Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-02, 10:39   #2371
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

ahoj!
my tez do Chorwacji ale na poczatku pazdziernika

dziewczyny co sadzicie o dietach pudelkowych ? w sensie nawet nie odchudxajaca tylko chodzi mi o to ze nie mam czasu gotowac a tak to dostane posilki i nie bede sie o nic martwic.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 10:43   #2372
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Dzień dobry Głowa mnie napiernicza przez te wahania pogody

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Możesz zapłacić kartą. Ceny są w złotówkach, więc nie ma problemu kursów walutów.
Jak wybierzesz pierwszy rodzaj przesyłki to opłaty doliczają Ci od razu. Robiłam zakupy za 400 - 500 zł i nigdy nie musiałam płacić nic dodatkowego.
Przesyłka idzie długo (ok 2 tygodnie), jest link do śledzenia, ale nie działa bardzo dokładnie.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------



Polecam się

Skąd wiesz gdzie są jakie rozmiary sukienek?
Albo lepiej mi nie mów
Jednak nie kupiłam drugiej Coś mi w niej nie pasowało, ale z tej pierwszej jestem zadowolona
Skąd wiem? Pani w sklepie mi sprawdzała W ogóle to w kiosku jest najmilsza obsługa, jaką spotkałam.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknęłam tez korektor Tarte wyszło mnie to 134 zeta

Jaki kolor wzięłaś? Ja najjaśniejszy
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
W S. działa ep11lato od 200 zł na 20%

Teraz myślę czy coś klikać

Dzięki Aniyam mam paletkę Burberry z % (jeszcze raz dziękuję) i to całkiem niezłe, bezproblemowe cienie.
Makeup Eraser też jest całkiem ok. Miał go ktoś może?

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nowa oferta miesiąca w D: http://www.douglas.pl/douglas/Oferta...x_plc0800.html.

Korinka, Chorwacja samolotem to południe, okolice Dubrownika , a samochodem Istria - blisko i trochę pięknych miejsc do zobaczenia.
Uff, nic nie kusi, większość erisów wrzucili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 10:47   #2373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Jaki kolor wzięłaś? Ja najjaśniejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Light Sand, taki chciałam, bo bardzo jasne korektory mi nie pasują a ze posiadane przeze mnie sa w różowawe w większości to teraz chciałam żółtawy bo widziałam ze idealnie pod kolor podkładów plw które używam najczęściej
Ciekawe ile będziemy czekać

Bierzesz kulki?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 10:57   #2374
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzień dobry Głowa mnie napiernicza przez te wahania pogody


Jednak nie kupiłam drugiej Coś mi w niej nie pasowało, ale z tej pierwszej jestem zadowolona
Skąd wiem? Pani w sklepie mi sprawdzała W ogóle to w kiosku jest najmilsza obsługa, jaką spotkałam.


Jaki kolor wzięłaś? Ja najjaśniejszy


Teraz myślę czy coś klikać

Dzięki Aniyam mam paletkę Burberry z % (jeszcze raz dziękuję) i to całkiem niezłe, bezproblemowe cienie.
Makeup Eraser też jest całkiem ok. Miał go ktoś może?



Uff, nic nie kusi, większość erisów wrzucili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, u mnie też kioskowe panie są bardzo fajne . Mało nachalne, ale bardzo pomocne

Pobiłam dziś swój rekord czasu spędzonego w sklepie z ciuchami. Ponad godzinę spędziłam w Zarze. Dzięki za uprzedzenie o powalonej rozmiarówce, pasowały na mnie rzeczy od rozmiaru S do L. Przymierzyłam milion rzeczy z części żakietowo - płaszczowej. Kupiłam żakiet (śliczny), ale bardzo podobają mi się też ala zamszowe płaszczyki. Nie mogłam zdecydować się na kolor, muszę się przespać z tematem.
Wybór rzeczy był większy niż w e-sklepie.

Żeby nie było, że kupuję tylko rzeczy niezbędne do życia kupiłam też płynną pomadkę z Hean. Byłam też w seforze, ale nic mnie nie urzekło (było spore promo na perfumy chanel).

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2017-07-02 o 10:58
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 10:59   #2375
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 11:07   #2376
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 11:09   #2377
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

W O. darmowa dostawa; kliknęłam 3 bluzki .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 11:13   #2378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Żeby nie było, że kupuję tylko rzeczy niezbędne do życia kupiłam też płynną pomadkę z Hean. Byłam też w seforze, ale nic mnie nie urzekło (było spore promo na perfumy chanel).
Na wszystkie chanele, czy niektóre? Bo chciałam klasyka. Ile % dawali?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 11:24   #2379
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W O. darmowa dostawa; kliknęłam 3 bluzki .
Pokaż

Łaziłam dziś po orsayu, ale nic mi w oko nie wpadło. Chyba już cierpliwość do zakupów mi się skończyła.
W Bershce uśmiechała się do mnie khakowa parka, ale stwierdziłam, że jestem za stara na kolorowe aplikacje

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na wszystkie chanele, czy niektóre? Bo chciałam klasyka. Ile % dawali?
Niektóre. Rzuciła mi się w oczy dziewiętnastka. Promo z 400 z hakiem na 200 z hakiem. Dokładnych cen nie pamiętam, ale jutro mogę zalecieć sprawdzić.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 11:25   #2380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Niektóre. Rzuciła mi się w oczy dziewiętnastka. Promo z 400 z hakiem na 200 z hakiem. Dokładnych cen nie pamiętam, ale jutro mogę zalecieć sprawdzić.
O, jakby tam nr5 o polowe przecenili to bym brała biegiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 11:28   #2381
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O, jakby tam nr5 o polowe przecenili to bym brała biegiem
Mam chwilowo blisko do sefory to jutro lub pojutrze pójdę sprawdzić co tam w gablotach u mnie stało.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 11:42   #2382
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Mam chwilowo blisko do sefory to jutro lub pojutrze pójdę sprawdzić co tam w gablotach u mnie stało.
Dzięki z góry
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 11:52   #2383
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aaaahaaaa


Planujemy wyprawę w przyszłym roku większa ekipa że znajomymi
Mówisz to "aha" jakby to był minus kamyczki są wygodniejsze, niż wcześniej myślałam, a nic się nie klei do mokrych nóg, rąk, nie wchodzi za paznokcie , nie trzeba trzepać ręczników tak mocno i wiele innych zalet Ja polecam całą Riwierę Makarską

Miśka, faktycznie Cię tam konkretnie wylaszczyli ale myślę, że efekt już jest o wiele lepszy i teraz jest super

Ogarnęłam się po kacu, dziękuję za wszelkie gratulacje itp

Szkoda, że się spóźniłam na KKBB MJ w super cenie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:00   #2384
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Pod koniec dnia na luziku daję radę nadrobić
za zakupy. Ja tylko ciuchowo na wyprzedażach szaleję.

Ja się długo trzymałam, ale ostatnio zrobiłam wielkie zamówienie na zalando. Mam nadzieję, że część rzeczy mi się nie spodoba, bo inaczej pójdę z torbami...

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jest jakiś kod do S. Obojetnie czy 10, 15 czy 20% ?
Widzę, że dziewczyny już podały, ale jak coś, to zawsze służę kodem na 10%

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Erisy rządzą
Fajne są te pianki GG? Warto kupić? Miałam kiedyś próbkę i mi się podobała, ale sama nie wiem. A niedługo bon mi przyjdzie.
O! I ja też dostałam bon urodzinowy z S.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:09   #2385
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Light Sand, taki chciałam, bo bardzo jasne korektory mi nie pasują a ze posiadane przeze mnie sa w różowawe w większości to teraz chciałam żółtawy bo widziałam ze idealnie pod kolor podkładów plw które używam najczęściej
Ciekawe ile będziemy czekać

Bierzesz kulki?
A to u mnie jasne wyglądają bardzo naturalnie więc pewnie będzie ok. Tym bardziej, że najjaśniejszy korektor UD też mi pasuje, a wiele recenzji widziałam, w których mówią, że jest mega jasny

Zobaczymy ale pewnie dość długo, skoro taką promocję zrobili.

Nie wiem, nie testowałam ich jeszcze i nie wiem czy mnie stać na nie, bo poszalałam ciuchowo, a muszę jeszcze tusze kolorowe z Macowej -30% odebrać
A Ty?

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To prawda, u mnie też kioskowe panie są bardzo fajne . Mało nachalne, ale bardzo pomocne

Pobiłam dziś swój rekord czasu spędzonego w sklepie z ciuchami. Ponad godzinę spędziłam w Zarze. Dzięki za uprzedzenie o powalonej rozmiarówce, pasowały na mnie rzeczy od rozmiaru S do L. Przymierzyłam milion rzeczy z części żakietowo - płaszczowej. Kupiłam żakiet (śliczny), ale bardzo podobają mi się też ala zamszowe płaszczyki. Nie mogłam zdecydować się na kolor, muszę się przespać z tematem.
Wybór rzeczy był większy niż w e-sklepie.

Żeby nie było, że kupuję tylko rzeczy niezbędne do życia kupiłam też płynną pomadkę z Hean. Byłam też w seforze, ale nic mnie nie urzekło (było spore promo na perfumy chanel).

Mnie też denerwuje szaleństwo rozmiarowe w Zarze Na wyprzedażach też nie umiałam nic tam znaleźć.
Lepiej poszło mi w innych sklepach, wczoraj kupiłam 5 sukienek Potrzebowałam, więc nie mam kaca moralnego
Teraz jeszcze muszę baleriny kupić, ale nie wiem gdzie dostanę ładne i wygodne czarne

Daj znać jak pomadka Jaki kolor wzięłaś?

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pokaż

Łaziłam dziś po orsayu, ale nic mi w oko nie wpadło. Chyba już cierpliwość do zakupów mi się skończyła.
W Bershce uśmiechała się do mnie khakowa parka, ale stwierdziłam, że jestem za stara na kolorowe aplikacje

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------



Niektóre. Rzuciła mi się w oczy dziewiętnastka. Promo z 400 z hakiem na 200 z hakiem. Dokładnych cen nie pamiętam, ale jutro mogę zalecieć sprawdzić.
Aaaa! Jak będzie 19-tka w takiej cenie to poratujesz mnie zakupem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Ja się długo trzymałam, ale ostatnio zrobiłam wielkie zamówienie na zalando. Mam nadzieję, że część rzeczy mi się nie spodoba, bo inaczej pójdę z torbami...

Widzę, że dziewczyny już podały, ale jak coś, to zawsze służę kodem na 10%

Erisy rządzą
Fajne są te pianki GG? Warto kupić? Miałam kiedyś próbkę i mi się podobała, ale sama nie wiem. A niedługo bon mi przyjdzie.
O! I ja też dostałam bon urodzinowy z S.

Też myślałam, że część rzeczy oddam, ale okazało się, że wszystko pasuje więc łączę się w bólu

Testowałam tylko białą piankę i dla mnie nie jest warta zakupu Nie oczyszcza jakoś spektakularnie, a i wysusza trochę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:10   #2386
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nowa oferta miesiąca w D: http://www.douglas.pl/douglas/Oferta...x_plc0800.html.

Korinka, Chorwacja samolotem to południe, okolice Dubrownika , a samochodem Istria - blisko i trochę pięknych miejsc do zobaczenia.
Samochodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:12   #2387
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Testowałyście okrągłe cienie Tarte? Te Sea coś tam

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Tj. Paletka jest okrągła
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:15   #2388
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to u mnie jasne wyglądają bardzo naturalnie więc pewnie będzie ok. Tym bardziej, że najjaśniejszy korektor UD też mi pasuje, a wiele recenzji widziałam, w których mówią, że jest mega jasny

Zobaczymy ale pewnie dość długo, skoro taką promocję zrobili.

Nie wiem, nie testowałam ich jeszcze i nie wiem czy mnie stać na nie, bo poszalałam ciuchowo, a muszę jeszcze tusze kolorowe z Macowej -30% odebrać
A Ty?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mnie właśnie lepiej sie spisują na poziomie macowego Pro longa korektorowego NW 20

No tak jak pisala Lena, na pewno z 2 tygodnie, oby tylko nie za długo dłużej

Tez właśnie poszalałam sukienkowo w zarze i niezbyt mnie stać i tez mam do odebrania kredki macowe doooczne jeszcze kulki czekają do odbioru w SCC i nie wiem co robic ale skoro 2 pudełka leżą nieużywane to po kij nowe mi brac a Ty używasz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:19   #2389
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No u mnie właśnie lepiej sie spisują na poziomie macowego Pro longa korektorowego NW 20

No tak jak pisala Lena, na pewno z 2 tygodnie, oby tylko nie za długo dłużej

Tez właśnie poszalałam sukienkowo w zarze i niezbyt mnie stać i tez mam do odebrania kredki macowe doooczne jeszcze kulki czekają do odbioru w SCC i nie wiem co robic ale skoro 2 pudełka leżą nieużywane to po kij nowe mi brac a Ty używasz?
NW20 nie zdałby u mnie egzaminu

Kupiłaś te kwiatowe sukienki, które wklejałaś na insta?

Tusze ba pewno odbiorę, bo mam fiolet i ten granat, co mam od Ciebie, a one wyglądają prawie jak czarne, więc na pewno zuzyję, a kulki... Używam jak mi się przypomni Nie wiem czy jest sens je brać, skoro mają drobiny i nie są jakieś wyjątkowe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 12:24   #2390
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Też myślałam, że część rzeczy oddam, ale okazało się, że wszystko pasuje więc łączę się w bólu

Testowałam tylko białą piankę i dla mnie nie jest warta zakupu Nie oczyszcza jakoś spektakularnie, a i wysusza trochę.
Nie strasz mnie!
Dziękuję za opinię o piance Ja testowałam czarną, ale tylko 2-3 razy.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:30   #2391
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to u mnie jasne wyglądają bardzo naturalnie więc pewnie będzie ok. Tym bardziej, że najjaśniejszy korektor UD też mi pasuje, a wiele recenzji widziałam, w których mówią, że jest mega jasny

Zobaczymy ale pewnie dość długo, skoro taką promocję zrobili.

Nie wiem, nie testowałam ich jeszcze i nie wiem czy mnie stać na nie, bo poszalałam ciuchowo, a muszę jeszcze tusze kolorowe z Macowej -30% odebrać
A Ty?



Mnie też denerwuje szaleństwo rozmiarowe w Zarze Na wyprzedażach też nie umiałam nic tam znaleźć.
Lepiej poszło mi w innych sklepach, wczoraj kupiłam 5 sukienek Potrzebowałam, więc nie mam kaca moralnego
Teraz jeszcze muszę baleriny kupić, ale nie wiem gdzie dostanę ładne i wygodne czarne

Daj znać jak pomadka Jaki kolor wzięłaś?


Aaaa! Jak będzie 19-tka w takiej cenie to poratujesz mnie zakupem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------




Też myślałam, że część rzeczy oddam, ale okazało się, że wszystko pasuje więc łączę się w bólu

Testowałam tylko białą piankę i dla mnie nie jest warta zakupu Nie oczyszcza jakoś spektakularnie, a i wysusza trochę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poratuję . Na pewno widziałam 19, do wtorku obiecuję sprawdzić szczegóły.

Za sukienki podwójne

Pomadkę mam 04 purple land (jaśniejszy róż). Wybór kolorów jest mały (ze dwa nudziaki, coś czerwonawego, dwa róże).
Opinia po godzinie noszenia: szybko zastyga, nie tworzy skorupy, bardzo komfortowa. Jak tak dalej pójdzie będę musiała podziękować maxi za rekomendację

http://www.hean.pl/product.php?id_pr...id_category=48

Kolory są tu przekłamane, moja czwórka nie jest tak wściekła jak na słoczu.

Moje zamówienie z tarte z piątkowego wieczora (wieczoru?) jest już wysłane.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:31   #2392
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
NW20 nie zdałby u mnie egzaminu

Kupiłaś te kwiatowe sukienki, które wklejałaś na insta?

Tusze ba pewno odbiorę, bo mam fiolet i ten granat, co mam od Ciebie, a one wyglądają prawie jak czarne, więc na pewno zuzyję, a kulki... Używam jak mi się przypomni Nie wiem czy jest sens je brać, skoro mają drobiny i nie są jakieś wyjątkowe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak miałam 15-mi to wygladalam tragicznie a jeszcze mnie ostatnio słonko przygrzało bo bez makijażu łaziłam to mam. Nawet sie tz śmieje ze mnie, ze szyje mam biała buzie ciemniejsza

Tak ja je wtedy odbierałam juz zamówione na sklep. Teraz złapałam obie taniej na % to jyz w ogóle. Ale liczę ze jeszcze taniej sie je uda złapać

Jeszcze czeka na Ciebie bordo mój

No właśnie ze nijak nie sa wyjątkowe, bo bym od razu kupiła jakby mi sie spodobały tak, jak wiosenne
Ale zmacaj proszę, chciałam znać Twohe zdanie tez
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:40   #2393
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
I już wyprzedane, belka nie śpi .

Rabat do Superpharm online: LIFESTYLE20 - 20 zł od 60 (dla posiadaczy karty). Ale z tego co widzę mają w sklepie tylko zapachy i dermokosmetyki.
szkoda cokolwiek podsyłać
Ale na krem do stóp warto polować

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Pod koniec dnia na luziku daję radę nadrobić
za zakupy. Ja tylko ciuchowo na wyprzedażach szaleję. Szukam jakiegoś hotelu na kilka dni. Co wątek sądzi o Arlamowie?
Jeśli chodzi ci o ten kompleks wypoczynkowy w Arłamowie, w którym trenowała nasza reprezentacja, to byłam tam i nie wiem, czy jest warte tyle $ ile sobie życzą. Otoczenie i cały kompleks zrobiony pięknie. Kuchnia nie była jakas specjalna - właściwie poziom takiego cateringu na szkoleniach/konferencjach. Duży wybór był za to na śniadanie Sam kompleks wypoczynkowy ładny i ogromny - mają stadninę koni, baseny, sauny, ale to jest wszystko "bez szału" że tak powiem. Jeśli chcesz jechać do Arłamowa jako do SPA - nie polecam. Jeśli to ma być miejsce wypadowe na wycieczkę po okolicy - jest ok

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Ja się długo trzymałam, ale ostatnio zrobiłam wielkie zamówienie na zalando. Mam nadzieję, że część rzeczy mi się nie spodoba, bo inaczej pójdę z torbami...



Widzę, że dziewczyny już podały, ale jak coś, to zawsze służę kodem na 10%



Erisy rządzą
Fajne są te pianki GG? Warto kupić? Miałam kiedyś próbkę i mi się podobała, ale sama nie wiem. A niedługo bon mi przyjdzie.
O! I ja też dostałam bon urodzinowy z S.
Moim zdaniem nie ma z nimi szału (a miałam wszystkie wersje). We wszystkich zapychają się pompki, są wydajne, najmocniej myje czarna, biała też (ale cholernie brudzą brodzik - ja myję twarz pod prysznicem). Niebieska z kolei miałam wrażenie, że nie domywa. Zielona wypadała w tym wszystkim najlepiej Niemniej, podwyższenie ceny tych pianek z 129 zł na 149 to jakaś porażka i strzał w stopę - nie są tyle warte.

W ogóle, jeśli chodzi o GG - jest "nowa wersja" białej maski - zamiast 34g ma 50g. W Douglasie za 229 zł dostaniemy już tę większą wersję, w S. oczywiście jeszcze mniejszą
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:52   #2394
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:08   #2395
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;75138321]Treść usunięta[/QUOTE]

O jaaaaaa a mi czarna pianka bardzo pasuję, kończę pierwsze opakowanie ( mam jeszcze jedno) zamówiłam też niebieską bo w nocy z poniedziałku na wtorek weszło mi -15 % od przeceny 89.90 wyszło coś kolo 76 zł i mam zamiar ja odebrać

Testowałam z 3 saszetek( po 3 gramy każda) białą paiankę i mi nie podeszła zupełnie a czarna jest bardzo fajna ( muszę jednak wspomnieć że za żadną nie zapłaciłam pełnej ceny zawsze jakoś udaje się je capnąć miezy 60 a 80 zł ) i za taką kasę jestem skłonna je kupować już za 90 zł i więcej nie ;p

Zamówiłam też piankę/ mydło Heleny Rubinstein z promo jak jeszcze wchodził kod na przecenione za 105 zł i też nad nią dumam czy odbierać, miał ktoś może?? http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P1977028
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:11   #2396
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
O jaaaaaa a mi czarna pianka bardzo pasuję, kończę pierwsze opakowanie ( mam jeszcze jedno) zamówiłam też niebieską bo w nocy z poniedziałku na wtorek weszło mi -15 % od przeceny 89.90 wyszło coś kolo 76 zł i mam zamiar ja odebrać

Testowałam z 3 saszetek( po 3 gramy każda) białą paiankę i mi nie podeszła zupełnie a czarna jest bardzo fajna ( muszę jednak wspomnieć że za żadną nie zapłaciłam pełnej ceny zawsze jakoś udaje się je capnąć miezy 60 a 80 zł ) i za taką kasę jestem skłonna je kupować już za 90 zł i więcej nie ;p

Zamówiłam też piankę/ mydło Heleny Rubinstein z promo jak jeszcze wchodził kod na przecenione za 105 zł i też nad nią dumam czy odbierać, miał ktoś może?? http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P1977028
tez się zastanawiałam nad ta pianka, ale ostatecznie odpuscilam. Meczyl mnie jeszcze tonik Shiseido.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:13   #2397
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ahoj!
my tez do Chorwacji ale na poczatku pazdziernika

dziewczyny co sadzicie o dietach pudelkowych ? w sensie nawet nie odchudxajaca tylko chodzi mi o to ze nie mam czasu gotowac a tak to dostane posilki i nie bede sie o nic martwic.
Ja miałam Lightbox, nie pojadłabym tym wygrałam,
ale raczej bym nie kupiła

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Ja się długo trzymałam, ale ostatnio zrobiłam wielkie zamówienie na zalando. Mam nadzieję, że część rzeczy mi się nie spodoba, bo inaczej pójdę z torbami...



Widzę, że dziewczyny już podały, ale jak coś, to zawsze służę kodem na 10%



Erisy rządzą
Fajne są te pianki GG? Warto kupić? Miałam kiedyś próbkę i mi się podobała, ale sama nie wiem. A niedługo bon mi przyjdzie.
O! I ja też dostałam bon urodzinowy z S.
Oj tam lepiej niech pasują po co oddawać
z pianek GG miałam białą i mini niebieską. Niebieska do a biała całkiem fajna ale używana codziennie potrafi przesuszyć

Wrzucam czerwcowe dno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170702_134908.jpg (212,6 KB, 62 załadowań)
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:20   #2398
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie!
Dziękuję za opinię o piance Ja testowałam czarną, ale tylko 2-3 razy.

Czarnej nie używałam, może jest lepsza niż biała

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Poratuję . Na pewno widziałam 19, do wtorku obiecuję sprawdzić szczegóły.

Za sukienki podwójne

Pomadkę mam 04 purple land (jaśniejszy róż). Wybór kolorów jest mały (ze dwa nudziaki, coś czerwonawego, dwa róże).
Opinia po godzinie noszenia: szybko zastyga, nie tworzy skorupy, bardzo komfortowa. Jak tak dalej pójdzie będę musiała podziękować maxi za rekomendację

http://www.hean.pl/product.php?id_pr...id_category=48

Kolory są tu przekłamane, moja czwórka nie jest tak wściekła jak na słoczu.

Moje zamówienie z tarte z piątkowego wieczora (wieczoru?) jest już wysłane.


Może kupię jedną na próbę

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak miałam 15-mi to wygladalam tragicznie a jeszcze mnie ostatnio słonko przygrzało bo bez makijażu łaziłam to mam. Nawet sie tz śmieje ze mnie, ze szyje mam biała buzie ciemniejsza

Tak ja je wtedy odbierałam juz zamówione na sklep. Teraz złapałam obie taniej na % to jyz w ogóle. Ale liczę ze jeszcze taniej sie je uda złapać

Jeszcze czeka na Ciebie bordo mój

No właśnie ze nijak nie sa wyjątkowe, bo bym od razu kupiła jakby mi sie spodobały tak, jak wiosenne
Ale zmacaj proszę, chciałam znać Twohe zdanie tez
U mnie 15-ki są idealne

Pamiętam

No właśnie, nie wiem czy będę używać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:22   #2399
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

U mnie 15-ki są idealne

Pamiętam

No właśnie, nie wiem czy będę używać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nie wiem czemu, ale korektor lepiej wyglada jak nie jest jasniutki



Ja pewno będę jak te co mam, czyli prawie wcale
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:26   #2400
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
szkoda cokolwiek podsyłać
Ale na krem do stóp warto polować



Jeśli chodzi ci o ten kompleks wypoczynkowy w Arłamowie, w którym trenowała nasza reprezentacja, to byłam tam i nie wiem, czy jest warte tyle $ ile sobie życzą. Otoczenie i cały kompleks zrobiony pięknie. Kuchnia nie była jakas specjalna - właściwie poziom takiego cateringu na szkoleniach/konferencjach. Duży wybór był za to na śniadanie Sam kompleks wypoczynkowy ładny i ogromny - mają stadninę koni, baseny, sauny, ale to jest wszystko "bez szału" że tak powiem. Jeśli chcesz jechać do Arłamowa jako do SPA - nie polecam. Jeśli to ma być miejsce wypadowe na wycieczkę po okolicy - jest ok



Moim zdaniem nie ma z nimi szału (a miałam wszystkie wersje). We wszystkich zapychają się pompki, są wydajne, najmocniej myje czarna, biała też (ale cholernie brudzą brodzik - ja myję twarz pod prysznicem). Niebieska z kolei miałam wrażenie, że nie domywa. Zielona wypadała w tym wszystkim najlepiej Niemniej, podwyższenie ceny tych pianek z 129 zł na 149 to jakaś porażka i strzał w stopę - nie są tyle warte.

W ogóle, jeśli chodzi o GG - jest "nowa wersja" białej maski - zamiast 34g ma 50g. W Douglasie za 229 zł dostaniemy już tę większą wersję, w S. oczywiście jeszcze mniejszą
Tak, tak o hotel-kompleks dziękuję bardzo za opinię szukam czegoś na 4-5 dni żeby skoczyć z dzieciakami. Góra 4-5h drogi od Śląska i albo brak terminów, albo lipa, albo drogo dzieci małe, więc szukam czegoś pod nie.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 13:20:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.