Co lepsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-26, 18:20   #1
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95

Co lepsze?


Heja Chciałabym się Was poradzić w nurtującej mnie ostatnio sprawy. Otóż chciałabym pozbyć się kilku cm z ud i łydek i wymodeować je. Co do tego cele będzie lepsze stepper czy różne ćwiczonka typu półprzysiady, wspięcia, unoszenie nóg itd. ? Zastanawiam się nad kupieniem steppera ale nie wiem czy na pewno warto. Czy ćwiczenia na nim są bardziej efektywne (jeśli chodzi o te części ciała) niż inne? Dodam tylko, że 2 razy w tygodniu chodzę na aerobik i raz w tygodniu na godzinkę na basen a oprócz tego ćwiczę też prawie codziennie w domu, a diety nie chcę stosować bo waże w tyle ile powinnam,ale staram się dobrze (zdrowo) odżywiać.
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-26, 18:53   #2
missnasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 10
Re: Co lepsze?

Hejka Olu!!!! Powiem Ci że mam dokładnie ten sam orzech do zgryzienia!!!! Naprawde.Jush od dłuższego czasu pracuje nad tym aby zgubić konkretnie pare cm z tych partii które wcześniej wymieniłaś.Powiem Ci, że otatnio mi sie udało zgubić ok.2cm.Ostatio kupiłam sobie pasy masujące.Nie wspomne o kremach(dosyć drogich) i innych herbatkach.ALE SIĘ DA!!!! Pracuj nad sobą , nie objadaj się pączkami i innymi tłustymi ciachami,i napewno uda Ci się 3mam kciuki.
missnasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 11:01   #3
mila76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 36
Re: Co lepsze?

A czy moge wiedzieć Crazynasti jakie te pasy masujące sobie kupiłas?czy to jakieś takie duze urządzenie które reklamuja w TV (np.na Mango)czy jakies tańsze?
mila76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 18:18   #4
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Re: Co lepsze?

Dzięki za odzew CrazynastiPracuje nad sobą i staram się cierpliwie czekać na efekty
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.