopiero później zamawia , ja nigdy nie biore na zapas , nigdy niewiadomo czy klientki będą zainteresowane, nie wiem co ci poradzić , głupia sytuacja, spróbuj sprzedać po kosztach to moze zachęci klientki
Zgadzam się. Niższa cena może je zachęcić. Ja też nigdy nie biorę na zapas, a jeśli brakuje mi punktów, to biorę dla siebie, a nie na zasadzie "a wezmę, może uda mi się sprzedać". Ale nawet dla siebie bym nie wzięła np. za 50 punktów jeśli tyle by mi brakowało. Punkty punktami, ale teraz masz nie lada problem...
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 20:47   #320
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Na pewno nie wzięłabym na zapas wód toaletowych Jeśli brakowało mi punktów, to brałam jakieś balsamy, szampony - takie rzeczy, które wiem, że sama zużyję. Ale też nie za dużo.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:09   #321
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

sunkissed widzę ze zycie cię nic nie nauczylo... miałaś już problemy z wodami toaletowymi divine w zeszlym roku ( 10 szt. na allegro), na poczatku roku z miss O.... jesli perfumy ci nie idą ( albo nie ma popytu na allegro) to nie warto brać tyle na zapas.... proponuję zrobić promocję i sprzedąc chodzby po cenach hurtowych, byle zaplacic fakture bo odsetki lecą...

ja rzeczy biore na zapas ( zeby dobić do 100 pkt), gdy brakuje mi ich najwyzej kilka... i biore wlasnie jakies ydelko, zel pod prysznic itd. nie widze zadnej oszczedności w tym, by zaoszczedzic 8 zl na przesylce a zaplacic 40 za wode toaletowa, ktora moze sie nie sprzedac...


ach, dziewczyny, bardzo dziekuje za odpowiedz w sprawie faktur! zaraz bede zerkac na te moje raporty
__________________




Edytowane przez asia27100
Czas edycji: 2010-05-14 o 21:12
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:28   #322
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
no właśnie, bo takie coś odnalazłam na stronie....
czyli jak ktoś zdecyduje się na subskrypcję, to przez 3 katalogi nie ma odwrotu?
Nie jestem pewna, ale chyba można zrezygnować...
Nie dokopałam się do takiej informacji na stronie Powinno być napisane w biuletynie z okresu w którym subskrypcje pierwszy raz się pojawiły, ale nie pamiętam, kiedy to było
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:40   #323
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Powiedz, że koleżanka konsultantka cię o niej poinformowała i tyle. Przecież to żadna tajemnica
Poza tym, skoro TŻ nie chce spamu (choć od ori to przecież nie spam), to podaj swoje dane kontaktowe i będziesz otrzymywała informacje bezpośrednio
mądrze prawisz, dzięki

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Na infolinii na pewno się nic nie dowiesz. Nie wiem czy pracuje tam ktoś, kto wie cokolwiek.
Będę próbować po weekendzie, a pewnie i tak mi każą zapytać mailowo


Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Dziewczynki? Na jakiego maila napisać skargę na biuro regionalne?
Bo mam już tego dość... Jeśli pamiętacie sprawę, to za tusze wonder nadal nie dostałam pieniędzy (pracownik w końcu miał mi za nie zrobić nadpłatę na konto ori), a tu znowu rozczarowanie. Wczoraj miałam odebrać paczkę. TŻ dzwonił do gościa i uprzedzał, że będziemy. Powiedział, że jego nie ma, ale koleżanka będzie czekać. Jak przyszliśmy, to osoba pracująca obok powiedziała, że ta Pani wyszła jakieś 15 minut temu Biuro powinno być czynne do 18, a byliśmy o 17:15... To się zdarza notorycznie. W sumie już przywykłam i nie wściekłabym się gdyby nie fakt, że w paczce miałam produkt na biuro, który klientka zamówiła na prezent na sobotę Teraz nie mam co jej sprzedać w zamian, a produktu też oddać nie mogę, bo to produkt na biuro. Na dodatek nikt mi tego nie kupi, bo ostatnio to właśnie tylko ta klientka ode mnie go kupiła, a nikt inny nie chciał
przegięcie...

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ja smaruje tym żelem uda, pośladki, brzuch i czasem łydki - nie ma przeciwwskazań do tego...
A daje to jakieś efekty na brzuchu i łydkach? Tzn masz tam skórkę pomarańczową czy tak profilaktycznie smarujesz? Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem tego żelu ze Swedish Spa, bo typowego cellulitu nie ma, a chciałabym ujędrnić sobie uda i brzuch doradzicie coś?

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście kiedyś taki przypadek?
Zamawiałam w 6 katalogu krem S&C dla klientki i jak odebrałam w filli paczkę to zauważyłam że krem jest na fakturze a w paczce go nie ma. Złozyłam gwarancję jako brak ilościowy. Myślałam że wszystko bedzie ok bo katalog czy 2 katalogi wcześniej też miałam taki problem bo nie przysłali mi szejkera tego z wellnes. No ale złożyłam gwarancję i po tygodniu już był.
Tydzień temu byłam w filli spytać sie czy jest mój krem S&C ale powiedzieli że nie minęło jeszcze 14 dni roboczych i mam przyjść za tydzień. I wczoraj znów byłam i babka mi mówi że nie przyjdzie ten krem bo to jest brak z asortymancie ble ble i że w warszawy przyszło że gwarancja uznana ale ona mi tu nic w fili nie wytłumaczy i mam zadzwonić do warszawy i oni mi powiedzą...
Po co ta cała szopka i dlaczego oni mi po prostu tego nie przyslą?
Normalnie przysyłają brakujący produkt, ale jeśli nie mają go na magazynie, to siłą rzeczy nie mogą... Wystawią Ci zatem fakturę korygującą po prostu śledź dostępność kremu i zamów drugi raz, jak się pojawi Miałam kiedyś taką sytuację i również w chwili mojej reklamacji nie mieli danej rzeczy na stanie, dlatego potem ją normalnie zamówiłam.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
no właśnie, bo takie coś odnalazłam na stronie....
czyli jak ktoś zdecyduje się na subskrypcję, to przez 3 katalogi nie ma odwrotu?
można zrezygnować tylko po prostu będziesz musiała usuwać te produkty z zamówienia, bo Ci je będzie dołączać. Ale nie mówię z własnego doświadczenia, tylko kiedyś to wyczytałam właśnie.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:50   #324
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja prosiłam żeby psiknęła się na ręce żeby zobaczyć czy ten brokat jest taki straszny jak tu niektóre mówiły. I jak widać jest tylko delikatny pył. Super Biorę
mówiłam Ci że jest delikatny i że spada po jakimś czasie :P

a jak patrzę na zdjęcia to u mnie bardziej go widać ale wiadomo że aparatem można nie uchwycić blasku
Buźka Piękna
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:50   #325
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

witajcie
mam takie pytanko, ile moge kupic tych probek po 50 gr jak mialam w tamtym katalogu 200 punktow? 5 czy mozna wiecej?
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:13   #326
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
witajcie
mam takie pytanko, ile moge kupic tych probek po 50 gr jak mialam w tamtym katalogu 200 punktow? 5 czy mozna wiecej?
Witaj, mam takie pytanko, przeczytałaś pierwszą stronę wątku?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:15   #327
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Witaj, mam takie pytanko, przeczytałaś pierwszą stronę wątku?
po części chyba tak ale jeżeli znajde tam info to dzieki

___
rozumiem że mogę zamowic probek ile chce i nie zaleznie czy kosztuje ona 1zl 1,50, 2 zł to zaplace za nią 50gr?

Edytowane przez bojowwwnik
Czas edycji: 2010-05-14 o 22:19
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:19   #328
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
po części chyba tak ale jeżeli znajde tam info to dzieki
To polecam w większej części, bo jest na pewno .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 07:12   #329
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
no właśnie, bo takie coś odnalazłam na stronie....
czyli jak ktoś zdecyduje się na subskrypcję, to przez 3 katalogi nie ma odwrotu?
Można skasować subskrypcję i nic nie będzie Ci się do zamówienia dodawało.
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:34   #330
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Mam pytanie o te nowe wody Savannah. Bardziej podoba mi się Wild, choć Sensuous też kusi Tylko pomna zeszłorocznej edycji letniej (chyba Voyage lub podobne w nazwie) nie chcę ryzykować. Voyage urzekło mnie również zapachem, ale trwałość miały 5-minutową Tym razem wolałabym posłuchać opinii o trwałości zanim wyłożę pieniądze. Lepiej świadomie kupić coś ładnego choć krótkotrwałego, niż zastanawiać się dlaczego za tę kasę nie kupiłam innego ulubionego zapachu.
To stawiam nurtujące mnie pytanie - miałyście okazję testować te wody na nadgarstku? Bo wiadomo, że katalogowe strony zapachowe różnie oddają zapach. Jak trwałość? Czy zapach się ładnie rozwija czy jest płaski (choć i uroczy zarazem?)
Ale na 100% skuszę się na krem pod prysznic Wild i krem do rąk Sensuous
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.