zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-02, 16:20   #1
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka

zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!


74 kilogramy wzrost 178..powiedźcie ile najlepiej musiałabym zżucić prosze napiszcie obiektywnie patrząc na zdjęcie.I mam pytanko..jestem wielka mam taką posture?czy to przez te kilogramy ostatnio ktoś mi powiedział ze nawet jakbym zżuciła ze 20 kilogramów to i tak to mi nic nie da bo mam taka sylwetke,a Więc pytam..pomocy!
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 18:35   #2
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

Nadwagi nie masz, a te 74 kg na 178 cm wzrostu wydają się być proporcjonalnie rozłożone . Wiesz, myslę że najważniejsze jest jednak jak każdy z nas czuje się we własnym ciele. Jeśli uważasz, że masz tu i ówdzie za dużo, to jasne, zawsze można trochę wziąć się za siebie
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 19:59   #3
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

oo dziękuje wiem,wiem nadwagi nie mam ale...szczupła to ja nie jestem
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 20:11   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

Ależ Ty jesteś bardzo proporcjonalnie, kobieco zbudowana! Nie wiem, gdzie widzisz tu problem. Moja przyjeciółka ma taką samą figurę (no, może jest trochę okraglejsza) i nie może opędzić się od facetów, jesli masz kompleksy na tym tle, to nie masz się co martwić. Ważne tylko, żeby ciało było zadbane, wydepilowane, nawilżone, lekko opalone, jeśli ktoś lubi. To jest sedno sprawy, a nie rozmiar. Dopieść siebie, może zrób sobie wieczór piękności, a spojrzysz na sprawę inaczej? Pozdrawiam!
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 20:56   #5
yolanda_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

Mam wrazenie że potrzebny Ci psycholog.
yolanda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 12:00   #6
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

a to dlaczego?
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 12:15   #7
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

Pewnie vega miała na myśli terapię na kompleksy, ale ja bym sie tym komentarzem nie przejęła. Ja mam 162 i waze 55 wiec niby jest ok ale i tak ma dużą pupę (w biodrach mam 96 cm) szczególnie że nóżki mam raczej krótkie a to poteguje wrazenie dużej pupy, do tego mam obfity biust (88 cm). Chciałabym schudnać tak z 3-5 kilo, oczywiscie z pupy. Zawsz echciałam byc filigranowa a jestem mocnej postury. Jednak fakt faktem, ze mam duze powodzenie iczesto słyszę komplementy. Czasami rzeczywistość nie jest tak czarna jak sie wydaje.

Moim zdaniem mogłabys schudnąć tak z 5 kilo i było by super. Tylko nie popadaj w paranoje ż e jeses gruba, bo nie jestes.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-03, 12:21   #8
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

wiesz przejmowac sie nie bede,powodzenie mam,a to że powinnam udać się do psychologa to ja wiem już od dawna aby pokochać sibie bo nie mogę.O tak mój cel to 5 kilogramów:P...jędrny tyłek i nogi bez grudek i różnorakiego świństwa:P
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 12:39   #9
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

no no... te grudki sa ohydne... i rozstepy... Ja jezdze konno ale zamierzam sie ejszcze zapisac na aerobik albo fitness i wreszcie cos ze soba zrobic. Bo tak naparawde jesli chodzi o same kształty to jeszcze nie jest najgorzej, ale jak spojrze w lustro i widze gładka llinie pleców przechodzaca w pupe starej baby (pomarszczona, pobrużdżona z rozstępami bez zadnej elastycznosci) to mnie skręca. Nawet jesli nadal miałabym dużą pupe to chciałabym tylko by była jędrna i bez grudek.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 14:04   #10
yolanda_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

Kielczanko, mialam na myśli akceptacje siebie. Widzę ze sama z tym sobie nie radzisz, dlatego pomyslalam o pomocy psychologa. Jesteś zgrabna, proporcjonalnie zbudowana i wcale nie masz nadwagi. Po prostu w to uwierz. A jesli już koniecznie chcesz zachować swietną sylwetkę to przejdź na diete Montignaca. To zdrowy sposób odzywiania, który pozwoli CI utrzymać optymalna wage ciała. No i gimnastyka oczywiście. Wtedy poradzisz sobie sama i bedziesz miala satysfakcję. Wogole musisz polubic siebie, bo jesteś kims wyjątkowym.
Pozdrawiam
yolanda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 15:35   #11
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

ja tu naprawdę nie widzę z czego miałabyś się odchudzać, buzia drobna, raczej bym powiedziała, że nie jesteś wielkiej postury...tylko proporcjonalnie zbudowana a to jest ważniejsze

a ja z kolei chciałabym być wyższa (155 mam) ale właśnie na Monignacu schudłam 9 kg i teraz lepiej moja sylwetka wygląda, niż wtedy gdy ważyłam 54. Również polecam tą metodę (nie dość, że można ciut schudnąć to jeszcze poprawia ogólny wygląd i sylwetkę)- sprawdzone

Ale tak poza tym to spróbuj spojrzeć na siebie bardziej przychylnym okiem
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-03, 15:45   #12
anusia.torun1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 11
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

mam pytanko: co to jest ten MONIGNAC????
anusia.torun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 18:42   #13
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

wiem o co chodziło bardzo dziękuje wiem,że najwazniejsza samoakceptacja.A ta dietka mnie coraz bardziej kusi chyba zakupię sobie ksiązeczke pozdrawiam serdecznie.
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 18:44   #14
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

siedziałam w linkach o tej diecie i nadal nie wiem o co chodzi..moze ktoś pomoże??
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 17:55   #15
Ewellina_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 9
GG do Ewellina_B
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

Co prawda jestes wysoka ...ale to nie zmienia faktu ze mozesz byc szczuplejsza..uwazam tak naprawde ze zadne diety nic nie daja i tak nie jestesmy na tyle ..konsekwentni zeby jesc co nam pisza i jesc o reguralnych porach...bo jest praca czy szkola...czy cos nam wypadnie...ja nie mam wsumie problemu<duzego ze swoja waga..ale to nie o mnie mialam pisac uwaam ze najlepiej bedzie zaczac chodzic na silownie <3 razy w tyg>i raz na tydzien na areobik albo basen...najlepiej isc na silownie gdzie jest jakis instruktor..ja sie 3 razy zabieralam za silownie...tylko nie bylo tam nikigo kto mi powiedzial co i jak
skutek byl taki ze ...nie chcialo mi sie tam chodzic cwiczylam tak jak to robi facet czyli na mase...i przerwalam zgrublam 3-4 kg...stwierdzilam ze wszystko jest do bani...ale wkoncu stwierdzialm ze jeszcze raz ...chodze juz pol roku no prawie...rezultaty sa..moze nie duze i nie odrazu...ale ma sie przynajmniej gwarancje ze nie bedzie efektu jo-jo ...naprawde zaczelo mi sie to podobac chodze systematycznie... ostatnio kupilam sobie tabletkiz octem jablkowym przyspieszaja spalanie tluszczu i przemiane materii narazie ni wiedze efektow bo mam je dopiero tydzien...poztym pije gorzka czerwona herbate...a z jedzeniem ..wsumie troche sie ograniczam nie opycham sie slodyczami od czasu do czasujakis batonik nie zaszkodzi...dla lepszego samopoczucia..jem ciemny chleb...naprawde duzo pisania na ten temat....trzeba wierzyc ze sie uda...jest jescze jeden plus..po silowni..nawet gdy bylam zmeczona ..czy nawet po imprezie ..to czuje sie o wiele lepiej..mam wiecej energii...powodzenia
Ewellina_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-01, 17:54   #16
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

Hej Agatko to możemy sobie grupę wsparcia zalożyć Mam tyleż samo wzrostu i podobe parametry i te......ehm dylematy.
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 16:49   #17
karla_s.d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7
GG do karla_s.d
Re: zobaczcie jaka jestem..rada ile najlepiej schudnąc?napiszcie obiektywnie,schudnąc tyle aby wyglądać jak człowiek!

Moje zdanie brzmi tak... weź się za odchudzanie, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy coś Ci nei odpowiada... Nie z powodu tego, że ktoś Ci coś powie, tylko jeśli źle się czujesz... W innym przypadku nie widzę sensu. W końcu dla kogo się chcesz odchudzac dla siebie, czy dla kogoś innego?? Zastanów się... powodzenia
karla_s.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.