Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 13:20   #901
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja używam Bare w kolorze Medium, mam też medium Beige - lekka cegła wg mnie, ale ja jestem Zima Południowa , cokolwiek to znaczy , czyli raczej różowa.W żółtych kolorach wyglądam jak maska pośmiertna.Stosuję m.in na bazę Maca , tą z filtrem , chociaz moja jest jakaś felerna , bo strasznie wodnista.Ale po odpowiednim wymieszaniu może byc , chociaz ma tendencję do zapychania,przynajmniej u mnie,więc stosuję ją okazjonalnie. Nakładam tak jak każdy inny puder sypki , na to idzie czasami brązer , ale częsciej straszę bladą twarzą Taki mam imidż (dla estetów image)....Zazwyczaj nakladam filterek , albo krem nawilżający i na to te mineralki które się akurat szwendają w pobliżu pędzla- Lumiere , Bare , ale bywa , że wygra EL niezwązany z tą paczką, to już w zależnosci od stanu mojej cery.

A ty jaki masz koloryt?I przede wszystkim jaki rodzaj cery?
Gosiala dziekuje za odpowiedź... a który z tym pudrów jest naj;epszy dla Ciebie? wiem,że to indywidualna kwestia... ae nie mam pojęcia, który by mi najbardziej odpowiadał... zalezy mi na czyms co nie zatyka porów... wygląda na buzi delikatnie a nie jak 5cm tynk... nie przesusza ale jednocześnie delikatnie matuje...

a jesem raczej zima.. chociaz w niektórych testach wychodzi mi wiosna.


oczy zielone, b. ciemna prawa oczu... włosy ciemny brąz prawie czarne... ale cera ani oliwkowa ani bardzo blada... taka pośrednia i raczej lekko zaróżowiona...
cera wymaga lekkiego krycia ae bez przesady) i delikatnie świeci się w strefie T... (ale u mnie wystarczy puder cliniqua i jest ok ).



własnie zastanawiam sie nad tą bazą maca... bo generalnie naczytałam się pozytywnych opinii... myslałam że nie zapycha.. a tu o... widocznie an kazdego działa inaczej... a może wy macie jakies azy które polecacie...
od razu mówie, że bazy typu sephora, dax i dermika juz wypróbowałam i jak dla mnie efekt nie był zadowalający... zalezy mi na czyms co dobrze wygładza (nawet nie koniecznie matuje... ale tez nie rozświetla)... i taka niby jest baza mac'a ale już sama nie wiem...

mógłby mi ktoś coś doradzić? byłabym wdzieczna
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 16:03   #902
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dla mnie jak do tej pory najlepszy był Bare.Lumiere też są fajne , ale tu przy wersji Flawless łatwo można zrobić tynk ,wystarczy , ze krem się nie do konca wchłonie,bare jednak są lżejsze. Ja mam cerę wybitnie suchą , więc niczego nie muszę matowić , a właśnie super nawilżać , żeby mnie nie sciągnęło.Też mam kolor skóry w kierunku różowego.
Ta baza Maca jest nawet , nawet , ale jak dla mnie bez och i ach, ale jeżeli twoja skóra wydziela choć trochę sebum to pewnie będzie sie u Ciebie lepiej sprawowala , niż u mnie.Swoją drogą cieszę się , że zapłaciłam za nią 26 $ , a nie 150 zł bo podobno tyle kosztuje w Polsce. Baza Sephory po tygodniu od zakupu wylądowała w smietniku , totalny badziew.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 17:06   #903
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A czy ktoś planuje zakup Lumiere w najblizszym czasie i mialby ochote mnie przygarnac? Gosiala? Wróbel?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 00:13   #904
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Dla mnie jak do tej pory najlepszy był Bare.Lumiere też są fajne , ale tu przy wersji Flawless łatwo można zrobić tynk ,wystarczy , ze krem się nie do konca wchłonie,bare jednak są lżejsze. Ja mam cerę wybitnie suchą , więc niczego nie muszę matowić , a właśnie super nawilżać , żeby mnie nie sciągnęło.Też mam kolor skóry w kierunku różowego.
Ta baza Maca jest nawet , nawet , ale jak dla mnie bez och i ach, ale jeżeli twoja skóra wydziela choć trochę sebum to pewnie będzie sie u Ciebie lepiej sprawowala , niż u mnie.Swoją drogą cieszę się , że zapłaciłam za nią 26 $ , a nie 150 zł bo podobno tyle kosztuje w Polsce. Baza Sephory po tygodniu od zakupu wylądowała w smietniku , totalny badziew.

ja sie przymierzałam zakupic mac'a normalnie w sklepie...ale przeanalizowałam to i chyba jednak zamówie na ebayu bo przebitka jest duuuuża.

ja z chęcią zapłaciłabym komuś za próbkę bare... jakby, któraś mogla mi ciut ciut odsypać na wypróbowanie... niesttey nie mam na co mineralnego wmienić wiec nie mam co zaoferowac... ale oczywiscie zapłaciłabym
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 16:04   #905
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wczoraj dostałam meov, śliczne kolorki, ładnie kryją i b. długo się trzymają. Chcę kupić już pudry w słoiczku, tylko mam problem z wybraniem formuły i odcienia, bo wszystkie są wręcz idealne
Czy zamawiałyście w słoiczku po 8g ?? Dużo jest tego, czy lepiej wziąć po 30g ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:30   #906
Minia**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No i stało się. Po przeczytaniu całego wątku metodą eliminacji i porównań doszłam do wniosku ze zakupy to ja zrobię na EDM. Zamówiłam próbki w jasnych wpadających w żółć odcieniach, pędzel kabuki z długa rączką i pędzel do korektora. Kusza mnie też kosmetyki do ciała, fajne maja kremiki i te mydełka. Ktoś używał??

Ogólnie rzecz biorac mam wielka ochote przeniesc sie całkowicie na kosmetyki naturalne. Przeglądałam tez kosmetyki pielęgnacyjne z Lumiere, tylko nie wiem jak to wszystko się sprawdzi na cerze wrażliwej. Chętnie się dowiem co o nich sądzicie, jesli ktoś juz zamawiał.
Minia** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 13:59   #907
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zamawiałyscie moze tutaj? http://www.theshespace.com/
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 19:18   #908
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wlasnie zamowilam sobie pelnowymiarowe opakowanie LMB Lumiere.
Do tego Soft radiance all over color(strasznie spodobal mi sie kolor)

Mieszanka EDM i Monave niestety nie sprawdzila sie na dluzsza mete-zbyt wysuszajaca.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 06:42   #909
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A czy ktoś planuje zakup Lumiere w najblizszym czasie i mialby ochote mnie przygarnac? Gosiala? Wróbel?
Ja chyba będę. Choć mam problemy z kolorem pudru wykanczajacego. No i kolorami w ogóle. Niby pasuje mi LMW, ale czasem w odpowiednim swietle czuje się blada. Moze to kwestia nieudanego koloru włosów (mam ochote zpobic mojego fryzjera- zamiast cieplego kasztanowego brazu, zrobil mi zimny brąz i bardzo źle sie w nim czuję). No i jeszcze na formułe sie nie moge zdecydowac. Veena Velvet gorzej wyglada na buzi niz Cashmere, ale ma lepszy sklad, bo Cashmere ma boron. A przeciez męcze sie z tymi minerałami po to, zeby było zdrowiej dla skóry. Bo inaczej nigdy nie zostawiłabym plynnych podkładów, jednak w zadneym mineralnym nie wygladam tak dobrze jak w cieniutkiej warstewce podkladu płynnego i obłoczku pudru sypkiego. A moze to kwestia jakiejs wiosennej depresji......
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 07:20   #910
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Ja chyba będę. Choć mam problemy z kolorem pudru wykanczajacego. No i kolorami w ogóle. Niby pasuje mi LMW, ale czasem w odpowiednim swietle czuje się blada. Moze to kwestia nieudanego koloru włosów (mam ochote zpobic mojego fryzjera- zamiast cieplego kasztanowego brazu, zrobil mi zimny brąz i bardzo źle sie w nim czuję). No i jeszcze na formułe sie nie moge zdecydowac. Veena Velvet gorzej wyglada na buzi niz Cashmere, ale ma lepszy sklad, bo Cashmere ma boron. A przeciez męcze sie z tymi minerałami po to, zeby było zdrowiej dla skóry. Bo inaczej nigdy nie zostawiłabym plynnych podkładów, jednak w zadneym mineralnym nie wygladam tak dobrze jak w cieniutkiej warstewce podkladu płynnego i obłoczku pudru sypkiego. A moze to kwestia jakiejs wiosennej depresji......
na Twoim miejscu zaczelabym od zrobienia czegos z wlosami. Wystarczy, ze je troche ocieplisz szamponetka. Zestawienie chlodne wlosy+ciepla cera daje nieciekawy efekt i nie dziwie sie, ze czujesz sie zle. Zestawienie cieple wlosy + chlodna cera tez jest koszmarem - przerabialam. Przemysl jeszcze sprawe, jakbys sie rozmyslila to daj znac, bede szukac kogos innego albo probowac sama cos zdzialac, bo mi bardzo zalezy na zamowieniu
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:51   #911
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Na pewno bede zamawiac, tylko kwestia kolorkow. W długi weekend sie zdecyduje
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 22:49   #912
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Tylko sie nie smiejcie-dzisiaj sobie nalozylam podklad mineralny.....na plecy.Od zawsze mam tam problemy z tradzikiem...moze pomoze?Na twarzy juz nie pamietam kiedy mialam wyprysk odkad uzywam mineralow.Nawet przed okresem malo co mi wyskoczy.

Czekam z utesknieniem na Lumiere-cera mi sie wysuszyla od tej mieszanki EDM i Monave.....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 13:11   #913
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny macie może skład EDM i Meov ? Jakieś małe krostki mam na czole I boje się czy to nie przypadkiem od minerałków...używałam EDM i moev i lumiere, wszystkiego;/
Sprawdzałam skład Lumiere i niby ok, a może to przez to, że tak wszystkie testowałam.
Sama nie wiem co już robić;/ Jak okaże się, że te krostki wywyołuje edm to nie wiem co zrobie, bo jest dla mnie najlepszy
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 13:25   #914
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może skład EDM i Meov ? Jakieś małe krostki mam na czole I boje się czy to nie przypadkiem od minerałków...używałam EDM i moev i lumiere, wszystkiego;/
Sprawdzałam skład Lumiere i niby ok, a może to przez to, że tak wszystkie testowałam.
Sama nie wiem co już robić;/ Jak okaże się, że te krostki wywyołuje edm to nie wiem co zrobie, bo jest dla mnie najlepszy
EDM Foundations, Concealers

Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947). May contain: Iron Oxides (CI 77492, CI 77499, CI 77491), Ultramarine Blue (CI 77007).


MEOW FF : Ingredients: Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Boron Nitride, Iron Oxides - tu moze byc to wina boron nitride. Ma na dluzej zatrzymywac mat na twarzy i zapewniac lepsze krycie, ale na niemieckich forach wyczytalam ze moze zapychac...

MEOW PP: Ingredients: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:06   #915
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziękuje bardzo, oby to nie była wina minerałków, bo meov tez są dobre
A może spowodowało to nakładanie skrobii, kupiłam ją na mazidłach. Nakładałam na czoło dość grubą warstwę.....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:33   #916
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo, oby to nie była wina minerałków, bo meov tez są dobre
A może spowodowało to nakładanie skrobii, kupiłam ją na mazidłach. Nakładałam na czoło dość grubą warstwę.....
Ja bym winila skrobie-kilka osob na wizazu mialo na nia podobna reakcje(juz nie pamietam w jakim watku czytalam).Odstaw i zobaczysz czy sie poprawi cera.Mineraly raczej rzadko zapychaja-jezeli juz to te ktore maja bismuth oxyloride bardziej-chociaz wiadomo kazda cera jest inna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 08:51   #917
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja po paru miesiącach używania nadal uważam , że minerały Lumiere FF są super. Fakt, że teraz jak jest cieplej, potrafią się "rozwarstwić" przy nosie i na brodzie, ale...i tak je lubię

parę dni temu kupiłam IsaDorę , bo pomyślałam ,że potestuję i.... na pewno nie kryje tak dobrze jak Lumiere, wydaje mi się ,że będzie zdecydowanie mniej wydajny ten podkład w porównaniu do faworyta .....na lato może i się sprawdzi jako lżejszy, ale na razie za szybko na takie opinie.

miłego piątku
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:39   #918
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cześć, przepraszam że się wtrącam, ale w was jedyna nadzieja...czy wiecie może gdzie można kupić puder mineralny bare escentuals?
bo sklepy typu sephora chyba go jeszcze nie oferują
z góry dziękuję za odpowiedzi

P.S i czy rzeczywiście są efekty?
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:44   #919
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

czesc wszystkim. ja rowniez uwazam ze lumiere sa swietne
__________________
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 14:26   #920
sanderka7
Przyczajenie
 
Avatar sanderka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 10
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Witam Dziewczynypilnie potrzebuje Waszej pomocyczy light medium beige z lumiere wpada w roz???Bo mam naczynkowa cere i raczej wolalabym tego uniknac...Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz....
sanderka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:55   #921
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Light medium beige nie jest według mnie absolutnie różowy.Ja go mam , a ze jestem rózowa , więc mi totalnie nie pasuje.

Mumi24 , Bare niestety kupisz tylko na allegro , albo na Ebayu.A jaki kolor potrzebujesz?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:43   #922
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sanderka7 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynypilnie potrzebuje Waszej pomocyczy light medium beige z lumiere wpada w roz???Bo mam naczynkowa cere i raczej wolalabym tego uniknac...Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz....
Jest w 100% bezowy-jak dla mnie zero rozu.Neutralny bez.





Czekam jak na szpilkach noa moje mineraly Lumiere-wpadlam w nalog
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:30   #923
sanderka7
Przyczajenie
 
Avatar sanderka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 10
Baaardzo dziekuje za odpowiedzMoj ukochany pojechal dzisiaj do Stanow na kilka dni i ma mi przywiezc edm,lumiere i BE...i jak to ja zlozylam dosc duze zamowienie(korzystam z okazji) i akurat w lumiere bazowalam na light beige i light medium beige(we wszystkich formulacjach) i sie troche przestraszylam bo jedna z wizazanek zasugerowala wczesniej,ze sa lekko rozowe i tak mysle czy nie lepiej bylo zamowic odcienie warm...mam brazowe oczy,kasztanowe wlosy,cera raczej jasna ale nie jakos bardzo i niestety bardzo "uroczy"rumieniec...j ak myslicie?a tak btw to przez Was ta moja choroba mineralnapoki co testuje rhee i nie jest zle ale moze byc lepiejPasuja mi kolorki bo sa ladne czyste beze,troche wchodzi w pory-mam nadzieje,ze tamte beda lepsze

i jeszcze jedno pytanko...przy nieco rozszerzonych porach i naczynkach jak myslicie,ktora formulacja bedzie najlepsza???w ciagu dnia nieco sie swiece ale nie jakos tragicznieprzepraszam,z e truje ale juz siedzicie w temacie wiec wiecie nieco wiecej

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:53 Powód: post pod postem
sanderka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:56   #924
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A wedlug mnie light medium beige nie jest bezowy, tylko ma w sobie pomarancz/czerwien/cegle, nie wiem jak to nazwac. Widocznie na kazdej skorze inaczej wyglada. :/
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:01   #925
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sanderka7 Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanko...przy nieco rozszerzonych porach i naczynkach jak myslicie,ktora formulacja bedzie najlepsza???w ciagu dnia nieco sie swiece ale nie jakos tragicznieprzepraszam,z e truje ale juz siedzicie w temacie wiec wiecie nieco wiecej
EDM mysle.
Sa one dla normalnych cer i najabardziej uniwersalne chyba
Lumiere bardziej dla suchych
BE-probowalam i swiecilam sie po nich
Dla cer mieszanych/tlustych polecam Monave-mat totalny.

Mysle ze odcienie bezowe powinny sie dla Ciebie sprawdzic jezeli nie masz zbyt cieplej cery tylko neutralna.

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A wedlug mnie light medium beige nie jest bezowy, tylko ma w sobie pomarancz/czerwien/cegle, nie wiem jak to nazwac. Widocznie na kazdej skorze inaczej wyglada. :/
Zgadzam sie-tylko nie wiedzialam jak to okreslic...W kazdym badz razie LMB Lumiere nie ma w sobie ani rozu ani nie jest zbyt popielaty tak jak niektore neutralne odcienie z EDM.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:47   #926
sanderka7
Przyczajenie
 
Avatar sanderka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 10
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

DziekujeJak juz dostane swoje mineralki to bede sie dzielic wrazeniamichyba domowie jeszcze monave,bo lubie mata do TZ zadzwonie chyba zeby jednak BE nie kupowal...musze pomysleca i tak zaluje ze z lumiere nie zamowilam czegos z warmmialam tez problem ktora wersje wybrac...ach i badz tu madra
sanderka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:51   #927
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

BE są debest! Ja je lubię , tylko muszę sobie kupić jasniejszy kolor niż mój Medium , bo strasznie zbladlam ostatnio......
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:51   #928
sanderka7
Przyczajenie
 
Avatar sanderka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 10
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

i wrzucilam jako avatar swoje fotomoze pomozecie mi okreslic jakim jestem typem
sanderka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:52   #929
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ładnym Tutaj są specjalistki , napewno Ci powiedzą...
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 19:15   #930
sanderka7
Przyczajenie
 
Avatar sanderka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 10
no tak,ile ludzi tyle opiniimi zalezy zeby nie wchodzil w pory...bo rhea niestety tak...

dziewczyny,sprawdzcie soboe stronke http://www.suncatnaturalmineralmakeup.com

Przeczytalam,ze to mala firma i na makeuptalk jest troche pozytywntch opinii.Przede wszystkim widze,ze to czyste mineraly i nie maja zadnych zlych skladnikow(tak mi sie wydaje) i ciekawy ten puder na nocjak myslicie?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:53 Powód: post pod postem
sanderka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.