sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 12:38   #1921
Ruda Emilka
Raczkowanie
 
Avatar Ruda Emilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 396
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Ja kupowałam u zelimchan i jestem naprawdę zadowolona
Ruda Emilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:53   #1922
kamicraft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Wczoraj doszlo moje zamowienie od costumeJuwellery. Swarovski i srebro sa bardzo ladne. Dostalam tez kilka gratisowych szklanych koralikow (przy zamowieniu na ok 150zl). Paczka doszla bardzo szybko (zaplacilam we zeszly wtorek, w srode dostalam potwierdzenie ze pieniadze doszly, paczka doszla wczoraj – czyli po 6 dniach roboczych przesylka polecona priorytetowa). Biorac pod uwage ze byla to przesylka zagraniczna to uwazam ze timing maja bardzo dobry. Co do przeliczenia przedmiotow to kilku rzeczy brakuje (dzieki Dziewczyny za uprzedzenie mnie o takiej mozliwosci). Brakuje pary szpilek, 1 opakowania szkla weneckiego, 2 zestawow posrebrzanych przekladek i niestety jedne bigle do Swarkow sa nie do pary (tzn. jeden jest z jednego modelu, drugi z innego). Od razu w paczce napisali mi ze przepraszaja ale tych przekladek i szkla weneckiego nie ma bo maja jakis problem z allegro (??) i pokazuje im wystawionych wiecej przedmiotow niz faktycznie maja (?) no nie wiem co o tym myslec ale nie zalezalo mi akurat na tych rzeczach wiec jakos przezyje. Prosili o napisanie maila i ze oddadza pieniadze, ect. Napisalam wczoraj do nich i teraz czekam na odpowiedz. Do tej pory kontakt byl bardzo dobry wiec mam nadzieje ze sie dogadamy (chyba az tak trudnym klientem nie jestem).
kamicraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 20:36   #1923
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Zamówiłam dziś kilka Swarków od użytkownika Allegro - malachit, zobaczymy co mnie czeka, mam nadzieję, że same pozytywy, bo bardzo mi zależy na czasie ...
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 21:22   #1924
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Zamówiłam dziś kilka Swarków od użytkownika Allegro - malachit, zobaczymy co mnie czeka, mam nadzieję, że same pozytywy, bo bardzo mi zależy na czasie ...
ja wspominam bardzo miło zakupy
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:29   #1925
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez kamicraft Pokaż wiadomość
). bo maja jakis problem z allegro (??) i pokazuje im wystawionych wiecej przedmiotow niz faktycznie maja (?) .
Tak tak często się tak tłumaczą, a ja myślę, że mają wielu pracowników i bałagan. Ot tyle.
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:24   #1926
kamicraft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Tak tak często się tak tłumaczą, a ja myślę, że mają wielu pracowników i bałagan. Ot tyle.
101Milka dzieki za rady. Dostalam od nich odpowiedz ze dosla mi brakujace przedmioty przy nastepnym zamowieniu, a przesylka bedzie na ich koszt. Brzmi super ale pewnie wszystko wyjdzie w praniu
__________________
Mój blog
http://craft-studio.blogspot.com/
kamicraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:50   #1927
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

dostałam dziś przesyłkę od malachit, nie mam żadnych zastrzeń - wszystkie Swarki zapakowane tak, że ciężko było się do nich dostać. zapakowane w oddzielne przegródki i owinięte folią bąbelkową i zwykłą, wszystko zapakowane w kopertę bąbelkową i jeszcze w papierową kopertę kuriera. Naprawdę jestem bardzo zadowolona, bo i kontakt też bez żadnych zastrzeżeń
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 11:43   #1928
tuxigirl
Raczkowanie
 
Avatar tuxigirl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez kamicraft Pokaż wiadomość
Od razu w paczce napisali mi ze przepraszaja ale tych przekladek i szkla weneckiego nie ma bo maja jakis problem z allegro (??) i pokazuje im wystawionych wiecej przedmiotow niz faktycznie maja (?) no nie wiem co o tym myslec ale nie zalezalo mi akurat na tych rzeczach wiec jakos przezyje. Prosili o napisanie maila i ze oddadza pieniadze, ect. Napisalam wczoraj do nich i teraz czekam na odpowiedz. Do tej pory kontakt byl bardzo dobry wiec mam nadzieje ze sie dogadamy (chyba az tak trudnym klientem nie jestem).
Tak, to się często u nich zdarza. Chociaż nie wiem co serwis allegro ma do ilości wystawionych przedmiotów. Aukcje przecież wystawia konkretna osoba. Zgadzam się z moją poprzedniczką, najwyraźniej mają za dużo pracowników i niezbyt dobrą organizację. Ale mimo wszystko prawie zawsze dorzucają gratisy i wystarczy się dogadać i doślą to co brakuje. I jakoś już przywykłam do zakupów u nich. Mają duży asortyment i to jest ich plus na przesyłkę też za długo tym razem nie czekałam.
A Swarki nabywam u OSAKM. I naprawdę baaardzo polecam. 2-3 dni i paczka ekonomiczna jest w domku
__________________
http://www.garnek.pl/bluetuxi/a - moja fotogaleria
tuxigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:50   #1929
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała swarki i srebro w Kodaro? jest to co mnie interesuje tylko nie wiem jak z u nich z jakością tych konkretnych elementów.
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:28   #1930
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała swarki i srebro w Kodaro? jest to co mnie interesuje tylko nie wiem jak z u nich z jakością tych konkretnych elementów.
Jeśli chodzi o Kadoro, to srebro i srebro pozłacane kupowałam, bardzo dobrze się współpracuje, szybko wysyłają i jest dobrej jakości. Swarków nie kupowałam.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 22:23   #1931
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Musze pochwalic Malachit, i to bardzo.
Potrzebowalam czegos na juz, male zamowienie, szybki telefon i wczoraj kupione dzis o 11 bylo juz u mnie.
Chyba do nich wroce niedlugo
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 08:45   #1932
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Malachit to na allegro? bo jak tam wpisuję by go poszukało to mówi, że ma zawieszone konto
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 08:57   #1933
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Malachit to na allegro? bo jak tam wpisuję by go poszukało to mówi, że ma zawieszone konto
Bo to inny malachit
_malachit_
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 09:16   #1934
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

no wreszcie, bo już od jakiegoś czasu chciałam zobaczyć co ma , bo był bardzo chwalony dzięki
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:41   #1935
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

a amawiała któraś z was Swarovskiego u użytkownika nene-crystal z odbiorem osobistym w Krk? Bo pisałam do nich jak to jest z odniorem i dostałam takiego maila:
Cytat:
WITAM,
MOZNA WSKAZAC KILKA MODELI I WYBRAC Z NICH COS NA MIEJSCU(DECYDUJAC SIE NA WYBOR PROSZE NIE KLIKAC NA ALLEGRO)
NA ODBIORY OSOBISTE UMAWIAMY SIĘ NA STACJI PALIW LUKOIL(STARA STACJA JET) OBOK
MC DONALDSA(UL.OPOLSKA 9)OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU OD GODZ. 20-TEJ, ALE TAKŻE O WCZEŚNIEJSZYCH GODZIANCH BĄDŹ W WEEKEND ZNAJDZIEMY CZAS NA SPOTKANIE.
PRZY WYBORZE TEJ OPCJI ODBIORU TOWARU BARDZO PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY 661348591 CELEM UMÓWIENIA SPOTKANIA.
POZDRAWIAM SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA NASZE AUKCJE
NENE-CRYSTAL
I taki dziwny wydaje mi sie sposób odbioru paczki... Co robic? Bo fajnie by było nie płacić za przesyłkę i zobaczyć wcześniej kryształki zanim się je kupi xD
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:06   #1936
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Dziewczyny poratujcie mnie radą
Chcę kupić kilka kryształków Swarovskiego wraz ze srebrnymi dodatkami (bigle, krawatki, ew. łańcuszki) na Allegro i ... mam 3 sprzedawców wybranych: malachit, Granit-Aj i beabitdesign.
Cała trójka zyskała wasze pochlebne recenzje, a różnice w cenie są niewielkie i nie mają tu aż tak dużego znaczenia. Bardziej interesuje mnie, który sprzedawca lepiej i bezpieczniej pakuje przesyłki, jak szybko wysyła, czy ew. dodaje gratisy, o oryginalności już nie wspominając, ale pisałyście, że na żadnym z nich się nie nacięłyście.
Więc gdybyście miały wybierać to KOGO???

Mam dość skromne doświadczenie zakupowe (początkuję i zdecydowanie poświęcam się eksperymentalnie sobie - robię raczej wersje klasyczne, bez większych szaleństw - na to przyjdzie czas jak się oswoję z materiałem i wszystkimi przynależnymi drobiazgami ).
Generalnie byłam super zadowolona z zamówienia na Allegro u Antykwariatedupl - wszystko ładnie popakowane, kamienie super, żaden nie uszkodzony, błyskawiczna wysyłka. Również borys78 - bez pomyłek, w strunach, pięknie posortowane i błyskiem wysłane + miły gratis. Potem zamówienie w sklepie kalait.pl (na allegro to właśnie borys78) - tu też wszystko super, woreczki strunowe, bezpieczna koperta, błyskawiczna wysyłka i tylko jedna pomyłka - zamiast bigli fajne srebrne kuleczki - nie oprotestowuję, bom nawet z podmiany zadowolona A bigle kupię razem ze Swarovskim. No i tu w sklepie też sympatyczny gratis.
Tylko jak wspominałam stawiam pierwsze kroki i czasami zaliczam wpadkę z rozmiarem (korala / rurek dystansowych ) - czas kupić sobie linijkę i składać zamówienia wyłącznie po sprawdzeniu na niej rozmiaru. Poza tym ja lubię kamienie "pomacać" i zestawić koło siebie i zastanowić się czy tak będzie dobrze, czy inaczej jeszcze lepiej, wzrokowiec ze mnie
Ale do tematu powracając - który sprzedawca byłby najlepszy (pamiętajcie że chcę jeszcze osprzęt srebrny do kryształków) ???
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:45   #1937
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

ja zamówiłam właśnie u malachita i jutro powinno przyjść. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że kontakt i telefoniczny i mailowy znakomity, wczoraj dostali pieniądze, i zaraz dostałam wiadomość, że wysyłają, a dzisiaj kolejne info, że wysłali. Telefonicznie i mailowo pytałam o poradę i ją otrzymałam, więc do tej chwili jestem zadowolona
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:04   #1938
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie mnie radą
Chcę kupić kilka kryształków Swarovskiego wraz ze srebrnymi dodatkami (bigle, krawatki, ew. łańcuszki) na Allegro i ... mam 3 sprzedawców wybranych: malachit, Granit-Aj i beabitdesign.
Cała trójka zyskała wasze pochlebne recenzje, a różnice w cenie są niewielkie i nie mają tu aż tak dużego znaczenia. Bardziej interesuje mnie, który sprzedawca lepiej i bezpieczniej pakuje przesyłki, jak szybko wysyła, czy ew. dodaje gratisy, o oryginalności już nie wspominając, ale pisałyście, że na żadnym z nich się nie nacięłyście.
Więc gdybyście miały wybierać to KOGO???

Mam dość skromne doświadczenie zakupowe (początkuję i zdecydowanie poświęcam się eksperymentalnie sobie - robię raczej wersje klasyczne, bez większych szaleństw - na to przyjdzie czas jak się oswoję z materiałem i wszystkimi przynależnymi drobiazgami ).
Generalnie byłam super zadowolona z zamówienia na Allegro u Antykwariatedupl - wszystko ładnie popakowane, kamienie super, żaden nie uszkodzony, błyskawiczna wysyłka. Również borys78 - bez pomyłek, w strunach, pięknie posortowane i błyskiem wysłane + miły gratis. Potem zamówienie w sklepie kalait.pl (na allegro to właśnie borys78) - tu też wszystko super, woreczki strunowe, bezpieczna koperta, błyskawiczna wysyłka i tylko jedna pomyłka - zamiast bigli fajne srebrne kuleczki - nie oprotestowuję, bom nawet z podmiany zadowolona A bigle kupię razem ze Swarovskim. No i tu w sklepie też sympatyczny gratis.
Tylko jak wspominałam stawiam pierwsze kroki i czasami zaliczam wpadkę z rozmiarem (korala / rurek dystansowych ) - czas kupić sobie linijkę i składać zamówienia wyłącznie po sprawdzeniu na niej rozmiaru. Poza tym ja lubię kamienie "pomacać" i zestawić koło siebie i zastanowić się czy tak będzie dobrze, czy inaczej jeszcze lepiej, wzrokowiec ze mnie
Ale do tematu powracając - który sprzedawca byłby najlepszy (pamiętajcie że chcę jeszcze osprzęt srebrny do kryształków) ???
Wymienionych sprzedawców nie znam, ale mogę polecić paneagroup. Gratisów nie dają, ale towar pakują świetnie: każdy swarek zapakowany w plastikową tackę (nie wiem jak to opisać), ponadto zawinięte w serwetkę i oklejone taśmą klejącą. Ogólnie sprzedawca dobry, kontakt tak samo, nie miałam żadnej pomyłki - raz wysłali za dużo zawieszek, napisałam mail czy im odesłać, to odpisali, że to ich pomyłka i nie muszę odsyłać. Swarki nie są otłuczone czy uszkodzone w jakikolwiek sposób, przesyłka kosztuje 6,50 zł za polecony priorytet.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 05:38   #1939
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Wymienionych sprzedawców nie znam, ale mogę polecić paneagroup. Gratisów nie dają, ale towar pakują świetnie: każdy swarek zapakowany w plastikową tackę (nie wiem jak to opisać), ponadto zawinięte w serwetkę i oklejone taśmą klejącą. Ogólnie sprzedawca dobry, kontakt tak samo, nie miałam żadnej pomyłki - raz wysłali za dużo zawieszek, napisałam mail czy im odesłać, to odpisali, że to ich pomyłka i nie muszę odsyłać. Swarki nie są otłuczone czy uszkodzone w jakikolwiek sposób, przesyłka kosztuje 6,50 zł za polecony priorytet.
Wpiszę sobie polecanego przez Ciebie sprzedawcę do ulubionych, ale niestety nie ma w ofercie kilku kryształków, które występują u 3 pozostałych, a nie chcę dzielić zakupów, bo wówczas przyjdzie mi płacić podwójnie za wysyłkę (a koszt wysyłki to czasem fajny nowy drobiazg ).
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 07:56   #1940
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Wpiszę sobie polecanego przez Ciebie sprzedawcę do ulubionych, ale niestety nie ma w ofercie kilku kryształków, które występują u 3 pozostałych, a nie chcę dzielić zakupów, bo wówczas przyjdzie mi płacić podwójnie za wysyłkę (a koszt wysyłki to czasem fajny nowy drobiazg ).
Wiem, wiem... Też jestem czasem wściekła, że połowę zamówienia mam u jednego, a połowę u drugiego sprzedawcy. ElizaAkcesoria jeszcze ma swarki, więc możesz też u nich poszukać
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:44   #1941
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Moja przesyłka od malachita jest już u mnie, błyskawiczna transakcja i tak zapakowane, że miałam problem z odpakowaniem, więc nie miało prawa się nic stać w transporcie. A zapomniałam dodać, że zamawiałam i swarki i srebro do nich
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września

Edytowane przez 101Milka
Czas edycji: 2010-06-25 o 08:46
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:39   #1942
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Moja przesyłka od malachita jest już u mnie, błyskawiczna transakcja i tak zapakowane, że miałam problem z odpakowaniem, więc nie miało prawa się nic stać w transporcie. A zapomniałam dodać, że zamawiałam i swarki i srebro do nich
No to siadam i zamawiam u Malachita Dzięki dziewczyny
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 08:33   #1943
kasienka443
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie mnie radą
Chcę kupić kilka kryształków Swarovskiego wraz ze srebrnymi dodatkami (bigle, krawatki, ew. łańcuszki) na Allegro i ... mam 3 sprzedawców wybranych: malachit, Granit-Aj i beabitdesign.
Cała trójka zyskała wasze pochlebne recenzje, a różnice w cenie są niewielkie i nie mają tu aż tak dużego znaczenia. Bardziej interesuje mnie, który sprzedawca lepiej i bezpieczniej pakuje przesyłki, jak szybko wysyła, czy ew. dodaje gratisy, o oryginalności już nie wspominając, ale pisałyście, że na żadnym z nich się nie nacięłyście.
Więc gdybyście miały wybierać to KOGO???

Mam dość skromne doświadczenie zakupowe (początkuję i zdecydowanie poświęcam się eksperymentalnie sobie - robię raczej wersje klasyczne, bez większych szaleństw - na to przyjdzie czas jak się oswoję z materiałem i wszystkimi przynależnymi drobiazgami ).
Generalnie byłam super zadowolona z zamówienia na Allegro u Antykwariatedupl - wszystko ładnie popakowane, kamienie super, żaden nie uszkodzony, błyskawiczna wysyłka. Również borys78 - bez pomyłek, w strunach, pięknie posortowane i błyskiem wysłane + miły gratis. Potem zamówienie w sklepie kalait.pl (na allegro to właśnie borys78) - tu też wszystko super, woreczki strunowe, bezpieczna koperta, błyskawiczna wysyłka i tylko jedna pomyłka - zamiast bigli fajne srebrne kuleczki - nie oprotestowuję, bom nawet z podmiany zadowolona A bigle kupię razem ze Swarovskim. No i tu w sklepie też sympatyczny gratis.
Tylko jak wspominałam stawiam pierwsze kroki i czasami zaliczam wpadkę z rozmiarem (korala / rurek dystansowych ) - czas kupić sobie linijkę i składać zamówienia wyłącznie po sprawdzeniu na niej rozmiaru. Poza tym ja lubię kamienie "pomacać" i zestawić koło siebie i zastanowić się czy tak będzie dobrze, czy inaczej jeszcze lepiej, wzrokowiec ze mnie
Ale do tematu powracając - który sprzedawca byłby najlepszy (pamiętajcie że chcę jeszcze osprzęt srebrny do kryształków) ???
Z tych co wybrałaś najbardziej godny polecenia jest malachit
Maja szybką wysyłkę
Jednak ja najbardziej szukałabym u małych dostawców czym większa firma tym większy bałagan Niestety sprawdzone .
kasienka443 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 10:14   #1944
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Ja z tych trzech zdecydowanie najbardziej polecam Granit-aj. Pakują dobrze, wysyłają błyskiem (i zawsze o 13-tej, więc nie ma tak, że coś dojdzie dzień później bo wysłane po 15-tej), jak zamawiam rano we wtorek powiedzmy, to towar mam u siebie w środę rano
Beabitdesign też lubię, ale kupuję głównie w sklepie. Wysyłają szybko i pakują ok, tyle że ceny mają wyższe niż w granicie.
U Malachita zamawiałam tylko raz i wysyłka nie była już tak ekspresowa, ale może tak mi się trafiło.

W kazdym razie jeśli zalezy mi dziko na czasie, to zamawiam u Granita, art-srebro lub osakm i wiem, że mogę spać spokojnie
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 12:23   #1945
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

No to poszło zamówienie do malachita - trochę Swarovskiego, dużo srebrnych dodatków i klej Jutro dotrze do nich przelew i jestem ciekawa jak dalej potoczą się losy mojego zamówienia. Dam znać czy było sprawnie i bez większych potknięć (odpukać w niemalowane ... koraliki).
Teraz jeszcze kilka kamyczków u Antykwariatedupl (robiłam tu już zakupy i było wszystko super), potem podsumowanie kilku fajnych aukcji u skutnikb10 (premiera - ciekawe jak będzie, póki co kontakt mailowy bardzo sympatyczny), po wypłacie spojrzę bacznie na ofertę Domkamieni i maruszka5. Kobiety chyba na początku przyszłego miesiąca ogłoszę bankructwo
Ale póki poruszamy się w sferze planowanych zakupów to jakieś bieżące informacje o domkamieni i maruszka5? Znalazłam same pochlebne recenzje, ale mają już rok, więc się upewnię zanim wtopię tam rodzinne oszczędności A mają takie fajne kamyki, że ma początkująca dusza nie może się nim oprzeć
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:43   #1946
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Dziewczyny, jak tam MarkurHurt sie teraz sprawuje? ostatnie komentarze sa tu dosc stare, i niektore niezbyt przychylne.... potrzebuje duze prostokaty piasku pustyni i akurat tam widze w niezlej cenie....
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:38   #1947
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Mam już przesyłkę od Malachita. Błyskawicznie wysłana, cały czas świetny kontakt @, zero pomyłek, kryształki bezpiecznie spakowane na plastikowej tacce i okryte woreczkami z innymi drobiazgami, a wszystko w grubej i mięciutkiej poduszeczce z folii sklejone taśmą. Nic w takim opakowaniu nie ma prawa się uszkodzić. Jak dla mnie rewelacja i pełna satysfakcja.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 06:55   #1948
kasienka443
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam MarkurHurt sie teraz sprawuje? ostatnie komentarze sa tu dosc stare, i niektore niezbyt przychylne.... potrzebuje duze prostokaty piasku pustyni i akurat tam widze w niezlej cenie....
Nie wiem czy pomogę ale masz tu link http://allegro.pl/listing.php/search...70&country=1:D
Ja też sie u niego zaopatruje w niektóre rzeczy głównie w swarovskiego i srebro
kasienka443 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:52   #1949
paola2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 257
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

U kogo na allegro kupie szpilki posrebrzane dobrej jakości, dawno nie kupowałam, a nie mam ochoty kupić szpilki które będą się łuszczyć przy robieniu loopa.
paola2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:07   #1950
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez paola2 Pokaż wiadomość
U kogo na allegro kupie szpilki posrebrzane dobrej jakości, dawno nie kupowałam, a nie mam ochoty kupić szpilki które będą się łuszczyć przy robieniu loopa.
Kiedyś kupiłam u ElizaAkcesoria szpilki 50 mm, które były cienkie i się nie łuszczyły. Kosztowały ok. 5 zł za 1000 szt.Dziś zamówiłam z Antykwariatu i zobaczę, czy opłacało się je kupić.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.