HELP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-21, 18:35   #1
Petronelcia
Przyczajenie
 
Avatar Petronelcia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1

HELP


Witam wszystkich Bardzo chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie - ostatni mam wrażenie że wygladam beznadziejnie... PROSZE POMÓŻCIE!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aga.JPG (7,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (61,3 KB, 0 załadowań)
Petronelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 19:42   #2
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: HELP

Za wiele to nie widać na tych Twoich zdjątkach.
Na pierwszy rzut oka wyglądsz mi na zimę, ale trudno to ocenić, bo zdjęcia są niezbyt ostre no i nie widać na nich koloru oczu.
Napisz w jakich kolorach dobrze wyglądasz, a w jakich gorzej.
Masz ładne usta, ale myślę, że nie powinnaś używać błyszczyków lecz pomadki matowe. Natomiast oczka chyba są niepomalowane, a pewnie wyglądałyby interesująco, gdyby były podkreślone. Makijaz mógłby też troszkę je powiększyć.
POZA TYM NIE MARUDŹ!!! ŁADNA Z CIEBIE DZIEWUSZKA!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 20:57   #3
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: HELP

ja bym chyba zmienila fryzurke! jesli nie to napewno przedzialek przesunela bym na boczek a nie posrodku!moje propozycje! moze baleyage??ja bym chyba tez bardziej podkreslila oczka!zwroc uwage na zdjecie Liv Tyler! macie podobny uklad twarzy i zobacz jas swietnie wyglada z grzywka!pozdrawiam... i czekamy na zdjecia po metamorfozie
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 20:58   #4
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: HELP

Witaj Petronelcia!
Pierwsze, co rzuca sie w oczy po obejrzeniu Twoich fotek, to - BRWI! No, z a b a r d z o je sobie wydepilowalas w odcinku przy nasadzie nosa... Zapusc koniecznie, powinny odrosnac (chociaz brwi, to jedyne wlosy, ktore MOGA nie odrosnac raz wyrwane, ale raczej zdarza sie to tylko u bardzo jasnych blondynek). Masz je po prostu ZA KROTKIE i przez to nadaja Twojej twarzy wyraz zdziwienia...
Druga rzecz, ktora zauwazylam, ze mozna troszke "ulepszyc" to makijaz oczu. Masz oczy tzw. "plaskie", czyli nie widac gornej powieki. Mozesz je optycznie powiekszyc malujac ciemniejszym cieniem cala gorna powieke a takze dolna, lekko podkreslic. Wklejam fotke takiego przykladowego makijazu.
Masz trojkatna twarz, dobrze Ci w tej fryzurce, bo poszerza optycznie dolna czesc twarzy, czyli waska brode, ale jesli chcesz cos zmienic, mozesz np. obciac wloski do wysokosci brody wlasnie.
Natomiast usteczka masz przesliczne, podkreslaj je migoczacymi blyszczykami czy tez pomadkami w wyraznym odcieniu, powinnas je uwidaczniac w swym makijazu, bo piekne sa!
Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 08:29   #5
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: HELP

Petronelciu! Moim zdankiem ślicznie Ci w długich włoskach (jestem maniaczką na punkcie długich włosków...) i nie obcinaj ich. Kolorek - niech pozostanie ten, który masz teraz. Co do przedziałka - to zgadzam się z dziewczynami - coś trzeba z nim zrobić. Jest troszkę oklapnięty i mogłabyś np.unieść troszkę włoski u nasady, robiąc go raz na bok raz na środek. Myśle, że ładnie byś wyglądała w ukosnej gezyweczce!!! Makijaż oczu koniecznie rób!!! Brwi zapuść - dziewczyny mają rację!!! Co do makijażu oczu to zdecydowanie cień brązowy lub ciemnoszary - faktycznie ładnie otworzą oczko, no i oczywiście tusz do rzęs i kreska na górnej powiece czarną kredeczką. Usteczka - masz piękne- podkreśl je błyszczykiem z drobinkami migoczącymi - super to będzie wyglądało!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.