Spalacze tłuszczu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 15:12   #1
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31

Spalacze tłuszczu.


Hej dziewczyny. Proszę o radę, od póltora roku ćwiczę i jestem na diecie. Czasem mam małe grzeszki ale nie za wielę. W ciąży z drugim dzieckiem przytyło mi się aż 28 kilo, schudlam prawie 20 ale jeszcze chce schudnać z 10 kilo, ale od marca waka i cm stoją w miejscu. Zastanawiam się nad spalaczem tłuszczu. Co polecacie? I czy wogóle warto po to sięgać? Najwiecej cm mam w biodrach i brzuchu.
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 17:00   #2
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Spalacze tłuszczu.

Cytat:
Napisane przez AgusiaMajusia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Proszę o radę, od póltora roku ćwiczę i jestem na diecie. Czasem mam małe grzeszki ale nie za wielę. W ciąży z drugim dzieckiem przytyło mi się aż 28 kilo, schudlam prawie 20 ale jeszcze chce schudnać z 10 kilo, ale od marca waka i cm stoją w miejscu. Zastanawiam się nad spalaczem tłuszczu. Co polecacie? I czy wogóle warto po to sięgać? Najwiecej cm mam w biodrach i brzuchu.
Na jakiej diecie jesteś i jakie ćwiczenia wykonujesz ?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 19:56   #3
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Spalacze tłuszczu.

Jem min. 4 posiłki dziennie, staram się pięć. Teraz w te goraca zdarzyło się mniej, bo naprawde nie chciało się jeść. Nie jem fast food'ów, dużo owoców i warzyw. Ok. 3 litry dziennie wody, czasem mniej czasem wiecej. Słodkości czasami ale to jak zbliża mi się miesiaczka, czasem ciasta typu dyniowe, marchewkowe, bananowe. Nie umiem zrezygnować z białego pieczywa i makaronów. Ćwiczę z Chodakowską i Mel.B 4-5 razy w tyg. Tyle samo rowerki ( miastowo z dzieciakami) nie mam prawa jazy, więc dużo spacerków. W ciągu roku wypracowałam 20 kilo i dośc dużo cm. Teraz stoi i waga i cm. Wiem że waga nie powinna byc istotna. Już trochę tracę motywację nie mam pomysłów co zmienić.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Jem 4-5 posiłków dziennie ( teraz w te upały czasem mniej bo nie chciało się jeśc) nie jem fast food'ow, czasem słodycze , czasem ciasta typu marchewkowe, dyniowe, bananowe. Dużo owocow i warzyw. Nie umiem zrezygnować z białego pieczywa i makaranów. W domu dużo gotujemy w szybkowarze, wiec nie tłusto. Piję ok. 3 litry wody czasem wiecej czasem mniej. Ćwiczę z Chodakowską i Mel B. 4-5 razy w tyg. Tyle samo rowerki(miastowo z dzieciakami) teraz wszystko staneło. Chce jeszcze trochę cm. Zgubić . Czasem już tracę już motywację
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 16:55   #4
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Spalacze tłuszczu.

Cytat:
Napisane przez AgusiaMajusia Pokaż wiadomość
Jem min. 4 posiłki dziennie, staram się pięć. Teraz w te goraca zdarzyło się mniej, bo naprawde nie chciało się jeść. Nie jem fast food'ów, dużo owoców i warzyw. Ok. 3 litry dziennie wody, czasem mniej czasem wiecej. Słodkości czasami ale to jak zbliża mi się miesiaczka, czasem ciasta typu dyniowe, marchewkowe, bananowe. Nie umiem zrezygnować z białego pieczywa i makaronów. Ćwiczę z Chodakowską i Mel.B 4-5 razy w tyg. Tyle samo rowerki ( miastowo z dzieciakami) nie mam prawa jazy, więc dużo spacerków. W ciągu roku wypracowałam 20 kilo i dośc dużo cm. Teraz stoi i waga i cm. Wiem że waga nie powinna byc istotna. Już trochę tracę motywację nie mam pomysłów co zmienić.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Jem 4-5 posiłków dziennie ( teraz w te upały czasem mniej bo nie chciało się jeśc) nie jem fast food'ow, czasem słodycze , czasem ciasta typu marchewkowe, dyniowe, bananowe. Dużo owocow i warzyw. Nie umiem zrezygnować z białego pieczywa i makaranów. W domu dużo gotujemy w szybkowarze, wiec nie tłusto. Piję ok. 3 litry wody czasem wiecej czasem mniej. Ćwiczę z Chodakowską i Mel B. 4-5 razy w tyg. Tyle samo rowerki(miastowo z dzieciakami) teraz wszystko staneło. Chce jeszcze trochę cm. Zgubić . Czasem już tracę już motywację
Warto byś przeiczyła wartość kaloryczną oraz ile spozywasz białka, tłuszczy, cukrów w ciągu dnia.

Możliwe, że aktualny trening jest nie wystrczająy. Jednoześnie możliwe jest, że jesz za mało.
W żadne spalaczebym nie inwestowała, raczej w zmianę treingów i przyjrzeniu się diecie.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 06:35   #5
beata1989rok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 158
Dot.: Spalacze tłuszczu.

a zna moze ktos taka strone na ktorej mozna to wszystko obliczyc?
beata1989rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 07:21   #6
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Spalacze tłuszczu.

A ile tych kalori powinnam jeść dziennie? Za mało jem? Może za dużo? Ćwiczenia zmieniam dodaję teraz ćwiczę turbo wyzwanie z Chodakowską , do tego brzuch zmieniam , więć ćwiczeń ok. 45 -50 min dziennie i min godz rower a zazwyczaj dwie. Zastanawiam się, może lepiej sobie kupić jakąś diete?
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 21:43   #7
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Spalacze tłuszczu.

ja znam. Fatsecret.pl
praktycznie każdy produkt tam znajdziesz. jak nie masz wagi, to jeszcze ilewazy.pl
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 00:53   #8
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Spalacze tłuszczu.

Spalacz tłuszczu to bardziej placebo niż złoty środek,ja nie polecam.Po jakimś czasie treningu waga zawsze stanie w miejscu i tu wbrew pozorom trzeba zacząć więcej jeść(ok.200kcal),żeby rozruszać metabolizm,bo on się zatrzymał,dlatego stoisz w miejscu.Dorzuć do tego teraz bieganie(polecam plan 10 tygodni),a efekt masz murowany.Pozdrawiam
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 10:12   #9
pam_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Spalacze tłuszczu.

Też nie polecałabym żadnych spalaczy, jeśli waga stanęła, to faktycznie może być to kwestia diety. Wylicz sobie wszystko, ile dziennie zjadasz, a ile jeść powinnaś i daj znać
pam_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 07:00   #10
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Spalacze tłuszczu.

Dzięki dziewczyny zjadam ok. 1800 2000 kalorii dziennie. Po póltora roku diety ile powinnam zjadać dziennie? Nie mogę się zabrać za bieganie, nie potrafie dobrze biegać. Męczy mnie to biegam za swoim dwu latkiem hehe. Jem pięc posiłków , i piję ok. 3 litrów wody.
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 14:19   #11
pam_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Spalacze tłuszczu.

1800-2000 kcal dziennie to może być trochę za dużo, obcięłabym nieco kalorie, ale oczywiście nie jakoś drastycznie. Może okazać się jednak konieczna rezygnacja z białego pieczywa i makaronów, dużo tego zjadasz?
pam_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 14:26   #12
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Spalacze tłuszczu.

Jak obniżysz kalorie to będziesz miała efekt jo-jo.Jak nie ćwiczysz to zostaw tak jak jest.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 09:13   #13
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Spalacze tłuszczu.

Makarony dwa razy może trzy razy w miesiacu. Białe pieczywo ze 3 razy w tyg. A ćwiczę nadal
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-14 10:13:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.