pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-30, 19:29   #1
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka

pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..


przlewające się boki,wielkie biodra...Boże co ja mam zrobić aby doprowadzić się do porzadku??prosze napiszcie
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 20:25   #2
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

Witam.
Najważniejszy jest ruch+zdrowe i racjonalne odżywianie się. Zrezygnuj ze słodyczy, jedzenia rzeczy typu fast-food, na rzecz warzyw, owoców,ryb, drobiu. Pij dużo płynów. Świetnie oczyszcza i odtruwa organizm zielona i czerwona herbata, kupisz je praktycznie w każdym supermarkecie.Dobrym też sposobem jest rezygnacja z kolacji. Jednak głodzenie się nie jest wskazane. W ogóle w ciągu dnia powinno się zjadać 5 mniejszych posiłków zamiast 3 dużych i wstawać od stołu z lekkim uczuciem niedosytu.Wieczorem postaraj się nie jeść po 19:00 góra po 20:00.
Co do ruchu to oczywiście ćwiczenia. Zastanów się co by Ci sprawiało przyjemność...Może pływanie, jakaś gra zespołowa typu koszykówka, siatkówka, może zapiszesz się do fitnes klubu.Ja ćwiczę w domu (na fitness klub mnie nie stać), zawsze rano na czczo tak 3 razy w tygodniu po 30-45 min. (rano organizm nastawiony jest na spalanie tłuszczu) po wypiciu kawki.Ćwicze tae-bo i powiem Ci że jest świetne, sprawia mi to ogromną przyjemność. Przede wszystkim pomaga spalić tłuszczyk, ćwiczy całe ciało i wyrabia kondycję. Tae bo może sobie ściągnąć przy pomocy np. Kazy lub innych tego typu programów.Dodatkowo w celu ujędrnienia skóry stosuj preparaty antycellulitowe, polecam lekture KWC.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 20:28   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

http://www.wizaz.pl/smoczek_dieta.php to jest link do Artykułu pt. Dieta Smoczka, z pewnością będzie Ci pomocny, życze miłej lektury i pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 15:32   #4
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

dziękuje naprawde przydadzą sie rady..
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 20:58   #5
yolanda_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

No i przejdź się do psychologa.
yolanda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 00:20   #6
olalena
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: wrzosowiska :)
Wiadomości: 504
GG do olalena
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

Może to dziwnie zabrzmi ale dla mnie zbawienny okazał się ... pies... i zielona herbata (jaśminowa mniam ) psa mam od lipca ma teraz prawie 6 miesięcy, jest to wyżeł niemiecki śliczny . Dzieki temu ze musiałam z moim psiuniem wychodzić non stop na pole (jak był mały) a teraz wymaga codizennych spacerów takich po 2-3 godziny schudłam w udzie 4 cm ( serio ) i ogólnie mam dużo lepszą sylwetkę jeszcze nie ideał ale jest nieźle pozdrawiam
olalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 15:51   #7
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

pies w mieszkaniu dokładnie w bloku jestem przeci..ja coś się stało zaczełam inaczej mysleć podobam sie sobie,mam zamiar przejść na żywienie MM.Narazie tylko brak kaski mnie powstrzymuje i to,że jednak jestem na garnuszku mamy ale w ksiązeczkę się uzbroje jeść aby schudnąć.Pozdrawiam smakowicie!PA
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 20:47   #8
yolanda_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

Brawo Kielczanko - tak trzymać !
Wiara w siebie czyni cuda
Na garnuszku u mamy też mozna jeść MM. Trzeba tylko wiedzieć co wybierać, czego nie jeść i jak łączyć. Powodzenia
yolanda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 22:54   #9
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

http://ww1.dieta.pl/articles.asp?ID=31
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 13:38   #10
Majas15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 18
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

no wiesz jeszcze masz szanse na uratowanie chociaz nawet gdybys wazyla wiecej to silna wola moze zdzialac cuda!! ja proponuje co nastepuje och ale mi sie rymnelo hehe
1.jesc duzo warzyw mniej owocow bo one zawieruje bardzoiej zlozone cukry
2. pic szczegolnie duzo wody niegazowanej co jest wazne gdyz woda gazowana wprawia "w ruch" kwasy metabolczina w naszym organizmie co sprawia ze czujesz sie glodna tak samo negatywnie dzialaja na nasz organizm gumy do zucia aha no i takie herbatki jak czerwona zielona
3.nie wiem jaki prowadzisz tryb zycia ale wzmozony wysilek fizyczny dziala cuda " jezeli wezmiesz sie za siebie to przynajmniej rano miedzy godzina 7.00-8.00 zrob min.50 brzuszzkow , na uda przysiady piec serii po 20 z 1minutowymi przerwami aha i rece za glowa trzymaj, i na puppe dobre sa ruchy tzw.dzdzownicy siadasz i przesuwasz sie tak jak dzdzownica po podlodze z 50 takich posuniec wystarczy
4. tak miedzy godz.17.00-20.00 biegaj jezeli nie lubisz biegac albo nie wytrzymujesz to wystraczy jak na poczatek 30 minut z 1,2minutowymi przerwami to naprawde nie jest straszny wysilek
5. polecalabym dwa razy w tyg basen po 1h wystraczy naprawde zdziala cuda
6. jedz dzuo posilkow ale powoli i malo
7. nie waz sie codziennie i nie pytaj kazdego kogo spotkasz czy nie uwaza ze schudlas czekaj sama na komplementy
8. oszukuj zoladek zamiast jesc miedzy posilkami zjedz np. marchewke, surowy kalafior albo inne warzywa zawierajace blonnik
9. odstaw slodycze a jezeli musisz cos zjesc to najlepiej 2-3 kosteczek ciemnej czekolady jest ona i zdrowa i dobra mniam mniam :P
10. no i w koncu jezeli Cie stac kup sobie jakies wspomagacze odchudzania chodzi mi o tabletki wejdz na strony naturell bio-actiw czy krotex tam cos dla siebie odpowiedniego znajdziesz

MAM NADZIEJE ZE TROCHE CI POMOGLAM POZDRAWIAM
Majas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 13:40   #11
Majas15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 18
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

sorry moze niejasno napisalam w pierwszym pkt co do tych herbatek ,, czerwona i zielona herbata bardzo dobrze wplywaja na przemiane materii
Majas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-30, 21:15   #12
doriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 130
Re: pomocy...celulit 3 stopnia waga 75 kilogramów przy wzroście 178 cm..

Chcialabym wlasnie ściagnąć jakis taki program do cwiczen w domu moze fitness... ale chcialabym to miec po polsku, zeby dokladnie mowiono mi jak mam wykonywac cwiczenia... niestety nie moge nigdzie czegos takiego znaleźć może WY wiecie...? potrzebuje troche
doriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.