Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-02, 20:44   #691
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość




"po co się męczyć, Mr Lord cię wyręczy"


Ja mam taka niezastapiona zmywarke. model- Mr. Lxx testuje od wielu lat, czasem sie zatnie na 1 dzien ale generalnie chodzi jak ta lala.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
W pracy mam masakre. Albo pojde na zwolnienie albo w piatek zloze wypowiedzenie. Opowiem pozniej.
Duzo sily i spokoju zycze

Gdyby nie wakacje za kilka dni to dzis bym moze rowniez wyszla z biura.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 20:45   #692
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
chyba jakaś falerna jestem
Nie tylko Ty :przytul :
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 20:46   #693
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
które są ładniejsze:
1.
2.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------


Jak dla mnie 1sze.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 20:46   #694
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
moniek, co to się stało z włosami?

Dziewczyny , z czego przyszły Wam zamówienia z Cult Beauty? Moja paczka siedzi nadal w Holandii nie wiem na kogo mam krzyczeć
Nie wiem, wczoraj postanowilam obciac i dzisiaj zostalo to zrealizowane
I trzymam kciuki, zeby paczka jeszcze była na poczcie. U mnie po 7. dniach odsyłają 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:03   #695
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki. Chwilowo odeszłam od audytu, na czas tej przejściowej pracy pracuję w swoim pierwszym wyuczonym zawodzie.



Dzięki. Może dam radę. Jestem po konsultacjach z mądrzejszymi od siebie, każą w formie pisemnej informować przełożonych. Niestety, to nie leży w mojej naturze.
Wracam do tabletek uspokajających przed pójściem do pracy
To nie Ty jesteś felerna, tylko oni Ciebie nie doceniają i nie wiedzą co tracą. Głowa do góry i do przodu!
Co mi mogą zrobić? Najwyżej zwolnić. Nie przejmuj się! To Twoje życie i Ty musisz walczyć o siebie. Musisz być silna. My w Ciebie wierzymy i trzymamy kciuki. Pamiętaj w kupie siła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Dzięki dziewczyny za typy butowe jednak kupiłam dzisiaj w Wojasie kolejne takie same jak mam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:11   #696
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Zrobiłam sobie rzęski, tzn. uzupełniłam więc wstawiam foty, tym razem to 10 D Russian Volume Eyeliner Effect 14 i 15 mm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20614342_681631285371384_2050172956_n.jpg (77,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20614132_681631268704719_2100769585_n.jpg (64,0 KB, 84 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:16   #697
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To nie Ty jesteś felerna, tylko oni Ciebie nie doceniają i nie wiedzą co tracą. Głowa do góry i do przodu!
Co mi mogą zrobić? Najwyżej zwolnić. Nie przejmuj się! To Twoje życie i Ty musisz walczyć o siebie. Musisz być silna. My w Ciebie wierzymy i trzymamy kciuki. Pamiętaj w kupie siła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]



Nie cytujcie tego proszę, jutro skasuję.

Felerna, bo znowu wdepnęłam w dziwny układ. Mój przełożony (znajomy, który mi pracę załatwił) chce żebym została. Po pierwsze może uda się zdobyć etat (mam dobre kwalifikacje), po drugie robi się coraz mniej prawdopodobne, że osoba, którą zastępuje nie wróci do pracy (jest ciężko chora). Ja nigdy deklaracji chęci pozostania w tej firmie nie wyraziłam, wręcz przeciwnie, zapowiedziałam, że pracuję do jesieni.
Sytuacje do których teraz dochodzi są kuriozalne. On jest wobec wszystkich pracowników agresywny, ale wobec mnie szczególnie. Krzyk, wulgaryzmy to norma. Dziś miałam wrażenie, że gdybym stała bliżej zostałabym uderzona lub szarpnięta. Jeśli to teraz norma (a państwowych firmach) to ja jestem niedostosowana do tego świata.

Dodam, że nie ma merytorycznych argumentów. Poprzednia afera była o to, że zrobiłam coś zgodnie z wieloletnią praktyką, ale niezgodnie z tym jak to powinno być jego zdaniem teraz robione (bo to, że tak tu się robi "nie zwalnia mnie z obowiązku myślenia i rzetelnego wykonywania obowiązków", tylko, że jak wcześniej próbowałam zwrócić mu uwagę, że coś jest nie tak to usłyszałam "po chu... dociekasz""). Dziś poszło o to, że nie uwaględniłam w analizie informacji, o których śladu w dokumentacji nie było (a on te informacje posiada, bo rozmawiał z X na papierosie). Inne pracownice są w szoku, wiedzą, że to oszołom, ale przy mnie przechodzi sam siebie.

Dobra, koniec marudzenia, jakoś sobie poradzę.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 21:26   #698
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Lena, jeśli możesz, idź na L4 i na szukaj nowej oferty pracy - szkoda zdrowia, by pracować w takich warunkach.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:29   #699
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie rzęski, tzn. uzupełniłam więc wstawiam foty, tym razem to 10 D Russian Volume Eyeliner Effect 14 i 15 mm
Wow, piorunujący efekt Ja bym w takich nie umiała oka otworzyć

Lena współczuję sytuacji z szefem
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lena, jeśli możesz, idź na L4 i na szukaj nowej oferty pracy - szkoda zdrowia, by pracować w takich warunkach.
Popieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:34   #700
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lena, jeśli możesz, idź na L4 i na szukaj nowej oferty pracy - szkoda zdrowia, by pracować w takich warunkach.
Wiem. Szukam intensywnie, choć mam ura do szukania pracy "po znajomości". Jestem tak zdesperowana, że rozważam złapanie pracy na chwilę (ogłoszeń o pracy w sklepach jest mnóstwo).

Z L4 jest problem. Jestem zdrowa. Na kilka dni dostanę zwolnienie, ale to nie rozwiązuje problemu. Pozostaje psychiatra, ale... wiadomo.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie rzęski, tzn. uzupełniłam więc wstawiam foty, tym razem to 10 D Russian Volume Eyeliner Effect 14 i 15 mm
Piękna jak zawsze
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:52   #701
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Wiem. Szukam intensywnie, choć mam ura do szukania pracy "po znajomości". Jestem tak zdesperowana, że rozważam złapanie pracy na chwilę (ogłoszeń o pracy w sklepach jest mnóstwo).

Z L4 jest problem. Jestem zdrowa. Na kilka dni dostanę zwolnienie, ale to nie rozwiązuje problemu. Pozostaje psychiatra, ale... wiadomo.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



Piękna jak zawsze
Kilka dni to lepiej niż nic. Zawsze lepsze niż łykanie prochów, żeby iść do pracy. Drugie rozwiązanie, to tak jak radzą - polecenie na piśmie albo poprawiasz, ale szef podpisuje.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie rzęski, tzn. uzupełniłam więc wstawiam foty, tym razem to 10 D Russian Volume Eyeliner Effect 14 i 15 mm
Ślicznie

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2017-08-02 o 21:58
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 21:59   #702
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Kilka dni to lepiej niż nic. Zawsze lepsze niż łykanie prochów, żeby iść do pracy. Drugie rozwiązanie, to tak jak radzą - polecenie na piśmie albo poprawiasz, ale szef podpisuje.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------



Ślicznie
Widzisz, nie jest problemem to, że ja nie chcę poprawić dokumentu. Zrobię to chętnie, bo chcę, aby było to zrobione dobrze. Problem tkwi w tym, że wykonuję ciąg czynności, w którym z jednej czynności wynika druga, on te czynności akceptuje, a przy entej czynności robi drakę, że coś jest nie tak robiąc przy okazji z pracownika idiotę. Konsultacji po drodze nie ma - robisza sama od A do Z.

Dziś wystarczyło by na mojej analizie napisał, że wnioski są błędne, bo nie uwzględniają całego stanu faktycznego (którego tak na marginesie znać nie mogłam). Wyszło tak, że usłyszałam, że marnuję czas, za który mi płacą.

Mój błąd, że wchodzę z nim w polemikę (spokojnie i merytorycznie), co go jeszcze bardziej irytuje.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:14   #703
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lena, jeśli możesz, idź na L4 i na szukaj nowej oferty pracy - szkoda zdrowia, by pracować w takich warunkach.
Popieram
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:19   #704
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja to samo, u mnie tylko mac i UD się spisują, bazy w sensie.

Kup tańsze NYX Warm Neutrals. To dokładnie te same kolory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obadam
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki. Chwilowo odeszłam od audytu, na czas tej przejściowej pracy pracuję w swoim pierwszym wyuczonym zawodzie.



Dzięki. Może dam radę. Jestem po konsultacjach z mądrzejszymi od siebie, każą w formie pisemnej informować przełożonych. Niestety, to nie leży w mojej naturze.
Wracam do tabletek uspokajających przed pójściem do pracy
też kiedyś musiałam wszystko mieć na piśmie
maile wysyłałam co roibię, co robić muszę
super zdało egzamin
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Wiem. Szukam intensywnie, choć mam ura do szukania pracy "po znajomości". Jestem tak zdesperowana, że rozważam złapanie pracy na chwilę (ogłoszeń o pracy w sklepach jest mnóstwo).

Z L4 jest problem. Jestem zdrowa. Na kilka dni dostanę zwolnienie, ale to nie rozwiązuje problemu. Pozostaje psychiatra, ale... wiadomo.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



Piękna jak zawsze
lenek na l4 zawsze mozna
kręgosłup to nie to samo co psychiatra, chociaż temu drugiemu nie dorowna, wciąz ludzie się go boją
przecież masz przepukline od wymuszonej pozycji



kupiłam dziś 3 kiecki
któraś w końcu sie nada
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 23:10   #705
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Lena, nie wiem co Ci napisac, smutne ze wszyscy to znosza a ´´Pan´´ rzadzi jak na folwarku. Widac przywylki do nienormalnosci/u mnie tez ludzie przywylki do rzeczy ktore w innych krajach EU skonczyly by sie w sadzie! Popre powyzsze wpisy skoro to byla praca tymczasowa tylko. L4 i zlap oddech.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
obadam

też kiedyś musiałam wszystko mieć na piśmie
maile wysyłałam co roibię, co robić muszę
super zdało egzamin


kupiłam dziś 3 kiecki
któraś w końcu sie nada
Tez na pismie mam wszystko, a szczegolnie kiedy wychodze gdzies na spotkanie a szefowej nie ma. Mailowo zglaszam szefowej i szefowi szefow gdzie wychodze z kim ma spotkanie ile potrwa itd.
Ktos cos chce, musi mi wyslac na pismie/mailowo zapytanie itd. Spoko.

Za kiecki, kciukasy.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 23:13   #706
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Denko lipcowe.

Ponownie zakupie szampon Elvive, wlosy podobnie mieciutkie sa jak po umyciu odzywka. Ale to tylko uzywam jak myje dzien po dniu. Albo jako drugie mycie po treningu.

Uwielbiam TResori zapach z czarnym pieprzem! nie widzialam w Pl ale u Makaroniarzy bede musiala zakupic kilka flaszek na kolejnym wypadzie. Chyba 4e placilam zima.

Kolejnym produktem do kotrego chetnie wroce to deo Vichy. nie jestem zwolenniczka swiezych zapachow ale ten jest super i utrzymuje sie caly dzien. Tylko mocno perfumowany wiec uzycie innych zapaszkow odpada. chyba ze macie zamiar ubic otoczenie.

Ja czasem rano jak sa upaly mam takie czarne mysli, aby sie zlac Opium w ten skwar i przydusic niektorych w biurze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170802_22_39_14_Pro.jpg (86,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20170802_22_41_55_Pro.jpg (82,8 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2017-08-02 o 23:20
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 05:05   #707
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Nie wiem, wczoraj postanowilam obciac i dzisiaj zostalo to zrealizowane
I trzymam kciuki, zeby paczka jeszcze była na poczcie. U mnie po 7. dniach odsyłają 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To będzie haja, choćby mieli wracać tą paczkę zanim dotrze do magazynu mam trochę czasu ale oni nawet nie próbowali jej dostarczyć dzisiaj koleżanka ma mi napisać SMSa, czy to załatwi, czy mam dzwonić

No cóż, na pewno wygodniejsze na upały są krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie rzęski, tzn. uzupełniłam więc wstawiam foty, tym razem to 10 D Russian Volume Eyeliner Effect 14 i 15 mm
klask i:


Lena, teraz dopiero doczytałam o co chodzi Nie chodź tam, szkoda zdrowia i lepiej unikać okazji do stracenia zębów L4 i uciekaj
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 05:24   #708
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Denko lipcowe.

Ponownie zakupie szampon Elvive, wlosy podobnie mieciutkie sa jak po umyciu odzywka. Ale to tylko uzywam jak myje dzien po dniu. Albo jako drugie mycie po treningu.

Uwielbiam TResori zapach z czarnym pieprzem! nie widzialam w Pl ale u Makaroniarzy bede musiala zakupic kilka flaszek na kolejnym wypadzie. Chyba 4e placilam zima.

Kolejnym produktem do kotrego chetnie wroce to deo Vichy. nie jestem zwolenniczka swiezych zapachow ale ten jest super i utrzymuje sie caly dzien. Tylko mocno perfumowany wiec uzycie innych zapaszkow odpada. chyba ze macie zamiar ubic otoczenie.

Ja czasem rano jak sa upaly mam takie czarne mysli, aby sie zlac Opium w ten skwar i przydusic niektorych w biurze



Lena
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 05:53   #709
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
W pracy mam masakre. Albo pojde na zwolnienie albo w piatek zloze wypowiedzenie. Opowiem pozniej.

Lena współczuję, uciekaj stamtąd szybko. Nie jest to warte Twojego zdrowia i nerwów
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 06:01   #710
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Lena uciekaj jak najszybciej! Teraz jest sporo ofert, na pewno coś znajdziesz szkoda nerwów na ciulasa!
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 06:37   #711
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

dzień dobry
Oliwia - moim zdaniem (czlowieka który ma genetyczne obciążenie żylakowe, początki problemów z nogami i wiele wizyt u naczyniowców za sobą - powinnaś skorzystać z rady Xminor A jeżeli uważasz że to na pewno nie żylaki to może łykaj magnez - pomoże na ciągnięcie w łydkach lepiej niż krem

Xminor mam nadzieję ze Twoje problemy żylakowe sie szybko skończą
Lena bardzo współczuję sytuacji. Ta firma to jakiś koszmar i powiem Ci że jakby mnie ktoś tak potraktował to piznęłabym papierami w trybie natychmiastowym, pomimo że ja człowiek ugodowy i starający się znaleźć pozytywy w każdej sytuacji. Tak jak dziewczyny radzą - nie ma co nerwów tracić na debili - załatw sobie L4 - symulować ból kręgosłupa czy korzonków zawsze możesz - może to nie L4 na pół roku ale dobre i 2-3 tyg spokoju - diagnostyka trwa przecież w naszym kraju długo a da Ci to możliwośc psychicznego odpoczynku i możliwości szukania czegoś nowego

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


Ja mam taka niezastapiona zmywarke. model- Mr. Lxx testuje od wielu lat, czasem sie zatnie na 1 dzien ale generalnie chodzi jak ta lala.
ja mam taką maszynę samo-wynoszącą śmieci. Czasem trzeba "kopnąć" żeby zadziałała ale generalnie się sprawuje chociaż swoje lata już ma no ale to wytwór PRL-u - wiadomo wtedy wszystko było trwalsze

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie rzęski, tzn. uzupełniłam więc wstawiam foty, tym razem to 10 D Russian Volume Eyeliner Effect 14 i 15 mm
bosko

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Denko lipcowe.
super!


nadrobiłam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 07:36   #712
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Denko lipcowe.

Ponownie zakupie szampon Elvive, wlosy podobnie mieciutkie sa jak po umyciu odzywka. Ale to tylko uzywam jak myje dzien po dniu. Albo jako drugie mycie po treningu.

Uwielbiam TResori zapach z czarnym pieprzem! nie widzialam w Pl ale u Makaroniarzy bede musiala zakupic kilka flaszek na kolejnym wypadzie. Chyba 4e placilam zima.

Kolejnym produktem do kotrego chetnie wroce to deo Vichy. nie jestem zwolenniczka swiezych zapachow ale ten jest super i utrzymuje sie caly dzien. Tylko mocno perfumowany wiec uzycie innych zapaszkow odpada. chyba ze macie zamiar ubic otoczenie.

Ja czasem rano jak sa upaly mam takie czarne mysli, aby sie zlac Opium w ten skwar i przydusic niektorych w biurze
za denko!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 07:50   #713
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzień dobry

Dziewczyny, jeśli lubicie zapachy Muglera to w perfumy-perfumeria pojawiły się Angel likierowy 2013, Angel skórzany, Womanity skórzane oraz Angel Muse 50ml (za 193,81zł) i Angel Muse 50ml tester.
Obecnie jest darmowa dostawa od 199zł i gratisy do zamówień od 79zł i 179zł.
Konkretne linki dodałam na wątku perełkowym
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 08:01   #714
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzień dobry

Lena

Cansada za denko.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 08:06   #715
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobry plan ale najpierw potestuj porządnie bo trafiają się taki egzemplarze które są święcie przekonane że łazienka posprząta się sama no ewentualnie zrobią to elfy
znam takich

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
potwierdzam, krem Eisenberg bardzo fajny ! dziś idę na swoja pierwszą mezo
piszesz o tym na pierwsze zmarszczki? Testowałaś emulsję z tej samej serii? dla mnie za lekka...
Co do mezo trzymam kciuki - pod oczy czy na całą twarz??,
ja muszę się umówić na druga pod oczy.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



albo postaw przed nim: schłodzone piwo i pilota oraz cilit i ścierę - i zapytaj co wybiera. Jak porządny to wybierze zestaw dwa i sam do łazienki popędzi jak wybierze zestaw 1 to nie ma co się angażować



wiadomo bez testowanka nie ma malżeńskiego macanka
nie mogę - to wszystko takie prawdziwe
niestety ja trafiłam ten zły model

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
W pracy mam masakre. Albo pojde na zwolnienie albo w piatek zloze wypowiedzenie. Opowiem pozniej.
Lena, doczytałam i nikt nie zasługuje na takie traktowanie przez szefa. Podziękuj im jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ooo, to by było coś dla mnie!
Czy chodzi o to?? http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P1599078
To jest ta emulsja: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...sniajaca/P2072


Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Agnes, jaki krem pod oczy znalazłaś? �� ja wciąż na etapie poszukiwania ulubieńca ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

The History Of Whoo Jinyul Eye Cream - kupiony na Ebayu, na drugim wątku z promocjami polecała Mimbla chyba
Krem jest mega drogi ale kupuję saszetki.
10 sztuk za ok. 5 usd.
Tyle, że ja zaczęłam go stosować po mezo pod oczy więc to też może mieć wpływ na moje wrażenia. Ale i tak polecam

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które pisały o Eisenbergu na pierwsze zmarszczki
nietaktownie spytam o przedział wiekowy

bo nie wiem czy z moim 35+ to się jeszcze łapię na "pierwsze" zmarszczki
Ja mam 35+ wszystko zalezy ile masz zmarszczek, ja mam bardzo mało - taka zaleta paszczy jak księżyc w pełni

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie rzęski, tzn. uzupełniłam więc wstawiam foty, tym razem to 10 D Russian Volume Eyeliner Effect 14 i 15 mm
Pięknie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam taką maszynę samo-wynoszącą śmieci. Czasem trzeba "kopnąć" żeby zadziałała ale generalnie się sprawuje chociaż swoje lata już ma no ale to wytwór PRL-u - wiadomo wtedy wszystko było trwalsze
:
Amyzku uwielbiam Twoje komentarze
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2017-08-03 o 08:07
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 08:12   #716
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość


znam takich



piszesz o tym na pierwsze zmarszczki? Testowałaś emulsję z tej samej serii? dla mnie za lekka...
Co do mezo trzymam kciuki - pod oczy czy na całą twarz??,
ja muszę się umówić na druga pod oczy.



To jest ta emulsja: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...sniajaca/P2072


Amyzku uwielbiam Twoje komentarze
tak miałam na myśli krem na pierwsze zmarszczki, przyjemny bardzo, super nawilża i pięknie się sprawdził pod makijaż. Emulsji jeszcze nie testowałam

Mezo miałam na całą twarz, szyję, dekolt i dłonie najmniej przyjemnie było na czole i w bruzdach wargowych, pod oczami praktycznie bezboleśnie no i dłonie też nieprzyjemne za dwa tygodnie mam drugą serię. a Ty jak po pierwszym razie ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 08:13   #717
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Vegetka jak po mezo?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 08:16   #718
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

Amyzku uwielbiam Twoje komentarze
Ja też jakbym była facetem to bym się zakochała w takim charakterku

Lena dziewczyny dobrze Ci radzą, trzymam kciuki, żebyś dała radę jakoś w tym trudnym czasie

a tak w ogóle to witam i miłego dnia
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 08:19   #719
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam taką maszynę samo-wynoszącą śmieci. Czasem trzeba "kopnąć" żeby zadziałała ale generalnie się sprawuje chociaż swoje lata już ma no ale to wytwór PRL-u - wiadomo wtedy wszystko było trwalsze
O to widzisz ja mam multicleanera: śmieci wynosi, kabinę prysznicową umyje, podłogi odkurzy i umyje i najważniejsze naczynia też pomyje ( jak u Cansady ) . Oczywiście z racji wieku czasami trzeba go "wstrząsnąć" czy tam "kopnąć" ale jeszcze daje radę.... żal wymieniać na nowszy model
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 08:19   #720
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
tak miałam na myśli krem na pierwsze zmarszczki, przyjemny bardzo, super nawilża i pięknie się sprawdził pod makijaż. Emulsji jeszcze nie testowałam

Mezo miałam na całą twarz, szyję, dekolt i dłonie najmniej przyjemnie było na czole i w bruzdach wargowych, pod oczami praktycznie bezboleśnie no i dłonie też nieprzyjemne za dwa tygodnie mam drugą serię. a Ty jak po pierwszym razie ?
to super że jesteś zadowolona ile planujesz zabiegów? I z ciekawości ile 1 zabieg/pakiet?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.