Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 10:54   #3421
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Stoję w kolejce w banku. W okienku obok słyszę pana "Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym kredycie prostolinijnym"
"Prostoliczonym" - poprawia pani z okienka.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 21:55   #3422
kaliber32
Raczkowanie
 
Avatar kaliber32
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 90
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Do tej pory nie wiem, miałam je w nogawce z poprzedniego dnia

tez mi się to zdarzylo, ale na szczęście w domu
__________________
"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać. "


22.03: 71,4kg
03.08: 64kg
Cel -> 60kg
kaliber32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 20:56   #3423
Deserted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

nasłuchałam się kiedyś pewnej płyty, ochlałam zielonej herbaty, doznałam zaćmienia mózgu zamiast dziecku włożyć smoczka do buzi, to chciałam mojej matce, ta się mnie pyta co ja robię, a ja zaczęłam się śmiać. na wieczór obejrzałam urywek galileo o morderstwie sprzed 30 lat, trochę przestraszona położyłam się. światło padało z sąsiedniego pokoju na mój stolik, patrzę się i patrzę na ten przedmiot na nim, jakieś frędzelki jak od mopa. nie wiedziałam co to jest, zaczęłam się bać. po 15 minutach przypomniałam sobie, że żelazko tam stoi.

albo nachlałyśmy się z koleżanką i szukałyśmy świateł od roweru na moim trawniku,
normalnie grzebałam paluchami po ziemii, przez pół podwórza, bo ona twierdziła, że je zgubiła akurat tam. tak naprawdę to jej odkręcili na peronie

nigdy nie zapomnę tego jak stałam na przystanku autobusowym i minęła mnie babka jadąca na rowerze ze swoją córką bodajże, która siedziała na bagażniku i trzymała 10 rolek papieru do dupy to się nazywa odwaga !
Deserted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 22:28   #3424
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez gramolina_m Pokaż wiadomość
Poczytuję sobie ten wątek w pracy i jestem zszokowana ilu osobom zdarzyła się wpadka z rajstopami w spodniach. Mi w postawówce i raz tylko, ale też się spaliłam ze wstydu i będę to pamiętała do końca życia.
Oprócz tego mam na koncie dwie wpadki kulinarne, z których do dziś śmieje się cała rodzinka:
1) robiłam kotlety z piersi kurczaka w bułce tartej. Ale już podczas smażenia coś mi się kolor nie podobał tych kotletów. A brat po spróbowaniu stwierdził, że coś ewidentnie z nimi nie tak. Po małym dochodzeniu okazało się, że zamiast bułki tartej użyłam kaszy manny I, żeby nie robić mi przykrości jakoś wszyscy te kotlety zjedli z keczupem i innymi dodatkami :P choć nie radzę testować, kotlety były niesmaczne i bardzo twarde
2) moja ś.p. mama robiła często placki z parówkami i z wierzchu nie było tych parówek widać. I po powrocie ze szkoły nałożyłam sobie tych placków, wzięłam dżemik truskawkowy, posmarowałam, przeżuwam... a tu niespodzianka w środku :P i ryk maaaaaaaaaaaaaamooo, czemu nie powiedziałaś, że to z parówkaaaaaaaaaaaami

A ostatnio zrobiłam z siebie głupka w publicznym miejscu. Zagadałam się z koleżankami i wyciągnęłam pomadkę ochronną, żeby posmarować usta. I okazało się, że próbuję otworzyć... tampona. Ups

A z takich mega krępujących, to żegnamy się z byłym już chłopakiem po spotkaniu u mnie w domu, cisza bo wieczór i nagle słychać dźwięk jakby czajnik cichutko właśnie zaczynał gwizdać. I on z konsternacją i małym przerażeniem na twarzy "słyszałaś? co to??" A ja ledwo od śmiechu się powstrzymuje i "nie, nie słyszałam" i od razu zmiana tematu. A ten dźwięk to był niestety mimowolny dźwięczny bączek

Więcej grzechów póki co nie pamiętam
Padlam !!!! Dziewczyny no wiekszosc duza mnie rozbawila do lez


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 23:37   #3425
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Niektóre są naprawdę genialne Udało mi sie przeczytać cały wątek.

Jak coś mi się przypomni z moich, to napiszę - wiem przynajmniej, że nie jest ze mną tak źle - łyżeczkę wyrzuciłam tylko raz, jak byłam mała. Gorzej z zostawianiem plecaka, kurtki, a nawet butów w szkole.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 17:55   #3426
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Deserted Pokaż wiadomość
nasłuchałam się kiedyś pewnej płyty, ochlałam zielonej herbaty, doznałam zaćmienia mózgu zamiast dziecku włożyć smoczka do buzi, to chciałam mojej matce, ta się mnie pyta co ja robię, a ja zaczęłam się śmiać. na wieczór obejrzałam urywek galileo o morderstwie sprzed 30 lat, trochę przestraszona położyłam się. światło padało z sąsiedniego pokoju na mój stolik, patrzę się i patrzę na ten przedmiot na nim, jakieś frędzelki jak od mopa. nie wiedziałam co to jest, zaczęłam się bać. po 15 minutach przypomniałam sobie, że żelazko tam stoi.

albo nachlałyśmy się z koleżanką i szukałyśmy świateł od roweru na moim trawniku,
normalnie grzebałam paluchami po ziemii, przez pół podwórza, bo ona twierdziła, że je zgubiła akurat tam. tak naprawdę to jej odkręcili na peronie

nigdy nie zapomnę tego jak stałam na przystanku autobusowym i minęła mnie babka jadąca na rowerze ze swoją córką bodajże, która siedziała na bagażniku i trzymała 10 rolek papieru do dupy to się nazywa odwaga !
bardziej żenujące niż śmieszne.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 18:48   #3427
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Koleżanki, a ja przedstawię Wam kilka historyjek z życia mojej nieżyjącej już babuni, która była osobą lekko pogubioną
Kiedyś np poszła na plac kupić sobie buty. Niestety, już po zakupie zorientowała się, że są 2 lewe a ewentualna reklamacja jest niemożliwa. W tym samym dniu będąc u swojej koleżanki usłyszała od niej cytuję "Ty wiesz, że jakaś cućma kupiła na targu 2 lewe buty?" Ale był śmiech, gdy babunia odpowiedziała "Tak, ta ciućma to ja!".

Innym razem była bardzo zaskoczona, że jej pasta do zębów ma dziwnie mydlany smak. Owa pasta okazała się być kremem do golenia (pochodzącym z darów z kościoła, jej syn był tam ministrantem).

Jeszcze innym razem przez pomyłkę zamiast połowy tabletki na nadciśnienie zażyła całą na sen ( w dzień!), dziwiąc się nadmierną sennością.

Pewnego wieczoru wybrała się do operetki z koleżanką, moja mama wyjątkowo zrobiła jej makijaż, do którego kompletnie nie była przyzwyczajona. Wracając, dziwiła się spojrzeniom ludzi w autobusie. Makijaż był totalnie rozmazany

Moja babcia miała bardzo ciekawe życie
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 19:00   #3428
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

tekla, miałaś ciekawą babcię

Ja pamiętam, jak moja przyjaciółka (która jest nieprzytomna wieczorem) kiedyś gdy u mnie nocowała nagle w nocy zaczęła marudzić, ze nie zaśnie, jeśli nie zaśpiewam jej kołysanki. Albo nagle się obudziła i pytała, czy widzę ten świecący most, przez kilkanaście minut się ze mną o to kłóciła.

Albo w dzieciństwie, nie cierpiałam chodzić do pewnych ludzi, więc postanowiłam zachorować - wystawiałam mokrą głowę za okno, jadłam wszystkie niezdrowe rzeczy... i nic. Zdrowa jak nigdy. Więc gdy rano się obudziłam, postanowiłam udawać chorą. Leżę sobie i udaję, tata się nabrał. Mama przychodzi i pyta po prostu - naprawdę jesteś chora? A ja taka rozżalona i obrażona "nie". Bo bezpośrednie kłamstwo to byłoby za dużo... Byłam dziwnym dzieckiem.

Kiedyś też kiedy moja siostra się przeprowadzała (a jest ode mnie 10 lat starsza) jej sąsiadka podeszła do mnie, poinformowana, że będzie tu dziewczyna z młodszą siostrą i spytała czy to ja sie wprowadzam. Nasze miny bezcenne. Ale cóż, siostra naprawdę wygląda dość młodo.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 17:08   #3429
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Pewnego razu gdy moja kolezanka stała na przystanku do dziewczyny obok podeszła starsza kobieta i mówi " haszło?" . Wszyscy robią dziwne miny nikt nie wie o co chodzi, a starsza kobieta z uporem maniaka powtarza "haszło" w koncu lekko już zdenerwowana dziewczyna odpowiada " czerwony kapturek".
W koncu po jakimś czasie moja kolezanka skojarzyła ze kobieta z lekko niekompletnym zgryzem chciałapowiedzieć " H szło?" w sensie czy autobus H już jechał. Może jak sie to pisze nie jest to tak zabawne,ale mnie rozbawiło do łez.


Kiedyś na praktykach w miejscowości Pakostane w Chorwacji przeprowadzaliśmy ankiety wśród turystów. Akurat podeszlismy do grupy Czechów którzy nie znali ani angielskiego ani niemieckiego jedynie troche rozumieli polski. Ankiete przeprowadzałam ja i pytam się owych turystów "Jak podoba się Państwu w Pakistanie?" na poczatku nie wiedziałam dlaczego stojąca obok kolezanka z kolega zanoszą się śmiechem. Znowu powtórzyłam pytanie "jak podoba się państwu w Pakistanie?". Dopiero gdy zakonczyłam ankiety kolezanka uświadomiła mi co powiedziałam. Na szczęście Czesi w ogóle nie skapneli się jaką gafe popełniłam w innym razie mogli by sobie pomyśleć że biuro turystyczne ich okłamało i wywiozło do Pakistanu.

Edytowane przez ma-linka
Czas edycji: 2013-05-03 o 17:17
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 18:00   #3430
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Jeszcze coś o babci Kiedyś poszła do sąsiadki zanieść zapasowe klucze do mieszkania. Jak wróciła, okazało się że poszła do niej w... bieliźnie, tj halce

Z kolei ja, mając 11 lat podczas lekcji angielskiego (akurat było odpytywanie) kiedy zostałam poproszona o zadanie trudnego pytania "difficult" wypaliłam:
What's difficult in english ??
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 12:58   #3431
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ostatnio tak szybko śpieszyłam się do lekarza że pojechałam w domowych ciapach, zauważyłam to dopiero w przechodni
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 20:09   #3432
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Wyszłam rano z psem zaspana przed blok. Szedł jakiś mężczyzna że swoim psem. Nie widziałam czytalam oglosżenie na drzwiach klatki. Mężczyzna podchodzi do mojego psa ze swoim i mówi do psa przywitaj sie bo pies widocznie nie bardzo byl oswojony z innymi (moj za to wzzystkich chcialby wycalowac)a ja nieskojazylam i powiedziałam mu Dzień dobry w tym właśnie momencie . Wiec wyglądało to jakbym odpowiedziała na komendę tego mężczyzny
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:39   #3433
Miffy22
Rozeznanie
 
Avatar Miffy22
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 538
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kupiłam w Tesco cider Kopparberga i przy kasie osunęła mi się z ręki i się potłukła butelka, było mi tak wstyd że przepraszałam ich kilka razy ale nic się nie stało, dali mi nową i nie musiałam płacić za stratę. Co najlepsze pare metrów dalej upuściłam reklamówkę (nie mam pojęcia jak to się stało) w której był cider, no i po butelce. Myślałam że się zapadne pod ziemię
Miffy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:52   #3434
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Wczoraj myślałam,że zleję się w majtasy z mojej siostry... Złapała mnie mega migrena, a moja siostra też umierała bo chora, obydwie leżałyśmy jak zwłoki.
W końcu się podniosłyśmy siedzimy i wywiązuje się dialog:
SIS:
- weź dotknij moje oko, mam twarde i mi wystaje, zobacz czy ty masz tak samo...
JA:
-ja mam tak samo bo głowa mnie boli i mi oko wypada...
SIS:
-ja się boję bo tak jest jak się jaskra zaczyna to ciśnienie w oku jest duże, a ja nie chcę być FUREWA BLAIND!!!!
Ona powiedziała to z takim przejęciem i takim tonem,że myślałam że wylewu za chwilę ze śmiechu dostanę!!! oczywiście powiedziała to dosłownie tak jak napisałam aż w simsach psa tak nazwałam hahahahahaha
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:19   #3435
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Moja mama ostatnio wybierała się na cmentarz. Było jednak tak gorąco, że stwierdziła że nie pójdzie bo przecież padnie tam trupem Kiedyś, jeszcze jak mieszkała z rodzicami zadzwoniła do domu bo czegoś zapomniała. Odebrała jej mama, która owego dnia szła na pogrzeb. Moja mama zaskoczona zapytała: " To ty jeszcze nie na cmentarzu?"

Jeszcze kiedyś moja śp babcia jak co rano wybrała się na mszę do kościoła, to było zimą kiedy rano jest ciemno (zawsze chodziła na 7). Wchodząc poczuła, że potyka się o jakąś szmatę... Ową szmatą okazała się... jej koszula nocna! Speszona, włożyła ją od razu do kieszeni płaszcza i poszła dopiero na kolejną mszę A ja do niej- babciu, a jakbyś tak potknęła się przed księdzem przy komunii???
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 20:55   #3436
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Miffy22 Pokaż wiadomość
Kupiłam w Tesco cider Kopparberga i przy kasie osunęła mi się z ręki i się potłukła butelka, było mi tak wstyd że przepraszałam ich kilka razy ale nic się nie stało, dali mi nową i nie musiałam płacić za stratę. Co najlepsze pare metrów dalej upuściłam reklamówkę (nie mam pojęcia jak to się stało) w której był cider, no i po butelce. Myślałam że się zapadne pod ziemię


nie był ci jak widzę pisany
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 09:47   #3437
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Hehehe, no wiesz, alkohol ponoć szkodzi zdrowiu
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 10:46   #3438
Miffy22
Rozeznanie
 
Avatar Miffy22
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 538
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość


nie był ci jak widzę pisany
Chyba nie, jeszcze nie wypiłam a tu już takie numery

Moja mama ostatnio chciała bułki świeże kupić w sklepie, podeszła do drzwi szklanych i myślała że się zaraz otworzą. Okazało się, że sklep jeszcze zamknięty Pocałowała szybę i poszła
Mi się też zdarzało, albo otwierały się z opóźnieniem albo to nie te drzwi
__________________

Czasem jeden uśmiech może sprawić że dzień staje się lepszy





Miffy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:38   #3439
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Jeszcze jedna historia z babcią- pewnego razu dostała od sąsiadki oliwę z oliwek. Sęk w tym, że przelała ją do dzbaneczka, w którym zwykle był sok z cytryny. Kiedy dziadek wrócił z pracy, zamarzyła mu się herbata z cytryną... Tak, dobrze myślicie- wlał sobie do herbaty oliwę Babcia, gdy zauważyła nieruszoną herbatę zaczęła burzyć się, że w domu wszystko się marnuje, po czym... skosztowała pysznego trunku
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 20:05   #3440
greenpowerland
Raczkowanie
 
Avatar greenpowerland
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 404
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Nie wiem jak to się stało, rano się przebudziłam i napisałam przyjaciółce smsa o treści " hahaha wszyscy jakieś swoje szczegolnie kremy"
ona mi odpisała " coo, o co ci chodzi?" a ja " no kremy albo cos" i poszłam spać, cały czas się z tego śmiałyśmy ,bo nagle takiego coś piszę rano, nawet nie pamiętam kiedy jej to pisałam hahaha
__________________

greenpowerland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:35   #3441
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Hahaha, boskie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 13:47   #3442
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

To mi się przypomniała sytuacja jak moja mała kuzynka (5 lat) poszła ze swoją babcią do kościoła na święto matki boskiej zielnej czy jakoś tak no i wtedy na msze przynosi się poświęcić jakieś tam zrobione bukiety z kwiatów, zbóż itd... no a że ta mała jest bardzo bezpośrednia, w czasie mszy zobaczyła, że z owego bukietu wychodzi jakiś owad rzuciła w czasie mszy na pół kościoła : Babcia uważaj bo Ci do ☠☠☠☠*y wejdzie
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:00   #3443
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez kvetinka Pokaż wiadomość
Całkiem niedawno wysiadłam z autobusu i poszłam na postój taxówek. Podeszłam do pierwszej i pytam czy mnie zawiezie tam i tam. A facet patrzy na mnie i mówi NIE. Więc pytam Dlaczego? A on mi na to że nie jest taksówkarzem, tylko czeka na kogoś. Dopiero zajarzyłam ze jego auto wogóle nie przypomina nawet taksówki.
Cytat:
Napisane przez kvetinka Pokaż wiadomość


Kiedys siedziałam w wannie i brakło światła. Musiałam skończyć kąpiel "po omacku". No i umyłam głowę płynem do mycia naczyń Ludwik. A najlepsze że zorientowałam się dopiero po kilku godzinach czując zapach miety.

popłakałam sie normalnie miszcz

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Uwielbiam czytać takie wpadki. Poprostu kwiczę ze śmiechu.

Ja jak byłam młodsza miałam przecedzić rosół, jacyś goście byli na obiedzie i już wszyscy głodni, więc szybko poleciałam do kuchni, oparłam durszlak (taki metalowy) o brzeg zlewu i wylałam cały rosół. Zapomniałam tylko postawić garnek pod tym durszlakiem i cały rosół popłynął sobie....

Mieliśmy suczkę rodziców na przechowaniu, bo miała cieczkę i nie mogła być w domku (wiecie watahy psów), po domu chodziła w majtkach z dziurą na ogonek. Rano przed pracą mój zaspany mąż wyszedł z nią na dwór, ale zapomniał jej zdjąć te majtki. Ale biedna się w niego wpatrywała, a on nic. A ja płakałam ze śmiechu przy oknie. W końcu wysikała się przez te majtki.

Moja koleżanka wsiadła z mamą z zakupami z targu (pełno siatek, cała wytłoczka jajek) do samochodu, w którym miał czekać na nich tata. Poukładały zakupy za siedzenia, na tylnej szybie, nagadały się przy tym. Nagle patrzą a to nie ich samochód, a kierowca ma buzię otwartą. Ups...

nie moge
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:11   #3444
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Moja mama kiedyś zamiast kremu do twarzy użyła... wosku do włosów, który stał obok
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:20   #3445
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Całkiem niedawno, mój TŻ dzowni do mnie ,troche po połnocy, ja wielce zdzwiona i zaspana ale też zaniepokojona odbieram.
- cześć kotuś, która godzina?
- noo, 00.30 a co?
- kuurr** a ja myślałem, że już rano i pod robotą jestem, ale zdziwiłem się, bo mały ruch i dlatego pytam. (Miał na 6 do pracy)
myslałam, że padne.

Kiedyś poszłam w kapciach do sklepu.

Zdarzyło mi się zapomnieć plecaka ze szkoły

Dużo razy musztardę/keczap chowałam do pralki
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 16:59   #3446
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez bulka114 Pokaż wiadomość
Całkiem niedawno, mój TŻ dzowni do mnie ,troche po połnocy, ja wielce zdzwiona i zaspana ale też zaniepokojona odbieram.
- cześć kotuś, która godzina?
- noo, 00.30 a co?
- kuurr** a ja myślałem, że już rano i pod robotą jestem, ale zdziwiłem się, bo mały ruch i dlatego pytam. (Miał na 6 do pracy)
myslałam, że padne.

Miałam kiedyś podobnie:
Budze się nocy patrzę że jest 05:35 a miałam wstać o 05:20 i wyskakuję z łóżka, szybko się zbieram i lece żeby obudzić brata, budze go, on patrzy na zegarek i pyta się mnie co ja robię, że jest 3 w nocy, na co ja że nie, że jest przed 6 , a jak się okazało była 3 kilka razy mi się tak zdarzyło ze widziałam inną godzinę na wyświetlaczu telefonu niż była naprawdę i się zbierałam do szkoły.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:33   #3447
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Mój kolega swego czasu miał operację na wrzody. Kiedy przyszedł do niego lekarz i powiedział, że już może jeść był tym bardzo uradowany i poleciał do bufetu na kotlecik i frytki. Jakiś czas potem lekarz znów przyszedł i mówi, że może jeść... biszkopty
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:58   #3448
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Mój kolega swego czasu miał operację na wrzody. Kiedy przyszedł do niego lekarz i powiedział, że już może jeść był tym bardzo uradowany i poleciał do bufetu na kotlecik i frytki. Jakiś czas potem lekarz znów przyszedł i mówi, że może jeść... biszkopty
Mam nadzieję, że nie odchorował tego obżarstwa
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:52   #3449
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Nie, na szczęście wszystko było OK ale wiesz... może być różnie, gdy po takim zabiegu od razu serwujemy żołądkowi "lewy sierpowy" Ja jeszcze jak byłam mała podczas karmienia zupką przecierową nakichałam na moją babunię Caluśka w zupie była
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:03   #3450
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kiedys podczas przebierania sie na wf odkrylam ze nie mam stanika a na rozmiar nie narzekam i bez niego musialam cwiczyx

W podstawowce idac do szkoly zastanawialam sie czemu nikogo jeszcze nie ma a sama zadowolona,ze juz jestem. Za chwile zauwazylam,ze plecak zostal w domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.