Klub PURE Health & Fitness w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 08:48   #1
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999

Klub PURE Health & Fitness w Krakowie


Witam,
czy ktoś z was już uczęszcza do tego klubu od dłuższego czasu? Właśnie zaczęłam tam chodzić, ale chciałabym się dowiedzieć od was co sądzicie o tym klubie i jak wam się podoba
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:25   #2
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

a ile kosztuje karnet? planuję się tam zapisać w przyszłym miesiącu
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:30   #3
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Olenia20 Pokaż wiadomość
a ile kosztuje karnet? planuję się tam zapisać w przyszłym miesiącu
to zależy od czasu trwania umowy - na 3 miesięcy = 215zł/miesiąc, na 12 miesięcy = 190zł/miesiąc, na 24 miesięcy = 170zł/miesiąc. Płacić trzeba co miesiąc. A teraz już gdzieś chodzisz ćwiczyć?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 21:48   #4
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

zaczynam od listopada
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 21:56   #5
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Olenia20 Pokaż wiadomość
zaczynam od listopada
to jeśli wybierzesz się do Pure, to daj znać - mogłybyśmy razem chodzić
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 22:00   #6
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

właśnie odwiedziłam ich stronę i mają całkiem fajną ofertę jeśli się zdecyduję- dam znać
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 08:40   #7
lea883
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Hej
Ja zapisałam się na początku 2009 roku, jeszcze przed otwarciem. Przez pierwsze kilka miesięcy byłam bardzo zadowolona, tzn - naprawdę lubiłam tam chodzić, ćwiczyć. Zrzuciłam też 8 kg Więc wszystko na plus. Zajęcia bardzo fajne, różnorodne, trenerzy też w porządku. Ogromnym plusem są dla mnie przestronne szatnie z prysznicami oraz sporo maszyn kardio. Od lipca 2009 do stycznia 2010 nie chodziłam (zawiesiłam/zamroziłam swoje członkostwo z powodu problemów ze zdrowiem). Wróciłam na siłownie od lutego i widzę, że wiele się zmieniło od tamtej pory.
Tłok - jest o wiele więcej ludzi niż te pół roku temu, pojawił się większy "lans", ale to akurat mnie nie rusza. Chodzę tam ćwiczyć, a nie "prezentować się" Tłok przyczynia się do tego, że o wiele dłużej czeka się na maszyny kardio. Nie mam też szans dopchać się na siłownię w bardziej "męskiej" części, bo jest okupowana non stop, ciężko wykonać serie treningu kiedy maszyny są ciąglę zajęte

Generalnie nie zniechęcam się i mam zamiar chodzić tam nadal, lubię zajęcia z yogi, strechingu, TBC... każdy znajdzie cos dla siebie Skupiam się na ćwiczeniach i liczę, że zgubię kolejne kilogramy.

Moja subiektywna ocena jest na PLUS, ale wiem, że są osoby którym klub totalnie nie przypadł do gustu (w tym mojemu narzeczonemu który rozwiązuje umowę od przyszłego miesiąca..). Jestem ciekawa waszych opinii.
Pozdrowienia!
lea883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 13:31   #8
bianka797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

NIE POLECAM!!!Byłam tam jakiś czas członkiem klubu na początku było ok,ale teraz to czysta porażka.Za dużo ludzi,ciągły tłok,trzeba długo czekać na sprzęt,grzyb pod prysznicami a to za dość wysoką cenę,bo Oni tylko czerpią profity,ale nie myślą o tym żeby ludzie za to,że płacą mieli odpowiednie warunki.Do klubu nie można się dodzwonić,bo ktoś ciągle rzuca słuchawką co jest dla mnie bezczelnością.Ja już zrezygnowałam z tej siłowni i moi znajomi również zaczynają rezygnować,bo to co się tam dzieje to czysta paranoja także jeśli chcecie się zapisać na dobrą siłownię to tą możecie wykreślić ze swojej listy.
bianka797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:34   #9
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

a ktos z Was jest klubowiczem w PURE Bonarka?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:26   #10
lea883
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

tak, ja przepisałam się do Bonarki, tzn. rozszerzyłam karnet o ten klub
lea883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 16:23   #11
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Nie polecam.
Moje największe sportowe rozczarowanie . Żałuję zmarnowania kasy na ten beznadziejny klub.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 15:06   #12
lea883
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

QueenBlair, opowiedz jakie są Twoje wrażenia/odczucia...? Złożyłaś rezygnację w Pure? Dziś wybieram się drugi raz po bardzo długiej przerwie. Trochę jestem negatywnie nastawiona do Pure Bonarka po opiniach które pojawiają się w Internecie...
lea883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 16:31   #13
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Nie polecam.
Moje największe sportowe rozczarowanie . Żałuję zmarnowania kasy na ten beznadziejny klub.
u mnie tak samo, zmarnowalam z 600zł i zaluje kazdego grosza
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:53   #14
Zyczliwy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Co do Pure w Krakowie ale pewnie i w innych miastach również (ryba psuje się od głowy !) to doradzam dużą ostrożność. Jak nie będziesz uważać to na starcie naciągna cie na duży abonament. Nie zgadzaj się na nic więcej ponad 140 zł miesięcznie. Każda inna kwota to frajerstwo i przepłacenie. Znam ludzi w Krakowie, którzy po prostu tyle płacą ale są i tacy co płacą za tą samą usługę 210 zł. To taka uczciwość klubu. A jakbyś chciał porozmawiać z menadzerem klubu p. Joasią to nazwyczajniej w świecie cię oleje.
Za kilka dni znów wam coś opowiem.
Zyczliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:48   #15
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

uaktualniam temat: szukam osób, które korzystały z pure health&Fitness i miały problemy z zerwaniem umowy....
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 13:05   #16
sun27
Przyczajenie
 
Avatar sun27
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

hm, to może mi się zdawało, ale miałam ostatnio kilkudniowy wolny wstęp na tą siłownie Pure przy Bonarce i mi się podobało ;p właściwie to nawet w godzinach wieczornych nie było dużo ludzi, ogólnie fajne wyposażenie, sauna, basen, aerobik, więc było co robić
sun27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 13:35   #17
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Przeszukałam wyszukiwarkę internetową , i z opinii na forach jednoznacznie wynika, że pure daję nam do podpisania umowę do której naprawdę można się przyczepić, że naciąga ludzi i robi ich w balona.
daję link do zapoznania się :
http://supermarket.blox.pl/2011/08/I...e-fitness.html
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 17:34   #18
sun27
Przyczajenie
 
Avatar sun27
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

o kurcze.. no to rzeczywiście, trzeba się trzymać od nich z daleka :/
sun27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:52   #19
MarthaKrk
Przyczajenie
 
Avatar MarthaKrk
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Witam,
Do klubu należę od listopada 2011. Mogę Wam odp. na wszystkie pytania, bywam 2-6 razy w tygodniu o różnych porach
__________________
DBAJ O SWOJĄ KOBIETĘ, INACZEJ ZROBI TO KTOŚ INNY

kocham FITNESS
MarthaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 16:55   #20
verido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Zdecydowanie odradzam! Po pierwsze: wymuszają zgodę na obciążanie konta albo karty, inaczej w ogóle nie podpiszesz z nimi umowy. Nie ma mowy, jak nie podasz im numeru konta. Ponieważ nie wiem, jak podpisywałam się dziesięć lat temu, mój bank to upoważnienie odrzucił. Efekt: co miesiąc, nim zdążę dojść do klubu i zapłacić w recepcji, już ściga mnie dziennie pięć maili, telefonów i smsów. Nie przesadzam: z takim chamstwem i nachalnością nie spotkałam się w żadnej instytucji. Dwa; poziom higieny. W szatni i ubikacji jedzie moczem, zwłaszcza w weekendy, z basenu przyniosłam po kolei: zapalenie pęcherza, grzybice i kilka innych. Zepsuty sprzęt, 3/4 telewizorów przy sprzęcie aerobowym nie działa, a te które działają ustawione może 3 kanały. Arogancja meedżera – nie raczył udzielić odpowiedzi na reklamację złożoną na piśmie. I wisienka na koniec – miałam z nimi umowę podpisaną na rok. Okazało się, że umowa “przedłuża się automatycznie”, a zeby ja rozwiazać muszę umówić się na spotkanie z menedżerem. Oczywiście w godzinach jemu odpowiadających. Naprawę, trzymajcie się od nich z daleka.
verido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 18:04   #21
alka_u
Przyczajenie
 
Avatar alka_u
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 17
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym klubie od niektórych moich znajomych. Planowałam się zapisać w najbliższym czasie, ale teraz to nie wiem... :/ Widzę, że wiele forumowiczek negatywnie odnosi się do ich oferty.

Cytat:
I wisienka na koniec – miałam z nimi umowę podpisaną na rok. Okazało się, że umowa “przedłuża się automatycznie”, a zeby ja rozwiazać muszę umówić się na spotkanie z menedżerem. Oczywiście w godzinach jemu odpowiadających. Naprawę, trzymajcie się od nich z daleka.
Ale nie ma konieczności podpisywania umowy aż na rok? Gdyby była możliwość podpisać na miesiąc, to pewnie bym spróbowała i przekonała się na własnej skórze, jak tam jest...
alka_u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 20:10   #22
mimci_a
Raczkowanie
 
Avatar mimci_a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Ja już rok chodzę do Angel City, teraz otrzymałam propozycję karnetu za 50% poprzedniej ceny. Moim zdaniem klub świetny, miałam okazję przez pewien czas chodzić do Kazimierza i też sobie bardzo chwaliłam. Nigdzie indziej nie spotkałam się z tym, że co godzinę organizowane są 20 min zajęcia na matach z ćwiczeń na brzuch, grupowe zajęcia kardio (bieganie całą grupą na bieżni pod okiem instruktora, który motywuje do większego wysiłku). Za taką cenę nigdzie w Krakowie nie znalazła bym tak dobrze wyposażonej siłowni z nowym sprzętem plus zajęciami fitness w cenie (zumba, joga, cycling, fit ball, zajęcia ze sztangami - praktycznie wszystko). Czysto, w łazienkach mydło i szampon, suszarki, waciki. Na prawdę nie mam pojęcia czemu tu tak dużo negatywnych głosów. Dużo ludzi? No wybaczcie, nie tylko wy chcecie skorzystać z siłowni. Mi się nigdy nie zdarzyło czekać na bieżnię czy hantlę, a nawet jak ktoś ćwiczy na danej maszynie to wystarczy zapytać czy możecie robić na zmianę.. Jak się umowę podpisuje na rok, to się podpisuje na rok. W regulaminie wyraźnie jest napisane, że rezygnacja tylko z uwagi na względy medyczne + zaświadczenie lekarskie. Ja zdecydowanie w tym roku będę wykupywać członkostwo Platinum na wszystkie kluby.
mimci_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 14:47   #23
Disy
Raczkowanie
 
Avatar Disy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 90
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Jest tu jakaś dziewczyna która chodzi do Pure Angel City? Potrzebna mi jakaś koleżanka- wiadomo razem zawsze raźniej
__________________
Marzenia kształtują naszą wyobraźnię.
Disy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 12:45   #24
krakowianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
GG do krakowianka Send a message via Skype™ to krakowianka
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

hej, dzisiaj mam zamiar wybrac sie do klubu Pure na ul. Szlak 77, podobno sa tam dzisiaj ciekawe oferty
Mozna zapisac sie do klubu wraz z np. koleżanką lub kolegą i np. zyskac 2 karnety w cenie jednego
krakowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 17:12   #25
maasia90
Przyczajenie
 
Avatar maasia90
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Disy Pokaż wiadomość
Jest tu jakaś dziewczyna która chodzi do Pure Angel City? Potrzebna mi jakaś koleżanka- wiadomo razem zawsze raźniej
Chodzisz jeszcze? Masz już koleżankę z siłowni?
maasia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 19:12   #26
ardnaskela19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Klub PURE Health & Fitness w Krakowie

Witam, posiadam karnet do Pure w całej Polsce. Jest ważny do 15.01.15 ( ok 4 mies) niestety nie korzystam z niego i chciałabym przepisać umowę na osobę która jest zainteresowana. Koszt to 32 zł tygodniowo. Pozdrawiam
ardnaskela19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-20 20:12:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.