Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-03, 13:40   #781
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Pffff

Wrzucę Wam wieczorkiem moje grażyńskie zam z D. Kupiłam suszarkę i mam 3 nawet fajne niespodziankiA tak liczyłam na tatuaże

też dziś przytuliłam pakę od D
szanel tendre, tom ford noir i ślimoki w płachcie
nadprogramowo mam jakiś mini kremik szanela i tyle


Cytat:
Miśka szkoda, że był problem z kiecką. Pokazywałaś ją? Poookaż I te nowe też.
Może coś zgapię
heh nie chcę robić codziennego update Miśkowych kiecek, przestaniecie czytać moje posty

taka była, ale nic z tego


z tych co kupiłam jestem zadowolona, wszystkie pasują

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Owieca spełnienia marzeń




__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:13   #782
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No a moje nadal w trakcie realizacji, mimo że wczoraj im napisałam w dwóch miejscach z numerem.

Żeby chociaż napisali, że ok, sprawdza, to nie, chamska odpowiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem Cię Jak raz skorzystałam z promocji w oficjalnym sklepie wibo, otrzymałam 1/3 zamówienia. Napisałam maila, nic. W końcu zadzwoniłam, mówie, że pisałam maila, bo chciałam wiedzieć co z zamówieniem, a gościu zaczął krzyczeć (!), ze co ja sobie wyobrażam, ze on to on tamto, co ja chcę, że dopiero co dzwoniłam i mu zawracam, ja zaniemówiłam. Po chwili tłumaczę, że ja pierwszy raz dzwonię, gość się chyba zorientował, że to był ktoś inny, zamiast przeprosić, dalej krzyczał. KONIEC od tego momentu nie kupiłam żadnego produktu wibo, niech mnie pocaluje w nos.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:34   #783
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Czarna owca wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń.



Miska Twoje życzenia dla Owcy mnie rozłożyły calkowicie.



Za wszystkie zamówienia oklaski. Nie mogę cytować w biurze siedzę i zawalona jestem robotą



Wszyscy sie obudzili dzień przed urlopem... . Grrrrr....jeszcze szefowa ścigałam przed urlopem vo nie byl podpisany a wypada wyslac do hr przed ..
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:38   #784
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A tymczasem w D

Miałam mini tego tuszu i czym prędzej się go pozbyłam .
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Buduję napięciepokażę wieczorem

No dobra. Tusz EL, miniperfumy cartier i torebka zakupowa tommiego
Super .
Moje zamówienie z 2 niespodziankami (oby), czeka w Dougu, ciekawe co u mnie .

Owca, najlepszego !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:40   #785
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Misiula
a masz jeszcze

widziałam sukienki podobne do tej co wrzuciłaś (nawet ładniejsze ) - codziennie mijam ten sklep - i nawet myślałam o Tobie, ale od razu wiedziałam że w żadną Ci biust nie wlizie

Aniia, Liv
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:43   #786
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Never a te piękne rzęsiska nie obciążają oka....tak dumam co sobie zapodac na rzęsy w pl...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:43   #787
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cansada i Kjd3 też

czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 14:46   #788
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzis CEO złożyła oficjalne wypowiedzenie....co za syf sie robi...nie wytrzymala ....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:58   #789
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Do Douglasa nie ma teraz rabatu większego od 10% (mam urodzinowy)?
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:15   #790
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Czarna owca spełnienia wszystkich marzeń

za zakupy
Poszłam dziś do galerii poprawić sobie nastrój i nic. Jedynie szminka w mazaku z GR wpadła do mojej torebki.

Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia , dzięki Wam przestaję myśleć, że to coś ze mną jest nie tak.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Lenka jak jesteś w panstwowej firmie, al nie zależy ci na pracy to od razu zgłaszaj mobbing - jak przełożony jest agresywny i wulgarny to to jest mobbing. Tylko na piśmie od razu do jego przełożonego.
I o tym wczoraj pisałam, o zgłoszeniu sytuacji na piśmie przełożonemu mojego szefa. Podobno dziewczyny interweniowały w tej sprawie kilka razy u szefostwa, bezskutecznie. Na pisemne zgłoszenie musieliby zareagować. Od wczoraj sytuacja się zmieniła o tyle, że zmienił się szef mojego szefa (czyli dyrektor).
Jeśli sytuacja się powtórzy to może tak zrobię, problem w tym, że nie lubię robić takich rzeczy, zwłaszcza komuś, kogoś znam tyle lat. Tym bardziej, że i tak nie zamierzam tu pracować.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Lenka, kochana. Trzymaj się!Fajna babka z Ciebie, szkoda, że na debila trafiłaś. Mówiłaś mu żeby zmienił ton i nie wyżywał się na Tobie? Ja chyba zeszłabym do jego poziomu i zapytałabym, czy ma jakiś powód, że w taki sposób się odzywa, czy tylko żonę w nocy głowa bolała?
Jaki masz okres wypowiedzenia?[COLOR="Silver"]
2 tygodnie, na szczęście.
Reaguję na jego zachowanie, problem w tym, że jak następuje kulminacja agresji to przestaję znajdować argumenty i po prostu wychodzę. Jak usłyszałam złośliwy komentarz na temat tego, że o 6:40 rozmawiałam z kolegą z pracy to powiedziałam, że to co robię poza godzinami pracy (zaczynam pracę o 7) to jest moja sprawa. W innej sytuacji powiedziałam, że uważam, że jest nie fair, że dostaję łomot za to, że robię coś zgodnie z wieloletnią ich praktyką to usłyszałam "jak się pani coś nie podoba to gabinet dyrektora jest piętro wyżej i proszę tam zapierd....". Tych słów już nie skomentowałam, wyszłam.

Problem w tym, że jako jedyna jestem z gościem na ty. To skraca dystans i dlatego pozwala sobie wobec mnie na więcej niż wobec innych. Jak chce mi dokuczyć przechodzi na pani. Takich zagrań też nie toleruję. W tej chwili on mówi mi cześć, ja jemu odpowiadam dzień dobry. Traktuję go bardzo służbowo, odpowiadam tylko na pytania czysto służbowe. Nie reaguję na inne zaczepki.
Wie, że wczoraj przeskrobał (nowy dyrektor przyszedł się przywitać i musiał widzieć w jakim jestem stanie), więc zachowuje się bardzo poprawnie. Do czasu.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Lenka, masz finansową możliwość pójścia na min. 3 miesięczny urlop, choćby bezpłatny? Wiesz, że w "naszej branży" (jak to brzmi ) to jest sytuacja... normalna (w sensie, że ktoś idzie nawet i na rok urlopu). I Ty się uspokoisz, ochłoniesz, nabierzesz dystansu, i praca znajdzie się taka "w sam raz".
Teoretycznie mam, ale wiązałoby się to z koniecznością przeprowadzki na drugi koniec Polski. Tylko wtedy miałoby to dla mnie sens. Z wielu powodów nie chcę tego robić.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2017-08-03 o 16:18
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:20   #791
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
"jak się pani coś nie podoba to gabinet dyrektora jest piętro wyżej i proszę tam zapierd...."
głupi luj i tyle
cham bez szkoły, albo ze szkołą ale bez klasy
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 16:24   #792
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
klask i:
też dziś przytuliłam pakę od D
szanel tendre, tom ford noir i ślimoki w płachcie
nadprogramowo mam jakiś mini kremik szanela i tyle



heh nie chcę robić codziennego update Miśkowych kiecek, przestaniecie czytać moje posty

taka była, ale nic z tego


z tych co kupiłam jestem zadowolona, wszystkie pasują

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Owieca spełnienia marzeń

__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:31   #793
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
głupi luj i tyle
cham bez szkoły, albo ze szkołą ale bez klasy
To drugie, niestety. Albo skutki choroby alkoholowej.

Nowa marka w seforze, nie bijcie posłańca przekazującego nowinę za ceny:
http://www.sephora.pl/ORLANE/BORLAN/SC303
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:33   #794
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 17:10   #795
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Jest jakiś kot do D. na -20% na wszystko lub kot od jakiejś kwoty obniżający koszta? Bo kremiszcze mi się wyczerpało ulubione ;(
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 17:22   #796
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To drugie, niestety. Albo skutki choroby alkoholowej.

Nowa marka w seforze, nie bijcie posłańca przekazującego nowinę za ceny:
http://www.sephora.pl/ORLANE/BORLAN/SC303
Wiedziałam, że skądś znam tą firmę, jest też na e-glamour
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:13   #797
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że skądś znam tą firmę, jest też na e-glamour
Orlane jest fajne, ale nie w takich cenach za toniki czy zmywacze do twarzy. Mialam rozowa serie toniki i chyba taka jasno niebieska/babyblue/ nie widze tutaj. Chyba ze opakowania zmienili.

Lena, ja sobie nie wyobrazam ze ktos kto mnie zna by mnie tak potraktowal. Wspolczuje sytuacji. duzo sily zycze i pomimo przeciwnosci-usmiechu!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:14   #798
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jest jakiś kot do D. na -20% na wszystko lub kot od jakiejś kwoty obniżający koszta? Bo kremiszcze mi się wyczerpało ulubione ;(
jest Mobile10 na urządzenia mobilne

Uczyniłam zamówienie:
Obraz Nazwa produktu Ilość i cena za sztukę cena całkowita Bobbi Brown "Oczy"
Tusz do rzęs, 6 ml

1 szt. za 89,00 zł Cena podstawowa
14,83 zł / 1 ml
89,00 zł Bobbi Brown "Usta"
Red Carpet

Pomadka, 3,6 g
Do produktu
1 szt. za 129,00 zł Cena podstawowa
35,83 zł / 1 g
129,00 zł YONELLE "H2O Infusion"
Krem do twarzy, 20 ml
Do produktu
2 szt. za 39,00 zł Cena podstawowa
195,00 zł / 100 ml
78,00 zł Twój rabat: 10%
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

-7,80 zł Skin79 "Maseczki"
Maseczka, 1 szt.
Do produktu
2 szt. za 10,30 zł Cena podstawowa
10,30 zł / 1 szt.
20,60 zł Douglas zaproszenie na makijaż
1 szt.

0,00 zł PREZENT NIESPODZIANKA
1 szt.

0,00 zł Bobbi Brown Smokey Eye Mascara (3 ml)
10 ml

0,00 zł Alterna miniatura 48Hour Volume Spray
25 ml

0,00 zł Dr I. Eris Vitaceric krem witalizujący (1,5 ml)
1,5 ml

0,00 zł Próbka niespodzianka dla NIEJ
1 szt.

0,00 zł Benton Fermentation Eye Cream (3 ml)
3 ml

0,00 zł Suma pośrednia 316,60 zł Udzielony rabat -7,80 zł Koszt wysyłki 0,00 zł Suma końcowa 308,80 zł
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:31   #799
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Orlane jest fajne, ale nie w takich cenach za toniki czy zmywacze do twarzy. Mialam rozowa serie toniki i chyba taka jasno niebieska/babyblue/ nie widze tutaj. Chyba ze opakowania zmienili.

Lena, ja sobie nie wyobrazam ze ktos kto mnie zna by mnie tak potraktowal. Wspolczuje sytuacji. duzo sily zycze i pomimo przeciwnosci-usmiechu!
Też sobie tego nie wyobrażałam.
Ale chyba jest niestety trochę tak jak opowiadała mi kolezanka z byłej pracy (proroczo). Czasem bycie znajomym ułatwia takie zachowania - łatwiej być agresywnym wobec kogoś z kim jesteś na ty, niż wobec kogoś, kogo znasz per "Pani". W przeszłości była w moim wydziale tylko jedna osoba, z którą szef był na Ty, szybko przeniosła się do innej komórki.

Oliwia klask i: za zakupy.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 18:34   #800
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Oliwia fajne zamówienie, ale jeśli działa jeszcze rabat na przecenione, chyba byłby korzystniejszy i gdybyś chciała gratisowy mini podoczny Yonelle, napisz na priv.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:36   #801
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Oliwia fajne zamówienie, ale jeśli działa jeszcze rabat na przecenione, chyba byłby korzystniejszy i gdybyś chciała gratisowy mini podoczny Yonelle, napisz na priv.
Kurczę, wiedziałam, że słaba ze mnie grażyna Chyba już zostawię to zamówienie, bo a) opłaciłam b) szminka była tylko jedna, boję się, że ktoś mi gwizdnie z koszyka
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:37   #802
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurczę, wiedziałam, że słaba ze mnie grażyna Chyba już zostawię to zamówienie, bo a) opłaciłam b) szminka była tylko jedna, boję się, że ktoś mi gwizdnie z koszyka
Ćwiczenie czyni mistrza .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:43   #803
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Używałaś już? Jakoś ich produkty bardzo wysuszają moje włosy




Gorzej jak to szef szefów...☹️


Lenka, kochana. Trzymaj się!Fajna babka z Ciebie, szkoda, że na debila trafiłaś. Mówiłaś mu żeby zmienił ton i nie wyżywał się na Tobie? Ja chyba zeszłabym do jego poziomu i zapytałabym, czy ma jakiś powód, że w taki sposób się odzywa, czy tylko żonę w nocy głowa bolała?
Jaki masz okres wypowiedzenia?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Irmina za niski rachunek od mechanika!
O nie, a ja właśnie wczoraj je odebrałam 🤔 mam nadzieję, że u mnie się sprawdzą 🙂
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Kontigo jest wkurzające. Zamówiłam w niedzielę i do dziś nie wysłali, tłumaczą, że pięć dni roboczych na to mają.

Sory, Sephora i Douglas maja więcej zamówień i wysyłają maksymalnie w dwa dni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamówilam w niedzielę ok. 17 za pobraniem do paczkomatu, wczoraj odebrałam zamówiłam szampon i odżywkę insight, 3 maseczki w płachcie Klairs i tonik nawilżający z Kivvi. Za całość niecałe 80zł, fajne promo 🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:46   #804
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
O nie, a ja właśnie wczoraj je odebrałam 🤔 mam nadzieję, że u mnie się sprawdzą 🙂

Ja zamówilam w niedzielę ok. 17 za pobraniem do paczkomatu, wczoraj odebrałam zamówiłam szampon i odżywkę insight, 3 maseczki w płachcie Klairs i tonik nawilżający z Kivvi. Za całość niecałe 80zł, fajne promo 🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak ten szampon się spisuje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 19:00   #805
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ćwiczenie czyni mistrza .
Tak się kończy odwykowanie W dodatku ja - nieszminkowa dziewczyna (nie noszę w ogóle szminek) - kupiłam sobie ostrą czerwień no cóż...
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 19:01   #806
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tak się kończy odwykowanie W dodatku ja - nieszminkowa dziewczyna (nie noszę w ogóle szminek) - kupiłam sobie ostrą czerwień no cóż...
Jak będziesz miała, to zaczniesz nosić .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 19:04   #807
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tak się kończy odwykowanie W dodatku ja - nieszminkowa dziewczyna (nie noszę w ogóle szminek) - kupiłam sobie ostrą czerwień no cóż...
Fajnie coś czasem zmienić w swoim wizerunku .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 19:15   #808
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 19:24   #809
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak będziesz miała, to zaczniesz nosić .
No właśnie mam z 5 czy 6 szminek wszystkie oczywiście markowe, żadne tam wibo. Ale leżą i czekają nie wiem na co
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 19:34   #810
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
Oliwia - moim zdaniem (czlowieka który ma genetyczne obciążenie żylakowe, początki problemów z nogami i wiele wizyt u naczyniowców za sobą - powinnaś skorzystać z rady Xminor A jeżeli uważasz że to na pewno nie żylaki to może łykaj magnez - pomoże na ciągnięcie w łydkach lepiej niż krem

Xminor mam nadzieję ze Twoje problemy żylakowe sie szybko skończą
Lena bardzo współczuję sytuacji. Ta firma to jakiś koszmar i powiem Ci że jakby mnie ktoś tak potraktował to piznęłabym papierami w trybie natychmiastowym, pomimo że ja człowiek ugodowy i starający się znaleźć pozytywy w każdej sytuacji. Tak jak dziewczyny radzą - nie ma co nerwów tracić na debili - załatw sobie L4 - symulować ból kręgosłupa czy korzonków zawsze możesz - może to nie L4 na pół roku ale dobre i 2-3 tyg spokoju - diagnostyka trwa przecież w naszym kraju długo a da Ci to możliwośc psychicznego odpoczynku i możliwości szukania czegoś nowego



ja mam taką maszynę samo-wynoszącą śmieci. Czasem trzeba "kopnąć" żeby zadziałała ale generalnie się sprawuje chociaż swoje lata już ma no ale to wytwór PRL-u - wiadomo wtedy wszystko było trwalsze
Też mam taką nadzieję jeden na udzie wygląda jak obleśny celulit

Czy któraś tu reklamowała zagubienie paczki przez Pocztę Polską?
Ostatni status:

Nadejście 2017-07-25 14:13 UP


Wygląda, że paczka nie została wydana do doręczenia nawet na poczcie twierdzą, że jej nie mają, do soboty mają czas. Wtedy zjawię się ja i zrobię im tam jesień średniowiecza Tylko muszę wiedzieć jakie mam prawa i z czym tam przyjść. Dzisiaj przez telefon już próbowali zwalić winę na mnie, że:
a) na pewno została doręczona i mam sobie w domu poszukać
b) czemu dopiero teraz się zainteresowałam paczką, jak oni mają znaleźć coś sprzed tygodnia.
Także ciężki przypadek
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.