Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 11:52   #3301
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ostatnio wybrałam się do dentysty na odświeżenie ząbków.
Dentysta akurat miał siedzibę w typowym biurowcu.
Po wizycie wsiadam do windy - a że winda była z dużym lustrem i byłam sama to skorzystałam i z przejęciem i zachwytem oglądałam efekty śnieżnobiałych ząbków.
Nagle drzwi się otwierają i do windy wchodzi zabójczo przystojny facet

Z tego wszystkiego wyszłam na korytarz a okazało się że to nie to piętro (chciałam na parter a winda pojechała na 4 piętro po tego przystojniaka a byłam tego nieświadoma)
Nic, wróciłam z powrotem i w milczeniu zjechałam w jego towarzystwie na parter, okazał się na tyle uprzejmy że odprowadził mnie do drzwi - albo chciał się mnie już pozbyć (pewnie pomyślał że wariatka)


Nawet w windzie można się zgubić...

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicponianka Pokaż wiadomość

Nagle patrzę w okno a tam z ciemności wyłania mi się wielka twarz, dziwnie świecąca i z brodą. Patrzę jak głupia, aż się podniosłam i myślę "o k****... Jezus mi się objawił! K****, pomyślałam k**** przy Jezusie!.... Co ja mam zrobić?! Podejść?! Udawać, że nie widzę? Dlaczego jaaa? Co robić, co robić?".
Dziewczyny ja z 10 minut siedziałam jak wryta na tym łóżku i zastanawiałam się, co zrobić z tym objawionym Jezusem
I nagle mama w przedpokoju zgasiła światło i Jezus zniknął Wtedy dopiero patrzę na drzwi i zrozumiałam, że to ten nieszczęsny Stańko! Przeszło przez niego światło z przedpokoju i odbił się na szybie!
Popłakałam się ze śmiechu...
Wymiatasz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:35   #3302
makossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Haha Jezus patrzył i widział jak udawałaś, że go nie znasz
__________________
Profesjonalne systemy mobilne oraz tanie data center.
makossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 06:41   #3303
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

to z Jezusem, zawsze bedzie mnie bawic!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 01:04   #3304
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez BetiBowl Pokaż wiadomość
A tu taka historyjka z neta
Pewnego dnia, w cieplutki wrześniowy dzionek jechałem sobie tramwajem. Były godzinki szczytu i dość tłoczno. Wiadomo ludzie wracają z pracy. Na jednym z przystanków wsiadła matka z 3-4 letnim dzieckiem.
Mamusia typ lalka barbi w najgorszym okresie swojego życia. Pewno fluidu na twarzy, makijaż odstraszający, i "piękne"; roztlenione blond włosy (o gustach się nie dyskutuje). Po wejściu do tramwaju trzymała dziecko za rękę. A maluch w drugiej ręce trzymał loda i próbował go jeść. Troszku mu nie wychodziło. Wiadomo tramwaj jedzie trzęsie, hamuje, przyśpiesza. I tak lód znalazł się na garniturze pewnego pana, na spodniach pewnego młodzieńca, i na sukience pewnej pani. Była bardzo elegancko ubrana i troszkę się wkurzyła.
Nie wytrzymała i z uwagą do mamusi dzieciaka. Pani: "Niech pani coś powie temu dziecku albo mu pomoże z tym lodem. Przecież to jest skandal tu pan na ubrudzony garnitur, ja sukienkę a chłopak spodnie. W ogóle to kto wsiada do tramwaju z lodem?"
Mamusia: "Niech pani sobie daruje. Ja swoje dziecko wychowuję bezstresowo i ono samo kiedyś dojdzie do tego, że robi źle i już nie będzie tak robić" Panią zamurowało odwróciła się, nie wiedziała co powiedzieć a na ustach blondynki zagościł uśmiech. W ogóle to cały tramwaj był zszokowany tym co usłyszał.
Nagle ktoś zaczął się przeciskać trzymając coś w ręce. Doszedł do matki z dzieckiem i powiedział: "Moja mamusia też wychowywała mnie bezstresowo ale jeszcze nie doszedłem do tego że robię źle a mam już 27 lat" W ręce trzymał jogurt wylał pół pani resztę dziecku. I odszedł.
Kobieta zrobiła się czerwona a tramwaj wybuchł śmiechem tylko nieliczne osoby próbowały się powstrzymać ale po ich minach było widać że są zadowolone. Pani wysiadła na najbliższym przystanku.


Długie ale polecam
Albo takie:
Właśnie w tę sobotę szliśmy sobie z kolegami i koleżanką plażą. Było późno, więc byliśmy tylko my… i jakiś miłośnik joggingu, który akurat wieczór wybrał sobie na bieganie. Jak go zobaczyliśmy, to jeden z kolegów, nazwijmy go Michał, mrugnął na resztę towarzystwa i jak nagle nie ryknie „ZA NIM, NAP...LAĆ!!!”, po czym puścił się w pogoń za biegaczem. Biegacz zobaczył, że go goni prawie dwumetrowy facet w bojówkach i glanach, więc zaczął uciekać, ale jako że biegał już jakiś czas, nie miał za bardzo siły, żeby przyspieszyć. Toteż kolega Michał po kilkudziesięciu metrach go dogonił, po czym klepnął w ramię, krzyknął „berek!” i pobiegł z powrotem do nas.

: hahaha:
Obie świetne


Jezus mnie zmiażdżył
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 18:28   #3305
aniuniaww
Raczkowanie
 
Avatar aniuniaww
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni...
Wiadomości: 117
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

To już dawno było...
Robię w domu make-up, podkładzik na rączkę, paluszki i jAdziem! A tu domofonik dzwoni -aha! goście goście! Wiedziałam, że będą -kuzynka z mężem i bratem męża-tego nie znam, ale co z podkładzikiem? Bach na twarz wszystko z łap i lecę otwierać, wracam do lustra, ale ale, ktoś musi drzwi otworzyć i przywitać, a ja sama! No to lecę z myślą, że tylko otworzę, powitam i pognam do salonu -wąż /tzn mąż/ już wracał. Jakoś z tego wszystkiego zapomniałam, co mnie powstrzymuje przed normalnym przyjęciem gości. No więc walę w drzwi, witam gości, muah muah, obcego-niezły- też w polichy, hihy śmichy, a ja patrzę na te wycałowane polichy, a tam plamy od Max Factor Longlasting Foundation.... darmowy make-up zrobiłam wszystkim, żadne się nie wzdrygnęło.........

Siedzę na ławce, czytam gazetkę, dział humor. Sama do siebie się śmieję, akurat dobra puenta była....podchodzi ktoś i zagaduje: Dzień dooobry....a ja posikując - spieee*daaalaj..... Powtórzyłam kawałek dowcipu. A to była moja dawna nauczycielka..... się gęsto tłumaczyłam ahahahahaha

A teraz hicior. Żenujący żart prowadzącego. To będzie mega siara, z góry przepraszam, ale w końcu się od tego uwolnię. Egzamin-ważny- na studiach, odwalona szczur na otwarcie kanału-szpile lakier aż błysk. Pech dał, spódniczka i stringi, miałam owulację, wkładka nie zadziałała i mi skapło na błyszczący przód cudnych bucików. Kolega, w którym kochałam się jak dzikuska zauważył "Oj, Aniu, coś masz na bucie". Aha....spoko......wtedy mogłabym umrzeć hahahahaha
aniuniaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 21:07   #3306
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Moja mama namiętnie zapomina psa spod sklepu zabrac. Dopiero w domu się orientuje i leci po niego ile sił, ale psiak zawsze wiernie czeka (nie ma innego wyboru). Mówimy mamie zawsze żeby ona i czasem nie zapomniała do domu wrócic z tych zakupów.

Edytowane przez KaKa2061
Czas edycji: 2012-07-29 o 21:20
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 18:48   #3307
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
Moja mama namiętnie zapomina psa spod sklepu zabrac. Dopiero w domu się orientuje i leci po niego ile sił, ale psiak zawsze wiernie czeka (nie ma innego wyboru). Mówimy mamie zawsze żeby ona i czasem nie zapomniała do domu wrócic z tych zakupów.
Hehe
Za dzieciaka jeździłam do sklepu na rowerze, wracałam pieszo i znów wracałam biegiem po rower. Notorycznie.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 18:51   #3308
LordWiliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 346
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kolega przerabia często tytułu artykułów lub fragmenty wywiadów tak dla jaj
Jego ostatnie osiągnięcie (w opisie gg)
Rzecznik rządu: "Tu skupić się chcemy..."
Opozycyjna gazeta: "Tusk: upić się chcemy..."
LordWiliam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:35   #3309
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Sytuacja miala miejsce pare dni temu. Jechalam ze znajomymi samochodem,ale zachcialo mi sie siku. Zatrzymali sie na stacji i ja biegiem do wc. Patrze,ze trzeba wrzucic 1 zl do automatu i wtedy drzwi sie otwieraja. Nie mialam przy sobie pieniedzy ,ale znalazlam 1 zl , wrzucam, otwieram i patrze.... a wrzucilam pieniadze do meskiej ubikacji. Az zwatpilam i probowalam w glowie sobie przypomniec czy kobiety to czasem nie "trojkat" , stalam tak trzymajac w drzwi, upewnilam sie,ze jednak jestesmy "kolko". Nie mialam juz pieniedzy wiec weszlam do tej meskiej, slyszalam odglosy z toalety wiec wbieglam szybko do drugiej. Nagle w wc zrobil sie taki ruch, pelno mezczyzn a mi bylo glupio wyjsc. Wiec ukucnelam i podsluchuje z glowa przy drzwiach czy jest pusto. Jak na zlosc mezczyzni urzadzili sobie pogawedke o kobietach. Po czasie jeden wypala "Ty, a w tej ubikacji ktos chyba jest" Modlilam sie zeby nie otworzyl drzwi bo ich nie zamknelam ... Spedzilam tam chyba z 15 minut.

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2012-08-01 o 21:36
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:15   #3310
frappucino
Przyczajenie
 
Avatar frappucino
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Nutelloland
Wiadomości: 10
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Moje moze slabsze, ale jednak :P
-> Pierwszy dzien szkoly, podekscytowanie i te sprawy. Bylam podekscytowana na tyle, by zapomniec plecaka na szczescie po kilku krokach zorientowalam sie co jest
-> Moja pierwsza jajecznica byla smazona na margarynie. (Nie ukrywam, byla pyszna)
-> Pomylilam balasam so ciala z zelem pod prysznic i dumalam, czemu za kija sie nie pieni.. Wylalam chyba pol butelki
__________________
Człowiek, który nie jest wolny, zawsze idealizuje swoją niewolę.

Arianator 

Edytowane przez frappucino
Czas edycji: 2012-08-01 o 23:19
frappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 09:52   #3311
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez LordWiliam Pokaż wiadomość
Kolega przerabia często tytułu artykułów lub fragmenty wywiadów tak dla jaj
Jego ostatnie osiągnięcie (w opisie gg)
Rzecznik rządu: "Tu skupić się chcemy..."
Opozycyjna gazeta: "Tusk: upić się chcemy..."
Gdzieś to już czytałam w necie. Kolega na pewno wymyśla to sam ?
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:23   #3312
ona003
Zadomowienie
 
Avatar ona003
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 364
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Tyle fajnych historii miałam i teraz sobie jakoś przypomnieć nie mogę

Wystroiłam się na zaliczenie z pk. Bo jak się nie nauczyłam to przynajmniej ładnie wyglądać będę no i oczywiście tylko z autobusu wysiadłam i but mi się popsuł. Ale i dalej idę i wydaje mi się że jakoś tak dziwnie klapie. Okazało się, że koturn mi się zaczął odrywać i to jeszcze prawie cały

Przypomniała mi się jeszcze inauguracja roku akademickiego. Podczas przemówienia Komorowski próbował rozszyfrować skrót uczelni. Zastanawia się i w końcu wymyślił Uniwersytet Stefana Karola Wyszyńskiego
ona003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 15:59   #3313
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez frappucino Pokaż wiadomość
-> Moja pierwsza jajecznica byla smazona na margarynie. (Nie ukrywam, byla pyszna)
ja całe życie smażę jajecznicę na margarynie więc chyba to nic śmiesznego
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 17:35   #3314
Carmel123
Przyczajenie
 
Avatar Carmel123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Hahaha, powaliło mnie to jacy ludzie mogą być rozkojażeni. To mój tata gdy odwoził mnie do szkoły, kazał mi się pospieszyć i zapomniałam zmienić butów . W szkole zorientowałam się że jestem w moich sweet pluszowych kapciach, króliczkach różowych. Chdziłam tak przez 7 lekcji . Co za wstyd.
__________________
- W dzisiejszym świecie być zawsze szczęśliwym jest niebezpieczne.
- Dlaczego?
- Bo mogą pomyśleć że zwariowałeś.
- To za takie coś się idzie do psychiatryka?
- Tak, nienormalne jest tu bycie szczęśliwym na zawsze. Można nim być tylko na chwile....
Carmel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 18:39   #3315
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
ja całe życie smażę jajecznicę na margarynie więc chyba to nic śmiesznego
gorzej jakby była smażona na oleju...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:01   #3316
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
gorzej jakby była smażona na oleju...
dlaczego?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:15   #3317
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Nie wiem jak Wy ale ja smażę na smalcu
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 20:47   #3318
ewciula29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
Hehe
Za dzieciaka jeździłam do sklepu na rowerze, wracałam pieszo i znów wracałam biegiem po rower. Notorycznie.
ja tak jeździłam rowerem do szkoły
ewciula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 12:17   #3319
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez frappucino Pokaż wiadomość
Moje moze slabsze, ale jednak :P
-> Pierwszy dzien szkoly, podekscytowanie i te sprawy. Bylam podekscytowana na tyle, by zapomniec plecaka na szczescie po kilku krokach zorientowalam sie co jest
-> Moja pierwsza jajecznica byla smazona na margarynie. (Nie ukrywam, byla pyszna)
-> Pomylilam balasam so ciala z zelem pod prysznic i dumalam, czemu za kija sie nie pieni.. Wylalam chyba pol butelki
Klasyk wielokrotnie przytaczany w tym wątku.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 20:10   #3320
agata19850
Przyczajenie
 
Avatar agata19850
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

moj maz pojechal w szpitalnym obowiu ochronnyn na zakupy do carrefoura, dopiero ochroniarz sie zlitowal i powiedzial ze ma chyba nietypowe obuwie jak na zakupy w supermarkecie, przyzpalil cegle, przeprosil powiedzial ze wlasnie stal sie szczesliwym ojcem malej coreczki, dlatego taki zakecony... coz chociaz ochroniaz pogratulowal mu

a bedac w teamacie narodzin to podczas skurczy na finishu, darlam twarz na pol porodowki do mojego meza zeby dobil mie szpadlem bo ja umieram, polozne powiedzily mi ze nie zapomna mnie do konca zycia!?
agata19850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 20:27   #3321
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Przypomniała mi się śmieszna sytuacja, gdy byłam z moją rodzicielką w hipermarkecie i już czas nadszedł do zapłaty, więc moja mama płaci; wykłada pieniążki na ladę (jeśli można powiedzieć, że w hipermarketach są lady). Pani na kasie bierze w dłoń papierowe pieniążki, liczy, potem przyszło jej wziąć do ręki drobne, z którymi miała problem, nie mogła ich chwycić, bo miała 3 cm tipsy!!! ja tam już leżałam, aż w końcu moja mama wzięła te pieniądze i jej dała do ręki. Ja rozumiem że lubi mieć długie pazury, ale jednak czasem praca zobowiązuje do pewnych kompromisów
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:52   #3322
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość


Poprawiłaś mi humor
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:52   #3323
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

haha super

Edytowane przez inga21
Czas edycji: 2013-01-17 o 16:53
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 07:52   #3324
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Moja córcia ma pół roczku jest bardzo pocieszna, często mamy z niej ubaw
Ostatnio szykowałam ją do kąpieli - Tż trzymał ją pod paszkami, a Asia stała na przewijaku golutka. Zaczęła puszczać bączki i tak ją strasznie bawiły odgłosy dochodzące z jej własnej pupy że śmiała się w głos, aż się zanosiła! W pewnym momencie z tego śmiechu z tyłka wyskoczył jej bobek i spadł na przewijak!
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 18:52   #3325
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Moja córcia ma pół roczku jest bardzo pocieszna, często mamy z niej ubaw
Ostatnio szykowałam ją do kąpieli - Tż trzymał ją pod paszkami, a Asia stała na przewijaku golutka. Zaczęła puszczać bączki i tak ją strasznie bawiły odgłosy dochodzące z jej własnej pupy że śmiała się w głos, aż się zanosiła! W pewnym momencie z tego śmiechu z tyłka wyskoczył jej bobek i spadł na przewijak!
leżę
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 22:15   #3326
dziewuszka123
Przyczajenie
 
Avatar dziewuszka123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Anabellita
Moja córcia ma pół roczku jest bardzo pocieszna, często mamy z niej ubaw
Ostatnio szykowałam ją do kąpieli - Tż trzymał ją pod paszkami, a Asia stała na przewijaku golutka. Zaczęła puszczać bączki i tak ją strasznie bawiły odgłosy dochodzące z jej własnej pupy że śmiała się w głos, aż się zanosiła! W pewnym momencie z tego śmiechu z tyłka wyskoczył jej bobek i spadł na przewijak!
haha
dziewuszka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 23:10   #3327
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez rivi@ Pokaż wiadomość
Nosił aparat ortodontyczny na noc, pewnej nocy obudzil się bez aparatu. Nigdy go nie znalezio. Ortodontka powiedziała, że w dzieciństwie zdarzyło się jej to samo.
mnie też
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 01:25   #3328
Tosa
Rozeznanie
 
Avatar Tosa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 659
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Rozmawiałam ze znajomymi i wpadło na temat kreskówek i różnych absurdów w nich. Akurat koleżanka kończyła jeść banana, a ja chciałam udowodnić, że nie idzie się poślizgnąć na jego skórce
Wyrwałam tego banana, ciepnęłam na ziemię, zrobiłam krok i wylądowałam tyłkiem na podłodze Idzie poślizgnąć się na bananie


Robiłam znajomym naleśniki. W trakcie smażenia się jednego z nich na patelni, chciałam umyć i pokroić owoce. Poprosiłam więc kolegę o przypilnowanie naleśnika. Po czasie czuję, że coś jest nie tak.. śmierdzi! Podbiegam do patelni, odsuwam kolegę i krzyczę do niego, dlaczego nie przewrócił naleśnika!? Kolega patrzy na mnie zdziwiony i mówi z WYRZUTEM: "no przecież nie widzę go od drugiej strony!"


Mój tata nie znosi ludzi dzwoniących domofonem i proszących o otwarcie drzwi. Pewnego dnia siostra przyszła w odwiedziny i chcąc zażartować przedstawiła się jako "kontrola czegośtam", na co tata wysilił się na piskliwy głos i odpowiedział:
- Rodziców nie ma w domu. - Odłożył słuchawkę i poszedł


Za to mama, gdy byłam jeszcze mała musiała wstać w nocy i zrobić mi herbatę bo bardzo chciałam pić. Mama bywa bardzo zakręcona gdy jest zaspana. Słodzę dwie łyżeczki, cukierniczkę mamy ogromną więc wyciągnęła ją na stół, zalała wrzątkiem szklankę z herbatą i wlała tę herbatę do cukierniczki


Bardzo śpieszyłam się na autobus, a musiałam przy okazji wyrzucić śmieci. Jakie było moje zdziwienie, gdy weszłam do autobusu ze śmieciami i wszyscy dziwnie się na mnie patrzyli


Kiedyś zapomniałam ubrać majtek pod spodnie


Jadąc autobusem myślałam intensywnie o przystanku na którym muszę wysiąść by zdążyć na inny bus. Jednak myślałam o tym tak mocno, że w sumie go przegapiłam


Mam koronkową sukienkę. Taką luźną, pod nią jest jednolity materiał żeby nic nie prześwitywało przy noszeniu. Będąc w mieście na zakupach postanowiłam przymierzyć spodenki w typowo barakowym stoisku na dworze. Spodenki kupiłam, szczęśliwa wyszłam i idę tak jakiś czas przez miasto, a ludzie dziwnie się patrzą, przypadkiem usłyszałam komentarz o dzisiejszych czasach i wystawianiu dupy przez nastolatki. Tak.. cały jednolity materiał miałam zaczepiony na biuście i szłam przez miasto pokazując wszystkim majtki..


Kiedyś wykręcałam i wkręcałam z powrotem tą samą spaloną żarówkę, wkurzając się, że wszystkie nowe są bublami.


Wyszłam z toalety ze spódniczką włożoną w rajstopy.


Niedawno robiłam test na prawo jazdy. Miałam za zadanie sprawdzenie świateł wstecznych. Kilka razy wrzucałam ten cholerny wsteczny i stresowałam się, że NIC SIĘ NIE ŚWIECI!, a ja przecież wrzuciłam! ... tak, tylko nie zapaliłam silnika.


Zażywam tabletki antykoncepcyjne Yaz. Pewnego razu tak się zestresowałam, że zapomniałam wziąć tabletkę, że nie pomogły mi nawet dni tygodnia przy każdej z nich i zażyłam kolejną.. tę na następny dzień.

Jestem strasznym zaspańcem. Zawsze jakoś wyłączyłam budzik, więc wymyśliłam, że będę go kładła na drugim końcu pokoju, żeby było skutecznie. I zawsze budziłam się SPÓŹNIONA z budzikiem w łóżku


Wracałam z ojcem do domu z dużymi zakupami jedzenia. Każde z nas po kilka siatek w rękach. W skrzynce na listy był jeden nowy. Więc tata przekładając ciężary do jednej ręki, szybko otworzył skrzynkę, wyjął list i złapał go wargami, żeby ręką zamknąć skrzynkę. Ja zaciekawiona co to przyszło, wyjęłam mu list, oglądnęłam i wsadziłam z powrotem ojcu w usta. Po czym oczywiście niczego nieświadoma zabrałam się i poszłam schodami w górę
__________________
MOJA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637498:-)

Edytowane przez Tosa
Czas edycji: 2012-08-16 o 01:34
Tosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 11:37   #3329
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

super ale się uśmiałam, dzięki
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:31   #3330
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Tosa Pokaż wiadomość

Wracałam z ojcem do domu z dużymi zakupami jedzenia. Każde z nas po kilka siatek w rękach. W skrzynce na listy był jeden nowy. Więc tata przekładając ciężary do jednej ręki, szybko otworzył skrzynkę, wyjął list i złapał go wargami, żeby ręką zamknąć skrzynkę. Ja zaciekawiona co to przyszło, wyjęłam mu list, oglądnęłam i wsadziłam z powrotem ojcu w usta. Po czym oczywiście niczego nieświadoma zabrałam się i poszłam schodami w górę
Mina taty z pewnością bezcenna
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.