Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-13, 10:45   #3571
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ooo gratulacje klask i: powodzenia w nowej pracy ja w weekend uaktualniam cv i powysyłam, może akurat gdzieś mnie zechcą. Powoli psychicznie się wykańczam.

Ja znalazłam ofertę przez serwis pracuj .pl (żadna reklama, żeby nie było ), więc może warto trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Super.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------



Za dobrą prace
Dziękuję


Kupiłam Si Edt w Douglasie, będzie bon

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Do tej pory nie miałam ani jednego eyelinera W tamtym tygodniu kupiłam czarny, a wczoraj dokupiłam wszystkie inne kolory jakie mieli Podobno w jesieni mają wejść nowe kolory

Gratulacje


Na lato fajnie wygląda łączenie kolorów:


__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 10:46   #3572
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Ja znalazłam ofertę przez serwis pracuj .pl (żadna reklama, żeby nie było ), więc może warto trzymam kciuki


Dziękuję


Kupiłam Si Edt w Douglasie, będzie bon

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------





Na lato fajnie wygląda łączenie kolorów:


Ooo... Na to nie wpadłam Wychodzi na to, że muszę dokupić jasną zieleń
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 10:47   #3573
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Podkład się kończy, puder się kończy, trza zamówić

Co bedziesz klikać ? u mnie nic sie nie kończy a ciagle mam ochotę klikać dzis chyba kliknę prasowany puder z NARS. I ciagle czekam na paletkę Becca, ma byc w drugiej połowie lipca w S.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 10:50   #3574
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Co bedziesz klikać ? u mnie nic sie nie kończy a ciagle mam ochotę klikać dzis chyba kliknę prasowany puder z NARS. I ciagle czekam na paletkę Becca, ma byc w drugiej połowie lipca w S.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podkład nars bo mi się konczy i blot z becca bo też się konczy
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 10:56   #3575
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Sekret dzisiejszej pogody jest taki, że szefu dał mi dzisiaj urlop to wiadomo, że leje

jak się robi leczo z cukinii ? Mam 3 słusznych rozmiarów od teściuni do zjedzenia i coś wykombinować muszę
ale do słoików czy tak do zjedzenia "na już?"
za owocne poszukiwania pracy

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Uuu :tuli: kij z cieniami, zawsze można jakoś górną warstwę zetrzeć , gorzej z fotelem



Nic, tylko klikać W życiu bym dziecka w tym z domu nie wypuściła

Dziękuję Wam za wszystkie kciuki Od poniedziałku idę do nowej pracy Za nowe pieniądze Mimo wszystko muszę przyznać, że opłacała mi się zmiana
Teraz będę musiała się dobrze zastanowić, czy nie iść na zaoczną mgr

(musiałam podzielić posta, bo miał za dużo grafik )


Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie wiem, to dopiero pierwszy etap
Ale coś czuję, że będzie kiepsko, tzn. znów będzie trzeba wstawać rano itd
noo to kciuki nadal trzymam

amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:01   #3576
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Podkład się kończy, puder się kończy, trza zamówić
Mistrzyni denkowania Matujący z Becca wykończony ?
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Super.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------



Za dobrą prace
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie wiem, to dopiero pierwszy etap
Ale coś czuję, że będzie kiepsko, tzn. znów będzie trzeba wstawać rano itd

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



Do tej pory nie miałam ani jednego eyelinera W tamtym tygodniu kupiłam czarny, a wczoraj dokupiłam wszystkie inne kolory jakie mieli Podobno w jesieni mają wejść nowe kolory

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



Gratulacje

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



Trzymam kciuki
Dzięki bardzo Angel trzymam kciuki. Poranne wstawanie ma swoje plusy
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Ja znalazłam ofertę przez serwis pracuj .pl (żadna reklama, żeby nie było ), więc może warto trzymam kciuki


Dziękuję


Kupiłam Si Edt w Douglasie, będzie bon

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------





Na lato fajnie wygląda łączenie kolorów:


Ja jeszcze nie zaczęłam szukać, a już mi TŻ linkuje oferty pracy ale weekend pewnie spędzę nad pracuj.pl i stronami firm. Jest szansa, że wywalą kreta i atmosfera się oczyści, ale w razie czego wolę mieć alternatywę. By to pierwszy raz poleciało kilka osób, a krecisko zostało

Diorek czeka w paczkomacie, a tam wieje i leje. Było brać kuriera
Pytanko mam, chciałam zamówić jeszcze jedne perfumy, ale ciągle mi świrowała strona sephory, non stop kazali się logować, wywalało rzeczy z koszyka i nie udało mi się zapłacić. Dostałam potwierdzenie zamówienia i nie wiem co dalej. Zadnego linku do opłacenia nie ma. Jak zadzwonie to jest szansa, że dadzą nr rachunku do wpłaty, czy tylko anulowanie? Kupiłabym je w stacjonarce, ale w przeciągu najbliższych 2 tygodni raczej się nie wyrwę na szoping
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:02   #3577
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale do słoików czy tak do zjedzenia "na już?"
za owocne poszukiwania pracy







noo to kciuki nadal trzymam

i tak i tak w ciągu 2-3 dni nie pocisnę trzech cukinii sama z córą a ile można robić placki z cukinii czy krem.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 11:07   #3578
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Angel Trzymam kciuki
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:08   #3579
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
dobrą imprezę muszą mieć w tym Douglasie
ale brawo za upolowanie

buahhot za mieszkanie dawno Cię nie było



Ja korzystałam, ale od miesiąca nie mogę jej włączyć, mam cały czas jakieś "łączenie z serwerem"


ile kolorowych tak letnio

chyba się na coś z tego skuszę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:12   #3580
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

dla wszystkich potrzebujących i za wszystkie zakupy. Nie ogarniam dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:14   #3581
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Sekret dzisiejszej pogody jest taki, że szefu dał mi dzisiaj urlop to wiadomo, że leje

jak się robi leczo z cukinii ? Mam 3 słusznych rozmiarów od teściuni do zjedzenia i coś wykombinować muszę

Rób miejsce, wprowadzam się !

wielkie za zakup mieszkania

Dotarł korektor z Tarte, jeszcze paletka leci. Poison Girl też powinna dzisiaj dotrzeć Kusi Estee dalej, testowała któraś z Was ich nowości pielęgnacyjne? Z tej serii żelowej lub algowej?
Przyjeżdżaj Przy okazji nauczę Cię robić leczo/bigos z cukinii
Ja podsmażam lekko cebulkę, dodaję paprykę pokrojoną w kostkę, cukinię, chwilę duszę, do miękkości (jak lubisz twardsze warzywa to dusisz krócej), dokładam pomidory pokrojone w kostkę i czasem troszkę przecieru/koncentratu pomidorowego (w zimie zamiast zwykłych pomidorów daje w puszce i wtedy już bez przecieru), dalej chwilkę duszę, doprawiam, posypuję pietruszką i koperkiem. W wersji dla męskiej części gospodarstwa domowego dodaję podsmażoną kiełbasę.

Ostatnio miałam kilka pieczarek, to też dorzuciłam. A w zimie zdarza się, że dodaję soczewicę. Takie kombinacje sobie tworzę.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 11:20   #3582
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dla wszystkich potrzebujących i za wszystkie zakupy. Nie ogarniam dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam to samo
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:24   #3583
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Mistrzyni denkowania Matujący z Becca wykończony ?


a jak
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:30   #3584
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

EL

TYLKO DO 13 LIPCA LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW*:
RÓB ZAKUPY I OTRZYMUJ BEZPŁATNE MINIPRODUKTY!
JAK TO DZIAŁA?

Zrób zakupy za dowolną kwotę i wybierz dwa bezpłatne miniprodukty

Lub... Zrób zakupy za min 169 zł, a do dwóch wybranych sampli automatycznie dodamy jeszcze
4 miniprodukty w prezencie*! Łącznie otrzymasz więc aż 6 miniproduktów.

Lub… Zrób zakupy powyżej 390 zł a do dwóch wybranych sampli oraz czterech niespodziankowych
miniproduktów dobierz kosmetyczkę, w której jest ich aż 7! *

Łącznie otrzymasz kosmetyczę i 13 miniproduktów.
W koszyku wpisz kod oferty: kosmetyczka7b
*Oferta działa w dniach 10.07-13.07.2017r lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotycząca dodatkowych sampli nie wymaga kodu,
łączy się z innymi ofertami i jest automatycznie naliczana do zakupów powyżej 169 zł.

Z sampli krem pod oczy zniknął
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:39   #3585
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Ranko a mnie sie bardziej w dłuższej sukience podobasz, ona ma tak być - romantyczna, zwiewna, sielska
Krótsza traci swój urok i mnie kojarzy się ze starszą panią własnie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:40   #3586
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

W D przy małym zamówieniu można wybrać dla niej i dla niego próbkę niespodziankę 1 lub 2 lub 3
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:40   #3587
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Uuu :tuli: kij z cieniami, zawsze można jakoś górną warstwę zetrzeć , gorzej z fotelem



Nic, tylko klikać W życiu bym dziecka w tym z domu nie wypuściła

Dziękuję Wam za wszystkie kciuki Od poniedziałku idę do nowej pracy Za nowe pieniądze Mimo wszystko muszę przyznać, że opłacała mi się zmiana
Teraz będę musiała się dobrze zastanowić, czy nie iść na zaoczną mgr

(musiałam podzielić posta, bo miał za dużo grafik )
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:43   #3588
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Hebe
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:44   #3589
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
i tak i tak w ciągu 2-3 dni nie pocisnę trzech cukinii sama z córą a ile można robić placki z cukinii czy krem.
ja robię do jedzenia tak jak Oktawia tylko dodaję jeszcze posiekane chili i pieczarki tylko ja robię z mięsem więc podsmażam z cebulą pokrojoną w kostkę pierś z kurczaka.
jeżeli robię jako przetwory to podsmażam cebulę, cukinię, paprykę, pomidory, gotuję ok 20 minut, solę i tyle. Tylko ja to mrożę bo cukinia w słoikach jakoś mi się nie chce trzymać - pomimo trzykrotnego gotowania weków po godzinę czasu i tak część cukini się zepsuła. po rozmrożeniu dodaję tylko kurczaka, pieczarki, doprawiam do smaku i gotowe
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 11:46   #3590
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Teraz może być tylko lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tego się trzymam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


współczuję ale dziewczyny dobrze radzą - spróbuj suszarką albo pędzlem. Powinno pomóc


Będę działać wieczorem albo jutro

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

ja czekam na ogóry i też będę działać planuje zrobić sałatkę szwedzką, ogóry jakieś i sałateczkę do hamburgerów


Jadłabym burgery, w sumie upatrzyłam sobie nowość w Macu

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

Ale dziś fajnie chłodnoooo



Auć
Ja ze swoją czekoladką też tak się cyckam żeby tylko nie miała upadku. Na pewno to ogarniesz


:

przed tym to nielicząc jednego cienia wyglądała jak nowa.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Uuu :tuli: kij z cieniami, zawsze można jakoś górną warstwę zetrzeć , gorzej z fotelem



)

Dobrze że spodnie mam czarne, w sumie nie wiem ile na mnie poleciało. Na fotelu o dziwo nie mazało się aż tak jak na podłodze.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
W D przy małym zamówieniu można wybrać dla niej i dla niego próbkę niespodziankę 1 lub 2 lub 3

Jak wybrałam damską to dostałam męską
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:53   #3591
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja robię do jedzenia tak jak Oktawia tylko dodaję jeszcze posiekane chili i pieczarki tylko ja robię z mięsem więc podsmażam z cebulą pokrojoną w kostkę pierś z kurczaka.
jeżeli robię jako przetwory to podsmażam cebulę, cukinię, paprykę, pomidory, gotuję ok 20 minut, solę i tyle. Tylko ja to mrożę bo cukinia w słoikach jakoś mi się nie chce trzymać - pomimo trzykrotnego gotowania weków po godzinę czasu i tak część cukini się zepsuła. po rozmrożeniu dodaję tylko kurczaka, pieczarki, doprawiam do smaku i gotowe
Ja o chili nie napisałam, bo dodaję do wszystkiego tak jak sól Uwielbiam ostre jedzenie
Pieczarki to nie zawsze, częściej w lecie dodaję też grzyby, bo u nas w domu jest ciągle świeża dostawa
A ja nigdy nie pasteryzowałam tego bigosu a nigdy mi się jeszcze nie zepsuło Chociaż w tym roku mam zamrażarkę, to może będę mrozić jak mi słoików braknie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:58   #3592
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Tego się trzymam

Jak wybrałam damską to dostałam męską
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:03   #3593
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

witam sie,
dziewczyny prosze pomóżcie mi wyborze lampy do hybryd, nigdy nie robiłam i nie wiem na co zwrócic uwage szczególnie te oznaczenia V i W.
Czy lampa Neonails led 9W jest ok czy moc czy szukac czegos innego? Chce suszyc paznokcie jak najkrócej.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:05   #3594
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ooo... Na to nie wpadłam Wychodzi na to, że muszę dokupić jasną zieleń
Polecam

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie zaczęłam szukać, a już mi TŻ linkuje oferty pracy ale weekend pewnie spędzę nad pracuj.pl i stronami firm. Jest szansa, że wywalą kreta i atmosfera się oczyści, ale w razie czego wolę mieć alternatywę. By to pierwszy raz poleciało kilka osób, a krecisko zostało

Diorek czeka w paczkomacie, a tam wieje i leje. Było brać kuriera
Pytanko mam, chciałam zamówić jeszcze jedne perfumy, ale ciągle mi świrowała strona sephory, non stop kazali się logować, wywalało rzeczy z koszyka i nie udało mi się zapłacić. Dostałam potwierdzenie zamówienia i nie wiem co dalej. Zadnego linku do opłacenia nie ma. Jak zadzwonie to jest szansa, że dadzą nr rachunku do wpłaty, czy tylko anulowanie? Kupiłabym je w stacjonarce, ale w przeciągu najbliższych 2 tygodni raczej się nie wyrwę na szoping
Nooo, to jak szukasz planu B to spokojnie coś zdążysz znaleźć

Kurcze, miałam kiedyś podobną sytuację, jakoś udało mi się to zapłacić chyba ale nie pamiętam, czy nie musiałam właśnie dzwonić na infolinię


Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
i tak i tak w ciągu 2-3 dni nie pocisnę trzech cukinii sama z córą a ile można robić placki z cukinii czy krem.
Ja dzisiaj robię Moussakę z przepisu kochamgotować Będzie mieć b. dużo cukinii
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:06   #3595
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Prawdziwa niespodzianka
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:07   #3596
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
witam sie,
dziewczyny prosze pomóżcie mi wyborze lampy do hybryd, nigdy nie robiłam i nie wiem na co zwrócic uwage szczególnie te oznaczenia V i W.
Czy lampa Neonails led 9W jest ok czy moc czy szukac czegos innego? Chce suszyc paznokcie jak najkrócej.
Mi kiedyś Rotkohl poleciła Sun9c. Jestem zadowolona
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:20   #3597
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Ktoś zamawiał z Cult of Beauty? Wsio ok było? Przesyłka darmowa długo szła?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:40   #3598
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
witam sie,
dziewczyny prosze pomóżcie mi wyborze lampy do hybryd, nigdy nie robiłam i nie wiem na co zwrócic uwage szczególnie te oznaczenia V i W.
Czy lampa Neonails led 9W jest ok czy moc czy szukac czegos innego? Chce suszyc paznokcie jak najkrócej.
Szukaj czegoś mocniejszego

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi kiedyś Rotkohl poleciła Sun9c. Jestem zadowolona
O ta jak najbardziej, ma moc 36W, więc będzie szybko utwardzać. Szkoda kupować lampę z 9W, lepiej kupić od razu mocniejszą, dobre utwardzenie lakieru jest bardzo ważne, przynajmniej takie jest moje zdanie.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2017-07-13 o 12:44
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 13:04   #3599
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś zamawiał z Cult of Beauty? Wsio ok było? Przesyłka darmowa długo szła?

Dotarło Twoje zamówienie z Tarte bo chyba przegapiłam ? moje ponoć dzis dotarło, dostarczyło dpd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi kiedyś Rotkohl poleciła Sun9c. Jestem zadowolona

Potwierdzam mam od nich lampe i jestem bardzo zadowolona


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 13:12   #3600
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Szukaj czegoś mocniejszego



O ta jak najbardziej, ma moc 36W, więc będzie szybko utwardzać. Szkoda kupować lampę z 9W, lepiej kupić od razu mocniejszą, dobre utwardzenie lakieru jest bardzo ważne, przynajmniej takie jest moje zdanie.
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi kiedyś Rotkohl poleciła Sun9c. Jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dotarło Twoje zamówienie z Tarte bo chyba przegapiłam ? moje ponoć dzis dotarło, dostarczyło dpd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------




Potwierdzam mam od nich lampe i jestem bardzo zadowolona


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki za polecenie a czy macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce w Polsce tych lamp? np. allegro. Alliexpress nie ogarniam wogóle poza tym zalezy mi na czasie
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 13:20:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.