porada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 08:02   #1
azb666
Przyczajenie
 
Avatar azb666
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18

porada


Hej Laski
Mam do Was sprawę- chciałabym byście mi coś pomogly, poradziły.
Otóż jestem z moim chlopakiem od prawie 4 lat i razem sporo przeszliśmy- wiele dziewczyn próbowało rozwalić nasz związek ale żadnej się nie udalo (np. jego dobra znajoma z ktora od zawsze pisal - gdy on mnie z nia poznal to ona jeszcze tego samego dni gdy pisali na gg to mnie w wiadomosciach do niego wyzywala iradzila by zerwal. A on nie zerwal ze mna tylko zerwal z nia kontakt- i gdy ona pisze cos lub dzwoni i chce sie spotkac to ona ja olewa). Jest jeden mały problem- on filrtuje z innymi, podrywa je a na dodatek na moich oczach. Gadałam z nim szczerze o tym, że to niezbyt fajne itp, a on odpowiedział mi tylko "Skarbie Kocham Cie, jesteś dla mnie ważna ale lubie wzbudzać w Tobie zazdrość i podrywa dziewczyny bo wtedy czuje się bardziej męski ale wiesz może jednak coś w tym jest- powinniśmy pomyśleć nad rozstaniem, bo jak jestem z Tobą to mam pewne hamulce i nie mogę ich podrywać tak jak bym chciał"
Co mam zrobić? a może jak go rozkochać tak by nie podrywał innych dziewczyn (jak na początku związku) ?
Będę Wam wdzięczna za jakąkolwiek radę, bo bardzo go kocham i mi na nim zależy..
pozdrawiam

Edytowane przez azb666
Czas edycji: 2013-01-21 o 09:56
azb666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:14   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: porada

Cytat:
Napisane przez azb666 Pokaż wiadomość
Hej Laski
Mam do Was sprawę- chciałabym byście mi coś pomogly, poradziły.
Otóż jestem z moim chlopakiem od prawie 4 lat i razem sporo przeszliśmy- wiele dziewczyn próbowało rozwalić nasz związek ale żadnej się nie udalo. Jest jeden mały problem- on filrtuje z innymi, podrywa je a na dodatek na moich oczach. Gadałam z nim szczerze o tym, że to niezbyt fajne itp, a on odpowiedział mi tylko "Skarbie Kocham Cie, jesteś dla mnie ważna ale lubie wzbudzać w Tobie zazdrość i podrywa dziewczyny bo wtedy czuje się bardziej męski ale wiesz może jednak coś w tym jest- powinniśmy pomyśleć nad rozstaniem, bo jak jestem z Tobą to mam pewne hamulce i nie mogę ich podrywać tak jak bym chciał"
Co mam zrobić? a może jak go rozkochać tak by nie podrywał innych dziewczyn (jak na początku związku) ?
Będę Wam wdzięczna za jakąkolwiek radę, bo bardzo go kocham i mi na nim zależy..
pozdrawiam
- jesteś z babiarzem; masz dwa wyjścia: olewasz go albo akceptujesz fakt, że masz takiego chłopa, bo on się nie zmieni. Wiem, bo miałam ojca babiarza i dlatego wiem, jaki to kanał dla jego kobiety. I dlatego wiem, że nie ma opcji, abym w takie związek wdepnęła.

I dla mnie bzdurą jest "wiele dziewczyn próbowało rozwalić nasz związek"- gdy para jest ku sobie, takie panny mogą sobie poskakać i tyle.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:32   #3
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: porada

to chyba jakiś żart?
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:52   #4
lullab24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 63
Dot.: porada

Cytat:
Napisane przez azb666 Pokaż wiadomość
Hej Laski
Mam do Was sprawę- chciałabym byście mi coś pomogly, poradziły.
Otóż jestem z moim chlopakiem od prawie 4 lat i razem sporo przeszliśmy- wiele dziewczyn próbowało rozwalić nasz związek ale żadnej się nie udalo. Jest jeden mały problem- on filrtuje z innymi, podrywa je a na dodatek na moich oczach. Gadałam z nim szczerze o tym, że to niezbyt fajne itp, a on odpowiedział mi tylko "Skarbie Kocham Cie, jesteś dla mnie ważna ale lubie wzbudzać w Tobie zazdrość i podrywa dziewczyny bo wtedy czuje się bardziej męski ale wiesz może jednak coś w tym jest- powinniśmy pomyśleć nad rozstaniem, bo jak jestem z Tobą to mam pewne hamulce i nie mogę ich podrywać tak jak bym chciał"
Co mam zrobić? a może jak go rozkochać tak by nie podrywał innych dziewczyn (jak na początku związku) ?
Będę Wam wdzięczna za jakąkolwiek radę, bo bardzo go kocham i mi na nim zależy..
pozdrawiam
I Ty po tych słowach dalej chcesz z nim być? Wiesz co zrób? Podrywaj na jego oczach facetów a potem kopnij go w dupę. Tyle.
lullab24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 09:02   #5
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: porada

Cytat:
Napisane przez lullab24 Pokaż wiadomość
I Ty po tych słowach dalej chcesz z nim być? Wiesz co zrób? Podrywaj na jego oczach facetów a potem kopnij go w dupę. Tyle.
nawet bym się nie fatygowała na podrywanie innych od razu przeszłabym do kopnięcia w dupę
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 09:03   #6
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: porada

Cytat:
Napisane przez azb666 Pokaż wiadomość
Hej Laski
Mam do Was sprawę- chciałabym byście mi coś pomogly, poradziły.
Otóż jestem z moim chlopakiem od prawie 4 lat i razem sporo przeszliśmy- wiele dziewczyn próbowało rozwalić nasz związek ale żadnej się nie udalo. Jest jeden mały problem- on filrtuje z innymi, podrywa je a na dodatek na moich oczach. Gadałam z nim szczerze o tym, że to niezbyt fajne itp, a on odpowiedział mi tylko "Skarbie Kocham Cie, jesteś dla mnie ważna ale lubie wzbudzać w Tobie zazdrość i podrywa dziewczyny bo wtedy czuje się bardziej męski ale wiesz może jednak coś w tym jest- powinniśmy pomyśleć nad rozstaniem, bo jak jestem z Tobą to mam pewne hamulce i nie mogę ich podrywać tak jak bym chciał"
Co mam zrobić? a może jak go rozkochać tak by nie podrywał innych dziewczyn (jak na początku związku) ?
Będę Wam wdzięczna za jakąkolwiek radę, bo bardzo go kocham i mi na nim zależy..
pozdrawiam
WTF????


Serio ci tak powiedział?

Dalej se wmawiaj, że to inne dziewczyny próbowały rozwalić wasz związek
Kolejna naiwna i zdesperowana, żeby misiaczka przy sobie zatrzymać.

Facet na twoich oczach podrywa inne laski, wiedząc, że to cię boli, chce rozstania, bo ty mu przeszkadzasz w wyrywaniu innych- a ty się pytasz jak to ratować??

Nie wierzę, że to nie prowo...
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 09:15   #7
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: porada

Ja bym panu podziękowała ponieważ:
- nie uznaję trójkątów czy innych wielokątów
- koleś podrywa inne laski by wzbudzić Twoją zazdrość (po co? dlaczego on chce abyś była zazdrosna, ciągle czuła się niepewnie?)
- gdy mu powiedziałaś, że Ci to nie odpowiada i Cię rani on nic z tego sobie nie robił czyli w chwili obecnej rani Cię całkiem świadomie i z pełną premedytacją.Nie szanuje Twoich uczuć.
- uważam, że nawet przysłowiowy babiarz jak się porządnie zakocha to rzuca swoje poprzednie życie i nie odczuwa potrzeby ciągłego flirtowania, Pomyślałąbym na Twoim miejscu, że widocznie mnie nie kocha i szuka mojej następczyni.
-nie możesz być pewna jego uczuć ani tego czy Cię kiedyś nie zdradzi bo...uwielbia rozbudzać Twoją zazdrość
-nie czułabym się bezpieczna w takim związku

Dla własnego zdrowia psychicznego bym zerwała, ale to Twoje życie i jeśli lubisz tą niepewność, zazdrość i ciągłą emocjonalną huśtawkę to Twoja sprawa.


EDIT:
Właśnie doczytałam ten tekst: "powinniśmy pomyśleć nad rozstaniem, bo jak jestem z Tobą to mam pewne hamulce i nie mogę ich podrywać tak jak bym chciał" i ręce mi opadły. On wyraźnie Ci proponuje zerwanie bo chciałby życia poużywać albo rzucił taki tekst żeby mieć Cię w garści. Teraz przestaniesz być sobą, będziesz się bała rozmawiać szczerze i zawsze będziesz się zastanawiała co zrobić/powiedzieć żeby Misio nie odszedł. To Ci bardzo zryje psychikę...jeśli obecna sytuacja jeszcze tego nie zrobiła.

Edytowane przez KrwawaMary86
Czas edycji: 2013-01-21 o 09:19
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 09:42   #8
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: porada

Albo rybka, albo akwarium.
Powiedz mu wprost niech sie zdecyduje, bo najwyrazniej mu przeszkadzasz w rwaniu innych panienek. Po takim tekscie mialabym bardzo powazne watpliwosci co do uczuc chlopaka.
Jak dziewczyny juz pisaly - pozbadz sie go i znajdz sobie normalnego chlopaka, ktory bedzie Cie szanowal.
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 09:44   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: porada

szanuj się kobieto. facet ci powiedział, że mu wadzisz przy podrywach innych dziewczyn, a ty się zastanawiasz, jak go rozkochać? jeśli cię nie pokochał przez 4 lata na tyle, żeby zrezygnować z romansów na boku to tego nie zrobi.
i nie, nie jakieś obce laski chciały rozbić wasz związek tylko twój facet chciał go rozbić!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:21   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: porada

Związałaś się z babiarzem. To nie jest i nie będzie monogamiczny związek. Jeżeli nie masz nic przeciwko, to OK, jeżeli jednak chciałabyś, aby Twój facet był (w sensie intymnym, "związkowym") tylko dla Ciebie, to sorry - tego z tym gościem nie uświadczysz. Już samo to, że "wiele kobiet" próbowało rozbić Wasz związek powinno było dać Ci do myślenia. Jedna nawiedzona panna może się zdarzyć, ale kilka takich sytuacji? To już wygląda podejrzanie i źle świadczy o zachowaniu się faceta - najwidoczniej jest dwuznaczne, a pewnie i sporo więcej. Niczego nie jesteś w stanie zrobić - mogłabyś być Angeliną Jolie, albo inną Miss Świata, a on i tak latałby za innymi - ten typ tak po prostu ma. Poza tym za późno na zmienianie reguł, które od kilku lat są już ustalone. Tego może dokonać inna kobieta, która od początku da mu popalić i wyznaczy jasne, nieprzekraczalne granice.

Poza tym wszystkim: przecież on Cię ani nie kocha, ani nie szanuje - czemu daje wyraz zarówno podrywając inne, jak i mówiąc, że najchętniej to by wybrał rozstanie. Po prostu teraz już tylko czeka, aż to Ty zerwiesz.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-01-21 o 10:24
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:58   #11
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: porada

Cytat:
Napisane przez lullab24 Pokaż wiadomość
I Ty po tych słowach dalej chcesz z nim być? Wiesz co zrób? Podrywaj na jego oczach facetów a potem kopnij go w dupę. Tyle.
Dokładnie
I to mocno!!

Chyba,ze on sobie tak chamsko zażartował,no ale.. Mimo wszystko to powiedział.

I Ty nie pytaj co zrobić,a SIĘ SZANUJ!
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 13:17   #12
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: porada

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Związałaś się z babiarzem. To nie jest i nie będzie monogamiczny związek. Jeżeli nie masz nic przeciwko, to OK, jeżeli jednak chciałabyś, aby Twój facet był (w sensie intymnym, "związkowym") tylko dla Ciebie, to sorry - tego z tym gościem nie uświadczysz. Już samo to, że "wiele kobiet" próbowało rozbić Wasz związek powinno było dać Ci do myślenia. Jedna nawiedzona panna może się zdarzyć, ale kilka takich sytuacji? To już wygląda podejrzanie i źle świadczy o zachowaniu się faceta - najwidoczniej jest dwuznaczne, a pewnie i sporo więcej. Niczego nie jesteś w stanie zrobić - mogłabyś być Angeliną Jolie, albo inną Miss Świata, a on i tak latałby za innymi - ten typ tak po prostu ma. Poza tym za późno na zmienianie reguł, które od kilku lat są już ustalone. Tego może dokonać inna kobieta, która od początku da mu popalić i wyznaczy jasne, nieprzekraczalne granice.

Poza tym wszystkim: przecież on Cię ani nie kocha, ani nie szanuje - czemu daje wyraz zarówno podrywając inne, jak i mówiąc, że najchętniej to by wybrał rozstanie. Po prostu teraz już tylko czeka, aż to Ty zerwiesz.
true true.
Facet Ci mówi prosto z mostu, że chce wyrywać inne. Na dodatek wasz związek wytrwał wiele 'kobiet które chciały to zepsuć' otóż tak jak Doris wyżej pisze, jedna nawiedzona może sie napatoczyć, ale 'wiele' już nie. Koleś sobie wyrywa co popadnie a potem one chcą czegoś więcej więc dlatego macie problemy, a Ty jeszcze chcesz to ratować? Ja się pytam w ogóle co tu jest do ratowania? 'związek' z kolesiem, któremu w głowie flirty i inne kobiety, noo tooo na prawdę bezpieczeństwo i zaufanie w związku zapewnione na 100%
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:23   #13
Kamyk456
Raczkowanie
 
Avatar Kamyk456
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Światełko w tunelu
Wiadomości: 163
Dot.: porada

Cytat:
Napisane przez azb666 Pokaż wiadomość
Hej Laski
Mam do Was sprawę- chciałabym byście mi coś pomogly, poradziły.
Otóż jestem z moim chlopakiem od prawie 4 lat i razem sporo przeszliśmy- wiele dziewczyn próbowało rozwalić nasz związek ale żadnej się nie udalo (np. jego dobra znajoma z ktora od zawsze pisal - gdy on mnie z nia poznal to ona jeszcze tego samego dni gdy pisali na gg to mnie w wiadomosciach do niego wyzywala iradzila by zerwal. A on nie zerwal ze mna tylko zerwal z nia kontakt- i gdy ona pisze cos lub dzwoni i chce sie spotkac to ona ja olewa). Jest jeden mały problem- on filrtuje z innymi, podrywa je a na dodatek na moich oczach. Gadałam z nim szczerze o tym, że to niezbyt fajne itp, a on odpowiedział mi tylko "Skarbie Kocham Cie, jesteś dla mnie ważna ale lubie wzbudzać w Tobie zazdrość i podrywa dziewczyny bo wtedy czuje się bardziej męski ale wiesz może jednak coś w tym jest- powinniśmy pomyśleć nad rozstaniem, bo jak jestem z Tobą to mam pewne hamulce i nie mogę ich podrywać tak jak bym chciał"

Ale tekst.. Co za burak i cham... Przecież z tego tekstu bije totalny brak szacunku do Ciebie jako do partnerki!!


Co mam zrobić? a może jak go rozkochać tak by nie podrywał innych dziewczyn (jak na początku związku) ?

rozkochać to już go raczej nie rozkochasz, to nienormalna sytuacja, żebyś Ty musiała ciągle się zamartwiać, jak być lepszą od całej zgrai lasek, które on może podrywać. Stracisz dobre samopoczucie, szacunek do siebie.

A odpowiedz sobie na podstawowe pytanie: jesteś z nim szczęśliwa? Czy Twoje emocjonalne potrzeby są w tym związku spełnione?
Z tego, co przeczytałam, potrzeba bezpieczeństwa na pewno nie..

Będę Wam wdzięczna za jakąkolwiek radę, bo bardzo go kocham i mi na nim zależy..
pozdrawiam
x
Kamyk456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:13   #14
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: porada

haha...o matko i córko,uśmiałam się,jak to nie żart to ja już nie wiem. Jakby mi facet powiedział,że nie może sobie podrywać innych bo jestem dla niego przeszkodą,to bym mu za☠☠☠ała takiego kopa żeby się zatrzymał na dworcu centralnym w Warszawie i kazałabym mu spadać do tych ''innych'' dziewczynek,które ma na oku.
Gorzej,ja bym sądziła,że sobie był ze mną żeby pobzykać.
Chyba,że twój facet ma takie kiepskie poczucie humoru,że dla niego takie żarty są na porządku dziennym,no ale ja go nie znam,tylko ty z nim jesteś.
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 23:09   #15
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: porada

Zachowaj godność. Psom na baby dziękujemy!
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 23:19   #16
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Wink Dot.: porada

Kopal w dupke i pa pa
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.